To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
3. Reto BERRA (COL) 25 zák., 0 gólů, 100%

Jakub VORÁČEK (PHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:30

Radko GUDAS (PHI) 0+0 2 střely, čas na ledě 19:03

Michal NEUVIRTH (PHI) 36 zákroků, 4 góly, 90,0%
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Philadelphia Flyers: 25

Colorado Avalanche: 40
Bučení doprovázelo poslední sekundy tohoto zápasu, hosté slaví jasné vítězství, gólman Colorada Berra své druhé letošní čisté konto (třetí v kariéře v NHL). Philadelphia dnes nenašla recept na nejhorší tým Západní konference a Coloradu dnes podlehla 0:4. Hodně se na této prohře podílela doslova "děravá" obrana, která nechávala soupeři mnoho prostoru.
59:30
Colorado v možná posledním útoku, domácí se osvobozují.
59:00
Posledních šedesát sekund dnešního utkání.
57:18
Del Zotto nahodil puk do útočného pásma, kde ho ale Vande Velde zase ztrácí.
55:49
Ale jaký rozdíl, obrana Avalanche nepouští útočící hráče Flyers z rohů a od mantinelu.
55:11
Necelých pět minut zbývá do konce zápasu, hraje se ve třetině Colorada.
54:08
Jenže aktivita hráčů Avalanche již není v útoku taková, jako v předchozím průběhu.
53:48
Holden vybojoval puk a poslal ho do útočného pásma.
52:45
Johnson se elegantně vyhnul napadajícímu Lecavalierovi a zavezl puk do středního pásma.
50:09
Probíhá poslední desetiminutovka, puk ve středním pásmu, Philadelphia je směrem dopředu doslova bezzubá.
48:25
Vhazování po pravé ruce Berry, puk se dostává do středního pásma, hrají domácí, kteří mají na ledě svou elitní formaci.
47:20
Z ničeho nic se Nathan MacKinnon zjevil před Neuvirthem, který jeho střelu dokázal chytit.
46:25
Hosté vyhazují puk ze své třetiny a soustředí se již pouze na bránění svého náskoku.
44:45
44:32
Gagner místo střely přihrává, ale trefuje hůl bránícího hráče, puk zamířil ze třetiny.
43:45
Totéž se ale nepovedlo Streitovi, puk míří až k Neuvirthovi.
43:25
Jakub Voráček zachytil puk na útočné modré, domácí tak zůstávají v útoku.
42:45
Andreas Martinsen dostává dvě minuty za hrubost, první přesilová hra Philadelphie.
42:16
Zajímavá situace, rozhodčí signalizoval gól domácích, dokonce se rozezněla i siréna, až na upozornění Berry si sudí všiml, že puk je na boční síti!
42:04
Colorado právě vstřelilo branku!
Žádné překvapení, totálně dezorientovaná bránící čtveřice Flyers nyní nezastavila CODY MCLEODA, který se obtočil kolem branky a překonal ležícího Neuvirtha. Asistence: Matt Duchene a Carl Söderberg.
41:08
Neuvirth musí spoléhat hlavně na své schopnosti, nyní nikdo nezastavil Landeskoga, kterému musel český gólman ve službách Philadelphie vypíchnout puk holí.
40:50
Až Radko Gudas svalil Landeskoga na zem a dostává za to dvouminutový trest za hrubost.
40:50
Nic nového – Neuvirth se válí po ledě, Landeskog několikrát doráží puk, který nakonec český gólman udržel před brankou!
40:01
Další třetina začne přibližně v 3:00.
Ve druhé třetině se ještě více rozevřely nůžky mezi oběma týmy. Philadelphia znovu nezachytila vstup do této části a znovu v úvodu inkasovala. Colorado hned poté přidalo i třetí gól a pak již pouze kontrolovalo svůj náskok. Domácí si vytvořili v závěru druhé třetiny mírnou převahu, která ale i tak ke gólu nevedla.
40:00
39:15
Giroux pálí od mantinelu, z takové podivné otočky, možná i proto branku netrefuje.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:40
Hra se přesunula do třetiny Philadelphie, ale Comeau prohrál souboj v rohu a puk mají domácí.
38:03
Nakonec Jakub Voráček vypálil z levé strany, Berra je ale zatím velmi pozorný.
37:46
GIroux padá v útočném pásmu, domácí ale zůstávají před Berrou.
36:24
Landeskog zpracováván Gudasem před Michalem Neuvirthem.
35:24
N. Schultz musí pro puk až za svou branku, Letci ale ztrácejí puk ve středním pásmu.
34:11
Střela Jakuba Voráčka z levé strany, od modré, Berra chytá a přerušuje hru.
32:58
Drtivá převah ve statistice střel na branku ve prospěch Colorada – 27 : 10!
31:40
Simmonds byl před Berrou, ten jeho střelu ale dokázal vytěsnit.
30:09
Přehoupli jsme se do druhé poloviny dnešního utkání, ofsajd Letců na modré, hra přerušena, následuje komerční přestávka.
29:19
Jemu ale odešli spoluhráči na střídačku, tak si alespoň spravil chuť povedeným hitem Martinsena.
28:58
Raffl nahazuje puk za branku soupeře, tam dojíždí Voráček.
28:23
Mcleod pohotově vystřelil bekhendem, z levé strany, Neuvirth chytá.
27:25
Del Zotto ale ztrácí puk ve středním pásmu, Laviny útočí.
27:05
Voráček bojuje o puk ve vlastní třetině, nakonec je úspěšný.
26:06
Everberg vystřelí z levé strany, s obráncem Flyers "na zádech" si v pohodě doražený puk dojede a ještě zakončí po objetí branky. Neuvirth si prostor u levé tyčky pohlídal a raději přerušil hru.
25:35
Zatím se ale hraje velmi "čistě", vyloučen byl jediný hráč!
24:54
Comeau odkuhlal po bodyčeku Gudase na střídačku.
24:32
Söderberg nikým nehlídaný sám před Neuvirthem, ten dokázal puk vyrazit.
23:44
A je to tu zase! Holden pálí od modré, dělovku dokázal Neuvrith vyrazit, ale L. Schenn neuhlídal MATTA DUCHENEHO, který pohodlně doráží do odkryté části branky, kam se český gólman nedokázal přemístit. Asistence: Nick Holden a Tyson Barrie.
23:00
Domácí se stále drží v útočném pásmu, až nyní pláchl po levém křídle Holden, jehož střelu Neuvirth pokryl.
22:05
Gagner doráží před Berrou po střele Del Zotta, puk končí v rohu.
21:38
Puk míří za branku Avalanche, souboj u mantinelu, úspěšnější hosté.
20:24
Ani vstup do druhé třetiny si domácí nepohlídali. Tentokrát v tom ale byl Michal Neuvirth poměrně nevině, když obrana Flyers nechala MacKinnona za brankou odehrát, stejně jako MATTA DUCHENEHO před brankou dorážet. Asistence: Nathan MacKinnon a Gabriel Landeskog.
20:01
Další třetina začne přibližně v 2:04.
První třetina nenabídla strhující podívanou, naopak. Aktivnější jsou mírně hosté, na domácích je vidět, že se v defenzivě trápí. Největší šanci Letců si vypracoval Jakub Voráček, který se bekhendovou střelou, těsně před Berrou, nedokázal prosadit. Jediný gól této části vstřelil v samém úvodu zápasu Iginla, který dokonale nachytal nepřipraveného Michala Neuvirtha.
20:00
19:47
Hosté udrží puk u vlastní branky a první třetina skončí.
19:00
Poslední minuta první třetiny, hosté v útočném pásmu.
18:18
Ofsajd Colorada na útočné modré, vhazování ve středním pásmu.
17:38
Lecavalier dobře napadá rozehrávku soupeře, mezitím Letci bleskově vystřídali.
16:45
Situace dva na dva, Grigorenko pláchl po pravém křídle a nakonec i sám zakončil, Neuvirth chytá.
16:15
Johnosn pálí od modré, jeho pokus je zablokován.
15:15
Coloradu má převahu, hosté si hlídají střední pásmo a získávají důležité puky.
14:45
Hosté se nyní drží před Michalem Neuvirthem.
13:32
Zakázané uvolnění Philadelphie, hra se stěhuje před Neuvirtha.
12:50
Na druhé straně pálí Read od modré, z levé strany, Berra chytá a přerušuje hru.
12:25
Za Neuvrithem se rozezněla tyčka po střele Nicka Holdena z levé strany!
11:14
10:35
Další vyhozený puk ze třetiny Philadelphie.
10:12
Hosté hrají zatím výtečně svou přesilovou hru, až nyní se domácí vymanili.
09:14
První vyloučení v zápase, na trestnou lavici usedá domácí Streit.
09:01
Stejně jaké Michal Neuvirth na druhé straně při střele Blake Comeaua.
08:38
Elitní řada Flyers nyní zaměstnala defenzivu Lavin, ta ale obstála.
08:10
Vhazování po pravici Berry, domácí úspěšnější a zůstávají v útočném pásmu.
06:38
Střela Del Zotta od modré zblokována.
05:18
Gudas s pukem za vlastní brankou, Letci nakonec dokázali rozehrát.
04:25
Gagne prověřil pohotovou střelou pozornost Berry, ten vyráží.
03:49
Domácí mají problémy s rozehrávkou a těžko se dostávají z vlastní třetiny.
02:28
Ofsajd Colorada na modré, vhazování ve středním pásmu.
02:12
Tentokrát si již Neuvirth střelu Johnsona pohlídal.
00:57
Hned na úvod zápasu obrovská chyba českého gólmana ve službách Philadelphie! Neuvirth si nepohlídal prostor u své levé tyčky, odkud nepovedenou střelou zakončil JAROME IGINLA a puk se, k velkému překvapení všech, došoural do branky! Asistence: Nick Holden a Carl Söderberg.
00:01

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Mason) – Del Zotto, Streit , N. Schultz, L. Schenn, Manning, Gudas – Read, Couturie, Simmonds – Raffl, C. Giroux, Voráček – Gagner, B. Schenn, Lecavalier – Vande Velde, Laughton, White

Colorado Avalanche: Berra (Varlamov) – Beauchemin, E. Johnson, Holden, Barrie, Stuart, Gormley – Landeskog, MacKinnon, Duchene – Mitchell, Soderberg, Iginla – Comeau, Grigorenko, Everberg – Martinsen, Street, Skille

Rozhodčí: Charron, Kimmerly – Nansen, Murphy.
Laviny naproti tomu střídají pravidelně porážky s výhrami, kterých je ale o poznání méně, což se odráží v postavení Colorada v Západní divizi. Generální manažer, legendární Joe Sakic, usilovně hledá na přestupovém trhu případné posily, které by Laviny nasměrovaly k lepším výkonům.
Dnes půjde o souboj dvou týmů, které jsou zatím vzdálené příčkám, zajišťujícím postup do play-off. Domácí Letci jsou aktuálně dvanáctí ve Východní konferenci, Laviny v Západní pak až poslední. Philadelphia v minulém souboji na ledě WInnipegu přerušila dlouhou sérii porážek, která čítala šest prohraných duelů v řadě! Po dobrém startu tak Letci prožívají tvrdý návrat do reality.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání základní části NHL mezi PHILADELPHIÍ FLYERS a COLORADEM AVALANCHE.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.