David Krejčí (BOS) 1+0, 3 střely, čas na ledě 18:42
David Pastrňák (BOS) 1+0, 3 střely, čas na ledě 14:35
Ondřej Pavelec (WPG) 60 minut, 29 zákroků, 2 góly, 93,5%

2. Ondřej Pavelec (WPG) 29 zák., 2 góly, 93,5%
3. David Pastrňák (BOS) 1+0
56:22
Winnipeg právě vstřelil branku!
Je vymalováno. Domácí to ještě zkusili bez brankáře, jenže hra s prázdnou brankou se jim nevyplatila, neboť trest v podobě šestého gólu, jehož autorem je ALEXANDR BURMISTROV, definitivně rozhoduje toto utkání! Bez asistence.
Dnešní utkání sleduje 17.565 diváků.
49:51
S "medvědy" to v tuto chvíli vypadá všelijak, jen ne dobře. Hosté krátce před uplynutím poloviny třetí třetiny přidávají pátou branku, jejímž autorem je NICOLAS PETAN a vedou již o tři góly! Asistence: Andrew Copp, Mark Stuart.
45:17
Radost domácích hokejistů ze snížení náskoku Jets neměla dlouhého trvání. CHRIS THORBURN se postaral o čtvrtou branku hostů a ti tak mají opět o něco blíže k vítězství! Asistence: Drew Stafford, Tyler Myers.
41:25
Bruins právě vstřelili branku!
Domácí se na začátku třetí třetiny vrací do hry o vítězství! I druhá branka Bostonu nese český podpis, neboť se trefuje DAVID PASTRŇÁK! Asistence: Matt Beleskey, Kevan Miller.

37:39
Tryskáčům vychází druhá třetina na výbornou, v jejím průběhu se dočkali již tetí branky, o kterou se přičinil DREW STAFFORD a hosté tak vedou již 3:1! Asistence: Adam Lowry, Ben Chiarot.
29:17
Hosté krátce před polovinou utkání otáčejí jeho průběh! Obrovskou hrubku při rozehrávce za vlastní brankou vyrobil Matt Irwin, kterého obral o puk Ladd, jenže jej naservíroval mezi kruhy BLAKEU WHEELEROVI, který z první trefil přesně pravý horní růžek! Asistence: Andrew Ladd.
25:26
Je vyrovnáno! Hosté dotahují náskok svého soupeře, když se o jejich první trefu v nové sezoně postaral MARK SCHEIFELE! Asistence: Dustin Byfluglien.
21:23
Ani druhou početní výhodu nedokázali "medvědi" využít, hosté jsou kompletní.

19:23
Další přesilová hra pro Boston, souběžně byli vyloučeni Patrice Bergeron (BOS), Alexandr Burmistrov a Adam Lowry (oba WPG), oba dvě minuty za hrubost.
05:36
Domácí se ujímají vedení v dnešním v zápase! DAVID KREJČÍ vybojoval puk před brankou Winnipegu a backhandovým blafákem překonal brankáře hostí! Bez asistence.
03:54
Hosté své první oslabení nového ligového ročníku přestáli bez gólové úhony a již hrají v plném počtu.
01:54
První přesilová hra utkání putuje na stranu Bostonu, Adam Lowry (WPG) inkasuje menší trest za podražení.
00:01
Příjemný již páteční večer! Severoamerická NHL je po dlouhém čekání zpět, a onlajny u toho nemůžou chybět! My se dnes v rámci druhého hrácího dnes společně zaměříme na utkání, ve kterém Boston Bruins vyzve Winnipeg Jets. Úvodní vhazování je naplánováno v TD Garden krátce po 1:00, a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
BOSTON BRUINS
Slavnému klubu loňská sezóna rozhodně nevyšla dle očekávaní. Bruins obsadili "až" deváté místo ve Východní konferenci, což na postup do vyřazovací části nestačilo. Na osmý Pittsburgh Boston ztratil pouhé dva body! V letošní sezóně by jistě tým Clauda Juliena v play-off chybět nechtěl! Nejcitelnější ztrátu zaznamenal Boston v podobě Milana Lucice, který se stěhoval na druhou stranu Ameriky, do Los Angeles. Hlavní osa týmu však zůstala! Čeští fanoušci se jistě budou těšit na spolupráci Davida Krejčího s Davidem Pastrňákem! Kapitánské "céčko" bude i nadále nosit Zdeno Chára, a v brance naskočí Tuukka Rask!
WINNIPEG JETS
Winnipeg v loňské sezóně svými výkony hodně překvapil, a v Západní konferenci obsadil sedmou pozici, která Jets zaručila start ve vyřazovací části! Hned v osmifinále však Winnipeg narazil na Anaheim, se kterým prohrál 0:4 na zápasy. V posledních zápase přípravy se navíc Jets dařilo! Po vysoké prohře s Minnesotou 1:8 se tým Paula Maurice oklepat, a zbylé tři zápasy vyhrál! Dnes však na Jets čeká velmi těžké utkání proti silnému soupeři. V brance by dnes měla naskočit jednička Ondřej Pavelec. Ofenzivu kanadského týmu by měla táhnout trojka Wheeler – Little – Ladd. Těšit se můžeme také na výkonu Alexandera Burmistrova, který se do týmu Jets vrátil z KHL, kde oblékal dres mateřské Kazaně!