NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Colorado : San Jose - 1. května 2019   04:00

35:51' MacKinnon (Cole) • 51:45' Nieto (Girard, Makar)
(0:2, 1:0, 1:2)
Stav série: (1:2)
San Jose
San Jose
15:24' Couture  (Nyquist, Meier) • 18:42' Meier   • 52:50' Couture  (Meier, Nyquist) • 59:30' Couture  (M. Karlsson)
Colorado
Francis Charron, Dan O'Rourke – Michel Cormier, Brian Murphy
Pepsi Center, Denver
18 106 diváků
San Jose

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemné středeční ráno!

Colorado Avalanche vs San Jose Sharks 2:4

Branky a nahrávky: 36. MacKinnon (Cole), 52. Nieto (Girard, Makar) – 16. Couture (Nyquist, Meier), 19. Meier, 53. Couture (Meier, Nyquist), 60. Couture (M. Karlsson).
59:30'
San Jose právě vstřelilo branku!
O dnešním vítězi je rozhodnuto! LOGAN COUTURE totiž ze střední třetiny trefil opuštěnou bránu soupeře, přičemž tak zkompletoval hattrick. Asistence: Melker Karlsson.
59:04'
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny!
58:29'
Nyní už ale Grubauer zamířil na střídačku, Avalanche zkouší hru bez brankáře.
58:14'
Konec oddechového času. Vhazování v neutrální zóně, před střídačkou Žraloků. Grubauer zatím zůstává v bráně.
58:14'
Oddechový čas pro domácí.
58:14'
Domácím se nepodařilo projít do útočného pásma – postavení mimo hru.
58:05'
Začala druhá minuta z trestu Couturea, Avs se zatím na přesilovce nedaří.
57:04'
Dvě minuty a 56 vteřin do konce třetí třetiny. Na vhazování po levé ruce Jonese se staví MacKinnon a Hertl.
57:04'
Jedinečná příležitost pro Avalanche srovnat na 3:3. Po reklamní přestávce si zahrají čtvrtou přesilovou hru.
57:04'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Logan Couture – 2 min., podrážení).
56:57'
Útočná akce Landeskoga po levé straně nic nepřinesla.
56:01'
Necelé čtyři minuty do konce třetí třetiny. Coloradu už moc času nezbývá.
55:56'
Střelecký pokus Söderberga zablokoval Burns.
55:37'
Jonese a San Jose nyní zachránila branková konstrukce.
54:39'
Střela Rantanena z levého kruhu, Jones měl připravený svůj pravý beton.
53:52'
Puk se dotkl ochranné sítě, za Jonesovými zády. Vhazovat by se následně mělo ve střední třetině.
53:15'
Podaří se Avalanche zareagovat na inkasovaný gól?
52:50'
Sharks si rychle berou zpět vedení! Z pravé strany Grubauera překonal střelou k bližší tyči LOGAN COUTURE. Druhý gól v dnešním zápase pro hokejistu s číslem 39! Asistence: Timo Meier, Gustav Nyquist.
52:11'
Střely na bránu: 24 – 29
51:45'
Colorado právě vstřelilo branku!
Dvaapadesátá minuta, máme srovnáno! Girardovu střelu od modré čáry, zleva, před bránou za Jonese tečoval MATT NIETO. Americký hokejista zapsal čtvrtý gól v letošním play-off, 2:2! Asistence: Samuel Girard, Cale Makar.
51:14'
Makar nahazoval od modré z pravé strany, Jones touš vyrazil vysoko nad, do ochranné sítě.
50:07'
Pojďme pokračovat. Na vhazování po pravici Jonese máme Landeskoga a Hertla.
50:07'
Vlasic zablokoval střelu Makara z levé strany do ochranné sítě. Je tady reklamní přestávka.
49:58'
Nacházíme se krátce před polovinou třetí třetiny. Sharks na hřišti Avalanche nadále drží jednogólový náskok, když vedou 2:1.
48:37'
Kotouč si to namířil do hlediště. Následovat bude podle signalizace rozhodčích vhazování ve střední třetině.
48:02'
47:12'
Velmi dobrá šance Wilsona z mezikruží, Jones ale připraven na správné pozici.
47:03'
První polovina z početní převahy Avs je pryč. Jones zatím zasahovat nemusel.
46:02'
MacKinnon a Hertl v souboji na vhazování po levici Jonese.
46:02'
Třetí přesilovka Avalanche začne až po reklamní přestávce.
46:02'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Kevin Labanc.
45:06'
Střely na bránu: 21 – 27
44:48'
Rána Zadorova od modré, z pravé strany, Jones puk vyrazil před sebe.
43:30'
Hokejisté Colorada se snaží zabrat. Pomoci se jim snaží zaplněné ochozy.
42:21'
Icing v podání Avalanche.
41:39'
Grubauera na opačné straně ledu po střele Melkera Karlssona z pravého kruhu pro vhazování zachránila tyč.
41:22'
Coleovo nahození z levé strany Jonese nemohlo překvapit.
40:21'
Pokus Nyquista z pravé strany byl zablokován MacKinnonem vysoko nad, do ochranné sítě.
40:09'
Meier obstaral první střelu třetí třetiny, ze středu útočného pásma ale nezamířil přesně.
40:01'
Oba týmy se vrátily zpět na ledovou plochu Pepsi Center. Závěrečná, třetí dvacetiminutovka začne za několik málo okamžiků!

Colorado Avalanche vs San Jose Sharks 1:2

Branky a nahrávky: 36. MacKinnon (Cole) – 16. Couture (Nyquist, Meier), 19. Meier.
40:00'
39:58'
Do šaten se po druhé třetině půjde za stavu 2:1 pro Sharks.
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
38:08'
Zadorov střílel od modré čáry, z levé strany, trefil ale hned prvního bránícího hráče – Labanca.
37:08'
Dvě minuty a 52 vteřin do konce druhé třetiny. Jost a Hertl na vhazování v neutrální zóně, před střídačkou hostů.
37:08'
Hra přerušena pro ofsajd San Jose, před námi je další z reklamních přestávek.
37:01'
Colorado vyhodilo puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
36:35'
Na opačné straně kluziště to zkoušel zprava Haley, Grubauer pozorný.
36:22'
Rantanen z úhlu, zprava, bekhendem minul bránu.
35:51'
Konec šestatřicáté minuty, Avalanche snižují na 1:2! Autorem gólu je NATHAN MACKINNON, jenž zprava skvěle vymetl levý horní růžek. Pátý gól v letošním play-off pro jedničku draftu 2013! Asistence: Ian Cole.
35:51'
35:40'
Erik Karlsson na levé straně nic nevymyslel, zastavil jej Cole.
34:52'
Začala druhá minuta z trestu Kerfoota.
34:32'
Pokus Couturea od levého mantinelu na Grubauera neprošel, zablokoval jej Johnson.
33:51'
Čtvrtá přesilová hra Sharks. Vhazuje se po levici Grubauera.
33:51'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Alexander Kerfoot – 2 min., nedovolené bránění).
33:16'
Střely na bránu: 13 – 25
32:48'
31:49'
Dillonovi začíná běžet druhá trestná minuta.
31:45'
Wilson dorážel před bránou a trefil tyč.
30:48'
Souboj na vhazování po levé ruce Jonese obstarávají MacKinnon a Hertl.
30:48'
Po reklamní přestávce budeme moci sledovat druhou početní převahu Avalanche.
30:48'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Brenden Dillon – 2 min., nedovolené bránění).
29:55'
Těsně před polovinou utkání vedou Sharks na ledě Avalanche stále 2:0.
29:15'
Kane se dostal za obranu soupeře, do samostatného úniku, svůj bekhendový blafák ovšem nedotáhl do úspěšného konce.
28:18'
Zpět do akce! Na vhazování po levici Jonese se staví Brassard a Couture.
28:18'
Na řadu přichází reklamní přestávka.
28:18'
Rantanen měl zprava jedinečnou šanci snížit na 1:2 z pohledu Colorada, avšak minul tři tyče.
27:21'
Střely na bránu: 10 – 24
27:06'
26:29'
Meier vystřelil zleva bez přípravy, Grubauer ale touš vyrazil před sebe.
26:07'
Coleovi začíná běžet druhá část trestu, Žraloci zatím bez střely na bránu.
25:06'
V pořadí třetí přesilovka pro Sharks. Zadaří se hostům?
25:06'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Ian Cole – 2 min., vysoká hůl).
24:23'
Ofsajd ze strany Avalanche.
23:30'
Sharks momentálně diktují tempo hry.
23:20'
Střelecký pokus Vlasica od modré čáry, Grubauer měl nyní velké štěstí, že puk neskončil za jeho zády.
22:48'
Kaneův pokus z pravé strany zablokoval Zadorov, Grubauer tak tentokrát bez práce.
22:26'
Melker Karlsson zkusil štěstí z levé strany, Grubauer připraven.
21:16'
Neúspěšná snaha hostů o útok, čároví jim odpískali postavení mimo hru.
21:03'
Skvělý zákrok Jonese proti obrovské šanci Wilsona z mezikruží.
20:56'
Nepřesnost a zakázané uvolnění v podání Žraloků.
20:20'
Dobrý start Sharks do druhé třetiny. Grubauer se má v brankovišti co ohánět.
20:01'
Hokejisté Colorada a San Jose jsou zpět na ledě Pepsi Center. Druhá část odstartuje za malou chvíli.

Colorado Avalanche vs San Jose Sharks 0:2

Branky a nahrávky: 16. Couture (Nyquist, Meier), 19. Meier.
20:00'
19:57'
V první třetině se už nic dalšího nestane.
19:35'
Braunova střela bez přípravy od modré, Grubauer připraven na správném místě.
19:01'
Ohlášena poslední minuta úvodní periody.
18:42'
Devatenáctá minuta, Sharks mají k dispozici dvougólový náskok! TIMO MEIER se ve střední třetině ujal kotouče a následně uspěl parádní střelou z levé strany. Pro švýcarského útočníka třetí trefa v letošním play-off! Bez asistence.
17:50'
Oba celky jinak nyní mají trochu problémy vypracovat si nějakou šanci.
17:09'
Bekhend Meiera z pravé strany, Grubauer měl připravený pravý beton, kterým puk vyrazil.
16:23'
MacKinnon pálil zprava bez přípravy, avšak minul Jonesovu bránu.
15:50'
Zvládnou Avalanche ve zbývajícím čase první třetiny odpovědět na gól soupeře?
15:24'
Sharks v šestnácté minutě otevírají skóre třetího zápasu! Bekhendovou dorážkou před bránou uspěl LOGAN COUTURE. Jeho sedmý gól v letošním play-off, první v této sérii! Asistence: Gustav Nyquist, Timo Meier.
14:29'
Burns vystřelil od modré čáry, zprava, Grubauer touš vyrazil do rohu.
13:41'
Dobrá šance Josta z předbrankového prostoru, Jones ale podržel svůj tým.
13:20'
Na obou stranách nyní můžeme vidět hned několik nepřesností.
12:41'
Střely na bránu: 6 – 6
12:22'
11:45'
Avs se zatím nedaří dostat do útočného pásma.
11:02'
Domácí v plném počtu. Začíná jejich první přesilovka.
10:45'
10:45'
Následuje druhá reklamní přestávka.
10:45'
Burns z pravého kruhu pro vhazování nastřelil horní tyč. Podruhé štěstí pro Grubauera!
10:22'
Sledovat budeme nějakou chvíli hru ve čtyřech. Vhazování po levé ruce Jonese.
10:22'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Evander Kane – 2 min., vysoká hůl).
10:03'
Začíná druhá minuta z trestu Colea, San Jose už mělo několik dobrých příležitostí. Například Couture.
09:02'
Druhá početní výhoda pro Sharks. Vhazuje se po levici Grubauera.
09:02'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Ian Cole – 2 min., nedovolené bránění).
08:57'
Nahození Sörensena od levého mantinelu, Grubauer pozorný.
08:06'
Střely na bránu: 6 – 3
07:23'
Hertl se zprava natlačil před bránu a dostal se i do zakončení. Následovala ještě dorážka Kanea, Grubauer ale v obou případech na jedničku.
07:09'
Konec reklamní přestávky, MacKinnon a Hertl v souboji na vhazování po levici Jonese.
07:09'
MacKinnonův pokus z pravé strany, Jones zasahuje. Proběhne první reklamní přestávka.
06:55'
06:10'
Coloradu se jinak oslabení daří na výbornou. Soupeř příliš šancí nemá.
05:58'
Labanc střelou z pravé straně trefil brankovou konstrukci!
05:04'
Avalanche se ihned po vhazování podařilo vyhodit kotouč až k Jonesovi.
04:55'
Konec páté minuty, Sharks si zahrají dnešní první přesilovou hru.
04:55'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Matt Nieto – 2 min., držení).
04:10'
Neúspěšná útočná snaha Sörensena středem, hrát mohou zase Avs.
03:33'
Nyquist z mezikruží, z dobré střelecké pozice, jen těsně minul Grubauerovu svatyni.
03:05'
Úvodní okamžiky duelu patří zcela jednoznačně domácím hokejistům.
02:47'
Andrighetto střílel z pravé strany, trefil ale pouze střed brány, tudíž i Jonesovo náručí.
02:02'
První větší šance dnešního utkání pro Kerfoota, z pravého kruhu na Jonese ovšem nevyzrál.
01:42'
Žraloci se provinili icingem. Vhazovat se tedy za malý moment bude před Jonesem.
01:02'
Útočná akce Wilsona po levé straně neměla dlouhého trvání. Dobrou defenzivní práci odvedl Erik Karlsson.
00:33'
MacKinnon z úhlu, zprava, obstaral první střelu na bránu. Jones byl připraven.
00:07'
Hned po sedmi vteřinách se píská, po nepřesné rozehrávce San Jose, zakázané uvolnění.
00:01'
Do středového kruhu se na úvodní vhazování staví MacKinnon a Couture, jdeme na to!
Hymna je minulostí, třetí zápas mezi Avalanche a Sharks co nevidět začne.
Zahajovací formace obou mužstev stojí na modrých čarách, v Pepsi Center zazní americká státní hymna.

→ Z:9 REC:5-3 PR:3.04 %ÚS:90.7

Colorado Avalanche: Grubauer (Varlamov) – Cole, E. Johnson (A), Zadorov, Barrie, Girard, Makar – Landeskog (C), MacKinnon (A), Kerfoot – C. Wilson, Söderberg, Rantanen – Brassard, Compher, Nieto – Andrighetto, Jost, G. Bourque.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Vlasic, Burns (A), Dillon, E. Karlsson, J. Ryan, Braun – Meier, Couture (A), Nyquist – E. Kane, Hertl, Radil – Sörensen, J. Thornton (A), Labanc – Haley, Goodrow, M. Karlsson.

Rozhodčí: Francis Charron, Dan O'Rourke – Michel Cormier, Brian Murphy.
Příjemnou hokejovou noc! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování play-off NHL.

SAN JOSE SHARKS

Obránce Brent Burns v prvních dvou zápasech série posbíral za tři góly a čtyři asistence celkem sedm kanadských bodů.

„Avalanche mají dobrý tým. Věděli jsme, že po neúspěšném prvním zápase do toho půjdou po hlavě," řekl Burns.

„V této části sezony musíte rychle zapomenout na neúspěch a ihned soustředit se na další zápas. V Coloradu potřebujeme zabrat," doplnil.

COLORADO AVALANCHE

Útočník Nathan MacKinnon v úvodních dvou zápasech série zaznamenal celkem tři kanadské body – jeden gól, dvě asistence.

„Chtěli jsme v San Jose uhrát alespoň jedno utkání, což se nám podařilo. Hodně to pro nás znamená," zmínil MacKinnon.

„Doma se cítíme velmi dobře. V prvním kole jsme vyhráli oba zápasy. Jsme připraveni," dodal.
DRUHÝ ZÁPAS SÉRIE

PO 29. 04. 2019 – SAP Center:
San Jose Sharks vs Colorado Avalanche 3:4
(1:0, 0:2, 2:2)

Branky a nahrávky: 8. Kane (Burns, Hertl), 56. Burns (E. Karlsson, Sörensen), 60. Burns (Hertl, Kane) – 29. Landeskog (Barrie, MacKinnon), 37. Barrie (Landeskog, Rantanen), 51. Nieto (Calvert, Barrie), 59. MacKinnon (Calvert, Grubauer).

M. Jones (SJS) – odchytal 58:36, 28 zákroků, 90.3%
P. Grubauer (COL) – odchytal 60:00, 31 zákr., 91.2%

1. hvězda: Tyson Barrie (COL) – 1+2, 4 střely
2. hvězda: Gabriel Landeskog (COL) – 1+1, 65% vh.
3. hvězda: Brent Burns (SJS) – 2+1, čas na ledě 27:55

Stav série: 1:1 ---
PRVNÍ ZÁPAS SÉRIE

SO 27. 04. 2019 – SAP Center:
San Jose Sharks vs Colorado Avalanche 5:2
(1:1, 3:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 15. Nyquist (Burns, Couture), 31. Thornton (Sörensen), 37. Labanc (Burns), 39. Burns (Sörensen, Thornton), 60. Meier (Burns) – 3. Bourque (Makar, Jost), 24. Wilson (Rantanen, MacKinnon).

San Jose Sharks vs Colorado Avalanche 1:1
Zde budete moci sledovat třetí zápas druhého kola mezi týmy Colorado Avalanche a San Jose Sharks. Úvodní vhazování tohoto utkání bude v Pepsi Center vhozeno krátce po 04:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování play-off National Hockey League!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.