NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  San Jose : Anaheim - 17. dubna 2018   04:30

San Jose
San Jose
03:44' Couture (Bødker) • 21:15' Donskoi (E. Kane) • 23:41' Sörensen (Donskoi) • 33:43' Fehr (Sörensen, M. Karlsson) • 36:49' Hertl (Pavelski, Couture) • 50:04' Pavelski (Meier, Donskoi) • 57:16' E. Kane (Vlasic, Couture) • 59:36' Meier (Tierney, Labanc)
Anaheim
Gibson (41. R. Miller) – Beauchemin, H. Lindholm, Manson, Montour, M. Pettersson, Welinski – J.T. Brown, Cogliano, Getzlaf (C) – D. Grant, Henrique, Chimera – O. Kaše, Kesler (A), Perry (A) – Rakell, N. Ritchie, Silfverberg.

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou.
Zablokované střely 18:16
Je dobojováno! Žraloci naložili Kačerům osm kousků a Anaheim se prosadil pouze jednou. Domácí hráli od druhé třetiny jednoznačně lépe a tuto výhru si zasloužili. Anaheim opět neunesl porážku a hráči jako Getzlaf, Perry a Kesler svůj tým zbytečně oslabili svými zákroky. San Jose bude mít ve čtvrtek ráno matchball!
59:36'
San Jose právě vstřelilo branku!
Na nefér hru Anaheimu odpovídají Žraloci s úsměvem. Chris Tierney se dostal k odraženému puku před brankou a vystřelil. Jeho pokus trefil do hokejky TIMO MEIERA, který zvyšuje na 8:1! Asistence: Chris Tierney a Kevin Labanc.
59:25'
Anaheim neunáší porážku a nyní se snaží pouze zranit hráče San Jose.
59:25'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Brandon Montour – 2 min., sekání).
59:00'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:35'
Labancova střela z pravého kruhu přeletěla branku.
58:10'
Derek Grant se dostal ke střele z mezikruží, ale Jones opět zasahuje!
57:44'
Domácí jsou stále v útočném pásmu a pokoušejí se přidat ještě další branku.
57:16'
Další puk v brance Anaheimu a tohle je už slušný debakl! Vlasic vystřelil od modré čáry a od EVANDERA KANEA se puk odrazil do branky! Asistence: Marc-Édouard Vlasic a Logan Couture.
57:07'
Vlasic vystřelil od modré čáry, ale Miller byl pozorný a puk chytil.
56:49'
56:38'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Kesler – 2 min., sekání).
56:29'
Další Rakellův pokus a další zásah Jonese.
56:15'
Domácí vyhazují až za branku Ducks.
55:54'
Rakell projel mezi třemi hráči, ale Jones byl v klidu u tyčky a střelu vytěsnil.
55:30'
Další skvělý zákrok Jonese, který v téhle sérii deptá střelce Ducks! Hampus Lindholm byl úplně sám mezi kruhy, ale jeho střela skončila v lapačce Jonese!
55:17'
Domácí vyhazují.
55:02'
Hosté jsou v útočném pásmu a Kaše se pokusil vystřelit, ale Vlasic jeho střelu zablokoval.
54:49'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Eric Fehr – 2 min., podražení).
54:24'
Adam Henrique vystřelil z pravé strany, ale jeho pokus byl přizvednutý do ochranné sítě.
54:03'
Cogliano chtěl vyslat do brejku svého spoluhráče, ale jeho nahrávka byla zablokována.
53:26'
Hráči Sharks už se snaží především o to, aby se nezranili a hostům už dochází dech.
53:13'
52:50'
Další vyhození Ducks.
52:29'
Hosté vyhazují až k Jonesovi.
51:32'
Ve vlastním oslabení jeli hosté do přečíslení tři na jednoho, ale Jones předvedl proti Coglianovi skvělý zákrok!
51:12'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Getzlaf – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
51:12'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Corey Perry – 2 min., krosček). Perry opět neunáší porážku a nyní předvedl naprostý nesmysl a poslal na mantinel krosčekem Labanca. Tohle bylo hodně zákeřné a Perry pokračuje v neférové hře z předchozích zápasů.
50:04'
Sharks nakonec z ničeho nic využívají přesilovou hru a Anaheim dnes schytá debakl. Meier vystřelil mezi kruhy, ale trefil obránce, a tak se ke střele dostal JOE PAVELSKI, který prostřelil obránce i brankáře a upravuje na 6:1! Asistence: Timo Meier a Joonas Donskoi.
49:16'
Hosté brání své oslabení velmi dobře, ale San Jose už nehraje tak dobře jako ve druhé třetině. Tempo této přesilové hry svědčí o tom, že je dnes rozhodnuto.
48:48'
Jones přerušil hru a bude se vhazovat po jeho pravici.
48:23'
Vlasicova dělovka skončila na bránícím hráči a hosté vyhazují.
48:22'
Kane zpoza branky nahrával před svatyni hostů, ale Miller tenhle úmysl Kanea přečetl a puk ukryl do lapačky.
48:06'
Couture to zkusil z levé strany, ale poprvé branku minul a podruhé mu byla střela přizvednuta do ochranné sítě.
47:32'
Hosté vyhazují, ale tímto oslabení jejich ambice na vrácení se do zápasu výrazně upadají.
47:22'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Getzlaf – 2 min., sekání + 2 min., hrubost).
47:10'
46:44'
Kesler se dostal k několika dorážkám před brankou a poté chtěl puk dostat i s Jonesem do branky, ale domácí obrana ho včas zpacifikovala.
46:32'
Perry zbytečně sekl do Jonese, a tak mu Dillon dal pěstí do obličeje. Perry bez reakce odjíždí na střídačku.
46:10'
Až nyní se hosté usadili v útočném pásmu a kombinují.
45:51'
Další vyhození v podání domácích.
45:22'
Hertl sebral puk Rakellovi a vyhodil až za branku Millera.
45:09'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Marcus Sörensen – 2 min., držení).
44:49'
Nick Ritchie zablokoval střelu Burnse a vyhodil puk do středního pásma.
44:22'
Meier zastavil brejk hostů a nyní se sám proti dvěma obráncům vydal dopředu a udržel pásmo pro Žraloky.
43:50'
Fantastický zákrok Jonese! Corey Perry si najel mezi kruhy a střílel pod horní tyč, ale Jones puk vyrazil vyrážečkou!
43:16'
Domácí nehrají už vůbec složitě a všechny puky dostávají co nejrychleji do středního pásma.
42:50'
Vyhození domácího obránce skončilo na střídačce San Jose.
42:46'
Další zákrok Jonese zastavuje hru. Tentokrát to zkusil Josh Manson.
42:04'
Meier se k puku za brankou nedostal a hosté mohou zaútočit.
41:47'
Adam Henrique si vzal puk ve středním pásmu a dojel až na pravý kruh, kde vyzkoušel Jonesovu pozornost.
41:30'
Fehr to zkusil z velkého úhlu, ale branku netrefil.
41:03'
Montour nahodil na Jonese a ten puk pouze vyrazil, a tak se ke střele dostal Rakell, ale z levého kruhu Jonese nepřekonal!
40:30'
Sharks jsou v úvodu třetiny aktivnější a Burnsovu střelu tečoval jeden z domácích těsně nad branku.
40:01'
Střídání v týmu Anaheim Ducks: ze hřiště odchází John Gibson, přichází Ryan Miller.
40:01'
Střely na branku ve druhé třetině 16:19
Střely celkem 24:30
Druhá třetina je u konce a domácí ji vyhráli jednoznačně 4:0! San Jose podobně jako v prvním utkání doslova explodovalo a ve druhé třetině zničilo svého soupeře! Sharks už vstřelili 8 branek ve druhé třetině! Třetí třetina začne okolo 6:40.
40:00'
39:38'
Fehr se dostal ke střele z pravé strany a následně se dostal ke střele Kane, ale oba dva pokusy pokryl Gibson.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:48'
Celý stadion nyní skanduje pokřik duck hunt, který je oficiálním hashtagem pro tuto sérii v podání domácích.
38:18'
Burnsova tvrdá rána nedoletěla až na branku.
38:04'
Hosté dostali puk ze třetiny, ale černá guma vyletěla mezi diváky a vhazovat se bude před Gibsonem.
37:41'
Hosté jsou v útočném pásmu a Perry se dostal ke střele, ale Jones opět zasahuje.
36:49'
Tahle branka už platí a demolice Anaheimu pokračuje! Couture poslal nahrávku na Pavelskiho, který z první poslal nahrávku před branku, kde se ke střele dostal TOMÁŠ HERTL a zvyšuje na 5:1! Asistence: Joe Pavelski a Logan Couture.
36:39'
Puk jen o malý kousek nepřešel brankovou čáru a to znamená jediné – stav zůstává 4:1!
36:39'
Bude se volat!
36:39'
Domácí hráči se radují z branky, ale rozhodčí zatím nerozhodl!
36:25'
Kane vystřelil od modré čáry a Gibson zasahuje.
36:05'
Hosté vyhráli vhazování a osvobozují se.
35:59'
Oddechový čas pro San Jose Sharks.
35:59'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Francois Beauchemin – 2 min., sekání).
35:32'
Andrew Cogliano se dnes podruhé dostal ke střele ve vlastním oslabení, ale ani tentokrát si na Jonese nepřišel!
35:06'
Souboj o puk v rohu hřiště zvládli lépe hosté, kteří se osvobozují.
34:50'
Couturova nabídka na teč pro Pavelskiho skončila až v lapačce Gibsona.
34:28'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nick Ritchie – 2 min., sekání + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Dylan DeMelo – 2 min., hrubost).
34:28'
Hosté podobně jako v předchozích zápasech neunáší stav zápasu a před Jonesem se poprala kompletní pětice hráčů! Dnešní zápas bude ještě hodně zajímavý!
33:43'
Tohle už je velký problém pro Kačery! ERIC FEHR dostal puk k pravému mantinelu a vyjel si na kruh, kde mezi dvěma hráči vystřelil na branku a trefil se přesně mezi ruku a tělo Gibsona! Asistence: Marcus Sörensen a Melker Karlsson.
33:21'
Francois Beauchemin nahodil puk na branku od modré čáry, ale jeho pokus zablokoval domácí obránce.
32:45'
Kane si obhodil obránce a dokázal vystřelit a donutil Gibsona zasáhnout pravým betonem!
32:31'
Anaheim se dostal do útočného pásma, kde se dokázal udržet, ale Jones nemusel zasahovat.
32:00'
Rakell to zkusil z velkého úhlu, ale branku netrefil.
31:39'
Jakob Silfverberg se dostal ke střele z pravého kruhu a Jones vůbec nic neviděl! Teď měli domácí štěstí, že útočník Anaheimu netrefil branku!
31:20'
Rakell nahodil puk do třetiny sám pro sebe a poté se ke střele dostal Perry, ale Jones opět kryje.
31:02'
Kaše poslal puk na Jonese, který byl pozorný a puk chytil. Následuje komerční přestávka.
30:33'
Sorensen poslal puk do útočného pásma, ale nic víc už domácí nevymysleli.
30:12'
Montour zavezl puk do útočného pásma a z levého kruhu vystřelil bekhendem, ale Jones byl pozorný.
30:01'
Hosté si nerozuměli v rozehrávce a puk skončil až na zakázaném uvolnění.
29:42'
Vlasicovi puk přeskočil čepel a skončil ve středním pásmu, a tak se píská ofsajd.
29:29'
Martin nahodil puk do útočného pásma a Kane poslal puk před branku, kde byl Donskoi, ale ten se k puku nedostal a poté ho Gibson ukryl do lapačky.
29:17'
Jones přerušil hru a následuje komerční přestávka.
29:00'
Fehr nahodil na branku, ale jeho pokus ještě před Gibsonem srazil obránce hostů.
28:27'
Boedker to zkusil z levé strany, ale Gibson měl všechny mezírky u tyčky pokryté.
28:00'
Couture se ke kotouči v útočném pásmu nedostal a Ducks jsou zpět v útoku.
27:48'
Getzlafova tvrdá rána z pravé strany trefila vyrážečku Jonese.
27:02'
Dillon hodně zariskoval a jako poslední hráč se vydal mezi tři hráče Anaheimu, ale pro domácí vše dobře dopadlo, protože Dillon puk nahodil do útočné třetiny.
26:33'
Hosté se dostali do útočného pásma a pokoušejí se snížit nepříznivý stav utkání.
26:10'
Pavelski to zkusil z velkého úhlu, ale branku minul.
25:46'
Adam Henrique vystřelil z levé strany, ale jeho pokus byl přizvednutý až do ochranné sítě.
25:17'
Velmi jedovatá střela Vlasica pořádně vystrašila Gibsona, ale nakonec je odpískán ofsajd domácích, takže vzrušení bylo zbytečné.
25:01'
Rakell byl úplně sám mezi kruhy a mířil k pravé tyči, ale Jones jeho střelu pokryl!
24:33'
Hosté jsou jednoznačně zaskočeni, ale i nadále se snaží útočit a rozhodně nic nevzdávají.
24:13'
Meier nedokázal vyhodit puk, ale Labancovi se to už povedlo.
23:41'
Rychlý brejk San Jose končí gólem! Donskoi poslal nahrávku na pravou stranu a MARCUS SÖRENSEN si kličkou do bekhendu poradil s Gibsonem, který podobnou branku dostal v každém utkání! Asistence: Joonas Donskoi.
23:24'
Kaše nahrával na modrou čáru, ale tuhle těžkou nahrávku nezachytil obránce Ducks a domácí mohou do brejku!
22:54'
Sorensen dobře napadal a na chvíli vybojoval puk v útočném pásmu.
22:21'
Perry se dostal před branku a Jones s velkým štěstím jeho střelu pokryl!
21:15'
Domácí jdou opět do vedení! Montour uklouzl ve středním pásmu a do brejku dva na jednoho se dostal Kane a JOONAS DONSKOI! Finský útočník si vyměnil puk s Kanem a střelou do prázdné branky posílá domácí zpět do vedení! Asistence: Evander Kane.
20:54'
Perryho střelu pokryl Jones a domácí vyhazují.
20:35'
Hosté vstoupili do druhé třetiny hodně aktivně a jsou stále v útočném pásmu.
20:16'
Kesler to zkusil z pravé strany, ale Jones byl pozorný a puk vyrazil.
20:01'
První třetina je za námi a skončila 1:1. Domácí se velmi brzy ujali vedení po brance Coutura. Na ni ovšem dokázali hosté odpovědět a to když se v přesilové hře prosadil Rakell. Hra je velmi vyrovnaná a v první třetině nebyl ani jeden tým lepší. Druhá třetina začne okolo 5:35 a máme se na co těšit!

Střely na branku 8:11
20:00'
19:44'
Getzlaf vystřelil na branku ze středu hřiště, ale Jones byl pozorný.
19:16'
Sorensenovi se puk odrazil od betonu Gibsona do dobré pozice, ale než se útočník Sharks zorientoval, byl o puk připravený.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:38'
Kašeho střela z pravé strany nenadělala problémy domácímu brankáři.
18:03'
Kane byl sražen k zemi a ve žraločí nádrži to pořádně vře! Domácím fanouškům se tohle pochopitelně nelíbí a dávají to patřičně najevo.
17:42'
Rakell hledal Getzlafa před brankou, ale jeho přihrávka byla zablokována.
17:04'
Rakell vybojoval puk, ale velmi brzy o něj přišel a Sharks jsou u puku.
16:47'
Hertla v útočném pásmu připravili o kotouč hostující obránci, kteří puk pouze vyhodili do středního pásma a domácí zůstávají u puku.
16:34'
Karlsson se dostal mezi kruhy, kde vystřelil bekhendem hodně nebezpečně, ale Gibsonovu branku minul! Následuje komerční přestávka.
16:16'
Getzlaf vyklepal betony Jonese a San Jose se konečně osvobozuje.
15:53'
Martin nedokázal vyhodit puk do středního pásma a hosté jsou nyní v tlaku.
15:19'
Anaheim je patřičně nakopnutý vstřelenou brankou a je mírně lepším týmem v posledních minutách.
14:42'
Dillon nezastavil útok soupeře a Andrew Cogliano se dostal do dobré pozice před brankou, ale Jones ho vychytal pravým betonem!
14:06'
Labanc hledal Tierneyho na druhé straně hřiště, ale přihrávka byla příliš rychlá a skončila u obránce hostů.
13:40'
Anaheim právě vstřelil branku!
Hosté využívají přesilovou hru a srovnávají stav utkání! RICKARD RAKELL dostal nahrávku na levý kruh a tvrdou ránou z první poslal puk o pravou tyčku do branky! Krásná střela útočníka Ducks. Asistence: Brandon Montour a Ryan Getzlaf.
13:17'
Rakell vystřelil z levé strany a Perry dobře clonil před Jonesem, ale domácí brankář byl pozorný a puk ukryl ve své výstroji.
13:07'
Getzlafova střela od modré čáry byla zablokována.
12:59'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Timo Meier – 2 min., hákování).
12:36'
Ponechaná výhoda pro Anaheim.
12:23'
12:07'
Adam Henrique vyhazuje až za branku Sharks a přesilová hra pomalu končí.
11:52'
Další vyhození hostujícího celku.
11:28'
První minuta přesilové hry je pryč a San Jose se zatím k ničemu nedostalo.
11:04'
Andrew Cogliano se dostal ve vlastním oslabení do brejku, ale byl ve velkém úhlu a Jones si pravou tyčku pokryl.
10:39'
Couturovu střelu chytil Gibson a hosté vyhazují.
10:30'
Domácí vyhráli vhazování a kombinují.
10:22'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Getzlaf – 2 min., držení).
10:07'
Jenže Anaheim špatně rozehrál a ke střele se dostal Braun, který trefil hráče hostů. Getzlaf poté nabral puk na vidle a vyhodil ho na zakázané uvolnění.
09:52'
Ducks nyní drží puk a střídají.
09:22'
Couturova lajna se dostala do útočného pásma a Vlasic vypálil od modré čáry. Gibson měl s tímto pukem problémy, ale dokázal ho vytěsnit.
08:48'
Burns se dostal pod tlak v obranném pásmu, ale nakonec dokázal vyhodit puk do středního pásma.
08:33'
Od Meiera se dostal puk na střídačku San Jose a vhazovat se bude před Jonesem.
08:18'
Labanc přejel do útočného pásma dřív než puk a píská se ofsajd. Vzápětí se u levého mantinelu dostal do potyčky Meier a Ritchie, ale rozhodčí tuto potyčku brzy ukončili.
07:42'
Cogliano nahodil puk do útočného pásma, ale to bylo vše co hosté předvedli.
07:23'
Donskoi dobrou prací u mantinelu vyhnal Ducks z útočného pásma.
06:56'
Rickard Rakell se dostal k odraženému puku mezi kruhy, ale jeho střela skončila na chráničích prvního obránce San Jose.
06:38'
Perryho za brankou odzbrojil Vlasic, ale nedokázal vyhodit do středního pásma.
06:23'
Až nyní se Ducks dostali z obranného pásma a okamžitě vystřelili na Jonese, ale Couture tuhle střelu přizvedl do ochranné sítě a následuje komerční přestávka.
06:08'
Hertl má puk za brankou Gibsona a pokouší se něco vymyslet.
05:28'
Fehr vystřelil z vrcholku kruhu, ale jeho střela byla sražena do rohu. Žraloci jsou stále u puku.
05:01'
Dillon poslal k zemi jednoho z hostujících útočníků a Tierney jel sám na branku, ale střelu z levé strany Gibson pokryl! Velká šance Žraloků!
04:29'
Pavelski nedokázal vyhodit puk do středního pásma, ale Kaneovi se to už povedlo a Kačeři musí až ke své brance.
03:44'
Sharks se ujímají vedení! Mikkel Bødker nabral rychlost v útočném pásmu a dojel až k pravé tyčce branky, kde předložil krásnou nahrávku na levou stranu, kam si sjížděl LOGAN COUTURE, který uklidil puk do prázdné branky! Asistence: Mikkel Bødker.
03:10'
Karlsson zablokoval nahození obránce Anaheimu, ale dál než do středního pásma se nedostal.
02:56'
Sharks střídali, ale špatně rozehráli a kotouč skončil na zakázaném uvolnění. Následuje vhazování po levici Martina Jonese.
02:28'
Sorensen si najel na levý kruh a střelou zápěstí jen těsně přestřelil branku.
01:58'
Hosté se dostali do útočného pásma, ale Meier vystihl nahrávku na modré a v útočném pásmu nahrál na Labanca, který branku Gibsona netrefil.
01:34'
Kesler pálil z mezikruží, ale branku Jonese minul.
01:05'
První velké zmatky před Gibsonem, o které se postaral Martin, který puk do branky nedopravil.
00:24'
Boedker to zkusil z levé strany, ale jeho pokus byl zablokovaný. Anaheim se následně pokusil o dlouho rozehrávku, která skončila na zakázaném uvolnění.
00:02'
Úvodní vhazování vyhráli hosté a Getzlaf nahodil na Jonese, který byl pozorný.
00:01'

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Braun, Burns (A), DeMelo, Dillon, P. Martin, Vlasic – Bødker, Couture (A), Donskoi – Fehr, Hertl, E. Kane – M. Karlsson, Labanc, Meier – Pavelski (C), Sörensen, Tierney.

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Beauchemin, H. Lindholm, Manson, Montour, M. Pettersson, Welinski – J.T. Brown, Cogliano, Getzlaf (C) – D. Grant, Henrique, Chimera – O. Kaše, Kesler (A), Perry (A) – Rakell, N. Ritchie, Silfverberg.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Francois StLaurent – Kiel Murchison, Scott Cherrey.
Tomáš Hertl (SJS) 1+1, +/- +1, střel na branku 10, ice time 19:54 na zápas, vhazování 63,4%!
Ondřej Kaše (ANA) 0+0, +/- -2, střel na branku 5, ice time 14:29 na zápas, vhazování 0%