Roman Polák (TOR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:42
1.Tyler Bozak (TOR) 1+0
2. Shea Weber (NSH) 1+0
3. James Reimer (tým) 21 zák., 1 gól, 95,5%
Dnešní utkání sledovalo 17231 diváků.
V samostatných nájezdech dlouho kralovali oba gólmani! Vše rozsekl až v páté sérii hostující Peter Holand, jenž forhendovou kličkou překonal Rinneho a trefil Torontu druhý bod.

Střely na branku – 22:23.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Toronto Maple Leafs.
Autorem vítězné branky je PETER HOLLAND.
Je hotovo! Peter Holland šel do forhendové kličky a poslal puk nad Rinneho beton!
Reimer vychytal Smithe. Oba gólmani kralují nájezdům!
Čtvrtou sérii uzavřel Bozak. Rinne jeho střelu vyrazil.
Ani forhendová klička Neala neskončila gólem!
Kadri to neúspěšně zkoušel mezi betony.
Josimu se klička nepovedla a v nájezdech jsme tak stále neviděli gól.
Lupulovu střelu vyrazil Rinne lapačkou.
Také Ellise vychytal Reimer.
Parenteau ani netrefil domácí klec.
Forsberg zkusil kličku do forhendu, ale proti Reimerovi neuspěl.
Samostatné nájezdy začínají.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:59
Přečíslení 2 na 1 zakončoval ranou nad Parenteau. Poté ještě pálil Phaneuf, ale kotouč je u Rinneho!
64:40
Střela van Riemsdyka byla sražena mimo hřiště. Schyluje se k tomu, co není od zavedení nového formátu prodloužení moc k vidění, k nájezdům!
64:24
Další přečíslení, jenže Ribeiro s Nealem se vystavili do ofsajdu!
63:46
Přečíslení 2 na 1 zakončoval Weber, jeho bekhend vyrazil Reimer!
63:12
A to nyní přišlo. Parenteauovu ránu přidržel Rinne.
62:18
Zatím sledujeme hru 4 na 4, ve třech budou oba týmy hrát až po přerušení hry.
61:51
61:40
Také Ellis branku minul a puk se od zadního mantinelu odrazil až do středního pásma.
61:19
Nyní už hosté vyhodili.
61:10
Ani Josi netrefil hostující klec.
60:36
Weberova rána z mezikruží skončila vedle. Připomínám, že Preds hrají přesilovku 4 na 3.
60:01
Začalo prodloužení.
Ve třetí třetině konečně padaly góly! Domácí poslal do vedení ve 43. minutě v přesilovce Shea Weber, ale za Toronto srovnal o tři minuty později Tyler Bozak. Za stavu 1:1 se tak bude prodlužovat.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:56
Hosté vyhazují a je jasné, že se bude prodlužovat.
59:50
Forsberg byl zahákován Michaelem Grabnerem! Přesilovka pro Predátory, která se zřejmě protáhne i do prodloužení!
59:40
Icing Toronta, vhazovat se bude před Reimerem.
59:23
Hosté v postavení mimo hru.
59:01
Poslední minuta!
58:35
Střelu Josiho vyrazil Reimer před sebe, naštěstí pro něho také na hůl vlastního obránce!
58:01
Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:49
Jones od modré minul branku, kterou hájí Reimer.
57:30
Volný puk přikryl lapačkou Reimer.
57:03
Necelé tři minuty nás dělí od bláznivého prodloužení 3 na 3.
56:52
Puk je tentokrát na střídačce Toronta.
56:42
Puk byl tečován do hlediště. Vhazuje se ve středním pásmu.
56:09
Rinne se tygřím skokem vrhl na kotouč a přerušil hru.
55:52
Smith jel z levé strany na Reimera, ale hostujícího gólmana nepřekonal!
54:55
Komarov našel van Riemsdyka, který se ještě snažil předat kotouč před odkrytou klec Kadrimu. Před ním však puk odklidil Jones!
54:33
Od modré střílel Weber, Reimer kotouč vyrazil a následně zalehl. Ještě jedna reklamní přestávka.
53:28
Nebezpečné nahození Josiho se jeden z hráčů Nashvillu snažil před Reimerem tečovat. Hostující brankář ale uhájil nerozhodný stav.
52:45
Bozak nahodil puk do rohu, kde o něj nyní hráči bojují.
51:49
Smithovu střelu z pravé strany vyrazil Reimer vyrážečkou.
51:31
Rinne má kotouč v lapačce. Je tu komerční přestávka.
50:59
Kadri se dostal s pukem až na levý kruh, ale branku přestřelil.
50:00
Hned po buly střílel z osy kruhů Forsberg, branku minul.
49:55
Smithovu střelu vyrazil Reimer maskou. Už předtím pálil Josi, ale švýcarský obránce mířil vedle.
49:11
Hraje se už dlouho bez přerušení, hra se přelévá ze strany na stranu.
47:50
Rinne si pořádně zacvičil po pokusech Kadriho a van Riemsdyka!
47:07
Dvě třetiny jsme čekali na gól a najednou tu máme hned dva. Zápas je zase zcela otevřený.
45:52
Toronto právě vstřelilo branku!
Hosté rychle vyrovnávají! Matthias našel před brankou úplně volného TYLERA BOZAKA, jenž zvedl puk nad padajícího Rinneho – 1:1. Asistence: Shawn Matthias a P.A. Parenteau.
45:39
Kadri získal ve středním pásmu puk a po přejetí modré čáry vypálil. Rinne má puk ve výstroji.
44:16
Domácí jsou při chuti. Bourqueho ránu vyrazil Reimer.
42:40
Nashville právě vstřelil branku!
Domácí sehráli po buly rychlou akci, na jejímž konci se ocitl SHEA WEBER. James Neal našel od brankové čáry obránce Webera, jenž si sjel až na levý kruh a kapitán Preds zamířil do poloodkryté branky. Asistence: James Neal a Filip Forsberg.
42:33
Dorážející Smith nedokázal protlačit puk přes betony ležícího Reimera. O chvíli později nastřelil Jones dokonce tyčku!
41:44
Roman Polák je vyloučen za hákování, přesilovka pro Preds.
40:52
Forsbergovu jedovku vyrazil Reimer.
40:01
Další třetina začne přibližně ve 3:51.
I po čtyřiceti minutách hry marně čekáme na první gól! Ve druhé třetině byl k němu nejblíže hostující Kadri, jehož rána skončila na tyčce Rinneho klece.

Střely na branku ve 2. třetině – 8:8, celkem – 12:14.
40:00
39:29
Vyhození Ribeira mířilo mezi tyče a Reimer tak musel puk vyrážet do rohu.
39:01
Poslední minuta druhé třetiny.
38:41
Fisher se z levé strany natlačil až před Reimera. Hostující brankář odolal!
38:17
Reimer vyrazil střelu z levé strany.
37:41
Z levého kruhu střílel Hodgson, puk minul vzdálenější tyčku.
37:14
Kadriho střelu pokryl Rinne. Máme tu reklamní přestávku.
36:15
Ribeiro vytvořil výbornou šanci pro Smithe, který ale z mezikruží těsně minul branku!
35:30
Hostující obránce Gardiner dobře zakročil a zblokoval přihrávku, která mířila na volného hráče na vzdálenější tyči.
34:33
Stále čekáme na první gól. Kralují obrany a oba gólmani.
33:29
Hunwickovo nahození se snažil před brankou tečovat Kadri, ani teď se skóre nemění.
33:00
Puk, který se vznesl do vzduchu, lapil bassebalovým zákrokem do lapačky Rinne.
32:24
Hosté v postavení mimo hru. Máme tu reklamní pauzu.
31:52
31:41
Druhá polovina početní výhody se už hostům nedaří.
30:50
Nyní se už domácím podařilo vyhodit.
30:29
Toronto hraje výbornou přesilovku a Rinne odolává jen s velkým štěstím! Nyní vložil beton do dorážky Lupula.
30:05
Dělovka Kadriho končí na tyčce Rinneho svatyně!
29:51
Lupul se dostal za záda domácí obrany, ale Rinne jeho střelu pokryl. Následně se Fisher dostal do konfliktu s Winnikem a je vyloučen za krosček. Přesilovka pro Maple Leafs.
29:20
Máme tu reklamní přestávku.
29:09
Sissonsovu střelu vyrazil Reimer jen na hůl Hodgsona, ovšem také jeho dorážku dokázal hostující gólman pokrýt!
29:00
Josiho nahození jen prolétlo kolem hostující svatyně.
27:47
Hosté přestáli i druhé oslabení. Nyní si vytvořila dobrou možnost dvojice Hodgson – Salomäki, ovšem Reimer odolal.
27:27
Od modré to zkoušel Ellis, kotouč byl sražen do ochranné sítě.
26:42
Jonesova prudká střela byla zblokována.
26:17
Spaling dokázal vyhodit.
25:28
Joffrey Lupul (TOR) dostává dvě minuty za sekání.
25:03
Od modré pálil Jones, trefil však jen bránícího Winnika.
24:33
Van Riemsdyk si zpracovával puk vysokou holí. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
23:46
Další zákrok Reimera, který našel střelu Josiho v lapačce.
23:27
Tečované nahození Josiho vyrazil Reimer.
22:57
Toronto v plném počtu. Nyní hosté zahráli na icing.
22:27
Smith hledal Ellise, jenž si sjížděl před branku. Bek Nashvillu však kotouč netrefil.
21:39
Také nyní se Preds nedokázali usadit v útočném pásmu.
21:14
Hosté vyhazují.
21:02
Domácí se vystavili do ofsajdu.
20:37
P.A. Parenteau je vyloučen a domácí budou hrát přesilovku.
20:27
Z protiútoku pálil Bozak, Rinne zasáhl vyrážečkou.
20:14
Střely Ellise a Ekholma neohrozily Reimera.
20:01
Další třetina začne přibližně ve 2:59.
První třetina gól nepřinesla. Zatím sledujeme na střely hodně chudý zápas. Hosté hráli dvě přesilovky, ale ani oni nedokázali Rinneho zasypat větším množstvím puků.

Střely na branku v 1. třetině
– 4:6.
20:00
19:30
U střídačky Toronta došlo k menší strkanici, kterou ale rozhodčí přehlédli a nechali hru pokračovat.
19:00
Ohlášena poslední minuta první třetiny.
17:48
Nahození z rohu kluziště před brankou tečoval Salomäki. Reimer zasahovat nemusel.
17:03
Josiho dobrá střela od modré nepřinesla změnu skóre.
16:16
Reimer raději přikryl puk před dojíždějícím Wilsonem. Následuje reklamní přestávka.
15:30
15:18
Watson vyvezl puk až k brance Maple Leafs.
14:43
Domácí přerušili velký tlak soupeře a vyhodili.
14:12
Phaneuf si vyměnil puk s Kadrim a od modré těsně minul domácí klec.
13:39
Kadriho ránu vyrazil Rinne.
13:29
Ryan Ellis vyhodil puk do hlediště a je vyloučen za zdržování hry. Druhá přesilovka pro Toronto.
12:57
Hosté vyhodili přes všechny čáry, ale Matthias zabojoval tak, že se icing nepíská.
11:27
Rinne vyrazil střelu Winnika z pravého kruhu a o chvíli později kryl i ránu Lupula. Sledujeme zajímavý hokej.
11:06
Rána Webera od modré zaduněla o zadní mantinel.
10:34
Ekholmova dělovka skončila mimo!
09:40
Wilsonovo nahození pořádně vystrašilo Reimera, jenž se musel za kotoučem hodně natahovat.
09:11
Preds jsou v plném počtu.
08:55
Domácí vyhazují.
08:48
Dobře zakročil Pekka Rinne, jenž přikryl puk po Lupulově dorážce.
08:27
Kadriho střelu z osy hřiště zblokoval Ellis.
07:59
Jones odpálil puk až za branku Toronta.
07:20
Domácím se hned podařilo vyhodit.
07:10
Domácí Mike Fisher je vyloučen za faul na Komarova.
06:53
Z levé strany střílel Lupul, Rinne má puk v lapačce.
06:37
Bozak posílal zpoza branky puk před brankoviště, kde na něho nedosáhl Matthias.
06:02
Po Hodgsonově ráně přerušil hru Reimer. Následuje reklamní přestávka.
05:52
Nahození Harringtona od modré v pohodě vyrazil Rinne.
05:30
Hosté v úvodu vyčkávají, s čím přijde celek Predátorů.
04:53
S nahozením od modré si poradil pozorný Reimer, který podržel puk ve své výstroji.
04:03
Rána Jamese Neala byla sražena do ochranné sítě. Vhazuje se v obranném pásmu Maple Leafs.
03:27
Watsonovu dorážku vyrazil betonem Reimer. Domácí začali velmi aktivně.
02:52
Wilson nejprve minul branku a o chvíli později pálil znovu. Reimer přerušil hru.
02:26
Máme tu vůbec první střelu na branku, kterou si připsal Jarnkrok. Reimer má kotouč v lapačce.
02:00
Puk přepadl přes plexisklo. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
01:29
Kadri nahodil puk za domácí branku, kam se vydal rozehrát Rinne.
00:55
Domácí mužstvo zahrálo na icing.
00:01
Hráči obou mužstev nastoupili na ledovou plochu. Zazní kanadská a americká hymna.
V Bridgestone Areně probíhá předzápasová show.

Nashville Predators: Rinne (Mazanec) – Weber (C), Josi, Ellis, Ekholm, Jones, Jackman – Neal (A), Fisher (A), Forsberg – Smith, Ribeiro, Wilson – Hodgson, Jarnkrok , Salomäki – Watson, Sissons, Bourque. Trenér: Peter Laviolette

Toronto Maple Leafs: Reimer (Bernier) – Phaneuf (C), Gardiner, Rielly, Hunwick (A), Polák, Harrington – Komarov, Kadri, van Riemsdyk – Parenteau, Bozak (A), Matthias – Lupul, Spaling, Winnik – Holland, Froese, Grabner. Trenér: Mike Babcock

Rozhodčí: Joannette, Rehman – Gibbs, Mach.
Vzájemné zápasy v loňské sezóně:
19.11. 2014: Toronto – Nashville 2:9
04.02. 2015: Nashville – Toronto 4:3
Nashville Predators:
Predátoři potvrzují, že jejich výsledky ze základní části loňské sezóny nebyly náhodné a letos v dobrých výkonech pokračují. Ze 14 zápasů uhráli 20 bodů a v tabulce Západní konference se usadili na čtvrtém místě. Z posledních sedmi zápasů zvítězil celek z města country hudby třikrát a v dalších dvou případech bral alespoň bod za remízu po 60 minutách. Poslední zápas Nashvillu nabídl pořádnou přestřelku, Preds totiž přes svými diváky udolali Ottawu 7:5.

Do prvního týmu Preds byl z farmy povolán český brankář Marek Mazanec. Ten bude krýt záda jedničce Pekkovi Rinnemu, jehož tradiční náhradník, Carter Hutton, má zdravotní problémy.