Ode mne je to pro dnešek vše, já se s vámi loučím a přeji vám hezký čtvrteční den.
Milan Michálek (OTT) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:56
Tři hvězdy utkání:
1. Shane Prince (OTT) 2+1
2. Gabriel Landeskog (COL) 1+1
3. Craig Anderson (OTT) 40 zák., 3 góly, 93,0%
Hosté tedy vítězí v Pepsi Center 5:3, ačkoliv si ve třetí třetině tedy situaci značně zkomplikovali.
59:54
Ottawa právě vstřelila branku!
Ale velmi rychle je rozluštěna v oslabení hádanka dnešního utkání. Kyle Turris vyhrál buly pro MIKU ZIBANEJADA, který přes celé kluziště trefuje odkrytou brankou Colorada. Asistence: Kyle Turris.
59:50
Milan Michálek podrazil Barrieho na vlastní útočné modré a za tento vcelku zbytečný zákrok teď domácí získávají zcela zdarma vhazování v útočném pásmu. Dvě minuty pro českého útočníka.
59:36
MacKinnon přestřelil a hosté vyhazují.
59:28
Velmi dobře hosté vyhazují, dloubáček za útočnou modrou, z toho nebude zakázané uvolnění.
59:14
Velmi těžký zákrok od Andersona, který od modré musel krýt střelu, ačkoliv před ním se snažili domácí ještě tečovat.
58:53
Pepsi Center na nohou, 67 vteřin do konce třetí třetiny, Berra na střídačce, domácí v šesti.
58:53
Oddechový čas pro domácí.
58:53
Anderson kryje ránu Erika Johnsona.
58:40
Teď se podařilo Ottawě vyhodit a domácí nahazují.
58:26
Domácí stále pokračují v šesti a v útočném pásmu.
58:10
Duchene si klestil cestu do střelecké pozice, zakončit nestihl.
57:59
Landeskog tam totiž poslal tvrdě na led po přerušení Methota, Michálek se ihned vrhl na MacKinnona. No to zrovna čistý od Landeskoga nebylo, ale kupodivu rozhodčí nevylučují a hrát se bude v pěti na obou stranách.
57:59
Nepříjemná střela zpoza branky, kterou Anderson pokryl, a ještě se pouští oba týmy do bitky. Před brankou zůstal ležet někdo z hostů, okamžitě se Methot pouští do rvačky s Landeskogem.
57:38
Ofsajd Lavin, vhazovat se bude ve středním pásmu.
57:27
Tlak domácích roste, Beauchemin míjí branku.
57:00
McLeod to zkusil, Anderson si jeho pokus pohlídal.
56:33
Domácí se usilovně drží v útočném pásmu, ale hosté odvracejí hru zdárně na mantinel a nepouští Colorado do zakončení.
56:12
Další Andersonův zákrok, hra přerušena.
56:11
56:05
Karlsson sbírá vteřiny v útočném pásmu.
55:41
Beaucheminův pokus těsně míjí Andersonovu branku.
55:20
MacKinnon se rozjel, jeho zakončení ale sraženo do rohu kluziště.
55:05
Další vyhození Senátorů.
54:51
Martisenovi nevyšla přihrávka pod sebe a hosté vyhazují.
54:34
Anderson řeší první ošemetnou situaci tohoto oslabení.
54:11
Domácí fanoušci cítí šanci a ženou Colorado do útoku.
54:11
Ještě reklamní přestávka.
54:11
Ale na Ottawu čekají další problémy! Marc Methot dostává dvě minuty za nedovolené bránění, kterým se provinil proti Ducheneovi. A přesilovka pro Avalanche. Pravda teď se asi power-play ze strany Avs očekávat nedá.
54:02
Hostům se teď podařilo dostat hru do středního pásma.
53:51
A znovu Anderson přerušuje hru, domácí již vedou na střely 35:28! Ve třetí třetině je tak poměr střel 14:3 pro Colorado!
53:28
Další Andersonův zákrok, vhazovat se bude před jeho brankou.
53:12
Anderson kryje Wagnerův pokus.
53:00
A to vše jen proto, že Roy našel odvahu a zkusil v přesilovce hru bez brankáře. Znovu se teď domácí ženou do útoku.
52:40
Kdo by to byl řekl, domácí jsou zpět ve hře a nás ještě čekají hodně zajímavé věci.
52:26
Colorado právě vstřelilo branku!
Gabriel Landeskog se výraznou měrou podepisuje pod další gól a domácí už ztrácejí jen jeden gól! Landeskog bleskově napadal za brankou hostů, vydoloval puk, okamžitě jej poslal mezi kruhy a tam příklepem NATHAN MACKINNON propálil Craiga Andersona! A hosté reagují okamžitě oddechovým časem! Asistence: Gabriel Landeskog.
52:00
Další šance domácích, Anderson ale kryje boombu, kterou vyslal Comeau.
51:30
Hra přerušena a přichází reklamní přestávka.
50:50
Ale domácím se power-play v polovině třetí třetiny vyplácí! Po šancích Iginly a MacKinnona se tečí prosazuje GABRIEL LANDESKOG a Colorado v přesilovce snižuje na 2:4! Asistence: Nathan MacKinnon, Tyson Barrie.
50:05
A pozor, domácí hrají přesilovku v šesti bez brankáře, odvážný krok od Patricka Roya!
49:58
Dvě minuty tedy dostává Milan Michálek.
49:55
A málem obrovská šance domácích, kdy MacKinnon dostal přihrávku za obranu a za záchranou brzdu musel zatáhnout Milan Michálek, který podrazil MacKinnona. Ten nakonec ještě vystřelil, ale Anderson si s jeho ránou poradil.
49:25
Hosté si vyměňovali kotouč jak filatelisté známky, ale každé bago jednou končí – domácí vyhazují.
49:00
Domácí se osvobodili a Ottawa zakládá další útok.
48:42
A na řadě je avizovaná přesilovka hostů, dvě minuty za hru vysokou holí dostává Erik Johnson, který při přechodu za obranu zasáhl holí v obličeji obránce Marka Borowieckiho.
48:37
48:35
A navíc půjdou domácí do oslabení za hru vysokou holí, fauloval Johnson, teď tedy Ottawa má signalizovanou výhodu.
48:05
Teď už to bylo o něco lepší, ale Barrie minul branku, pak MacKinnona vychytal Anderson, následně další střela Iginly také míříla vedle...
47:30
A domácí se ihned usadili v útočném pásmu, ale bez střel se ani v přesilovkách góly prostě dávat nemohou.
46:37
Tak s těmi tresty je to trošku složitější. Totiž za hosty dostává Neil ještě dvě minuty a domácí tedy budou hrát přesilovku.
46:37
A rozdávají se tresty. Andreas Martinsen dostává za bitku pět minut, ten samý čas si na trestné lavici odkroutí i Chris Neil. Žádné další tresty se, jak se zdá, udělovat nebudou.
46:37
A je tu bitka, do které se pustili Neil a Martinsen, který chvíli předtím tvrdě sundal Shanea Prince, který míří rovnou do kabiny na ošetření.
46:10
Cowen to zkusil na druhé straně kluziště, od modré poslal pozdrav, který Reto Berra přijal a pak přeposlal do rohu kluziště.
45:55
A Anderson znovu zasahuje, vysoké nahození schoval do lapačky a bude se před jeho brankou vhazovat.
45:10
Tentokrát to zkoušel Barrie sám, ale ani jeho rána přes val těl k Andersonovy nedoletěla. Hosté následně dostávají hru do středního pásma.
44:50
Barrie se krásně na modré otočil kolem napadajícího soupeře, předal Holdenovi, jeho bomba ale až k brankáři nedorazila.
44:34
Craig Anderson znovu musí zasahovat, nejprve MacKinnon minul branku, po chvíli odražený kotouč raději brankář Ottawy u své pravé tyčky pokryl a schoval pod rukavici.
44:00
Hosté poprvé od začátku třetí třetiny drží hru delší časové období mimo své pásmo.
43:15
Reto Berra se nyní zapotil při ráně Kylea Turrise, ale drží ještě svůj tým aspoň trochu ve hře.
42:54
Zakázané uvolnění hostů.
42:46
Anderson kryje ránu Codyho McLeoda, vhazovat se bude po pravici ottawského brankáře.
42:20
Tak to domácí zkoušejí znovu poté, co MacKinnon po hitu na Michálka získal kotouč pro své spoluhráče.
41:50
Znovu se domácí usadili před Andersonem, ale jejich kombinace ani teď nepřinesly střelecké příležitosti.
41:17
A teď byl kotouč již ve středním pásmu, pískán ofsajd domácím.
41:06
Johnson míjí branku.
40:50
Domácí se sympaticky od úvodních minut pouštějí do útoku, třígólové manko chtějí korigovat co nejdříve.

COL: Barrie (18 minut a 0 vteřin)
OTT: Erik Karlsson (16 minut a 9 vteřin)
Domácí ztrácejí po dvou třetinách již tři branky, když další góly Senátorů přidali Kyle Turris a Zack Smith.
40:00
39:28
MacKinnon pálil chvíli po přejetí modré čáry, Anderson vyrážečkou s přehledem kryje.
38:45
Domácí byli znovu chvíli zavřeni ve svém pásmu, teď již ale hru vyvážejí.
38:13
Tak ale tohle Berrovi asi ne zcela vyšlo. Methotova bomba od modré se odrazila od zadního mantinelu k ZACKU SMITHOVI a ten z velmi ostrého úhlu našel skulinku nad Berrovým ramenem. A hosté rázem vedou již 4:1. Asistence: Marc Methot, Shane Prince.
38:05
Další velmi důležitý zákrok Reto Berry, který pokryl další ránu Shanea Princeho.
37:25
Everberg bekhendem prověřil Andersonovu pozornost.
37:15
Ale střela Barrieho končí vedle branky.
37:09
Teď se již Colorado usadilo v útočném pásmu.
36:57
Zakázané uvolnění domácího týmu.
36:07
Přihrávka do druhé vlny nepřesná, hosté se připravili o útočné pásmo. Mezitím Princeho ránu kryje Berra.
35:31
Hosté operovali několik vteřin v útočném pásmu, ale ke koncovce se nedostali.
34:42
Neil napřáhl kousek za modrou a Berra si připsiuje další úspěšný zákrok.
34:03
Iginlova bomba končí těsně vedle branky.
33:42
A hned po buly se domácí dostali až do brankoviště, když vypálil Iginla, ještě se snažil zastrčit puk do branky Martinsen, ale Anderson udržel kotouč před brankovou čárou.
33:36
Ofsajd Senátorů.
33:16
A také Anderson má práci, MacKinnon ale kontaktní branku nevstřelil.
33:06
Další Berrův zákrok, tentokrát při ráně Chiassona.
32:37
Milan Michálek z levého křídla vystřelil, Berra jeho tvrdou a těžkou střelu kryje.
32:27
Následuje reklamní přestávka.
32:27
Teď už Anderson byl na Landeskogovu střelu krátký, kotouč ale jen zazvonil o tyčku a Landeskog se k dorážce nedostal!
32:12
Gormley pálí, Anderson znovu kryje.
31:39
A do zakončení se dostal i Comeau, jeho bekhendovou střelu ale zase kryje Anderson.
31:20
Tak teď už Grigorenko opravdu vystřelil, Anderson si s jeho pokusem poradil.
31:00
Domácí znovu jen s kotoučem dorazili do útočného pásma, tam ale marně vyhlížejí nějaké zakončení.
30:28
Berra rozehrává před napadajícím soupeřem.
29:51
Podobně dopadli i hosté, byť Borowiecki se pokusil poslat kotouč na branku, tu však o dva, tři metry minul.
29:34
Domácí chvíli kombinovali v útočném pásmu, zásluhou výborného napadání Soderberga, ale do koncovky se Avalanche nedostali.
28:49
Útok hostů končí vyhozením domácích.
28:20
Skilleho pokus zablokoval Methot dřív, než puk vůbec dorazil k Andersonovi.
27:43
Shane Prince touží po hattricku, další jeho střelecký pokus, ale i tentokrát míjí branku.
27:33
Další Berrův zákrok, tentokrát se hra přerušuje a vhazovat se bude po levé ruce švýcarského brankáře, hned po reklamní přestávce.
27:09
A podobně úspěšný je i Anderson na druhé straně po střele MacKinnona.
26:45
Naopak to je Bobby Ryan, kdo se procpal do koncovky, ale Berra jeho pokus kryje.
26:30
Domácí se vůbec nedaří proti dobře bránícímu soupeři udržet hru v útočném pásmu.
25:44
Domácí začínají s dalším útokem až od vlastní branky.
25:05
Skille mohl snížit, ale ve velmi slušné pozici míjí Andersonovu branku!
24:10
Hosté zakládají další ofenzivní akci až od své branky. Vidíme teď klidnější část zápasu, jedinou výjimkou snad byla střela Curtise Lazara před malou chvílí.
23:06
Další prohřešek, tentokrát hra vysokou holí, vhazovat se bude na útočné modré domácího týmu.
22:46
Zakázané uvolnění domácích.
22:36
Prince pálil z levého křídla, sražený kotouč končí mimo kluziště.
21:48
Ale jsou to hosté, kdo jako první ve druhé třetině skóruje! Rychlý přechod pásma pramení v přihrávku mezi kruhy, odkud KYLE TURRIS propálil Varlamova a Colorado tak doma znovu prohrává o dvě branky! A Varlamov přenechává místo ve své brankce Reto Berrovi. Asistence: Mike Hoffman, Cody Ceci.
21:27
Domácí zatím aktivnější, první zákrok si ve druhé třetině Anderson připisuje proti střele takřka od červené, když vypálil Beauchemin.
20:40
Holden se dostal z levého křídla do zakončení, jeho rána ale končí vedle Andersonovy branky.
20:01
Týmové statistiky utkání po 1. třetině
Střely na branku: 11:14.

Hity: 4:4.
Vhazování: 9:10.
Zblokované střely: 2:7.

COL: Barrie, Duchene, Iginla, Soderberg a Wagner (2 střely)
OTT: Lazar, Prince, Ryan, Turris a Zibanejad (2 střely)

COL: Comeau, Holden, Martinsen a Wagner (1 hit)
OTT: Borowiecki, Ceci, Neil a Zibanejad (1 hit)

COL: Johnson a Redmond (1 zbl. střela)
OTT: 7 hráčů po 1 zbl. střele

COL: Tyson Barrie (8 minut a 24 vteřin)
OTT: Erik Karlsson (8 minut a 24 vteřin)
Máme za sebou úvodní třetinu utkání, která nabídla tři branky, a to nejprve dvě první trefy Shanea Princeho v NHL, na které snižujícím zásahem, pro něj také prvním v NHL v kariéře, odpověděl Wagner.
20:00
19:22
Anderson zasahuje po ráně Pageaua.
18:45
Až Cowen dává vyniknout Andersona.
18:40
A domácí v následném útoku znovu nedokázali dostat kotouč před branku do střelecké pozice.
18:26
Ale je to dnes již dvougólový Shane Prince, kdo mohl skórovat potřetí, ale tentokrát minul branku Varlamova z dobré pozice na kruzích!
18:19
Domácí s pukem na hokejkách se snaží dostat do útočné akce.
17:46
Po vhazování u Varlamova se kotouč jen tak lehce prohnal kolem pravé tyče Rusovy branky.
16:50
Colorado pokračuje v ofenzivní hře, ale pořád se nedaří Lavinám v posledních chvílích hry dostat do potřebného zakončování.
16:18
15:50
Domácí dostali hru tam, kde by ji v přesilovce chtěli vidět, ale nedaří se jim dostat do nebezpečnější koncovky.
14:50
A v oslabení si hosté vypracovali obrovskou šanci a Alex Chiasson z dorážky nepropálil Varlamova, který se bleskově přesunul a skvěle zakročil proti ráně z mezikruží!
14:40
Domácí se na skok objevili v útočném pásmu, ale už se hra přesouvá ven do středního.
14:22
Senátorům se ihned po buly daří dostat hru do středního pásma.
14:18
To vše až po reklamní přestávce. V tuto chvíli tedy stav 2:1 pro Senátory, poměr střel těsně pro Ottawu v poměru 10:9.
14:18
A další přesilovka pro domácí, dvě minuty za držení hole dostává Marc Methot, který se provinil v souboji s Nathanem MacKinnonem.
14:13
Landeskog v zakončení míjí branku Senátorů.
13:51
13:50
Obrovský závar před Andersonem, kdy Duchene prošel přes jednoho hráče a pak se snažil lobem přehodit ležícího Methota, který se vrhl do přihrávky, ale puk se znovu odrazil k Duchenemu. Ten pak o záda Andersona chtěl srovnat, ale brankář Senátorů i se štěstím udržel puk před brankovou čárou!
13:30
Hosté znovu vyhazují.
12:55
Barrieho rána od modré propadla až před branku, kde z otočky ihned zakončoval Soderberg, ale Anderson měl připravený beton a ránu z otočky vykryl!
12:30
A hosté se osvobozují.
12:15
Anderson kryje dělovku Iginly, skóre se nemění.
11:51
Dvě minuty za hákování dostává obránce Senátorů Mark Borowiecki, takže první vyloučení utkání dává možnost domácím.
11:40
Hosté se znovu natlačili do útočného pásma, ale tentokrát se do zakončení nedostali. Naopak Colorado se při návratu do ofenzívy muselo poprat i s faulem hostů, po přerušení hry budou hrát domácí přesilovku.
10:36
A domácí snižují! CHRIS WAGNER z pravého křídla vypálil, Anderson jeho pokus pouze vyrazil před sebe a sám Wagner si puk dobruslil, vybojoval a z hranice brankoviště doklepl za hostujícího brankáře! A stejně jako Prince i Wagner skóruje poprvé v kariéře v NHL! Bez asistence.
10:15
Už se zase hraje a Senátoři se musí stáhnout, domácí vyrážejí znovu po pravém křídle do útoku.
10:07
Hosté již vedou na střely 9:3, ale hlavně na góly 2:0, když Shane Prince, který v NHL debutoval dvěma zápasy v loňské sezóny, vstřelil své první dvě trefy v NHL v kariéře.
10:07
10:05
Ani Bobby Ryan ve svém druhém střeleckém pokusu večera neuspěl, Varlamov jeho snahu po obkroužení branky kolem zadního mantinelu vystihl.
09:44
Kyle Turris se ihned snaží přidat třetí trefu, tentokrát je Varlamov proti.
09:01
Nejoblíbenějším nápojem SHANEA PRINCEHO se po dnešku asi stane Pepsi! Forvard Senátorů přidává druhý gól, a tak velice záhy navazuje na svou první branku v NHL v kariéře druhou. I tentokrát procedil puk Varlamovovi skrze betony, když bekhendem Prince zakončil přihrávku před branku a ruský gólman nestačil včas zaklapnout během přesunu na zadní tyč. Asistence: Zack Smith.
08:25
Ani hosté během svého pobytu před Varlamovem se do koncovky nedostali.
07:48
Domácí se na chvíli nastěhovali do útočného pásma, ale sami se díky nepřesnosti na modré čáře posouvají zpět do středního a musí vyklidit útočnou třetinu.
07:09
Pro Shanea Princeho to byl vůbec první gól v NHL v kariéře, takže gratulace na dálku tomuto třiadvacetiletému rodákovi z Rochesteru v USA.
07:09
Aktuální poměr střel je 5:2 pro hosty.
07:09
Colorado se při snaze o přechod do útočného pásma provinilo postavením mimo hru, ofsajd dává možnost spustit první reklamní přestávku v utkání, a to ve chvíli, kdy Senators tedy vedou 1:0.
05:55
A hosté jdou do vedení ze zcela nenápadné střely, kdy se SHANE PRINCE u mantinelu otočil a nahodil na Varlamova, ten sklapl betony, ale kotouč mu mezi nimi pomaličku proklouzal až pár milimetrů za brankovou čáru! Asistence: Erik Karlsson, Mika Zibanejad.
05:30
Teď již ale Anderson musel zasahovat, Matt Duchene zkoušel z pravého křídla střelu švihem, brankář hostů si s jeho ránou poradil.
04:30
To domácí se prakticky jen zastřelují, i Blake Comeau teď míjí branku Andersona.
03:55
Domácí začínali s útokem z vlastního pásma, ale naprosto žalostné založení přechodu pásma přináší další příležitost hostům, Bobby Ryan se dostal ke kotouči a z kruhu vypálil tvrdou bombu, kterou Varlamov vyrazil!
03:20
Hosté se dostali po pravém křídle do pásma a přihrávka před branku si našla Curtise Lazara, jeho pokus bleskově kryje Varlamov! Zatím největší šance utkání!
03:05
Znovu se Colorado snaží kolem hrazení protlačit do útočného pásma, tam ale ztrácejí domácí kotouč.
02:37
Vhazování u Andersona, vítězně z něj vyšli hosté.
02:13
Matt Duchene v prvním náznaku větší šance domácích, ale míjí branku.
01:30
Hosté zůstávají v útočném pásmu a snaží se dostat do koncovky.
01:24
Pískáno zakázané uvolnění domácího celku.
00:33
A hned po půl minutě zápasu musí poprvé zasahovat domácí gólman Semjon Varlamov, pozdrav vyslal Zibanejad, vcelku propagační pokus.
00:05
Úvodní buly utkání vyhrál hostující Zibanejad, Senators ale o puk brzo přicházejí.
00:01
Tak, a definitivně se na ledě formují již zahajovací formace obou týmů, spolu s nimi zůstávají mezi mantinely pouze rozhodčí a utkání co nevidět začne.
Od úvodních minut tedy uvidíme brankářský souboj Semjona Varlamova a Craiga Andersona.
Už pomalu čekáme na samotné zahájení celého utkání, oba týmy jsou již prakticky připraveny k úvodnímu buly duelu.
Dámy a pánové, příjemné čtvrteční velmi brzké ráno. Za pár minut začne souboj Colorada s Ottawou a věřím, že uvidíme velmi zajímavé utkání.
Očekávané úvodní sestavy:

Colorado Avalanche: Varlamov (Berra) – Beauchemin, Johnson, Holden, Barrie, Gormley, Redmond – Landeskog, MacKinnon, Duchene – McLeod, Soderberg, Comeau – Martinsen, Grigorenko, Iginla – Everberg, Wagner, Skille.

Ottawa Senators: Anderson (Driedger) – Methot, Karlsson, Cowen, Ceci, Borowiecki, Wideman – Hoffman, Turris, Ryan – Prince, Zibanejad, Stone – Michálek, Pageau, Chiasson – Lazar, Smith, Neil.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Dave Jackson – Lonnie Cameron, Don Henderson.
Utkání budou řídit jako hlavní Tom Chmielewski (v NHL poprvé v sezóně 2013/2014, 23 odpískaných utkání, letos 3 zápasy) a Dave Jackson (první zápas v prosinci 1990, v NHL 1422 odpískaných utkání, letos 16 zápasů). Na čarách jim budou pomáhat Lonnie Cameron a Don Henderson, oba v NHL přes 1200 odřízených utkání.

Góly: Michálek – Lindström 2, Hejduk, Landeskog, Duchene, Winnik, Jones
Ottawa Senators oproti Coloradu patří mezi lídry své divize. V Atlantické divizi Východní konference je kanadský celek druhý za Montrealem, se ziskem 27 bodů z 21 zápasů (11 – 5 – 5). Venku Ottawa zatím prohrála jen dvakrát a nyní drží sérii tří výher v řadě.

Hvězdami ottawského týmu jsou Bobby Ryan, Mark Stone, Kyle Turris, Mike Hoffman, obránce Erik Karlsson či brankář Craig Anderson. Z českých hráčů v týmu působí Milan Michálek.

Na listině zraněných hráčů je brankář Andrew Hammond, obránci Patrick Wiercioch a Chris Phillips a útočník Clarke MacArthur.
Colorado Avalanche je aktuálně posledním týmem Centrální divize v Západní konferenci, když po 21 odehraných utkáních má 17 bodů (8 – 1 – 12). Hlavně doma se Laviny trápí, z osmi zápasů vyhrálo Colorado jen dvakrát v normální hrací době a jednou v nastavení.

Klíčovými oporami týmu jsou útočníci Nathan MacKinnon, Matt Duchene, Jarome Iginla či Gabriel Landeskog, z defenzívy vyniká dvojice Tyson Barrie a Francois Beauchemin. V brance dostává nejvíce prostoru evropská dvojice Semjon Varlamov a Reto Berra. Z českých hráčů v týmu nikdo nepůsobí.

Na listině zraněných jsou aktuálně útočníci John Mitchell, Alex Tanguay a Jesse Winchester.
Dámy a pánové, vítejte u sledování online přenosu z utkání NHL mezi domácím týmem Colorado Avalanche a Ottawa Senators. V denverském Pepsi Center uvidíme jistě velmi zajímavé utkání, jehoř průběh vám v přímém přenosu nabídne Jaroslav Svoboda. S aktuálními novinkami z obou táborů i informacemi k utkání se vám ozvu přibližně ve 22:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.