Tomáš Plekanec (MTL) 0+1, 4 střely, čas na ledě 18:53
Tři hvězdy utkání:

1. Carey Price (MTL) 20 zák., 1 gól, 95,2%
2. Artturi Lehkonen (MTL) 1+0
3. Alexandr Radulov (MTL) 1+1
Statistiky: Střely na bránu: 21-29; Zablokované střely: 13-15; Vhazování: 48%-52%; Hity: 41-31; Přesilové hry: 0/3-2/3; Trestné minuty: 6-6.
Montreal jako první v sérii dokázal využít přesilovou hru, když se na konci druhé třetiny prosadil Artturi Lehkonen, na jehož branku ve třetí třetině navázal v další početní výhodě Shea Weber a dílo zkázy nádhernou kličkou dokonal Alexandr Radulov. Za hosty už pouze snižoval při hře bez brankáře Brady Skjei. Canadiens dobyli Madison Square Garden a vedou v sérii 2:1. Carey Price předvedl v bráně velice slušný výkon, o čisté konto ale přišel. Konečný výsledek: New York Rangers 1 Montreal Canadiens 3.
59:50
Canadiens byli na levém křídle v útočném pásmu příliš rychle a jejich akci zastavilo postavení mimo hru.
59:00
Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:45
Torrey Mitchell absolvoval tvrdý hit, po kterém skončil na střídačce New Yorku Rangers. Potlesk na otevřené scéně! Fantastickým hitem se prezentoval Kevin Klein.
58:21
Ryan McDonagh po krkolomné rozehrávce zabránil vlastní brance a útok Rangers poté zastavil ofsajd.
57:18
Henrik Lundqvist podruhé v zápase naskočil na střídačku a Rangers to opět zkouší při hře bez brankáře.
57:18
Rangers z pravého křídla krásnou diagonální přihrávkou přenesli hru doleva a poté přišla prudká rána bez přípravy z levého kruhu pro vhazování, Carey Price se ale dokázal včas přesunout a puk ukryl ve svém náručí!
57:04
Rangers právě vstřelili branku!
Mika Zibanejad na levé straně vyhrál vhazování a BRADY SKJEI po zpětné přihrávce Kevina Kleina napřáhl od modré čáry k táhlé střele, která nad pravým betonem Careyho Price zamířila k levé tyči. Asistence: Kevin Klein a Mika Zibanejad.
57:01
Carey Price si v rychlém sledu připsal dva nebo tři dobré zákroky, poslední přišel po střele Rangers z levého křídla. Brána Rangers je stále prázdná.
56:02
Ryan McDonagh na levém křídle vypálil od modré čáry a Carey Price jeho táhlou střelu ukryl ve své výstroji.
55:45
Henrik Lundqvist ihned po vhazování opustil svou bránu a Rangers to zkouší necelých pět minut před koncem bez brankáře! Domácí už nemají, co ztratit.
55:35
Montreal právě vstřelil branku!
Phillip Danault se nedokázal prosadit v pravém kruhu pro vhazování a na volný puk si najel ALEXANDR RADULOV, který si před bránou dovolil opravdu hodně, když si po krásné stahovačce přehodil puk na bekhend a u pravé tyče ho z blízkosti zasunul nataženou holí do prázdné brány! Asistence: Phillip Danault.
54:28
Tomáš Plekanec na levém křídle vypálil z kruhu pro vhazování směrem na přední tyči a Henrik Lundqvist jeho pokus pravým betonem vyrazil. Brankář Rangers dělá dnes opět co může, jenže jeho spoluhráči se vpředu nemohou prosadit. V prvním zápase byla role opačná.
53:30
Rangers z pravého křídla přenesli hru na vrchol mezikruží, odkud pálil těsně nad ledem zřejmě Marc Staal, jenže jeho střelu zablokoval dobře postavený Andrew Shaw.
52:07
Chris Kreider se v tísni a krkolomné pozici dokázal v blízkosti levé tyče prodrat do zakončení, Carey Price byl ale na místě a pravým betonem puk vyrazil!
51:45
Rangers z pravého křídla nahodili puk na přední tyč, kde ho Carey Price rychle přikryl na ledě lapačkou.
51:41
Canadiens se během 22 sekund dvakrát nepodařilo rozehrát a puk skončil na zakázaném uvolnění.
51:10
Vyloučený Artturi Lehkonen se vrátil z trestné lavice zpět na led a Rangers ani desátou početní výhodu v sérii nevyužili. Montreal stále vede o dvě branky.
50:12
Max Pacioretty na levém křídle vyrazil do protiútoku a mohl skórovat v oslabení, když krásnou střelou zápěstím mířil z úhlu přesně ke vzdálenější pravé tyči, Henrik Lundvist ale jeho pokus levým betonem vyrazil!
49:10
Artturi Lehkonen dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Rangers mají šanci odpovědět. Během série zatím nevyužili ani jednu z celkových devíti přesilových her, nyní si po reklamní přestávce zahrají desátou.
49:00
Canadiens se podařilo využít druhou přesilovou hru v zápase a potvrzují se slova, která jsme avizovali před začátkem utkání v preview, tedy, že početní výhody dnes mohou být klíčové. Zatím tomu tak opravdu je.
47:42
Alex Galchenyuk mohl v pravém kruhu pro vhazování pálit, jenže si puk potáhl mezi kruhy pro vhazování, kde krásně zamíchal s pukem a poté ho předložil SHEAOVI WEBEROVI, který na vzdálenější levé tyči v přesilové hře nad pravým betonem ležícího Henrika Lundqvista zamířil do sítě! Parádně sehraná přesilová hra, druhá v zápase, kterou Canadiens stejně jako tu první využili a vedou 2:0! Asistence: Alex Galchenyuk a Alexandr Radulov.
47:07
Další minuty z trestu Matse Zuccarella ukrojena a Rangers se navíc podařilo puk vyhodit na Careyho Price.
46:07
Polovina ze čtyřminutové přesilové hry Canadiens je pryč a Rangers zatím zvládají oslabení dobře.
45:59
Montreal pokračoval v tlaku a z levého křídla vzápětí přišla střela, kterou Henrik Lundqvist podržel v náruči.
45:44
Andrej Markov mohl v blízkosti levého kruhu pálit, jenže pouze nahodil puk po ledě za bránu. Možná měl pálit.
44:07
Carey Price ukryl táhlou střelu Rangers v náruči a Mats Zuccarello poté dostal dvojnásobný trest za vysokou hůl, když způsobil krvavé zranění ve tváří Andreje Markova.
43:44
Max Pacioretty si srovnal v pravém kruhu puk na hůl a poté napřáhl k prudké střele zápěstím, která mířila ke vzdálenější levé tyči. Henrik Lundqvist ji ale vyrazil!
43:10
Michael Grabner nabral na pravém křídle rychlost a krásnou střelou s příklepem mířil z vrcholu kruhu pro vhazování do vzdálenějšího levého horního rohu brány, Carey Price ale puk vyrážečkou vyrazil do ochranné sítě!
42:06
Rangers si během série zahráli devět přesilových her a nevyužili žádnou, zatímco Canadiens o jednu méně, tu poslední ovšem dokázali využít, což může být v dnešním utkání klíčové!
41:20
Montreal se ubránil a po rychlém protiútoku pálil nebezpečně z mezikruží, následná střela hostující týmu ale byla zablokována. Henrik Lundqvist zasahovat nemusel.
40:58
Canadiens se nepodařilo na pravém křídle rozehrát a puk zamířil po 58 sekundách na zakázané uvolnění.
40:01
V Madison Square Garden začala závěrečná třetí třetina, během které se Rangers budou snažit smazat jednobrankové manko, o které se postaral po využití přesilové hry Artturi Lehkonen.
40:01
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 12-22; Zablokované střely: 8-11; Vhazování: 32%-68%; Hity: 33-22; Přesilové hry: 0/2-1/1; Trestné min.: 2-4.
Třetí třetina začne přibližně ve 3:01.
Oba brankáři ve třetím zápase série chytali až do závěru druhé části bezchybně, jenže krátce před druhou přestávkou dostal J. T. Miller dvě minuty za zdržování hry poté, co na vhazování v útočném pásmu sevřel puk v rukavici, a následnou přesilovou hru po krásné kombinaci, na jejímž začátku stál Tomáš Plekanec, využil Arturri Lehkonen. Skóre po druhé třetině: New York Rangers 0 Montreal Canadiens 1.
40:00
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
37:37
Tomáš Plekanec si na levém křídle u hrazení zpracoval přihrávku od modré čáry a poté kolmým pasem našel u levé tyče Brendana Gallaghera, který ho okamžitě sklepl pro ARTTURIHO LEHKONENA, jenž krásnou střelou zápěstím z levého kruhu zamířil do vzdálenějšího pravého horního rohu brány! Henrik Lundqvist tentokrát máchl lapačkou naprázdno a Montreal vede v Madison Square Garden rázem 1:0! Asistence: Brendan Gallagher a Tomáš Plekanec.
37:31
Artturi Lehkonen a Tomáš Plekanec se ocitli před bránou ve velké šanci, jenže ani jeden z nich nedokázal puk zasunout do sítě! Henrik Lundqvist u levé tyče nejprve zneškodnil pokus Artturiho Lehkonena a u té pravé poté dorážku Tomáše Plekance.
36:05
J. T. Miller během vhazování zalehl puk a poté ho sevřel v rukavici, za což dostal dvě minuty za zdržování.
36:05
Dan Girardi vypálil na pravé straně ihned po vhazování a Carey Price jeho táhlou střelu ukryl ve svém náručí.
35:58
Nathan Beaulieu za cenu vlastního zdraví zablokoval střelu Brendana Smithe, který na pravém křídle pálil tvrdě od modré čáry, a Canadiens poté vyhodili puk na zakázané uvolnění.
35:27
Andrew Shaw chtěl ze středního pásma nahodil puk do útočné třetiny Habs, jenže ho vyhodil mimo ledovou plochu.
34:15
Carey Price si snadno poradil se střelou Rangers z pravého křídla a po jeho osmnáctém úspěšném zákroku přichází na řadu další krátká komerční přestávka.
33:34
Rangers pokračovali v tlaku a poté přišla střela z vrcholu levého kruhu pro vhazování, která se s největší pravděpodobností od přední tyče odrazila zpět do hry!
33:24
Kevin Hayes na levém křídle nabral rychlost a napřáhl z úhlu ke střele, kterou Corey Price na přední tyči hrudí vyrazil.
32:43
Montreal vede na střely na bránu 17:9, ani jedna z jeho střel se ale zatím i přes téměř dvojnásobnou převahu neujala.
31:08
Alex Galchenyuk se v pravém kruhu pro vhazování nedokázal dostat ke střele a poté vracel puk pod sebe, jenže ani ze druhé najíždějící Andrej Markov brankáře Henrika Lundqvista nezaměstnal. Canadiens to přečetli.
30:31
Tomáš Plekanec vypálil na levém křídle od hrazení a od Dana Girardiho se puk odrazil do ochranné sítě. V Madison Square Garden probíhá reklamní přestávka.
29:44
Jordie Benn na pravém křídle vypálil z úhlu a Henrik Lundqvist jeho pokus vyrazil mimo tři tyče své brány.
29:11
Rangers se vrhli směrem vpřed, jenže jejich ofenzivní snažení zastavilo postavení mimo hru.
28:52
Artturi Lehkonen vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a jeho střela mířila na bránu, jenže těsně před ní jeho pokus zablokoval domácí Brendan Smith.
28:02
Shea Weber napřáhl na pravém křídle od modré čáry ke tvrdé střele s příklepem, která minula bližší horní roh brány.
27:08
Michael Grabner si na vrcholu levého kruhu pro vhazování prvním dotykem zpracoval kolmou přihrávku do jízdy a poté napřáhl k prudké střele s příklepem, kterou na přední tyči klečící Carey Price ukryl v náručí.
26:44
J. T. Miller vypálil z vrcholu mezikruží a po zákroku Careyho Price, který toho příliš neviděl, dostává prostor krátká reklamní přestávka.
25:35
Torrey Mitchell se ocitl v levém kruhu pro vhazování v ideální střelecké pozici a krásnou střelou zápěstím mířil přesně do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Henrik Lundqvist ale předvedl fenomenální zákrok, když lapačkou vyrazil puk mimo a vůbec nevěděl, kde je!
25:10
Mats Zuccarello na pravém křídle pálil zbytečně, protože již předtím rozhodčí signalizovali a pískali postavení mimo hru.
24:19
Max Pacioretty na levém křídle převzal puk a od modré čáry si sjel mezi kruhy pro vhazování, kde vypálil bekhendem. Henrik Lundvist měl problémy, ale po zásahu pravým betonem nakonec puk zmrazil na ledě lapačkou!
23:53
Dan Girardi tvrdým hitem sestřelil u hrazení Andrewa Shawa a poté to vypadalo, že se bude hrát přesilová hra.
22:37
Torrey Mitchell napřáhl na vrcholu mezikruží ke tvrdé střele s příklepem, která těsně nad ledem mířila k levé tyči, Henrik Lundqvist ji ale pravým betonem vyrazil a vzápětí si poradil i s jeho dorážkou, kterou vyrazil stejnou částí výstroje!
22:01
Montrealu se nepodařilo rozehrát a puk vedle tyče brány Henrika Lundqvista zamířil na zakázané uvolnění.
21:34
Jordie Benn na opačné straně taktéž pálil na levém křídle od hrazení a jeho diagonální střela těsně nad ledem mířila ke vzdálenější pravé tyči, Henrik Lundqvist byl ale opět bezchybný, když puk levým betonem vykopl mimo.
21:07
Dan Girardi na levém křídle vypálil od hrazení a Carey Price po reflexivním zákroku vyrazil puk do ochranné sítě.
20:48
Canadiens se na pravém křídle nepodařilo rozehrát a puk podél střídaček zamířil po přestávce na zakázané uvolnění.
20:23
Na podruhé už vhazování proběhlo v pořádku a v Madison Square Garden před pár okamžiky začala prostřední část utkání, do které oba týmy vstupují za nerozhodného stavu 0:0.
20:01
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 6-10; Zablokované střely: 6-5; Vhazování: 29%-71%; Hity: 17-15; Přesilové hry: 0/2-0/0; Trestné minuty: 0-4.
Druhá třetina začne přibližně ve 2:04.
Oscar Lindberg v úvodu zápasu orazítkoval krásnou střelou levou tyč, zatímco Rick Nash se v jejím závěru nedokázal prosadit po sérii dorážek. Na opačné straně měl šanci Brendan Gallagher, jenže puk po přihrávce z levého křídla nedokázal usměrnit mezi betony Henrika Lundqvista. Oba brankáři jsou zatím bezchybní a v Madison Square Garden gól nepadl. Skóre po první třetině: New York Rangers 0 Montreal Canadiens 0.
20:00
19:17
Andrej Markov nebezpečně vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a Henrik Lundqvist měl co dělat, aby vleže několikrát tečovaný puk dokázal skvělým zákrokem vyrazit!
19:00
Do konce první třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
17:29
Vyloučený Alex Galchenyuk je zpět na ledě a série mezi New Yorkem Rangers a Montrealem má jednu velkou zajímavost, ani jedna z celkových 16 přesilových her nebyla využita.
16:50
Kevin Hayes po kolmé přihrávce spoluhráče v blízkosti levé tyče vypálil z nulového úhlu po ledě a po zákroku Careyho Price pravým betonem se dostal před bránou k několika dorážkám Rick Nash! Brankář Montrealu ho ale dokázal vleže vychytat, když k tyči natáhl ruku!
16:19
Rangers na levém křídle vypálili od hrazení a jejich táhlá střela se od hole Jeffa Petryho odrazila do ochranné sítě.
15:29
Alex Galchenyuk fauloval za bránou Careyho Price a dostal dvouminutový trest za vysokou hůl.
15:22
Rangers se usadili v útočném pásmu a mají k dispozici výhodu. Na straně Montrealu se bude podruhé vylučovat.
14:44
Nathan Beaulieu napřáhl na levém křídle k táhlé střele, kterou klečící Henrik Lundqvist ukryl ve svém náručí.
14:08
Mika Zibanejad vypálil prudce od modré čáry a jeho přizvednutá střela skončila v ochranné síti. Po přerušení hry přichází na řadu krátká reklamní přestávka. Za okamžik pokračujeme.
13:46
Canadiens vypálili na levém křídle z úhlu a Henrik Lunqvist na přední tyči bez problému lapil puk do lapačky.
13:29
Rangers před dnešním zápasem sáhli k jedné změně, když Nicka Holdena nahradil v sestavě Kevin Klein.
12:34
Montreal má během posledních okamžiků více ze hry, nyní ale jeho útok na pravém křídle zastavilo postavení mimo hru.
12:01
Shea Weber dobře vypálil na pravém křídle od modré čáry a na přední tyči clonil Artturi Lehkonen, Henrik Lundqvist si ale dokázal puk najít a vzápětí ho vyrazit s problémy mimo tři tyče.
11:26
Canadiens si vytvořili tlak a následná střela z pravého kruhu pro vhazování se zřejmě od horní tyče odrazila do ochranné sítě!
11:00
Paul Byron na levé straně zavezl puk do útočného pásma a poté krásnou diagonální přihrávkou našel najíždějícího Brendana Gallaghera, který usměrňoval puk bez přípravy mezi betony Henrika Lundqvista! Švédský brankář se ale jako guma roztáhl v brankovišti a puk po skvělém rozštěpu vyrazil!
10:47
Rangers poté vyrazili na steč podél střídaček a Chris Kreider pálil na pravé straně od hrazení směrem na přední tyč, kde byl připravený Carey Price a hrudí puk vyrazil za bránu.
10:40
Max Pacioretty se po nahození z levého křídla ocitl v blízkosti pravé tyče v obrovské šanci, jenže Henrik Lunqvist ho dokázal fantastickým zákrokem vychytat a puk vyrazil!
10:05
Jimmy Vesey na levém křídle prohrál závod o puk a proti Rangers se potřetí v zápase pískalo zakázané uvolnění.
09:06
Michael Grabner po rychlém protiútoku Rangers pálil na pravém křídle od hrazení pod horní tyč, Carey Price ale na přední tyči předvedl krásný semafor, po kterém puk ukryl v lapačce!
08:54
Dwight King vypálil z levého kruhu pro vhazování směrem na přední tyči, kde Henrik Lundqvist puk ukryl v náručí.
07:43
Hra byla po krásné pasáži hry přerušena a na řadu přichází v Madison Square Garden první komerční přestávka.
07:36
Tomáš Plekanec vypálil z levého kruhu pro vhazování zápěstím a jeho krásná střela mířila přesně do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Henrik Lundqvist ale předvedl fantastický zákrok a puk vyrazil!
06:39
Oscar Lindberg napřáhl na vrcholu mezikruží ke krásné táhlé střele zápěstím, která mířila nad vyrážečkou Careyho Price do levého horního rohu brány, od levé tyče se ale odrazila do hry!
05:52
Vyloučený Jeff Petry naskočil zpět na led a hokejisté Montrealu Canadiens úspěšně přečkali první oslabení zápasu.
05:00
Hokejisté New Yorku Rangers mají k dispozici první přesilovou hru utkání, zatím se ale ke střele na bránu nedostali.
03:52
Jimmy Vesey si z levého křídla nebezpečně sjel před bránu a už si rovnal puk na bekhend, samostatný únik ale nakonec nezakončil, protože Jeff Petry ho zezadu zahákoval!
03:32
Chris Kreider si krásně najel před bránu na přihrávku z pravého křídla a bez přípravy těsně minul levou tyč brány.
03:14
Derek Stepan na levém křídle pěkně zasekl puk a z vrcholu kruhu pro vhazování napřáhl ke střele, která mířila k přední tyči, Carey Price ji ale pravým betonem dobře vyrazil.
02:34
Steve Ott z pravého kruhu pro vhazování nahazoval puk před bránu a Dwight King ho tečoval vedle pravé tyče.
01:59
Alex Galchenyuk před pár okamžiky zkusil vypálit od modré čáry, jeho prudká rána s příklepem ale minula levou tyč a Henrik Lundqvist zatím podruhé v zápase zasahovat nemusel.
01:36
Další přerušení hry a opět na straně domácího týmu New Yorku Rangers, kterému se v rychlém sledu nepodařilo dvakrát rozehrát. Úvod utkání je zatím hodně pomalý.
01:28
Michael Grabner nedosáhl těsně před modrou čárou na kolmou přihrávku a puk zamířil na další zakázané uvolnění.
01:14
Rangers se také na několik sekund usadili v útočném pásmu, do kterého se ihned vrátili poté, co Canadiens podél střídaček po nepřesné přihrávce vyhodili puk na zakázané uvolnění.
00:39
Canadiens předvedli dobré první střídání a na pravém křídle se dostali ke dvěma střelám, první pokus Tomáše Plekance byl sražen do rohu, zatímco po ráně jeho spoluhráče musel Henrik Lundqvist zasahovat a po vyražení puku si připsal první zákrok.
00:01
Madison Square Garden se právě rozezněla kanadská národní hymna, po které bude následovat samozřejmě americká a třetí utkání série bude moci brzo začít!

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – McDonagh (C), Girardi (A), M. Staal, Klein, Skjei, Br. Smith – Kreider, Stepan, Zuccarello – Vesey, Zibanejad, Rick Nash (A) – J. T. Miller, K. Hayes, Grabner – T. Glass, Lindberg, Fast. Hlavní trenér: Alain Vigneault.

Montreal Canadiens: Price (Montoya) – Markov (A), S. Weber, Jo. Benn, Petry, Beaulieu, Davidson – Pacioretty (C), Danault, Radulov – Byron, Plekanec (A), Gallagher – Lehkonen, Galchenyuk, A. Shaw – King, Ott, T. Mitchell. Hlavní trenér: Claude Julien.

Rozhodčí: Jean Hebert, Dan O'Rourke. Čároví: Scott Driscoll, Matt MacPherson.
Česká stopa v utkání (statistiky v playoff):

Tomáš Plekanec (MTL) 1+1, +/- -1
Vzájemné zápasy čtvrtfinálové série (Východ):

13.04.2017 Montreal – NY Rangers 0:2
Vítězný gól zápasu č. 1: Tanner Glass
15.04.2017 Montreal – NY Rangers 4:3 po prodl.
Vítězný gól zápasu č. 2: Alexandr Radulov
MONTREAL CANADIENS

Útočník Montrealu Alex Galchenyuk strávil většinu času během úvodních dvou zápasů série na levém křídle čtvrté útočné formace, ve třetím utkání by se měl ale posunout do středu třetího útoku. Galchenyuk je základním stavebním kamenem sestavy Canadiens, když v jejich dresu během základní části v 61 zápasech vstřelil 17 gólů a přidal k nim 27 asistencí, což z něho dělá třetího nejproduktivnějšího hráče týmu z Kanady.

Nejproduktivnější hráči v playoff

1. Alexandr Radulov 3 body (1+2)
2. Tomáš Plekanec 2 body (1+1)
3. Paul Byron 1 bod (1+0)
NEW YORK RANGERS

Důležitou roli zatím v sérii mezi New Yorkem Rangers a Montrealem nehrají přesilové hry, oba týmy si během úvodních dvou zápasů zahrály shodně sedm početních výhod, přičemž ani jedna z nich nebyla využita. Tým, který začne jako první přesilové hry využívat, se výrazně přiblíží vítězství. Pokud se Rangers o někoho mohou opřít, tak je to zkušený švédský brankář Henrik Lundqvist, který neustále podává konzistentní výkony a neustále ukazuje, že ještě nepatří do starého železa.

1. Michael Grabner 2 body (2+0)
2. Rick Nash 1 bod (1+0)
3. Tanner Glass 1 bod (1+0)
Série mezi Montrealem a New Yorkem Rangers se po úvodních dvou zápasech v Bell Centre přesouvá do Madison Square Garden, ve které se domácí Rangers budou snažit ujmout vedení. Tým z New Yorku první zápas vyhrál 2:0 a obrovskou zásluhu na tom měl Henrik Lundqvist, který v jeho bráně předvedl excelentní výkon a vychytal čisté konto. Ve druhém zápase Montreal dvakrát ztratil vedení a Rangers dokázali dvěma góly v řadě utkání otočit, jenže Canadiens zachránil 17 sekund před koncem Tomáš Plekanec a v prodloužení rozhodl Alexandr Radulov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.