NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Toronto : Montreal - 23. května 2021   01:00

Toronto
Toronto
12:25' Spezza (Bogosian) • 25:15' Matthews (Holl) • 33:20' Sandin (Marner, Matthews) • 48:50' W. Nylander (Matthews, Rielly) • 58:37' Kerfoot (W. Nylander)
Montreal

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Tři hvězdy utkání:

1. Auston Matthews (TOR) 1+2
2. William Nylander (1+1)
3. Jason Spezza (TOR) 1+0
Česká & slovenská stopa

Tomáš Tatar (MTL) – 0+0, -1 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 11:27.
Kdo se postavil do brankoviště?

Jack Campbell (TOR) – 22 zákroků, 1 OG, úspěšnost 95,7%, odchytal 59:31.

Carey Price (MTL) – 29 zákroků, 4 OG, úspěšnost 87,9%, odchytal 55:25.

Hity: 36 – 44
Je konec! Závěr utkání ještě přinesl nějaké tresty na obou stranách, ovšem na jasné výhře domácího celku to již nic nemohlo změnit. Po necelých devíti minutách třetí třetiny se trefil William Nylander, jenž dostal do branky střelu Matthewse do tyče. Montreal neměl co ztratit, a tak to pět minut před koncem zkusil v šesti, jenže ještě jednou inkasoval. Gól do prázdné branky si připsal Alexander Kerfoot.
59:40'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Pierre Engvall – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Shea Weber – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
59:40'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Wayne Simmonds – 2 min., hrubost).

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Joel Edmundson – 2 min., hrubost).
59:32'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Paul Byron – 2 min., krosček).
59:32'
Ještě nám vznikla menší mela u mantinelu, do které se zapojily víceméně celé pětky. Rozhodčí už ale nejspíše vylučovat nebudou a zápas se dohraje v pěti.
58:37'
Toronto právě vstřelilo branku!
Až nyní se domácímu týmu povedlo trefit odkrytou branku! William Nylander vybojoval puk na obranné modré a posunul ho na ALEXANDERA KERFOOTA, jenž ze středního pásma trefil bezpečně branku. Asistence: William Nylander.
58:12'
Domácí hokejisté zahráli znovu jen na zakázané uvolnění, ale následně vyhráli vhazování. Přesto se ještě domácí první letka rozhodla zůstat na ledě.
57:49'
Zach Hyman napadl rozehrávku soupeře ve středním pásmu. Kotouč se mu sice nepovedlo získat, ale ušetřil několik dalších cenných sekund do konce.
57:16'
Tentokrát se však osvobodil jen za cenu zakázaného uvolnění, a tak se hra vrací před Campbella. Formace domácího týmu navíc oddychuje hodně ztěžka.
56:51'
Canadiens se ani přes větší počet hráčů nemohou dostat do nějakého souvislejšího tlaku. Toronto dnes hraje velmi dobře a je lepším týmem.
56:26'
Zach Hyman z těžké pozice trefuje bekhendem jenom tyčku hostující branky!
55:58'
Je za námi nejspíše poslední komerční přestávka a Montreal pokračuje bez gólmana. Přece jen je víceméně jedno, jestli prohraje o tři nebo čtyři branky.
55:28'
Nyní už mohlo být definitivně rozhodnuto, ale střela ze středního pásma skončila těsně vedle!
55:02'
Mitchell Marner se vykašlal na trefení branky přes celé hřiště. Raději zvolil vysoký lob. Zach Hyman navíc ukázal skvělou rychlost, a tak se nepíská icing.
54:33'
Je pravdou, že hostující hokejisté nemají co ztratit... Prohrávají o tři branky a jiná možnost už není. Povede se Canadiens ještě zdramatizovat zápas?
54:19'
Montreal hraje už nyní s odkrytými zády!
53:48'
Jeff Petry zkusil nahodit puk na branku, ovšem kotouč se nedostal až ke gólmanovi. Někdo z domácích ho zastavil, načež ho poslal do útočného pásma.
53:02'
Wayne Simmonds a Joe Thornton dělali svým soupeřům velké problémy, ovšem ti to nakonec dokázali vykombinovat. Stopkou se stalo až střední pásmo.
52:28'
Ilja Michejev byl jako první u puku v útočném pásmu a posunul ho na modrou. Odtud ale rána nepřišla, což byla škoda. Přišlo jen nahození podél mantinelu.
51:47'
Toronto nechce usnou na vavřínech a snaží se i nadále diktovat tempo hry. To se mu zatím daří na jedničku a Montreal dnes není nijak moc nebezpečný.
51:13'
Alex Galchenyuk byl jako první u odraženého kotouče, který hned posílal před branku. Nick Foligno se dostal ke střele, ale Carey Price zasáhl ramenem.
50:43'
Montreal by ale ještě chtěl zdramatizovat zápas, a tak se usadil v útočném pásmu. Toronto se sice osvobodilo, ale jen za cenu zakázaného uvolnění.
50:07'
Do konce utkání nám chybí posledních deset minut. Toronto si dnes s velkou pravděpodobností dojde pro výhru, tím pádem také pro srovnání série.
49:39'
Asi není překvapením, že skvělý zápas dnes hraje Auston Matthews. Ten byl už u třech gólů svého týmu. Jeden totiž sám dal, na dva má zapsanou asistenci.
48:50'
A domácí hokejisté využívají přesilovou hru, vedou už o tři branky! Auston Matthews sice ranou z kruhu trefil jenom tyčku, jenže puk se odrazil k volnému WILLIAMU NYLANDEROVI, jenž střelou do protilehlého rohu nedal rozhozenému Priceovi šanci. Asistence: Auston Matthews a Morgan Rielly.
48:10'
Maple Leafs mají k dispozici už pátou přesilovou hru a mohou nejspíše definitivně rozhodnout o svém vítězství. K tomu mají dnes velmi blízko.
47:26'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Shea Weber – 2 min., krosček).
47:26'
Canadiens nejspíše přežili tzv klinickou smrt, ovšem nadále mohou myslet na zdramatizování stavu. Potřebovali by však brzy vstřelil kontaktní branku.
46:35'
Obrovský závar před brankou hostů, která byla chvilku úplně prázdná! Zach Hyman táhl přečíslení dva na jednoho. Místo střely zvolil stahovačku, čímž vylákal Careyho Price z branky. Následně ale nikdo z domácích nedokázal dostat puk zpoza branky do úplně odkryté sítě.
46:08'
Jack Campbell ovšem tentokrát po delší době zasahovat musel. Mířila na něj rána od pravého mantinelu, kterou dobře viděl, načež našel touš v lapačce.
45:41'
Zach Hyman neměl potřebný klid na rozehrávku, ovšem domácí to nakonec ustáli. Montreal je nyní sice aktivnější, ale dobrou možnost si ještě nevypracoval.
45:03'
Střely na branku: 30 – 16!
44:30'
Jenže ti se nedokázali dostat skrze střední pásmo. S jeho přechodem mají nyní oba týmy velké problémy, takže gólmani jsou zatím víceméně bez práce.
43:54'
Alexander Kerfoot si sjížděl do pásma po levé straně, ovšem přihrávka na něj nebyla úplně přesná. Dopředu se tak mohou hnát zase hostující hokejisté.
43:26'
Naopak nyní vidíme hodně nepřesností na obou stranách. Přesto se Montreal dostal ke střele, která byla sražena jedním z domácích do ochranné sítě.
42:55'
Justin Holl byl okamžitě napadán za svou vlastní brankou, avšak celou situaci zpětnou přihrávkou zvládl. Toronto se ale nikam daleko nedostalo.
42:19'
Josh Anderson si počkal na útočné modré, kam dostal milimetrovou přihrávku. Byl však obsazený, a tak střela z dálky neměla potřebnou přesnost.
41:23'
Maple Leafs tentokrát nezvládli rozehrávku ze svého obranného pásma, a tak se píská zakázané uvolnění. Domácí ale mají na ledě celkem čerstvé hráče.
40:48'
Jako první chtělo předvést nějakou ofenzivní akci Toronto, avšak nakonec nepřišla ani střela. Ta byla k vidění později od modré, jenže nebyla vůbec přesná.
40:14'
A už je tu i poslední třetina dnešního duelu! Domácí celek to má skvěle rozjeté a vede o dvě branky. Povede se Montrealu ještě zdramatizovat boj?

Hity: 27 – 33
Je za námi i druhá perioda dnešního duelu, po které budou podstatně spokojenější domácí hokejisté, kteří vedou o dvě branky. Po pěti minutách hry vypálil Justin Holl a Auston Matthews dorazil odražený kotouč do branky. Domácí poté měli sérii čtyř přesilových her a jednu z nic využili. Mitchell Marner posunul puk na modrou a Rasmus Sandin dělovou ranou rozvlnil síť u levé tyčky.

Další třetina začne přibližně ve 3:11.
40:00'
39:28'
Canadiens se v samotném závěru prostřední periody ještě dostali do kratší kombinace v útočném pásmu. K úspěchu v podobě vstřelené branky to nevedlo.
39:00'
Minuta do konce třetiny!
38:25'
V posledních momentech se nám začala hra hodně přerušovat, na což nejsme zase tak moc zvyklí. Vhazovat se bude v útočné třetině domácích.
37:49'
To byla velká možnost domácích na to, aby šli do třígólového trháku! Pierre Engvall dostal nabito na vrcholek kruhu a mířil dobře na zadní tyč, Carey Price ale touš vytěsnil ramenem!
37:11'
Torontu se tentokrát nepovedla rozehrávka a k puku to měli všichni velmi daleko. Píská se zakázané uvolnění a vhazovat se bude před Campbellem.
36:44'
Zach Hyman se rozhodl nadělat nějaké problémy v útočném pásmu. To se mu ale nepovedlo a v protiakci pálil Tomáš Tatar, který těsně minul zadní tyčku.
36:01'
Komerční přestávka.
35:55'
Domácí hokejisté jsou zatím lepšími hráči na ledě, rozhodně jim k tomu pomohly i přesilové hry. Obrovskou převahu mají také ve statistice střel.
35:20'
Hosté hrají v plném počtu!
34:41'
Na led se nám dostala také druhá přesilovková formace domácího celku. Té se zatím tolik nedaří, naopak. Bude muset čelit akci soupeře v oslabení.
34:03'
Pro domácí celek může být toto voda na mlýn. Mají k dispozici hned další přesilovou hru. Usadili se v pásmu a kombinovali, vše nakonec utnul Carey Price.
33:20'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (2 min. pro hráčskou lavici – zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva).
33:20'
Gól platí!
33:20'
V akci je ještě video! Je však otázkou proč, jelikož branka vypadala regulérně.
33:20'
Nakonec z toho ale je využitá přesilová hra a domácí jdou do dvoubrankového vedení! Mitchell Marner posunul puk na modrou, kde se do něj opřel RASMUS SANDIN, jehož bomba se zastavila až v síti. Před gólmanem hostí bylo několik hráčů, kteří mu překáželi ve výhledu. Asistence: Mitchell Marner a Auston Matthews.
32:54'
Jeho rána navíc vyhnala jeho i spoluhráče z pásma. Domácí se sice následně dostali zpět do útočné třetiny, ale o puk zase velmi rychle přišli.
32:21'
Po krátké kombinaci se dostal ke střele William Nylander, jenž těsně minul zadní tyčku.
31:58'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jesperi Kotkaniemi – 2 min., krosček).
31:44'
Toronto se snaží pokračovat v aktivní hře a rádo by ještě přidali nějakou branku. To se mu nyní ale nepovedlo, zahraje si však další přesilovou hru.
31:20'
30:59'
Domácí hokejisté tak nevyužili ani jednu z přesilových her, přestože měli několik velmi dobrých možností. Nadále však vedou o jedinou branku.
30:33'
Artturi Lehkonen je na ledě!
29:51'
Viděli jsme klasický obrazec, při kterém dostal Auston Matthews nabito na vrcholek pravého kruhu. Střela mu znovu vůbec nesedla, velká škoda pro domácí.
29:19'
Auston Matthews to trochu přehnal s razancí přihrávky, navíc se dva jeho spoluhráči nedomluvili, kdo puk sebere. Ten následně opustil útočnou třetinu.
28:59'
Hostující celek si tedy dlouho v pěti nezahrál a bude musel četli další přesilovce soupeře. Po chybě Marnera se mu však povedlo touš vyhodit do bezpečí.
28:33'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Artturi Lehkonen – 2 min., sekání).
28:29'
Brendan Gallagher je na ledě!
28:05'
A ti byla další zajímavá možnost na straně Maple Leafs! Mitchell Marner se nejspíše dostal ke střele z levé strany, ovšem brankovou konstrukci těsně minul.
27:16'
Nyní museli domácí čelit vhazování v obranném pásmu, avšak již jsou zpět v tom útočném. Auston Matthews dostal nabito na vrcholek kruhu, ale Price se přesunul..
26:45'
Toronto má k dispozici první přesilovou hru v tomto duelu. Navíc vyhrálo vhazování a okamžitě se pustilo do velkého tlaku v útočném pásmu.
26:29'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Brendan Gallagher – 2 min., vysoká hůl).
25:58'
Toronto se nám tak poprvé v tomto duelu dostalo do vedení. Udrží ho déle než jeho soupeř? O tom nám napoví několik následujících minutek.
25:15'
Domácí celek podnikl rychlý kontr a může se radovat z vedoucí branky! AUSTON MATTHEWS táhl celou akci. Předal puk pro Justina Holla, jenž pálil šikovně na zadní tyč. Price sice zasáhl, ovšem Matthews dorazil puk do odkryté části branky. Asistence: Justin Holl a Mitchell Marner.
24:27'
Pierre Engvall a Nick Suzuki bojovali na obranné modré domácího celku. Kotouč se nám dostal mimo hrací plochu, vhazovat se bude na téže modré.
23:46'
Jinak se v domácím chrámu hraje nadále bez diváků. Podporu tak domácí celek nemá. Nick Suzuki se snažil projet do pásma, ale byl na hraně faulu zastaven.
23:20'
Střely na branku: 11 – 10!
22:53'
Maple Leafs se snaží diktovat tempo hry v úvodu druhé třetiny. Přece jen hrají na domácím ledě a potřebují srovnat stav série na 1:1...
22:14'
Jesperi Kotkaniemi se uvolnil na levé straně a zacílil na druhou branku v dnešním duelu. Nakonec ale pálil pod velkým tlakem a Jack Campbell zasáhl.
21:28'
Druhá domácí lajna na chvilku zamkl svého soupeře v jeho obranném pásmu. Jake Muzzin vypálil ránu od modré, ale těsně minul levou tyčku.
20:47'
Auston Matthews se snažil využít špatné rozehrávky soupeře a dostal se k puku v útočném pásmu. Střela mu úplně nesedla a Carey Price nadvakrát zasáhl.
20:12'
A právě nám odstartovala i druhá třetina dnešního duelu! V té první jsme se dočkali dvou branek – po jedné na každé straně. Uvidíme nyní něco podobného?

Hity: 20 – 17
Je za námi první perioda dnešního osmifinálového zápasu, ve které jsme viděli dvě branky. Nejprve se po několika odrazech dostal k puku Jesperi Kotkaniemi, jenž ho bekhendem poslal do branky. Vedení hostům však nevydrželo ani pět minut, poté se totiž prudkou střelou na ledem trefil Jason Spezza.

Další třetina začne přibližně ve 2:07.
20:00'
19:19'
Tyler Toffoli si sjel na druhé straně na vrcholek pravého kruhu a vyslal skrytou ránu. Jack Campbell toho sice moc neviděl, přesto zasáhl betonem.
18:44'
Mitchell Marner si s pukem sjel na osu hřiště a chtěl vyzkoušet pozornost gólmana hostí bekhendovým pokusem. Jeho střela byla zastavena obráncem.
18:25'
Zach Hyman je na ledě!
17:54'
Až nyní se hostující celek dostal do kombinace v útočném pásmu. Viděli jsme několik zajímavých ran, avšak žádná z nich si nenašla cestu do branky.
17:08'
Zatím to tak úplně nevypadá. Mitchell Marner sice puk nevyhodil, jeho práci ale dokončil spoluhráč, který odražený puk poslal daleko. Až za branku Price.
16:50'
Montreal má k dispozici početní výhodu, tudíž může jít znovu do vedení. V prvním zápase jich měl rovnou pět, ale neskóroval. Povede si dnes lépe?
16:25'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Zach Hyman – 2 min., držení).
15:52'
Do konce první periody nám chybí jen něco málo přes čtyři minutky. Stav je zatím vyrovnaný, podaří se jednomu z týmů do přestávky odskočit do vedení?
15:17'
14:25'
Rasmus Sandin předvedl efektivní stahovačku ve vlastním obranném pásmu a táhl další akci svého týmu, ta byla zakončena nepřesnou ranou.
13:46'
Zach Hyman ukázal dobrou rychlost, ale měl kotouč na dlouhou hokejku. Auston Matthews měl poté ještě blízko k zisku puku, ale ani on nebyl úspěšný.
13:09'
Z opakovaného záběru bylo navíc vidět, jak Jason Spezza byl na ledě jen několik sekund. Chvilku předtím vystřídal, dojel do pásma a srovnal stav.
12:50'
12:25'
Domácí hokejisté svírali svého soupeře a dočkali se vyrovnávací branky! JASON SPEZZA si sjel mezi kruhy, kde doslova sebral kotouč před Simmondsem. Litovat toho ale nebude, jelikož jeho prudká rána zamířila nechytatelně do sítě! Asistence: Zach Bogosian.
11:55'
Morgan Rielly má za sebou velmi dlouhé střídání, když se po icingu ještě vydal podpořit ofenzivu. Nakonec ale po minutě a půl zvolil odchod na střídačku.
11:16'
Canadiens vybojovali vhazování v útočném pásmu. Ihned po něm přišla rána od modré, proti které musel Jack Campbell vytasit zákrok betonem.
10:41'
Na ledě je úderná první formace, která i dnes měla už jednu zajímavější šanci. Tentokrát se však k ničemu nedostala a raději se vydala na střídačku.
10:12'
Je za námi první polovina první periody a do vedení se nám dostal hostující celek. Nyní se nám hra zase dlouho nepřerušila a domácí se snaží odpovědět.
09:34'
Joe Thornton si od mantinelu šikovně sjel před branku na teč. K té mu ale kousek chyběl, a tak Carey Price nemusel reagovat na žádnou změnu směru.
08:53'
Domácí by samozřejmě chtěli přispěchat s rychlou odpovědí. Nepovedl se jim však přechod do útočného pásma, a tak jim je pískaný jen ofsajd.
07:57'
Montreal právě vstřelil branku!
Když se neprosadili domácí, prosadili se hosté. Toronto však mělo pořádnou dávku smůly... Po ráně od modré se kotouč několikrát odrazil. Nakonec se v celé situaci nejlépe zorientoval JESPERI KOTKANIEMI, jenž poslal touš bekhendem za bezmocného gólmana. Asistence: Joel Armia a Tyler Toffoli.
07:32'
To navíc platí i nadále. Viděli jsme další ránu od modré, kterou měl na starosti nejspíše Jake Muzzin. Gólman hostí toho moc neviděl, přesto zasáhl betonem.
07:04'
Jinak sledujeme zatím celkem vyrovnanou bitvu, přesto jsou o něco nebezpečnější domácí hokejisté. Ukazatel skóre se nám ale ještě neměnil.
06:40'
Je za námi první komerční přestávka, a tak nám hra zase může směle pokračovat. K další střele se dostali domácí, ovšem Carey Price zasáhl betonem.
06:03'
Zatím se nám skoro nepřerušuje, a tak nám hra plyne velmi rychle. Toronto se pustilo do napadání v útočném pásmu a Carey Price musel zasahovat proti střele od modré, kterou měl na starosti Wayne Simmonds.
05:30'
Střely na branku: 2 – 2!
04:55'
Phillip Danault chtěl jen posunout puk na pravou stranu a jet vystřídat. Kotouče se sice okamžitě zmocnili domácí, ti se ale do žádné protiakce nevydali.
04:17'
Tak první velkou možnost přežili hostující hokejisté, kteří se hned nastěhovali do útočného pásma. Jack Campbell tentokrát mohl zůstat celkem v klidu.
03:31'
Jenže nijak dlouho se v ní neudrželo. Nakonec jsme přece jen viděli obrovskou možnost na domácí straně! William Nylander se zjevil úplně sám před gólmanem. Toho sice překonal, ale puk z brankoviště odpravil Ben Chiarot!
02:58'
Justin Holl se ocitl pod velkým tlakem, ale nakonec dostal touš alespoň za svou vlastní branku. Tam už mu pomohl jeden ze spoluhráčů, Toronto jde do ofenzivy.
02:20'
Alexander Kerfoot nabral rychlost ve středním pásmu, navíc ho spoluhráč našel přesným pasem. Kerfoot proto mohl vypálit, ale Carey Price puk vyráží.
01:44'
Jack Campbell se jako první ocitl v zákroku. Na střelu od pravého mantinelu ale viděl celkem dobře, navíc se mu povedlo udržet puk ve výstroji. Hra je přerušena.
01:16'
Canadiens se pustili do aktivního napadání a už za sebou mají minimálně dva hity, slušný počin po první minutě. K zisku kotouč to ale pro hosty nevedlo.
00:45'
Jinak je dobré si také připomenout, kdo hraje v jakých dresech. Toronto zvolilo klasicky modrobílou kombinaci, hosté bíločervené dresy s modrými spodky.
00:12'
A druhý osmifinálový duel mezi Torontem a Montrealem právě odstartoval! Srovnají domácí hráči stav série, nebo půjdou hosté do trháku s dvěma výhrami?
00:01'

Toronto Maple Leafs: J. Campbell (Andersen) – Brodie, Rielly, Holl, Muzzin, Bogosian, Sandin – Marner, Matthews, Hyman – W. Nylander, N. Foligno, Galchenyuk – I. Michejev, Kerfoot, Engvall – Simmonds, Spezza, J. Thornton.

Montreal Canadiens: Price (Allen) – Petry, Edmundson, Chiarot, Kulak, S. Weber, Merrill – Gallagher, Danault, Tatar – Armia, Suzuki, Toffoli – J. Anderson, E. Staal, Perry – Lehkonen, Kotkaniemi, Byron.

Rozhodčí: Nicholson, Furlatt, Pollock – Cherrey, Murchison.

Toronto Maple Leafs: J. Campbell (Andersen) – Brodie, Rielly (A), Holl, Muzzin, Bogosian, Sandin – Marner (A), Matthews (A), Hyman – W. Nylander, N. Foligno, Galchenyuk – I. Michejev, Kerfoot, Engvall – Simmonds, Spezza, J. Thornton.

Montreal Canadiens: Price (Allen) – Petry, Edmundson, Chiarot, Kulak, S. Weber (C), Merrill – Gallagher (A), Danault, Tatar – Armia, Suzuki, Toffoli – J. Anderson, E. Staal, Perry – Lehkonen, Kotkaniemi, Byron (A).

Rozhodčí: Furlatt, Pollock – Cherrey, Murchison.
Montreal Canadiens

Montreal postoupil do vyřazovacích bojů z poslední možné pozice Severní divize. V šestapadesáti zápasech získal padesát devět bodů a na páté Calgary měl lehký polštář čtyř bodů. Canadiens se dostali již do záporného skóre, jelikož dali 159 branek, zatímco jich inkasovali 168. V této sérii sice nejsou považováni za favorita, ale po první duelu se dostali do vedení, když venku vyhráli 2:1.

Nejproduktivnější hráči v ZČ:
Tyler Toffoli – 44 bodů (28+16)
Jeff Petry – 42 bodů (12+30)
Nick Suzuki – 41 bodů (15+26)
Toronto Maple Leafs

Toronto v základní části ovládlo Severní divizi a tak není překvapením, že je favoritem této série. V šestapadesáti zápasech získalo sedmasedmdesát bodů a před druhým Edmontonem mělo náskok pěti bodů. \domácí hokejisté dohromady vstřelili 186 branek, zatímco jich sami inkasovali 184. Torontu však nevyšel první zápas play-off na domácím ledě, jelikož padl těsně 1:2.

Mitchell Marner – 67 bodů (20+47)
Auston Matthews – 66 bodů (41+25)
John Tavares – 50 bodů (19+31)
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u utkání v rámci NHL! V tomto střetu se podíváme na zápas mezi Torontem a Montrealem. Úvodní buly je naplánováno na 1:00 a my budeme u toho.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.