Autorem branky je JARED SPURGEON. Asistence: Charlie Coyle a Jason Pominville.
Češi a Slováci v týmech
Ondřej Palát (TBL) – 2+5
Andrej Šustr (TBL) – 0+2
Tampa Bay Lightning
Hosté spadají do atlantické divize, do východní konference, tudíž uvidíme střetnutí klubů z odlišných konferencí. Tampa dokázala vybojovat také šestnáct bodů, ale potřebovala na ně o tři zápasy více, než jeho dnešní soupeř. Vyhrát se povedlo celku z východního pobřeží USA pouze pětkrát. Osm utkání prohrál, z toho dvě v prodloužení. Dvě další utkání vyhrál v prodloužení.
Stav na listině zraněných v celku Lightning, tak mimo hru je obránce Ohlund a křídelník Drouin.

Minnesota Wild
Domácí celek hraje v centrální divizi, která spadá pod západní konferenci v NHL. V dosavadním průběhu sezóny si domácí připsali celkem šestnáct bodů z dvanácti utkání. Vyhrát dokázali sedmkrát, třikrát prohráli a dvakrát se domácím podařilo prohrát v prodloužení. Ačkoli více než polovinu utkání Minesotští vyhráli, tak mají velice vyvážený poměr vstřelených a inkasovaných branek – 37:35. Zranění hráči na straně domácích jsou útočníci Graovac, Fontaine a obránce Folin, který má méně závažné zranění.