Československá stopa v utkání:
Martin Marinčin (TOR) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:21
Hned pět z šesti zápasů této série dopělo do prodloužení, všechna utkání skončila rozdílem jediného gólu. I to značí, jak byly bitvy mezi těmito soupeři nesmírně vyrovnané a dramatické. Vyhrát však může jen jeden a je to tým Washington Capitals, který se v dalším kole utkání s Pittsburghem.
Dlouhou dobu jsme čekali na gól, jako první se prosadili domácí, k velké radosti publika pálil přesně Auston Matthews. Na jeho branku dokázal odpovědět Marcus Johansson v 53. minuty. Zápas dospěl do prodloužení, které rozhodl hrdina Capitals. Z hranice brankoviště dorazil puk do branky Marcus Johansson.
66:31
Washington právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto, Capitals vyhrávají tento zápasu i celou sérii a postupují dál. Z hranice brankoviště dokázal kotouč do branky dorazit zkušený MARCUS JOHANSSON. Asistence: Justin Williams a John Carlson.
66:22
Toronto vyhodilo jen a pouze na zakázané uvolnění, Capitals mají k dispozici vhazování v útočném pásmu.
65:53
Justin Williams neuspěl z předbrankového prostoru. Hosté chtějí ukončit sérii, jsou jednoznačně aktivnějším týmem.
65:33
Jake Gardiner vypálil od modré čáry, ale trefil jen hráče před sebou.
65:14
0:5, v prodloužení jsou hosté na vyložené šance jednoznačně aktivnější.
64:23
Už to vypadalo, že hosté dostali kotouč za brankovou čáru, ale puk se nakonec objevil za brankou. Hraje se dál.
63:47
John Carlson neuspěl v dobré střelecké pozici, Frederik Andersen drží své spoluhráče.
63:17
T. J. Oshie vyslal jedovatou střelu na branku, gólman pozorný a neujala se ani následná rána Ovečkina.
63:00
Nicklas Bäckström se probojoval do zakončení, jeho pokus jednou rukou končí mimo branku.
62:30
Hraje se ve středním pásmu, mnoho šancí k vidění není, sledujeme opatrnou hru z obou stran.
62:12
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat v obranném pásmu Capitals. Domácí se tak mohou dostat do zajímavé pozice.
61:52
Martin Marinčin vypálil od modré čáry, branku vůbec netrefil, kotouč poslal asi tak metr a půl nad.
61:44
Hra je přerušena, sledujeme dramatickou takticky vedenou bitvu. Kdo dá gól vyhraje, jde opravdu o hodně a hokejisté to vědí.
61:26
Alexandr Ovečkin nejprve minul branku, a pak se musel rychle vracet do obranného pásma.
61:07
Domácí hokejisté se dostali do útočného pásma, Braden Holtby kryje střelecký pokus soupeře.
60:40
Nate Schmidt na druhé straně si udělal prostoro pro zakončení puk poslal vysoko nad.
60:25
Auston Matthews se dostal do první střelecké pozice v prodloužení, ale minul branku.
60:01
I tento zápas se dostane do prodloužení, to se bude hrát nejprve čtyři na čtyři, a pak klasicky pět na pět. Hraje se systémem "náhlá smrt".
60:00
59:40
Domácí mají kotouč pod kontrolou, už se nikam nepoženou.
59:13
Uvidíme hru čtyři na čtyři.
59:13
Vyloučení v týmu Washington Capitals (T. J. Oshie – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Nazem Kadri – 2 min., hrubost).
59:13
58:51
John Carlson vystřelil od modré čáry, jeho pokus končí vedle vzdálenější tyčky.
58:48
Podle opakovaného záběru to byl Nikita Zajcev,kdo atakoval svého brankáře, byl na něho natlačený. Před malou chvílí jsem hráčům Capitals křivdil.
58:48
Hráči Washingtonu šli nyní hodně důrazně do domácího brankáře, ten byl ale mimo brankoviště.
58:26
William Nylander obkroužil branku a probojoval se do vyloužené šance, ale kotouč nedokázal přesněji poslat do branky. Následně Justin Williams poslal kotouč pod svého brankáře, hra je přerušena.
58:00
Domácí celek se dostal do útočného pásma, Auston Matthews vypálil z dobré pozice, ale brankář byl pozorný.
57:47
Domácí fanoušci hlasitě podporují své oblíbence.
57:20
Matt Hunwick dvakrát vystřelil, dvakrát skvěle zablokoval jeho pokus hostující T. J. Oshie.
57:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:34
Lars Eller se dostal do předbrankového prostoru, ale svou šanci nedokázal důrazněji zakončit.
56:13
Více ze hry mají nyní hosté, kteří se snaží skórovat a vybojovat vedení v tomto zápase.
55:42
Marcus Johansson postupoval na branku domácích, ke střele se díky dobré práci zadní řady Maple Leafs nedostal.
55:18
Dmitrij Orlov dobře vystřelil, domácí brankář tak tak vyrazil kotouč mimo branku.
54:56
Dmitrij Orlov nahodil kotouč do útočného pásma, T. J. Oshie pokračoval v akci. Jeho rána od modré čáry končí mimo branku.
54:35
Matt Hunwick a Connor Carrick jsou v obranném pásmu a čekají na vhodný moment, aby mohli založit útočnou akci.
54:13
Hosté se snaží vstřelit rozhodující branku, nyní bude na domácích, aby přečkali tlak soupeře.
54:04
Hra je po zákroku domácího brankáře přerušená, uvidíme komerční přestávku.
53:54
Nate Schmidt po tvrdém souboji a nárazu do mantinelu opouští za asistence lékařů střídačku svého celku a mizí v útrobách arény.
53:54
Do další obrovské šance se dostali domácí, Leo Komarov nejprve nepřekonal brankáře, následně Nazem Kadri ze záporného úhlu posílal kotouč před branku. A právě Leo Komarov sekal brankáře tak dlouho, než kotouč dostal za brankovou čáru. Gól pochopitelně neplatí.
52:51
A je vyrovnáno, nyní se radují fanynky a fanoušci Capitals. Po rychlé akci se do zakončení dostal MARCUS JOHANSSON. Jeho střela propadla domácímu brankáři výstrojí a kotouč se zastavil několik centimetrů za brankovou čárou. Asistence: Lars Eller a Brooks Orpik.
52:05
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Toronta. Hostující tým navyšuje svůj tlak, ale domácí defenziva odolává.
51:49
T. J. Oshie hledal Kevina Shattenkirka, který byl připravený na modré čáře, aby mohl zakončovat. Přihrávka na volného hráče nebyla přesná.
50:57
Domácí hokejisté hrají v pohodě, drží hru daleko od vlastní branky a snaží se přidat další gól. Zatím ale chytá Braden Holtby dobře.
50:10
Jevgenij Kuzněcov se s kotoučem dostal za branku, ale nedokázal vymyslet kloudnější akci, po které by mohl někdo z jeho spoluhráčů zakončovat.
50:08
Frederik Andersen skvěle zastavil pokus T. J. Oshieho, který se probojoval až do předbrankového prostoru. Hostující hráč v absolutní gólové pozici selhal.
50:01
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetiny.
49:34
Dmitrij Orlov pálil od modré čáry, John Carlson tečoval jen malý kousek mimo branku.
49:08
Hostující hokejisté musí nyní hrát aktivně směrem do útoku, ale nesmí zapomínat na defenzivu.
47:45
Toronto právě vstřelilo branku!
Pokud si domácí fanoušci přáli šťastný odraz puku, tak je to tedy. Morgan Rielly nahodil kotouč do útočného pásma. Od nějaké nerovnosti mantinelu se odrazil před branku, Braden Holtby jej nedokázal chytit, k puku se dostal AUSTON MATTHEWS, který zakončil pod horní tyčku. Hala "exploduje" nadšením, domácí vedou a není tu slyšet vlastního slova. Asistence: Morgan Rielly a Zach Hyman.
47:11
Jevgenij Kuzněcov byl připravený na střelu, ale kotouč se mu zamotal, a tak jej nedokázal přesněji trefit.
46:47
Alexandr Ovečkin se dostal do výborné střelecké pozice, jeho ránu z první domácí brankář kryje. K dorážce se nikdo z Capitals nedostal.
46:22
John Carlson se probojoval do zakončení, projel modrou čáru a vystřelil. Jeho pokus byl zablokovaný do ochranné sítě nad brankou.
46:17
Kotouč na domácí střídačce, hra je přerušena, uvidíme komerční přestávku.
45:54
1:3, tak vypadá statistika střel v této třetině, hosté do třetí dvacetiminutovky vstoupili aktivněji.
45:11
Brooks Orpik a Tom Wilson dostali kotouč do útočného pásma, ale k zakončení se nikdo nedostal. Domácí celek se musí bránit nátlakové hře Capitals.
45:02
Matt Niskanen se probojoval do střelecké pozice, domácí brankář byl pozorný a dokázal si poradit.
44:44
Braden Holtby zastavuje hru za svou brankou, sledujeme klidnější pasáž hry, ozývají se domácí fanoušci.
44:08
Dmitrij Orlov napoprvé promáchl, nechybělo mnoho a domácí se dostali do brejku.
43:47
Jevgenij Kuzněcov hraje za svou brankou, zkoušel zadovkou najít spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost.
43:15
Ani jeden celek nechce chybovat a je pravděpodobné, že i dnes bude rozdíl ve skóre na konci zápasu minimální.
43:00
Tři minuty hry ze třetí třetiny jsou pryč, Kasperi Kapanen se dostal po postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
42:15
James van Riemsdyk hledal najetého spoluhráče, jeden z obránců Washingtonu měl co dělat, aby přihrávku zablokovat. S vypětím všech sil se podařilo.
41:46
Frederik Andersen musel na druhé straně zasahovat, spoluhráči dali zakončujícímu hráči hodně prostoru.
41:30
Brian Boyle se nedokázal probojovat do zakončení, obrana Capitals byla připravená.
41:00
Sledujeme rychlý hokej, který se změnil v čekání na chybu. Šancí je k vidění hodně.
40:27
Connor Brown velmi dobře zablokoval střelu Nate Schmidta od modré čáry, a tak mohou hrát domácí hokejisté.
40:18
T. J. Oshie se probojoval do první šance ve třetí třetině, domácí brankář je pozorný, kotouč ukryl do rukavice, hra je přerušena.
40:01
Ani čtyřicet minut hry nepřineslo střelce gólu. Stav zápasu je tedy přes mnoho šancí na obou stranách stále stejný. 28:21, tak vypadá statistika střel na branku, gólmani jsou bezchybní.
40:00
39:59
Jevgenij Kuzněcov se málem dostal do brejku, ale jeho šanci kazí fakt, že už je konec třetiny. Ke střele se nedostal.
39:52
Hosté mají kotouč pod kontrolou v obranném pásmu.
39:41
Justin Williams přenechal puk pro Nate Schmidta, jehož pokus brankář domácích vyrazil.
39:14
Nikita Zajcev má kotouč za svou brankou, následně Jake Gardiner založil akci, ve které už nikdo z jeho kolegů nepokračoval.
39:00
Domácí rána od modré čáry končí vysoko nad brankou, to už běží poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:30
Kasperi Kapanen nepřesně zakládal útočnou akci, k puku se dostali soupeři, kteří si také vedli nepřesně.
38:11
Necelé dvě minuty zbývají do konce druhé třetiny. Následně je hra přerušena, Braden Holtby uklidňuje situaci. Buly před jeho brankou. Gólmani jsou ústředními postavami tohoto zápasu a nebál bych se napsat celé série.
37:51
Nazem Kadri vypálil od modré čáry, Braden Holtby jen sledoval kotouč mířící mimo branku.
37:38
Po zakázaném uvolnění domácích se bude vhazovat před brankou Frederika Andersena.
37:26
Alexandr Ovečkin vystřelil, Jake Gardiner zablokoval jeho pokus. Puk končí mimo branku.
37:10
Jevgenij Kuzněcov ani tentokrát nedokázal prostřelit brankáře. Frederik Andersen kryje i tento jeho pokus.
36:50
Morgan Rielly si vybruslil před branku, jeho pokus hostující brankář vyrazil mimo branku.
36:21
Morgan Rielly spěchal za kotoučem, stihl to, zakázané uvolnění se nepíská. Domácí hráč, ale o puk následně přišel.
35:53
Capitals se nyní dostali do útočného pásma, André Burakovsky měl prostor před brankou, ale jeho pokus dokázal domácí gólman vyrazit.
35:01
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, na úvodní branku zápasu čekáme. Ale dramatických momentů je k vidění hodně.
34:45
Jevgenij Kuzněcov se probojoval do druhé vyložené pozice během dvou minut, ale brankáře ani tentokrát nepřekonal.
34:20
Toronto se dostalo do postavení mimo hru, Leo Komarov přejel modrou čáru příliš rychle.
33:52
Tyler Bozak neměl sílu na založení útočné akce, a tak kotouč jen nahodil na branku soupeře a šel střídat.
33:33
Brett Connolly se neprobojoval do střelecké pozice, domácí hokejisté jej připravili čistě o puk.
33:12
Domácí obránci uklidňují hru, vrací se za svou branku, oba týmy střídají.
32:53
Tyler Bozak skvěle zastavil vyloženou pozici soupeře, na poslední chvíli mu vypíchl kotouč.
32:24
Justin Williams v posledních vteřinkách před brankou promáchl. Ani jednu střelu nevyslali hosté na branku.
31:36
Marcus Johansson byl tvrdě atakován soupeřem, domácí hrají v oslabení velmi dobře. Naopak Washington se nemůže probojovat do střelecké pozice.
31:10
Domácí hokejisté využili špatné rozehrávky soupeře, a tak vyhodili kotouč přes všechny čáry, Capitals musí znovu od své branky.
30:36
Druhou polovinu zápasu začínají hostující hokejisté v přesilové hře.
30:24
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (William Nylander – 2 min., držení protihráče).
30:14
Buly před brankou domácích. Nicklas Bäckström zkoušel tečovat kotouč vystřelený od modré čáry, ale nepodařilo se mu to.
29:58
Auston Matthews neuspěl ve vyložené střelecké pozici, na druhé straně pak dlouho čekal Justin Williams na zakončení, ani on ale nepřekonal brankáře, a tak stav 0:0 stále platí.
29:35
Capitals se nedokázali stabilněji prosadit, nyní ale domácí zahráli jen na icing, vhazovat se bude před brankou Maple Leafs.
28:49
Domácí fanoušci se hlasitě ozývají a podporují své oblíbence. V tomto zápase jde o hodně, pokud vyhraje Toronto, série pokračuje, v opačném případě se Washington raduje z postupu.
28:21
Morgan Rielly byl v dobré pozici, kotouč se k němu ale nedostal. Sledujeme rychlý hokej plný hitů a soubojů.
28:10
Na druhé straně Ovečkin neuspěl, brankář Toronta přerušuje hru.
27:50
Nikita Zajcev vystřelil na branku, jeho pokus byl velmi dobrý, trefil tyčku!
27:27
Nyní se hraje spíše ve středním pásmu, sledujeme takový neučesaný hokej z obou stran.
27:08
Alexandr Ovečkin vystřelil, před brankou ještě tečoval Jevgenij Kuzněcov. Puk končí mimo branku.
26:54
Justin Williams nedokázal udržet kotouč v útočném pásmu, a tak hrají domácí.
26:30
Domácí hokejisté se nyní musí bránit rychlé akci, kterou vede první formace Capitals.
25:55
Alexandr Ovečkin se dostal do střelecké pozice, branku ale minul, následně byla hvězda Capitals atakovaná domácím hráčem. To se fanouškům Toronta pochopitelně zamlouvá.
25:37
Hra je přerušena, puk skončil na střídačce, vhazovat se bude ve středním pásmu.
25:24
André Burakovsky vystřelil, jeden z domácích beků dokázal kotouč zablokovat. Hodně obětavě hrají oba týmy.
25:00
Washington má kotouč pod kontrolou, rychle o něj ale přišel, a tak protiakci vedl domácí Mitchell Marner.
24:42
Tyler Bozak se probojoval do vyložené střelecké pozice a právě onen odraz kotouče byl nyní ve prospěch hostů. Braden Holtby tak tak dokázal vyrazit puk ve vyložené střelecké pozici.
23:50
Styl hry a rychlost a byl přirovnal k první třetině předchozího zápasu.
23:27
Brooks Orpik od modré čáry nejprve trefil střed branky, kde byl domácí Frederik Andersen, následně ze stejné pozice bránu minul.
22:50
Tři na dva, domácí se dostali v početní výhodě do útočného pásma, Zach Hyman nedokázal přesněji zakončit, možná Braden Holtby lehce vytěsnil puk mimo.
22:24
Dramatický je tento zápas, pro nestranné diváky je to krásný hokejový zážitek, ale pro fanoušky jednoho nebo druhého týmu to už taková pohoda není.
21:58
André Burakovsky měl dostatek prostoru, vybruslil si před branku, dostal dobrou přihrávku, ale nedokázal výrazněji zakončit. Sledujeme rychlý hokej.
21:38
Braden Holtby si dokázal poradit se střelou, kterou na něj vyslal Nikita Zajcev.
21:15
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Capitals, hosté špatně založili útočnou akci. Braden Holtby musí být pozorný.
20:50
Jay Beagle vystřelil od modré čáry, brankář Frederik Andersen musel být pozorný.
20:25
Connor Brown hledal od modré přihrávkou spoluhráče postaveného před brankou, ale pas nebyl přesný.
20:01
Zápas, ve kterém jsme zatím branku neviděli, pokračuje druhou třetinou.
20:01
Tato série je sledovaná napříč světem, početný tábor fanoušků mají oba týmy například v Mexiku.
Sledujeme dramatický zápas, ve kterém jsme zatím gól neviděli. Drobné šance jsou na obou stranách, ale gólové pozice zatím postrádáme. Hraje se hodně takticky, všechny zápasy série skončily rozdílem jedné branky a dnes to by mělo být, podle všeho, naprosto stejné.
20:00
19:53
Ještě jedno buly, Braden Holtby kryje ránu ze střední vzdálenosti.
19:43
Auston Matthews má kotouč pod kontrolou, domácí chtějí třetinu v poklidu dohrát.
19:14
Alexandr Ovečkin vystřelil, jeho pokus tak tak dokázal Frederik Andersen vyrazit a udržet tak puk před brankovou čárou.
19:00
Poslední minuta hry v první třetině.
18:42
Braden Holtby mohl rozehrávat, ale raději přenechal kotouč za brankou obránci.
18:15
Necelé dvě minuty hry do konce první třetiny a aktivnější jsou domácí hokejisté. Do výraznější šance se ale probojovat zatím nemohou.
18:00
Brian Boyle nahodil do útočného pásma, velmi dobře puk dobruslil Kasperi Kapanen.
17:37
A ještě jednou brankář Capitals, nyní kryje ránu z kruhu. Kasperi Kapanen, autor branky, kterou ukončil nejdelší zápas série, nyní neuspěl.
17:34
Brankář Capitals znovu kryje, tentokrát zastavil střelecký pokud, kterým se od modré prezentoval Martin Marinčin.
17:31
Matt Hunwick okamžitě po zisku puku vystřelil a hostující Braden Holtby kryje jeho pokus. Buly před brankou Capitals.
17:17
Marcus Johansson uklidňuje hru, nicméně o kotouč vlastní nepozorností přišel.
17:00
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině, Auston Matthews dostal kotouč do svého útočného pásma. Dlouho tam ale nezůstal.
16:52
Alexandr Ovečkin je také dobrý zakončovatel, nyní však brankáře Frederika Andersena překonat nedokázal.
16:24
Nazem Kadri vedl útočnou akci domácích, ale zodpovědně se vrátil Ovečkin, který nedal soupeři prostor pro střelu.
16:10
Mnoho šancí momentálně k vidění není, hraje se spíše ve středním pásmu.
15:36
Brian Boyle dostal hru do útočného pásma, přejel modrou čáru a rychle vystřelil. Braden Holtby byl pozorný a zastavuje hru. Následovat bude buly a také komerční přestávka.
15:04
Dostáváme se do finální fáze první třetiny, sledujeme rychlý hokej, který je doplněn výbornou atmosférou.
14:40
Hraje se už pět na pět a optickou převahu nyní mají domácí, kteří se ovšem nemohou probojovat do výraznější šance.
14:25
14:05
Začíná zkrácená přesilovka, hosté propadli v útočném pásmu, Leo Komarov vedl bleskovou protiakci, ale přesněji nepřihrál.
14:03
13:41
Justin Williams dlouho čekal se zakončením, od mantinelu si vybruslil před branku, jeho nepříliš povedený pokus dokázal brankář domácích zastavit. Další buly před brankou Leafs.
13:22
Nate Schmidt od modré čáry vypálil tvrdou ránu, brankář Frederik Andersen vyrazil betonem puk do ochranné sítě nad brankou, bude se vhazovat.
13:07
Justin Williams výborně přečetl akci soupeře, dostal se k puku a rozehrává akci od své branky.
12:37
Toronto rozehrává akci od své branky, hosté dobře napadají, při hře čtyři na čtyři se nemohou domácí probojovat do útočného pásma.
12:25
Domácí přesilovka rychle končí, uvidíme hru čtyři na čtyři.
12:25
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Tyler Bozak – 2 min., vysoká hůl).
12:13
Nazem Kadri velmi dobře tečoval ránu od modré čáry, ale minul branku.
12:03
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Marcus Johansson – 2 min., držení protihráče).
11:44
9:5, tak vypadá statistika vyhraných vhazování. V soubojích o kotouč jsou domácí hokejisté úspěšnější.
11:40
Hra je přerušena, vhazovat se bude v útočném pásmu Capitals. Elitní formace Washingtonu nehraje vůbec špatně, ale nemůže se probojovat do vyložené pozice.
11:14
Matt Niskanen od své branky našel Ovečkina, který vypálil. Před brankou Toronta operoval T. J. Oshie, který neměl dostatek prostorou pro zakončení.
10:45
Dmitrij Orlov ještě vybojoval pro své spoluhráče, ti ale přišli o útočné pásmo, a tak hráči v bílém musí vyklidit útočné pásmo.
10:20
Dostáváme se do druhé poloviny první třetiny, sledujeme rychlý pohledný hokej, ve kterém se čeká na úvodní chybu.
09:35
Braden Holtby se zapojil do rozehrávky svého týmu, pokračoval obránce, který však nedokázal založit útočnou akci.
09:11
Jevgenij Kuzněcov pokračoval v cestě za svou branku, navázal na sebe dva soupeře a následně dlouhým pasem hledal volné spoluhráče. Neúspěšně.
08:37
Dmitrij Orlov vybojoval kotouč v obranném pásmu, příliš laxně se jej zbavil a přihrál nechtěně soupeři. Následně se Capitals dokázali osvobodit.
08:04
Washington si poradil s tlakem soupeře jen za cenu zakázaného uvolnění, vhazovat se bude před brankou Holtbyho.
07:45
7:3, střelecky jsou aktivnější hokejisté Toronta, na úvodní branku šestého zápasu stále čekáme.
07:10
Martin Marinčin vrací hru do svého obranného pásma, kde čeká na dostřídání svých spoluhráčů.
06:33
Braden Holtby musí být pozorný, domácí hokejisté hrají aktivně a v útočném pásmu jsou hodně aktivní, naopak Capitals nyní prožívají pasivnější pasáž hry.
06:23
William Nylander se probojoval do vyložené střelecké pozice, mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelu, brankář byl pozorný. Následovat bude komerční přestávka.
05:40
Nikita Zajcev si jako obránce sjel hodně hluboko, měl prostoro pro střelu, a tak rychle zakončoval. Braden Holtby byl pozorný, kotouč mu projel pod betonem mimo branku. Trochu štěstí také měl brankář Capitals.
05:07
Hra je přerušena, místní DJ pouští hit od Martina Garrixe, což ocení zejména mladší část publika. Podle reakcí z tribun to nebyla vůbec špatná volba. Tolik hudební vložka a nyní už zpět k hokeji.
04:48
Tom Wilson forčekoval hodně hluboko v útočném pásmu, a tak měli hráči Toronta velké problémy s rozehrávkou.
04:24
Velké problémy měli domácí hokejisté před vlastní brankou, ale dokázali si poradit, a tak mohla první formace založit útočnou akci.
03:55
William Nylander se pokoušel dorazit kotouč před brankou, ale nepodařilo se mu to. Sledujeme nyní pasáž kvalitního hokeje, který se musí fanouškům líbit.
03:20
Elitní formace hostů se nedokázala probojovat do útočného pásma, píská se postavení mimo hru. Buly v neutrální zóně.
03:09
Akce Capitals je zastavená, píská se postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
03:00
Braden Holtby kryje kotouč po střele jednoho z domácích hráčů. Fanoušci předvádí parádní výkon, Maple Leafs dostávají velkou podporu z hlediště.
02:15
Sledujeme aktivní úvod zápasu z obou stran, ani jeden celek nechce chybovat, což se dá, vzhledem k důležitosti zápasu, pochopit.
01:50
James van Riemsdyk zkoušel spoluhráčovu střelu tečovat od modré čáry, jeho nepodařilo se to, a tak puk získávají hosté a směr hry se otáčí.
01:30
Protiakci vedl Auston Matthews, ale příliš daleko se nedostal, hostující defenziva si kotouč rychle vzala zpět. Následně se bude vhazovat ve středním pásmu.
01:00
Jevgenij Kuzněcov našel Justina Williamse. Ten prodloužil na Orlova, jehož pokus od modré čáry končí mimo branku.
00:40
Justin Williams se probojoval do zakončení, jeho bekhendová rána končí mimo branku.
00:05
Za ohlušující atmosféry začíná šestý zápas třaskavé bitvy mezi Torontem a Washingtonem.
00:01
Zápas začne o něco později.

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Hunwick, Rielly, Gardiner, N. Zajcev, Marinčin, C. Carrick – J. van Riemsdyk, Bozak, Marner – Komarov, Kadri, Co. Brown – Hyman, Matthews, W. Nylander – M. Martin, Boyle, Kapanen.

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Schmidt, Carlson, Niskanen, Orlov, Orpik, Shattenkirk – Ovečkin, Bäckström, Oshie – Ma. Johansson, Kuzněcov, Williams – Burakovsky, Eller, T. Wilson – Winnik, Beagle, Connolly..
Nejdelší zápas série druhý. Hrálo se na ledě Washingtonu a hostující Kasperi Kapanen rozhodl až v čase 91:49.
Jedná se o šestý zápas série, aktuální stav je 3:2 pro Washington. Z odehraných pěti zápasů se hned čtyřikrát rozhodovalo v prodloužení. Zápas, který skončil po základní hrací době byl také velmi vyrovnaný, Capitals vyhráli 5:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Toronto Maple Leafs a Washington Capitals.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.