NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Minnesota : Vancouver - 8. srpna 2020   05:01

Minnesota
Minnesota
02:58' Kunin (Zuccarello, Brodin) • 13:32' E. Staal (M. Foligno, Fiala) • 25:39' J. Eriksson Ek (Parise, Brodin) • 39:09' Sturm (Spurgeon)
4:5
(2:1, 2:2, 0:1 - 0:1)
Stav série: (1:3)
Vancouver
Vancouver
12:52' Pearson  (Horvat, Ch. Tanev) • 27:20' B. Sutter  (Q. Hughes, Horvat) • 28:44' Q. Hughes  (J. T. Miller, E. Pettersson) • 54:14' Horvat  (Pearson, Ch. Tanev) • 60:11' Ch. Tanev

Československá stopa v utkání:
Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.
Minnesota Wild měla zápas dobře rozehraný, třikrát vedla, ale ani tato vedení nedokázala proměnit ve výhru v tomto zápase. Pro Wild sezóna končí.
Statistiky tohoto zápasu
Střely na branku 29:31
Vhazování 48 % : 52 %
Přesilovky 1/5 : 1/4
Zblokované střely 19:11
Vancouver Canucks v tomto zápase prohrával 0:1, 3:1, 3:4 ale vždy dokázal vyrovnat. V prodloužení rozhodl o výhry Canucks a postupu do další fáze play-off ránou od modré čáry Christopher Tanev.
60:11'
Vancouver právě vstřelil branku!
Je konec, je hotovo. Vancouver postupuje do další části play-off. V prodloužení hned první střelou rozhoduje od modré čáry zakončující CHRISTOPHER TANEV. Jeho rána propadla až za brankovou čáru. Bez asistence.
60:01'
Prodloužení začalo, úvodní buly pro Canucks.
60:01'
Poprvé v této sérii uvidíme prodloužení, ve třetí třetí třetině dokázal Vancouver vyrovnat prosadil se Bo Horvat šest minut před koncem. O vítězi tak musí rozhodnout nastavený čas.
60:00'
59:40'
V poklidném tempu se dohrává třetí třetina.
59:21'
Už se pravděpodobně nic nestane.
58:40'
Jonas Brodin (Minnesota) rozehrává od své branky, do výraznější šance se nedostal.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
56:53'
Ránu od modré čáry dokázal brankář Canucks poměrně snadno vykopnout před sebe, a pak už hrála obrana.
56:25'
Střelecky aktivnější je Vancouver, v tomto ohledu vede 30:27.
56:02'
Wild protečovali kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing. Oba týmy tak mohou střídat.
55:32'
Stav zápasu je vyrovnaný, zdá se, že uvidíme prodloužení.
54:14'
Je vyrovnáno. Obrana Minnesoty nechala před brankou zcela volného BO HORVATA, který dostal přihrávku a poměrně snadno srovnal stav zápasu. Asistence: Tanner Pearson a Christopher Tanev.
54:00'
Jacob Markström (Vancouver) musel zasahovat proti střele soupeře, betonem dokázal kotouč vykopnout.
53:24'
Buly před brankou Wild. Canucks vyhráli vhazování, ale brankář byl pozorný a dokázal si poradit i se střelou od modré čáry.
53:14'
Komerční přestávka.
53:00'
Ryan Hartman (Minnesota) vyhazuje přes všechny čáry, oslabení se blíží ke konci.
52:30'
Canucks se nastěhovali do útočného pásma.
51:30'
Wild se pokoušeli dostat do útočného pásma, ale souboj o puk Joel Eriksson Ek (Minnesota) prohrál.
51:05'
Uvidíme tedy hru čtyři na čtyři, a pak zkrácenou přesilovku Canucks.
51:05'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Kevin Fiala – 2 min., podrážení).
50:46'
Wild kombinovali v útočném pásmu, ale Fiala upadl.
50:18'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Brock Boeser – 2 min., podrážení).
50:01'
Stále má Minnesota výhodu, kombinuje v útočném pásmu.
49:18'
Fiala se dostal do brejku, ale byl faulovaný. Bude se vylučovat. Výhoda pro Minnesotu.
48:53'
Canucks se usadili v útočném pásmu, ale vypracovat si výraznější šanci nedokázali.
48:30'
Zakázané uvolnění, buly před brankou Wild.
47:50'
Bo Horvat (Vancouver) rozehrává od své branky, a pak Loui Eriksson (Vancouver) pálil bekhendem. Jeho rána postrádala přesnost i důraz.
47:20'
Brock Boeser (Vancouver) se pokoušel dostat do zakončení, výborně si počínal Mikko Koivu, který zblokoval jeho pokus.
47:00'
Sedm minut hry ze třetí třetiny je pryč a na nějakou výraznější šanci v tomto dějství čekáme.
46:05'
Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.
45:42'
Kevin Fiala (Minnesota) nadvakrát zkoušel překonat brankáře soupeře, ale jeho zakončení úspěšná nebyla.
45:29'
Brad Hunt pálil od modré čáry, a tak musel zasahovat brankář Jacob Markström. Situaci zvládl, a tak se bude vhazovat před jeho brankou.
45:07'
Sledujeme klidnou pasáž hry, hraje se zejména ve středním pásmu, ani jeden celek se momentálně nemůže dostat do útočného pásma.
43:49'
Kevin Fiala (Minnesota) od modré čáry a jeho ránu zastavil brankář Canucks.
43:27'
Zach Parise (Minnesota) spěchal do útočného pásma, jeho zakončení však nebylo přesně. Následně pálil mimo branku Fiala.
42:51'
Minnesota hra je v plném počtu.
42:35'
Elias Pettersson (Vancouver) to zkoušel individuálně, ale neměl komu, a tak vrátil hru do středního pásma.
41:53'
Nyní už sledujeme přesilovku Canucks. Tento tým se zatím nemůže dostat do střelecké pozice.
41:02'
Canucks vypálili od modré čáry, ale rána byla zblokovaná. Následně Wild dokázali vyhodit.
40:51'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Jared Spurgeon – 2 min., hákování).
40:20'
Přesilovka WIld pokračuje, ale Tyler Motte (Vancouver) se dostal do útočného pásma. Vypálit na branku nedokázal.
40:01'
Ve druhé třetině si Wild vypracovali dvoubrankové vedení, ale Canucks díky aktivní hře a důrazné koncovce dokázal vyrovnat. Po druhé třetině nakonec ale vedení Minnesota, která se prosadila v poslední minutě. Nico Sturm vypálil z ostré pozice a našel mezeru v postoji brankáře. První branka v NHL pro Sturma nemohla přijít v lepší chvíli.
40:00'
39:52'
39:09'
Minnesota právě vstřelila branku!
Minnesota se po nenápadné akci dostává do vedení. Z hodně ostré pozice vypálil NICO STURM a jeho rána k překvapení všech zapadla za brankovou čáru. Brankář neměl dobrý postoj. Asistence: Jared Spurgeon.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
38:40'
Brad Hunt (Minnesota) pálil z bezprostřední blízkosti mimo branku.
38:38'
38:23'
Canucks velmi dobře brání, mnoho šancí soupeři nedovolili.
38:02'
Mats Zuccarello (Minnesota) pálil z dobré pozice mezi kruhy, jeho rána byla zblokovaná.
37:15'
Minnesotě se nedaří usadit se v útočném pásmu a kombinovat. Následně se tento tým dostal do postavení mimo hru.
36:50'
Canucks vyhazují přes všechny čáry, Wild musí rozehrávat od své branky.
36:38'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Antoine Roussel – 2 min., podrážení).
35:43'
Jordan Greenway (Minnesota) se z ničeho nic dostal do střelecké pozice, najel do před branku z druhé vlny a povedenou střelou málem prostřelil brankáře.
35:06'
Jonas Brodin (Minnesota) coby obránce pálil od modré čáry, jeho pokus byl zblokovaný mimo hrací plochu.
34:40'
Vhazovat se bude znovu před brankou Wild. Vancouver momentálně diktuje tempo hry, má převahu, hraje aktivněji.
34:17'
Alex Stalock (Minnesota) přerušuje hru, musel zasahovat po střele soupeře. Následovat bude komerční přestávka.
32:46'
Wild rozehrávají do své branky, nepřesný pas skončil u brankáře Canucks, který se pokoušel dostat spoluhráče do brejku, ale jeho přihrávka nebyla přesná.
32:27'
Jacob Markström (Vancouver) přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
32:08'
Vancouver rozehrává od své branky, nyní sledujeme klidnější pasáž hry.
31:24'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Wild přišli o dvoubrankové vedení, utkání je momentálně vyrovnané.
31:14'
30:53'
Brock Boeser (Vancouver) pálil z dobré pozice, jeho pokus jen o malý kousek minul hůl spoluhráče, který mohl zakončovat do prázdné branky.
30:23'
Canucks hrají aktivněji, usadili se v útočném pásmu, střelecky jsou aktivnější. Snaží se získat vedení na svou stranu.
28:44'
Přesilovku dokázal tým vedený jako hostující proměnit,a tak je vyrovnáno. Výborně to udělal QUINN HUGHES. Jeho rána od modré čáry se vyhnula všem nástrahám, a pak kotouč zapadl do branky. Alex Stalock na puk nedosálAsistence: J. T. Miller a Elias Pettersson.
28:36'
Přesilovku hraje Vancouver, který se usadil v útočném pásmu a kombinuje.
27:32'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Matt Dumba – 2 min., nebezpečná výstroj).
27:20'
Díky důrazné hře před brankou se podařilo Canucks snížit. Z hranice brankoviště se prosazuje BRANDON SUTTER, který dotlačil kotouč za brankovou čáru. Asistence: Quinn Hughes a Bo Horvat.
27:02'
Vancouver má problémy před svou brankou, nedaří se mu odrážet tlak soupeře.
26:42'
Alex Galchenyuk (Minnesota) byl volný před brankou, ale nedokázal poskakující kotouč trefit přesněji. Wild mají nyní převahu.
25:39'
Wild se dostávají do dvoubrankového vedení, výborně to udělal JOEL ERIKSSON EK. Těžil z dobré hry spoluhráčů, vybojoval kotouč, vylepšil si pozici, a pak zakončoval z ostré pozice do protipohybu brankáře. Asistence: Zach Parise a Jonas Brodin.
24:30'
Canucks diktují tempo hry, mají převahu, hrají aktivněji.
24:00'
Loui Eriksson (Vancouver) se dostal do brejku, pokoušel se o blafák, ale Alex Stalock své spoluhráče podržel a dokázal se přesunout.
23:32'
Marcus Foligno (Minnesota) se probojoval do útočného pásma, následně od modré čáry pálil Jared Spurgeon (Minnesota). Jeho pokus končí v rohu hrací plochy.
22:53'
Quinn Hughes (Vancouver) pálil od modré čáry, jeho rána byla nepřesná, další střelecký pokus byl před brankou zblokovaný.
22:27'
12:14, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Mírnou převahu má tým vedený jako hostující.
21:49'
Zakázané uvolnění proti Canucks, buly před jejich brankou.
21:26'
Ve druhé třetině sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Wild mají mírnou převahu.
21:07'
Kevin Fiala (Minnesota) se dostal dvakrát do střelecké pozice, ale oba jeho pokusy nebyly přesné.
20:20'
Wild se rychle dostali do útočného pásma, a pak také do zakončení. Brankář Canucks byl pozorný.
20:01'
Utkání pokračuje druhou třetinou.
20:01'
Luke Kunin poslal Minnesotu do vedení, ve druhé polovině první třetiny dokázal vyrovnat Tanner Pearson. Na jeho branku rychle odpověděl Eric Staal, jehož gól je zatím rozdílový. Wild vedou po první třetině 2:1.
20:00'
19:50'
Kotouč je ve středním pásmu.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:45'
Po rychlé akci se do zakončení dostal jeden z hráčů Canucks, brankář WIld byl pozorný a dokázal střelecký pokus zastavit.
18:00'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině. Probíhají poslední dvě minuty.
17:44'
Mikko Koivu (Minnesota) ani Nico Sturm (Minnesota) nedokázali překonat brankáře soupeře. V závěru první třetiny měla Minnesota velkou šanci, ale gólman Jacob Markström (Vancouver) své spoluhráče podržel.
17:01'
J. T. Miller (Vancouver) pálil od modré čáry, jeho ránu zblokoval první obránce, který mu stál v cestě.
16:40'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, Wild jsou sice v útočném pásmu, ale obrana soupeře je nepouští do zakončení.
16:08'
15:43'
Wild se sice drží v útočném pásmu, ale mají velké problémy s přesností střelby. Mnoho šancí si v přesilovce nevypracovali.
15:18'
Canucks vyhazují až za branku soupeře, oba celky tak mohou vystřídat.
14:50'
Hokejisté v zeleném se usadili v útočném pásmu, Dumba vyzval ke skórování Fialu. Ten velkou šanci s díky odmítl. Mířil mimo.
14:30'
Přesilovku hraje Minnesota, která musí zakládat útočnou akci od své branky.
14:08'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Tyler Myers – 2 min., hákování).
13:32'
Wild dokázali rychle vyrovnat. Ujala se nenápadná střela z ostré pozice, kterou vyslal ERIC STAAL. Kotouč zapadl vedle hlavy brankáře přesně do horní části branky. Šikovná střela slavila úspěch. Asistence: Marcus Foligno a Kevin Fiala.
12:52'
Vancouver, který hraje v této třetině aktivněji, dokázal vyrovnat. Po rychlé akci se prosazuje obranou nepokrytý TANNER PEARSON. Asistence: Bo Horvat a Christopher Tanev.
12:40'
4:10, tak vypadá statistika střel v tomto zápase.
11:14'
Wild rozehrávají od své branky, o puk přišli. Následně se jeden z hráčů Minnesoty dostával do zakončení, ale nevypálil. Byl to Ryan Hartman, kotouč mu v rozhodující chvíli sjel.
10:57'
Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Wild. Mikko Koivu (Minnesota) prohrál buly, a tak mohli hrát hokejisté Vancouveru, ti se ale nedokázali dostat ke střele.
10:45'
10:40'
Brock Boeser (Vancouver) pálil z dobré pozice, po rychlé přihrávce spoluhráče zakončoval mimo.
10:10'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, Wild zatím vedou o jednu branku, Canucks na nějakou výraznější šanci čekají.
09:04'
Minnesota se dostala do útočného pásma špatně, píská se ofsajd. Komerční přestávka.
08:30'
Rána Canucks byla zblokovaná do mantinelu nad brankou, hra pokračuje dál. Wild rozehrávají od své branky.
08:12'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, opticky aktivnější je tým vedený jako hostující.
07:00'
Polovina přesilovky je pryč, Brock Boeser (Vancouver) pálil a brankář Wild kryje střelu z kruhu. Puk ukryl do rukavice.
06:22'
Wild vyhazují přes všechny čáry, sledujeme další cestu Canucks do útočného pásma.
06:17'
Bo Horvat (Vancouver) zakončoval z předbrankového prostoru, tečoval střelu obránce, ale brankář Alex Stalock puk viděl, a tak v pohodě zasáhl.
06:00'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Alex Galchenyuk – 2 min., hákování).
05:31'
Alex Galchenyuk (Minnesota) kroužil v útočném pásmu před brankou, ale spoluhráči mu nedokázali přihrát kotouč.
05:09'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, vhazovat se bude ve středním pásmu.
04:36'
Alex Stalock (Minnesota) měl plné ruce práce, Zack MacEwen (Vancouver) se dostal před branku, ale jeho pokus brankář kryje.
04:07'
Mikko Koivu (Minnesota) měl dobrou šanci, zakončoval rychlo akci svého celku, ale jeho pokus končí vedle branky, Jacob Markström (Vancouver) zasahovat nemusel.
03:52'
Hra je nyní přerušena, znovu musí sudí řešit menší potyčku hráčů. Vancouver v sérii vede 2:1, hráčům Wild jde o hodně.
02:58'
Bleskově využitá přesilovka, díky které se Wild dostávají do vedení. LUKE KUNIN dostal přihrávku před branku, rychle si vybruslil do lepší střelecké pozice a překonal brankáře střelou na bližší tyč. Asistence: Mats Zuccarello a Jonas Brodin.
02:48'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Tyler Myers – 2 min., hrubost).
02:38'
Hodně vyhrocený úvod zápasu, další potyčku musí řešit rozhodčí v neutrální zóně.
02:06'
Gólman Wild musel zasahovat, poradil si se střelou z bezprostřední blízkosti. Buly před jeho brankou.
01:36'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Ryan Hartman – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Jake Virtanen – 5 min., bitka).
01:36'
Ryan Hartman (Minnesota) vyhrává pěstní souboj.
01:36'
Brad Hunt (Minnesota) pálil nad branku. Následuje bitva Jake Virtanen (Vancouver) vs Ryan Hartman (Minnesota).
00:33'
Alex Stalock (Minnesota) rozehrával za svou brankou, kotouč přenechal obráncům. Ti se však po rychlé akcí do útočného pásma nedostali.
00:01'
Zápas začal, Minnesota hraje v zeleném, Canucks v bílém.
00:01'

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Soucy, Spurgeon, Brodin, Dumba, Hunt, Bartkowski – M. Foligno, E. Staal, Fiala – Parise, J. Eriksson Ek, Kunin – Greenway, Galchenyuk, Zuccarello – Sturm, M. Koivu, Hartman.

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Edler, Stecher, Q. Hughes, Ch. Tanev, Fantenberg, T. Myers – J. T. Miller, E. Pettersson, Boeser – Pearson, Horvat, L. Eriksson – Roussel, B. Sutter, Virtanen – Motte, Beagle, MacEwen..
Pokud vyhraje Vancouver tento zápas, postupuje do prvního kola play-off. Naopak Minnesota hraje o všechno.
Ve třetím zápase série se všechno podstatné odehrálo ve druhé polovině. Boeser, Roussel a Pettersson vypracovali Canucks vedení 3:0, které podpořil Markström 27 úspěšnými zákroky. Canucks otočili vývoj série z 0:1 na 2:1.
Ve druhém zápase se Vancouver propracoval díky brankám Pearsona, Millera a Boesera do vedení 3:1. Ve třetí třetině jej navýšil Horvat. V závěru zápasu se dvakrát prosadil Fiala, který však stihl jen snížit na rozdíl jediné branky, Canucks vyhráli tento zápas 4:3 a srovnali sérii na 1:1.
Úvodní zápas série vyhrála Minnesota 3:0. Trefili se Fiala a dvakrát Spurgeon. Gólman Stalock předvedl 28 zákroků a neinkasoval. Třetí gól zápasů dával v poslední minutě Spurgeon do prázdné branky. Wild vedli 1:0 v sérii.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Minnesota Wild a Vancouver Canucks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:45.