25:58' Backlund (E. Lindholm) • 50:36' Brodie (Quine, Giordano)
Talbot (Rittich) – Giordano, Brodie, Hanifin, R. Andersson, Forbort, E. Gustafsson – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm – Mangiapane, Backlund, Quine – Lucic, S. Bennett, Dubé – Rinaldo, D. Ryan, Rieder.
McIsaac, Rooney – Murchison, Cherrey
Rogers Place, Edmonton, AB
Dallas

Mikael Backlund a TJ Brodie se stali jedinými střelci tohoto zápasu, Flames vyhrávají 2:0, Cam Talbot pochytal všechny střely soupeře, a tak se Calgary dostává v sérii do vedení 2:0. Dnes se mohlo spolehnout na svého brankáře.
Andrej Sekera (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 10:02
Calgary Flames vyhrává tento zápas 2:0 a v sérii hrané na čtyři vyhrané zápasy vede 2:1.
59:30'
Miro Heiskanen (Dallas) má kotouč ve středním pásmu.
59:12'
Flames dostali hru do středního pásma, oba kluby střídají.
59:00'
Esa Lindell (Dallas) minul branku od modré čáry.
58:48'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Flames.
58:30'
John Klingberg (Dallas) pokračoval v kombinaci se svými spoluhráči.
58:10'
Stars na nějakou výraznější šanci čekají. Nemohou se protlačit do zakončení přes obranu.
58:00'
Oba týmy střídají.
57:30'
Stars jsou nastěhovaní v útočném pásmu, kde kombinují.
56:50'
Dallas hraje bez brankáře, zkouší to v šesti.
56:50'
Cam Talbot (Calgary) kryje další ránu od modré čáry i teč před brankou. Komerční přestávka.
56:30'
Z pohledu Stars čas ubíhá velmi rychle.
56:00'
Cam Talbot (Calgary) rozehrával za svou brankou, jeho spoluhráči o kotouč přišli, a tak musel znovu brankář Talbot zasahovat. Výborný zákrok betonem.
55:42'
Kotouč je ve středním pásmu.
55:36'
55:01'
Přesilovku hrají hokejisté Stars aktivně, Roope Hintz (Dallas) se marně natahoval před brankou po kotouči, zakončoval byl do odkryté branky.
54:33'
Anton Chudobin (Dallas) rozehrával rychle od své branky, ale jeho spoluhráči se nemohou dostat do střeleckých pozic.
54:14'
Flames vyhazují přes všechny čáry, kotouč je za brankou Dallasu.
53:48'
Alexandr Radulov (Dallas) byl hodně blízko vstřelení kontaktní branky, ale obrana Flames si počínala velmi dobře, navíc byl pozorný i brankář.
53:36'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Mikael Backlund – 2 min., hákování).
53:32'
Z pohledu Dallasu čas rychle ubíhá.
53:01'
Dallas hraje aktivně, Mattias Janmark si srovnal kotouč v dolní části kruhu a vypálil. Jeho rána o malý kousek minula branku.
52:26'
Derek Ryan (Calgary) to zkoušel individuálně, dostal se do útočného pásma, ale vypálit už nedokázal.
52:08'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
52:00'
Komerční přestávka.
50:36'
Calgary právě vstřelilo branku!
Krátce po polovině třetí třetiny se dostává Calgary do dvoubrankového vedení. Střelou od modré čáry uspěl obránce TJ BRODIE. Poté, co puk skončil v brance, přišel brankář Stars o masku. Sudí ale zůstávají klidní, nedovolené bránění to nebylo, branka platí. Asistence: Alan Quine a Mark Giordano.
50:11'
Dallas nyní diktuje tempo hry, hraje aktivněji, dostává se do střeleckých pozic, ale nemůže se dostat do výraznější šance.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Flames stále vedou o jednu branku.
48:54'
John Klingberg (Dallas) pálil z dobré pozice, jeho rána jen o malý kousek minula branku, nechybělo mnoho a mohlo být vyrovnáno.
48:36'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
47:48'
47:28'
Hra je přerušena, sudí ztratili kotouč z dohledu. Komerční přestávka.
47:00'
Sedm minut hry ze třetí třetiny je pryč, Andrew Mangiapane se propracoval do střelecké pozice, jeho rána končí vedle.
46:35'
Johnny Gaudreau (Calgary) se po pěkné individuální akci dokázal uvolnit, ale na poslední chvíli mu útočnou akci zastavila obrana Stars.
46:10'
Andrew Cogliano (Dallas) se pokoušel vybojovat kotouč v útočném pásmu, což se mu podařilo. Jeho střelecký pokus byl hodně slabý.
45:48'
20:26, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, aktivnější jsou hokejisté Dallasu.
44:47'
Milan Lucic (Calgary) pálil z dobré pozice, deset vteřin zbývá do konce přesilovky, rána byla zblokovaná.
44:24'
Mikael Backlund (Calgary) rozehrává od své branky, rychle se dostal s kotoučem do útočného pásma, ale obrana si dokázala poradit.
43:31'
Flames hrají aktivně, nastěhovali se do útočného pásma, ale obrana Stars dokázala kotouč vyhodit.
43:10'
Další práce pro brankáře Stars. Anton Chudobin (Dallas) dobře viděl kotouč, a tak si dokázal poradit se střelou Gaudreaua.
42:57'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Joe Pavelski – 2 min., podrážení).
42:53'
Stars sice přesilovku nevyužili, ale dál pokračují v aktivní hře.
42:25'
Dallas se usadil v útočném pásmu, ale Radek Faksa (Dallas) nedokázal vybojovat kotouč. Následně pálil Mattias Janmark, jehož pokus vyrazil brankář Cam Talbot.
42:07'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do střeleckých pozic.
41:00'
Brankář Stars má kotouč za svou brankou, následně je z toho jen zakázané uvolnění. Flames získali buly v útočném pásmu.
40:36'
Tyler Seguin (Dallas) rozehrával od své branky, rychle dostal kotouč do útočné třetiny, ale ke střele se nedostali jeho spoluhráči.
40:10'
Přesilovka pro Stars pokračuje dál, ještě přes minutu mohou hrát hráči Dallasu v početní výhodě.
40:01'
Třetí třetina začala, úvodní buly pro Dallas.
40:01'
40:00'
39:45'
John Klingberg (Dallas) netrefil prázdnou branku.
39:40'
Dallas se nemůže usadit v útočném pásmu.
39:21'
Pokračujeme.
39 sekund druhé třetiny se bude dohrávat po přestávce, protože se musí vyměnit plexisklo u střídačky.

Zatím tedy vede Calgary o jednu branku, při vlastním oslabení se díky zakončení do protipohybu brankáře dokázal prosadit Mikael Backlund. Aktivněji hrající Dallas vyprodukoval 23 střel na branku, ale neprosadil se.
Třetina končí předčasně, a tak se bude dohrávat po přestávce až se vymění plexisklo.
39:21'
U střídačky se rozbilo plexisklo. Bude nutná jeho výměna.
39:21'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (TJ Brodie – 2 min., hákování).
38:05'
Cam Talbot (Calgary) kryje kotouč po Pavelského střele.
37:42'
Andrej Sekera (Dallas) rozehrává od své branky, Roope Hintz (Dallas) prodloužil puk do útočného pásma. Stars se pokouší o vyrovnání.
37:15'
Jason Dickinson (Dallas) byl volný před brankou, dostal přihrávku, ale nedokázal zakončit podle představ.
36:56'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude tři minuty před koncem druhé třetiny ve středním pásmu.
36:38'
Alexandr Radulov (Dallas) hledal na druhé straně útočného pásma volného spoluhráče, ale přihrávka byla zblokovaná.
36:00'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
35:27'
Andrew Cogliano (Dallas) vedl útočnou akci svého celku, ale vypálit na branku nedokázal.
35:00'
John Klingberg (Dallas) jako správný obránce pálil od modré čáry, jeho pokus končí vedle branky. Gólman zasahovat nemusel.
34:30'
Utkání pokračuje dál, Denis Gurjanov (Dallas) se propracoval do útočného pásma.
34:17'
Jason Dickinson (Dallas) se dobře natlačil před branku, ale za brankovou čárou skončil od místo puku. Následně je po zákroku brankáře Flames přerušená hra. Komerční přestávka.
33:32'
Buly v útočném pásmu Stars. Hokejisté Dallasu se nedokázali prosadit v útočném pásmu.
33:26'
Cam Talbot (Calgary) přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
33:03'
Joe Pavelski (Dallas) se opřel do kotouče, jeho střelecký pokus končí vedle branky.
32:02'
14:18, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Sledujeme klidnější pasáž hry.
31:21'
Dillon Dubé (Calgary) se sice dostal do útočného pásma, ale ne tak, jak chtěl. Píská se ofsajd.
31:00'
Devět minut hry nás dělí od konce druhé třetiny, Dallas rozehrává od své branky, vrátil se tam Miro Heiskanen.
30:49'
Andrej Sekera (Dallas) měl před sebou odkrytou část branky, puk se k němu dostal po odrazu od mantinelu, ale ránu z první nasměroval těsně vedle branky. Zajímavá možnost pro slovenského hokejistu.
30:25'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Joe Pavelski pálil z dobré pozice, ale trefil jen brankáře.
30:15'
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Flames vedou díky brance v oslabení.
29:40'
Flames rozehrávají od své branky, Erik Gustafsson čeká na dostřídání kolegů. Následně pálil nepřesně Andrew Mangiapane.
29:14'
Dallas se nastěhoval do útočného pásma, ale zatím čeká na nějakou výraznější příležitost.
29:00'
28:48'
Jamie Oleksiak (Dallas) postupoval do útočného pásma, ale zastavilo ho postavení mimo hru.
28:26'
Sledujeme rychlý hokej, Sean Monahan (Calgary) se dostal do útočného pásma, Elias Lindholm (Calgary) se pokoušel tečovat kotouč před brankou, ale neuspěl.
28:05'
26:27'
Přesilovka se Stars vůbec nedaří, nemohou se stabilněji usadit v útočném pásmu.
25:58'
Flames se prosazují při vlastním oslabení. Důrazný v zakončení byl v zakončení MIKAEL BACKLUND. Elegantně vypálil do protipohybu brankáře a přes beton a výstroj se kotouč dokutálel za brankovou čáru. Asistence: Elias Lindholm.
25:07'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Zac Rinaldo – 2 min., hákování).
25:02'
Radek Faksa (Dallas) byl před brankou, ale nedokázal přesněji vypálit.
24:14'
Jamie Benn (Dallas) udržel útočné pásmo, Tyler Seguin (Dallas) pálil z dobré pozice, ale brankář si dokázal poradit.
23:46'
9:12, tak vypadá statistika střel na branku, mírně aktivnější jsou hokejisté Flames.
22:40'
Sledujeme rychlý hokej ve druhé třetině.
22:17'
Anton Chudobin (Dallas) byl pozorný a se střelou soupeře si dokázal poradit. Na druhé straně jsme sledovali nepřesnou střelu Dallasu.
21:30'
Dillon Dubé (Calgary) se pokoušel dostat hru před branku soupeře, ale obrana Dallasu byla pozorná a dokázala si poradit.
21:06'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Flames. Následnou ránu od modré čáry dokázal poměrně snadno zastavit brankář.
20:01'
Flames jsou střelecky aktivnější v tomto zápase, oba kluby si dokázaly vypracovat dobré střelecké pozice, ale brankáři zatím neinkasovali. Oba kluby si vyzkoušely hru v přesilovce. Na první gól v tomto zápase čekáme.
20:00'
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:53'
Joe Pavelski (Dallas) protečoval kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing.
18:34'
Flames rozehrávají od své branky, Derek Forbort čeká na dostřádání spoluhráčů.
18:00'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, střelecky vede Calgary 11:8.
17:58'
Sledujeme hru pět na pět. Mark Giordano zakončoval dlouhý tlak svého celku v útočném pásmu střelou do středu branky. Tam byl Anton Chudobin.
17:44'
17:34'
Mark Giordano (Calgary) pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.
17:08'
Na výraznější šanci zatím Flames v přesilovce čekají. Dallas hraje v obranné třetině obětavě.
16:06'
Zakázané uvolnění, buly před brankou Stars.
15:55'
Flames hrají přesilovku, ale nyní se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
15:44'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jason Dickinson – 2 min., vysoká hůl).
15:23'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, Erik Gustafsson (Calgary) rozehrává od své branky, Johnny Gaudreau (Calgary) se dostal do útočného pásma. Anton Chudobin si dokázal poradit se střelou soupeře z dobré pozice.
14:22'
Komerční přestávka, poslední v této třetině.
14:00'
Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje. Flames momentálně rozehrávají od své branky.
13:30'
Flames se vinou špatné přihrávky vyhnali do středního pásma, tam puk vybojoval Jason Dickinson (Dallas).
13:18'
Vhazovat se tedy bude před brankou Strars.
13:10'
Jamie Oleksiak (Dallas) přišel ve středním pásmu o puk, Andrew Mangiapane se dostal do střelecké pozice, ale jeho pokus z levého křídla byl obráncem zblokovaný a tečovaný nad branku.
12:46'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Střelecky jsou aktivnější hosté, vedou 8:4.
12:00'
Johnny Gaudreau (Calgary) se dostal do útočného pásma, ale on ani Rasmus Andersson nedokázali svou zajímavou šanci proměnit v důraznější střelu.
11:49'
Cam Talbot (Calgary) raději přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Stars vybojovali vhazování v útočném pásmu.
10:46'
Po krátké přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu. To už běží jedenáctá minuta zápasu, ve kterém stále čekáme na úvodní gól.
10:46'
10:41'
Flames se dostali do útočného pásma, ale jen za cenu postavení mimo hru.
10:23'
Stav série je 1:1, stav tohoto zápasu je bezbrankový.
10:15'
10:01'
Mnoho šancí si v přesilovku Stars nevypracovali, mnoho času už nemají.
09:27'
Denis Gurjanov (Dallas) pálil z dobré pozice, jeho rána z první se do branky, nevešla, brankář lehce tečoval puk mimo.
09:12'
Stars rozehrávají od své branky, následně se usadili v útočném pásmu.
08:38'
Mark Giordano (Calgary) se dostal do zakončení při vlastním oslabení. Jeho střelecký pokus dokázal Anton Chudobin (Dallas) celkem snadno zastavit. Velkou šanci Flames nevyužili.
08:18'
John Klingberg (Dallas) se dostal do dobré střelecké pozice, ale jeho pokus postrádal přesnost. Brankář Flames v pohodě zasáhl.
08:15'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Milan Lucic – 2 min., sekání).
07:54'
Esa Lindell (Dallas) pálil od modré čáry, jeho rána končí těsně vedle branky. Nebyl to špatný pokus od modré čáry.
06:47'
Stars rozehrávají od své branky, čekají na dostřídání. Jamie Oleksiak se dostal do středního pásma, útočnou třetinu jeho spoluhráči vybojovat nedokázali.
06:25'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, zatím na první branku tohoto třetího zápasu v sérii čekáme.
06:12'
06:06'
Roope Hintz (Dallas) se pokoušel dostat do brejku, ale obrana jej nenechala vypálit. Dobré čtení hry od obránců Flames.
05:33'
Po zakázaném uvolnění Stars se bude vhazovat před jejich brankou.
05:11'
Blake Comeau (Dallas) vedl akci Stars, ale ve středním pásmu přišel o puk. Johnny Gaudreau (Calgary) se dostal do zakončení, jeho ránu kryje betony brankář.
04:38'
Cam Talbot (Calgary) vyjel za svou branku, odkud rozehrával na spoluhráče, ti rychle přesunuli hru do útočného pásma.
04:03'
Dallas rozehrává od své branky, pokouší se rychle přejít střední pásmo a prokombinovat se do útoku, ale zatím marně.
03:36'
Stars se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
03:06'
Andrew Mangiapane (Calgary) pálil z otočky, jeho střela byla zblokovaná před brankou.
02:45'
Sledujeme rychlý úvod zápasu, oba kluby se pokouší hrát aktivně a vypracovávají si šance.
02:27'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Flames. Bránící se celek vybojoval kotouč, a tak se směr hry rychle otáčí.
02:01'
Tyler Seguin (Dallas) měl velkou šanci, dostal dobrou přihrávku od spoluhráče. Měl před sebou odkrytou část branky, ale puk netrefil podle představ.
01:27'
Dillon Dubé (Calgary) dostal kotouč do útočného pásma, střelecký pokus na branku soupeře nevyslal, obrana byla pozorná.
01:02'
Mark Giordano (Calgary) rozehrává za svou brankou, následně se Matthew Tkachuk pokoušel v útoku dostat k puku, ale na přihrávku od spoluhráče nedosáhl.
00:45'
Flames odehrávají od své branky, dostali se do útočného pásma, ale zakončit nedokázali.
00:01'
Vše je připraveno, utkání začíná později kvůli prodloužení toho předchozího, které se v aréně hrálo.
Utkání brzy začne.

Calgary Flames: Talbot (Rittich) – Giordano, Brodie, Hanifin, R. Andersson, Forbort, E. Gustafsson – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm – Mangiapane, Backlund, M. Tkachuk – Lucic, S. Bennett, Dubé – Jankowski, D. Ryan, Rieder.

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Oleksiak, Heiskanen, Sekera, Fedun – Ja. Benn, Seguin, Radulov – Janmark, Pavelski, Gurjanov – Hintz, Dickinson, Perry – Cogliano, Faksa, Comeau..
Druhý zápas mělo Calgary velmi dobře rozehrané, po dvou třetinách vedlo 4:2. V posledních deseti minutách třetí třetiny se děly velké věci. Reider snížil a v přesilovce Bennett vyrovnal na 4:4. V čase 59:21 využil Perryho přihrávku Oleksiak, jehož branka vyla vítězná. Výhru bral Dallas, který tedy srovnal na 1:1.
V prvním zápase si v první třetině vypracovalo Calgary dvoubrankové vedení, dvakrát se prosadil Dubé. Krátce po polovině zápasu snížil Gurjanov, a pak vyrovnal Benn. V čase 36:01 vstřelil rozhodující branku Andersson, který tak rozhodl o první výhře v sérii pro Flames.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Calgary Flames a Dallas Stars.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.