NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Colorado : St. Louis - 20. května 2022   03:30

St. Louis
25:45' Kyrou  (O'Reilly, Bučněvič) • 39:26' Perron  (Bučněvič, Tarasenko) • 50:31' Perron   • 58:10' Saad  (Schenn, Faulk)
Colorado
Kuemper (Francouz) – Toews, Makar, Girard, Manson, Byram, E. Johnson – Ničuškin, MacKinnon (A), Rantanen (A) – Landeskog (C), Kadri, Lehkonen – Burakovsky, Compher, Aube-Kubel – Cogliano, Sturm, Helm.
Dwyer, StLaurent – Barton, Daisy
Ball Arena, Denver
18 117 diváků
St. Louis
Binnington (Husso) – Leddy, Parayko (A), Rosén, Faulk, Mikkola, Bortuzzo, Perunovich – Bučněvič, O'Reilly (C), Perron – Saad, Thomas, Kyrou – Barbašev, Schenn, Tarasenko (A) – Toropčenko, Bozak.

3. Gabriel Landeskog (COL) – 1+0
Díky dobré druhé polovině zápasu dokázali hokejisté Blues vyhrát tento zápas 4:1 a v sérii hrané na čtyři vítězné zápasy srovnávají krok s Coloradem, je to plichta 1:1.

Colorado poprvé v letošním play-off prohrává zápas. V prvním kole prošlo snadno 4:0 na zápasy, nyní poprvé padlo.
59:54'
Ještě jedno vhazování před brankou hostů.
59:35'
Valerij Ničuškin pálil, ale brankář Blues byl pozorný, bude se vhazovat.
59:23'
Brandon Saad byl blízko, trefil tyč.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.
58:52'
Blues nedokázali vyhodit kotouč. Hrát tak mohou domácí.
58:25'
Colorado znovu bez brankáře.
58:10'
St. Louis právě vstřelilo branku!
Blues tento zápas vyhrají, kotouč do prázdné branky snadno a s přehledem dovezl BRANDON SAAD. Asistence: Brayden Schenn a Justin Faulk.
58:00'
Colorado hraje v šesti.
56:46'
Darren Helm pálil rychle po přechodu do útočného pásma, Jordan Binnington kryje puk, komerční přestávka.
56:24'
Josh Manson rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
55:45'
Mnoho času už domácí nemají na to, aby se pokusili zdramatizovat zápas.
54:22'
Valerij Ničuškin ani Nathan MacKinnon nedokázali své šance proměnit, brankář Blues byl pozorný.
53:44'
Laviny rozehrávají od své branky, následně se domácí dostali do ofsajdu.
52:59'
Hraje se spíše ve středním pásmu, mnoho šancí momentálně k vidění není.
50:31'
Dost možná klíčový moment zápasu. Colorado propadlo v útočném pásmu, do situace dva na jednoho se dostali hosté. DAVID PERRON mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelu, která propadla brankáři až do sítě.
50:20'
Komerční přestávka.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hosté drží těsné vedení.
49:03'
Domácí rozehrávají od své branky, následně ale nevyšel pokus o zakončení.
48:33'
Cale Makar se vrací do středního pásma, kde vybojoval puk a kombinuje se spoluhráči.
48:05'
Dlouhou dobu se hraje bez přerušení, sledujeme rychlý hokej. Darren Helm minul branku.
47:19'
Brankář Blues Jordan Binnington rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
46:42'
24:26, tak vypadá statistika střel na branku.
46:20'
Domácí rozehrávají od své branky a pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu.
42:58'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku domácích.
42:37'
Colorado se poprvé dokázalo prosadit a snížilo na rozdíl jediné branky, pokračuje v aktivní hře.
41:49'
Colorado právě vstřelilo branku!
Rychle využitá přesilovka a je sníženo, z hranice brankoviště se prosazuje aktivně hrající GABRIEL LANDESKOG. Asistence: Mikko Rantanen a Nathan MacKinnon.
41:27'
Mikko Rantanen pálil rychle po vyhraném buly, ale rána končí vedle branky.
41:24'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues:
David Perron – 2 min., hákování.
41:12'
Mikko Rantanen a Nathan MacKinnon se dostali do obrovské šance, ale nedokázali přesněji zakončit. Nicméně získali přesilovku.
40:58'
David Perron pálil a jeho pokus kryje brankář Colorada, bude se vhazovat.
40:01'
Jordan Kyrou poslal hosty do vedení. Když už se zdálo, že by Colorado mohlo vyrovnat, tak přišla dvě domácí vyloučení. Hosté proměnili přesilovku pět na tře, trefil se David Perron. Díky těmto střelcům vedou Blues 2:0 po druhé třetině.
40:00'
39:26'
Po rychlé kombinaci v útočném pásmu využívají hosté přesilovku pět na tři. Tvrdou ránou poslal puk mezi ruku a tělo brankáře DAVID PERRON. Asistence: Pavel Bučněvič a Vladimir Tarasenko.
38:54'
Colorado vyhazuje, předtím Darcy Kuemper výborně zasáhl.
38:36'
Přesilovku pět na tři si nyní zahraje hostující celek.
38:36'
Oddechový čas pro tým St. Louis Blues.
38:36'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche:
Valerij Ničuškin – 2 min., nedovolené bránění brankáři.
38:19'
Brandon Saad měl velkou šanci, ale neuspěl. Na druhé straně Valerij Ničuškin postupoval na brankáře, dopustil se útočného faulu.
37:49'
Přesilovku hrají Blues, Andrew Cogliano se dostal do zakončení, ale brankáře nepřekonal.
37:39'
Devon Toews – 2 min., podrážení.
37:17'
Ryan O'Reilly vedl zajímavou akci hostů, ale nedokázal přesněji vypálit.
36:46'
Bowen Byram rozehrává od své branky, jeho tým dostal sice kotouč do útočného pásma, ale Gabriel Landeskog nedokázal nic vymyslet před brankou soupeře.
35:54'
André Burakovsky to zkoušel individuálně, ale neměl mnoho času na to, aby získal převahu v útočném pásmu.
35:32'
Vhazovat se nyní bude před brankou Blues, hosté ale souboj o puk vyhráli, a tak se směr hry rychle otáčí.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, Blues stále vedou těsně o jednu branku. Střelecky vedou hostí 21:16.
33:33'
André Burakovsky se propracoval k zakončení, jeho rána se snad od tyče odrazila mimo branku a následně puk končí mim hrací plochu. Komerční přestávka po velké domácí šanci.
33:06'
Ivan Barbašev nahodil kotouč do útočného pásma, ale tam byl první Bowen Byram, který rychle otáčí směr hry.
32:12'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.
31:48'
Nick Leddy dokázal se štěstím vyhodit, málem puk v útočném pásmu dokázal udržet domácí Bowen Byram.
31:32'
Erik Johnson pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.
31:09'
Artturi Lehkonen to zkoušel individuálně, ale proti přesile soupeřů mnoho šancí neměl. O puk přišel.
30:51'
Vladimir Tarasenko kombinoval se svými spoluhráči v útočném pásmu, ale střely létají vedle branky Lavin.
30:05'
Zakázané uvolnění proti Coloradu, vhazovat se bude před jeho brankou.
29:55'
Sledujeme už hru pět na pět.
29:00'
Nazem Kadri se k puku nedostal, na poslední chvíli dokázal zasáhnout brankáře Blues.
28:36'
Nathan MacKinnon to zkoušel bekhendovou střelou, ale neuspěl. Puk končí vedle branky.
28:10'
Nathan MacKinnon pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná. Následně trefil brankáře, který puk vyrazil.
27:40'
Přesilovku hraje Colorado, ale Blues hned dvakrát dokázali vyhodit přes všechny čáry.
27:28'
Brayden Schenn – 2 min., hákování.
27:16'
Erik Johnson to zkoušel od modré čáry, ale neuspěl. Následně ani J. T. Compher z dorážky neprostřelil brankáře Blues.
26:53'
Hosté vedou střelecky 19:11 a navíc se také dokázali jako první prosadit.
25:45'
Hostující celek se dostává do vedení. Po rychlé akci vypálil JORDAN KYROU a jeho střelu tečovala hokejka vracejícího se hráče mimo dosah brankáře. Asistence: Ryan O'Reilly a Pavel Bučněvič.
24:51'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Blues. Zatím stále čekáme na výraznější šanci v tomto zápase.
24:34'
Alexej Toropčenko si nevedl špatně, ale po individuální akci mu už nezbylo mnoho sil pro zakončení.
23:49'
Jordan Kyrou získal útočné pásmo a vůbec se s tím nepáral, prostře tvrdě vypálil na branku. Darcy Kuemper zasáhl, a pak jeho spoluhráči otočili směr hry.
23:07'
Erik Johnson mohl zakončovat z první, ale střelu pozdržel. Následně neuspěl z podobné pozice asi jeho kolega Bowen Byram.
22:41'
Mikko Rantanen hledal na druhé straně útočného pásma spoluhráče, Valerij Ničuškin však poskakující kotouč nezpracoval.
22:14'
Ryan O'Reilly pálil přímo po vhazování, s jeho střelou si dokázal domácí brankář poradit. Tentokrát mu obrana příliš nepomohla.
22:00'
Justin Faulk prodloužil kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing.
21:33'
Darcy Kuemper má na svém kontě další zákrok, tentokrát si poradil se střelou, kterou z dobré pozice před brankou vyslal Saad.
20:56'
Pavel Bučněvič pálil po bleskovém přesunutí hry, Darcy Kuemper byl pozorný a jeho střelu vykopl betonem.
20:33'
Laviny rozehrávají od své branky, poměrně rychle se dostali do útočného pásma, ale obrana si dokázala poradit.
20:01'
Utkání pokračuje druhou třetinou, sledujeme její klidnější začátek.
20:01'
14:9, v první třetině byl aktivnější hostující celek, měl více ze hry, snadněji se dostával do zakončení, ale zatím čekáme na úvodní branku, zatím tedy platí v tomto zápase po první třetině bezbrankový stav.
20:00'
19:50'
Už se nic nestane.
19:18'
Zajímavou šanci měli hosté, Robert Thomas vedl akci, ale nedokázal ji zakončit. Následně je hra přerušená.
18:47'
Darcy Kuemper přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Zatím čekáme v tomto zápase na výraznější šanci.
17:40'
Devon Toews pálil, jeho rána byla zblokovaná před brankou, následně to zkoušel obránce Cale Makar, jehož pokus kryje brankář Blues.
16:56'
Hra je přerušena, hráči za brankou zašlápli puk a příliš nejevili zájem hrát. Bude se vhazovat po levé ruce brankáře Avalanche.
16:10'
Mikko Rantanen našel spoluhráče, zakončoval od modré čáry Erik Johnson. Jeho pokus kryje brankář Blues. Bude se vhazovat.
15:51'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme klidnější pasáž hry.
15:07'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, Colorado rozehrává od své branky, následně kotouč vypadl při přechodu do útočného pásma z hrací plochy. Komerční přestávka.
14:30'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Colorada. Hostující celek nyní zlepšil hru a snadněji se dostává do zakončení.
14:00'
David Perron a Pavel Bučněvič měli zajímavou šanci, ale finální přihrávka postrádala přesnost.
13:23'
Darcy Kuemper se nyní vyznamenal proti šanci soupeře, Blues to sehráli dobře, ale Ryan O'Reilly nedokázal přehodit rukavici brankáře.
13:11'
Jordan Kyrou vedl zajímavou akci Blues, ale neuspěl, následně Calle Rosén vyzkoušel pozornost brankáře soupeře. Bude se vhazovat.
12:27'
Blues rozehrávají od své branky, dostali se do útočného pásma, ale pokus o střelu nevyšel podle představ.
11:47'
5:8, tak vypadá statistika střel na branku, aktivnější je hostující celek, který se snadněji dostává do střeleckých pozic.
10:41'
Tyler Bozak pálil, jeho pokus kryje Darcy Kuemper. Komerční přestávka.
10:26'
Colorado otočilo směr hry, dostalo se do útočného pásma, ale zakončit už nezvládlo.
09:34'
Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje, soubojů o kotouč je hodně.
08:20'
Gabriel Landeskog rozehrává od své branky, následně pálil Nazem Kadri. Jeho pokus kryje brankář.
07:27'
Colton Parayko byl na správném místě, a pak mohl kotouč vyhodit mimo svou třetinu. Komerční přestávka.
07:00'
Gabriel Landeskog se dostal k odraženému puku, ale trefil jen brankáře soupeře.
06:38'
Sledujeme klidnější pasáž hry, na střely vedou hosté 6:3.
06:11'
Darcy Kuemper na střelu vůbec neviděl, Ryan O'Reilly nepříjemně tečoval puk před brankou, ale i tak si dokázal brankář poradit.
05:27'
Jordan Binnington byl pozorný a dokázal si poradit se střelou soupeře. Byl to Andrew Cogliano, kdo zakončoval z horní hranice kruhu. Následně se jeho tým dostal do ofsajdu.
04:19'
Domácí brankář vyjel za svou branku, odkud rozehrával na spoluhráče. Následně hrál André Burakovsky. Nicolas Aube-Kubel pokračoval v akci, ale u mantinelu se zastavil.
03:50'
Zatím nejvýraznější šanci zápasu měli hosté, prosadit se však nedokázali.
03:24'
Darcy Kuemper si poradil s akcí soupeře, Blues se usadili v útočném pásmu a pálil z mezikruží Colton Parayko.
01:56'
Bowen Byram se po levé straně dostal do útočného pásma a následně vypálil. Hostující brankář byl připravený a dokázal si poradit.
01:26'
Laviny rozehrávají od své branky, ale ve středním pásmu se jejich akce zastavila.
01:00'
Sledujeme klidnější pasáž v úvodu zápasu, ani jeden celek se nikam nežene.
00:01'

Colorado Avalanche: Kuemper (Francouz) – Toews, Makar, Girard, Manson, Byram, E. Johnson – Ničuškin, MacKinnon, Rantanen – Landeskog, Kadri, Lehkonen – Burakovsky, Compher, Aube-Kubel – Cogliano, Sturm, Helm.

St. Louis Blues: Binnington (Husso) – Leddy, Parayko, Rosén, Faulk, Mikkola, Bortuzzo, Perunovich – Bučněvič, O'Reilly, Perron – Saad, Thomas, Kyrou – Barbašev, Schenn, Tarasenko – Toropčenko, Bozak.
Zápas začne později.
Favoritem tohoto zápasu budou znovu domácí hokejisté, kteří v probíhajícím play-off ještě neprohráli.
Jedná se o druhý zápas série. Jako první poslal hostující Blues do vedení v sedmé minutě O'Reilly. Z kraje druhé třetiny Ničuškin vyrovnal, a pak krátce po polovině zápasu poslal domácí do vedení Girard. V 57. minutě srovnal v přesilovce Kyrou. Zápas dospěl do prodloužení a v něm vyhráli domácí díky ráně Mansona.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Colorado Avalanche a St. Louis Blues.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.