Pro dnešek se s Vámi loučím. U dalšího onlajn zápasu, napočtenou.
Roman Polák (TOR) 0+2, 0 střel, čas na ledě 20:44
Martin Marinčin (TOR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 10:52
Tři hvězdy utkání
1.GARRET SPARKS 28 zákroků, 96.4%
2.NAZEM KADRI 2+0
3.ROMAN POLAK 0+2
Z vyrovnaného utkání vychází vítězně Toronto, které veze domů tři body. Za domácí tým byl vidět hlavně Vladimir Tarasenko, za hosty Nazem Kadri.
59:34
Toronto drží puk ve středním pásmu.
59:03
St.Louis se začalo tlačit před brankáře Toronta.
58:28
Sparks drží puk ve své náruči. Vhazovat se bude po jeho pravici.
57:22
St. Louis rozjíždí akci zpoza své branky, konkrétně Vladimir Tarasenko a Paul Stastny.
56:12
Toronto se už jen snaží v poklidu dohrát utkání.
55:49
55:32
St.Louis se dokonce dostalo v oslabení k zakončení, ale na skvěle chytajícího Sparkse si nepřišli.
54:58
Toronto tlačilo, ale po jedné špatné přihrávce domácí vyhodili.
53:49
Potrestána hráčská lavice St. Louis za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvouminutový trest odpyká Scott Gomez.
53:01
St. Louis okamžitě vyráží do protiútoku, který je zastaven na modré čáře.
52:49
51:20
Toronto opět operuje před brankou domácích. Na Allena jde jedna střela za druhou.
50:49
Troy Brouwer vyloučen na dvě minuty za faul vysokou holí.
50:39
Toronto se osvobozuje z obranného pásma zakázaným uvolněním.
Toronto právě vstřelilo branku!
NAZEM KADRI dovršil únik 2 na 1 a zvyšuje už na 4:1 pro svůj tým. Asistence: Morgan Rielly a Matt Hunwick.
45:58
Steen vyloučen na dvě minuty za hrubost a Peter Holland také na dvě minuty za hrubost
45:39
Alex Pietrangelo si sjel z modré čáry až před Sparkse a zakončoval mezi betony, ale marně.
44:25
Allan měl dost práce,aby vychytal pokus Romana Poláka a následně dorážku Nazema Kadriho.
43:32
Matt Hunwick tvrdou střelou od modré trefil břevno Allenovy branky.
42:57
Jori Lehterä a Vladimir Tarasenko si nerozuměli, a tak při přechodu do útoku přišli o puk.
41:56
St. Louis se usadilo před hostujícím gólmanem, jenž má dost práce, aby ubránil svou klec.
41:18
Vladimir Tarasenko a Paul Stastny opět operují před Sparksem, který zatím všechny pokusy zneškodňuje.
40:18
Jori Lehterä zkoušel prostřelit Sparkse z otočky.
40:01
Statistiky:
Střely na branku: 17 – 24
Trestné minuty: 9 – 9
Bodyčeky: 19 – 19
Vyhraná vhazování: 19 – 22
Druhou periodu ovládli naopak hosté, kteří dokázali navýšit skóre a odskočit soupeři o dva góly. Uvidíme, jak se toto utkání bude vyvíjet nadále.
40:00
39:24
Morgan Rielly střílel od modré, ale jeho pokus se přes mnoho hráčů před brankou nedostal ani k Allenovi.
38:34
Hosté přicházejí o puk před Allenem.
37:43
Leo Komarov se dostal do samostatného úniku, ale na Allena si nepřišel.
37:05
Allen dostává puk do bezpečí fotbalovým zákrokem.
36:40
36:27
St. Louis za přesilovku nedokázalo nic vymyslet.
34:40
Toronto ve čtyrech.
34:05
Allen je opět zpět v brance St. Louis.
33:40
33:14
Toronto se v přesilovce nemůže dostat do zakončení.
32:43
St. Louis úspěšně vyhazuje z obranného pásma.
31:40
Jori Lehterä je vyloučen na dvě minuty.
28:57
St .Louis střídá gólmany, ze hry odstupuje Allen a do branky se postaví Elliot.
28:57
Tyler Bozak vystřelil z mezikruží, ale Allen jeho pokus vyrazil, ovšem jen před PIERRA-ALEXANDRA PARENTEAUTA, který dorazil puk do klece a vyhnal z branky Allena. Asistence: Tyler Bozak.
28:30
Roman Polák si sjel z modré čáry před Allena a zakončoval pouze do jeho lapačky.
28:03
Toronto dostává domácí pod tlak.
27:21
Hosté nepolevují a ostřelují Allena. Matt Hunwick střílel od modré, ale pro domácího gólmana nebyl problém tuto střelu zneškodnit.
26:10
Shawn Matthias přenechal na modré čáře puk Romanu Polákovi, který vystřelil a BRAD BOYES tečoval puk za záda domácího gólmana. Asistence:Roman Polák a Shawn Matthias.
24:58
Vladimir Tarasenko střílel z pravého kruhu, ale Sparks tento pokus zneškodnil.
24:29
St. Louis vybojovalo puk za svou brankou a uhání na gólmana hostů.
24:00
Toronto se na chvíli dostalo před Allena, ten však oba pokusy pokryl.
22:49
Robby Fabbri zkoušel tečovat střelu Carla Gunnarssona, jenže jeho pokus jen o pár centimetrů netrefil klec hostů.
21:35
Vladimir Tarasenko střílel na Sparkse, který vyrazil puk nad sebe. Vypadalo to, že puk poletí za záda Sparkse, ale nakonec přeletěl i branku.
20:12
Oba aktéři bitky jsou vyloučenina deset minuty.
20:12
David Backes (STL) a Nazem Kadri (TOR) si to rozdali v ručním souboji. Backes po vhození buly strčil zezadu do Kadriho, který si to nenechal líbit, a tak došlo na shození rukavic.
20:01
Statistiky:
Střely na branku: 15 – 15
Trestné minuty: 2 – 2
Bodyčeky: 10 – 13
Vyhraná vhazování: 13 – 13
V první třetině byli více vidět domácí, kteří dali v druhé minutě gól a následně dlouhou dobu tlačili celek z Toronta. Hosté se ve druhé polovině třetiny začali uvolňovat a nakonec i vyrovnali skóre.
20:00
18:43
Leo Komarov dovezl puk ze středního pásma až do levého kruhu,odkud vystřelil. Allen dokázal jeho střelu vyrazit pouze před NAZEMA KADRIHO, který vsítil gól. Asistence: Leo Komarov a Roman Polák.
17:10
Toronto rozehrávalo útočnou akci, kterou hned v zárodku zastavuje Colton Parayko.
16:41
16:15
15:42
David Backes se dostal až před Sparkse, kde střílel z pravého kruhu. Hostující gólman střelu vyrazil zpět před David Backes, jenž nedokázal ani napodruhé vsítit gól.
14:41
Tyler Bozak vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.
14:15
Steve Ott vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
14:04
St. Louis se usadilo v útočném pásmu. Sparks se musí v bráně pořádně ohánět.
13:09
Hollandova střela končí v náruči Allena.
12:29
Troy Brouwer střílel z pravého kruhu, kde neměl dobrou pozici,a tak netrefil puk přesně, což znamenalo trefení ochranné sítě. Hra se přesouvá před Allena.
12:06
St. Louis vyhazuje až za branku Sparkse.
11:15
Peter Holland vybojoval v útočném pásmu puk, ale k zakončení se nedostal.
10:16
Toronto rozehrává zpoza své branky akci, která končí ve středním pásmu, kde jsou hostující hráči obráni o puk.
09:16
Toronto nezvládá přechod do útoku, buď jsou obráni o puk, nebo je některý z hráčů v útočném pásmu dříve než puk.
08:44
Za Sparksovo klecí si hráči navzájem něco vyříkávali, ale žádná bitka z toho není.
07:44
Vladimir Tarasenko střílel z prostoru za pravým kruhem. Sparks neměl sebemenší problém tuto střelu zlikvidovat.
07:12
Domácí na ledě mírně dominují. Na brankáře Toronta posílají jednu střelu za druhou.
06:42
Jake Gardiner nechal puk za sebou, kde si ho převzal Byron Froese, který trefil pouze gólmana Allena.
05:30
Shrumáž hráčů před Sparksem málem přinesla gól, puk poskakoval v brankovišti Toronta, nakonec se objevil za brankou hostů.
04:53
Blues dostávají svého soupeře pod tlak.
04:31
St. Louis rozehrává zpoza své branky.
03:40
Stastny střílel z pravého kruhu, ale Sparks dokázal tuto nenápadnou střelu vychytat.
01:51
St. Louis právě vstřelilo branku!
Paul Stastny a VLADIMIR TARASENKO se dostali do samostatného úniku,druhý zmiňovaný nic nevymýšlel a svižnou střelou mezi betony překonal z mezikruží Sparkse. Asistence: Paul Stastny.
00:59
Znovu Brouwer, tentokrát zůstal zapomenut v levém kruhu, kam také dostal přihrávku, jenže Sparks se stačil přesunout.
00:19
Jako první se dostal do zakončení Brouwer, který volil bekhendový blafák, ale bez úspěchu.
00:01
Ještě si poslechneme hymnu a utkání může začít.
Já Vás ještě jednou vítám u dnešního onlajn přenosu, jak už bývá u NHL zvykem, utkání se o pár minut zpozdí.

St. Louis Blues: Allen (Elliot) – Bouwmeester, Pietrangelo, Shattenkirk, Parayko, Gunnarsson, Bortuzzo – Lehtera, Stastny, Tarasenko – Steen, Backes, Brouwer – Jaškin, Gomez, Fabbri – Ott, Brodziak, Reaves

Toronto Maple Leafs: Sparks (Bibeau) – Phaneuf, Gardiner, Rielly, Hunwick, Polák, Marinčin – Parenteau, Bozak, Van Riemsdyk – Komarov, Kadri, Holland – Winnik, Spaling, Grabner – Boyes, Froese, Matthias.
St. Louis Blues
St. Louis se nachází na 2. místě tabulky Západní konference, když dokázalo získat 34 bodů. Blues z posledních pěti zápasů třikrát prohráli. V kanadském bodování si nejlépe vede Vladimir Tarasenko 25 (14+11), který se zároveň nejvícekrát přesně trefil. Nejvíc asistencí má na kontě Alexander Steen 12. V hodnocení +/- si nejlépe vede Colton Parayko +12. Jake Allan má procentuální úspěšnost na 92.58%.
Toronto Maple Leafs
Toronto je s 21 body nachází na 14. příčce tabulky Východní konference. Javorové listy prohráli z posledních pěti zápasů hned čtyři utkání. Kanadské bodování týmu vede James van Riemsdyk 16 (7+9),nejlepší střelec je Leo Komarov 10 a nejvíc přesných přihrávek má na kontě Dion Phaneuf 13. Hodnocení +/- vede Daniel Winnik +4. James Reimer má úspěšnost 93.17 %.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.