To je tedy z dnešního utkání vše. Já se s vámi loučím a u dalšího on-line přenosu zase někdy na počtenou.

Dnešní utkání sledoval 18 532 diváků.
Dallas tedy nakonec porazil Winnipeg po samostatných nájezdech, když se o rozhodující branku postaral Sharp. Stars mohou především děkovat svému brankáři Lehtonenovi, jenž svůj tým dokázal podržet. Nutno však dodat, že remíza tomuto utkání naprosto slušela.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Dallas Stars.

O rozhodující branku se tedy postaral PATRICK SHARP!
Little tak musel dát, aby se alespoň pokračovalo, ale i hostující útočník orazítkoval brankovou konstrukci.
Jamie Benn mohl rozhodnout, avšak domácí kapitán jen trefil tyč.
Ladd musel dát, a hostující kapitán tak provedl, když vstřelil puk do růžku domácí klece.
Sharp předvedl parádní kličku do bekhendu a nedal Helleybuckovi žádnou šanci.
Wheeler jen napálil puk do Lehtonena.
Jako první se rozjel Seguin, který vystřelil pod vyrážečku Helleybucka a poslal Dallas do vedení.
Samostatné nájezdy začínají.
Tak ani prodloužení nerozhodlo o bonusovém bodu z tohoto utkání, a tak uvidíme samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:27
Seguin nyní zkusil své štěstí a vystřelil na Helleybucka, avšak jeho střela letěla přímo do středu brány.
63:59
Seguin jen nahodil puk na Helleybucka, tak aby se hra znovu vrátila do modu tří na tři.
63:40
Oduya nyní zastavil nebezpečnou přihrávku Enströma.
63:15
Ani Myersova hokejka nyní nevydržela a Dallas může vyhodit puk ze svého obranného pásma.
63:07
Lehtonen si připisuje další úspěšný zákrok proti střele Byfugliena, avšak tentokrát už finský brankář udržel puk ve své výstroji.
62:38
Byfuglien vystřelil od modré a Lehtonen jeho střelu dokázal vyrazit.
62:27
Winnipeg je však už zpět ve svém útočném pásmu.
62:15
Puk je ve středním pásmu.
61:58
Little dostal nabito, avšak jeho hokejka nevydržela.
61:40
Oduyovi se nepodařilo vyhodit puk.
61:34
Winnipeg si samozřejmě bere svůj odedchový čas.
61:34
Winnipegu bude hrát přesilovou hru, protože Patrick Sharp (DAL) dostává dvě minuty za podražení.
61:10
Myers chtěl překonat Lehtonena z hodně velkého úhlu, avšak tento úmysl domácí brankář vystihl.
60:51
Seguin jen odevzdal puk soupeři a následně odjel na svou střídačku.
60:27
Klingberg byl nyní vytlačen až mimo útočné pásmo.
60:07
Jamie Benn se pokusil vystřelit přes Byfugliena, avšak ten jeho střelu zastavil.
60:01
Ve třetí třetině se tedy ani jednomu z týmů nepodařilo přidat druhou rozhodující branku, a tak tohle utkání bude muset rozhodnout prodloužení či případné samostatné nájezdy.
60:00
59:36
Stars znova jen posílají puk přes celé kluziště, a tak je tu další zakázané uvolnění Dallasu.
59:21
Po odpískáném zakázaném uvolnění si hlavní trenér Dallasu bere svůj oddechový čas.
59:12
Ehlers si vybruslil přesně na střed útočného pásma, odkud nakonec vystřelil a Lehtonen musel zasáhnout svou lapačkou.
58:53
Obránci Winnipegu si nyní mezi sebou posílají hodně nepřesné přihrávky.
58:31
Jenže ani snaha hostí své ovoce nepřinesla, a tak se do útočné třetiny dostal třetí útok Dallasu, když nakonec Eakin zkoušel překonat Helleybucka z hodně velkého úhlu.
57:49
První formaci Dallasu se nepodařilo dostat do útočné třetiny, a tak se o svůj útok pokusí Winnipeg.
57:07
Dallas jen odevzdal puk do střední třetiny, avšak Winnipegu kotouč rychle vrátil svému soupeři do jeho obranného pásma.
56:41
Perreault se pokusil natlačit až před Lehtonena, ale domácí brankář si u své tyče dával pozor a puk má ve své moci.
56:11
Jets se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma, a tak se Dallas musí snažit od samého začátku.
55:56
Jamie Benn zkusil Helleybucka z hodně velkého úhlu a puk se od ramena hostující brankáře odrazil směrem nahoru a následně spadl přesně na jeho masku.
55:26
Oduya dostal přihrávku na modrou čáru, odkud následně i vystřelil, ale puk končí v lapačce hostujícího brankáře.
55:12
Hra se v závěru třetiny hodně kouskuje, když je znovu odpískán ofsajd hostujícího týmu.
54:50
Následuje komerční přestávka.
54:50
Peg vyhrál následné vhazování, jenže střela Ladda byla hodně nevýrazná a puk je pod lapačkou Lehtonena.
54:47
Stars se nevydařila jejich útočná rozehrávka, a tak je domácím odpískáno zakázané uvolnění.
54:24
Ani střela Scevioura od modré si nenašla cestu až na bránu Helleybucka a puk končí až v rohu kluziště.
54:00
Myers se dostal do zakončení ze středu útočného pásma a jeho pokus zblokovali domácí obránci.
53:26
Sharp se po levé straně prodral až před Helleybucka, který se však rozplácl po ledu a zakončení domácího útočníka dokázal vyrazit.
52:57
Naopak útok Winnipegu je mnohem delší, avšak nepřinesl žádnou střelu.
52:33
Seguin dostal puk do útočného pásma, avšak zde se domácí příliš dlouho neohřáli.
52:05
Faksa poslal u střídačky Winnipegu Stuart na mantinel, za což dostává dvě minuty za vražení na hrazení a Stuarta ještě jel pomstít Chiarot, který pro změnu odpyká dvě minuty za hrubost.
52:05
51:34
Zcela stejný prohřešek proti pravidlům i na druhé straně, když tentokrát byl Goligoski pomalejší než Fiddler.
51:22
Další útok Winnipegu je opět zastaven hvizdem čárového rozhodčího, protože Burmistrov udělal hodně zbytečnou kličku navíc, což už jeho spoluhráči nedokázali zachytit.
50:42
Myers posílal puk před bránu Dallasu, kam najížděl Wheeler, který zřejmě puk tečoval a Lehtonen měl co dělat, aby jeho touš vytěsnil.
50:17
Winnipeg se následně hnal do útoku, jenže snahu hostí zastavilo odpískané postavení mimo hru, a tak se po reklamní pauze bude vhazovat ve střední třetině.
50:08
Goligoského střelu od modré čáry ještě tečoval Sceviour, avšak puk stejně nesměřoval mezi tři tyče hostující klece.
49:30
Scheifele dostal puk až do útočného pásma, kde získává cenné vteřiny, aby jeho spoluhráči mohli odejít vystřídat.
49:06
Winnipeg zřejmě zapomněl, že už nehraje oslabení, protože hosté poslali puk přes celé kluziště na zakázané uvolnění.
48:45
Přesilovka Stars je u svého konce a Winnipeg se ani nijak moc nadřít nemusel, aby tohle oslabení přestál.
48:23
Dallasu se vůbec nedaří dostat do své útočné třetiny.
48:04
Winnipeg stále drží puk mimo své obranné pásmo.
47:29
Spezza posílal střílenou přihrávku před bránu Jets, jenže tu nikdo nezasáhl a puk se navíc odrazil mimo obranné pásmo hostí.
46:55
Seguinova přihrávka na Klingberga byla zblokována až do středního pásma, a tak útok Dallasu musí začít od znova.
46:45
Ta však začne až po komerční přestávce.
46:45
Andrew Stafford (WPG) oslabuje svůj tým na dvě minuty, protože při svém napadání zasáhl jednoho z domácích hráčů holí do obličeje, a tak si Dallas zahraje přesilovou hru.
46:25
Stars se nyní po špatné rozehrávce ve vlastním obranném pásmu dostali do velkých potíží, avšak Ladd nedokázal přihrát mezi kruhy.
45:54
Myers vystřelil od modré čáry, avšak jeho střelu zastavil jeden z bránících hráčů Dallasu.
45:38
Demersova rozehrávka se projela až kolem celého kluziště, a to znamená jediné, vhazování před Lehtonenem kvůli odpískanému icingu.
44:45
Jets se zatím nemohou dostat z obranné třetiny, ale směrem na bránu Helleybucka neletí ani jedna střela.
44:15
Spezza poslal puk do rohu kluziště, kde na něj čekal Ničuškin, který zde musí ihned svádět souboj s jedním z obránců Pegu.
43:38
Sharp znova přihrával zpoza brány mezi kruhy na najíždějícího Seguina, který však nedokázal správně trefit kotouč.
43:27
Sharp chtěl přihrát před bránu Jets, jenže jeho pas byl zblokován a puk následně letěl až do ochranné sítě.
43:19
Stars jen nahodili puk směrem na Helleybucka, který jej raději udržel ve své výstroji.
43:11
Jets následně letěli do rychlého protiútoku, jenže ten končí už na útočné modré, protože se hosté dostali do ofsajdu.
43:07
Goligoski se dostal až do zakončení, které však dokázala zblokovat obrana Winnipegu.
42:36
Útok Dallasu je přerušen hvizdem čárového rozhodčího, protože se domácí hokejisté dostali do postavení mimo hru.
42:12
Janmark poslal nepřesnou přihrávku směrem na Spezzu, jenž si puku nevšiml, a ten tak ukořistili hráči v bílých dresech.
41:44
Scheifele vyslal svou střelu směrem na Lehtonena, který jeho pokus jen vyrazil za svou bránu.
41:16
Klingberg dostal přihrávku na modrou čáru a byl zcela jasně podražen, avšak ani jeden rozhodčích tento faul netrestá.
40:42
Kterým jejich první útok v poslední třetině příliš nevyšel, protože kotouč letí přes celé kluziště až na zakázané uvolnění.
40:12
Winnipeg poslal puk za bránu Dallasu, jenže zde není ani jeden z hráčů v bílém, a tak končí touš u domácích.
40:01
Statistiky po druhé třetině:

Střely na bránu: 14:20
Vhazování: 18:21
Hity: 13:21
Zblokované střely: 13:10
Ve druhé třetině byl jasně lepším celkem hostující Winnipeg, jenž svého soupeře téměř k ničemu nepustil. Jediné, co však může Jets mrzet, je jediná vstřelená branka, která tedy znamená, že do do závěrečné dvacetiminutovky půjde za nerozhodného stavu 1:1. Branku Winnipegu se podařilo vstřelit dnes hodně aktivním Perreaultovi.
40:00
39:52
Ovšem těm už jejich poslední útočná snaha absolutně nevyšla, a tak se do šaten bude odcházet za nerozhodného stavu.
39:25
Faksa jen odevzdal puk do středního pásma, kde se k němu dostávají hostující hokejisté.
38:58
Perreault dostal přihrávku mezi kruhy, kde s ním ještě udělal otočku a zakončil bekhendem a Lehtonen jeho pokus vyrazil mimo svou bránu.
38:50
Který ovšem příliš uspěchal svou rozehrávku a puk končí až na zakázaném uvolnění.
38:42
Jenže jejich útok skončil velmi rychle na domácí obraně, a tak je kotouč za bránou Lehtonena, kde jej drží Klingberg.
38:19
O puk se bojuje v obranné třetině Winnipegu, kde jej nakonec hostující hokejisté získali pod svou kontrolu.
37:42
Sharp se z pravé strany hnal směrem na Helleybucka, na kterého nakonec i vystřelil, avšak hostující brankář svůj tým podržel.
37:11
Domácí poslali dlouhou přihrávku z vlastního obranného pásma až na Jasona Spezzu, který však byl v útočné třetině dříve než puk, a tak je odpískán ofsajd.
36:32
Fiddler jen nahodil puk směrem na Helleybucka, který ani nemusel zasahovat, protože kotouč letěl mimo bránu Jets.
36:02
Little poslal velmi špatnou přihrávku na Stafforda, který jí nezachytil a puk se dostal až na hokejky domácích hokejistů.
35:27
Winnipeg se ve vlastním obranném pásmu dostal do menších potíží, ale hostující hokejisté nakonec celou situaci zvládli.
34:54
Stars vyhráli následné vhazování a Oduyovu střelu ještě nakonec tečoval Sceviour a kotouč se jen proklouzal těsně vedle brány Jets.
34:52
Zbytek druhé třetiny bude odehrán až po reklamní pauze.
34:52
Stars byli následně vytlačeni do středního pásma, odkud se jim jejich další útok, kvůli ofsajdu, nepodařilo rozjet, a tak se bude vhazovat ve střední třetině.
34:45
Eakin poslal svou střelu na bránu Winnipegu, kde nebezpečně stínil Roussel a puk nakonec zasáhl dobře postaveného Helleybucka.
34:20
Stars se sami připravili o puk hodně naivním přihrávkami a Jets ani nyní nemuseli nijak zvlášť bránit.
33:43
Další útočná snaha Dallasu končí už na útočné modré, protože se zde domácí dostali do ofsajdu.
33:28
Jets se drželi ve své útočné třetině, ale Dallas nakonec odtud svého soupeře dokázal vyhnat a kotouč je opět ve středním pásmu.
32:50
Little našel velmi pěknou přihrávkou najíždějícího Enströma, avšak jeho následná pumelice letěla jen nad bránu Dallasu.
32:33
Dallas jen nahodil puk do pásma, avšak zde se k němu, jako první, dostávají hosté.
31:59
Sceviourova střela z hodně velkého úhlu se opět ani nedostala až k Helleybuckovi, jenž se zatím ve druhé třetině příliš nenadřel.
31:23
Eakin chtěl nahrát před bránu Winnipegu, ale domácího útočníka velmi dobře pokryl vracející se Scheifelle.
30:55
Nyní už je puk za bránou Lehtonena zcela dle pravidel, a tak hostující hokejisté rychle uhánějí na svou střídačku.
30:29
Hosté následně jen poslali puk přes celé kluziště, a tak je Jets odpískáno zakázané uvolnění a hra se přesune před jejich bránu.
30:21
Nemeth se dostal do zakončení od modré čáry, avšak jeho střela skončila ihned na prvním bránícím hráči Winnipegu.
30:07
Hra bude pokračovat až po komerční přestávce.
30:07
Jamie Benn ještě přihrával v pádu na najíždějícího Demerse, jenže ten už dle rozhodčích přejímal puk až za modrou čárou, a Dallas se tak dostává do postavení mimo hru.
29:45
Jamie Benn přihrál před bránu Winnipegu Ničuškinovi, jehož střela proletěla jen těsně vedle brány hostí.
29:00
Až nyní se hosté dostali do zakončení, ovšem hned to bylo velmi nebezpečné, protože po střele Perreaulta se puk pohyboval před bránou Dallasu, kde ještě nebezpečně dorážel Wheeler, ale Lehtonen vše dokázal udržet.
28:38
Winnipeg kombinuje uvnitř svého útočného pásm, ale zatím je to zcela bez zakončení.
28:01
Kotouč je opět až za bránou Winnipegu, odkud musejí hosté nastartovat svou další útočnou akci.
27:28
Dallasu se podařilo dostat puk z obranné třetiny a domácí hokejisté mohou odejít vystřídat.
27:10
Myers ihned vypálil od modré čáry a Lehtonen jeho pokus musel vyrazit mimo svou klec.
27:03
Jets navíc budou hrát přesilovou hru, protože hodně zbytečné dvě minuty si odpyká Antoine Roussel (DAL), jenž za bránu Winnipegu podrazil jednoho z obránců.
26:47
Winnipeg právě vstřelil branku!
Dallas nyní podcenil rychlý útok Winnipegu, když Myers poslal puk až na Ehlerse, který si všiml najíždějícího MATHIEUA PERREAULTA, jehož následná střela skončila až za zády Lehtonena. Asistence: Nikolaj Ehlers, Tyler Myers.
26:26
Sharp vletěl s pukem do útočného pásma a před domácím hráčem upadl Myers, čehož Sharp využil, avšak jeho následný pas už ani jeden z domácích nezastihl.
26:04
Winnipeg navíc následně ani nedokázal rozjet svou další útočnou akci, protože puk končí až na zakázaném uvolnění a vhazovat se bude před Helleybuckem.
25:45
Faksa skvěle zablokoval střelu Stuarta, a tak se od českého hráče puk odrazil až do středního pásma a Jets musejí vyklidit své útočné pásmo.
25:27
Winnipeg uháněl ve dvou na jednoho, když celou akci nakonec řešil svou střelou Stafford, který nakonec trefil břevno domácí klece!
24:55
Domácí si chtěli přiťuknout puk ve středním pásmu, avšak pokus Stars nevyšel, a tak se ke kotouči dostávají hosté.
24:24
Goligoski chtěl při přechodu do útočného pásma přenechat puk Jamie Bennovi, což nečekal hráč na druhé straně, a tak se domácí dostali do ofsajdu.
23:50
Stars nahodili puk do svého útočného pásma, jenže zde se domácí snad ani neohřáli, protože se ke kotouči velice rychle dostávají hosté.
23:32
Stuart vystřelil od modré čáry, jenže jeho pokus ani k domácí bráně nedoletěl, protože puk skončil u některého z bránících hráčů.
22:58
Bygfuglien si vybruslil od levého mantinelu a následně vystřelil a Lehtonen zřejmě ani nevěděl, jak jeho pokus dokázal vyrazit, protože před ním skvěle stínil Wheeler.
22:38
I Jets přežili své první oslabení bez větší úhony a ihned po návratu Litlla se hnali do útoku, jenže Stafford nedokázal přihrát puk na své spoluhráče.
22:12
Stars zatím drží puk ve svém útočném pásmu, ale střely domácích jen létají kolem brány Winnipegu.
21:41
Spezza je již zpět na ledové ploše, a tak začíná zkrácená přesilová hra Dallasu.
21:15
Scheifele si narazil puk s Burmistrovem a nakonec i vystřelil, ale Lehtonen byl u své tyče připravený a puk vyrazil za svou klec.
20:46
Eakin si nedokázal zpracovat přihrávku a kotouč se dostává a ž do obrany Jets, kde si jej hosté bez větších potíží přebírají.
20:33
Přesilovka Winnipegu nakonec končí předčasně, protože Brian Little (WPG) dostává dvě minuty za hákování.
20:10
Dallas vyhrál úvodní vhazování druhé třetiny, a tak puk ihned míří až za bránu Winnipegu.
20:01
Statistiky po první třetině:

Střely na bránu: 10:8
Vhazování: 11:12
Hity: 2:15
Zblokované střely: 6:2
V první třetině byla k vidění hodně rychlá podívaná, když puk neustále létal z jedné strany na druhou a nelze říct, že by měl některý z týmů nějakou větší převahu. Avšak branku nakonec dokázali vstřelit pouze domácí, když se po přihrávce od Sharpa prosadil z předbrankového prostoru Seguin.
20:00
19:53
Kotouč je opět až v obranné třetině Winnipegu, a tak si hosté svou přesilovou hru ještě přenesou do druhé třetiny.
19:37
Dallas však vyhrál následné vhazování a domácí ihned posílají puk přes celé kluziště.
19:27
Winnipeg si zahraje svou první přesilovou hru v utkání, protože Jason Spezza (DAL) podrazil jednoho z hostí, a dostává tak dvě minuty.
19:06
Hosté se ještě v závěru třetiny dostali do útočného pásma, kde však nakonec zakončení Jets skončilo mimo bránu Dallasu.
18:29
Janmark nyní neměl komu přihrát puk, a tak jej jen poslal do útočné třetiny, kde se k němu dostávají hráči Winnipegu.
17:59
Winnipeg sice nahodil puk do své útočné třetiny, jenže hosté jí nejdříve musí vyklidit, protože někteří hráči zde byli dříve než puk.
17:37
Eakin nakonec vyhnal Dallas z útočného pásma svou špatnou přihrávkou a při dalším útoku se nakonec Faksa ocitl v ofsajdovém postavení.
17:15
Třetí formace Dallasu se znova drží ve svém útočném pásmu, a uvidíme co zde domácí tentokrát vymyslí.
16:47
Jamie Benn poslal hodně nepřesnou přihrávku směrem na Spezzu, který si musel těžce zpracovávat puk, čímž tak přišel o malou chvilku, které okamžitě využili bránící hokejisté.
16:21
Puk je znova mimo kluziště, když jej jeden z obránců Winnipegu tečoval na svou střídačku, a tak se bude vhazovat ve středovém kruhu.
15:54
Seguin se snažil založit další útočnou akci Dallasu, ale o puk jej obral velmi dobře vracející se Ehlers.
15:37
Hra bude pokračovat až po poslední komerční přestávce první třetiny.
15:37
Jedno z dalších vyhození Dallasu nakonec opět končí až v hledišti, protože se puk od plexiskla odrazil k jednomu z fanoušků.
15:24
Winnipeg se na krátký okamžik dostal do útočného pásma, avšak útočná snaha hostí příliš dlouho nevydržela, protože je Stars o puk připravili.
14:43
Roussel držel puk za bránou Winnipegu, odkud nakonec přihrával mezi kruhy na Scevioura, avšak ten už tento pas nečekal, tak puk jen proklouzal až k modré čáře.
13:58
Roussel poslal svou neškodnou navštívenku směrem na bránu Winnipegu, kde si Helleybuck bez větších potíží schoval puk pod svou lapačku.
13:29
Do zakončení se nakonec protlačil Scheifele, avšak jeho střela končí ihned na prvním bránícím hráči Dallasu.
13:04
Ehlers motá puk v rohu útočného pásma, ale hostující útočník se z této situace zatím nemůže dostat.
12:46
Následuje další komerční přestávka.
12:46
Janmark nakonec od levého mantinelu přihrával před bránu Jets na najíždějícího Seguina, jenž chtěl jen puk tečovat, avšak to mu příliš nevyšlo, protože touš skončil až v ochranné síti.
12:17
Kotouč je opět v obranné třetině Jets, ale Stars zde tentokrát rozjíždějí svou útočnou kombinaci.
11:42
Fiddler jen nahodil puk do obranného pásma Winnipegu, kde jej nakonec sbírají hostující hokejisté.
11:15
Dallas se po dalším útoku Winnipegu jen osvobodil výhozem přes celé kluziště, a tak se hra vrátí před jejich bránu, protože je domácím odpískán icing.
10:31
Po chybné rozehrávce Helleybucka se k puku dostali Stars, a to konkrétně Sceviour, před kterým už zívala prázdná brána, ale domácí útočník nedokázal puk usměrnit do brány Winnipegu.
10:13
Winnipeg poslal puk pouze na zakázané uvolnění, a tak se hra přesune až před bránu hostí.
10:06
Wheeler posunul puk za sebe na najíždějícího Littla, který ihned vystřelil a Lehtonen jeho pokus vyrazil mimo svou bránu.
09:51
Po nevydařeném útoku Jets je přerušena hra, protože je branka hostí vychýlena ze své pozice a rozhodčí jen nechali hostující celek dokončit jeho útok.
09:32
Demers dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, odkud chtěl vystřelit, jenže jeho pokus končí ihned na prvním bránícím hráči Winnipegu.
08:56
Wheeler se dostal do velmi nebezpečného zakončení, když svou střelu schoval za bránícího hráče a Lehtonen měl možná i štěstí, že jeho pokus letěl mimo bránu Dallasu.
07:55
Dallas právě vstřelil branku!
Janmark poslal kotouč za bránu Winnipegu, kde na něj čekal Sharp, jenž ihned přihrál před bránu, kam se prodral TYLER SEGUIN, jenž se svou okamžitou střelou překonal Helleybucka. Asistence: Patrick Sharp, Mattias Janmark.
07:46
Winnipegu se nevydařilo založení dalšího útoku, a tak se k puku dostal domácí Faksa, který nakonec i vystřelil z levé strany a Helleybuck si připsal další úspěšný zákrok.
07:09
Puk je nakonec za bránou Dallasu, kde se domácí snaží uklidnit hru a především vystřídat své hráče.
06:38
Lehtonen musel likvidovat další střelu hostí, protože na něj od modré vystřelil Myers a domácí brankář jeho pokus vykopl svým betonem.
06:31
Hra však bude pokračovat až po komerční přestávce.
06:31
O puk se nyní bojovalo v rohu obranného pásma Dallasu, kde nakonec došla rozhodčím jejich trpělivost, a tak přerušují hru a vhazovat se bude v obrané třetině Stars.
06:05
Janmark se z ničeho nic ocitl zcela sám za obranou Jets a jeho střelu na vzdálenější tyč nakonec dokázal Helleybuck vytáhnout svým levým betonem jen těsně vedle brány hostí.
05:47
Jets se nyní jen vysvobozují výhozem do obranného pásma Dallasu a hosté následně odcházejí střídat.
05:05
I Helleybuck nyní předvedl velice důležitý zákrok, protože Stars najeli do útočného pásma, kde nakonec Ničuškin nahrál před bránu Jets na Jamieho Benna, jehož pohotová střela mířila mezi betony hostujícího brankáře, avšak Helleybuck nakonec stihl své betony zklepnout.
04:35
Lehtonen nyní zachránil svůj tým! Perreault zůstal zcela osamocený před finským brankářem, kterého chtěl překonat střelou pod břevno, avšak domácí strážce svatyně jeho pokus vyrazil.
04:05
Domácí se nakonec dostali až do útočného pásma, jenže zde spíše naháněli puk kolem mantinelu, a tak je hosté velice rychle odzbrojili.
03:39
Jokipakka drží puk za bránou Dallasu a domácí obránce čeká až se mu některý z jeho spoluhráčů nabídne.
03:18
Stars se však velmi rychle přesunuli do svého útočného pásma, kde nakonec od modré střílel Klingberg, ale Helleybuck měl výhled zcela odkrytý, a tak s jeho střelou neměl žádný problém.
03:02
Dallas sice vyhrál následné vhazování, jenže domácí příliš uspěchali svou rozehrávku a puk nakonec končí až na zakázaném uvolnění.
02:52
Druhý suvenýr putuje do hlediště American Airlanes Center, protože po dalším sraženém nahození Jets zde kotouč končí.
02:35
Trouba si velmi dobře najel do útočného pásma, kde nakonec z pravého kruhu i vystřelil, avšak domácí brankář proti jeho střele zasáhl svým betonem.
01:58
Winnipeg vyhrál čistě vhazování na Troubu, jenž od modré vystřelil a Lehtonenova lapačka musela být znova v akci.
01:55
Domácí brankář nejdříve musel likvidovat střelu Perreaulta, kterou vyrazil na levou stranu, avšak zde byl další hráč Jets, jenž okamžitě poslal puk na finského brankáře.
01:41
Jenže to nakonec Stars příliš nevyšlo, a tak se do útoku pustil Winnipeg, ale kotouč nakonec končí po nahození až v hledišti.
01:14
Goligoski byl s pukem zatlačen až za svou vlastní bránu, a tak obránce Dallasu rozjede další útok domácích až od Lehtonena.
00:32
Na druhé straně se musel mít na pozoru i Helleybuck, protože jej odzkoušel domácí kapitán Jamie Benn, jenž se dostal i k dorážce, ale ta už letěla nad bránu Jets.
00:20
Lehtonen si následně připisuje svůj první zákrok v utkání, protože na něj od pravého mantinelu vystřelil Stafford a domácí brankář zasáhl svou lapačkou.
00:03
Úvodní vhazování vyhráli hosté a Byfuglien ihned posílá puk až za bránu Lehtonena, kam za ním pospíchá několik hráčů.
00:01

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Goligoski "A", Klingberg, Oduya, Demers, Jokipakka, Nemeth – Ja. Benn "C", Spezza, Ničuškin – Janmark, Seguin, Sharp – Roussel, Eakin, Sceviour – Faksa, Fiddler "A", Eaves.

Winnipeg Jets: Helleybuck (Hutchinson) – Trouba, Byfuglien, Enstrom, Myers, Stuart "A", Chiarot – Stafford, Little, Wheeler "A" – Ladd "C", Lowry, Burmistrov – Perreault, Scheifele, Ehlers – Thornburn, Copp, Armia.

Rozhodčí: Morton, Kimmerly – Brisebois, Miller.
Vítám vás u on-line přenosu z dalšího zápasu NHL, ve kterém se podíváme na střed divizních rivalů, protože Dallas Stars na svém ledě přivítají Winnipeg Jets. Zápas startuje ve 2:30, ale jak už je u NHL známo, tak samotné úvodní vhazování bude vhozeno zřejmě s několikaminutovým zpožděním.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.