Ode mě je to pro dnešek vše! Přeji krásné vstávání a příjemný vstup do dnešního dne. Napočtěnou.
Patrik Eliáš (NJD) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:15
Vojtěch Mozík (NJD) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:06
Tři hvězdy utkání:
1. Chad Johnson (BUF) 18 zák., 1 gól, 94,7%
2. Ryan O'Reilly (BUF) 1+0
3. Jacob Josefson (NJD) 1+0
Je konec! Sabres se dostali hned po dvanácti sekundách ve třetí třetině do vedení po brance Johana Larssona, což jim následné trable ušetřilo. Devils nehráli vůbec dobře a dočkali se jen z přesilové hry, kdy se počtvrté v sezóně prosadil Jacob Josefson. Při hře bez brankáře se ale dokázal v silovém souboji prosadit Jack Eichel, a tak Sabres vybojovali první body proti New Jersey v této sezóně.
59:12
Sabres právě vstřelili branku!
A další chyba v rozehrávce znamená konec nadějí na body! Nepřesnou rozehru zachytil JACK EICHEL, který se sice s Jacobem Josefsonem přetahoval, ale nakonec se mu přeci jen povedlo skórovat! Bez asistence.
59:01
Nyní Devils hrají bez brankáře, ale do klasického přesilovkového postavení se jim zatím nepovedlo dostat.
58:34
Devils mají jen omezený čas, ale ještě se jim nepovedlo projít do útočného pásma, kde by se jim povedlo zakombinovat.
57:49
Buffalu se povedlo dvakrát během chvilky vyhodit, a tak z přesilové hry zbývají poslední sekundy. Devils šanci na vyrovnání promrhali.
57:23
Sudí následně ukončili hru po přetahování za brankou Chada Johnsona. Vhazovat se tak bude na levém kruhu.
57:05
Jacob Josefson hledal před brankou najíždějícího Schlemka, ale tomu se nepovedlo puk trefit, a tak nabídku od švédského útočníka nevyužil.
56:27
K první střele se dostal právě Kyle Palmieri, kterému se ale z levého kruhu branku trefit nepovedlo.
56:15
A je tu další přesilovka. Johan Larsson podrazil pronikajícího Kylea Palmieriho, a tak uvidíme další přesilovku pro domácí celek.
55:26
Devils najednou ožili a zkouší to. Uvidíme, jestli není pozdě, nebo jestli se ještě povede domácímu celku vyrovnat.
54:31
Devils právě vstřelili branku!
Jak moc lehké to je, ukázal nyní domácí JACOB JOSEFSON! Švédský forvard dostal puk na pravý kruh, odkud se mu tvrdou ránou povedlo překonat bezmocného Johnsona! Asistence: Tyler Kennedy, Kyle Palmieri.
54:20
Devils mají šanci na snížení stavu. Na trestnou lavici míří David Legwand, jenž se provinil nedovoleným bráněním.
53:54
Od modré čáry to zkoušel Vojtěch Mozík, ale jeho pokus skončil jen na výstroji připraveného Chada Johnsona.
53:40
Devils jsou u kotouče za svou brankou. Na snížující branku jim už moc času nezbývá.
52:52
Domácí se následně hnali za nahozeným kotoučem po pravé straně, který ale nezachytili. Následovat tak bude vhazování před Schneiderem.
52:32
Sabres kombinovali hodně zajímavě, ale nakonec se jim nepovedlo svou aktivitu zakončit nějakou střelou.
51:34
Puku před brankou se zmocnil Sam Reinhart, jenž z otočky zakončoval. Jeho pokus ovšem za zády Coryho Schneidera neskončil!
50:48
Střelu Jacka Eichela vyrazil Schneider jen před sebe. K dorážce se ale následně hosté nedokázali dostat.
50:36
Po aktivitě domácího celku následuje jejich oslabení. Útočným faulemse provinil Travis Zajac, jenž Bogosiana sekl.
50:22
Následně to z pravé strany zkoušel také Damon Severson, ale jeho pokus skončil jen v lapačce připraveného brankáře.
49:47
Z levé strany to zkoušel jeden z obránců domácího celku. Jeho střela ovšem brankáře neohrozila, puk skončil jen vedle branky.
49:05
Devils se snažili od své branky rozehrát, ale místo toho trefili brusle jednoho z hráčů. Schneider následně puk přikryl.
48:36
Závar byl před brankou Chada Johnsona. V předbrankovém prostoru se ovšem nikomu v červeném nepovedlo gólově zakončit.
47:52
Ani následné snažení neznamenalo nic, co by mohlo skončit brankou na 1:2. Devils si snad ani nezaslouží dnes vstřelit branku.
47:16
Devils nestřílí a při své kombinaci asi ani nemyslí. Přihrávka z levé strany před branku šla naprosto mimo a do bránících hráčů.
46:39
Aktuálně domácí celek čeká přesilovka. Casey Nelson míří dnes již podruhé na trestnou lavici, nyní za nedovolené bránění.
46:34
Jacob Josefson zkoušel předat kotouč najíždějícímu spoluhráči, ale tomu se na jeden metr nepovedlo přihrát.
46:05
Střela Mikea Sisla ukončila dlouhou hru bez nějaké šance, či něčeho, co by šanci alespoň připomínalo. Po komerční přestávce se bude vhazovat před Johnsonem.
45:06
Aktuální hra připomíná spíše trénink rozehrávky v obranné třetině. Devils ani nikam nespěchají a výsledek jim nejspíše vyhovuje.
44:14
Ani Buffalo se ale nikam nežene. Bránící hráči kombinují mezi sebou a směrem dopředu se moc neženou.
43:25
O vítězi je nejspíše rozhodnuto. Nikdo nečeká, že by se domácí hokejisté nějak zvedli a při dnešním bídném výkonu skórovali.
42:32
Hostům se v závěru přesilovky nepovedlo udržet pásmo a Kyle Palmieri poslal puk na Reida Bouchera, jenž vyskočil z trestné. Jeho pokus z pravé strany ale brankáře neohrozil.
41:41
Tvrdá střela Ryana O'Reillyho z levé strany byla ještě před brankářem tečována, ale nakonec skončila jen nad brankou.
41:04
Po neúspěšné akci hostů se puku ujal Andy Greene, který s kotoučem projel po levé straně až do zakončení. Johnson byl ovšem připraven.
40:26
Reid Boucher naprosto zbytečně po vhazování v útočném pásmu podrazil jednoho z hostů, a tak jde na dvě minuty.
40:12
Tak to bylo hodně rychlé! Chybnou rozehrávku domácího celku zachytil na pravé straně JOHAN LARSSON, který se prodral před branku a přesnou střelou překonal Schneidera podruhé! Bez asistence.
40:01
Druhá třetina byl již o něco málo aktivnější, ale to až v samotném závěru. Hosté se dostali do vedení až v pětatřicáté minutě, kdy se prosadil přesnou střelou Ryan O'Reilly. Následně toho moc k vidění nebylo, Sabres jdou každopádně do třetí třetiny v lepší výchozí pozici.

Střely na branku: 11:14
40:00
39:37
Damon Severson posílal kotouč z pravé strany po ledě do brankoviště, kde se ale nikdo nedokázal prosadit.
39:11
Následně se domácím nepovedlo udržet útočné pásmo, a tak se pro puk vracejí do obranného pásma. A moc času jim nezbývá.
38:39
Po kombinační hře to zkoušel z pravého kruhu Jacob Josefson, kterému se ale jeho pokusem nepovedlo překonat připraveného Johnsona.
38:09
Před brankou si ovšem nedovoleně počínal Mark Pysyk, který míří na trestnou lavici podruhé v utkání. Nyní za hákování.
38:01
Devils se opět dostali do útočného pásma. Snažení bylo zakončeno střelou Davida Schlemka od modré čáry, kterou se povedlo Johnsonovi vyrazit.
37:21
Již po skončení přesilové hry ujížděl po pravé straně hostující Nicolas Deslauriers, kterému se ale jeho střelou nepovedlo skórovat.
36:32
Až nyní se mohli dočkat šťastné branky. Johan Larsson vystřelil z levého kruhu, ale Schneider pokus pohotově vyrazil. Puk se ale od bránícího Schlemka odrážel zpátky do branky, kde ale reflexivně zaskočil Schneider!
36:13
A další chybička na modré čáře. Ani Buffalu se v této následné početní výhodě vůbec nedaří.
35:19
Hosté se po nepřesné přihrávce na Jacka Eichela dostali z útočné třetiny. Do úniku ujížděl Adam Henrique, který ale nezakončil.
34:36
Výborná šance pro hosty na druhou branku. Blake Pietika zahrál nešťastně vysokou hokejkou a dostane dvě minuty.
V Prudential Center se nyní mění tvrzené sklo, které muselo být vyměněno poté, co tam byla nějaká menší prasklina.
34:12
Nejdříve nebezpečně pálil Rasmus Ristolainen, kterému se ale Schneidera překonat nepovedlo. Puk po buly dostal na pravý kruh RYAN O'REILLY, který měl hodně prostoru na to, aby napřáhl a přesnou střelou nad rameno Schneidera trefil pravý růžek branky! Asistence: Jack Eichel, Rasmus Ristolainen.
33:56
V roli falešného obránce to zkoušel tvrdou střelou od modré čáry Ryan O'Reilly. Nejproduktivnější hráč Sabres ale branku netrefil.
33:28
Šavle následně kombinovali, ale vymyslet se jim nic nepovedlo. Bránící hráči domácího celku se tak ujali kotouče a poslali jej pryč.
33:02
Devils se ovšem povedlo puk hned po vhazování vybojovat a po pár sekundách jej poslat až za branku Chada Johnsona.
32:51
Hosté si zahrají svojí přesilovku. Na lavici hanby míří Kyle Palmieri, jenž zahákoval jednoho z hostů.
32:27
Jack Eichel se prodral po levé straně a puk dával do brankoviště. V této pozici ovšem nikdo v bílém nestál.
31:43
Puk mezi kruhy dostával Johan Larsson, kterému se ale z mezikruží nepovedlo zakončit. Puk sice trefil, ale ten zasáhl jen bránícího hráče.
31:15
Po levé straně to zkoušel po dlouhé přihrávce také Reid Boucher, který nahrával před branku. Tam se mu ale nikoho najít nepovedlo, pokus byl ztečován do ochranné sítě.
30:43
Po špatné rozehře se k puku mezi kruhy dostal hostující Ryan O'Reilly, kterému se jeho střelou nepovedlo trefit branku, zamířil jen nad.
30:09
Následným nahozením se povedlo domácímu celku vybojovat útočné pásmo. Po komerční přestávce tedy uvidíme buly před Johnsonem.
29:55
A ještě to mohlo dopadnout tragicky. Rozehru zachytil Marcus Foligno, který si najel před branku, odkud svým pokusem branku jen přestřelil.
29:18
To je bída. Devils se nepovedlo projít do pásma ani nyní, a tak se Buffalu daří toto oslabení přežívat opravdu pohodově.
28:44
Domácímu celku se ještě nepodařilo projít do jakékoliv šance a Buffalu se daří celkem v pohodě puk vyhazovat za branku Schneidera.
28:05
Český forvard byl ovšem faulován. Mark Pysyk tak bude druhým vyloučeným hráčem Buffala v tomto utkání.
27:44
Před branku dostal puk Patrik Eliáš, který již dělal kličku do bekhendu, ale puk mu v poslední chvilce ujel!
27:33
Z pravého kruhu to na druhé straně zkoušel Adam Larsson, kterému se ale jeho pokus nepovedlo překonat pozorného brankáře.
26:48
První zajímavá akce hostů. Ti si do zakončení najeli po levé straně, ale rychlém Girgensonovi se nepovedlo překonat Schneidera!
26:30
Nebezpečně od modré čáry dneska pálí jen Vojtěch Mozík. Jeho rána byla nyní před brankou tečována, ale Johnsona nepřekonala.
26:11
A opět. Blake Pietila se zapomněl v útočném pásmu, a tak jeho spoluhráči unikající po levé straně nemohli nic vymyslet.
25:52
Následně se do útočného pásma prodral jeden z domácích hráčů, ale opět to nebylo v rámci pravidel správně. Píská se ofsajd.
25:16
Hosté si najeli do útočného pásma. Rasmus Ristolainen ale místo přímého ohrožení branky touš nahodil jen za branku.
24:24
Stále sledujeme totožnou hru, jako v první třetině. Žádné šance, jen bezhlavé útoky, které nejsou zakončeny střelou.
23:45
Devils se následně prodírali do útoku. Tyler Kennedy ale udělal kličku, což jeho spoluhráč nečekal a vjel do pásma. Píská se ofsajd.
23:09
Nakonec se jim povedlo takovou nahazovanou střelou trefit Coryho Schneidera, který tento pokus vyrazil do rohu.
22:40
Do útoku se dostávají také hosté, ale těm se nedaří vyslat na branku Schneidera jakýkoliv pokus.
21:53
Po následném vhazování před Johnsonem se do puku opřel Adam Larsson. Ten směrem na branku vyslal dělovku, ale ta brankáře nepřekonala.
21:27
Devils byli sice usazeni v útočném pásmu, ale vymyslet se jim nic nepovedlo. Následně se ze třetiny dostali.
20:49
Ryan O'Reilly na druhé straně posílal puk do brankoviště z pravé strany. Puk se ovšem na žádného hráče v bílém nedostal.
20:24
Devils se nemohli dostat do útočné třetiny, a tak John Moore jen nahodil kotouč. Chad Johnson jej tedy následně udržel u sebe.
20:01
Oba celky jsou zpátky na ledové ploše, a tak může začít druhá dvacetiminutovka dnešního utkání.
První třetina moc atraktivní podívané nenabídla. Když tak nad tím přemýšlím, nenabídla žádnou podívanou. Ani jeden celek se nedostal do vyložené šance, a tak si musíme na tyto situace počkat do druhé třetiny.

Střely na branku: 5:5
20:00
19:35
Ihned po vyhraném vhazování to zkoušel z pravé strany střelecky aktivní Vojtěch Mozík. Explzeňský obránce ovšem netrefil ani branku.
19:31
Po pravé straně tak unikli domácí, kterým se střelou z úhlu povedlo vybojovat vhazování po levici Chada Johnsona.
19:14
Jake McCabe následně ujel po levé straně a přesně z poloviny hřiště nahodil puk na domácího brankáře. Ten puk chytil a následně rozehrál.
18:28
Ani jednomu celku se ale prostě nedaří a vidíme proč ani jeden celek nepostupuje do play-off. Utkání se hraje v tempu přípravného utkání.
17:56
Aktuálně bojuje na ledě domácí čtvrtá lajna. Ta se pere o puk za brankou Chada Johnsona.
17:07
Po přihrávce zpoza branky to zkoušel z pravého kruhu Vojtěch Mozík. Jeho dělovka byla ovšem vyražena ramenem nad branku.
16:44
Devils jsou aktivnější a Buffalu se nedaří vyjet z obranného pásma a nějak zakončit.
15:53
Po následném vhazování to mezi kruhy zkoušel z otočky Reid Boucher. Mladému forvardovi se ovšem bekhendem branku trefit nepovedlo.
15:43
Zpoza branky zkoušel najít volného Smith-Pellyho jeho spoluhráč z lajny Adam Henrique. Jeho přihrávku ale zachytil Chad Johnson.
15:04
Hned po buly se ke střele dostal Josh Gorges, kterému se ale jeho pokusem od modré čáry nepovedlo nijak překvapit Schneidera.
15:01
Po pravé straně unikli hosté, ale těm se nepovedlo zakončit. Dorážejícího hráče ještě umravňoval Vojtěch Mozík. Následuje komerční pauza.
14:33
Následoval únik po pravé straně, který byl zakončen jen střelou do tyčky branky Chada Johnsona. Od tyčky se puk odrazil vedle.
14:11
Kyle Palmieri následně dostával puk před branku. Neposednou černou gumu se mu ovšem nepovedlo zpracovat.
13:31
Před branku se následně prodíral zpoza ní Reid Boucher. Ten ale na svatyni byl přišpendlen bránícím Nicolasem Deslauriersem.
13:02
Po pravé straně pláchl Adam Henrique, jenž posílal kotouč před branku na Smith-Pellyho. Ten jeho žabičku ovšem nezachytil.
12:17
Hraje se z jedné strany na druhou. Nevidíme ovšem žádné střely či nebezpečné situace. Toto utkání zatím hodně nudí.
11:27
David Schlemko projížděl střední třetinou individuálně. Následně ovšem nikoho v červeném nenašel, a tak puk jen nahodil na branku.
10:44
V následném snažení vjeli hostující hokejisté do útočného pásma nedovoleně. Po chvilce se tedy odehrává další komerční přestávka.
10:11
Puk na modré čáře zachytil Tyler Kennedy, který si najel mezi kruhy a vyslal dělovou ránu. Jeho pokus ovšem brankáře nepřekonal.
09:35
Z následného protiútoku to zkoušel podobně Josh Gorges. Najel si k levému kruhu, ale ani on nebyl proti domácímu brankáři úspěšný.
09:22
Po levé straně následně ujížděl domácí Reid Boucher, který to zkoušel z levé strany. Chad Johnson ovšem jeho pokus viděl, a tak neinkasoval.
08:35
Patrik Eliáš oslovoval na pravé straně volného Jacoba Josefsona, kterému se ale jeho přihrávku nepovedlo zachytit.
08:07
Po další neúspěšné akci se píská ofsajd, po kterém bude následovat první komerční přestávka. Po necelých deseti minutách jsme neviděli branku, či nějakou větší šanci.
07:44
Další nahazovaný puk do brankoviště Chada Johnsona. Nyní to zkoušel z pravé strany Tyler Kennedy, ale tomu se nepovedlo nikoho najít.
06:48
Do dobré šance se dostal hostující Hudson Fasching. Ten dostal puk na levý kruh, odkud se mu po ledě nepovedlo překonat Schneidera.
06:04
Do útočného pásma se zkoušel dostat také Kanaďan Sam Reinhart. Ten ovšem vjel do čtverice bránících hráčů, což většinou nevyjde.
05:16
Po levé straně ujel domácí Gionta, který následně puk dával do brankoviště. Tam se ale nikomu z domácích nepovedlo zakončit.
04:32
Adam Henrique přihrál na Daemona Seversona v rámci modré čáry. Druhý jmenovaný ovšem puk nezachytil, a tak vykázal černočervené z pásma.
03:55
Dlouho se bojuje o kotouč v útočné třetině domácího celku u pravého mantinelu, kde je kupa hráčů na jednom místě.
03:11
Hned po buly byl faulován Tyler Kennedy. Casey Nelson podrazil domácího forvarda, a tak uvidíme první přesilovku.
03:06
K prvnímu střeleckému pokusu v tomto kalendářním roce se dostal Patrik Eliáš. Třebíčskému rodákovi se ale nepovedlo překvapit brankáře.
02:27
Rychle se dostával do útočné třetiny Blake Pietila, ale ten puk před modrou čárou nechal jen za sebou. K puku se tak dostali hokejisté Buffala.
01:57
Odraženého puku se na pravém kruhu zmocnil Adam Larsson, který ovšem moc nemířil a svým pokusem zamířil jen vedle branky.
01:14
A Cory Schneider byl donucen k prvnímu zákroku po střele Nicolase Deslaurierse. Americký brankář byl ovšem proti jeho pokusu připraven.
01:02
Lajna s Patrikem Eliášem byla aktivní, ale střelecky se jí to nepovedlo zužitkovat. K puku se tak následně dostali hosté.
00:23
Taky se tak stalo. Chada Johnsona první střelou utkání z levého kruhu zkoušel John Moore, ale jeho střela nebyla nebezpečná.
00:05
Devils vyhráli úvodní vhazování dnešního utkání a nyní kombinují za brankou svého brankáře. Následně se budou chtít dostat do útoku.
00:01
Na ledovou plochu přijíždějí domácí hokejisté, a tak je vše připraveno k úvodnímu vhazování dnešního utkání.
Krásné ráno. Za pár chvilek nám začne utkání mezi New Jersey Devils a Buffalem Sabres. Do branky se postaví Cory Schneider a Chad Johnson.

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene "C", A. Larsson, Moore, Severson, Schlemko, Mozík – Kennedy, Henrique, Smith-Pelly – Boucher, Zajac "A", Palmieri – Eliáš "A", Josefson, Sislo – Pietila, Kalinin, S. Gionta. Trenér: John Hynes.

Buffalo Sabres: Johnson (Lieuwen) – Gorges "A", Ristolainen, McCabe, Bogosian, Pysyk, Nelson – Girgensons, R. O'Reilly "A", Fasching – Deslauriers, Eichel, Reinhart – Foligno, J. Larsson, B. Gionta "C" – C. O'Reilly, Legwand, Moulson. Trenér: Dan Bylsma.

Rozhodčí: Pollock, McIsaac – Kovachik, Brisebois.
Předpokládané sestavy

Devils: Schneider (Kinkaid) – Larsson, Greene, Severson, Schlemko, Mozík, Moore – Smith-Pelly, Henrique, Kennedy – Palmieri, Zajac, Boucher – Sislo, Josefson, Eliáš – Pietila, Gionta, Kalinin.

Sabres: Johnson (Ullmark) – Ristolainen, Gorges, Bogosian, McCabe, Nelson, Pysyk – Fasching, R. O'Reilly, Girgensons – Reinhart, Eichel, Deslauriers – Gionta, Larsson, Foligno – Moulson, Legwand, C. O'Reilly.
Do utkání zasáhne Patrik Eliáš.
Letošní vzájemné zápasy

25.10.2015
Buffalo Sabres 3:4 New Jersey Devils
9. Ennis (Franson, O'Reilly), 23. O'Reilly (Reinhart, Ennis), 60. Eichel (O'Reilly) – 20. Henrique (Cammalleri, Stempniak), 29. Cammalleri (Kalinin), 40. Schlemko (Cammalleri, Henrique), 50. Henrique

16.12.2015
Buffalo Sabres 0:2 New Jersey Devils
38. Stempniak (Cammalleri, Henrique), 45. Tlustý (Palmieri)
Buffalo Sabres taktéž nebude hrát play-off. Tento ambiciózní celek jde ovšem směrem nahorů, a tak jej bude zajímavé sledovat v další sezónach. Šavle každopádně nepředvádějí vůbec špatný hokej. Buffalo má zasebou dvě výhry v řadě, a tak bude chtít přidat tu třetí proti New Jersey.

Nejproduktivnější hráči
Ryan O'Reilly – 68 zápasů, 58 bodů (20+38)
Jack Eichel – 78 zápasů, 52 bodů (23+29)
Sam Reinhart – 76 zápasů, 40 bodů (22+18)
Od New Jersey Devils se toho letos moc nečekalo. I tak se povedlo hokejistům trenéra Johna Hynese držet se v souboji o play-off až do minulého utkání, po kterém bylo jasně potvrzeno, že Devils do play-off nepostoupí. Do sestavy Devils se dnes vrací Patrik Eliáš, a tak uvidíme, jestli se českému hráči povede zabojovat o smlouvu na příští rok.

Kyle Palmieri – 79 zápasů, 54 bodů (29+25)
Adam Henrique – 77 zápasů, 48 bodů (28+20)
Travis Zajac – 71 zápasů, 42 bodů (14+28)
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům nejlepší hokejové soutěže na světě. V tomto zápase proti sobě nastoupí New Jersey Devils a Buffalo Sabres. Uvidíme tedy celky, které hrají spíše jen o čest.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.