To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou!
Československá stopa v dnešním zápase:

ALEŠ HEMSKÝ (DAL) – 0+0, 4 střely, čas na ledě 14:27
Tři hvězdy utkání:

1. CHARLIE COYLE (MIN) – 1+1, 4 střely, čas na ledě 14:21
2. ANTTI NIEMI (DAL) – 30 úspěšných zákroků, 1 inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 96,8%

Největší čas na ledě: Suter 28:45 – Demers 24:48

Branky a nahrávky: 5. Spurgeon, 9. Coyle (Fontaine, Niederreiter), 51. Niederreiter (Coyle, Fontaine) – 35. Jo. Benn (Spezza), 39. Fiddler (Eaves, Goligoski), 40. Seguin (Sharp, Ja. Benn), 44. Roussel (Oduya), 59. Eakin, 60. Fiddler (Seguin). Rozhodčí: Joannette, Hanson – McElman, Knorr. Diváci: 19047.
Dlouho to v dnešním zápase vypadalo, že si Minnesota odnese dva body za výhru. Po výborném začátku utkání, kdy Wild už v 9. minutě vedli 2:0 zásluhou Jareda Spurgeona a Charlieho Coyla, se domácí sesypali.

Obrat ve skóre přišel v závěru prostředního dějství, když se nejdřív v 35. minutě poprvé v sezoně trefil Jordie Benn. V závěrečných minutách druhé části hry se pak prosadili ještě Vernon Fiddler v přesilové hře a po chybě domácí obrany také Tyler Seguin.

Vedení Dallasu pak ještě na startu třetí dvacetiminutovky navýšil důrazem před brankou Antoine Roussel. Domácím se ještě podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu, když se v 51. minutě trefil Nino Niederreiter.

Více toho už ale hráči Minnesoty nezvládli, naopak hosté ještě vylepšili svou výhru o další dvě branky, když se do prázdné klece trefili Cody Eakin a podruhé v dnešním zápase veterán Vernon Fiddler. Dallas tak v divokém utkání zvítězil na ledě Minnesoty 6:3!
59:47
Dallas právě vstřelil branku!
Hosté přidávají ještě jednu branku do opuštěné klece Minnesoty! Tyler Seguin vybojoval kotouč v obranném pásmu, posunul jej na VERNONA FIDDLERA, který si ještě popotáhl puk blíže k brance a těsně za modrou čárou přesně vystřelil! Asistence: Tyler Seguin.
59:10
Další střelecký pokus přes celé kluziště od Tylera Seguina končí mimo branku, a tudíž i na zakázaném uvolnění.
58:45
Obrovský tlak teď předvedli domácí útočníci do Niemiho, který však celou situaci dokázal skvěle ustát! Se svými dorážkami neuspěli Parise, Vanek ani Pominville!
58:19
Domácí hrají opět bez brankáře!
58:07
Hra domácích bez brankáře netrvala dlouho, po vyhraném vhazování totiž střelou o mantinel poslal puk do odkryté branky CODY EAKIN! Měl však obrovské štěstí, puk totiž na branku vůbec nemířil, po hraně ale dostal jiný směr. Navíc jej ještě málem dostihl dojíždějící Spurgeon. Bez asistence.
57:59
Devan Dubnyk už zůstává na střídačce, Minnesota se pokusí o vyrovnání v šesti hráčích v poli!
57:59
Antti Niemi pokryl střelecký pokus Mikka Koiva z levé strany, po poslední reklamní přestávce se bude vhazovat v obranném pásmu Dallasu.
57:31
Jamie Benn se Seguinem dostali kotouč z vlastního pásma až do útočného rohu a mohou vystřídat.
56:55
Moc času už domácím nezbývá, za chvíli se půjde do posledních tří minut třetí třetiny.
56:21
Aleš Hemský jen nahodil puk do útočného pásma a ani se ho nevydal stíhat. Naopak domácí rychle obrací hru zpátky před Niemiho.
55:50
Marco Scandella famózní přihrávkou našel na útočné modré čáře Jasona Zuckera, který si ale nedokázal zpracovat dobře kotouč.
55:14
Po zakázaném uvolnění Stars se bude vhazovat po pravé ruce Anttiho Niemiho.
55:00
Nino Niederreiter vypálil od levého mantinelu velmi dobře, Antti Niemi musel utěsnit prostor u bližší tyče!
54:22
Klingberg se Spezzou teď měli štěstí při rozehrávce, vysoko napadající domácí hokejisté jim nadělali starosti, které nakonec hostující hráči zvládli.
53:47
Vernon Fiddler se ani nesnažil o střelu, jen puk nahodil za Dubnykovu branku, kde další souboj svádí Sceviour.
53:18
Antoine Roussel dravě dojel nahozený kotouč v útočném pásmu, hosté se ovšem před Dubnykem dlouho neohřáli.
52:47
Devan Dubnyk si nadvakrát poradil se střeleckým pokusem Jordieho Benna od modré čáry.
52:15
Aleš Hemský se snažil vysunout dopředu Ničuškina, přihrávku ale vystihl Matt Dumba, který rychle obrací hru na druhou stranu.
51:32
Málem bylo vyrovnáno! Po Granlundově střílené přihrávce do brankoviště si hosté skoro srazili kotouč do vlastní sítě!
51:03
Domácí hokejisté jako politi živou vodou opět kombinují v útočném pásmu.
50:26
Minnesota právě vstřelila branku!
Domácím se podařilo snížit! Charlie Coyle zavezl kotouč do útočného pásma, kde si ho vyměnil s Niederreiterem. Coyle poté zpoza branky našel zadovkou právě NINA NIEDERREITERA, který nadvakrát procedil kotouč za Niemiho záda! Asistence: Charlie Coyle a Justin Fontaine.
49:39
Zakázané uvolnění tentokrát na straně Minnesoty, hra se stěhuje před branku Devana Dubnyka.
48:59
Trenér hostů Lindy Ruff si bere oddechový čas, aby si jeho hráči mohli po icingu alespoň trochu odpočinout.
48:59
Dlouhou pasáž bez přerušení ukončuje až zakázané uvolnění Stars, vhazovat se bude před Niemiho brankou.
48:33
Valerij Ničuškin přebruslil na levé straně Dumba a dostal se až ke střele, kterou Dubnyk pokryl.
47:56
Patrick Sharp se dostával do úniku, nakonec nedokázal ani zakončit, jelikož ho stihli dobruslit dva protihráči.
47:27
Hraje se hodně plynule, utkání má stále výborné strhující tempo!
46:20
Na druhé straně se po rychlém brejku dostal k zakončení téměř do prázdné branky Colton Sceviour, situaci ale přejel a zakončit do odkryté klece už nedokázal!
46:07
Antti Niemi zastavil dobrou střelu Marca Scandelly, puk se pak odrazil těsně vedle hostující branky.
45:14
Další útok Minnesoty je zastaven kvůli postavení mimo hru, domácí ale ani po čtvrtém inkasovaném gólu nic nezabalili a budou se snažit o vyrovnání.
44:58
Po rychlé kombinaci domácích nabízel puk před branku Jason Pominville, Granlund však byl se svou hokejkou příliš krátký.
44:17
Mattias Janmark se dostal k bekhendové dorážce z bezprostřední blízkosti branky, Dubnyk tentokrát úspěšně zakročil.
43:41
Branka platí! Minnesota tak přichází o svůj oddechový čas, což se domácím také nemusí v závěru utkání vyplatit.
43:41
Domácí trenér si ale ještě bere trenérskou výzvu, jestli gólové situaci nepředcházelo ofsajdové postavení.
43:41
Po tlaku domácích se ale paradoxně na druhé straně radují hosté! Od modré čáry vypálil Johnny Oduya, puk se zastavil před brankou na bránícím Dumbovi a jako první se dokázal zorientovat ANTOINE ROUSSEL, který bekhendem překonal Dubnyka! Asistence: Johnny Oduya.
43:08
Domácí hráči si každopádně od začátku třetí třetiny jdou za vyrovnáním. Puk se nyní ocitl na střídačce Minnesoty, vhazovat se bude ve středním pásmu.
42:33
Podobná situace, tentokrát ale Parise hledal před brankou Pominvilla, Niemi se svými obránci opět úspěšní.
41:42
Ryan Suter od levého hrazení výbornou přihrávkou našel před brankou Charlieho Coyla, který puk nasměroval jen do Niemiho betonu!
41:30
Janmark netečoval Demersovu přihrávku, a tak je odpískáno zakázané uvolnění Dallasu.
41:01
Antti Niemi si připisuje snadný zákrok proti nahození Jonase Brodina od modré čáry.
40:35
Bennovi se nepovedlo přihrávkou najít Seguina, který se ale málem ke kotouči dostal po další chybě v obraně Wild.

Největší čas na ledě: Suter 17:56 – Demers 15:51
Nevídaný obrat předvedli hráči Dallasu v posledních minutách druhého dějství. Dlouho předlouho nemohli Stars najít recept na skvěle chytajícího Dubnyka, až se jim nakonec během pěti minut podařilo otočit vývoj zápasu třemi brankami.

Obrat odstartoval v 35. minutě svým prvním gólem v sezoně Jordie Benn, jehož nahození od modré čáry skončilo až v brance. Minutu a půl před koncem druhé třetiny pak navíc využil přesilovou hru Vernon Fiddler.

To ještě ale nebylo v podání Stars vše, po Spurgeonově chybě v obraně se ještě krátce před přestávkou prosadil Tyler Seguin a otočil tak stav zápasu na stranu hostů. Dallas tak po čtyřiceti minutách hry už vede na ledě Minnesoty 3:2.
40:00
39:54
Jason Spezza ještě v úplném závěru prostředního dějství mohl přidat další branku, z ostrého úhlu ale mířil mimo tři tyče.
39:30
A je otočeno! Nevídaný kolaps domácích v závěru druhého dějství potvrdil obrovskou hrubkou Spurgeon, který při rozehrávce trefil napadajícího Sharpa a k odraženému puku se dostal TYLER SEGUIN, který se tváří v tvář Dubnykovi nemýlil! Asistence: Patrick Sharp a Jamie Benn.
39:13
Další útok Dallasu je zastaven pro postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
38:30
V samém závěru přesilové hry se hostům nakonec podařilo vstřelit gól! Vynikající střílenou přihrávku Alexe Goligoskiho před brankou za Dubnykova záda usměrnil Patrick Eaves! Po přezkoumáni záběru byl nakonec jako střelec uveden VERNON FIDDLER, jehož puk před brankou ještě zřejmě lehce tečoval. Asistence: Patrick Eaves a Alex Goligoski.
37:59
Jason Spezza ustál několik soubojů u pravého hrazení, následně ale nepřesnou přihrávkou vyhnal Jamieho Benna do středního pásma.
37:26
Hostům se navíc nedaří dostat zpátky do útočného pásma, Nate Prosser opět osvobodil svůj tým.
37:00
Dubnyk dokázal pokrýt ránu Aleše Hemského a vzápětí se Koivovi povedlo vyhodit přes všechny čáry.
36:32
Dallas si zahraje další přesilovou hru, za podražení je vyloučen Jared Spurgeon.
36:03
Zach Parise opět ukázal svou bojovnost, jeho snaha ale nakonec vyšla vniveč, jelikož domácí se v útočném pásmu dlouho neohřáli.
35:35
Hostující hráči se v dalším útočném snažení dostali do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
35:19
Mikael Granlund mohl velmi rychle vrátit vedení na stranu Wild! Tváří v tvář Niemimu ale vystřelil jen do brankáře!
34:59
Hostům se podařilo snížit! Na první pohled neškodné nahození JORDIEHO BENNA od modré čáry skončilo za zády Dubnyka. Zpomalený záběr ukázal lehkou teč jednoho z bránících hráčů Minnesoty. Asistence: Jason Spezza.
34:42
Puk vypadl na domácí střídačku, po komerční přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.
34:24
Ani závěr početní výhody se Hvězdám nepovedl a už i Mikko Koivu je na ledě a domácí hrají v plném počtu.
33:52
Granlund a Sharp jsou zpátky na ledě, Dallas pokračuje v přesilové hře 5 na 4.
33:36
Aleš Hemský hledal před brankou Patricka Eavese, Dubnyk dobře zasáhl a Jonas Brodin následně vyhodil.
33:19
Devan Dubnyk si vychutnal další zákrok, když lapačkou stáhl kotouč po dalším pokusu Tylera Seguina.
32:47
Jamie Benn našel ve výborné pozici Tylera Seguina, jehož vynikajícím zákrokem vychytal Dubnyk!
32:24
Opět se bude vylučovat, tentokrát už jen na domácí straně. Za nedovolené bránění míří na trestnou lavici Mikko Koivu, Stars si tak zahrají dlouhou přesilovku 4 na 3!
32:04
Hraje se ve čtyřech na obou stranách, Benn se Seguinem se při první akci dostali do postavení mimo hru.
31:52
Tentokrát už se určitě vylučovat bude. Po další potyčce u střídaček putují na trestnou lavici Mikael Granlund, který celou situaci vyvolal hitem na Klingberga, a Patrick Sharp. Oba hráči potrestáni za hrubost.
31:52
31:41
Devan Dubnyk raději pokryl kotouč do své lapačky po nahození Jamieho Benna ze středního pásma, po reklamní pauze se bude vhazovat před brankou Minnesoty.
31:06
Jak to jde ztuha se teď přesvědčil Valerij Ničuškin, jehož při pokusu o střelu atakovali hned dva protihráči.
30:35
Na hostech je znát, že by chtěli s výsledkem zápasu co nejrychleji něco udělat, přes dobře organizovanou defenzivu Minnesoty se ovšem velmi těžko prosazuje.
29:49
Jamie Benn vlažným způsobem přijel do útočného pásma a jeho svižnou střelu musel Dubnyk vyrážet.
29:26
Jason Pominville dobře skryl svou střelu přes několik hráčů, Antti Niemi si ale našel skulinu, přes kterou viděl a zasáhl lapačkou.
28:55
Granlund nepřesně přihrával na Pominvilla a Jason Spezza už rychle otáčí hru na druhou stranu.
28:21
Thomas Vanek dostal hodně času a prostoru na modré čáře, nakonec ještě přihrál na Prossera, jehož střílená přihrávka jen proletěla kolem branky.
27:48
Devan Dubnyk si připisuje další úspěšný zákrok, když vyrážečkou zastavil ránu Codyho Eakina z pravé strany.
27:24
Opět emoce na ledě. Jarret Stoll u střídaček dohrál Johna Klingberga, který si to nenechal líbit a po Stollovi se hned ohnal. Následně se před brankou pustil Carter do Fiddlera, ani jednu situaci ale rozhodčí nevyhodnotili tak, že by vylučovali.
26:48
Elitní formaci Dallasu se dnes zatím nedaří podle představ, Jamie Benn teď hodně nepřesně přihrával na najíždějícího spoluhráče a po ztrátě puku raději mizí na střídačce.
26:11
Zatím nejvážnější situace ve druhé třetině! Po střele Aleše Hemského zůstal puk ležet v brankovišti pod Dubnykem, domácí brankář si jej ale všiml včas a lapačkou kotouč pokryl!
25:36
Hodně nepovedená střela Alexe Goligoskiho nakonec doputovala až k Dubynkovi, který puk vyrážečkou srazil za branku.
25:03
Zach Parise, jak je jemu vlastní, zabojoval v souboji o puk a málem připravil exkluzivní šanci pro Pominvilla, hostující hráči se ale stačili včas vrátit.
24:25
Minimum přerušení ve druhé třetině zatím prospívá plynulé hře, po přestávce se zatím hraje velmi vyrovnaně.
23:56
Čtvrtá lajna Minnesoty se teď usadila s kotoučem v útočném pásmu, hráči Wild zatím jen kombinují kolem mantinelu.
23:18
Justin Fontaine byl jako první u vyhozeného puku, jeho střela z ostrého úhlu ale nebyla přesná.
22:43
Colton Sceviour získal puk v útočném pásmu a ihned jej poslal na Dubnykovu branku, domácí brankář jeho střelu dokázal vyrazit.
22:06
Vanekovi se nepovedlo prohodit kotouč mezi nohami Goligoskiho, a tak se ke střele ani nedostal.
21:35
Neposedně skákající kotouč po několika odrazech musel Antti Niemi lapit, jinak by se možná snesl do jeho branky.
21:00
Elitní formace Minnesoty zakombinovala v útočné třetině, lehké nahození Ryana Sutera od modré čáry ale nenadělalo Niemimu žádný problém.
20:24
Cody Eakin vyslal dobrou střelu zápěstím, kterou Dubnyk vyrazil jen před sebe, následná Eakinova dorážka byla hodně nepřesná.

Největší čas na ledě: Suter 8:34 – Klingberg 7:30
První třetina dnešního zápasu nezastihla lídra Západní konference v dobrém světle, úvod utkání se především hrubě nepovedl Karimu Lehtonenovi, který ze čtyř střel hned dvakrát inkasoval a v 9. minutě už putoval na střídačku, jeho místo zaujal Antti Niemi.

Skóre dnešního duelu otevřel již v 5. minutě parádní individuální akcí obránce Jared Spurgeon, který s kotoučem na hokejce projel celým kluzištěm a následně přesně zakončil na přední tyč.

O chvíli později se v útoku neprosadila elitní dvojice Dallasu a z následného protiútoku se v situaci dvou na jednoho trefil Charlie Coyle. Zach Parise pak neproměnil svůj samostatný únik. Minnesota tak po dvaceti minutách hry vede nad Dallasem 2:0.
20:00
19:37
V závěru prvního dějství jsou aktivní opět domácí hokejisté, Niemi zlikvidoval i Niederreiterovu střelu.
19:08
Výborná střela Charlieho Coyla z pravého kruhu štípla Niemiho do vyrážečky, brankář hostů výborně zasáhl.
18:49
Kotouč skončil v prostoru střídaček, vhazovat se bude ve středním pásmu.
18:03
Čtvrtá formace Divočiny se na malou chvíli usadila s pukem v útočném pásmu, Jarret Stoll ale rychle přišel o kus černé gumy v souboji s Jordiem Bennem.
17:35
Parise vyslal dopředu Cartera, který si ovšem neporadil s Goligoskim a na druhou stranu tak opět obrací hru Hvězdy.
17:09
Domácí hráči ani fanoušci teď nejsou spokojeni s verdiktem rozhodčích, kteří odpískali Wild zakázané uvolnění.
16:42
Mikael Granlund sice dobře vystihl rozehrávku Stars, poté ale přihrávkou nenašel před brankou nikoho ze svých spoluhráčů.
16:14
Antti Niemi vyrazil střelu Charlieho Coyla od pravého mantinelu, na druhé straně Devan Dubnyk v pohodě pokryl zakončení Valerije Ničuškina.
15:32
Nate Prosser u vlastní branky čeká až jeho spoluhráči dostřídají, zatím nemá komu rozehrát kotouč.
15:07
Tyler Seguin se poprvé v dnešním utkání trochu více ukázal, jeho dobrou střelu z levého kruhu vyrazil Dubnyk ramenem.
14:41
Chris Porter narazil za Niemiho brankou na mantinel Jasona Demerse, který se na střídačku nevrací zrovna ve stoprocentním stavu, nicméně jde po svých.
14:06
Postavení mimo hru zastavilo další útočné snažení Stars, vhazovat se bude ve středním pásmu.
13:40
Dallas se v dnešním zápase stále hledá, projev hostujícího týmu se ale s přibývajícími minutami lepší.
13:08
Vernon Fiddler se dostal s pukem už za branku, a tak se pokusil odrazit kotouč o Dubnyka do branky, což se mu nepovedlo.
12:29
Na druhé straně pálil opět Johnny Oduya, i jeho střelecký pokus skončil mimo zařízení.
12:01
Zajímavá střela Ryana Sutera z mezikruží skončila těsně nad brankou, utkání nabírá na tempu.
11:43
Další střelu Aleše Hemského od levého hrazení srazil ještě před Dubnykem obránce Nate Prosser.
11:00
Hráči Stars se dostali do problémů ve vlastním pásmu, když nezvládli napadání aktivních domácích hokejistů a přišli o kotouč.
10:24
Patrick Eaves nepřesně přihrával na Ničuškina, domácí hokejisté se pak ale jen zbavili kotouče vyhozením na zakázané uvolnění.
09:48
Zach Parise se dostal do samostatného úniku, stíhán Klingbergem ale nakonec jen v pádu šťouchnul kotouč směrem na Niemiho, který měl se zákrokem nakonec velké potíže, puk ale dokázal zkrotit!
09:34
Po krátké rozmíšce v přerušené hře se vylučovat nebude, rozhodčí jen uklidnili emoce.
09:34
Tvrdá rána Jyrkiho Jokipakky od modré čáry skončila mimo branku, odražený puk od zadního mantinelu pak sebral Devan Dubnyk.
08:45
Mikko Koivu se pokusil překvapit Niemiho hned střelou z o strého úhlu, bekhendem zamířil mimo tři tyče.
08:16
Druhá inkasovaná branka je rovněž konečnou pro Kariho Lehtonena v dnešním zápase, do branky Stars nastupuje Antti Niemi!
08:16
Wild přidávají další branku! Elitní formace hostů se neprosadila v útočném pásmu a do rychlého přečíslení dvou na jednoho se dostali Coyle s Fontainem. CHARLIE COYLE vzal celou akci na sebe a z levé strany vystřelil přesně na zadní tyč! Asistence: Justin Fontaine a Nino Niederreiter.
07:51
Aleš Hemský se pěkně obtočil kolem branky a dostal se až do zakončení, Dubnyk ovšem očekával střelu po ledě a betonem pokus českého útočníka pokryl.
07:30
Jordie Benn je po tvrdém hitu od Vaneka v pořádku na ledě, aktuálně se za vlastní brankou snaží rozehrát novou akci svého týmu.
06:56
Mikael Granlund zpoza branky hledal své spoluhráče před Lehtonenem, Pominville ani Parise se však ke kotouči nedostali.
06:08
Kotouč byl sražen až na tribunu mezi diváky, po reklamní přestávce se bude vhazovat v obranném pásmu Wild.
05:41
Elitní formace Stars se sice usadila s pukem v útočné třetině, Bennova střela byla ovšem sražena a Sharpův pokus zlikvidoval Dubnyk.
05:10
Devan Dubnyk vzápětí kryje střelu Alexe Goligoskiho od modré čáry.
04:57
Domácí se ujímají brzkého vedení! JARED SPURGEON předvedl na obránce až nevídanou akci, kterou dokázal gólově zakončit. Až od vlastní branky projel celým kluzištěm a z pravé strany překvapil Lehtonena střelou na bližší tyč! Bez asistence.
04:11
Thomas Vanek teď v rohu kluziště sroloval na mantinel Jordieho Benna, hrůzostrašně vypadající zákrok nebude rozhodčími trestán.
03:44
Devan Dubnyk úspěšně zasáhl proti střele Johnnyho Oduyi od modré čáry, přes hradbu těl před jeho brankou měl ale i štěstí.
03:22
Tečovaná střela Matta Dumby od modré čáry končí až v ochranné síti za Lehtonenovou brankou.
02:53
Tlak hostů v útočné třetině ukončuje čárový rozhodčí, který odpískal Hvězdám přihrávku rukou. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
02:24
Jarret Stoll přihrávkou našel před brankou Portera, který nastřelil jen opět dobře připraveného Lehtonena.
01:58
Výborné střídání třetí lajny domácích zakončil Niederreiter povedenou tečí Suterovy střely, Lehtonen se štěstím dokázal zakročit.
01:35
Nino Niederreiter dobře nabil před branku Justinu Fontaineovi, jehož střela skončila těsně vedle.
01:13
Lehtonen teď rozehrál hodně nepřesně a puk se o plexisklo dostal až do ochranné sítě, vhazovat se bude opět před hostující brankou.
00:52
Po zakázaném uvolnění Dallasu se bude vhazovat po pravé ruce Kariho Lehtonena.
00:33
Jamie Benn se dravě dostal do útočného pásma, kde ovšem Stars z prvního útoku nic nevytěžili.
00:01
Máme po hymně, nyní už nic nebrání začátku zápasu.
Hráči obou týmů už nastupují na ledovou plochu, za chvíli zazní americká státní hymna.
Jak je v NHL zvykem, utkání začne s několikaminutovým zpožděním.

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Suter, Spurgeon, Scandella, Brodin, Prosser, Dumba – Parise, Granlund, Pominville – Vanek, Koivu (C), Zucker – Niederreiter, Coyle, Fontaine – Porter, Stoll, Carter. Trenér: Mike Yeo.

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Goligoski, Klingberg, Oduya, Demers, Jokipakka, Jo. Benn – Ja. Benn (C), Seguin, Sharp – Janmark, Spezza, Hemský – Roussel, Eakin, Ničuškin – Sceviour, Fiddler, Eaves. Trenér: Lindy Ruff.

Rozhodčí: Joannette, Hanson – McElman, Knorr.

ALEŠ HEMSKÝ (DAL) – 32 zápasů, 13 bodů (3+10)
RADEK FAKSA (DAL) – 14 zápasů, 2 body (1+1)
DALLAS STARS

Od Dallasu se čekalo hodně už před loňskou sezonou, která ale týmu ze státu Texas vůbec nevyšla. Před letošním ročníkem byly očekávání ještě vyšší a Hvězdy je zatím až nad přdepoklady dobře splňují.

S 50 body na kontě aktuálně nenajdete v Západní konferenci lepší tým, společně s Washingtonem vládnou Stars celé lize. Na druhé Chicago v rámci Centrální divize má Dallas náskok šesti bodů.

O body se u Stars stará především nezastavitelná dvojice Jamie Benn-Tyler Seguin, kteří dohromady nasbírali již 88 bodů! Oba stíhají v tabulce produktivity celé NHL Patricka Kanea z Chicaga. Skvěle se také daří švédskému obránci Johnu Klingbergovi.
MINNESOTA WILD

Minnesota v loňském ročníku předvedla úchvatnou stíhací jízdu, která se zastavila až ve vyřazovacích bojů. Letos se už Wild zařadili mezi top týmy Západní konference od začátku, aktuálně se svěřenci kouče drží na 4. místě v nabité Centrální divizi.

V posledním zápase sice Divočina prohrála na ledě Nashvillu 2:3, předtím ale Minnesota třikrát za sebou zvítězila proti Rangers, Vancouveru a San Jose. Na kontě mají Wild 40 bodů, což činí pětibodový náskok na zvedající se Colorado.

Týmové bodování vede s 29 body za 8 gólů a 21 asistencí kapitán Mikko Koivu. Nejlepšími střelci jsou s 11 góly Zach Parise a Thomas Vanek. Výborně si vede tradičně také obránce Ryan Suter, který letos střílí na jeho poměry dost gólů (5).
Zdravím všechny fanynky a fanoušky nejlepšího ledního hokeje na zeměkouli! Nová sezona NHL je už několik týdnů v plném proudu. Noc z pondělí na úterý nabídne celkem osm utkání, v tomto podrobném online přenosu budeme sledovat zápas mezi Minnesota Wild a Dallas Stars.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.