NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Carolina : Islanders - 20. dubna 2023   01:00

Carolina
Carolina
05:49' Stastny (Slavin, Jarvis) • 27:19' Noesen  • 52:19' Slavin (S. Aho II, Burns) • 65:03' Fast (J. Staal, Burns)
4:3
(1:0, 1:2, 1:1 - 1:0)
Stav série: (2:0)
Islanders
Islanders
30:48' Palmieri  (Dobson, Nelson) • 39:39' Barzal  (Pelech) • 49:18' Nelson  (Palmieri, Dobson)
Carolina
Charron, Brenk – Murray, Gawryletz
PNC Arena, Raleigh
18 680 diváků
Islanders

Carolina Hurricanes vyhrává i druhý domácí zápas v sérii a na led soupeře pojede se stavem 2:0 na sérii. Carolina vedla v zápase 2:0, třemi góly hosté dokázali otočit. Ve třetí třetině Carolina srovnala a rozhodla v prodloužení.

Carolina právě vstřelila branku!
Je konec, je hotovo. Carolina vyhrává tento zápas a dostává se do vedení v sérii 2:0. Po rychlém přenesení hry se ze strany ke vzdálenější tyči prosazuje JESPER FAST. Asistence: Jordan Staal a Brent Burns.
64:50'
Mnoho šanci k vidění není.
63:23'
Martin Nečas se dostal do zakončení, ale s jeho ránou neměl brankář výraznější problém.
63:02'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do výraznější šance.
62:25'
Hostující brankář raději přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
62:00'
Brankář domácích rozehrává od své braky, ale jeho spoluhráči se následně nedostali do zakončení.
61:32'
Ilja Sorokin kryje kotouč poté, co pálil od modré čáry Shayne Gostisbehere.
61:11'
Scott Mayfield se vrací za svou branku, odkud rozehrává.
60:40'
Domácí se usadili v útočném pásmu, ale do výraznější šance se tým nedostal.
60:01'
První prodloužení začalo, domácí brankář kryje kryje kotouč.
60:01'
Poprvé v této sérii uvidíme prodloužení.
60:00'
59:20'
Hosté vybojovali buly v útočném pásmu.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:40'
Jordan Martinook měl dobrou střeleckou pozici, ale minul branku.
57:42'
Hosté se dostali do ofsajdu, buly ve středním pásmu. Mnoho času ze třetí třetiny už nezbývá.
57:20'
Zakázané uvolnění vrací hru před domácí branku.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:33'
Hosté rozehrávají od své branky, oslabení dokázali přečkat.
56:27'
55:39'
Ilja Sorokin kryje další střelecký pokus, nyní to zkoušel z hranice brankoviště Jack Drury.
55:30'
Brent Burns pálil, ale jeho rána po Nečasově přihrávce byla zblokovaná do ochranné sítě nad brankou.
54:40'
Sokorin kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
54:26'
Vyloučení v týmu New York Islanders:
Ryan Pulock – 2 min., podrážení.
54:20'
Brent Burns pálil od modré čáry, ale minul branku.
54:15'
Komerční přestávka.
53:44'
Zakázané uvolnění proti hostům.
53:23'
Domácí hokejisté jsou nyní aktivnější, střelecky vedou 29:21 a snaží se získat vedení.
52:50'
Sebastian Aho měl další šanci, jeho bekhendové zakončení kryje brankář.
52:19'
Máme vyrovnáno, z hodně ostré pozice zakončoval JACCOB SLAVIN. Jeho technicky velmi dobrá rána se od masky brankáře odrazila do brány. Gól platí, máme srovnáno. Asistence: Sebastian Aho a Brent Burns.
52:08'
Brett Pesce byl u vyhozeného kotouče jako první, vhazovat se bude před brankou Islanders.
51:44'
50:47'
Shayne Gostisbehere nahazoval kotouč na branku od modré čáry, ale gólman si dokázal poradit.
50:28'
Dostáváme se už do druhé poloviny třetí třetiny, více ze hry mají nyní hosté.
50:05'
Adam Pelech měl obrovskou šanci, ale brankář Antti Raanta se vyznamenal proti jeho zakončení.
49:18'
Islanders právě vstřelili branku!
Krátce před polovinou třetí třetiny se prosazuje po rychlé akci hostující celek, které se poprvé v sérii dostává do vedení, povedenou střelou překonal brankáře Caroliny BROCK NELSON. Asistence: Kyle Palmieri a Noah Dobson.
49:05'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit před brankou.
47:44'
Sebastian Aho hledal spoluhráče před brankou, ale nikdo tam nebyl, a tak v pohodě puk získal brankář.
47:22'
46:33'
Jalen Chatfield to zkoušel jako obránce od modré čáry, jeho ráně nechybělo moc.
46:15'
Teuvo Teräväinen se dostal do zakončení, ale brankář Ilja Sorokin si dokázal poradit.
46:00'
Šest minut hry ze třetiny je pryč, skóre je nerozhodné.
45:40'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Zatím čekáme na nějakou výraznější šanci.
44:28'
Antti Raanta kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
44:12'
Fanoušci vytvářejí velmi dobrou atmosféru tomuto zápasu.
43:20'
22:17, tak vypadá statistika střel na branku, zatím platí vyrovnaný stav.
42:45'
Brock Nelson nahodil kotouč do útočného pásma, na ledě byl dlouho, a pak šel střídat.
41:57'
Zakázané uvolnění proti Islanders, vhazovat se bude před jejich brankou.
41:38'
Sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu třetí třetiny, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení.
40:53'
Jesperi Kotkaniemi dostal hru do útočného pásma, ale akce domácích postrádala přesnější zakončení.
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Tři branky jsme viděli ve druhé třetiny, domácí měli náskok, ale hostům se podařilo vyrovnat. Uvidíme, zda rozhodne třetí třetina, nebo uvidíme prodloužení.
40:00'
39:39'
Domácí propadli ve středním pásmu, po rychlé přihrávce se do zakončení dostal MATHEW BARZAL. Jeho nepříliš povedená střela k údivu domácích fanoušků propadla do branky, máme vyrovnáno. Asistence: Adam Pelech.
39:04'
Paul Stastny ránou bez přípravy zkoušel překvapit brankáře, Ilja Sorokin ramenem zasáhl.
38:35'
Scott Mayfield a Casey Cizikas se propracovali do útočného pásma, k zakončení se hosté ale nedostali.
38:00'
Jean-Gabriel Pageau bojoval o kotouč v útočném pásmu, domácí obrana si dokázala poradit.
37:20'
Jalen Chatfield se pokoušel dostat do zakončení, ale obránce Islanders jej na poslední chvíli připravil o puk.
37:00'
Kyle Palmieri se propracoval do dobré střelecké pozice, s jeho zakončením si poradil brankář.
36:32'
New York se dostal do útočného pásma, ale obrana domácích si celkem snadno dokázala poradit.
36:08'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
35:33'
Antti Raanta vůbec nevěděl, kde má kotouč, ale udržel ho před brankovou čárou. Komerční přestávka.
35:01'
Ryan Pulock se dostal do zakončení, Antti Raanta si dokázal poradit.
34:33'
Mnoho času ze druhé třetiny už nezbývá, domácí celek hraje rychlý hokej a stále vede.
34:13'
Domácí se usadili v útočném pásmu, ale rána od modré čáry končí vedle branky.
31:44'
Casey Cizikas vyvezl kotouč do útočného pásma, ale tam o něj přišel. Domácí rychlý protiútok neproměnili.
31:44'
Domácí celek vede střelecky 19:10, náskok se však snížil na jedinou branku.
31:17'
30:48'
A je sníženo, po rychlé akci v útočném pásmu dokázal po obkroužení branky bekhendovou střelou uspět dobře postavený KYLE PALMIERI. Asistence: Noah Dobson a Brock Nelson.
29:24'
Sebastian Aho pálil a Ilja Sorokin si s jeho pokusem dokázal poradit.
29:04'
Sledujeme rychlý hokej, domácí celek se znovu dostal do útočného pásma, ale obrana si v pohodě poradila.
28:11'
27:48'
Nyní už sledujeme hru pět na pět a hosté se dostali do útočného pásma.
27:19'
STEFAN NOESEN nahodil kotouč do útočného pásma, Sebastian Aho jej nešikovně tečoval a puk si poslal do vlastní branky. Hodně neobvyklý moment.
27:01'
Poslední minuta zbývá z dlouhé domácí přesilovky, ale tým Hurricanes se nemůže usadit před brankou.
26:42'
Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu, domácí střelecky vedou 17:9.
26:19'
Zakázané uvolnění vrací hru domácích před jejich branku, nyní se Carolině příliš nedaří.
25:20'
Špatná přihrávka na modrou čáru a domácí přišli o pásmo. Následně Teuvo Teräväinen pálil, ale brankář ho vychytal.
25:00'
Nečas kombinuje se spoluhráči v útočném pásmu, domácí se usadili a jsou v tlaku v útočné třetině.
24:37'
Aho ani jeho spoluhráč nedokázali dobře vypálit.
24:01'
Kyle Palmieri – 2+2, vysoká hůl.
22:46'
Zakázané uvolnění Islanders vrací hru před jejich branku. Domácí pak mají možnost usadit se před brankou.
22:10'
Početní výhodu domácí celek proměnit nedokázal, nyní se hraje už pět na pět.
21:00'
Martin Nečas a Brent Burns kombinovali v útočném pásmu, následně puk končí mimo hrací plochu.
20:38'
Domácí se nemohou stabilněji usadit v útočném pásmu, velmi dobře se hosté brání.
20:14'
Utkání pokračuje dál, přesilovku hraje domácí celek.
20:01'
20:00'
20:00'
Matt Martin – 2 min., nedovolené bránění.
Asi šest střel na branku měli v posledních vteřinách domácí, následně třetina končí a strhla se velká potyčka před brankou Islanders.
19:17'
Bo Horvat pálil bez přípravy, jeho pokus vyrazil betonem domácí brankář.
18:25'
Jesperi Kotkaniemi s Nečasem kombinovali v útočném pásmu, ale do zakončení se nedostali.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině.
17:30'
Sebastian Aho ani Brett Pesce nedokázali své dobré střelecké pozice proměnit ve výraznější šance.
16:29'
Ilja Sorokin kryje kotouč, buly před jeho brankou.
16:05'
Zakázané uvolnění se nepíská, hra pokračuje dál. Hostující obrana musí být pozorná.
15:45'
Jesper Fast se dostal do útočného pásma, za brankou bojoval o kotouč, ale do střelecké pozice se on ani jeho spoluhráči nedostali.
15:30'
Zatím asi největší šance Islanders, ale domácí brankář je připravil o gól.
15:08'
Dostáváme se do finální fáze hry třetiny. Brock Nelson měl obrovskou šanci, ale domácí brankář ho vychytal.
14:12'
13:36'
Mathew Barzal vedl akci hostů, ale Bo Horvat se dostal do ofsajdu, hra je tak přerušená.
13:15'
Domácí se rychle dostali díky akci Nečase do útočného pásma, Burns pálil od modré čáry. Ilja Sorokin byl připravený.
13:00'
Nyní sledujeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek nechce chybovat.
12:19'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes:
Teuvo Teräväinen – 2 min., podrážení.
12:00'
Martin Nečas pálil, jeho rána byla před brankou zblokovaná, následně soupeři dokázali vyhodit puk.
11:34'
Nečas kombinuje se spoluhráči v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Brent Burns minul branku.
10:52'
Cal Clutterbuck – 2+2, vysoká hůl.
10:52'
10:52'
Sebastian Aho byl hodně důrazně dohraný soupeřem, podle všeho to bylo čisté.
09:14'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Caroliny, která se nyní bude muset bránit tlaku soupeře.
08:48'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, více ze hry mají domácí hokejisté, kteří se snadněji dostávají do zakončení.
07:40'
Jesper Fast pálil, Ilja Sorokin kryje kotouč. Komerční přestávka.
07:15'
Do velké šance se dostal hostující celek, ale obrana Caroliny si s vypětím všech sil dokázala poradit.
06:50'
Rychlý hokej pokračuje dál, fanoušci musí být zatím spokojení.
05:49'
Domácí celek se dostává do vedení, tvrdou Slavinovu střelu z první šikovně před branko dokázal tečovat a první branku v play-off za Carolinu dává PAUL STASTNY. Asistence: Jaccob Slavin a Seth Jarvis.
04:42'
To už neplatí po individuální akci, kterou zakončoval z bezprostřední blízkosti Casey Cizikas. Antti Raanta kryje puk.
04:24'
Střelecky jsou mírně aktivnější domácí, ti vedou 2:1 v tomto ohledu.
03:30'
Antti Raanta má kotouč za svou brankou, přenechal ho spoluhráčům, Jaccob Slavin rozehrává.
03:11'
Sledujeme rychlý hokej v úvodu zápasu, více ze hry mají hokejisté Caroliny.
02:50'
Brady Skjei pálil od modré čáry, hostující brankář nic moc neviděl, ale dokázal zasáhnout.
02:23'
Brady Skjei rychle odehrál puk od své branky, následně se přes Aha dostal puk na dalšího domácího hráče. Ten pak minul branku.
02:00'
Noah Dobson se dostal do střelecké pozice, domácí brankář si celkem snadno dokázal poradit se střelou soupeře.
01:35'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.
01:02'
Hudson Fasching s dobře počínal před vlastní brankou a dokázal zastavit nebezpečně vypadající domácí akci.
00:30'
Ryan Pulock rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu tohoto zápasu.
00:01'
Druhý zápas této série prvního kola právě začal.
00:01'

Carolina Hurricanes: Raanta (Andersen) – Slavin, Burns, Skjei, Pesce, Gostisbehere, Chatfield – Teräväinen, S. Aho II, Jarvis – Noesen, Kotkaniemi, Nečas – Martinook, J. Staal, Fast – Drury, Stastny, Stepan.

New York Islanders: Sorokin (Varlamov) – Pelech, Pulock, S. Aho I, Mayfield, Bolduc, Dobson – Lee, Horvat, Barzal – Engvall, Nelson, Palmieri – Parise, Pageau, Fasching – Martin, Cizikas, Clutterbuck.
Dvěma asistencemi se Martin Nečas podílel na výhře svého celku v úvodním zápase série. Carolina přečkala v závěru zápasu, kdy vedla těsně o jednu branku, tlak soupeře a výhru si pohlídala.
1. zápas
Carolina – Islanders 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 4. S. Aho II (Burns, Nečas), 23. Noesen (Burns, Nečas) – 23. Pulock
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. Série prvního kola play-off mezi Carolinou Hurricanes a New Yorkem Islanders pokračuje dnes druhým zápasem. Znovu se hraje v PNC Areně a vy můžete být u toho.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.