Tři hvězdy utkání

1. Jevgenij Malkin (PIT) 2+2
2. Kris Letang (PIT) 0+2
3. Mikael Granlund (MIN) 1+1
Pittsburgh Penguins ukončil špatnou sérii výsledků a na den přesně, kdy byl Mario Lemieux jmenován členem síně slávy NHL, na domácím ledě v Consol Energy Center porazil Minnesotu Wild. Skvělý zápas odehrál Jevgenij Malkin, který dvěma góly a stejným množstvím asistencí nakonec přispěl k těsnému vítězství Penguins. V úvodu třetí třetiny ještě vykřesal naději pro Minnesotu Wild střelou mezi Fleuryho betony z prostoru mezi kruhy pro vhazování kapitán Mikko Koivu, při závěrečné hře bez brankáře se ale Wild tříbrankové manko smazat nepodařilo. Konečný výsledek. Pittsburgh Penguins 4 Minnesota Wild 3.
59:57
Mikko Koivu napřáhl ze středního pásma ještě k jedné střele, kterou Marc-Andre Fleury vyrazil a v dnešním zápase se už nic nestane.
59:49
Marco Scandella vypálil z pravé strany nepřesně.
59:16
Mikko Koivu na modré čáře přišel o puk a Penguins vyhodili puk do obranného pásma Wild.
59:06
Thomas Vanek dobře clonil před bránou a Marc-Andre Fleury měl plné ruce práce, Wild ale k dorážce nepustil.
58:52
Devan Dubnyk opustil svou bránu a naskakuje na střídačku!
58:36
Ryan Carter (MIN) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.
58:36
David Perron (PIT) dostal menší trest, 2 minuty sekání.
58:36
Na ledové ploše se hodně hráčů zapojilo do potyčky za bránou Devana Dubnyka a uvidíme, zda se bude vylučovat.
58:09
Penguins se nedostali ke střele a Wild zatím zvládají přesilovou skvěle, jenže je to právě Minnesota, která potřebuje vstřelit gól, jenže v oslabení je to samozřejmě velmi těžké.
57:34
Penguins mají dobrou možnost pojistit své vítězství, a pokud nevstřelí gól, alespoň ušetří cenné dvě minuty.
57:04
Ryan Suter chtěl vyhodit puk z obranné třetiny a kotouč z jeho hole zamířil přes ochranné sklo do hlediště.
56:28
Ryan Suter (MIN) dostal menší trest, 2 minuty zdržování hry.
56:15
Ryan Suter od modré čáry nahodil puk za bránu Penguins, kteří se vzápětí osvobodili.
55:00
Do konce zápasu zbývá přesně pět minut. Penguins vedou v Consol Energy Centr pouze o gól a čeká nás zajímavý závěr.
54:49
Na opačné straně přerušil hru po nahození Pittsburghu také Devan Dubnyk.
54:40
Ryan Suter vypálil z prostoru mezi kruhy pro vhazování a jeho střela zamířila vedle pravé tyče. Marc-Andre Fleury si poté pohlídal odraz puku od mantinelu za jeho bránou a u pravé tyče puk přikryl lapačkou.
54:30
David Perron se snažil překvapit Devana Dubnyka střelou z úhlu, brankář Wild byl ovšem u své pravé tyče připraven a pravým betonem puk vyrazil. Na opačné straně mohli udeřit hráči Minnesoty, ti se ovšem do šance nedostali a hra byla po posunutí brány Penguins přerušena.
54:11
Na ledě je útočná trojice Penguins Perron, Malkin a Kessel.
53:43
Charlie Coyle u střídaček dohrál souboj s Davidem Perronem a ramenem ho poslal na mantinel, byl to ovšem čistý zákrok.
53:19
Wild se ale vzápětí k ničemu nedostali a Chris Kunitz vyhodil puk o mantinel do středního pásma.
52:53
Mikko Koivu na modré čáře protečoval puk do útočného pásma Wild.
52:39
Thomas Vanek si z levé strany stáhl puk do středu útočného pásma a poté napřáhl ke střele letící těsně nad ledem, kterou Marc-Andre Fleury našel v lapačce! Dobrý zákrok brankáře Pens.
52:16
Thomas Vanek vypálil z levého kruhu pro vhazování a jeho následná střela byla Sidneym Crosbym sražena do ochranné sítě.
52:04
Mikko Koivu si sjížděl před bránu, do zakončení se ale nedostal.
51:30
Wild se dostali ke střele z pravého křídla, která skončila ve výstroji Marca-Andreho Fleuryho.
50:51
Dnešní hokejová noc v Consol Energy Center přinesla již sedm gólů, a pokud v dohledné době nepadne další, můžeme se dočkat dramatického závěru.
50:46
Sidney Crosby se natahoval po dorážce, Devan Dubnyk ale zasahovat nemusel.
50:07
Marc-Andre Fleury přerušil hru. Následuje krátká reklamní přestávka.
49:45
Marco Scandella od modré čáry na levém křídle napřáhl ke střele po ledě, kterou Marc-Andre Fleury pravým betonem vyrazil.
49:39
Nino Niederreiter vypálil po přihrávce Jasona Zuckera z pravého kruhu pro vhazování a Marc-Andre Fleury jeho střelu vyrazil zřejmě ramenem do ochranné sítě.
49:15
Potvrzeno. Minnesota Wild hraje opět v plném počtu.
48:54
Wild vyhodili puk do středního pásma a přesilová hra Penguins zůstane nevyužita.
48:14
Phil Kessel tentokrát pálil z pravého křídla, Devan Dubnyk byl ovšem znovu připraven a jeho pokus vyrazil mimo.
47:20
Phil Kessel vypálil z levého kruhu pro vhazování a Devan Dubnyk jeho střelu vyrazil. Dorážet mohl David Perron, jeho střela ale zamířila vedle vzdálenější pravé tyče.
47:02
Matt Dumba (MIN) dostal menší trest, 2 minuty hra vysokou holí.
46:35
Penguins se osvobodili za cenu zakázaného uvolnění a hra se vrátila zpět před Marca-Andreho Fleuryho.
46:03
Beau Bennett napřáhl od modré čáry k jedovaté střele, kterou Devan Dubnyk ramenem vyrazil do ochranné sítě!
44:49
Pittsburgh Penguins hraje po přesilové hře Wild 5 na 3 opět v plném počtu.
44:06
Marc-Andre Fleury zmrazil puk u své pravé tyče a hra byla přerušena.
43:09
Nino Niederreiter napřáhl od modré čáry ke tvrdé ráně, ta ovšem zamířila pouze doprostřed brány, kde ji zastavil připravený Marc-Andre Fleury.
42:24
Minnesota právě vstřelila branku!
MIKKO KOIVU střílí gól v přesilové hře 5 na 3 a Minnesota Wild už prohrává pouze o gól!! Mikael Granlund z levé strany přihrál Mikkovi Koivuvi, který z prostoru mezi kruhy pro vhazování zamířil přesně mezi betony Marca-Andreho Fleuryho. Asistence: Mikael Granlund, Ryan Suter.
42:14
Minnesota Wild má v úvodu třetí třetiny k dispozici další přesilovou hru 5 na 3!
42:14
Matt Cullen (PIT) dostal menší trest, 2 minuty hákování.
41:38
Phil Kessel (PIT) dostal menší trest, 2 minuty hra vysokou holí.
40:38
Pittsburgh Penguins vstupuje do druhé třetiny s dvoubrankovým vedením, když po dvou třetinách vede nad Wild 4:2.
40:01
Vítejte zpět v Consol Energy Center, kde je vše připraveno k zahájení třetí třetiny velice atraktivního a pohledného zápasu.
Druhá třetina v Consol Energy Center přinesla několik obrovských brankových příležitostí, z nichž drtivou většinu měli na svých hokejkách hráči domácího Pittsburghu Penguins. Devan Dubnyk si v prostředním dějství vybral slabší chvilky, když během jedné minuty nedokázal v oslabení udržet v rychlém sledu tři střely a vždy z toho byl obrovský závar. Zatímco v případě střel Sidneyho Crosbyho a Krise Letanga dokázali překonaného brankáře Wild zachránit jeho spoluhráči, kteří puk směřující za jeho záda uklidili do bezpečí, dorážka Jevgenije Malkina už skončila gólem. Ten ovšem muselo potvrdit až video a Coach challange Pens. Devan Dubnyk nezastavil nebezpečnou střelu Krise Letanga, která mu prošla mezi betony a směřovala do brány, Jonas Brodin poté puk v leže rukavicí uklidil do bezpečí, dorážka Jevgenije Malkina ale byla uznána jako regulérní gól a ruský útočník vstřelil svůj jubilejní 100. gól v přesilové hře. A aby toho nebylo málo, krátce na to Jevgenij Malkin dostal přihrávku od Phila Kessela, parádní stahovačkou mezi nohama a dvojicí hráčů Wild si puk zpracoval do jízdy a po fantastickém uvolnění zamířil přesně k levé tyči. Závěr druhé třetiny poté patřil Minnesotě, kterou v čase 36:23 vrátil nádhernou střelou bez přípravy zpět do hry Jared Spurgeon, když z levého kruhu pro vhazování vymetl přesně vzdálenější pravý horní roh brány. Jason Zucker měl v závěru prostředního dějství dvě slibné šance, na Marca-Andreho Fleuryho ale vyzrát nedokázal. Skóre po 40 minutách. Pittsburgh Penguins 4 Minnesota Wild 2.
40:00
39:27
Ryan Suter tvrdě vypálil od modré čáry, jenže pouze doprostřed brány, kde byl připravený Marc-Andre Fleury.
38:57
Jason Zucker nabral rychlost a snažil se puk jemným píchnutím na dlouhou ruku umístit mezi betony, Marc-Andre Fleury ale předvedl další dobrý zákrok a čepelí hokejky ho usměrnil vedle své pravé tyče!
37:26
Wild mají ještě dost času na to, aby se pokusili smazat svůj dvoubrankový deficit.
36:45
Blíží se závěr druhé třetiny, v níž se Minnesota Wild zásluhou krásného gólu Jareda Spurgeona dokázala vrátit zpět do zápasu.
36:23
JARED SPURGEON napřáhl k parádní a na milimetry přesné střele a gólem v přesilové hře snižuje na 2:4 z pohledu Wild!! Matt Dumba našel na levé straně Jareda Spurgeona, který se s tím nemazlil a střelou bez přípravy z levého kruhu pro vhazování vymetl přesně vzdálenější pravý horní roh brány. Nádherná chirurgicky přesná střela, proti níž lapačka Marca-Andreho Fleuryho máchla naprázdno. Asistence: Matt Dumba, Charlie Coyle.
35:53
Přesilová hra 5 na 3 je pryč a z vyloučení Iana Colea zbývá minuta a osm sekund.
35:08
Ryan Suter napřáhl ze středu útočného pásma v blízkosti modré čáry k parádní střele, která směřovala k pravé tyči, Marc-Andre Fleury ale vytáhl další fantastický zákrok a ukryl puk v lapačce! Na semaforu Fleuryho zasvítila červená.
35:01
Minnesota Wild bude hrát 39 sekund přesilovou hru 5 na 3. Ideální možnost vrátit se zpět do zápasu.
35:01
Ian Cole (PIT) dostal menší trest, 2 minuty sekání.
34:26
Jason Zucker napřáhl z pravého kruhu pro vhazování ke tvrdé střele, která směřovala ke vzdálenější levé tyči, Marc-Andre Fleury ale dokázal jeho ránu pravým betonem vyrazit do rohu kluziště!
33:48
Wild se ihned po vhazování dostali ke střele, kterou Marc-Andre Fleury dokázal vyrazit mimo.
33:40
David Perron (PIT) dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění brankáře.
32:31
Jevgenij Malkin vstřelil svůj druhý gól v dnešním zápase a klidně by se zde mohl zrodit výsledek z loňské sezóny, v níž Pittsburgh Penguins smetl Minnesotu Wild na svém ledě vysoko 7:2.
31:11
Pittsburgh právě vstřelil branku!
JEVGENIJ MALKIN předvedl své fantastické dovednosti v plné kráse a nádherným gólem zvyšuje na 4:1!! Phil Kessel přihrávkou z levého křídla našel uprostřed útočného pásma najíždějícího Jevgenije Malkina, který si mezi dvěma hráči Minnesoty Wild parádně stáhl puk mezi nohama do jízdy, fantastickým způsobem se uvolnil a poté zamířil střelou letící těsně nad ledem přesně k levé tyči. Asistence: Phil Kessel, Adam Clendening.
30:18
Devan Dubnyk zastavil nahození Pittsburghu Penguins a hra byla přerušena.
30:09
Spoluhráči Olli Maattovi pomohli zpět na nohy a obránce Pittsburgu míří za doprovodu jednoho z členů realizačního týmu do útrob Consol Energy Center.
30:09
Olli Maatta byl tvrdě dohrán u mantinelu, kde jsou střídačky, a nepříjemném úderu do ramene zůstal ležet na ledě.
29:30
Gól Pittsburgu Penguins byl po delším zkoumání videa uznán a Pens vedou nad Minnesotou Wild v polovině zápasu 3:1.
28:15
JEVGENIJ MALKIN střílí jubilejní 100. gól v přesilové hře a posílá po prozkoumání videa Pittsburgh Penguins do dvoubrankového vedení!! Kris Letang napřáhl k další jedovaté střele, kterou Devan Dubnyk opět nedokázal zachytit, a puk mezi jeho betony proklouzl za jeho záda. Jevgenij Malkin se poté dostal k dorážce a poslal puk do sítě. Asistence: Kris Letang.
28:15
Trenér Pittsburgu Penguins si vyžádal Coach challenge a rozhodčí zkoumají video!
28:15
Další obrovská šance Penguins! Devan Dubnyk opět nedokázal udržet tvrdou střelu, puk mezi jeho betony klouzal za brankovou čáru a Sidney Crosby ho mohl dorážet do prázdné brány, jenže Jonas Brodin ho před ním rukou v leže uklidil do bezpečí. Neskutečná šance.
28:11
Kris Letang tvrdě vypálil a Devan Dubnyk opět nedokázal jeho tvrdou střelu udržet. Penguins se poté snažili puk dorážet a před bránou se strhla opět velká mela, ani tentokrát z toho ale gól nebude!
28:05
Sidney Crosby napřáhl z pravého kruhu pro vhazování k velmi nebezpečné střele, kterou Devan Dubnyk nedokázal na přední pravé tyči udržet a puk skončil za jeho zády, těsně před brankovou čárou mu ho ale jeden ze spoluhráčů pomohl zastavit a uklidit pod lapačku!
27:19
Jevgenij Malkin vypálil z pravého kruhu pro vhazování a jeho střela byla zablokována.
27:09
Phil Kessel pálil z vrcholu kruhů pro vhazování, puk se mu ale trochu svezl a jeho následná střela byla zablokována.
27:02
Chris Porter (MIN) dostal menší trest, 2 minuty hra vysokou holí.
27:00
Penguins dostávají výhodu. Hlavní rozhodčí budou vylučovat.
26:33
Penguins vyhodili puk na zakázané uvolnění a hra se přestěhovala zpět před bránu Marca-Andreho Scandelly.
25:35
Sidney Crosby pálil z pravého křídla a do jeho střely letící těsně nad ledem se obětavě vrhl Marco Scandella, který ji v leže zablokoval.
25:03
Phil Kessel napřáhl z vrcholu levého kruhu pro vhazování k pořádně tvrdé ráně, která zamířila vedle vzdálenější pravého horního rohu.
24:47
Další zákrok brankáře Minnesoty Wild, který si hravě poradil s dalším nahozením a přerušil hru.
24:25
Devan Dubnyk zastavil nahození Penguins a ukryl puk v lapačce.
23:50
Penguins se k ničemu nedostali a po vyhození Wild nahodili puk rychle zpět do útočného pásma, aby mohli vystřídat.
23:08
Patric Hornqvist na modré čáře na pravém křídle protečoval puk do útočného pásma Penguins a poté o něj svedl souboj.
22:13
Nino Riederreiter dostal krásnou přihrávku přes šířku útočného pásma a z levého křídla napřáhl k jedovaté ráně, která zamířila vedle pravé vzdálenější tyče.
21:59
Penguins se nepodařilo správně přejít přes modrou čáru na levém křídle a hra byla vykázána do středního pásma.
21:00
Oba týmy hrají opět v plném počtu.
20:44
Penguins se dostali ve hře 4 na 4 ke střele, Devan Dubnyk ale zasahovat v úvodu druhé třetiny musel.
20:01
Pittsburgh Penguins během první třetiny přestřílel Minnesotu Wild 12:8 a domácí fanoušci Pens už se nemohou dočkat druhé třetiny zajímavého utkání.
Pittsburgh Penguins vstoupil do utkání proti Minnesotě Wild v Consol Energy Center perfektně, když se v čase 1:13 prosadil po střele Jevgenije Malkina z dorážky David Perron, který udržel na zádech Scandellu a poté zametl puk do prázdné brány. Penguins vyhráli všech osm utkání, během nichž skórovali jako první, tuhle bilanci se jim po necelých třinácti minutách pokusil přetrhnout Miakel Granlund, který z prostoru mezi kruhy pro vhazování napřáhl ke krásné střele, jenž zapadla přesně k levé tyči. Penguins poté přečkali dvě oslabení a necelé tři minuty před koncem první třetiny získali ztracené vedení zpět, když se v přesilové hře po přihrávce Jevgenije Malkina z rohu kluziště prosadil Beau Bennett, když bez přípravy zamířil přesně k pravé tyči. Skóre po první třetině. Pittsburgh Penguins 2 Minnesota Wild 1.
20:00
18:52
Druhá přesilová hra Minnesoty Wild měla jepičí život a zbytek první třetiny se odehraje ve čtyřech hráčích na obou stranách.
18:41
Mikko Koivu (MIN) dostal menší trest, 2 minuty podražení.
18:38
Sergej Plotnikov (PIT) dostal menší trest, 2 minuty sekání.
17:11
BEAU BENNETT využívá přesilovou hru a vrací Pittsburghu Penguins zpět ztracené vedení!! Jevgenij Malkin si během dnešní noci připsal svou druhou asistenci, když z rohu kluziště našel mezi kruhy číhajícího Beaua Bennetta, který střelou bez přípravy letící těsně nad ledem zamířil přesně k pravé tyči. Asistence: Jevgenij Malkin, Patric Hornqvist.
15:41
Jason Pominville (MIN) dostal menší trest, 2 minuty podražení.
15:21
Marco Scandella napřáhl od modré čáry k dělové střele, která byla na přední pravé tyči zablokována.
14:08
Mikko Koivu vracel puk zadovkou před bránu a Marc-Andre Fleury ho hokejkou poslal do bezpečí.
13:33
Matt Clendening (PIT) dostal menší trest, 2 minuty držení.
13:33
Hra byla přerušena a po komerční přestávce se bude vylučovat.
12:57
MIKAEL GRANLUND napřáhl ke krásné střele a vyrovnává na 1:1!! Mikael Granlund dostal mezi kruhy pro vhazování přihrávku od Thomase Vaneka, který vyhrál souboj u mantinelu, a parádní střelou zamířil přesně k levé tyči. Asistence: Thomas Vanek, Jonas Brodin.
12:37
Penguins vypálili z pravého kruhu pro vhazování a Devan Dubnyk byl opět připraven.
11:22
Chris Porter vypálil z levého křídla, jeho střela ale byla Adamem Clendeningem sražena do vzdálenějšího rohu kluziště.
10:23
Na opačné straně byl úspěšný také Devan Dubnyk, který vyrazil střelu Penguins bez větších potíží mimo tři tyče.
09:45
Pittsburgh se k ničemu nedostal, zatímco na opačné straně pálili Thomas Vanek a Jason Pominville, Andre-Marc Fleury měl ovšem dobrý výhled a s oběma střelami si poradil.
09:16
Phil Kessel udržel útočné pásmo pro Penguins.
09:09
Beau Bennett vypálil z pravého kruhu pro vhazování a jeho následná diagonální střela zamířila vedle vzdálenější levé tyče.
08:10
Na opačné straně ledové plochy číhal před bránou Matt Dumba, kterému se málem podařilo střelu usměrnit tečí na bránu.
07:43
Kris Letang vzápětí pálil z pravého kruhu pro vhazování a jeho střela byla sražena do rohu kluziště.
07:00
Patric Hornqvist se dostal těsně před brankovištěm ke střele, jeho pokus po ledě ale zamířil těsně vedle levé tyče!
06:34
Wild vyhodili po komerční přestávce puk na zakázané uvolnění a vhazovat se bude po pravici Devana Dubnyka.
06:17
Marc-Andre Fleury sice neměl proti střele od modré čáry snadný výhled, puk ale u své levé tyče našel ve výstroji a po přerušení hry bude následovat krátká reklamní přestávka.
05:46
Marco Scandella, který byl prvním vyloučeným hráčem dnešní noci, u mantinelu dohrál souboj Patrickem Hornqvistem a donutil Penguins k návratu do obranného pásma.
05:25
Penguins se během přesilové hry dostali pouze k jedné střele.
04:16
Jason Zucker nabral na levém křídle rychlost a poté vypálil, jeho střela ale našla pouze lapačku Marca-Andreho Fleuryho, který vzápětí rychle rozehrál.
03:58
Penguins se konečně dostali ke střele, Devan Dubnyk byl ale připraven a puk vyrážečkou vyrazil do rohu kluziště.
03:33
Minnesota zatím zvládá oslabení velmi dobře a z hlediště se ozývá pískot.
03:06
Phil Kessel se musel vracet pro puk před svou bránu po vyhození Minnesoty Wild.
02:16
Marco Scandella (MIN) dostal menší trest, 2 minuty hákování.
01:24
Fleury zastavil nahození Wild a přerušil hru.
01:13
DAVID PERRON se dostal k dorážce a posílá Penguins do brzkého vedení!! Jevgenij Malkin vypálil od modré čáry a Devan Dubnyk jeho střelu vyrazil, jenže pouze k Davidu Perronovi, který se dostal k dorážce, a přestože mu na záda dýchal Scandella, puk dokázal zasunout do prázdné brány. Asistence: Jevgenij Malkin, Kris Letang.
00:45
Letang vypálil z pravého křídla na přední tyč, jeho střela ale byla sražena mimo.
00:10
Fleury se vydal za bránu, aby nastavil úvodní nahození Wild a pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou.
00:01
Hráči obou týmů už jsou připraveni na hrací ploše a utkání mezi Pittsburghem Penguins a Minnesotou Wild bude moci za pár okamžiků začít.

Pittsburgh Penguins: Fleury (Zatkoff) – Cole, Clendening – Dumoulin, Lovejoy – Maatta, Letang – Sprong, Cullen, Fehr – Kunitz (A), Bonino, Hornqvist – Perron, Malkin (A), Kessel – Dupuis, Crosby (A), Bennett.

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Scandella, Prosser – Brodin, Dumba – Suter (A), Spurgeon – Porter, Carter, Bulmer – Keranen, Coyle, Schroeder – Zucker, Koivu (C), Niederreiter – Vanek, Granlund, Pominville (A).

Rozhodčí: TJ Luxmore, Francois St. Laurent – Ryan Gibbons, Bryan Pancich.
Vzájemné zápasy

14.01.15 Pittsburgh – Minnesota Wild 7:2
05.11.14 Minnesota Wild – Pittsburgh 1:4
Minnesota Wild

Minnesota Wild si dopřála po posledním zápase proti Dallasu Stars odpočinek a proti Pittsburghu Penguins bude pokračovat v sérii čtyř venkovních zápasů. Útočník Brett Bulmer byl povolán zpět do týmu z farmy a měl by nastoupit ve čtvrté formaci. Trenér Mike Yeo prohlásil, že Bulmer během posledních dní tvrdě trénoval, a to je důvod, proč ve středu v noci dostane příležitost. „Bude to pro něj dobrý trest," řekl Yeo. V bráně Wild se představí opět Devan Dubnyk, který v letošní sezóně dovedl tým k deseti výhrám.
Pittsburgh Penguins

Pittsburgh Penguins před svými fanoušky proti Minnesotě zahájí sérii čtyř domácích zápasů v řadě, nebude do ní však vstupovat v nikterak skvělé formě. Penguins prohráli tři z posledních čtyř zápasů NHL poté, co předtím dokázali vyhrát šest duelů v řadě. V posledním zápase proti New Jersey Devils se Penguins v ofenzivě vůbec nedařilo a prohráli 4:0. Do brány Pittsburgu by se měl postavit Marc-Andre Fleury.
Pittsburgh Penguins vyzve poprvé v letošní sezóně NHL na svém ledě Minnesotu Wild. Penguins se loni proti Minnesotě dařilo, když vyhráli oba dva vzájemné duely a na domácím ledě v Consol Energy Center 14. ledna vysoko 7:2. Sidney Crosby během dvou zápasů zaznamenal čtyři body za čtyři asistence a v té době vedl tabulku střelců, zatímco Jonas Brodin v dresu Minnesoty Wild zaznamenal gól a asistenci. Hokejovou nocí z Pittsburghu Vás provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.