Marián Gáborík (LAK) 0+1, 5 střel, čas na ledě 14:34
Roman Polák (TOR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 6:54
Martin Marinčin (TOR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:40
Tři hvězdy utkání:

1. Marián Gáborík (LAK) 0+1
2. Jake Muzzin (LAK) 1+0
3. James Reimer (TOR) 39 zák., 2 góly, 95,1%
Pohledné utkání během úvodních dvou třetin nabídlo nesmírně atraktivní a dramatický hokej, kterému chyběly pouze góly. Utkání ve třetí třetině gradovalo a ani jeden ze skvěle chytajících brankářů nakonec čisté konto neudržel. Skóre zápasu otevřel nádhernou střelou do pravého horního rohu o horní tyč Jake Muzzin, na jehož gól vzápětí navázal po přihrávce Mariána Gáboríka z blízkosti Jeff Carter. Peter Holland sice na začátku druhé polovině třetí části vrátil střelou do pravého horního rohu Toronto zpět do zápasu, při závěrečné hře bez brankáře se mu ale vyrovnat i přes drtivý tlak nepodařilo. Konečný výsledek. Los Angeles Kings 2 Toronto Maple Leafs 1.
59:53
Jake Gardiner ještě vypálil od modré čáry, ale jeho rána zamířila vedle levé tyče a v dnešním zápase se už zřejmě nic nestane.
59:45
Joffrey Lupul se ocitl u pravé tyče v obrovské šanci, jeho následná střela ale zamířila nad!
59:04
Dwight King mířil z pravé strany do prázdné brány, jeho střela po ledě ale minula levou tyč!
58:48
Michael Grabner vypálil od modré čáry, jeho následná střela ale byla zablokována
58:20
Toronto dostalo Los Angeles Kings při hře bez brankáře pod obrovský tlak.
58:15
Morgan Rielly vypálil z levého křídla, Jonathan Quick byl ale stejně jako v předchozích případech připraven a ukryl puk ve své výstroji.
58:02
James Reimer je na střídačce ve stoje a sleduje, zda jeho spoluhráči dokáží překonat fantastického Jonathana Quicka.
57:55
Morgan Rielly našel před bránou bekhendovou přihrávkou z pravého křídla najíždějícího Nazema Kadriho, který mířil přesně mezi betony Jonathana Quicka, ten ale jeho střelu po ledě zastavil a připsal si fantastický zákrok!
57:13
James Reimer už sedí na střídačce a Toronto Maple Leafs to zkouší ve hře bez brankáře! Není na co čekat.
57:03
Morgan Rielly se ocitl před bránou v obrovské šanci a mířil přesně pod horní tyč, Jonathan Quick ale vytáhl fantastický akrobatický zákrok a ukryl puk v lapačce!
56:56
Jake Gardiner předvedl ve středním pásmu pěkný oblouk a po nabrání rychlosti vypálil na pravém křídle od modré čáry. Jeho střela ale byla sražena do ochranné sítě.
56:16
Marián Gáborík se ve středním pásmu pěkně protáhl mezi dvěma protihráči a těsně za modrou čárou v útočném pásmu vypálil, jeho střela ale zamířila vedle levé tyče.
56:03
Jonathan Quick zastavil nahození Maple Leafs ze středního pásma a ukryl puk v lapačce.
55:53
Matt Hunwick podržel puk za bránou a počkal, až se mu jeho spoluhráči rozjedou po křídlech.
55:21
Joffrey Lupul se snažil vypálit z pravého kruhu pro vhazování, jenže jeho následná střela byla zablokována.
55:11
V Staples Center probíhá reklamní přestávka a Los Angeles Kings vede necelých pět minut před koncem zápasu nad Torontem Maple Leafs těsně 2:1, přičemž všechny tři góly padly ve třetí třetině.
55:11
Kapitán LA Kings nabral na levém křídle rychlost a bekhendem se snažil zamířit z blízkosti pod horní tyč, James Reimer ale jeho střelu vyrazil do ochranné sítě a připsal si další dobrý zákrok!
54:32
Luke Schenn vypálil z pravého křídla, jeho střela ale zamířila vedle a James Reimer zasahovat nemusel.
53:53
Marián Gáborík mohl vrátit Los Angeles Kings dvoubrankové vedení, když se dostal do samostatného úniku, jeho následná střela zápěstím ale zamířila vedle levé tyče!
53:32
Dnešní utkání se hraje v neskutečně vysokém tempu a každý, kdo čekal na gól, už je snad nyní spokojený.
52:03
Oba týmy to v poslední třetině pořádně rozjely a věřme, že se od nich ještě dočkáme nějakého gólu a neřekly poslední slovo.
51:53
Anze Kopitar v levém kruhu pro vhazování napřáhl ke střele zápěstím, kterou připravený James Reimer v pohodě ukryl v náručí.
50:59
Toronto vytvořilo před bránou Kings velký závěr, během něhož se Tyler Bozak a James van Riemsdyk snažili dorážet puk za záda Jonathana Quicka, ani jeden z nich ale neuspěl!
50:33
Hra byla přerušena a následuje reklamní přestávka.
50:05
Toronto právě vstřelilo branku!
PETER HOLLAND využívá přesilovou hru a vrací Toronto Maple Leafs zpět do zápasu!! Nazem Kadri z levé strany nádhernou přihrávkou přenesl hru na Petera Hollanda, který střelou zápěstím z pravého kruhu pro vhazování vymetl pravý horní roh brány. Asistence: Nazem Kadri, Jake Gardiner.
49:23
Trevor Lewis (LAK) dostal menší trest, 2 minuty sekání.
49:23
Po krátké reklamní přestávce jsme zpět a Toronto Maple Leafs má k dispozici přesilovou hru.
49:16
James Reimer zastavil vyhozený puk a rychle rozehrál.
48:40
Kings vyhráli vhazování v obranném pásmu a poté se jim ho s mírnými problémy podařilo po levém křídle vyvést do středního pásma.
48:37
Los Angeles Kings vyhodilo puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění a vhazovat se bude po levici Jonathana Quicka.
48:05
Los Angeles právě vstřelilo branku!
JEFF CARTER zakončil pěknou akci a Los Angeles Kings rázem vede o dvě branky!! Marián Gáborík si z levého rohu útočného pásma vybruslil do prostoru a poté před bránou našel Jeffa Cartera, který z blízkosti zamířil přesně k pravé tyči. Asistence: Marián Gáborík, Tanner Pearson.
47:28
Milan Lucic se na levé straně útočného pásma ocitl ve velké šanci a střelou po ledě se snažil zamířit mezi betony Jamese Reimera, ten ale včas zavřel dveře a skvělým zákrokem jeho pokus zneškodnil!
46:30
Drew Doughty na pravém křídle z ostrého úhlu napřáhl k jedovaté střele, ta sice byla hodně prudká, ale také nepřesná.
46:12
Dustin Brown na levém křídle nabral rychlost a po objetí brány se puk snažil u levé tyče zasunout za Jamese Reimera, ten ale ucpal prostor u své tyče a jeho pokus vyrazil!
45:43
Kings pouze protečovali puk do útočného pásma a odjeli rychle střídat.
45:03
Morgan Rielly pálil z pravého křídla přesně do pravého horního rohu brány Los Angeles Kings, brankář Jonathan Quick ale vytáhl skvělý zákrok a puk ukryl v lapačce!
44:56
Peter Holland vypálil z levého kruhu pro vhazování a jeho následná střela byla sražena mimo.
44:16
Christian Ehrhoff tvrdě vypálil z levého kruhu pro vhazování a jeho následná střela zamířila vedle vzdálenější pravé tyče.
44:12
James Reimer zastavil nahození LA Kings v lapačce a po přerušení hry ho podal rozhodčímu.
43:35
Los Angeles Kings je na koni a rychle se snaží pojistit své jednobrankové vedení.
43:33
Jake Muzzin se rychle pokusil vstřelit druhý gól v dnešním zápase, James Reimer ale jeho prudkou ránu z levého křídla a ostrého úhlu dokázal zastavit.
42:53
Hlavní trenér Toronta Mike Babcock vzal Coach Challenge kvůli možnému nedovolenému bránění, o to se ale při gólu nejednalo, a tak byl uznán!
42:53
JAKE MUZZIN protrhává bezbrankového skóre nádhernou střelou a posílá Los Angeles Kings do vedení!! Vincent Lecavalier na levém křídle v rohu útočného pásma skvěle podržel puk a poté ho předložil zpětnou přihrávkou Jakeovi Muzzinovi, který nádhernou střelou z vrcholu levého kruhu pro vhazování zamířil do pravého horního rohu a puk se ještě od horní tyče odrazil do brány. Asistence: Vincent Lecavalier, Michael Mersch.
41:49
Velké množství šancí jsme věděli během úvodních 40 minut a třetí třetina určitě nebude výjimkou.
41:17
James Reimer nevěděl, kde má puk, a od jeho pravého ramene směřoval za jeho záda. Naštěstí pro něj ale rychle spadl na led a pravým betonem ho zázračným zákrokem v leže dopravil do bezpečí!
40:43
Morgan Rielly vypálil z levého kruhu pro vhazování na přední tyč a Jonathan Quick jeho střelu lapačkou zastavil!
40:28
James van Riemsdyk se ocitl ve slibné šanci, jeho střela z pravého kruhu pro vhazování ale zamířila vedle vzdálenější levé tyče.
40:04
Los Angeles Kings vyhrálo úvodní vhazování ve třetí třetině a poslalo puk okamžitě za bránu Jamese Reimera.
40:01
Třetí třetina začne přibližně v 6:28.
Velké nasazení, tvrdé osobní souboje, hru ve vysokém tempu a spoustu šancí, to vše nabídla druhá třetina, která byla velmi zábavná a pohledná, jenže bohužel tomu stále něco chybí, a to jsou góly. Kdyby skóre zápasu bylo například 2:2 nebo 3:3, asi každý nezaujatý fanoušek by byl spokojený, jenže ani ve druhém dějství dnešního zápasu gól nepadl. Nejblíže byl jeho vstřelení Tyler Bozak, který se u levé tyče ocitl po odrazu puku od mantinelu za bránou ve stoprocentní šanci a snažil se ho umístit pod horní tyč, jenže ho příliš nabral na hůl a jeho pokus skončil těsně nad. Na straně Kings byl hodně vidět Jake Muzzin, ani on se ale prosadit nedokázal. Skóre po 40 minutách. Los Angeles Kings 0 Toronto Maple Leafs 0.
40:00
39:41
Nazem Kadri vypálil od modré čáry a Jonathan Quick jeho střelu po ledě levým betonem vyrazil.
39:20
James Reimer si připsal další úspěšný zákrok, po kterém přerušil hru.
38:41
Leo Komarov narazil ve středním pásmu na mantinel Drewa Doughtyho, který si to nenechal líbit, zahodil hůl a zezadu ho rukama srážel neustále k ledu. Doughty honil Komarova po ledě jako zajíce.
38:41
Drew Doughty dostal menší trest, 2 minuty hrubost.
38:22
Brayden McNabb chtěl vypálit od modré čáry, jeho střela ale byla zablokována.
37:39
Jake Muzzin se ocitl ve velké šanci, jeho střela bekhendem ale z blízkosti zamířila vedle levé tyče. Trevor Lewis se ještě snažil po odrazu od mantinelu puk dorážet do brány, James Reimer ho ale zasedl a ukryl pod betony!
37:33
Brad Boyes (TOR) dostal menší trest, 2 minuty vysoká hůl.
37:18
Tyler Bozak po několikáté v zápase číhal před bránou, puk mu ale přeskočil hůl.
37:09
Luke Schenn (LAK) dostal menší trest, 2 minuty vražení na hrazení.
36:40
Anze Kopitar sice na levém křídle dokázal vypálit přes dva hráče Toronta, ti ho ale skvěle vytlačili do úhlu a jeho následná střela skončila pouze na hrudi Jamese Reimera.
36:24
Nazem Kadri z levého kruhu pro vhazování napřáhl ke střele zápěstím, Jonathan Quick byl ale u své pravé tyče připraven a podržel puk ve svém náručí.
36:10
Toronto Maple Leafs rychle otočilo hru, jeho akci ale zastavilo postavení mimo hru a před námi je další reklamní přestávka.
35:23
Marián Gáborík si sjel z pravého křídla před bránu a bekhendem se snažil také zamířit mezi betony Jamese Reimera, ten ale vytáhl fantastický zákrok a v leže jeho střelu dokázal vyrazit!
35:11
Los Angeles Kings se dostalo do přečíslení dva na jednoho, které Dwight King na pravém křídle vyřešil střelou mezi betony Jamese Reimera, přestože ještě mohl přihrávat, ten je ale včas sevřel a jeho střelu vyrazil!
34:31
Hraje se ve vysokém tempu, to sice ano, ale stále chybí koření, tedy nějaký ten gól.
33:49
Luke Schenn vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování, jeho následná střela ale zamířila pouze do mantinelu za bránou.
33:23
James van Riemsdyk chtěl přihrát přes šířku brankoviště svému spoluhráčovi, který by uklízel puk do prázdné brány, Jonathan Quick ale jeho úmysl vystihl a přikryl kotouč na ledě po dobrém zákroku lapačkou.
32:54
James Reimer ukryl nahození z levého křídla Kings v lapačce a na řadu přichází reklamní přestávka.
32:45
Kings se ocitli na pravém křídle v dobré střelecké pozici, jenže rána na bránu nepřišla. Maple Leafs ve druhé třetině poměrně hodně dobře brání.
31:41
Anze Kopitar se ocitl ve slibné šanci, James Reimer byl ale na svém místě a jeho střelu skvělým zákrokem vyrazil!
31:21
Nyní se hraje v obrovském tempu a hra se přelévá ze strany na stranu, jenže zatím bez gólu na jedné či oné straně.
30:41
Michael Mersch si mezi kruhy pro vhazování rovnal puk na střelu, pod tlakem ale mezi tři tyče zamířit nedokázal.
30:11
Los Angeles Kings se ubránilo a rychle vyrazilo do přečíslení 3 na 2, to ale ve středním pásmu zastavila nepřesná přihrávka.
29:19
Toronto si vytvořilo obrovský tlak, který vyvrcholil střelou z pravého kruhu pro vhazování, Jonathan Quick byl ale připraven a levým betonem puk letící těsně nad ledem vyrazil za bránu.
28:50
Michael Grabner vyslal na bránu od modré čáry jedovatou ránu, která zamířila těsně nad horní tyč!
27:34
Tyler Bozak se u levé tyče ocitl po odrazu puku od mantinelu za bránou ve stoprocentní šanci a snažil se ho umístit pod horní tyč, jenže ho příliš nabral na hůl a jeho pokus skončil těsně nad!
27:23
Jake Muzzin (LAK) dostal menší trest, 2 minuty podražení.
27:23
Nazem Kadri se řítil do samostatného úniku, ale ještě než stačil nabrat rychlost, tak ho zahákoval Jake Muzzin!
27:14
Anze Kopitar nabral na pravém křídle rychlost, jenže v kruhu pro vhazování poté puk nechal za sebou.
26:56
Jonathan Quick zastavil střelu Maple Leafs z levé strany útočného pásma a přerušil hru.
26:17
Trevor Lewis si na levém křídle dobře pokryl puk a u levé tyče ho poté bekhendem nahrnul na bránu, James Reimer byl ale připraven a po přerušení hry přichází na řadu krátká reklamní přestávka.
25:59
Brad Boyes číhal před bránou, v rozhodující chvíli mu ale puk přeskočil hůl a z nadějné šance nic nebylo.
25:24
Los Angeles Kings během přesilové hry vyslalo na Jamese Reimera jednu jedinou střelu.
24:27
Jonathan Quick se vydal za bránu, aby zastavil nahození Toronta Maple Leafs a přesilová hra Kings, která trvala přesně tři minuty je u konce.
24:02
Alec Martinez tvrdě vypálil od modré čáry, jeho střela ale byla zablokována.
23:22
Útok Los Angeles Kings na pravém křídle zastavilo postavení mimo hru.
22:55
Marián Gáborík vypálil na levém křídle od modré čáry, jeho následná střela ale skončila pouze ve výstroji Jamese Reimera.
22:35
Jake Muzzin tvrdě vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a James Reimer se za jeho střelou směřující vedle vzdálenější pravé tyče jen ohlédl!
22:09
Roman Polák v závěru první třetiny dostal větší trest na pět minut, takže LA Kings mají ještě přes dvě minuty na to, aby vstřelili gól, a pokud se jim to podaří, jejich přesilová hra bude stále pokračovat.
21:52
Jeff Carter nahodil puk na bránu od modré čáry a James Reimer ho ukryl v lapačce.
21:31
Milan Lucic se vrátil na led z trestné lavice a v blízkosti levé tyče se dostal ke střele, ta ovšem byla stejně jako ta Jakea Muzzina sražena mimo.
20:44
Jake Muzzin tvrdě vypálil z levého křídla, jeho následná střela ale byla těsně před Jamesem Reimerem sražena mimo.
20:03
Ve Staples Center právě začala druhá třetina, v jejímž úvodu se bude hrát minutu a 21 sekund ve 4 na 4 a poté začne přesilová hra Los Angeles Kings.
20:01
Druhá třetina začne přibližně v 5:33.
Los Angeles Kings vstoupilo do zápasu pořádně zostra a během úvodních pěti minut Toronto Maple Leafs přestřílelo 6:1, gól se mu ale vstřelit nepodařilo a na opačné straně mohl z ničeho nic udeřit Tyler Bozak, který se ocitl sám před Jonathanem Quickem a snažil se zamířit mezi jeho betony, zkušený brankář LA Kings je ale včas sevřel a připsal si skvělý zákrok, stejně jako v závěru úvodního dějství proti nebezpečné střele Diona Phaneufa ihned po vhazování. LA Kings si vytvořilo několik slibných šancí, z nichž největší měl asi u levé tyče Milan Lucic, který hned po naskočení na led mohl vstřelit gól, z blízkosti ale na Jamese Reimera nevyzrál. Hodně aktivní byl během úvodních dvaceti minut Alec Martinez, žádná z jeho střel ale v síti neskončila. Skóre po první třetině. Los Angeles Kings 0 Toronto Maple Leafs 0.
20:00
19:49
Alec Martinez na levém křídle vypálil ihned po vhazování a James Reimer chvíli nevěděl, kde má puk! Nakonec ho ale dokázal vyrazit, a tak se v první třetině žádného gólu nedočkáme.
19:45
Nyní se v útočném pásmu LA Kings ocitl na zemi po tvrdém střetu rozhodčí a hra byla okamžitě přerušena! Hlavní rozhodčí se tam nepříjemně srazil s Jakem Muzzinem.
19:26
Roman Lucic dostal menší trest, 2 minuty hrubost.
19:26
Roman Polák dostal větší trest, 5 minut vražení na hrazení, plus osobní trest, 10 minut nesportovní chování.
19:26
Tyler Toffoli zůstal chvíli nehybně ležet na ledové ploše, nyní už je ale zpět na bruslích a vypadá to, že bude v pořádku.
19:26
Tyler Toffoli byl v rohu útočného pásma LA Kings nepříjemně atakován Romanem Polákem a na ledě se poté strhla větší potyčka.
19:06
Dustin Brow na levé straně pouze nahodil puk do útočného pásma a odjel střídat.
18:34
Do konce první třetiny zbývají odehrát necelé dvě minuty a vypadá to, že během úvodního dějství se gólu nedočkáme.
17:52
Na opačné straně vypálil z levé strany útočník Marián Gáborík, jeho střela ale našla pouze výstroj připraveného Jamese Reimera, který si připsal další úspěšný zákrok.
17:19
Kapitán Toronta Maple Leafs Dion Phaneuf na pravém křídle vypálil ihned po vhazování mezi betony Jonathana Quicka, ten ale včas zavřel vrátka a nadvakrát jeho nebezpečnou střelu zastavil!
17:06
James van Riemsdyk vypálil na levém křídle od modré čáry a připravený Jonathan Quick ukryl jeho střelu v lapačce.
16:36
Los Angeles Kings je v dnešním zápase zatím nebezpečnější, gól se mu ovšem vstřelit nepodařilo.
16:31
Jake Muzzin na levém křídle nabral velkou rychlost a v blízkosti levé tyče poté prudce vypálil, James Reimer ale jeho střelu vyrazil a poradil si i s jeho následnou dorážkou!
15:25
James Reimer vyjel za svou bránu, kde zastavil nahození Los Angeles Kings a poté rozehrál.
15:00
Luke Schenn musel rychle spěchat za bránu pro puk, aby Toronto nepustil do nějaké šance, což se mu podařilo.
14:37
Vyloučený Tyler Bozak je zpět na ledě a po zakázaném uvolnění Los Angeles Kings následuje další reklamní přestávka.
14:24
Los Angeles Kings se během přesilové hry k ničemu nedostalo a jeho střely skončily všechny mimo.
13:46
Alec Martinez vypálil od modré čáry, jeho následná střela ale byla přizvednuta a skončila vedle pravé tyče.
12:30
Tyler Bozak (TOR) dostal menší trest, 2 minuty hákování.
12:05
Milan Lucic naskočil na led a ihned se u levé tyče ocitl v obrovské šanci, překonat Jamese Reimera ale nedokázal! Brankář Maple Leafs zatím chytá skutečně skvěle.
11:58
Christian Ehrhoff vypálil od modré čáry a James Reimer jeho střelu směřující k pravé tyči levým betonem vyrazil! Pěkný zákrok.
11:23
Kings nahodili puk na pravém křídle do útočného pásma a Tanner Pearson spěchal za pukem, vybojovat se mu ho ale nepodařilo.
11:20
Hra byla přerušena a čeká nás další komerční přestávka.
10:47
Los Angeles Kings se nepodařilo přejít útočnou modrou čáru a museli spěchat pro puk zpět do obranného pásma mezitím co oba týmy odjely střídat.
10:08
Morgan Rielly počkal za bránou, až jeho spoluhráči dostřídají.
09:42
Anze Kopitar vystřelil od modré čáry a jeho pokus zápěstím zamířil vedle vzdálenější pravé tyče.
08:31
Michael Mersch se ocitl v blízkosti levé tyče ve velké šanci, z úhlu ale propálit pozorného Jamese Reimera nedokázal poté, co ho krásnou diagonální přihrávkou z pravého křídla našel Vincent Lecavalier!
08:25
Zatím se hraje ve velmi vysokém tempu a Toronto Maple Leafs se po zisku puku po levém křídle pokusilo rychle přejít do útočného pásma, jeho akci ale zastavilo postavení mimo hru.
08:17
James Reimer se vydal za svou bránu, aby holí zastavil nahození Los Angeles Kings.
07:07
Dwight King se u pravé tyče ocitl v dobré šanci, jeho střela po ledě ale orazítkovala pouze vnější oblouk brány!
06:51
Jonathan Quick u své pravé tyče zmrazil puk po nahození Toronta Maple Leafs a po přerušení hry přichází na řadu první reklamní přestávka.
06:24
Tyler Bozak dostal krásnou přihrávku před bránu a poté se snažil z blízkosti střelou po ledě zamířit u pravé tyče mezi betony Jonathana Quicka, ten se ale překonat nenechal a skvělým zákrokem jeho pokus vyrazil!
05:58
Kings se opět nepodařilo rozehrát a jeho hráči pouze vyhodili puk na další zakázané uvolnění.
05:50
Anze Kopitar prohrál na levém křídle závod o puk a rozhodčí odpískali proti LA Kings zakázané uvolnění.
05:39
James Reimer vyjel za svou bránu, aby zastavil nahození Los Angeles Kings a rozehrál.
05:17
Matt Hunwick dojel za svou bránu pro puk a chvíli ho tam podržel, aby jeho spoluhráči mohli v klidu dostřídat.
04:29
Puk byl ve středním pásmu sražen na střídačku LA Kings a hra byla přerušena.
04:11
Los Angeles Kings špatně střídalo a Toronto se málem dostalo na levém křídle útočného pásma do šance, vše ale vyřešil dobrým obranným zákrokem Brayden McNabb.
03:30
Marián Gáborík si na levém křídle dobře pokryl puk a poté ho bekhendem poslal na bránu, jeho následné zakončení ale postrádalo přesnost a zamířilo vedle vzdálenější pravé tyče.
02:47
Alec Martinez na levém křídle vypálil od mantinelu a James Reimer jeho střelu vyrazil do ochranné sítě.
02:24
Jonathan Quick zastavil nahození Maple Leafs ze středního pásma a holí rychle rozehrál za bránu.
01:37
Christian Ehrhoff na levém křídle tvrdě vypálil od modré čáry a jeho následná střela byla sražena vedle pravé tyče.
01:03
Alec Martinez vypálil z pravého kruhu pro vhazování, James Reimer byl ale u své levé tyče připraven a připsal si první úspěšný zákrok v dnešním zápasem.
00:17
Kings nedokázali dobruslit puk za bránou a Nazem Kadri na levém křídle nabral rychlost, jenže přejel modrou čáru příliš brzo a první útočnou akci Toronta zastavilo postavení mimo hru.
00:06
Anze Kopitar vyhrál úvodní vhazování dnešního zápasu a LA Kings okamžitě nahodilo puk do útočného pásma.
00:01
V sestavách obou dnešních soupeřů nechybí slovenští hokejisté. Na straně domácího LA Kings se představí v útoku Marián Gáborík, zatímco v dresu Toronto Maple Leafs obránce Martin Marinčin, který nastoupí v obranném páru s Romanem Polákem. V bráně Toronta Maple Leafs začne James Reimer, zatímco klec Los Angeles Kings bude hájit Jonathan Quick.

Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – McNabb, Doughty (A), Muzzin, Martinez, Ehrhoff, Schenn – Lucic, Kopitar (A), Toffoli – Pearson, Carter, Gáborík – King, Lewis, Brown (C) – Mersch, Lecavalier, Nolan. Hlavní trenér: Darryl Sutter.

Toronto Maple Leafs: Reimer (Bernier) – Gardiner, Phaneuf (C), Hunwick (A), Rielly, Marinčin, Polák – van Riemsdyk, Bozak (A), Parenteau – Grabner, Kadri, Komarov – Winnik, Arcobello, Lupul – Matthias, Holland, Boyes. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Rozhodčí: TJ Luxmore, Kelly Sutherland – Kiel Murchison, Jay Sharrers.

Marián Gáborík (LAK) 8+8, +/- -1
Roman Polák (TOR) 0+9, +/- +13
Martin Marinčin (TOR) 0+0, +/- +0
Vzájemné zápasy:

20.12.15 Toronto Maple Leafs – LA Kings 5:0
Toronto Maple Leafs:

Toronto Maple Leafs v pátek ráno bude pokračovat na ledě Los Angeles Kings ve svém třízápasovém tripu po Kalifornii. Maple Leafs zahájili sérii venkovních zápasů skvěle poté, co na ledě Anaheimu Ducks zvítězili 4:0. Hlavní trenér Mike Babcock po vyhraném utkání prohlásil, že brankář James Reimer začne proti LA Kings v bráně a je po fyzické stránce skvěle připraven. Reimer nechytal od 4. prosince kvůli poraněným tříslům, nyní je ale v pořádku. Jonathan Bernier proti Anaheimu předvedl 39 zákroků a vychytal čisté konto.
Los Angeles Kings:

Kings od 27. prosince vyhráli pět utkání v řadě, jejich skvělou sérii ale ukončilo v posledním zápase Colorado Avalanche, které v Pepsi Center zvítězilo 4:1. Čtvrtý gól Avalanche vstřelil ve třetí třetině Jarome Iginla a zaznamenal svůj jubilejní 600. gól v NHL. LA Kings se může pochlubit fantastickou bilancí, když v domácím prostředí letos z 18 zápasů ani jednou neprohrálo a dvanáctkrát přitom zvítězilo v normální hrací době.
Los Angeles v pátek brzo ráno přivítá na svém ledě Toronto, kterému má po prvním vzájemném utkání v letošní sezóně NHL co oplácet. Kings 20. listopadu prohráli v Air Canada Center vysoko 5:0 a obrovskou zásluhu na tom měli Michael Grabner, který zaznamenal dva góly a dvě asistence, a Leo Komarov, jenž si připsal tři kanadské body za dva góly a jednu asistenci. Jonathan Bernier v bráně Toronta předvedl 26 zákroků a udržel čisté konto, zatímco jeho protějšek Jhonas Enroth z 34 střel inkasoval pět gólů. Zápasem ze Staples Center Vás provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.