To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového pracovního dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou!
Československá stopa v dnešním zápase:

MARIÁN HOSSA (CHI) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:32
MICHAL ROZSÍVAL (CHI) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:17
Tři hvězdy utkání:

1. PEKKA RINNE (NSH) – 35 úspěšných zákroků, 1 inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 97,2%

Největší čas na ledě: Weber 21:36 – Kane 22:35

Branky a nahrávky: 7. Neal (Weber, Ribeiro), 16. Smith (Arvidsson), 17. Forsberg (Josi, Järnkrok), 55. Neal, 59. Nystrom – 46. Kane (Keith). Rozhodčí: Martell, Dwyer – Heyer, Racicot. Diváci: 17113 (vyprodáno).
Nashville dnes předvedl úchvatný vstup do utkání, když v úvodních minutách Predators zasypali Darlinga několika střelami. Jako první se ujala ta Jamese Neala v 7. minutě, domácí útočník se prosadil po parádní akci.

Další branka přišla po rychlém brejku v 16. minutě, trochu se štěstím se prosadil Craig Smith. O dalších 37 vteřin později navíc přesilovou hru využil Filip Forsberg. Nashville tak po dvaceti minutách hry vedl 3:0.

Od druhé třetiny Chicago výrazně zvedlo svůj herní projev, dlouho ale nemohli hráči Blackhawks najít recept na výborně chytajícího Rinneho. Toho se povedlo hostům prostřelit až v 46. minutě, když se z dorážky trefil Patrick Kane. Kane tak natáhl svou bodovou sérii již na 24 utkání v řadě!

Nějaký velký závěrečný tlak Chicaga se ovšem nekonal. V 55. minutě totiž vrátil Preds tříbrankový náskok svou druhou brankou James Neal a o pár minut později dal výsledku konečnou podobu střelou do prázdné branky Eric Nystrom.

Nashville tak na domácím ledě rozdrtil Chicago 5:1!
59:20
Scott Darling už je samozřejmě zpátky ve své brance, utkání se zřejmě v klidu dohraje.
58:46
Nashville právě vstřelil branku!
Je definitivně rozhodnuto! Pekka Rinne zastavil nebezpečný výpad Panarina, puk se odrazil před branku, odkud ho bekhendem z otočky poslal přes celé kluziště přesně do odkryté branky ERIC NYSTROM! Bez asistence.
58:21
Roman Josi opět vyhazuje přes všechny čáry, Nashville se v závěru dobře brání.
58:00
Až nyní se Predátorům podařilo vyhodit a Artěmi Panarin tak musí spěchat pro puk do vlastního pásma.
57:34
Seabrook při pokusu o střelu zlomil svou hůl, hostující hráči ale ještě dokázali udržet puk v útočném pásmu.
57:03
Přeci jen ještě šance pro Blackhawks. Za nedovolené bránění míří na trestnou lavici domácí útočník Miikka Salomäki.
56:35
Scott Darling míří na střídačku, Blackhawks to zkusí v šesti hráčích v poli!
56:09
Trevor van Riemsdyk zaváhal v obraně a Cody Hodgson se tak dostal ke kotouči.
55:34
Hosté z Chicaga ale ještě nic nezabalili a Rinne měl teď co dělat, aby zastavil štiplavou střelu Davida Rundblada.
54:55
V další akci se už ovšem JAMES NEAL prosazuje a velmi tak přibližuje Predátory k vítězství! Domácí kanonýr vystihl ve středním pásmu přihrávku Kanea na Panarina a následné přečíslení dva na jednoho vyřešil gólovou střelou! Bez asistence.
54:38
James Neal z hodně ostrého úhlu nezamířil přesně, puk skončil v rohu.
54:10
Trenér hostů Joel Quenneville už hodně rotuje sestavou, Patrick Kane chodí ve třetí třetině na led ob střídání.
53:28
Colton Sissons zastavil puk už ve středním pásmu, je tak odpískáno postavení mimo hru.
52:57
A Rinne opět v permanenci, lapačkou zastavil dobrou střelu Davida Rundblada, který se vydal na útočný výlet po levé straně.
52:34
Další zákrok Rinneho, který se dostal již nad třicet zákroků. Tentokrát finský brankář zastavil tvrdý projektil Michala Rozsívala.
52:16
Pekka Rinne vyráží střelu Patricka Kanea z pravého kruhu.
51:28
Pekka Rinne si šel pro puk za vlastní branku, překvapivá přihrávka na Shawa před branku málem stále Predators dvoubrankové vedení. Rinne se ovšem stihl včas vrátit mezi tři tyče.
51:01
Hostující branka posunuta po souboji několika hráčů za brankou, vhazovat se bude po levé ruce Scotta Darlinga.
50:31
Další velký moment Pekky Rinneho, který sklízí aplaus vestoje! Domácí brankář vychytal další velké šance Patricka Kanea a následně i Arťoma Anisimova!
50:13
Barret Jackman při své střele zlomil hokejku, a tak jeho pokus nebyl přesný.
49:28
Elitní formace Blackhawks se usadila v útočném pásmu, Duncan Keith se ke střele přes dobrou obranu Predátorů nedostal.
48:53
Třetí třetina zatím rozhodně nenabízí tak pohledný hokej jako předchozí části, k vidění je spíše urputná taktická bitva.
48:22
Pekka Rinne opět výrazně pomohl svým spoluhráčům při rozehrávce.
47:51
Jones vyhrál sprinterský souboj s Bickellem a je tak odpískáno zakázané uvolnění Blackhawks. Vhazovat se však bude ve středovém kruhu, jelikož si čárový rozhodčí nevšiml, že za pukem k mantinelu přijel Rinne.
47:17
Patrick Kane pěknou přihrávkou našel před brankou Anisimova, který se nedokázal ideálně zorientovat.
46:47
Ryan Ellis i přes tísnění v podání Artěmiho Panarina dokázal zavézt kotouč do útočného pásma, kde o něj domácí hráči vzápětí přišli.
46:09
Snižující branka dává zápasu opět nový náboj, Darling zastavil střelu Romana Josiho z levého kruhu.
45:43
Branka je uznána, gól Patricka Kanea platí! Americký šikula tak prodlužuje svou bodovou sérii již na 24 utkání v řadě!
45:43
Domácí trenér Peter Laviolette si ovšem ještě bere trenérskou výzvu, rozhodčí si tak půjdou celou situaci zkontrolovat k videu.
45:43
Chicago právě vstřelilo branku!
Hosté snižují a Patrick Kane prodlužuje svou bodovou sérii! Rinne neudržel puk po střele Duncana Keitha od levého mantinelu, dorážející Krüger jej přisunul k PATRICKU KANEOVI, který jej zametl do branky! Asistence: Duncan Keith.
45:00
Seth Jones s kotoučem za vlastní brankou čeká na dostřídání svých spoluhráčů.
44:32
Scott Darling zastavil další střelu Viktora Arvidssona z prostoru mezi kruhy.
44:03
Taktika Predators do třetí třetiny je zcela evidentní, a to pečlivá obrana. Hráči Chicaga už téměř dorovnali počet střel.
43:24
Pekka Rinne si připisuje další úspěšný zákrok proti tvrdé ráně Brenta Seabrooka od levého mantinelu.
42:47
Seth Jones byl u puku o chvíli dříve než Ryan Garbutt, aktivita hráčů Blackhawks však nadále trvá.
42:05
Scott Darling poslal puk hokejkou až na zakázané uvolnění.
41:40
Opět vynikající Pekka Rinne! Patrick Kane našel před brankou volného Panarina, jehož střelu zastavil Rinneho beton!
41:14
Scott Darling vyrážečkou zastavil střelu Viktora Arvidssona.
40:53
Artěmi Panarin nedokázal udržet puk u mantinelu přes dvě protihráče na zádech.
40:19
Třetí třetinu započal střeleckým pokusem z levé strany Jonathan Toews, Rinne byl se svou lapačkou připraven.

Největší čas na ledě: Weber 14:38 – Seabrook 14:22
Chicago ve druhé části hry výrazně zvedlo svůj herní projev, na skóre však tato změna nezanechala ani stopu. Výborný zápas totiž zatím chytá Pekka Rinne, který v prostředním dějství zneškodnil hned několik velkých šancí Blackhawks.

I po čtyřiceti minutách hry tak Nasvhille stále vede nad Chicagem 3:0!
40:00
39:46
Závěrečné minuty prostředního dějství se hrají ve vynikajícím tempu. Ještě jednou se bude vhazovat před Darlingovou brankou, jelikož hosté zahráli puk na zakázané uvolnění.
39:20
James Neal střílenou přihrávkou hledal před brankou Filipa Forsberga, Darling musel zasahovat betonem.
38:56
Paul Gaustad už neměl sílu něco vytvořit s pukem v útočném pásmu, a tak jen nahodil na zadní mantinel.
38:19
Andrew Shaw se z pravé strany natlačil před branku, puk se odrazil do vzduchu a Rinnemu pak pomohli jeho spoluhráči.
37:48
Michal Rozsíval zvládl situaci u vlastní branky před napadajícím Austonem Watsonem.
37:04
Pekka Rinne vyhrál další souboj tváří v tvář s Patrickem Kanem, který tak stále ještě nenatáhl svou bodovou sérii o další zápas.
36:43
Scott Darling dokázal zareagovat na změnu směru puku po střele Mattiase Ekholma.
36:20
Blackhawks se usadili s kotoučem na delší dobu v útočném pásmu, Teräväinenova přihrávka před branku na číhajícího Toewse neprošla.
35:41
Keithova rána po vyhraném vhazování skončila mimo tři tyče, následně Forsberg hrál vysokou holí, a tak se bude opět vhazovat před Rinneho brankou.
35:14
Rinne vytáhl další dobré zákroky proti střele Rozsívala od modré čáry a následné dorážce Bickella.
34:45
Na druhé straně si Rinne připisuje další zákrok proti bombě Niklase Hjalmarssona od modré čáry.
34:10
Cody Hodgson se obětavě ohnal po puku a dokázal jej poslat na Darlinga, který dokázal včas zareagovat.
33:57
Puk vypadl na střídačku Chicaga, vhazovat se bude v obranné třetině Predators.
33:29
Rinne ustál další velké šance Chicaga! Nejdříve Patrick Kane neuspěl se střelou mezi betony, poté se neprosadil z dobré pozice ani Arťom Anisimov!
33:07
Pekka Rinne v absolutním klidu sebral puk do lapačky po střele Ryana Garbutta.
32:31
James Neal nezkrotil poskakující kotouč po přihrávce od Forsberga.
32:00
Brent Seabrook zvládl skvěle rozehrávku od vlastní branky, v útočném pásmu se ovšem individuálně nevedlo Teräväinenovi.
31:22
Pekka Rinne si připisuje další výborný zákrok proti skryté střele Trevora van Riemsdyka.
30:38
Panarin nahazoval puk těsně před červenou čarou, a tak je odpískáno zakázané uvolnění Blackhawks.
30:07
Andrew Desjardins nemůže dál pokračovat v útočném snažení, jelikož byl zastaven ofsajdem. Po reklamní přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.
29:38
Krügerova střela byla sražena za branku, hráči Chicaga se i po skončení přesilové hry drží s kotoučem v útočné třetině.
29:07
Predators přečkali i zbytek oslabení bez újmy na skóre a Jackman už je zpátky na ledové ploše.
28:18
Domácí hokejisté hrají i v oslabení výborně, Calle Järnkrok opět poslal puk přes všechny čáry do bezpečí.
27:46
Po Kaneově přihrávce pálil Brent Seabrook. Domácí hráči dokázali střelu zastavit a následně i puk vyhodit z vlastního pásma.
27:07
Blackhawks si každopádně zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici míří Barret Jackman.
27:07
Andrew Shaw se dostal do dalšího samostatného úniku, zakončení mu ovšem nevyšlo podle představ. Neúspěšná byla i následná dorážka Dennise Rasmussena!
26:39
Puk se po odrazu od hokejek ocitl v ochranné síti za chicagskou brankou, po reklamní pauze se bude vhazovat po pravé ruce Scotta Darlinga.
26:12
Po zakázaném uvolnění Blackhawks se hra přesune zpátky před branku Scotta Darlinga.
25:54
Pekka Rinne zastavil další šanci Andrewa Shawa po pěkné přihrávce od Anisimova! Chicago si každopádně začíná vytvářet velké šance.
25:35
Viktor Arvidsson protečoval puk do útočné třetiny, na následné snažení už neměl dostatek sil, jelikož byl na ledě dlouho.
25:01
Kane s Panarinem dobře zaforčekovali v útočném pásmu a Trevor van Riemsdyk pak tvrdou ranou od modré čáry minul branku.
24:16
Filip Forsberg dostal dobrou přihrávku před branku, Darling opět se štěstím zakročil.
23:57
Pekka Rinne musel likvidovat střelu Mariána Hossy, na druhé straně měl menší problémy se střelou Salomäkiho také Darling.
23:24
Obrovská šance Blackhawks! Rasmussen v rozhodující chvíli selhal, následnou střelu Shawa zlikvidoval Rinne!
23:07
Puk skončil v prostoru střídaček, vhazovat se bude před Rinnem.
22:39
Kaneova formace šla na led až jako třetí v pořadí a z tlaku v útočném pásmu nakonec nic nevytěžila, Seabrook se ke střele nedostal.
21:53
Kdo dnes zatím hraje celkem povedený zápas, je v hostujícím dresu Michal Rozsíval, jehož minutáž postupem času roste.
21:11
Predátoři se dostali opět do tlaku v útočném pásmu, ani jedna ze dvou ran Setha Jonese od modré čáry si však cestu k brance nenašla.
20:36
Scott Darling možná trochu překvapivě zůstal v brance i na začátku druhé třetiny. První přerušení ve druhém dějství obstarala hra vysokou holí v podání hostů, vhazovat se bude po levé ruce Darlinga.

Největší čas na ledě: Ekholm 7:32 – Keith 7:17
Vynikající první třetinu odehráli Predators! Především v samotném úvodu zápasu domácí dominovali, když zasypali Darlinga několika střelami. Jako první se ujala až ta Jamese Neala, který po nádherné akci v 7. minutě otevřel skóre.

Skoro o deset minut později pak zvýšil náskok Preds z brejku Craig Smith a o dalších 37 vteřin využil přesilovou hru dorážející Filip Forsberg. Nashville si připsal v první části hry celkem 18 střel a zaslouženě tak vede nad Chicagem 3:0!
20:00
19:59
V úplném závěru první části hry jsme ještě viděli tvrdou bitku mezi Paulem Gaustadem a Andrewem Desjardinsem. Oba rváči si tak na začátku druhé periody pět minut nezahrají.
19:35
Ryan Ellis získal v obranné třetině kotouč a ihned vystartoval do brejku, z kterého nakonec nic nebylo.
19:04
Cody Hodgson se opřel do puku po přihrávce od Coltona Sissonse, Darling musel opět rychle reagovat.
18:27
Duncan Keith na poslední chvíli zastavil další samostatný únik, do kterého se už hnal Calle Järnkrok.
17:59
Postavení mimo hru teď zastavilo útočné snažení Černých jestřábů, kteří si budou mít o přestávce mezi třetinami rozhodně co říct.
17:26
Marcus Krüger se tlačil do zakončení, zezadu byl ale atakován, a tak jeho střele scházela přesnost.
17:01
Frustrace je z hráčů Chicaga znát, Michal Rozsíval se teď pustil do Erica Nystroma a může být rád, že není za své počínání vyloučen.
16:33
To je neuvěřitelné, Predators přidávají další branku! Duncan Keith nedokázal rukavicí zastavit nahození Romana Josiho od modré čáry a skákající kotouč dokázal v předbrankovém prostoru dostal za Darlingova záda až do branky FILIP FORSBERG! Asistence: Roman Josi a Calle Järnkrok.
16:14
Predators si navíc zahrají přesilovou hru, za hákování míří na trestnou lavici Marcus Krüger.
15:56
Z následného protiútoku se ovšem Predators podruhé prosazují! Do přečíslení dva na jednoho se dostali Viktor Arvidsson a CRAIG SMITH, jehož blafák do bekhendu byl úspěšný. Smith ovšem nedal puku patřičnou rychlost, kus černé gumy se ovšem doklouzal těsně za brankovou čáru! Asistence: Viktor Arvidsson.
15:47
Artěmi Panarin střílel z levé strany hodně nebezpečně, branku ovšem o malý kousek netrefil!
15:06
V posledních minutách se už hra vyrovnala, Nashville může být rád, že z úvodního obrovského tlaku vytěžil alespoň jednu branku.
14:13
Marián Hossa sice ukázal své silové schopnosti v útočném pásmu, ke střele se však nedostal.
13:39
Viktor Arvidsson hned předvedl svou rychlost a dobře se natlačil s pukem až před branku, zakončit ovšem nedokázal.
13:02
Arvidsson je zpátky na ledě, Nashville hraje v plném počtu, oslabení zvládli domácí výborně.
12:35
Jonesovi se opět podařilo vyhodit přes všechny čáry. Krátce předtím pálil od modré čáry Duncan Keith, leč nepřesně.
12:03
Chicagu se zatím v početní výhodě nedaří, na led naskakuje elitní přesilovková formace v čele s Patrickem Kanem.
11:30
Josimu se podařilo vystřelit kotouč z obranného pásma a celá bránící čtveřice Nashvillu tak může vystřídat.
11:02
Viktor Arvidsson podrazil unikajícího Patricka Kanea a uvidíme tak první přesilovou hru v dnešním zápase, zahrají si jí hráči Blackhawks.
10:51
Utkání se přitvrdilo, v posledních minutách přibylo několik hitů.
10:16
A Pekka Rinne přispěchal s dalším zákrokem lapačkou, tentokrát pálil Niklas Hjalmarsson. Po reklamní pauze se bude vhazovat v obranném pásmu Predators.
10:00
Na druhé straně se měl Darling co ohánět proti tečované střele Mattiase Ekholma.
09:35
Teräväinen sebral ve středním pásmu puk Järnkrokovi, následná střela Brenta Seabrooka od modré čáry však skončila sražena v rohu.
08:58
Pekka Rinne lapačkou pokryl střelu Patricka Kanea od pravého hrazení.
08:36
Když to nejde hokejově, musí se na to tvrdě. Andrew Shaw se pokusil dodat svému týmu impulz bitkou proti Barretu Jackmanovi. Oba rváči po vyrovnané výměně názorů samozřejmě míří na trestnou lavici na pět minut.
08:10
Vypadá to, že ani komerční přestávka nepomohla hráčům Blackhawks, kteří stále ve své hře tápou.
07:44
Patrick Kane dostal přihrávku do prostoru mezi kruhy, zradilo ho ovšem špatné zpracování kotouče.
06:54
Domácí jdou do zaslouženého vedení! JAMES NEAL si zpracoval puk ve středním pásmu po přihrávce od Webera, v útočném pásmu kličkou tam a zpět vyškolil Hjalmarssona a poté parádní střelou nedal Darlingovi šanci! Asistence: Shea Weber a Mike Ribeiro.
06:42
Calle Järnkrok sice vybojoval puk ve středním pásmu, do přečíslení dvou na jednoho ale nemohl vyjet, jelikož zlomil hokejku.
06:15
Už to vypadá, že se hráči Blackhawks vzpamatovali z nepovedeného startu do zápasu a dostali se zpátky do hry.
05:46
Dennis Rasmussen se vytočil kolem branky a málem překvapil Rinneho, který ovšem stihl zasáhnout.
05:21
Pekka Rinne rychle rozehrál kotouč před dotírajícím Desjardinsem. Nakonec ale domácí brankář musel čelit střele Jonathana Toewse z pravého kruhu a připisuje si tak první úspěšný zákrok v dnešním zápase.
04:54
Chicago se ještě nedostalo s kotoučem do útočné třetiny, zatímco domácí hokejisté mají na svém kontě už 10 střel na branku.
04:10
Mike Ribeiro střílenou přihrávkou našel před brankou Arvidssona, i této šanci dokázal Darling odolat.
03:38
Miikka Salomäki se dostal do samostatného úniku, mezi nohy ale Darlingovi puk neposlal.
02:43
Neuvěřitelně aktivní vstup Nashvillu do dnešního zápasu pokračuje, elitní formace Predators se snaží něco vymyslet s pukem v útočném pásmu.
02:12
A další zákrok v podání Scotta Darlinga, tentokrát kryl nepovedenou střelu Codyho Hodgsona.
01:44
Po zakázaném uvolnění Chicaga a vyhraném vhazování střílel od modré čáry Ryan Ellis, Darling jeho střelu schoval do lapačky a připsal si už šestý zákrok v zápase!
01:31
Mike Ribeiro teď před brankou našel Craiga Smithe, který zblízka napálil puk jen do Darlinga! Vynikající vstup Preds do utkání přináší ovace i na tribunách.
01:04
Predators vstoupili do utkání velmi aktivně, další střelu Victora Arvidssona vyrazil Darling do rohu.
00:26
Scott Darling měl hned v úvodu zápasu velké starosti, když nejdříve vytáhl ránu Shea Webera od modré čáry a poté kryl nebezpečný pokus Filipa Forsberga z levého kruhu.
00:01
Oba týmy už jsou na ledové ploše, utkání co nevidět začne.
Utkání začne s několikaminutovým zpožděním, jak je koneckonců u NHL zvykem.

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber (C), Ekholm, Ellis, Jackman, Jones – Forsberg, Järnkrok, Neal – Arvidsson, Ribeiro, Smith – Hodgson, Sissons, Watson – Nystrom, Gaustad, Salomäki. Trenér: Peter Laviolette.

Chicago Blackhawks: Darling (Crawford) – Keith, Hjalmarsson, van Riemsdyk, Seabrook, Rundblad, Rozsíval – Teräväinen, Toews (C), Hossa – Panarin, Anisimov, Kane – Bickell, Rasmussen, Shaw – Desjardins, Krüger, Garbutt. Trenér: Joel Quenneville.

Rozhodčí: Martell, Dwyer – Heyer, Racicot.

MARIÁN HOSSA (CHI) – 25 zápasů, 12 bodů (5+7)
MARKO DAŇO (CHI) – 13 zápasů, 2 body (1+1)
MICHAL ROZSÍVAL (CHI) – 12 zápasů, 0 bodů
MINULÝ ZÁPAS

Oba týmy se již tento týden spolu utkaly, v noci z úterý na středu se v chicagském United Center radovali z výhry 4:1 domácí Blackhawks. Patrick Kane vstřelil v 59. minutě pojišťující gól do prázdné branky, čímž natáhl svou sérii na úchvatných 23 zápasů v řadě, ve kterých bodoval!

9.12. 2015, 2:30, United Center (Chicago)
CHICAGO – NASHVILLE 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 11. Rasmussen (Shaw), 35. Shaw (Teräväinen, Rundblad), 41. Teräväinen (Hjalmarsson), 59. Kane (Panarin, Hjalmarsson) – 40. Nystrom (Josi, Salomäki).

Tři hvězdy zápasu:
1. Corey Crawford (CHI)
2. Andrew Shaw (CHI)
3. Teuvo Teräväinen (CHI)
CHICAGO BLACKHAWKS

Chicago po trochu rozpačitém začátku letošního ročníku v posledních týdnech zabralo a aktuálně hájí 3. místo v Centrální divizi s 34 body na kontě. Na Predátory tak mají Černí jestřábi náskok jediného bodu, i to napovídá obrovské konkurenci ve střední části kontinentu.

Produktivitu Blackhawks táhne kdo jiný než Patrick Kane, který bodoval již v 23 utkáních v řadě a má na svém kontě 43 bodů za 17 branek a 26 asistencí, s čímž v rámci celé ligy nemá konkurenci. Sekundovat se mu snaží ruský nováček Artěmi Panarin (9+19).
NASHVILLE PREDATORS

Predators se po loňské výborné základní části i v letošní sezoně drží v nabité Centrální divizi velmi dobře. S 33 body jsou aktuálně sice až na 5. místě v divizi a drží tak až druhou divokou kartu, ovšem s náskokem pěti bodů na Tryskáče z Winnipegu.

Nejproduktivnějším hráčem Nashvillu je překvapivě švýcarský obránce Roman Josi, který nasbíral již 21 bodů (7+14). Nejlepším střelcem je s deseti góly James Neal, slušně si vedou také kapitán Weber, Forsberg nebo Ribeiro.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky nejlepšího ledního hokeje na zeměkouli! Nová sezona NHL je už několik týdnů v plném proudu. Noc ze čtvrtka na pátek nabídne celkem sedm utkání, v tomto podrobném online přenosu budeme sledovat zápas mezi Nashville Predators a Chicago Blackhawks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.