S konstatováním, že dnešní utkání sledovalo 16 963 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů nashledanou!

3. Mattias Ekholm (NSH) 1+1
Skvělé utkání mezi Nashvillem a Ottawou je u konce a tři body nakonec i přes nepříznivý vývoj utkání zůstávají v Bridgestone Aréně. Predátoři sice šli do třetí třetiny s jednogólovým mankem, ale již ve 43. minutě se jim podařilo vyrovnat zásluhou Mattiase Ekholma. Nashville měl po této brance více ze hry, což v 51. minutě vyústilo v další branku. Tentokrát se mezi střele zapsal Barret Jackman, jehož přihrávka se od bruslí hostujícího beka odrazila za záda Craiga Andersona. Velký tlak Nashvillu pak o minutu a 34 sekund později vyvrcholil sedmým gólem, který vsítil Gabriel Bourque. Ottawa se sice v samém závěru utkání snažila snížit a vykřesat naději, nicméně všechny pokusy zlikvidoval Rinne nebo skončily na blokujících obráncích domácího týmu. Zajímavostí dnešního střetnutí je jistě fakt, že čtyři ze sedmi branek Predators vsítili obránci!
59:39
Ani po Zibanejadově střele se hosté nedostali k dorážce a Predátoři posílají puk do středního pásma.
59:30
Dělovku Karlssona od modré čáry s velkou námahou zastavil finský gólman, který stačil přikrýt puk před případnou dorážkou!
59:21
Zakázané uvolnění Nashvillu sice vrací hru před Rinneho, ale hosté už zřejmě nebudou mít čas na dva góly!
58:43
Teď měl ale obrovskou šanci Patrick Wiercioch, který si sjel před bránu, ale v tísni dvou beků Predatorů nedokázal využít dobrou přihrávku zpoza brány.
58:21
Velký tlak Ottawy zatím nepřináší větší šance. Obrana domácích je dobře zformovaná!
57:26
Snížení se Ottawě snažil získat Mike Hoffman, ale jeho rána šla těsně nad bránu. Sens mezitím odvolali Andersona a zkouší to v šesti!
57:14
Jenže icingem se po chvíli provinili také hosté, kterým se hodně krátí čas na vyrovnání.
56:43
Příliš nepřesná rozehrávka Nashvillu končí zakázaným uvolněním. Hra se stěhuje před bránu Pekky Rinneho.
55:54
A na druhé straně už mohlo být definitivně rozhodnuto, jenže to by musel Sissons zamířit ještě o něco lépe než do tyče!
55:25
Ottawa sice měla tlak, ale výsledkem bylo jen několik sražených střel od modré čáry. Skvělá práce domácí obrany.
54:43
Po nějaké té době se dalšího zákroku dočkal také Pekka Rinne, který zlikvidoval Karlssonovo slabší zakončení. Hostující kapitán by jistě rád napravil své další zaváhání, které znamenalo sedmý gól domácích.
54:20
Další atak Nashvillu končí na Andersonovi, jehož zákrok přináší zřejmě poslední komerční přestávku této třetiny.
53:21
Jednoduchý zákrok si připisuje Anderson, který dobře viděl Weberovu ránu a schoval puk v připravené lapačce.
52:57
Hra je z neznámých důvodů přerušena a následuje komerční přestávka, během které by si měl vzít slovo hostující trenér, neboť Ottawa je i přes slibný vývoj utkání blízko prohry.
51:43
Nashville právě vstřelil branku!
A sedmá branka Nashvillu je na světě! Obrovský tlak domácích dospěl ke střele od modré čáry, kterou Craig Anderson vyrazil pouze k GABRIELU BOURQUEMU. Toho neubránil Karlsson a puk tak skončil v odkryté části branky. Asistence: Austin Watson, Mattias Ekholm
51:25
Domácí jsou na koni a hostující brankář se musí hodně ohánět, aby nepustil další branku, která by mohla být rozhodující!
50:09
Nyní už ale Andersonovi nepomohla ani tyč a Nashville jde podruhé v zápase do vedení! Na útočný výlet se vydal další obránce, BARRET JACKMAN, který přihrával před bránu a kotouč se po dvou odrazech od bruslí ottawského beka Borowieckého dostal až za brankovou čáru. Asistence: Seth Jones, Mike Ribeiro
49:43
Jeden z domácích se podél mantinelu protáhl až k mantinelu, ale zakončení zastavila zřejmě tyč Andersonovy brány!
49:04
Rinne si připsal další zákrok proti střele od modré čáry, avšak z následného pokusu o rychlý protiútok Nashvillu nebylo vůbec nic.
48:46
Po delší době registrujeme střelecký pokus. Rychlou akci Senátorů zakončil Ceci ranou jen do připraveného Rinneho.
48:14
Teď už ale mohou rozjet akci i domácí, neboť majitelem puku je pro změnu Shea Weber, který čeká u vlastní brány.
47:43
Po strhující části třetí třetiny se nyní ani jednomu týmu nedaří proniknout do útočného pásma soupeře. Kotouč mají stále hosté.
46:54
Erik Karlsson vyčkává za vlastní bránou. Dva hráči Nashvillu jsou připraveni před Andersonem a hostující kapitán tak nemá klid na rozehrávku.
46:17
Obrovská chyba v obraně Ottawy věnovala další slibnou šanci domácím. Hodgson dostal puk před bránu, ale přes pozorného Andersona svou druhou branku v utkání nepřidal. Je tady komerční přestávka.
45:45
Další úspěšný zákrok si připisuje Pekka Rinne. Střela od modré čáry v podání Ceciho mu však moc práce nepřidělala.
44:31
A nyní se vyznamenal Rinne, který stačil reagovat na nebezpečnou ránu z hranice brankoviště!
44:16
Seth Jones zaměstnal hostujícího brankáře několika tvrdými pokusy, ale ze závaru před bránou se domácí neprosadili! Sledujeme skvělou pasáž!
43:38
Hosté by rádi záhy vsítili branku a dostali se opět do vedení, ale jejich pobyt v útočném pásmu až k zakončení nedospěl a zasahovat musel naopak po chvíli znovu Anderson.
42:29
Nevyužitá šance může Hoffmana mrzet dvojnásob, neboť domácí krátce po této akci vyrovnávají. Nashville se udržel v útočném pásmu, kotouč se odrazil k Ellisovi, který šikovně zadovkou našel MATTIASE EKHOLMA a ten tvrdou ranou propálil vše, co mu stálo v cestě. Třetí branka domácích, kterou vsítil obránce! Asistence: Ryan Ellis, Austin Watson
42:05
Mike Hoffman bez problémů přebruslil dva obránce Nashvillu, ale podruhé v tomto utkání v souboji jeden na jednoho proti Rinnemu neuspěl.
41:45
Po přihrávce zpoza brány musel Rinne dávat hodně pozor, nebo´t se kotouč odrazil od Jarnkrokovy brusle. Na druhé straně pokryl Anderson střelu Hodgsona.
41:07
Mezi dva obránce se šikovně dral Michálek, nicméně kotouč nakonec zamířil k mantinelu, kde jej získali domácí.
40:30
Mark Borowiecki podklouzl v hodně nevhodnou chvíli a využít se to snažil Wilson, který se natlačil před Andersona, ale bekhendem amerického brankáře nepřekonal.
40:23
Ottawa se hned v první akci třetí třetiny dostala k zakončení. Sražená střela skončila před brankovištěm, ale následná dorážka letěla obloučkem vedle bránu. Protiútok Predátorů zastavil ofsajd.
40:01
Další třetina začne přibližně v 4:08.
Je za námi naprosto strhující druhá třetina, kterou sice vyhráli domácí, avšak ve vedení je stále Ottawa. Predátoři měli naprosto skvělou fázi hry mezi 27. a 29. minutou, kdy se postupně trefilo trio Shea Weber-Roman Josi-Austin Watson a Nashville byl rázem ve vedení. Z něj se ale domácí radovali jen 41 vteřin, neboť po timeoutu Ottawy udeřil Erik Karlsson. Od této branky jsme byli svědky několika dalších šancí, ale na gól jsme si museli počkat do čtyřicáté minuty, ne jejímž začátku využil přesilovou hru Curtis Lazar, díky kterému tedy Sens vedou i po této části.
40:00
39:37
Během přerušení hry si Pekka Rinne v závěru třetiny ještě nechal upravit brusli. Možná by to počkalo na přestávku, ale finský brankář nechce nic ponechat náhodě.
39:08
Ottawa právě vstřelila branku!
Jenže i hodně nepovedenou přesilovou hru se nakonec hostům podařilo využít! Na straně střídaček měl v útočném pásmu obrovské množství času i prostoru Hoffman, který protáhl Rinneho a odražený puk si před brankovištěm našel CURTIS LAZAR, jenž bleskovou dorážkou poslal Ottawu znovu do vedení. Asistence: Mike Hoffman, Mark Stone
38:44
No a teď si vyhozený puk dokonce dojel Austin Watson, který prověřil Andersonovu pozornost. Brankář Ottawy s tímto nájezdem od mantinelu neměl větší problémy.
38:23
A opět mizí puk až za svatyní hostujícího gólmana. Chabá přesilová hra Sens.
37:54
Už podruhé se domácím podařilo vyhodit puk až k Andersonovi. Toto oslabení se Predátorům zatím daří.
37:26
Ryan si sebral odražený kotouč, Miikka Salomaki (NSH) ho podrazil a je z toho přesilová hra Senátorů.
36:58
Velmi šikovně se od mantinelu před Andersona proháčkoval jeden z domácích, avšak bekhendový pokus pátou brankou neskončil.
36:40
Akce Ottawy vypadal hodně nadějně, nicméně z přečíslení Turrise a Stona nakonec vinou ofsajdu nic nebylo.
35:38
Jean-Gabriel Pageau získal puk ve středním pásmu a mohl zaútočit proti jedinému obránci domácích. Právě bek Nashvillu si počínal výborně a hostujícího hráče vytlačil ze střelecké pozice.
35:22
Hra se několikrát rychle přesunula z jedné strany na druhou, ale obra brankáři byli pozorní. Poslední akci Nashvillu už zastavilo postavení mimo hru a je tady další komerční přestávka.
33:59
Hostům se ve vlastním pásmu nepodařilo dostat puk do bezpečí a výsledkem byla rychlá střela Codyho Hodgsona. Anderson pro toto zakončení sahal lapačkou, ale nakonec kotouč končí vedle brány.
33:36
Nashvillu se nyní vůbec nedaří založit útok. Ofenzívu Senátorů však zastavuje ofsajd.
32:38
Mark Stone šikovně přešel útočnou modrou, a přes Turrise se puk dostal na hůl Methota. Hostující obránce se prezentoval tvrdou ranou, avšak tu zastavila noha Stonea, který si sjížděl před bránu.
32:10
Nepřesná střela od modré čáry v podání hostujícího beka končí v ochranné síti. Následuje komerční přestávka.
31:26
Boj o kotouč ve středním pásmu vyhrál Bobby Ryan a Senátoři se dostávají do útočného pásma. Obrana Nashvillu ale vypadá velmi pevně.
30:46
Domácí se provinili zakázaným uvolněním a hra se stěhuje před Rinneho bránu.
30:28
V útoku už jsou ale opět domácí. Jedovatá střela z kruhu však Andersonovu bránu tentokrát minula.
29:32
Hostující trenér si po čtvrté brance domácích vybral oddechový čas a ten se, zdá se, vyplácí! Senátoři si pokyny trenéra vzali očividně k srdci a velmi rychle vyrovnávají! Bleskový protiútok do rozhozené obrany vykombinovala dvojice Ryan-Zibanejad výborně a právě druhý zmíněný poslal puk na hůl dojíždějícího ERIKA KARLSSONA, který přesnou střelou opět srovnal stav utkání a napravil tak své zaváhání u gólu Romana Josiho. Asistence: Mika Zibanejad, Bobby Ryan
28:51
Skvělý obrat domácího celku je dokonán! Další vyhrané vhazování znamenalo zisk puku ve prospěch Predátorů, od modré čáry poté na Andersona přiletěla dobrá střela, kterou hostující brankář vůbec neviděl a na teč v podání AUSTINA WATSONA navíc reagovat prostě a jednoduše nemohl. Asistence: Seth Jones, Gabriel Bourque
28:37
Nashville veze další útok, avšak nyní už střela z mezikruží míjí bránu. Po přerušení hry se bude vhazovat až ve středním pásmu.
27:57
A je vyrovnáno! Domácí obránce ROMAN JOSI získal puk u červené čáry, u té modré si doslova povodil hostujícího kapitána Karlssona a poté už si tváří v tvář s brankářem Ottawy věděl rady. Krásná akce švýcarského reprezentanta! Bez asistence.
27:31
Znovu je puk mimo hrací plochu. Tentokrát šel do hlediště přes mantinel. Jaké to štěstí pro domácího brankáře, kterému hrozilo vyloučení.
27:23
Puk se přes hokejku jednoho z domácích dostal do ochranné sítě a výsledkem je vhazování po levé ruce Rinneho.
26:37
Roman Josi se dokázal natlačit až k Andersonovi, nicméně ten už si nyní poradil a další výbuch radosti domácích fanoušků prozatím utlumil.
26:23
Bleskově využitá přesilová hra Nashvillu! Domácí se usadili v útočném pásmu hned po vyhraném buly, sražená střela skončila na hokejce Neala, který chytře zadovkou našel SHEA WEBERA, který pohotovou ranou do odkryté části brány snížil! Asistence: James Neal, Filip Forsberg
26:15
Celá střídačka Nashvillu teď hodně hlasitě signalizovala přestupek proti pravidlům a nakonec je také vyslyšena! Na trestnou lavici usedá podruhé v zápase Patrick Wiercicoch (OTT). Tentokrát je bek Ottawy potrestán za vyhození puku do hlediště.
25:59
Další útočná akce Ottawy zastavena pro hru vysokou holí. Chiasson se tak v útočném pásmu nemusí snažit a může kotouč odevzdat sudímu.
25:36
Po delší době zasahuje Pekka Rinne, jenž musel dávat pozor na Cowenovo nahození, které se od zadního mantinelu vracelo k jeho brankovišti.
25:13
Dělovka Ekholma minula Andersonovu bránu a Senátorům se podařilo dostat puk pryč z vlastního pásma.
24:55
Domácí hráči jsou momentálně aktivnějším týmem a stále častěji se dostávají do solidních střeleckých pozic. Hra je však momentálně přerušena vinou přihrávky rukou.
24:06
Stone hledal veledlouhou přihrávkou najíždějícího si Hoffmana, ale ten ani tygřím skokem na útočné modré kotouč nezastavil. Hrát tak musí Rinne.
23:30
Výsledkem menšího tlaku Nashvillu byla jen střela Jonese od modré čáry, kterou Anderson dobře viděl a bez potíží zlikvidoval.
23:11
Hráči Ottawy se i ve druhé třetině skvěle pohybují a způsobují domácím problémy už při rozehrávce. Nyní ale u vlastní brány chyboval Smith a Predátoři se usazují v útočném pásmu.
22:38
Na druhé straně skončila jedovatá střela po zákroku Andersona v ochranné síti a vhazovat se bude po pravici hostujícího brankáře.
22:10
Milan Michálek našel bekhendovou přihrávkou zcela volného Pageaua, jenž však nedokázal zpracovat neposedný kotouč a Rinne nakonec zasahovat nemusel. I tak se jednalo o velkou šanci Sens.
21:38
Domácí se s menšími potížemi ve středním pásmu dokázali dostat do pásma útočného, nicméně tam jejich akce velmi záhy skončila.
21:01
Mark Borowiecki si šikovně pohlídal vyhození domácích, které poté skončilo zakázaným uvolněním. Právě zmíněný bek Ottawy následně pálil po vhazování, avšak jeho rána se od zadního mantinelu odrazila zpět k Rinnemu, který puk přikryl lapačkou.
20:44
Jenže Hoffman na útočné modré čáře zbytečně zbrzdil celou akci Sens a sudí pískají ofsajd.
20:27
První útočná akce domácích ve druhé třetině se neujala a kotouč tak přebírají hostující hráči.
20:01
Další třetina začne přibližně v 3:02.
První perioda dnešního střetnutí je za námi a ve vedení je možná trochu překvapivě hostující Ottawa. Kanadský tým měl skvělý vstup do zápasu, když se v páté minutě dokázal díky teči dokázal prosadit Milan Michálek. Na tuto trefu navíc v čase 5:54 navázal Zack Smith a rázem to bylo 0:2. Nashvillu sice trvalo jen minutu a vteřinu, aby zásluhou Coltona Sissonse snížil, avšak v samotném závěru části v oslabení ujel hostující Zack Smith, který uzavřel gólový účet první části zápasu.
20:00
19:58
Třetina se už jen dohrává. Do kabin tedy půjdou spokojenější hosté.
19:37
19:23
A hosté dokázali udeřit ve vlastním oslabení! Zadovku Josiho na modré čáře nezpracoval Fisher, kterému kotouč vypíchl ZACK SMITH, jenž poté mířil sám na Rinneho a toho přesnou střelou překonal. Druhá branka v zápase pro hostujícího hráče číslo 15! Bez asistence.
19:05
Až teď se Nashville dostal k další střele, která ale skončila na chráničích jednoho z hostujících beků.
18:30
Hostům se podařilo vytlačit Predátory až za bránu Pekky Rinneho. Jones tak další akci musí rozjet od vlastního gólmana.
17:59
Obránce Jones si od modré čáry sjel blíže k bráně, ale na Andersona si střelou na rameno nepřišel.
17:37
Anderson si na druhé straně připsal velmi dobrý zákrok, nicméně Ottawa bude hrát v oslabení. Za držení je vyloučen Patrick Wiercioch (OTT).
17:05
Hostující Mike Hoffman nabral velkou rychlost, díky které prosvištěl mezi dvěma beky Nashvillu, ale ani on tváří v tvář Rinnemu neuspěl!
16:58
James Neal u zadního mantinelu výborně zabojovala a získal puk pro Ribeira, který zakončoval hned po vyjetí zpoza brány.
16:18
15:46
Senátoři ostřelují bránu finského gólmana, ale tyto pokusy míří většinou mimo tři tyče.
15:18
Zakázané uvolnění znamenalo vhazování v pásu Ottawy, ale ta se velmi rychle dostala do velké šance! Bobby Ryan se od mantinelu pěkně prokličkoval až před bránu, avšak Rinneho bekhendovým zakončením nepřekonal!
14:49
Pěkná střela Karlssona minula bránu a Ryan se poté prezentoval nepřesnou přihrávkou, která skončila na hokejkách domácích a ti puk záhy poslali opět až k bráně Craiga Andersona.
14:24
Domácím se okamžitě podařilo vyhodit puk z vlastního pásma až za bránu Ottawy.
14:18
Za sekání je vyloučen Seth Jones (NSH), jenž tedy oslabuje Nashville, který bude čelit druhé přesilovce Senátorů.
14:18
Sens už jsou zase v útočném pásmu a vybojovali si přesilovou hru. Před Rinnem se ale ještě strhla menší šarvátka, neboť došlo k zakončení krátce po hvizdu rozhodčího, což se domácím pochopitelně vůbec nelíbilo.
13:21
Velká šance na navýšení vedení hostujícího celku! Po rychlé výměně puku mezi Ryanem a Zibanejadem došlo před ránou k zajímavé přihrávce, jenž jen o centimetry minula hokejku najíždějícího si Chiassona.
12:56
Dvě solidní střely od modré čáry Andersona nepřekvapily a Ottawa bleskově obrací hru. Rinne zakončení z pravé střely kryje lapačkou.
12:29
Po poměrně dlouhé době je hra přerušena, neboť Anderson zkrotil a následně schoval pod lapačkou nahození Webera. Následuje komerční přestávka.
11:58
Ottawa je sice opět u kotouče, ale momentálně se hraje u Andersona. Domácí brankář si tak může oddechnout.
11:29
Několik dalších střel přidělalo vrásky na čele Pekky Rinneho, nicméně teď už se domácím podařilo dostat puk do neutrální zóny.
10:01
Slibná rychlá střela Hoffmana mířila těsně nad bránu finského gólmana domácího celku. Ottawa se velmi dobře pohybuje a napadá rozehrávku Nashvillu.
09:42
Senátoři hned po ubráněné přesilové hře obtěžují u brány Rinneho. Ke střeleckému pokusu, který by mířil mezi tři tyče zatím nedošlo.
09:11
Se závěrem přesilové hry se domácím podařilo ještě jednou natlačit se k bráně, nicméně Craig Anderson byl i nyní pozorný a Ottawa už hraje v plném počtu.
08:18
Neal hledal před Andersonovou bránou jednoho ze spoluhráčů, avšak proti byl Borowiecki, který si připsal důležitý obranný zákrok.
08:04
Nashville se až nyní usazuje v útočném pásmu a rozjíždí přesilovkovou kombinaci.
07:11
Za faul kolenem si jde na trestnou lavici odpočinout Jared Cowen (OTT). První přesilová hra pro domácí.
06:55
Na začátku zápasu se nám roztrhl pytel s góly! Anderson zpoza vlastní brány rozehrál po mantinelu, avšak na modré čáře kotouč zastavil Ryan Ellis, který okamžitě střílel a povedenou tečí se tentokrát prezentoval COLTON SISSONS. Gólman Sens na tuto změnu směru střely od modré jen horko těžko reagoval a nakonec musel lovit puk ze sítě. Asistence: Ryan Ellis
05:54
Hosté zničehonic přidávají druhou branku! Obrana Predátorů si neporadila s kotoučem, který záhy ztratila a rychlou střelu na bránu poté vyslal Cowen. Pekka Rinne dokázal puk vyrazit jen do ZACKA SMITHE, od kterého se kus černé pryže odrazil do sítě domácího brankáře. Trochu smolný moment pro finského gólmana. Asistence: Jared Cowen, Chris Neil
05:23
Nashville se okamžitě snažil zahrozit a rychle vyrovnat, nicméně Anderson je zatím pozorný a přerušuje hru celkem pohodovým zákrokem..
04:33
Jenže Senátoři se velmi rychle dostali zpátky do útočného pásma a nakonec slaví branku. Karlsson na modré čáře chvíli podržel kotouč a poté ke střele vybídl Ryana. Svižný pokus amerického hráče tečoval před bránou skvěle postavený MILAN MICHÁLEK a Rinne neměl šanci reagovat! Asistence: Bobby Ryan, Erik Karlsson
04:04
Domácím se hned po buly podařilo dostat puk až k Andersonovi. Ten sice zasahovat nemusel, ale Nashville našetřil několik velmi cenných vteřin.
03:55
Dlouhá výhoda hostujícího celku je u konce a na trestnou lavici už míří James Neal (NSH), který se provinil podražením Mikea Hoffmana.
03:23
Až teď se Ottawě podařilo vyvést puk do pásma Nashvillu. Přihrávka Turrise ale spoluhráče mezi kruhy nenašla.
02:28
Jenže k puku se velmi záhy dostali domácí, kteří nyní obtěžují soupeře v útočném pásmu. Zatím jsme se však další střely nedočkali.
01:53
Senátoři uklidňují hru pobytem za vlastní bránou. Kotouč má na holi Ceci, který se bude snažit rozjet nějakou zajímavější útočnou akci.
01:12
Na druhé straně poprvé zasahoval také Craig Anderson. Ottawský brankář si se střelou od modré čáry poradil a jeho spoluhráči poté dostali puk do středního pásma.
00:36
Velmi nebezpečnou střelu předvedl Shane Prince. Mladý hostující útočník jedovatě vypálil zápěstím a Rinne měl s jeho pokusem nemalé problémy!
00:26
Nyní se kotouč ocitl v hledišti a hra je znovu přerušena. Následuje buly ve středním pásmu.
00:21
Po hezkém uvolnění ve středním pásmu obstaral první střelecký pokus hostující Mark Stone. Rána nejproduktivnějšího hráče Ottawy byla sražena do ochranné sítě.
00:01
Vše je připraveno k úvodnímu vhazování tohoto zápasu! Druhé letošní vzájemné utkání těchto celků tak může začít.
Utkání začne s menším zpožděním. Nejedná se však o nic zvláštního, na co bychom u NHL nebyli zvyklí.

Nashville Predators: Rinne (Mazanec) – Josi, Weber, Ekholm, Ellis, Jackman, Jones – Forsberg, Fisher, Neal – Salomaki, Ribeiro, Smith – Wilson, Jarnkrok, Hodgson – Bourque, Gaustad, Watson

Ottawa Senators: Anderson (Hammond) – Methot, Karlsson, Wiercioch, Ceci, Cowen, Borowiecki – Hoffman, Turris, Stone – Prince, Zibanejad, Ryan – Michálek, Pageau, Chiasson – Smith, Lazar, Neil

Rozhodčí: Kelly Sutherland, Graham Skilliter – Derek Amell, Matt MacPherson.

OTTAWA SENATORS

Hostující Senátoři na tom jsou sic postavením v tabulce hůře, když jsou na šestém místě Východní konference, ale bodů má kanadský celek sedmnáct a to je jen o jeden bod méně než domácí. Ottawa spoléhá především na ofenzívu a se 42 brankami patří mezi produktivnější celky.

NASHVILLE PREDATORS

Domácí celek se v poslední době vytáhl směrem nahoru a patří k lepším týmům NHL, což potvrzuje i v letošní sezóně. Predátoři jsou po třinácti zápasech na krásném čtvrtém místě a s pouhými 31 inkasovanými brankami jsou druhým nejlepším celkem konference. Poslední čtyři zápasy se ale Nashvillu vůbec nepodařily, když získali jen tři body, a dnes tak potřebuje zabrat.

8.11.2015 Nashville – St.Louis 0:4
6.11.2015 Minnesota – Nashville 2:3
2.11.2015 Anaheim – Nashville 4:2
31.10.2015 Los Angeles – Nashville 3:2 pp.
29.10.2015 San Jose – Nashville 1:2

James Neal 10 (7+3)
Roman Josi 10 (3+7)
Filip Forsberg 8 (2+6)

Pekka Rinne 11 záp., 2.16 g/záp, 91.9%
Carter Hutton 2 záp., 3.44 g/záp, 89.9%
Vítáme vás u on-line přenosu ze zápasu, ve kterém Nashville Predators přivítá na svém ledě Ottawa Senators. Utkání začíná v 02:00.