Jean Hebert, Steve Kozari. Čároví: Derek Amell, Andrew Smith

Tomáš Nosek (VGK) 0+0, 1 střela, čas na ledě 22:43
Tomáš Hertl (SJS) 1+0, 2 střely, čas na ledě 30:06
Tři hvězdy utkání:

1. Tomáš Hertl (SJS) 1+0
2. Jonathan Marchessault (VGK) 1+0
3. Martin Jones (SJS) 58 zák., 1 gól, 98,3%
Statistiky: Střely na bránu: 59-29; Zablokované střely: 30-34; Vhazování: 56%-44%; Hity: 80-39; Přesilové hry: 0/3-0/2; Trestné minuty: 4-6.
Hokejisté domácího Vegas sice předvedli dobrý výkon a dominovali téměř ve všech statistikách, jenže hokej se hraje na góly a ten rozhodující vstřelil ve druhém prodloužení během vlastního oslabení Tomáš Hertl. Série se tedy přesouvá naposledy do San Jose, kde o postupujícím týmu rozhodne rozhodující sedmý zápas. Výsledek. Vegas Golden Knights 1 San Jose Sharks 2.
91:17'
San Jose právě vstřelilo branku!
TOMÁŠ HERTL na ose ledové plochy vyrazil do protiútoku a krásnou střelou z vrcholu levého kruhu pro vhazování propálil Marca-Andrého Fleuryho! Dnešní utkání končí výhrou San Jose! Je rozhodnuto. Asistence: Marc-Édouard Vlasic.
90:46'
Dnešní utkání sleduje 18458 diváků.
90:46'
Barclay Goodrow dostal dvě minuty za sekání a tohle může být klíčový faul dnešního utkání i celé série.
89:19'
Martin Jones dnes v noci předvedl 58 zákroků, což je nový rekord organizace San Jose Sharks.
88:36'
Brent Burns vypálil na vrcholu pravého kruhu s příklepem a jeho tvrdá rána našla náruč Marca-Andrého Fleuryho, který dnes také nechce být překonán.
87:32'
Alex Tuch si najel na přihrávku zpoza brány a z obrovské blízkosti mohl skórovat, jenže střela mu nesedla a padající puk Martin Jones odpravil vyrážečkou do bezpečí! San Jose poté vyhodilo kotouč na zakázané uvolnění. Hra je přerušena.
87:03'
Alex Tuch mohl rozhodnout, jenže jeho střela z mezikruží těsně minula pravou tyč brány hostí!
86:19'
Vegas sice sbírá jednu střelu za druhou, jenže jsou slabé a míří pouze doprostřed brány Sharks. Další snadný zákrok v podání brankáře Martina Jonese.
85:39'
Golden Knights se pokusili rozhodnout střelou z pravého kruhu, jenže Martin Jones puk podržel.
85:10'
Golden Knights nedokázali přesně rozehrát a puk zamířil pod lapačku Martina Jonese, který ho snadno zmrazil.
84:41'
Brayden McNabb na pravém křídle vypálil od modré čáry a jeho pokus skončil v lapačce Martina Jonese.
84:23'
Alex Tuch v levém kruhu nádherně objel protihráče a poté posílal puk před bránu, tam ovšem nebyl nikdo.
82:53'
Joonas Donskoi už se na to nemohl dívat a na levém křídle tvrdě vypálil s příklepem, jeho rána z ostrého úhlu ale na přední tyči trefila Marca-Andrého Fleuryho.
81:23'
Martin Jones zastavil střelu Golden Knights, která přišla na levém křídle od hrazení, a jeden z hráčů domácího týmu ho sekl holí přes rukavici. Rozhodčí nevylučují.
80:01'
Začalo druhé prodloužení.
Statistiky po prodloužení 1: Střely na bránu: 51-28; Zablokované střely: 29-29; Vhazování: 59%-41%; Hity: 72-38; Přesilové hry: 0/2-0/2; Trestné min.: 4-4.
Druhé prodloužení začne přibližně v 4:40.
Osmdesát minut neurčilo vítěze a před námi je druhé prodloužení. Zápas už mohl být dávno u konce, jenže Marc-André Fleury předvedl sérii zákroků z říše snů a na opačné straně se nenechal zahanbit ani Martin Jones. Skóre po prvním prodloužení dramatického utkání v Las Vegas zní. Vegas Golden Knights 1 San Jose Sharks 1.
80:00'
Prodloužení skončilo.
79:00'
Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.
78:27'
Hra byla přerušena a rozhodčí zkoumají video, aby se ujistili, že po šanci Sharks puk nepřekročil brankovou čáru. O gól se nejedná, pokračujeme!
77:01'
Max Pacioretty vypálil na vrcholu mezikruží a velice dobrý zákrok si připsal také brankář Martin Jones.
76:44'
San Jose se ocitlo v obrovské šanci, jenže ani natřikrát nebo načtyřikrát klečícího Marca-Andrého Fleuryho nepřekonalo! Neuvěřitelné!
75:01'
Tomáš Hertl vyjel zpoza brány Vegas a u pravé tyče se pokusil skórovat zápěstím, jeho následná střela ale byla zablokována. Vypadá to, že prodloužení gól nepřinese.
73:58'
Erik Karlsson na levém křídle vypálil od modré čáry a Marc-André Fleury puk vyrazil pravým betonem mimo.
73:15'
Oběma týmům docházejí síly, ale myslím si, že Golden Knights jich mají přece jen o něco více. Uvidíme.
72:33'
Evander Kane vystřelil na pravé straně z vrcholu kruhu a jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě.
71:20'
Reilly Smith na levém křídle vystřelil od modré čáry a Martin Jones na přední tyči zasáhl pravým betonem.
70:35'
Logan Couture na levém křídle vystřelil od hrazení a Marc-André Fleury vyrazil puk levým betonem.
70:03'
Max Pacioretty mohl rozhodnout, jenže jeho střela z levého kruhu skončila na hrudi Martina Jonese.
68:43'
Joe Thornton rychle vyjel zpoza brány a v levém kruhu pro vhazování opět vystřelil z otočky, tentokrát ale jeho střela minula přední levou tyč brány Knights.
67:51'
Pierre-Édouard Bellemare se dostal ke střele na bodu levého kruhu, jeho pokus byl ale zablokován.
67:33'
Hra má obrovská spád a rozhodně se nenudíme, zatím ale marně čekáme na rozhodující a vítězný gól.
67:04'
Marc-Édouard Vlasic na levém křídle vystřelil od hrazení a na přední tyči jeho pokus zablokoval Colin Miller.
66:27'
Vegas vyhodilo puk podél střídaček na zakázané uvolnění a hra se vrátí před Marca-Andrého Fleuryho.
65:41'
Max Pacioretty mezi kruhy pro vhazování odstavil jednoho z hráčů San Jose a brankář Vegas puk zmrazil.
64:34'
Alex Tuch se v mezikruží do zakončení nedostal, protože Martin Jones se okamžitě vrhl po volném puku. Každá chyba už bude nyní hodně drahá.
62:45'
William Karlsson nahodil puk bekhendem před bránu z pravého kruhu pro buly a Reilly Smith ho na přední tyči tečoval ve vzduchu mimo!
61:53'
Kevin Labanc si najel před bránu na přihrávku z levého křídla a ocitl se v obrovské šanci, jenže Marc-André Fleury vyjel z brány, aby jeho pokus levou rukou vyrazil! Velká příležitost San Jose.
60:39'
San Jose začalo prodloužení dobře a v pravém kruhu pro vhazování se dostalo ke střele, která skončila nad bránou domácího brankáře Marca-Andrého Fleuryho.
60:01'
Statistiky po třetí třetině: Střely na bránu: 44-20; Zablokované střely: 20-19; Vhazování: 61%-39%; Hity: 59-27; Přesilové hry: 0/2-0/2; Trestné min.: 4-4.
Prodloužení začne přibližně v 3:57.
Základní hrací doba vítěze nepřinesla a poprvé v sérii nás čeká prodloužení. Logan Couture se prosadil pouhých 7 sekund před koncem první třetiny a poslal San Jose do vedení, na které po přestávce odpověděl Jonathan Marchessault. Skóre po třetí třetině v Las Vegas zní. Vegas Golden Knights 1 San Jose Sharks 1.
60:00'
59:19'
Marcus Sörensen na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Marc-André Fleury puk hrudí vyrazil mimo.
59:00'
Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
58:09'
Paul Stastny na levém křídle vypálil od hrazení a Justin Braun jeho ránu srazil za bránu Martina Jonese.
57:47'
Sharks se ocitli pod obrovským tlakem a raději puk odpálili podél trestných lavic na zakázané uvolnění.
56:13'
Tomáš Nosek se řítil sám na bránu hostí, jenže Brenden Dillon mu dokázal puk vpádu skvěle vypíchnout! Fantastický obranný zákrok.
55:47'
Max Pacioretty na pravém křídle vystřelil od hrazení a jeho slabá střela skončila v náručí Martina Jonese.
55:11'
Sharks se nepodařilo rozehrát podél střídaček a proti hostujícím hráčům se pískalo zakázané uvolnění.
54:43'
Nate Schmidt na levém křídle vypálil od modré čáry a jeho tečována rána minula vzdálenější pravou tyč.
54:19'
Jonathan Marchessault se dostal na levém křídle k nahození, které od modré čáry zamířilo do lapačky Martina Jonese. Následuje komerční přestávka.
53:08'
Justin Braun vypálil od modré čáry a jeho táhlá střela skončila na vyrážečce Marca-Andrého Fleuryho.
52:17'
Hra byla vzápětí přerušena a vhazovalo se v blízkosti obranného pásma domácího Vegas. Skóre je stále 1:1.
51:42'
Evander Kane na pravém křídle rychle zavezl puk do útočného pásma a napřáhl k prudké střele zápěstím, která minula přední pravý horní roh brány Vegas.
51:00'
Colin Miller na pravém křídle vystřelil od modré čáry a jeho tečovaná střela skončila v náručí Martina Jonese, který hru raději přerušil. Probíhá komerční přestávka.
49:34'
Tomáš Hertl si našel na vrcholu mezikruží prostor na střelu, jeho pokus ovšem zamířil nad bránu Vegas.
48:31'
Joe Pavelski se dostal na bodu pravého kruhu ke tvrdé střele s příklepem, kterou Marc-André Fleury vyrazil, a po dlouhé době si připsal zákrok. Skóre se nemění.
48:15'
Střela Jonathana Marchessaulta tentokrát gólem neskončila a prostor dostává komerční přestávka.
47:56'
Deryk Engelland vypálil z vrcholu mezikruží vysoko nad bránu a vyloučený Melker Karlsson je zpět na ledě.
47:07'
Alex Tuch si sjel z levého kruhu nádherně před bránu, na vzdálenější pravé tyči se ale ke střele nedostal.
45:56'
Melker Karlsson byl nyní vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění brankáři. Přesilová hra pro Vegas.
45:13'
Alex Tuch vystřelil na levém křídle od hrazení a připravený Martin Jones na přední tyči puk vyrazil.
44:24'
San Jose se dostalo ke střele v levém kruhu pro buly a kotouč skončil v lapačce Marca-Andrého Fleuryho.
44:06'
San Jose si koleduje o to, aby bylo dnes vyřazeno. Sharks nepomáhají ani přesilové hry, kterou jsou slabé.
43:15'
Hokejisté Vegas jsou ve třetí třetině opět výrazně lepší a Martin Jones má v bráně Sharks hodně práce.
41:18'
Reilly Smith vystřelil na vrcholu pravého kruhu a dobře mířil k přední tyči, jenže Martin Jones tentokrát zasáhl levým betonem a poté puk vkleče zmrazil pod rukama.
41:01'
Vegas přečkalo přesilovou hru San Jose a Jonathan Marchessault krásnou střelou z pravého kruhu mířil ke vzdálenější levé tyči, kde Martin Jones vykopl puk pravým betonem!
40:01'
V T-Mobile Areně začala závěrečná třetí třetina utkání, a pokud v ní budou hrát Golden Knights jako ve druhé části, určitě se výrazně přiblíží k postupu v playoff.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 27-16; Zablokované střely: 14-13; Vhazování: 63%-37%; Hity: 44-15; Přesilové hry: 0/1-0/2; Trestné minuty: 4-2.
Třetí třetina začne přibližně v 3:03.
Domácí Golden Knights byli po přestávce výrazně lepší a zaslouženě se jim podařilo vyrovnat, když se prosadil z blízkosti bekhendem Jonathan Marchessault. Stav po druhé třetině šestého zápasu série mezi Vegas a San Jose. Vegas Golden Knights 1 San Jose Sharks 1.
40:00'
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:50'
Jonathan Marchessault dostal dvě minuty za sekání a poté, co viděl svůj faul na kostce, se hodně rozčílil.
38:14'
Reilly Smith nabral na levém křídle slušnou rychlost a z úhlu napřáhl ke střele zápěstím, kterou Martin Jones nadvakrát na přední tyči brány zastavil. Hra přerušena.
37:20'
Paul Stastny se ocitl u pravé tyče pod tlakem a bekhendem posílal puk před bránu, kde ho Martin Jones holí zametl do rohu ledové plochy. Čtení hry.
36:51'
Golden Knights vypálili na levém křídle od modré čáry a připravený Martin Jones zmrazil kotouč ve své výstroji.
36:26'
Vyloučený Timo Meier je zpět na ledě a hokejisté San Jose přečkali další hru v oslabení. Skóre je vyrovnané.
36:06'
Colin Miller na levém křídle vypálil od modré čáry a gólman Martin Jones úspěšně vyrazil puk před sebe.
34:26'
Timo Meier byl vyloučen na dvě minuty za podražení a Vegas si po komerční přestávce zahraje přesilovou hru.
34:13'
Brayden McNabb se pokusil vypálit na vrcholu pravého kruhu bez přípravy, jenomže kotouč vůbec netrefil.
32:49'
William Carrier se ocitl po nahození z levého kruhu v obrovské šanci, na vzdálenější pravé tyči ale nedokázal skórovat do prázdné sítě Sharks!
32:21'
Golden Knights se pokusili otočit utkání střelou z pravého křídla, která skončila v náručí Martina Jonese.
31:29'
Hra byla přerušena a za nerozhodného stavu 1:1 dostává v T-Mobile Areně prostor reklamní přestávka.
31:20'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Shea Theodore nahodil puk před bránu a u levé tyče se ocitl ve slibné příležitosti JONATHAN MARCHESSAULT, který nezaváhal a bekhendem zvedl puk nad pravým betonem ležícího Martina Jonese do sítě! Vegas zaslouženě srovnalo krok. Asistence: Shea Theodore a William Karlsson.
30:31'
Nate Schmidt na pravém křídle nedosáhl na prudkou kolmou přihrávku a pískalo se zakázané uvolnění.
29:30'
Jon Merrill vystřelil na vrcholu mezikruží zápěstím, jeho následná střela ale byla přizvednuta nad bránu hostí.
29:10'
Golden Knights vystřelili na pravém křídle od modré čáry a kotouč poté skončil v lapačce Martina Jonese.
28:19'
Mark Stone z levého rohu útočného pásma přihrával k modré čáře, jenže jeho úmysl dobře přečetli Sharks.
27:29'
Jonathan Marchessault vystřelil na vrcholu pravého kruhu z otočky a střela zápěstím minula přední tyč.
27:24'
Reilly Smith vypálil tvrdě od modré čáry a puk zamířil do lapačky Martina Jonese. Prostor dostává komerční blok.
26:45'
Brayden McNabb vystřelil na vrcholu levého kruhu a puk mířil do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Martin Jones ho ale levým ramenem vyrazil! Skvělý zákrok a šance Vegas.
25:35'
Max Pacioretty na pravém křídle vystřelil z téměř nulového úhlu a Martin Jones s obrovskými problémy dostal puk mimo bránu! Sám neví jak.
24:49'
Tomáš Hertl mohl navýšit vedení Sharks, jeho střela z úhlu ale skončila na výstroji Marca-Andrého Fleuryho.
24:00'
Sharks se nepodařilo rozehrát podél střídaček a proti hostujícímu týmu se tedy pískalo zakázané uvolnění.
23:35'
Erik Karlsson vystřelil na pravém křídle z ostrého úhlu a Marc-André Fleury puk vyrazil pravým betonem.
23:15'
William Karlsson byl zřejmě hráčem, který napřáhl k prudké střele, a puk se odrazil do ochranné sítě.
22:20'
Joe Thornton si vyjel zpoza brány do mezikruží, kde se pokusil vystřelit z otočky, jeho střela zápěstím ale byla zablokována. Marc-André Fleury tedy nezasahoval.
21:02'
Max Pacioretty vypálil na pravém křídle z ostrého úhlu a brankář Martin Jones vyrazil puk s pomocí vyrážečky.
20:01'
Tomáš Hertl si na střídačce nandaval rukavice, zatímco přímo na ledě začala prostřední část utkání. Skóre 0:1.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 10-9; Zablokované střely: 5-6; Vhazování: 70%-30%; Hity: 25-9; Přesilové hry: 0/0-0/1; Trestné minuty: 2-0.
Druhá třetina začne přibližně v 2:07.
Už to vypadalo, že úvodní část šestého utkání série mezi Vegas a San Jose žádnou branku nepřinese, jenže pouhých sedm sekund před přestávkou všechny vyvedl z omylu Logan Couture. Skóre po první třetině. Vegas Golden Knights 0 San Jose Sharks 1.
20:00'
19:53'
LOGAN COUTURE vystihl na útočné modré čáře rozehrávku Vegas a na vrcholu mezikruží napřáhl přes jednoho z protihráčů ke krásné střele zápěstím, která pod lapačkou Marca-Andrého Fleuryho zamířila ke vzdálenější pravé tyči! Sharks prolomili ledy. Asistence: Timo Meier.
19:14'
Vegas na levém křídle vystřelilo ihned po vhazování, následný pokus se ale stal kořistí Martina Jonese.
19:08'
Brent Burns nepřesně rozehrál podél trestných lavic a vyhodil puk v závěru třetiny na zakázané uvolnění.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
17:54'
Jonathan Marchessault napřáhl na vrcholu pravého kruhu k jedovaté bombě, která minula přední tyč.
17:07'
Přihrávka Marka Stonea doleva už byla zbytečná, protože útočník Vegas se ocitl v postavení mimo hru.
16:37'
Kevin Labanc vypálil na bodu pravého kruhu pro vhazování a Marc-André Fleury na přední tyči sevřel puk mezi levou rukou a tělem. Poté se strhla potyčka.
16:05'
Další střela Vegas přišla z pravého kruhu pro vhazování a Martin Jones tentokrát kotouč podržel v náručí.
15:40'
Golden Knights vystřelili na vrcholu levého kruhu pro vhazování a Martin Jones dobře zasáhl levým betonem.
14:49'
Max Pacioretty si najel na vzdálenější pravé tyči na parádní nahození z levého křídla a z blízkosti mohl skórovat, jenže záhadným způsobem se mu to nepodařilo! Situaci asi zachránil Joe Pavelski.
14:11'
Jon Merrill vypálil na levém křídle od modré čáry a jeho rána zamířila nad bránu brankáře Martina Jonese.
14:02'
Puk byl ve středním pásmu sražen mezi střídačky a na řadu přichází druhá komerční přestávka. Skóre je 0:0.
13:44'
Tomáš Nosek mohl skórovat, jenže jeho střela z mezikruží minula bránu hostujícího Martina Jonese.
12:49'
Vegas vyrazilo do rychlého protiútoku a z pravého křídla přišla střela, kterou Martin Jones snadno vyrazil.
12:08'
Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká reklamní přestávka. V T-Mobile Areně zatím žádný gól nepadl.
11:20'
Vyloučený Shea Theodore je zpět na ledě a hokejisté Golden Knights úspěšně přečkali první oslabení.
10:54'
Před bránou Marca-Andrého Fleuryho bylo velké horko, brankář Vegas ale puk vyrazil a dorážka skončila mimo.
09:35'
Tomáš Nosek se dostal během oslabení ke střele, která z levého kruhu zamířila do koše Martina Jonese.
09:20'
Shea Theodore fauloval za vlastní bránou a dostal dvě minuty za podražení. První přesilová hra pro Sharks.
08:27'
Melker Karlsson našel krásnou přihrávkou z pravého rohu útočného pásma Sharks Joonase Donskoie, který na vrcholu pravého kruhu vypálil bez přípravy a orazítkoval bližší pravou tyč!
07:49'
Golden Knights se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a jejich přihrávka skončila na zakázaném uvolnění.
07:24'
Paul Stastny zpracoval puk pro jednoho ze spoluhráčů rukou a ve středním pásmu se pískala přihrávka rukou.
06:30'
Sharks se ocitli ihned po vhazování na pravém křídle v postavení mimo hru a hra byla znovu přerušena.
06:21'
Nahození San Jose zamířilo z levého křídla do ochranné sítě a prostor dostává první reklamní přestávka.
05:43'
Martin Jones si v bráně San Jose snadno poradil s nahozením domácího týmu a lapil puk do lapačky.
05:22'
Vegas se dostalo v blízkosti pravé tyče v rychlém sledu ke dvěma střelám, Martin Jones ale stále nepřekonán.
04:56'
Alex Tuch na levém křídle nabral slušnou rychlost a vystřelil, jeho pokus ale minul bližší levou tyč brány.
03:33'
Golden Knights se dostali na levém křídle ke střele, která skončila v lapačce brankáře Martina Jonese.
03:06'
Timo Meier vystřelil na bodu levého kruhu a Marc-André Fleury jeho pokus na přední tyči snadno vyrazil.
02:51'
Golden Knights se ocitli na pravém křídle v postavení mimo hru a vhazovalo se ve středním pásmu.
01:24'
Mark Stone se ocitl před bránou ve velké šanci a dobře mířil nad vyrážečku Martina Jonese, jenže jeho bekhendový pokus nakonec minul levou tyč brány.
00:52'
Evander Kane se dostal na bodu levého kruhu ke střele, která mířila ke vzdálenější pravé tyči, Marc-André Fleury ji ale skvěle vyrazil levým betonem.
00:01'
Šestý zápas série mezi Vegas a San Jose byl zahájen a Golden Knights dnes mohou slavit postup. Proti sobě se postavili dva Tomášové, na straně Vegas hraje Tomáš Nosek, v týmu San Jose útočník Tomáš Nosek.
00:01'

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – Schmidt, Engelland (A), McNabb, Theodore, Merrill, C. Miller – Pacioretty, Stastny, Mark Stone – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Nosek, Eakin, Tuch – Carrier, Bellemare (A), Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Vlasic, Burns, Dillon, E. Karlsson, J. Ryan, Braun – Meier, Couture (A), Pavelski (C) – E. Kane, Hertl, Nyquist – Sörensen, J. Thornton (A), Labanc – Donskoi, Goodrow, M. Karlsson. Hlavní trenér: Peter DeBoer.

Rozhodčí: Jean Hebert, Steve Kozari. Čároví: Derek Amell, Andrew Smith.
SAN JOSE SHARKS

San Jose bude spoléhat na brankáře Martina Jonese, který v zápase číslo 5 předvedl 30 zákroků a pomohl svému týmu k vítězství 5:2. Nejdůležitější zákrok vytáhl ve třetí třetině, když po přečíslení 2 na 1 vychytal Reillyho Smithe a udržel jednobrankové vedení Sharks.
VEGAS GOLDEN KNIGHTS

V sérii mezi Vegas a San Jose padá hodně branek a o zábavu se starají především Golden Knights, kteří ve třech z pěti utkání vstřelili 5 nebo více gólů. Ani Sharks ovšem nejsou bezzubí, když úvodní a poslední zápas série vyhráli shodně 5:2. Velice důležité bude, kdo vstřelí první gól. Tým, který skóroval první, vždy vyhrál.
Vegas se může v pondělí v noci radovat z postupu do druhého kola Západní konference přes tým, který v dané fázi playoff loni vyřadilo 4:2 na zápasy. Soupeřem Golden Knights budou hokejisté San Jose, kteří se budou snažit odvrátit brzké vyřazení a oplatit Vegas loňskou eliminaci. V akci nebudou chybět čeští hráči.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.