Radek Faksa (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 10:28
Tři hvězdy utkání:

1. Devan Dubnyk (MIN) 34 zák., 1 gól, 97,1%
2. Antti Niemi (DAL) 23 zák., 2 góly, 92,0%
3. Ryan Suter (MIN) 0+0
Minnesota Wild si během druhé části dnešního zápasu vytvořila dvoubrankové vedení, které se v závěru zápasu otřásalo v základech, ale i přes gól Jamieho Benna necelé čtyři minuty před koncem v přesilové hře a při hře bez brankáře ho hosté dokázali ustrážit. Fantastické utkání odchytal Devan Dubnyk, který určitě nebude chybět mezi nejlepšími třemi hvězdami zápasu. Obránce Minnesoty Mike Reilly si dnes odbyl debut v NHL a jeho premiéra byla vítězná. Konečný výsledek. Dallas Stars 1 Minnesota Wild 2.
59:59
John Klingberg ještě napřáhl od modré čáry na pravém křídle ke tvrdé střele, ta ale byla zablokována a v dnešním zápase se už nic nestane.
59:54
Minnesota Wild vyhodila puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění a ještě jednou se bude vhazovat před bránou Devana Dubnyka.
59:46
Tyler Seguin měl u levé tyče čas na to, aby nechal hráče Minnesoty proklouznout, jenže se rozhodl pro přihrávku a tu Wild odvrátili mimo bezprostřední nebezpečí. Teď to Dallas překombinoval.
59:00
Jamie Benn se z ničeho nic ocitl před bránou ve slibné šanci a bez přípravy se střelou na dlouhou hůl snažil zamířit z mezikruží mezi betony Devana Dubnyka, ten ale jeho střelu vyrazil a poté si poradil i s následnou dorážkou Antoineho Roussela z bezprostřední blízkosti!
58:51
Dallas Stars si zaslouží obrovskou pochvalu za bojovnost.
57:59
Dallas Stars to udělal skvěle, při přesilové hře odvolal brankáře a vzápětí byl za risk odměněn kontaktním gólem. Domácí jsou ovšem stále gól pozadu, na to nezapomínejme.
56:47
Dallas právě vstřelil branku!
Kapitán JAMIE BENN využívá při hře bez brankáře přesilovou hru a svým 25. gólem v letošní sezóně NHL vrací Dallas Stars zpět do zápasu!! Devan Dubnyk pochytal několik střel domácího týmu, proti následné dorážce Jamieho Benna už byl ale bezmocný. Kapitán Dallasu Stars v blízkosti pravé tyče nabral puk na čepel hole a z téměř nulového úhlu ho poslal pod horní tyč. Asistence: Patrick Sharp, Jason Spezza.
56:01
To se ale rychle změnilo! Antti Niemi už je na střídačce a Dallas Stars to zkutečně zkouší v přesilové hře bez brankáře. Není na co čekat a nyní se Lindy Ruff rozhodl pro správné řešení.
55:51
Dallas podle mě zvažoval, zda to nezkusí už nyní bez brankáře, Antti Niemi ale zůstává zatím v bráně.
55:51
Útok Dallasu Stars na pravém křídle zastavilo postavení mimo hru a hlavní trenér Lindy Ruff si vyžádal oddechový čas.
55:46
Jamie Benn vzápětí sám vypálil z levého kruhu pro vhazování, jeho střela ale zamířila pouze doprostřed brány, kde si s ní hravě poradil Devan Dubnyk.
55:27
Jamie Benn mohl pálit z mezikruží, ještě se ale rozhodl roztáhnout hru doprava na Patricka Sharpa, který vypálil vedle přední pravé tyče.
55:06
Justin Fontaine (MIN) dostal menší trest, 2 minuty vysoká hůl.
55:06
Dallas Stars dostal výhodu, kterou zhatila hned v úvodu nepřesná přihrávka Alexe Goligoskiho. Domácí si ovšem po reklamní přestávce zahrají v dnešním utkání druhou přesilovou hru. Tu první nevyužili.
54:10
Dallas Stars by si za svou snahu zasloužil vstřelit kontaktní gól, během posledních minut je totiž jasně lepší.
53:44
Z ničeho nic se Dallas Stars ocitl ve velké šanci, ta ovšem zůstala nevyužita.
52:50
Jamie Benn nabral na levém křídle velkou rychlost a po objetí brány se snažil puk zasunout k pravé tyči, jenže Devan Dubnyk předvedl fantastický zákrok a levým betonem jeho pokus vyrazil!
52:08
Minnesota Wild trochu vyklidila během posledních minut pole a nyní její hráči čekají s čím přijde domácí Dallas Stars.
51:33
Dallas se sice snaží střílet z úhlů na obou křídlech, většinou se ale jedná pouze o nahození, která těžko mohou Devana Dubnyka překvapit, natož překonat.
51:15
Snaha Dallasu Stars se zápasem něco udělat mi přijde zatím hodně sporadická.
50:33
Patrick Sharp, bývalý hráč San Jose Sharks, vypálil na pravém křídle z úhlu, jeho pokus ale zamířil pouze do náruče připraveného Devana Dubnyka.
50:11
Dallasu Stars se rychle krátí čas na vyrovnání, na druhou stranu v hokeji je možné všechno a vývoj utkání se může z ničeho nic rychle otočit.
50:02
Poslední třetina dnešního zápasu se nám přehoupla do své druhé poloviny a hráči Dallasu Stars nemohou při pohledu na časomíru zůstat v klidu.
50:02
Devan Dubnyk zastavil nahození Dallasu Stars z pravého křídla a na řadu přichází další reklamní přestávka.
49:54
Dnešní rozhodčí dnes nenastavili příliš přísný metr a poměrně hodně pouští hru. Možná až moc, protože například Tyler Seguin měl být za hru vysokou holí vyloučen.
49:20
Šarvátka mezi Radkem Faksou a Erikem Haulou zůstala bez trestu a pokračujeme v pěti hráčích na obou stranách.
48:42
Radek Faksa se u pravé tyče dostal do zakončení bekhendem, které Devan Dubnyk zastavil, a český útočník se poté postil do potyčky s Erikem Haulou.
48:31
Minnesota Wild vyhodila puk na levé straně na zakázané uvolnění a vhazovalo se po pravici Devana Dubnyka.
48:12
Dallas Stars musí zvýšit obrátky a vzadu se otevírají velká okna, šance Nina Niederreitera ovšem přišla po špatné rozehrávce domácího týmu v obranném pásmu.
47:29
Nino Niederreiter si z levého křídla sjel před bránu a po krásné stahovačce se snažil zamířit mezi betony Anttiho Niemiho, ten ale v leže dokázal jeho pokus fantastickým zákrokem vyrazit!
47:09
Antti Niemi vyjel z brány proti vyhození Minnesoty Wild a rozehrál.
46:32
Matt Dumba na pravém křídle vytlačil ze střeleckého úhlu Codyho Eakina, se kterým vzápětí ještě svedl souboj za bránou.
46:10
Jason Zucker měl před pár sekundami obrovskou šanci a mohl rozhodnout dnešní utkání, gól se mu ale vstřelit po samostatném úniku nepodařilo. Následuje komerční přestávka.
45:52
Jason Zucker se řítil ze středního pásma do samostatného úniku a jeho následné zakončení v těsné blízkosti Anttiho Niemiho zamířilo po ledě těsně vedle levé tyče!
45:20
Alex Goligoski tvrdě vypálil z levého kruhu pro vhazování a jeho střela s příklepem zamířila těsně nad ledem vedle vzdálenější pravé tyče.
45:01
Vypadá to, že faul Tylera Seguina zůstane nepotrestán, protože bývalý útočník Bostonu Bruins už se chystá na vhazování.
45:01
Tyler Seguin u levé tyče brány Minnesoty Wild zasáhl do obličeje vysokou holí Jareda Spurgeona, který odešel na ošetřovnu.
44:54
Patrick Sharp nebezpečně vypálil na pravém křídle z úhlu, Devan Dubnyk byl ale připraven a jeho pokus směřující do vzdálenějšího levého horního rohu brány vyrážečkou vyrazil mimo!
43:51
Nino Niederreiter tvrdě vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování, jeho následná střela ale zamířila nad.
43:25
Devan Dubnyk neponechal nic náhodě a u své levé tyče přikryl puk na ledě lapačkou.
43:06
Dallas Stars vypálil z pravého křídla, jeho střela ale zamířila mimo a jediné, co rozezvučela, byl mantinel za bránou.
42:12
Střela Minnesoty Wild před pár sekundami z levého křídla byla zablokována a oba týmy odjely po nahození Wild za bránu Anttiho Niemiho střídat.
41:39
Devan Dubnyk opět v akci, tentokrát ovšem za bránou po nahození Dallasu Stars z pravého křídla.
41:28
Tyler Seguin vypálil z prostoru mezi kruhy pro vhazování do pravého horního rohu brány, Devan Dubnyk ale předvedl skvělý zákrok a puk ukryl v lapačce!
40:49
Radek Faksa je dnes poměrně hodně střelecky aktivní, jeho střela z pravého křídla a úhlu ale zamířila mimo.
40:03
Dallas Stars ve druhé třetině trochu polevil a nyní musí výrazně zabrat, pokud chce smazat své dvoubrankové manko.
40:01
Třetí třetina začne přibližně v 4:03.
Minnesota Wild ve druhé třetině prokázala větší hlad a touhu po vítězství a zásluhou Ryana Cartera a Thomase Vanka se ujala dvoubrankového vedení. Ryan Carter se prosadil z blízkosti levé tyče po skvělé přihrávce Erika Hauly přes šířku brankoviště, zatímco Thomas Vanek vstřelil gól po špatném vyhození Codyho Eakina, které trefilo do zad Charlieho Coylea, a nádherném bekhendovém blafáku. Dallas Stars ve druhé třetině přestal bruslit a tvrdě na to doplatil. Domácí hráči si sice vytvořili nějaké šance, ani zdaleka jich ale nebylo tolik jako v první třetině a skvělé chytající Devan Dubnyk je všechny pokryl. Skóre po 40 minutách. Dallas Stars 0 Minnesota Wild 2.
40:00
39:43
Valeri Nikuškin na pravém křídle nepřešel přes modrou čáru a na opačné straně v pravém kruhu pro vhazování napřáhl ke tvrdé střele Nino Niederreiter, jeho pokus ale zamířil pouze do výstroje Anttiho Niemiho, který přerušil hru.
39:24
Dallas Stars drží puk v obranném pásmu a chystá se na poslední útočnou akci v prostředním dějství.
39:00
Místní hlasatel ohlásil, že do konce druhé třetiny zbývá jedna minuta.
38:35
Oba dva týmy během dnešního zápasu hrály jednu přesilovou hru, kterou nevyužily.
38:09
Patrick Sharp je zpět na ledové ploše a Dallas Stars hraje v plném počtu.
37:38
Alex Golikoski mohl udeřit v oslabení tvrdou střelou bez přípravy z pravého kruhu pro vhazování, jeho následná rána ale zamířila vedle pravé tyče.
37:19
Minnesota se během první přesilové hry v dnešním zápase dostala ke dvěma střelám, ty ale zamířily mimo.
36:58
Další vyhození Dallasu Stars a hostující hráči Minnesoty musí rychle spěchat pro puk do obranného pásma.
36:12
Thomas Vanek zlomil při pokusu o střelu hůl a Dallasu Stars se podařilo snadno vyhodit puk za bránu Devana Dubnyka.
36:00
Patrick Sharp (DAL) dostal menší trest, 2 minuty podražení.
35:47
Dallas Stars odehrál skvělou první třetinu, poté ale jeho hráči ve druhé části zápasu trochu přestali bruslit a tvrdě na to doplatili, protože Minnesota Wild na rozdíl od jeho hráčů ze své územní převahy vytěžila dva góly.
35:19
Problém je, že Dallas prohrává o dvě branky, takže jen jeden gól jim k zisku nějakého toho bodu stačit nebude.
34:43
Devan Dubnyk chytá skvělé utkání a uvidíme, zda se ho hráčům Dallasu Stars dnes alespoň jednou podaří překonat.
34:38
Devan Dubnyk zastavil nahození Dallasu Stars a po přikrytí puku na ledě lapačkou následuje další reklamní přestávka.
33:51
Několik hráčů Minnesoty Wild se snažilo dorážet puk za záda Anttiho Niemiho, ten ale velký závar přečkal bez úhony a společně se spoluhráči puk dopravili do obranného pásma Wild, konkrétně Patrick Sharp.
32:55
Po druhém gólu Minnesoty Wild hráči Dallasu Stars zvýšili obrátky, Devan Dubnyk ale zůstává stále nepřekonán.
31:46
Dallas Stars se dostal do přečíslení dva na jednoho, který v pravém kruhu pro vhazování vyřešil Jamie Benn střelou pod horní tyč, Devan Dubnyk ale vytáhl fantastický zákrok a jeho pokus vyrazil!
31:20
Minnesota právě vstřelila branku!
THOMAS VANEK střílí nádhernou branku a posílá Minnesotu Wild do dvoubrankového vedení!! Cody Eakin chtěl vyhodil puk z obranného pásma, jenže trefil na modré čáře pouze záda Charlieho Coylea, od kterého se puk odrazil do jízdy Thomasovi Vanekovi, a ten vzápětí samostatný únik zakončil nádherným bekhendovým blafákem a střelou pod horní tyč. Asistence: Charlie Coyle.
30:55
Jarret Stoll sice v obranném pásmu vhazování nevyhrál, Jason Zucker ale dojel za bránu pro nahozený puk Dallasu a společně s Jarretem Stollem nakonec rychle dopravili kotouč do středního pásma.
30:51
Hráči Minnesoty Wild vyhodili puk na zakázané uvolnění a hra se vrátí zpět před Devana Dubnyka.
30:30
V American Airlines Center dostává prostor reklamní přestávka.
30:30
Mattias Janmark na pravém křídle z ostrého úhlu nahodil puk před bránu, kde ho u své levé tyče ukryl v lapačce pozorný Devan Dubnyk.
30:01
Radek Faksa vypálil z pravého kruhu pro vhazování a jeho následná střela zamířila vedle pravé tyče.
29:29
Puk kompletně nepřekročil brankovou čáru a má domněnka byla potvrzena. Minnesota vede stále 1:0.
29:29
Rozhodčí ještě zkoumají video, protože puk možná překročil brankovou čáru po dorážce Zacha Pariseho, který byl před bránou hodně důrazný. Já si ale myslím, že puk brankovou čáru v žádném případě nepřekročil!
29:29
Jason Zucker vyhrál za bránou osobní souboj a Zach Parise se u pravé tyče dostal ke dvěma střelám z blízkosti, obě dvě ale skončily na pravém betonu Anttiho Niemiho, který poté přerušil hru!
29:11
Hráči Minnesoty Wild se v útočném pásmu příliš neohřáli a zase museli spěchat rychle směrem vzad, útok Dallasu Stars ale zastavilo postavení mimo hru.
29:00
Zach Parise ze středního pásma napálil puk do útočného pásma.
28:23
Jared Spurgeon se před pár okamžiky ocitl ve slibné šanci, jenže mezi tři tyče nezamířil a tak pokračuje za jednobrankového vedení Minnesoty Wild, o které se postaral Ryan Carter.
27:53
Jared Spurgeon na levém křídle zavezl puk do útočného pásma a u levé tyče se snažil zamířit pod horní tyč, jeho střela bekhendem ale zamířila mimo a skončila v ochranné síti.
27:46
Mikael Granlund byl tím hráčem, který se před bránou snažil dostat před reklamní přestávkou k dorážce.
27:25
Dva hráči Minnesoty Wild se snažili před bránou dostat k dorážce, Antti Niemi ale v leže puk ukryl pod sebou a přerušil hru. Následuje reklamní přestávka.
27:03
Minnesota Wild ve druhé třetině zatím tahá za delší konec lana a snaží se zdvojnásobit své jednobrankového vedení.
26:32
Antti Niemi za bránou zastavil nahození Minnesoty Wild a poté rozehrál.
25:50
Marco Scandella z levého kruhu pro vhazování mířil od mantinelu přesně do bližšího levého horního rohu brány, Antti Niemi tam ale dobře ucpal prostor a pravým ramenem puk vyrazil!
25:36
Zach Parise z levého kruhu pro vhazování nahazoval puk na bránu a Antti Niemi jeho pokus vyrazil.
25:21
Jason Zucker nabral na pravém křídle rychlost a vypálil, jeho pokus ale mezi tři tyče nezamířil.
24:43
Dallas Stars se pokusil odpovědět na úvodní gól Ryana Cartera střelou od modré čáry, jednalo se však spíše o nahození, který Devan Dubnyk v pohodě vyrazil.
23:57
Devan Dubnyk u pravé tyče zmrazil puk lapačkou na ledě a přerušil hru, aby nepustil Dallas Stars k nějaké nenadálé střele.
23:34
RYAN CARTER se prosazuje z dorážky a posílá Minnesotu Wild do vedení!! Erik Haula se u levé tyče skvěle natlačil před bránu a na vzdálenější levé tyči našel ze druhé vlny najíždějícího Ryana Cartera, který z blízkosti zamířil střelou po ledě do prázdné brány. Asistence: Erik Haula, Jarret Stoll.
22:47
Puk se vrátil přes pravé křídla na modrou čáru zpět k Ryanovi Suterovi, který napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, jeho pokus byl ale zablokován a Antti Niemi zasahovat nemusel.
22:31
Ryan Suter od modré čáry nahodil puk za bránu Anttiho Niemiho.
22:05
Minnesota Wild na pravém křídle vypálila od mantinelu a Antti Niemi po pěkném zákroku ukryl puk v lapačce.
21:55
Antonie Roussel se dostal mezi kruhy pro vhazování ke střele, kterou pozorný Devan Dubnyk ukryl ve výstroji.
21:26
Cody Eakin po obětavém pádu do střely Minnesoty Wild od modré čáry srazil puk do ochranné sítě.
21:04
Matt Dumba na pravé straně napřáhl od modré čáře ke své tradiční nepříjemně střele s příklepem, který byla těsně před Antti Niemim zablokována.
20:24
Stars tvrdě vypálili z levého křídla a těsně před bránou jejich střelu srazil do rohu kluziště dobře postavený kapitán Minnesoty Wild Mikko Koivu.
20:03
Dallas Stars vyhrál úvodní vhazování druhé třetiny a okamžitě nahodil puk ze středního pásma za bránu Devana Dubnyka.
20:01
Druhá třetina začne přibližně v 3:04.
Úvodní třetina souboje dvou rivalů z centrální divize v American Airlines Center nabídla spoustu zajímavých okamžiků a vzrušujících chvil. O jednu z nich se postaral John Klingberg, který po necelých pěti minutách otevřel skóre zápasu, jeho gól ovšem nebyl po Coach Challenge hlavního trenéra Wild Mikea Yea kvůli nedovolenému bránění Devana Dubnyka uznán. Největší šanci na straně Minnesoty Wild měl vzápětí Nino Niederreiter, který tvrdou střelou z mezikruží zamířil mezi betony Anttiho Niemiho, ten je ale bleskově sevřel a puk mezi nimi zastavil. Dallas Stars byl v první třetině střelecky aktivnější a hodně vidět byl kapitán Jamie Benn, který necelých sedm minut před zazněním první sirény orazítkoval tyč. Skóre po první třetině. Dallas Stars 0 Minnesota Wild 0.
20:00
19:51
Radek Faksa vypálil z levého kruhu pro vhazování po zavezení puku do útočného pásma, jeho střela ale byla zablokována.
19:44
Antti Niemi se vydal za bránu, kde byl nepříjemně atakován Jarretem Stallem, žádný z jeho spoluhráčů se ale poté do zakončení nedostal a Niemi se mohl za bránou v klidu zvedat zpět na nohy.
19:12
Stars na pravé křídle pouze protečovali puk do útočného pásma a odjeli rychle střídat.
18:49
Devan Dubnyk se vydal za svou bránu a poté v klidu rozehrál.
18:32
Do konce první třetiny zbývá odehrát necelých 90 sekund a vypadá to, že úvodním dějství se gólu nedočkáme.
17:56
Matt Dumba nedávno vytvořil rekord Minnesoty Wild, když během jednoho zápasu vyslal na bránu soupeře devět střel, dnes ale zatím není příliš vidět.
17:30
Útok Minnesoty Wild zastavil na pravém křídle ofsajd a hra byla vykázána do středního pásma.
17:22
Je vidět, že Dallas Stars brání velice obětavě a vrhá se do střel.
16:44
Číslo zablokovaných střel je velice zajímavé. Dallas Stars jich zablokoval hned deset, zatímco Minnesota Wild pouze jednu.
16:39
Po zákroku Anttiho Niemiho přichází na řadu reklamní přestávka.
16:39
Hráči Minnesoty Wild vytvořili před bránu Anttiho Niemiho po na první pohled nenápadné střele velký závar, brankář Dallasu Stars ho ale ustál a podržel svůj tým nad vodou!
16:12
Blíží se závěr první třetiny, ve které jsme se zatím nenudili a navíc jsme v ní viděli gól, ten ale na straně Minnesoty Wild nebyl uznán.
15:14
Ryan Suter mohl krátce po návratu Ryana Cartera na led z trestné lavice udeřit, když jeho střela z levého křídla směřovala přesně pod horní tyč, Antti Niemi ji ale dokázal reflexivním zákrokem vyrazit mimo!
14:29
Dallas Stars je na levém křídle hodně nebezpečný, jeho střela ale tentokrát byla před bránou sražena do ochranné sítě.
13:46
Tyler Seguin vypálil opět z levého křídla a jeho střelu tentokrát zastavil pozorný Devan Dubnyk na hrudi a přerušil hru.
13:37
Tyler Seguin vypálil z levého křídla a těsně před bránou tečoval jeho střelu skvěle ke vzdálenější pravé tyči Jamie Benn, Devan Dubnyk ale vytáhl skvělý zákrok a lapačkou jeho pokus vyrazil mimo!
13:16
Jamie Benn napřáhl na levém křídle ke tvrdé střele, která se od levé tyče odrazila zpět do hry!
12:47
Jason Spezza na pravém křídle napřáhl v blízkosti k střílené přihrávce po ledě, žádný z jeho spoluhráčů ji ale nedokázal usměrnit na bránu.
12:40
Ryan Carter (MIN) dostal menší trest, 2 minuty sekání.
12:40
Hráči Minnesoty Wild se v rohu kluziště dotkli kotouče a po reklamní přestávce budou čelit přesilové hře.
12:24
Dallas Stars dostal výhodu, a pokud ji nevyužije, tak si zahraje první přesilovou hru v dnešním zápase.
11:46
Patrick Sharp na pravém křídle dostal přihrávku do jízdy a poté napřáhl rychle k prudké střele zápěstím, která zamířila nad.
11:01
Jamie Benn se po návratu na led dostal na pravém křídle ke střele z ostrého úhlu, kterou pozorný Devan Dubnyk vyrazil.
10:37
Vyloučení Jamie Benn a Ryan Carter jsou zpět na ledě a oba týmy hrají v plném počtu.
10:00
Dallas Stars v rychlém sledu dvakrát vypálil od modré čáry, jeho obě střely ale zamířila mimo.
08:36
08:36
Jamie Benn (DAL) dostal menší trest, 2 minuty sekání.
08:36
Jamie Benn a Ryan Carter se těsně před vhazováním osekávali jako malý kluci a poté se pustili do malé potyčky. Bitka se ale nakonec nekonala. Jamie Benn byl tím hráčem, který začal Ryana Cartera sekat do brusle, a ten si to nenechal líbit.
08:36
Jamie Benn se dostal v blízkosti pravé tyče ke střele, ta ale trefila pouze hruď připraveného Devana Dubnyka, který puk podržel a přerušil hru.
07:48
Valeri Nikuškin se u levé tyče dostal ke střele, kterou Devan Dubnyk dokázal vyrazit. K dorážce se poté dostal Jyrki Jokipakka, který mohl puk uklízet do prázdné brány, jenže brankář Wild se stihl bleskově zorientovat a vleže a nataženou rukou k horní tyči jeho pokus zastavil! Fantastický zákrok nyní vytáhl Devan Dubnyk a podržel Minnesotu Wild, která už dnes jednou inkasovala, gól ale nebyl uznán.
07:21
Dallas Stars vyklidil své útočné pásmo a jeho hráči odjeli rychle střídat.
06:44
Jeden z hokejistů Dallasu Stars nebezpečně vypálil z prostoru mezi kruhy pro vhazování, Devan Dubnyk se ale překonat nenechal a vyrazil jeho střelu do rohu kluziště.
05:52
Nino Niederreiter si z pravého křídla nevedl puk mezi kruhy pro vhazování a poté zamířil střelou zápěstím přesně mezi betony Anttiho Niemiho, brankář Dallasu Stars ale bleskově sevřel betony k sobě a puk mezi nimi zastavil! Niemi se ještě koukal za svá záda, kotouč ale zastavil a mohl si oddychnout.
05:29
Dallas Stars vyhodil puk na pravém křídle na zakázané uvolnění a vhazovalo se po pravici Anttiho Niemiho.
04:59
Jyrki Jokipakka vypálil z levého kruhu pro vhazování a jeho následná střela letící těsně nad ledem zamířila vedle vzdálenější pravé tyče.
04:51
Gól tedy nebyl uznán a utkání pokračuje za bezbrankového stavu. Na úvodní branku si ještě musíme počkat.
04:46
John Klingberg si mezi kruhy pro vhazování najel na přihrávku Valeriho Nikuškina a poté zamířil rychlou střelou zápěstím přesně k levé tyči. Hlavní trenér Minnesoty Mike Yeo si vzápětí vzal Coach Challenge kvůli možnému nedovolenému bránění brankáře a branka nebyla po přezkoumání videa uznána!
03:21
Jamie Benn se z ničeho nic ocitl sám před bránou a snažil se zamířit mezi betony Devana Dubnyka, ten je ale včas sklapl k sobě a vyrazil jeho střelu do rohu kluziště!
02:59
Stars vypálili z pravého křídla a ostrého úhlu, Devan Dubnyk byl ale připraven a po zákroku ramenem si připsal první zásah v dnešním zápase.
02:45
Puk byl sražen na pravém křídle útočného pásma Dallasu Stars na střídačku a po přerušení hry se bude vhazovat ve středním pásmu.
01:53
Radek Faksa předvedl fantastický bekčeking a v pádu střelu Minnesoty z levého křídla srazil do ochranného skla.
01:43
Jason Spezza nabral na levém křídle rychlost a pokusil se vypálit z kruhu pro vhazování, jeho následná střela ale byla zablokována.
01:27
Antti Niemi je v pořádku a vzápětí vyrazil nebezpečnou střelu Minnesoty Wild z levého křídla.
01:06
Nino Niederreiter pěkně objel bránu a u levé tyče se snažil puk bekhendem umístit pod horní tyč, jenže trefil pouze masku Anttiho Niemiho a hra byla rychle přerušena!
00:45
Wild se snažili přejít po pravém křídle do útočného pásma, jenže v něm byli příliš rychle a jejich akci zastavilo postavení mimo hru.
00:28
Antti Niemi se poprvé v zápase vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Minnesoty a v klidu rozehrál, protože Wild poprvé odjeli střídat.
00:08
Minnesota Wild vyhrála úvodní vhazování a mohla se vydat jako první do útoku, na modré čáře ale o puk přišla.
00:01
Hokejisté obou týmů zamířili po rozbruslení do útrob American Airlines Center a po jejich návratu na ledovou plochu už bude moci souboj rivalů z centrální divize mezi Dallasem Stars a Minnesotou Wild začít.

Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Goligoski (A), Klingberg, Oduya, Demers, Jokipakka, Oleksiak – Benn (C), Spezza, Nikuškin – Janmark, Seguin, Sharp – Roussel, Eakin, Sceviour – Faksa, Fiddler (A), Eaves. Hlavní trenér: Lindy Ruff.

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Suter (A), Spurgeon, Scandella, Dumba, Brodin, Reilly – Parise (A), Koivu (C), Zucker – Niederreiter, Granlund, Pominville, Vanek, Coyle, Fontaine – Carter, Stoll, Haula. Hlavní trenér: Mike Yeo.

Rozhodčí: Garrett Rank, Kelly Sutherland – Trent Knorr, Pierre Racicot.

Minnesota Wild

Minnesota Wild povolala před zápasem proti Dallasu Stars z American Hockey League zpět obránce Mikea Reillyho, který by si mohl v neděli odbýt v NHL svůj debut. Reilly je skvělým bruslařem s velice slušnými technickými dovednostmi a určitě pomůže Wild zvýšit sílu útoku. Nate Prosser je kvůli neblíže specifikovanému zranění mimo hru a v sestavě Minnesoty by ho měl opět nahradit Strachan, který za něj naskakoval v posledních dvou zápasech.
Dallas Stars:

Dallas Stars by proti Minnesotě Wild rád zaznamenal druhé vítězství v řadě. Stars naposledy vyhráli tři zápasy v řadě mezi 20. a 23. prosincem a nyní se této sérii mohou přiblížit. Dallas v posledním utkání zvítězil 2:1 nad Winnipegem Jets, který v pátek porazil po samostatných nájezdech a ukončil sérii tří porážek.
Dallas Stars v neděli v noci vyzve na svém ledě Minnesotu Wild, proti které v loňské sezóně vyhrál všechny tři vzájemné zápasy, přičemž dvě ze tří výher přišly v prodloužení. Skvělá utkání odehrál Charlie Coyle, který v dresu Wild zaznamenal během tří zápasů proti Dallasu pět kanadských bodů za dva góly a tři asistence. Jamie Benn z Dallasu ho však překonal, když vstřelil dva góly a k nim přidal čtyři asistence. Prvním vzájemným zápasem mezi Dallasem a Minnesotou v letošní sezóně NHL Vás provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.