S konstatováním, že Detroit v krásném utkání porazil St. Louis 4:3 po prodloužení se s vámi loučí Michal Belšán a Milan Šplíchal. Doufáme, že jste se u přenosu bavili a těšíme se na další. Přejeme pěkné nedělní ráno.

3. Vladimir Tarasenko (STL) 1+1
Prodloužení bylo takovou tečkou za tímto skvělým zápasem. Opravdu reklama na hokej! Šancí bylo hodně a rozhodla velká chyba Parayka, který se nechal zbytečně vyloučit. Početní výhodu využil tvrdou ranou Teemu Pulkkinen.

Detroit vyhrál v St. Louis 4:3 po prodloužení.
64:41
Detroit právě vstřelil branku!
Nájezdy neuvidíme! Přesilovou hru dokázal po přihrávce Richardse tvrdou střelou využít TEEMU PULKKINEN! Finský útočník skóroval pošesté v sezóně. Asistence: Brad Richards, Tomáš Tatar.
64:28
Další střelu kryje Allen, tentokrát mířil z hranice kruhů Richards. Vypadá to, že budeme svědky nájezdů.
63:44
Povedenou kombinaci zakončuje střelou Dacjuk, jeho pokus mířil vedle.
63:04
Parayko (STL) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, hosté budou dohrávat v přesilové hře 4 na 3.
62:57
Další střela Pääjärviho, tentokrát nebyla tak přesná.
62:34
Na druhé straně střílel poměrně nebezpečně Pääjärvi, ale Howard si dokázal s pokusem finského šikuly poradit.
62:12
Nádherně to teď provedl Abdelkader, který se dostal individuální akcí až před Allena, neproměnil.
61:50
Do samostatného úniku na Allena se dostal Tatar, domácího brankáře překonat nedokázal!
61:05
Hosté se provinili ofsajdem, bude se vhazovat ve středním pásmu.
60:47
S kotoučem na hokejce je za brankou Kronwall. Co vymyslí?
60:20
Zetterbergova přihrávka mířila na Larkina, nebyla přesná. Puk mají domácí.
60:01
Tak to je hokej jako řemen! To prostě musí bavit! Ve třetí třetině jsme viděli také jednu branku, vstřelili ji domácí těsně před koncem, takže uvidíme prodloužení. Autorem trefy na 3:3 je Vladimir Tarasenko. Prodloužení brzy začne.
60:00
59:41
Už už to vypadalo, že se Bouwmeester dostane do šance, byl však vytlačen protihráčem.
59:12
Od pravého mantinelu se ke střele dostal Tatar, Allen vyráží betonem do rohu.
59:00
Ta jim ale nevychází. Do konce utkání zbývá jedna minuta a hra je přerušena kvůli ofsajdu.
58:27
Hosté se s vyrovnáním stavu nehodlají smířit, nyní se snaží v útočném pásmu o odpověď.
57:50
St. Louis právě vstřelilo branku!
A je srovnáno! Marčenko zttratil kotouč v útočném pásmu, po přihrávce Shattenkirka ho převzal VLADIMIR TARASENKO, který po individuální akci překonal Howarda a vstřelil tak svůj 13. gól v této sezóně! Asistence: Kevin Shattenkirk.
57:24
Hosté si berou oddechový čas. Je to taktické rozhodnutí, unavená pětka musí načerpat nové síly.
57:24
Zakázané uvolnění Rudých křídel.
57:18
Fabbri obehrál jednoho obránce, jenže proti dalším už šanci neměl, o kotouč přišel.
56:53
Na druhé straně nepřesně pálil Nyquist.
56:31
Brodziak nahrál Shattenkirkovi, jenž velmi nebezpečné pálil, Howard vyráží.
56:03
Sheahan s pukem míchal v obranné třetině domácích tak dlouho, až o něho přišel.
55:43
Detroitští se dostali do útočného pásma, dlouho v něm však nepobyli.
55:24
Tarasenko převzal odpovědnost a vystřelil, Howard jeho pokus lapil a stále tak drží vedení svého týmu.
55:14
Velký tlak před brankou Howarda! První formace domácího týmu soupeři pořádně zavařila, nicméně žádný z hokejistů nedokázal dorazit kotouč do branky Detroitu. Nepovedlo se to ani Steenovi, jenž nevěřícně kroutí hlavou.
54:40
Střela Fabbriho mířila vedle branky, ohrozila spíše rozhodčího než brankáře Howarda.
54:14
Hosté vyhráli vhazování ve svém pásmu, o puk následně přišli, takže ho drží domácí.
54:13
Následuje komerční přestávka. Domácí budou mít už jen necelých šest minut na srovnání, hosté stejnou dobu na udržení stavu.
54:13
Jenže hostům se vůbec nepovedla rozehrávka, puk přejel přes všechny čáry a rozhodčí odpískal zakázané uvolnění.
53:54
A znovu. Zbytečná ztráta puku. Nyní ho drží Kronwall.
53:14
Domácí po zisku kotouče okamžitě nahazují do útočené třetiny Detroitu, to je ovšem zbytečné, jelikož o puk většinou přichází.
52:47
U kotouče Allen, který tak pomůže svým spoluhráčům s rozehrávkou.
52:18
Nebezpečně nyní pálil Fabbri, Backesova dorážka mířila vedle.
51:46
Backes s kotoučem na hokejce rozjíždí útočné snažení domácího celku.
51:33
A nyní se píská zakázané uvolnění Rudých křídel. Hra nyní byla taková rozháraná, ani jednomu týmu se nepodařilo dostat do útočné třetiny a vydržet v ní.
50:28
Jaškin střílel z hranice kruhu, ale nedokázal prostřelit val hráčů před ním.
49:44
Nyquist dostal kotouč, nabruslil do útočného pásma, kde ho předal Marčenkovi, jeho střela byla sražená obráncem domácích.
49:16
Domácí museli vyklidit útočné pásmo, protože ztratili kotouč. Když ho vzápětí vybojovali, tak ho omylem poslali na zakázané uvolnění.
48:45
Gunnarssonovu střelu od modré čáry lapil Howard, vhazovat se bude po jeho pravici.
48:02
Dacjuk špatně přihrává, Detroit přichází o puk, takže musí rychle opustit útočnou třetinu a zmobilizovat své síly k bránění.
47:44
Zakázané uvolnění St. Louis.
47:27
Ke střele se v útočném pásmu dostal Tatar, jeho dělovku vyrazil Allen betony.
46:59
Nyní se celá situace opakuje, akorát s tím rozdílem, že kotouč drží Green.
46:38
Už se opět hraje. Kotouč na hokejce mají domácí obránci, budou se snažit rozjet útočnou akci.
46:22
Následuje komerční přestávka.
46:18
Larkin držel kotouč ve své moci uprostřed obranného pásma domácích, otočil se a vypálil. Jeho střela mířila vedle, hokejku do ní vložil Zetterberg, jenže puk nedokázal usměrnit za Allena!
45:54
Gomezova lajna bojovala v útočné třetině, jenže do vyložené šance se nedostala.
45:26
O puk se nyní bojuje ve středním pásmu, blíže k němu mají domácí.
44:55
S kotoučem za brankou je nyní Kronwall, rozjíždí novou útočnou akci hostů.
44:43
Richards střílel od mantinelu. Šlo spíše o propagační střelu, kterou Allen chytil. Bude se vhazovat po jeho pravici.
44:30
A nyní ujel Larkin sám na brankáře Allena, přestože ho nakonecf dojel Brodziak, tak se musel gólman domácích pořádně předvést!
44:05
Až teď se hosté osvobozují vyhozením kotouče do středního pásma.
43:33
Domácí hokejisté momentálně drží kotouč v útočném pásmu, ke střele se dostal Upshall, nemířil přesně.
42:53
Od modré čáry střílel nepřesně Edmundson, puk se odrazil zadního mantinelu.
42:16
42:06
K puku se po přihrávce od spoluhráče dostal Larkin, který nikým neatakován střílel z kruhů na Allena, ten si s jeho ranou poradil a drží naději domácích na zisk nějakého bodu.
41:48
Domácí se osvobozují dlouhým vyhozením přes všechny čáry.
41:15
A další střela, kterou musel Allen chytit, tentokrát od Tatara.
40:55
Zetterberg nebezpečně míchal s pukem, poté se pokusil přihrát, ale soupeř jeho pas zblokoval. Kapitán hostů pak střílel nepřesně.
40:18
Šikovně ihned po vhazování vystřelil Tatar, Allen si s nebezpečnou střelou poradil.
40:16
Přesilovou hru si zahraje Detroit, Backes (STL) byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
40:11
O první střelu ve třetí třetině se postaral Pietrangelo, Howard ji dokázal vytěsnit.
40:01
Je za námi druhá třetina, která nám nepřinesla takový počet gólů a nebezpečných situací, jaké jsme mohli sledovat v první periodě. O jedinou branku se postaral Dylan Larkin, který tak přiblížil svůj tým k vítězství. Nicméně utkání je stále otevřené, neboť nás ještě čeká třetí pasáž.
Další třetina začne přibližně v 3:55.
40:00
39:58
Ano, u kotouče hosté z Detroitu, kteří nikam nespěchají.
39:42
Nebezpečně z levé strany střílel Fabbri! Byla to zřejmě poslední šance, kterou domácí měli.
39:27
Individuálně to zkoušel Nyquist, proti přesile ale nepochodil.
38:58
A stejná situace platí i po pokusu Tatara.
38:47
Zblokovaná střela Abdelkadera mířila do ochranné sítě. Vhazovat se mu před Allenem.
38:08
Času do konce druhé části příliš nezbývá. Podaří se některému týmu pohnout skórem?
37:50
Na druhé straně to zkoušel Richards, Allen schoval kotouč a bude se tak vhazovat po jeho pravici.
37:43
Vzápětí od modré čáry střílel dnes poněkolikáté Shattenkirk. Se střelou si Howard dokázal poradit.
37:16
Do šance se ale dostali hosté! Helm z levého kruhu přihrával na Glendeninga, tato myšlenka mu ale nevyšla.
36:24
Hosté bojovali o kotouč v útočné třetině, nepovedlo se jim ho získat a tak mají domácí ještě šanci srovnat do konce druhé části skóre.
35:53
Ke střele se odhodlal Marčenko, Allen ji vyrazil do rohu, přestože měl zakrytý výhled.
35:26
Mezitím se domácí snaží v útočné třetině dopracovat k nějaké šanci. Zatím se jim to příliš nedaří.
34:36
Dacjuk přenechal puk Pulkkinenovi, který se rozhodl pro střelu. Puk k Allenovi nedoputoval, protože jej zblokoval Parayko.
34:16
34:16
Od modré čáry to opět zkoušel aktivní Shattenkirk, Howard měl dobrý výhled, takže si s touto střelou dokázal poradit.
33:50
Gomez tečoval nahození od svého spoluhráče těsně vedle branky.
33:34
Střela Pääjärviho z levého kruhu Howarda nevyděsila, brankář Detroitu si s ní poradil.
33:12
U kotouče je Bouwmeester, snaží se o vznik nové útočné akce.
32:37
Hosté se vrhli do útoku, jenže proti dobře srovnané obraně domácího výběru neměli šanci.
31:44
... kteří ho dokázali vyhodit do středního pásma.
31:39
O puk se nyní bojuje v rohu v obranné třetině hostů ...
31:18
Upshall se ocitl v obrovské šanci! Po střele jednoho z jeho spoluhráčů se dostal k dorážce, z bezprostřední blízkosti ale Howarda nepřekonal!
31:05
30:58
Shattenkirk na závěr přesilovky vystřelil do betonů Howarda.
30:22
Domácím se početní výhoda opravdu nedaří. Kromě střely Brouwera, kterou zneškodnil Howard, neměli vůbec nic.
29:02
Šanci na srovnání mají hokejisté domácího týmu. Na dvě minuty byl za nedovolené bránění vyloučen Smith (DET).
28:42
A je tam! Domácí nedokázali vyhodit puk ze třetiny, ten se dostal k Henriku Zetterbergovi, jenž ho nahodil na branku Allena, cestou kotouč do sítě tečoval DYLAN LARKIN. Jde o jeho osmou trefu v sezóně, stává se tak nejlepším střelcem Detroitu v aktuálním ročníku! Asistence: Henrik Zetterberg, Justin Abdelkader.
28:29
Detroit je nyní lepším týmem a gól visí ve vzduchu.
27:54
A nyní velká šance, kterou spálil Nyquist! Švédský hokejista se dostal přímo před Allena, jenže jeho zakončení nebylo přesné.
27:38
Nebezpečná střela Richardse končí na hrudi brankáře Allena. Vhazovat se bude po jeho levici.
27:23
Backes se snažil zakončit, jenže byl od kotouče odstaven.
27:10
Hosté nezvládli rozehrávku, což znamená zakázané uvolnění, protože kotouč přejel přes všechny čáry.
26:55
A opět se Dacjuk dostal ke střele, Allen ji dokázal vyrazit.
26:49
26:49
Marčenko šikovně přihrál na Dacjuka, který vjel do útočného pásma a vystřelil. Jeho pokus mířil do ochranné sítě, ruská spolupráce tedy nevyšla úplně podle představ hlavních aktérů.
26:09
Brodziak bojuje o kotouč za brankou Rudých křídel, proti přesile ovšem neměl velkou šanci.
25:41
Pietrangelovu dělovku zblokoval hrudí Marčenko.
25:27
24:35
Ve velmi dobré příležitosti se ocitl Shattenkirk, který si položil jednoho z bránících hráčů hostů a poté provětral betony brankáře Howarda!
23:59
Hosté se osvobozují, Helm odpálil puk až za branku Allena.
23:38
St. Louis Blues má úspěšnost využití přesilových her na 18%, patří jim 19. příčka mezi kluby NHL.
23:27
Dvě minuty za podražení si odpyká Kronwall (DET).
22:54
Nyquist vjel do útočné třetiny a chtěl přihrát kotouč některému ze svých spoluhráčů, jeho pokus o pas byl zblokován.
22:40
A teď byl hostům odpískán ofsajd. Vhazovat se bude ve střední třetině.
22:00
U puku byli domácí hokejisté, Shattenkirk špatnou přihrávkou nedokázal udržet pásmo.
21:23
V dobré pozici se ocitl Dacjuk, jenž po přihrávce od Abdelkadera střílel. Trefil pouze brankáře Allena.
20:48
Z jejich útočné snahy ale nic nevzniklo, hráči Detroitu se dokázali ubránit.
20:14
U puku jsou domácí, kteří budou útočit jako první.
20:01
Druhá třetina za okamžik začne, hráči už jsou na ledě a připravují se na vhazování.
Zatím skvělá hokejová podívaná v St. Louis přinesla čtyři góly. Po dvou na každé straně a stav je tedy aktuálně vyrovnaný, 2:2.

Nejprve hosty svým prvním gólem po návratu do sestavy poslal do vedení Pavel Dacjuk, poté ovšem St. Louis po gólech Kylea Brodziaka a Joriho Lehtery otočili vývoj utkání. V předposlední minutě první třetiny ovšem Luke Glendening srovnal na aktuálních 2:2.

Střely: 13:13
Další třetina začne přibližně ve 3:03.
20:00
19:48
Dmitrij Jaškin se na pravém křídle dostal před brankou ke střele, nicméně na Howarda si nepřišel.
19:31
Mike Green se dostal ke střele a pořádně tak prověřil Allena, který ovšem obstál a zákrokem lapačkou tak přerušil hru.
18:31
Tak to byla parádní akce a v první třetině už vidíme čtvrtý gól! Darren Helm má na tomto gólu lví podíl, když celou akci vytvořil a v útočném pásmu sice poté ztratil puk, dokázal ovšem obránce zaměstnat natolik, aby se k němu poté dostal LUKE GLENDENING. Ten ho okamžitě napálil na bránu a trefil se poprvé v této sezoně! Asistence: Darren Helm a Brendan Smith.
18:22
Drew Miller při pokusu o rozehrávku dopustil zakázaného uvolnění.
17:41
Po neúspěchu Mike Greena v útočném pásmu mířil dopředu Alexander Steen, který dnes hraje 700. utkání v NHL. Nedokázal se ale prosadit.
17:27
Zakázané uvolnění Blues.
17:20
Zetterbergova přihrávka v útočném pásmu se od brusle Carla Gunnarssona odrazila do ochranné sítě.
17:07
Na druhé straně střílel obránce Pietrangelo a Howard byl donucen přerušit hru.
16:55
Gustav Nyquist se velice dobře uvolnil k přihrávce na Tatara, který ovšem z voleje nedokázal trefit Allenovu bránu!
16:11
Colton Parayko byl v souboji trefen do obličeje, ze kterého se mu spustila trocha krve. Zamířil tak na střídačku, vylučovat se ovšem nebude.
16:11
Darren Helm se snažil protlačit do předbrankového prostoru a dát první gól v této sezoně, ovšem brankář Jake Allen byl připraven.
15:44
Komerční přestávka.
15:33
Na druhé straně dobře pálil nehlídaný Pulkkinen, ovšem zamířil nad bránu.
15:23
Dmitrij Jaškin nahrál na modrou čáru Edmundsonovi, jehož pokus byl ale zblokovaný.
14:50
Tak to byla parádní akce a domácí tým velice rychle dokonává obrat! Jay Bouwmeester obdržel přihrávku do střelecké pozice od Vladimira Tarasenka, místo zakončení ovšem situaci vyšperkoval krásnou střílenou přihrávkou na JORIHO LEHTERU, který jen vložil hokejku do dráhy puku a dopravil ho tak do branky Red Wings! Asistence: Jay Bouwmeester a Vladimir Tarasenko.
14:20
Nebezpečně střílející obránce Colton Parayko teď nedokázal trefit branku, což Howarda zcela jistě potěšilo.
13:49
Po akci Fabbriho podržel ve své lapačce puk Howard, který tak přerušil hru.
13:10
Bluesmani dokázali vyrovnat na 1:1! KYLE BRODZIAK se dočkal své 100. branky v NHL, když se dostal ke kotouči na pravém křídle a nekompromisní střelou zápěstím prostřelil Jimmyho Howarda v brance Detroitu Red Wings! Začínáme znovu od začátku. Asistence: Kevin Shattenkirk a Joel Edmundson.
12:13
Ta ovšem nebyla úspěšná a domácí šli do velmi zajímavého přečíslení, které zakončoval ruský kanonýr Vladimir Tarasenko bohužel pro Scottrade Center vedle!
11:50
Pro volný kotouč si ve středovém kruhu dojel nováček Larkin, který tak zakládá další akci svého týmu.
11:08
Carl Gunnarsson se uvolnil v útočném pásmu po své akci k bekhendové střele, kterou ovšem poslal mimo.
10:46
Obránci Blues zachybovali v rozehrávce a ke střele se dostal Danny DeKeyser, Allen byl tentokráte ovšem připraven a chytil puk.
10:04
A hostující tým se po chybě obrany St. Louis dostává do vedení 1:0! Za brankou se dostal ke kotouči Brad Richards, který před Jakem Allenem našel nikým nehlídaného PAVLA DACJUKA, který střelou z voleje překonal domácího gólmana a poslal Rudá Křídla do vedení! Ruský útočník se trefuje poprvé od svého návratu po zranění. Asistence: Brad Richards a Teemu Pulkkinen.
09:27
Zápas je od úvodního vhazování poměrně vyrovnaný a oba týmy se sympaticky prezentují dobrou útočnou hrou.
08:22
Alexander Steen se dostal do ofsajdového postavení a hra je tak přerušena.
07:51
Alexander Steen přenechal v útočném pásmu kotuč najíždějícímu Jayi Bouwmeesterovi, jehož tvrdá rána šla ale vedle brány Detroitu!
07:25
Další akci musí až zpoza své brány založit Edmundson.
06:58
Nebezpečný bekhendový pokus Shattenkirka od modré čáry byl ztečován vedle branky Jimmyho Howarda.
06:32
Skvělý Jake Allen udržel skóre bezbrankové! V bezprostřední blízkosti se totiž k dorážce dostal útočník nováček Dylan Larkin. Kotouč se poté odrazil za záda domácího gólmana, ten ale i s velkou dávkou štěstí situaci spolu s Pietrangelem zvládl!
06:04
Po přihrávce od Vladimira Tarasenka se mezi kruhy dostal k zakončení obránce Alex Pietrangelo, který ovšem ztroskotal na Howardových betonech.
05:34
Na druhé straně se ke střele dostal Gustav Nyquist, Allen byl připraven a bez problémů chytil puk.
05:19
Konkrétněji je hra spíše vyrovnaná a nyní před napadajícím útočníkem St. Louis brankář Howard podržel kotouč a přerušil tak hru.
04:59
Domácí se snažili prosadit v útočném pásmu, ale nebylo jim to umožněná a tak opět hrají hostující hokejisté.
04:04
Z levé strany Brad Richards krásně poslal kotouč před branku, kam si sjel do velmi dobré šance Pulkkinen. Naštěstí pro St. Louis se ale s ním dokázal přesunout gólman Jake Allen, který puk vyrazil.
03:20
Danny DeKeyser byl při rozehrávce pod tlakem a ztratil kontrolu nad kotoučem, nicmémě domácí hráči z toho nemohli už nic dalšího vytěžit.
03:01
Kotouč skončil na střídačce Red Wings, vhazování se bude opakovat.
02:55
Na modrou čáru dostal nabito švédský obránce Carl Gunnarsson, ale jeho tvrdý pokus ve své lapačce uschoval Jimmy Howard.
02:00
Nahození Joela Edmundsona nemusel Jimmy Howard vyrážet do bezpečí, jelikož šlo mimo a nic z toho tedy nebylo.
01:36
Kyle Brodziak si hodně věřil a snažil se přímo proniknout skrze dva obránce, ti mu to ovšem neumožnili.
01:04
V útočném pásmu se nyní prosadili hostující hráči a byla z toho střela Abdelkadera, jenž ovšem zamířila vedle branky Jakea Allena.
00:29
Dobré napadání v podání Pääjärviho, jenž se dostal ke střeleckému pokusu z rohu. Přesouvající se Howard ho ale dokázal vyrazit do bezpečí.
00:02
Úvodní vhazování zápasu vyhrál domácí kapitán David Backes a jdeme na to! Pohodlně se usaďte a doufejme, že to bude krásný hokej.
00:01
Domácí hokejisté právě vstupují na hrací plochu Scottrade Center. Vítá je při tom potemnělá hala a potlesk fanoušků.
Kvůli předzápasovým ceremoniím se začátek utkání, jak již bývá v NHL zvykem, opozdí.
Z aktivních soupisek a zdravých hráčů do zápasu na domácí straně nezasáhnou útočníci Jeremy Welsh a Ryan Reaves a obránce Robert Bortuzzo. Na druhé straně nebudou hrát Jakub Kindl, Joakim Andersson a ani Tomáš Jurčo.

St. Louis Blues: Allen (Elliott) – Bouwmeester, Pietrangelo "A", Edmundson, Shattenkirk, Gunnarsson, Parayko – Steen "A", Lehterä, Tarasenko – Pääjärvi, Backes "C", Upshall – Fabbri, Gomez, Brouwer – Ott, Brodziak, Jaškin

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Kronwall "A", Green, DeKeyser, Ericsson, Smith, Marčenko – Abdelkader, Zetterberg "C", Larkin – Richards, Dacjuk "A", Pulkkinen – Tatar, Sheahan, Nyquist – Miller, Glendening, Helm

Rozhodčí: Charron, Furlatt – Sericolo, Driscoll.
Československá stopa v Detroitu
Tomáš Tatar – 20 zápasů, 6+7
Jakub Kindl – 17 zápasů, 2+3
Tomáš Jurčo – 4 zápasy, 0+1
Petr Mrázek – 12 zápasů (11 začínal), 93.5%
Detroit Red Wings
Rudá křídla z Detroitu mají rovněž velké ambice. Po 20 zápasech se momentálně nachází na sedmém místě v konferenci se ziskem 22 bodů a skóre 47:48.

V posledním utkání zdolal Detroit na domácím ledě Krále z Los Angeles v poměru 3:2, připsal si tedy velice cenné vítězství.

Nejproduktivnějším hráčem týmu je švédský útočník a kapitán Henrik Zetterberg (4+13 ve 20 zápasech). Nejlepšími střelci jsou poté Dylan Larkin a Gustav Nyquist se sedmi góly.

12 zápasů v brance zatím odchytal český gólman Petr Mrázek (93.5%), devětkrát se mezi třemi tyčemi představil Jimmy Howard (91.8%).
Československá stopa v St. Louis
Dmitrij Jaškin – 19 zápasů, 1+4
St. Louis Blues
Bluesmani mají v posledních letech vysoké ambice a potvrzují to i letos, když jsou po odehrání 20 zápasů na druhém místě ve své konferenci, a to díky zisku 27 bodů. Aktuální skóre mají 54:48.

V posledním utkání hráli Blues na domácím ledě s Buffalem a po remíze 2:2 v základní době došlo na samostatné nájezdy, v nichž byli úspěšnější domácí hokejisté.

Nejproduktivnějším hráčem týmu je Vladimir Tarasenko, který je s 12 góly zároveň i nejlepším klubovým střelcem. K tomu navíc přidal osm asistencí. Skvělé výkony nadále podává mladý obránce Colton Parayko, který odehrál 18 utkání s bilancí 5+7.

Roli brankářské jedničky zastává Jake Allen, který zatím chytal 14krát s úspěšností 93.5%. Záda mu kryje Brian Elliott.
Zdravím všechny hokejové fanatiky, kteří v noci vstávají jen kvůli tomu, aby sledovali NHL! Společně se dnes zaměříme na duel mezi St. Louis Blues a Detroit Red Wings, přičemž já doufám, že budete s přenosem spokojeni.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.