NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  St. Louis : Winnipeg - 21. dubna 2019   01:00

St. Louis
St. Louis
00:23' Schwartz (B. Schenn) • 32:36' Schwartz (Bozak, Dunn) • 43:55' Schwartz (R. O'Reilly, Pietrangelo)
3:2
(1:0, 1:0, 1:2)
Stav série: (4:2)
Winnipeg
Winnipeg
52:17' Byfuglien  (K. Hayes, Copp) • 59:23' Little  (Perreault, Byfuglien)
St. Louis
St. Laurent, Pollock – MacPherson, Shewchyk
Enterprise Center, St. Louis
18 524 diváků
Winnipeg

To už je z mé straně vše. Někdy zase u play-off NHL na počtenou!
Tři hvězdy utkání:
1. Jaden Schwartz (STL) 3+0
2. Jordan Binnington (STL) 20 zák., 2 góly, 90,0 %
3. Alex Pietrangelo (STL) 0+1
Statistiky zápasu:
Střely na branku – 36:20 (11:5, 16:1, 9:14)
Zblokované střely – 15.16
Vyhraná vhazování – 34:31
Trestné minuty – 2:8
Hity – 28:17
Nadešel čas, aby si hráči po skončení série sportovně podali ruce a poražení popřáli vítězům hodně štěstí do dalších bojů. Hokejisté St. Louis nakonec zlomili domácí prokletí této série a to rozhodlo o jejich postupu.

Nutno říci, že dnes Blues triumfovali naprosto zaslouženě, většinu zápasu byli jasně lepší. Jets se trápili v ofenzivě a ve druhé třetině dokonce vystřelili na branku jen jednou a na to se opravdu vyhrát nedá. Hrdinou St. Louis je útočník Jaden Schwartz, který se v každé třetině jednou prosadil a domácí vedli díky jeho hattricku 3:0. V 53. minutě ještě vykřesal pro Tryskáče jiskřičku naděje Dustin Byfuglien, ovšem závěrečný tlak hostům hodně zkomplikoval vyloučením na 2+2 minuty kapitán Wheeler. Přesto Jets pokračovali ve hře bez brankáře a 37 sekund před koncem vstřelili kontaktní gól zásluhou Bryana Littlea, ale více už jim Bluesmani nedovolili.
Hokejisté St. Louis Blues vítězí v sérii proti Winnipegu 4:2 na zápasy a postupují tak do semifinále Západní konference!
59:57'
Hosté to ještě zkusili! Ránu Patrika Laineho vykopl Binnington betonem a po další střele pak přerušil hru! Do konce zbývají rovné tři sekundy!
59:43'
Sundqvist vyhodil puk za branku soupeře, icing se nepíská.
59:23'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Hosté snižují na rozdíl jediného gólu! Bluesmani propadli ve středním pásmu a bylo z toho přečíslení 2 na 1. To vyřešil Mathieu Perreault výtečně, BRYAN LITTLE zakončoval po jeho nahrávce do odkryté klece. Asistence: Mathieu Perreault a Dustin Byfuglien.
58:56'
Jaden Schwartz se málem zapsal počtvrté mezi střelce! Trefil tyčku opuštěné branky Jets!
58:34'
David Perron mohl jet na prázdnou branku, ale závod o puk vyhrál Patrik Laine!
58:20'
Hosté to i v oslabení zkoušejí bez brankáře!
57:49'
Myslím, že je hotovo! Blake Wheeler totiž fauloval Oscara Sundqvista, který by jel jinak na prázdnou branku a dostává trest za vysokou hůl. Na hlavě útočníka Blues se navíc objevila krev a Wheeler je tak vyloučen na 2+2 minuty!
57:21'
Binnington svým zákrokem přerušil hru. Connor Hellebuyck už odjel na střídačku a pustil do hry šestého hráče!
56:56'
Nahození Hayese zastavil bruslí Pietrangelo, který následně domácí osvobodil.
56:30'
Nikolaj Ehlers byl v útočném pásmu dříve než kotouč. Hostům je tedy pískáno postavení mimo hru.
55:49'
Hráči St. Louis teď chytře pošetřili čas s pukem na holích. Vteřiny ubíhají...
55:01'
Hosté mají už jen pět minut na to, aby odvrátili konec sezóny.
54:23'
Z úhlu vypálil Colton Parayko. Hellebuyck byl pozorný.
54:18'
Puk se odrazil před hostující branku a Hellebuyck si ho hokejkou stáhl pod sebe. Buly v útočném pásmu Blues.
54:10'
Puk končí v hledišti. Necelých šest minut před koncem třetí třetiny je tu poslední reklamní pauza.
53:43'
Thomas dostal přihrávku na paty, navíc byl domácím signalizován ofsajd a útočník Blues tak musel vyklidit útočné pásmo.
53:05'
Blake Wheeler si stáhnul skákavý puk do svého držení a z pravého kruhu vypálil. Binnington byl na místě.
52:17'
Hosté skórují a přeci jen je tu ještě zápletka! Andrew Copp nahrál na osu hřiště Kevinovi Hayesovi, jehož střelu vyrazil Binnington jen před sebe a DUSTIN BYFUGLIEN se z dorážky nemýlil – 3:1. Asistence: Kevin Hayes a Andrew Copp.
51:20'
Rána Tylera Bozaka byla nepřesná, puku se ujímají hosté.
51:08'
Mohlo být sníženo! Po vhazování střílel Jacob Trouba a kotouč zazvonil o tyčku!
51:01'
Domácí si teď vystačili s vyhozením na zakázané uvolnění.
50:28'
Z ostrého úhlu vypálil Kyle Connor. Puk drží Binnington. Tohle jsou pro něj všechno snadné zákroky. Do gólových šancí se hosté vůbec nedostávají. Je tu reklamní pauza
49:34'
Rychlá výměna kotouče mezi domácími hráči. Z levého kruhu tak mohl střílet Patrick Maroon a do akce tak musel Hellebuyck.
48:44'
Kevin Hayes hezky obešel Perrona. Jeho střela ale prosvištěla vedle branky Blues.
48:15'
Domácí jsou v plném počtu. Tahle přesilovka jen podtrhla dnešní nemohoucnost Tryskáčů.
48:05'
Vysoká hůl hostí. Winnipeg je vykázán do středního pásma.
47:58'
A v závěru přesilové hry se hosté dostali do pásma. Ránu Tylera Myerse však zablokoval Bouwmeester.
47:15'
Domácí vyhazují až k Hellebuyckovi. Polovina přesilovky Jets je minulostí.
47:00'
Hosté hrají v křeči a zatím se nemohou dostat do útočného pásma.
46:24'
Ryan O'Reilly dostal v oslabení puk do útočného pásma a šetří cenné sekundy z pohledu Blues.
46:13'
Tak možná ještě šance pro hosty se zápasem něco udělat. Zahrají si totiž svou první přesilovku v utkání. Za podražení Perreaulta je vyloučen Vladimir Tarasenko.
45:49'
Domácí jsou stále aktivní a důrazní. Před brankou si našel skákavý puk Vladimir Tarasenko. Bekhendem ho poslal mimo branku.
45:12'
Brandon Tanev na hostující bezzubé hře nic nezměnil. Jeho střela byla nepřesná.
44:53'
Blues jsou při chuti. Thomasovu střelu zablokoval Trouba, ale ke kotouči se poté ještě dostal Tyler Bozak. Proti jeho bekhendu už musel Hellebuyck zasahovat.
44:39'
Zakázané uvolnění domácích.
43:55'
Se zahájením hry se ještě musí počkat. Led totiž zasypaly čepice a úklidová četa je musí posbírat.
43:55'
St. Louis právě vstřelilo branku!
JADEN SCHWARTZ je hrdinou utkání! Právě dovršil hattrick a přibližuje Bluesmany konferenčnímu semifinále! Schwartz se dostal k puku na pravém křídle, v útočném pásmu poslal na párek obránce Byfugliena, který padl na led a odklouzal kamsi do rohu a ranou na vyrážečku překonal Hellebuycka. Asistence: Ryan O'Reilly a Alex Pietrangelo.
43:44'
A další zákrok Binningtona. Jednalo se ale o lehké nahození, které má mladý gólman Blues v lapačce.
43:33'
Od pravého mantinelu to zkoušel Blake Wheeler. Tohle byl snadný zákrok pro Binningtona. Je ale patrné, že hosté chtějí zvýšit četnost střelby.
42:55'
Hosté chybovali v rozehrávce, puk tak získal Perron. Po jeho přihrávce si hledal prostor ke střele Vladimir Tarasenko, který o kotouč přišel.
42:13'
Další zákrok Binningtona. Ten lapil do rukavice pokus Bena Chiarota.
41:55'
Po vyjetí zpoza branky to zkoušel Blake Wheeler. Binnington si sáhl na puk po velmi dlouhé době.
41:36'
Patrik Laine se zmohl jen na nahození puku za branku. Hostující trenér Paul Maurice už přeházel své formace.
40:49'
Domácí nechtějí zalézt do obrany. Hellebuyck přerušil hru po střele Vince Dunna.
40:20'
Jako první ale zahrozili domácí. Od modré pálil Colton Parayko a zasahovat musel Hellebuyck.
40:10'
Tak uvidíme, co si hosté připravili do třetí třetiny. Už nemají kam uhnout.
Hity – 23:13
Po dvou třetinách vedou hokejisté St. Louis nad Winnipegem 2:0 a jsou blízko postupu do semifinále konference! Kritickou situaci Jets ještě umocňuje fakt, že v uplynulé části zápasu byli v útoku naprosto neškodní. Na brankáře Binningtona vyslali za 20 minut jedinou střelu! To Connor Hellebuyck má práce mnohem více, několikrát svůj tým podržel, ale na přesilovkovou střelu dnes již dvougólového Jadena Schwartze už stačit nemohl.
40:00'
39:38'
Nakonec se jednalo o teč Scheifeleho, takže si Binnington ani teď nepřipíše zákrok. Za celou druhou třetinu zasahoval pouze jednou!
39:28'
Střelu Blakea Wheelera z pravého kruhu vyrazil Binnington mimo svou svatyni.
39:00'
Do konce druhé dvacetiminutovky schází minuta.
38:49'
Dustin Byfuglien bodyčekoval Roberta Thomase. Vylučovat se nebude, tohle byl čistý zákrok.
37:50'
Tohle mohl být vlastní gól hostí! Puk se odrazil na branku snad od brusle obránce, ale Hellebuyck stačil zareagovat a zastavil kotouč před brankovou čarou levým ramenem!
37:39'
Pietrangelo našel křížným pasem Davida Perrona. Ten ve velké šanci přestřeluje!
37:10'
Domácí v postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
36:47'
Winnipeg je dnes v ofenzivě opravdu neškodný. Hráči St. Louis odvádějí skvělou práci směrem do obrany.
35:54'
Domácí hráč odehrál puk do hlediště. Bylo to ale s tečí, takže se vylučovat nebude.
35:15'
Domácí jsou na koni. To dokumentovala i situace, kdy puk zavážel dopředu Adam Lowry, ovšem zezadu ho dobruslil Bozak a snadno ho odzbrojil.
34:24'
Málem to ale bylo o tři góly! Joel Edmundson trefil od modré čáry tyčku.
33:27'
Jets se nacházejí už v kritické situaci. Ztrácejí dva góly a pokud se skóre něco neudělají, sezóna pro ně dneškem skončí.
32:36'
Domácí přesilovou hru přeci jen využili a vedou 2:0! Connor Hellebuyck už byl rozhozen po předchozích střelách a nacházel se v brankovišti v rozkleku v momentě, kdy Tyler Bozak nahrál od zadního mantinelu před branku JADENOVI SCHWARTZOVI, který zamířil do odkryté horní části svatyně Jets. Hostující brankář ještě reklamuje, že mu bránil ve hře Patrick Maroon, ale rozhodčí mají jiný názor a challenge už dnes Tryskáči využily. Asistence: Tyler Bozak a Vince Dunn.
31:53'
Fantastický Hellebuyck! Ten vychytal Davida Perrona, který byl mezi kruhy zcela sám a zastavit dokázal i jeho dorážku! Následně ještě pálil z pravého kruhu Ryan O'Reilly, který vymezený prostor netrefil.
31:31'
Vladimir Tarasenko střílel z vrcholu levého kruhu. Vyrážečka Hellebuycka byla připravena!
30:39'
Hosté budou hrát opět v oslabení! Dustin Byfuglien je vyloučen za hrubost.
30:39'
Jestli se nepletu, tak hosté právě vyslali první střelu na branku soupeře ve druhé třetině! Ránu Joshe Morrisseyho ukryl do lapačky Jordan Binnington. Čas na reklamní přestávku.
30:16'
Od modré čáry pálil Jay Bouwmeester. Puk byl sražen nad branku Winnipegu.
29:37'
29:26'
Křížnou přihrávku Thomase nezachytil Patrick Maroon, který by střílel do odkryté branky!
28:48'
Hosté se nyní vysvobodili a mohou vystřídat.
28:23'
Rána Pietrangela od modré čáry trefila do nohou Chiarota. Domácí pokračují v kombinaci v útočné třetině.
28:15'
Do přihrávky Tarasenka se z první opřel Ryan O'Reilly. Hellebuyck si připsal důležitý zákrok, když udržel puk ve výstroji před číhajícím Schennem.
27:45'
Hosté vyhráli buly a tak mohli vyhodit.
27:36'
Poprvé v zápase se bude vylučovat! Dvě minuty za vysokou hůl vyfasoval hostující obránce Jacob Trouba.
27:21'
Hostující ofenziva dnes prostě nefunguje. Teď byl WInnipegu pískán ofsajd.
27:05'
To Hellebuyck zasahovat musel! Nejprve pálil na jeho lapačku Brayden Schenn a hostující gólman puk vyrazil jejím hřbetem. Poté dostal křížný pas od Pietrangela Ryan O'Reilly, i on však trefil jen dobře postaveného gólmana kanadského celku. Následuje reklamní přestávka.
26:39'
Ani střelu Blakea Wheelera nemusel Binnington krotit. Puk prošel vedle vzdálenější tyčky.
26:15'
Třetí icing Blues v této třetině. Brankář Binnington ale stále nemusel ve druhé dvacetiminutovce čelit přímé střele.
25:25'
Nikolaj Ehlers to zkusil individuálně. Puk vyvezl z vlastního obranného pásma až do útočné třetiny, ale to bylo bohužel pro Tryskáče vše.
24:37'
Teď však zahrozil Brandon Tanev. Ten střílel z pravého kruhu, ale netrefil branku.
24:18'
Jordan Binnington má i v úvodu druhé části minimum práce. Domácí hrají velmi dobře po celém kluzišti.
23:44'
O'Reilly hledal od zadního mantinelu Tarasenka. Ten při pokusu o střelu netrefil dobře kotouč.
22:46'
Steenovu nabídku tečoval mimo branku aktivní Robby Fabbri. Čtvrtá řada domácích dnes hraje velmi dobře.
22:16'
Gunnarsson zahrál na další zakázané uvolnění z domácího pohledu.
21:47'
Hellebuyck vyjel pro puk za branku a dostal se tam pod tlak napadajících domácích útočníků. Pro Jets to ale dobře dopadlo.
21:29'
Zakázané uvolnění domácích. Hra se stěhuje před Binningtona,
21:07'
Colton Parayko zavezl puk do útočného pásma podél pravého mantinelu. Nakonec vyslal na hostující branku spíše propagační střelu, po níž Hellebuyck přerušil hru.
20:25'
Přihrávka Taneva hledala před brankou hlídkujícího Adama Lowryho. Ten se k zakončení nedostal.
Hity – 20:8
První třetina vyšla lépe domácímu týmu. Blues vstoupili do zápasu fantasticky a už po 23 sekundách hry se ujali vedení. Schenn trefil z úhlu bekhendem tyčku a puk doklepl za brankovou čáru Jaden Schwartz. Hosté se poté dostali do hry a snažili se vyrovnat, ale závěrečné minuty třetiny patřily jednoznačně Bluesmanům. Ti mohli několikrát svůj náskok navýšit a Jets mohou děkovat brankáři Hellebuyckovi, že stále ztrácejí jen jedinou branku.
20:00'
19:41'
Do další šance se dostal Vladimir Tarasenko. Ten najížděl na hostující branku zprava, ale Hellebuycka neprostřelil. Gólman drží Jets ve hře!
19:01'
Poslední minuta první třetiny...
18:34'
Pietrangelo za brankou nepospíchal s rozehrávkou. Trpělivost se domácím málem vyplatila, protože jejich kapitán pak poslal puk do středního pásma, kde ho jeden z útočníků protečoval na Robbyho Fabbriho, který najížděl sám na Hellebuycka! Ten vyrazil střelu domácího hokejisty lapačkou!
17:35'
Hosté už brankáře Binningtona dlouho neohrozili. Na puku jsou opět Bluesmani.
16:26'
V těchto minutách mají více ze hry Blues. Ti by rádi zlomili prokletí domácích tým v této sérii...
15:46'
Po nahrávce Alexandera Steena přebruslil obránce soupeře Robby Fabbri! Asi mohl i nahrávat Barbaševovi, ale zvolil bekhendovou střelu k bližší tyčce, kterou pokryl Hellebuyck lapačkou! Je tu další reklamní pauza.
14:35'
Výborné střídání Schennovy formace! Do střeleckých příležitostí se dostali snad všichni hráči. Maroonovu (ten už dostřídal ze třetí lajny) poslední střelu přizvedl nad branku obránce Morrissey.
14:11'
Dobrá střela Braydena Schenna z osy hřiště. Hellebuyck puk vyrazil.
13:05'
Tohle domácí překombinovali. Tarasenko nahrál doleva O'Reillymu, který chtěl ještě najít Perrona. Ten byl ale obsazen a k puku se tak před brankou nemohl dostat.
12:28'
Na druhé straně střílel také z kruhu pro vhazování Nikolaj Ehlers. Ten zamířil pro změnu vedle přední tyčky.
11:51'
Do solidní střelecké příležitosti se dostal David Perron. Domácí útočník z pravého kruhu minul vzdálenější tyčku.
11:00'
Hned po buly vypálil od modré čáry Vince Dunn. Rozhodčí se možná trochu upískl, jelikož po jeho hvizdu puk z hostujícího gólmana vypadl. S tím se už však nic nedá dělat a tak se bude opět vhazovat v útočném pásmu Blues.
10:55'
Výborná kombinace domácích! Na jejím konci poslal Pietrangelo přihrávku před branku na Oscara Sundqvista. Ten mířil bekhendem mezi betony Helelbuycka, který je zaklapl včas.
10:35'
Po střele Robbyho Fabbriho ukryl puk v lapačce Connor Hellebuyck. Následuje další reklamní přestávka.
10:13'
Dobrá práce čtvrté domácí lajny, která po celé své střídání udržela soupeře v jeho obranném pásmu.
09:06'
Další dobrou příležitost Winnipegu měl Brandon Tanev. Z pravé strany jel proti domácí brance, ale Binnington jeho střelu pokryl. Následuje reklamní přestávka.
08:09'
Do velmi dobré příležitosti se dostal Mathieu Perreault! Hostující útočník střílel z mezikruží, ale Binningon zakročil vyrážečkou!
07:34'
Hosté nedokázali přejít přes střední pásmo. Zkusit to mohou Blues.
06:40'
Statistika střel na branku je zatím hodně chudá – 1:1.
05:33'
Lowry se snažil najít před branku sjíždějícího Taneva. Od jeho hole se puk odrazil do plexiskla za brankou.
05:08'
Přihrávku Roslovice nikdo ze spoluhráčů nezachytil. Ke kotouči se dostávají domácí hráči.
04:32'
Jets přidávají! Do šance se nyní dostal Dustin Byfuglien, který se z pozice obránce ocitl v bezprostřední blízkosti svatyně soupeře. Jeho bekhend těsně minul vzdálenější tyčku Binningtonovy branky.
04:08'
Výborný obranný zákrok si připsal Ryan O'Reilly! Morrissey hledal Marka Scheifeleho, který by zakončoval do odkryté branky, ale O'Reilly tuhle přihrávku zablokoval!
02:45'
Brandon Tanev se snažil přispěchat s odpovědí. Puk zavezl až za branku a snažil se nabít na střelu Adamovi Lowrymu. Ten se k puku dostal, ale do rány mu vložil hůl protihráč.
01:51'
Hosté se budou muset vzpamatovat z utrpěného šoku. Za prohospodařený začátek utkání by mohli tvrdě zaplatit.
01:09'
Poprvé si sáhl na puk domácí brankář Binnington. Ten si připsal lehký zákrok a má černou pryž v lapačce.
00:23'
To je pro domácí začátek jako hrom! Hráči Blues skvěle forčekovali rozehrávku soupeře! Po dobré práci Jadena Schwartze se dostal na pravé straně ke kotouči Brayden Schenn, který se s ním natlačil až k bekhendovému zakončení. Z ostrého úhlu Hellebuycka překvapil a puk se odrazil od tyčky do zad hostujícího brankáře, který by si možná dal i vlastní gól, ovšem kotouč ještě před brankovou čarou zametl na místo určení důrazný JADEN SCHWARTZ. Gól ještě muselo potvrdit video, protože si hosté vyžádali challenge, vše ale bylo podle rozhodčích v pořádku. Asistence: Brayden Schenn.
00:07'
Hned po sedmi sekundách hry byl hostům odpískán ofsajd. Provinil se Copp.
00:01'
Diváci si poslechli národní hymny Kanady a Spojených států amerických. Teď už se vše chystá na úvodní buly.
Teď už je čekání u konce! Vyprodaná aréna vítá aktéry duelu číslo 6!
Stále čekáme na začátek duelu. Hráči si dávají s příchodem na led načas.

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Pietrangelo (C), Gunnarsson, Parayko, Bouwmeester, Edmundson, Dunn – Tarasenko (A), R. O'Reilly, Perron – Sundqvist, B. Schenn, Schwartz – Thomas, Bozak, Maroon – Steen (A), Barbašev, Fabbri.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Trouba, Morrissey, Byfuglien (A), Chiarot, T. Myers, D. Kulikov – Wheeler (C), Scheifele (A), Connor – Laine, Little, Ehlers – B. Tanev, Lowry, Copp – Roslovic, K. Hayes, Perreault.

Rozhodčí: St. Laurent, Pollock – MacPherson, Shewchyk.

St. Louis Blues:

Nejproduktivnější hráči:
Alex Pietrangelo – 5b (0+5)
David Perron a Oskar Sundqvist – 4b (2+2)

Průběh série – 3:2 na zápasy:
Jak už padlo v úvodu, v této sérii domácí týmy nevyhrávají. St. Louis si tak na úvod odvezlo dvě výhry z Winnipegu, ovšem Tryskáči na ledě soupeře sérii vyrovnali. Možná klíčové okamžiky v boji o postup se odehrály v pátém duelu. Jets vedli 2:0 a centimetry je dělily od třetího gólu. Ve třetí části však Bluesmani srovnali a pouhých 15 sekund před koncem duelu rozhodl o jejich vítězství Jaden Schwartz, jenž dokázal ze vzduchu tečovat nahrávku Bozaka.

1. zápas. Winnipeg – St. Louis 1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
Branky:
14. Laine (Little, Byfuglien) – 45. Perron (Parayko, Sundqvist), 58. Bozak (Maroon, Pietrangelo)

2. zápas: Winnipeg – St. Louis 3:4 (1:1, 2:2, 0:1)
Branky a nahrávky:
13. Wheeler (Scheifele, Copp), 23. Laine (Wheeler, Byfuglien), 39. Scheifele (Connor, Byfuglien) – 6. Sundqvist (Bouwmeester, Schwartz), 27. Maroon (Thomas, Pietrangelo), 30. Sundqvist (Perron, Edmundson), 44. R. O'Reilly (Bouwmeester, Parayko)

3. zápas: St. Louis – Winnipeg 3:6 (1:0, 0:3, 2:3)
20. Perron (Pietrangelo, Binnington), 42. Tarasenko (Dunn), 54. Steen (Pietrangelo, Edmundson) – 25. K. Hayes (Perreault, Morrissey), 28. Laine (Trouba, Little), 29. Connor (Wheeler, Laine), 45. B. Tanev (Copp, Byfuglien), 49. Byfuglien (Copp), 55. Connor (Scheifele)

4. zápas: St. Louis – Winnipeg 1:2 po prodl. (0:0, 0:0, 1:1 – 0:1)
41. Tarasenko (Pietrangelo, R. O'Reilly) – 48. Scheifele (Connor, Wheeler), 67. Connor (Scheifele, Wheeler)

5. zápas. Winnipeg – St. Louis 2:3 (2:0, 0:0, 0:3)
Branky a nahrávky: 1. Lowry (B. Tanev, Copp), 14. K. Hayes (Byfuglien) – 42. R. O'Reilly (Perron, B. Schenn), 54. B. Schenn (Sundqvist, Bouwmeester), 60. Schwartz (Bozak)
Vítám tu všechny hokejové milovníky! Dnes je na programu už šestý duel série čtvrtfinále play-off Západní konference mezi St. Louis Blues a Winnipegem Jets. Bluesmani vedou 3:2 na zápasy a dnes tedy už mohou rozhodnout. V této sérii ale ještě ani jednou nezvítězil domácí tým. Změní to hokejisté St. Louis, nebo si Jets vynutí rozhodující sedmé utkání?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.