Trestné minuty: 6 – 8
Využité přesilové hry: 0/4 – 1/3
Bodyčky: 18 – 12
Vyhraná vhazování: 40% – 60%.
Je dobojováno! Florida ve třetí třetině otočila skóre a po dvou porážkách si připisuje veledůležité vítězství, díky kterému Panthers zůstávají v čele Atlantické divize. Winnipeg byl v prvních dvou třetinách jasně lepší, v závěrečné části už ale Panteři zabrali a po vítězné brance z hole Jaromíra Jágra zvítězili 3:2.
59:59
Skutečně se tak stalo, jenže Jets za šest desetin vteřiny už nic vymyslet nestihli.
59:59
Kulikov zablokoval soupeřovu střelu, časomíra vzápětí doběhla, ale pár desetinek se možná ještě přenastaví zpět.
59:40
Petrovic vyhazuje, Wheeler je u vlastní branky a do konce třetí třetiny zbývá 20 sekund!
59:19
Wheeler přihrál za sebe, ale Scheifele z bezprostřední blízkosti minul.
59:06
Smith ihned po vhazování vyhodil přes všechny čáry, kvůli vyloučení Gudbransona se navíc icing nepíská.
58:59
Poslední minuta bude pořádně napínavá! Gudbranson fauloval Ehlerse a dostává menší trest za nedovolené bránění. Jets mají k dispozici přesilovku 6 na 4.
58:39
Ondřej Pavelec je na střídačce, Winnipeg se snaží vyrovnat v šesti!
58:21
Panthers odvádějí výbornou práci, Purcell v rohu drží zkrátka trojici soupeřů a čas rychle plyne dál.
57:59
Jágr si prodloužil své střídání a v útočném pásmu několik vteřin obtěžoval rozehrávající obránce.
57:46
Luongo nyní skončil v brance, Troubovu střelu ale předním zablokoval Kulikov.
57:27
Panteři dostali kotouč do bezpečí, Barkovova formace našetřila několik cenných vteřin, které domácím utíkají velice rychle.
57:04
Burmistrov vyhrál vhazování a poslal puk za sebe, Trouba vystřelil skrz několik hráčů, ovšem Luongo potvrdil svůj výborný výkon.
56:58
Ehlers byl tísněný Gudbransonem, zleva přesto vykouzlil přihrávku do předbrankového prostoru, jenže před Wheelerem zasáhl Luongo.
56:34
Trocheck obral o puk Scheifeleho, Enstrom jej ale zahnal do rohu a zažehnal bezprostřední nebezpečí.
56:23
Po ofsajdu Jets následuje reklamní přestávka. Domácí mají potřebný čas na poradu.
56:15
Hosté v posledních vteřinách pouze vyhazují a víceméně rezignují na nějaké útočné manévry.
55:48
Další vyhození už končí zakázaným uvolněním a Jets snadno získávají buly v útočném pásmu.
55:34
Barkov znovu šikovně vyhodil a hra plynule pokračuje.
55:01
Perreault nedosáhl na prudký pas od Ehlerse a Winnipeg se musel na chvíli vrátit k vlastní třetině.
54:34
Smith nic nevymýšlel a jen posunul puk k domácím obráncům na útočnou polovinu Floridy.
54:05
Ehlers branku minul, ovšem Jets ještě zůstávají v útočném pásmu.
53:48
Rychlou souhru prvního útoku zakončil po přihrávce Barkova Jágr, ale Ondřej Pavelec byl znovu připraven a přerušil hru.
53:30
Dnes neviditelný Barkov nyní přenechal puk Campbellovi, který vypálil z druhé vlny, ale betony Pavelce nepropálil.
52:49
Jokinen zbytečně zajížděl za Pavelcovu branku, načež se neodhodlal ke střele a trošku zazdil nadějně se rozvíjející akci založenou Trocheckem.
52:18
Purcell s problémy zpracoval dlouhou přihrávku, ale následně vystřelil vedle pravé tyče.
51:46
Chiarot nejprve vystřelil nepřesně od modré a poté poslal puk za branku, kde jej získal Kulikov.
51:12
Jets ve třetí dvacetiminutovce marně hledají formu z úvodních dvou třetin, nyní se zbytečně provinili icingem.
50:49
Peluso protečoval kotouč do útočného pásma, kde si ale obránci Floridy v pohodě poradili.
50:04
Jágr na levé straně počkal na dojíždějícího Hudlera, kterému předložil přihrávku před branku, jenže Pavelec svého kamaráda vychytal.
49:36
Bjugstad nevzdal souboj o puk a pořádně zatopil Burmistrovovi, který ale pod tlakem chybu neudělal.
49:10
Rau zachytil puk ve střední třetině, daleko s ním ale nedošel a na druhé straně nebezpečně pálil Mathieu Perreault.
48:29
Smith i bez rukavice bojoval u pravé tyče, odkud však své třetí branky v zápase nedosáhl.
48:06
Neposedný kotouč propadl v útočném pásmu Floridy k modré čáře, jenže pokus Gudbransona byl zablokovaný.
47:32
Luongo neriskoval a ponechal si nahozený kotouč pod lapačkou, čímž zapříčinil buly po jeho levici.
47:18
Kotouč vyletěl mezi střídačky a expert pracující pro televizi Fox Sports si jej ochotně schoval do kapsy od saka. Následuje reklamní pauza.
46:37
Útok vedený Perreaultem uzamkl Hudlera a spol. před Luongem, avšak bránící Florida svůj úkol zvládla.
46:06
Gudbranson špatně rozehrál, ale Burmistrov ani Stafford toho nevyužili a znovu nechali zaskvět Luonga.
45:19
Kulikov ztratil kotouč ve středním pásmu, volný Ehlers dostal pas mezi kruhy, jenže Luongo předvedl vynikající zákrok.
44:49
Ehlers vypálil ze stoje, Luongo ale byl dobře postavený a vyrazil kotouč do bezpečí.
44:09
Aktivní Trocheck se Smithem se znovu drali před Pavelce, skákavý kotouč ale zkrotili obránci Jets.
43:55
Lepší vstup do třetí třetiny si Florida nemohla přát, do konce zápasu však stále chybí šestnáct minut.
43:30
Florida právě vstřelila branku!
Je to gól! Panteři obrací skóre a podruhé v zápase jdou do vedení. Nezasloužil se o to nikdo jiný než JAROMÍR JÁGR, který si pohodlně nabruslil mezi kruhy a tečovanou střelou švihem překonal svého krajana v brance Winnipegu. Asistence: Jussi Jokinen, Dmitrij Kulikov.
42:57
Scheifeleho přihrávka na Perreaulta neprošla, Panthers se ale u puku neudrželi.
42:29
Jets jsou s pukem v útočném pásmu, Byfuglienova dělovka od modré ale narazila pouze do zadního mantinelu.
41:46
Panthers využívají přesilovku 5 na 4 a po obrovském tlaku srovnávají na 2:2. Autorem branky je RIELLY SMITH, kterému zleva nahrál Trocheck a šikovný útočník z předbrankového prostoru zaznamenal už svůj 21. gól v sezóně. Asistence: Vincent Trocheck, Teddy Purcell.
41:19
Smith stál před brankovištěm a dostal od Jokinena přihrávku z pravé strany. Český gólman zůstal znovu nepřekonán.
41:02
Trocheck vypálil příklepem z levého kruhu, ale Pavelcův beton byl na místě.
40:44
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Copp – 2 min., sekání). Florida má k dispozici 55 sekund dlouhou přesilovku 5 na 3.
40:35
Florida se přesunula do útoku, z velkého boje v rohu vyletěl kotouč až do středního pásma.

Vyhraná vhazování: 41% – 59%.
Winnipeg ve druhém dějství neměl tak výraznou převahu, ale i tak otočil skóre a do třetí třetiny půjde s jednobrankovým náskokem. O vyrovnání se ve 26. minutě postaral Byfuglien, kterého o malou chvíli později napodobil Copp, jenž stanovil aktuální skóre 2:1. Florida bude muset svůj výkon výrazně zlepšit, napomoct ji k tomu může pokračující přesilovka, ve které začnou závěrečnou dvacetiminutovku.
40:00
39:47
Po střele Ekblada se za dorážkou dral Jágr, to se však nelíbilo Byfuglienovi, a tak před Pavelcem vznikla menší rozmíška.
39:38
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Armia – 2 min., hákování).
39:39
Parádní kombinace Floridy vyrovnáním nekončí! Rau po přihrávce od Bjugstada vylepšil pozici pro Purcella, ten z osy hřiště ale narazil na výtečného Pavelce.
39:26
Troubovu střelu Luongo vyrazil k Lowrymu, ten mohl navýšit vedení Winnipegu, ale to se mu nepovedlo.
39:14
Armia se skvěle prosmýkl mezi několika obránci, ale bekhendem nedostal puk do branky.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:44
Kotouč v těchto vteřinách létá z jednoho pásma do druhého, gólmani si můžou na chvíli oddechnout.
37:54
Ihned po vhazování vystrašil domácí fanoušky Thornton, jenže Pavelec předvedl vynikající postřeh.
37:50
Trouba podcenil situaci a po jeho chybě střílel Shaw, jenže puk byl znovu sražen mimo hrací plochu.
37:28
Ekblad dloubnul kotouč přes střední pásmo a umožnil svým spoluhráčům vystřídat.
36:42
Hosté už vystřídali, Trocheckovu střelu příklepem schytal Smith do zadní strany své brusle.
36:09
Panthers uklidňují situaci, snaží se o to první útok včetně Jaromíra Jágra.
35:42
Florida je v opravdových problémech, na střely prohrává 7:25 a nyní se musí bránit po vyhození na icing.
35:37
Lowryho střelu z nulového úhlu vyrazil Luongo svou maskou. Po chybě Kampfera se ke střele z otočky znovu dostal Lowry, ale ani tentokrát neuspěl.
34:47
Na druhé straně o sobě dala vědět nová posila Teddy Purcell, jenže jeho střelu obránce zablokoval.
34:28
V samotném závěru přesilovky nabil Ehlers do levého kruhu, ale střele Lowyho kousek chyběl.
34:27
33:49
Tohle oslabení zatím Florida zvládá, Shaw nyní pošetřil několik vteřin.
33:11
Trouba si najel k pravému kruhu, ovšem střelu zápěstím vyrazil Luongo do strany.
32:51
Domácí tahali kotouč po mantinelech, poté jej do středního pásma vyhodil Jokinen a puk nakonec zmizel na střídačce.
32:27
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Trocheck – 2 min., vražení na hrazení).
32:14
Petrovic se dostal do problémů a jako poslední hráč Floridy ztratil kotouč, Perreault se naštěstí pro hosty dostal až za branku a nestihl zasunout do opuštěné branky.
31:52
Peluso v rychlosti objel Luongovu branku, jenže puk mu v klíčový moment odskočil a až ke střele se nedostal.
31:35
Zakázané uvolnění vrací hru před Ondřeje Pavelce.
31:04
První útok Floridy se snad poprvé na delší dobu dostal do útočného pásma, střela z toho však znovu nebyla.
30:36
Z druhé vlny si pro volný puk sjel Brian Campbell, ale ani on neměl přesnou mušku.
30:12
Rauova střela z pravého křídla byla zablokovaná a Ekblada zezadu čistě odzbrojil vracející se bek Winnipegu.
29:43
Ekblad vyhodil kotouč z vlastního pásma tak šikovně, že se zakázané uvolnění ani pískat nemohlo.
29:06
Smith se otočil na ose hřiště a poslal kotouč před najíždějícího si Kampfera, který ale minul Pavelcovu branku.
28:39
Thornton několik vteřin bojoval v útočném pásmu, neměl však dostatečnou podporu a a Panteři se museli vrátit do středního pásma.
28:05
Icing Panthers.
27:58
Winnipeg právě vstřelil branku!
Domácí jsou za svou aktivitu odměněni vedoucí brankou! Hráči Floridy se už viděli na střídačce, na to ale nebral ohled ANDREW COPP, který si rukou zpracoval kotouč na modré čáře a forhendovým blafákem poslal puk pod pravý beton Roberta Luonga. Asistence: Alexander Burmistrov.
27:57
27:26
Domácí čtveřice je sice uvězněna v obranném pásmu, ale tam odvádí výbornou práci a Pavelec zatím zasahovat nemusel.
26:52
Na sedmou střelu Floridy si ještě počkáme, hra je přerušena pro hostující postavení mimo hru.
26:40
Trocheck se skvěle vrátil a v roli posledního hráče zastavil protiútok Jets.
26:09
Hosté vyhráli vhazování a rychle rozestavěli přesillovkové rozestavení. Smith z dobré pozice ale poslal puk mimo tři tyče.
25:57
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Stafford – 2 min., sekání).
25:23
Domácí hokejisté se naprosto zaslouženě dočkali vyrovnávající branky! Ehlers u tyčky zblízka trefil Luonga, od kterého se kotouč odrazil kousek před brankoviště kde byl nejdůraznější DUSTIN BYFUGLIEN a z dorážky rozvlnil síť v hostující kleci. Asistence: Nikolaj Ehlers, Mark Scheifele.
25:02
Hudler na pravé straně zasekl kotouč a nabil jej do druhé vlny Kampferovi, kterého Pavelec vychytal.
24:43
Ofsajd Jets.
24:16
Howden si chvíli myslel, že se bude pískat ofsajd, hra ale pokračovala a hostující útočník vypálil nad branku.
23:52
Bjugstadovi u útočné modré utekl puk od hokejky a Chiarot jej získal pro domácí tým.
23:24
Winnipeg navázal na dobrý výkon z první třetiny a Pantery zatím do ničeho nepustil, Pavelec je tak bez práce.
22:59
Lowry z levé strany hledal spoluhráče před brankovištěm, ale ty hostující obrana natlačila k zadnímu mantinelu.
22:32
Kulikov vyjel z trestné lavice a málem se dostal do úniku, který zhatil jeden z dostatečně rychlých obránců Jets.
22:26
22:07
Troubovu střelu od modré Luongo znovu jen vyrazil, stejně se stalo i po ráně Burmistrova, když puk opět rozvlnil ochrannou síť.
21:22
Hostům se podařilo vyhodit, Byfuglien ivšak rychle ndividuálně pronikl do útočného pásma a Luongo vyrazil kotouč do ochranné sítě.
21:06
Ehlers po pěkné souhře vzdálenější tyč minul, Byfuglien poté dopadl při střele od modré stejně.
20:38
Na úvod druhé domácí přesilovky pálil zpoza levého kruhu Wheeler, ale Luongo nejprve vyrazil puk hrudníkem a poté jej schoval pod lapačku.
20:26
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Kulikov – 2 min., hákování).

Vyhraná vhazování: 56% – 44%.
První třetina nabídla výraznou převahu Winnipegu, který vyslal na branku hned šestnáct střeleckých pokusů, jenomže Luongo všechny zlikvidoval. Panteři toho v útoku příliš nepředvedli, elitní formace s Barkovem, Jágrem a Hudlerem musela převážně bránit, ovšem jediný protiútok stačil Floridě k tomu, aby se zásluhou Smithe dostala do vedení 1:0.
20:00
19:55
Armia si vybruslil mezi kruhy a střelou švihem donutil předvést Luonga poslední zákrok v úvodní třetině.
19:23
Oba celky posílají na led čerstvé síly, Kulikov s Ekbladem tak mají spoustu času na rozehrávku.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:46
Akce Floridy konečně vypadala trošku živěji, Trocheckův útok poté ještě aktivně napadal, ale k puku se už nedostal.
18:11
Po střele Scheifeleho se do útoku vydal Jágr, jehož zakončení z pravého kruhu zablokoval Trouba.
17:50
Sledujeme velice klidnou část zápasu, Jets jsou na kotouči jistější, ale hosty zatím drží nad vodou výkon Luonga.
17:21
Florida se s pukem nedostala ani přes červenou čáru, jenže ani Jets u něj příliš dlouho nevydrželi.
16:39
Z boje ve středním pásmu vzešli vítězně Panteři, kteří se ale vydali střídat a žádný útok nerozvinuli.
15:56
Enstrom zpoza pravého kruhu ještě posunul kotouč na modrou Byfuglienovi, jehož dělovka byla naštěstí pro Pantery sražená.
15:29
Perreault si sjel za hostující obránce a po chytrém pasu od Burmistrova se najednou zjevil před Luongem, kterého ale nepřekonal.
14:54
Scheifele z blízkosti branky nahrál do druhé vlny Wheelerovi, který příklepem vyprášil Luongův beton!
14:26
Armia se z pravého rohu natlačil až k bližší tyči, kde však byl připravený Luongo a přerušil hru.
13:48
Gól platí! Florida se tedy ujímá vedení a domácí střídačka v čele s Paulem Mauricem navíc přichází o možnost oddechového času.
13:48
Tak pozor, všemu může být nakonec jinak! Domácí si vyžádali kontrolu u videa a rozhodčí nyní zkoumají, zda nebyl Smith při přechodu útočné modré v ofsajdu.
13:48
Druhý útok Winnipegu se usadil v útočné třetině, jenže z protiútoku padla branka na druhé straně! Trocheck zavezl puk před levý kruh a nahrál před brankoviště RIELLYMU SMITHOVI, který z první nasměroval kotouč za záda Ondřeje Pavelce. Asistence: Vincent Trocheck, Steven Kampfer.
13:06
Žádná hrozba pro Luonga z něj nevznikla, což platilo i o střele Jokinena, který to zkusil z osy hřiště.
12:29
Hudlerova přihrávka na Barkova byla sražená a do dalšího útoku tak mohou vyrazit Jets.
12:08
Jágr sice získal puk, ale při otočce se dostal do středního pásma a vzápětí se octnul v postavení mimo hru.
11:49
Po další ráně Coppa už Panteři vyhodili, domácí si i přesto vysloužili potlesk publika.
11:35
Na jeho konci stál Copp, kterému zlevého kruhu nahrál Trouba, jenže útočník Winnipegu branku netrefil.
11:07
Hosté mají velké problémy s vyhozením kotouče z obranného pásma, Jets se tak stále drží v útoku.
10:18
Pavelcův protějšek Roberto Luongo si v úvodu na nedostatek práce stěžovat nemůže, nyní musel čelit tečované střele, kterou na něj vyslal Armia.
10:02
Florida se chtěla rychle přesunout před Pavelce, ale ten mohl zůstat v klidu, Panteři se totiž dostali do ofsajdu.
09:47
Stafford převzal Myersův pas z obranné poloviny, jenže přízemní střela na překonání Luonga nestačila.
09:13
Jokinen ukořistil puk ve středním pásmu a následně z levého křídla slabou střelou poslal puk do Pavelcovy lapačky.
08:51
Jokinenovu střelu z pravé strany vyrazil Pavelec před sebe, ale dorážející Smith českého gólmana také nepřekonal.
08:45
Unavená pětice Tryskáčů nesmí střídat, z menšího tlaku se dostali jen díky vyhození na icing.
08:31
Jágr ukázal své výborné krytí kotouče, jeho útok s Hudlerem a Barkovem se ale do zakončení nedostali.
08:02
Wheeler si od od modré čáry sjel až za Luongovu branku, ale zpoza ní se nevytočil dostatečně rychle, aby zasunul puk k tyči.
07:40
Shaw si nabruslil do útočného pásma a ihned vypálil příklepem. Jeden z obránců však puk nadzvedl a ten vyletěl vysoko nad mantinely.
07:17
První zákrok si připisuje také Ondřej Pavelec. Howden zpoza brankové čáry nacentroval do ohně, ale český gólman na důrazného Thorntona vyzrál.
06:49
Chiarot pouze nahodil od červené čáry, ale jeho kolegové díky napadání kotouč přece jenom vybojovali.
06:21
Jets jsou i po skončení přesilové hry aktivnější, další střela od modré však letěla mimo branku.
06:00
Po rovných šesti minutách se na ose hřiště dostal ke střele Burmistrov, ovšem ani další domácí střela změnu skóre nepřinesla.
05:45
05:31
Burmistrov nezpracoval přihrávku ze zadního mantinelu a mezi třemi hráči ztratil kotouč.
04:57
Domácí si vypracovali velký tlak, Scheifele, Byfuglien ani Wheeler ale recept na Luonga nenašli.
04:29
Hosté vyhodili kotouč, ale ten se rychle stěhuje zpět k hostující svatyni.
04:10
Stafford křižným pasem přihrál na modrou, Trouba však vystřelil doprostřed branky a Luongo neměl problém zasáhnout.
03:45
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Jokinen – 2 min., podražení).
03:26
Na druhém konci hřiště měl na levé straně hodně prostoru švédský bek Enstrom, jenže Luongo se překvapit nenechal.
03:04
Ekblad se vysunul na hrot útoku a zpoza branky hledal mezi kruhy Jágra, který se k pořádné střele ale nedostal.
02:49
Peluso nahrál na modrou čáru, odkud pálil Trouba a tečovaný puk skončil ve výstroji dobře postaveného Luonga.
02:04
Postma Luongovu branku neohrozil, tak se stalo až při střele Chiarota, ale hostující brankář byl připraven.
01:50
Jejich postup zastavilo postavení mimo hru.
01:24
Campbell drží puk v obranném pásmu a vymýšlí útočnou akci Panterů.
00:58
Za domácí zahrozil z pravé strany Trouba, ale jeho zakončení přesné nebylo.
00:18
Florida se na úvod usadila v útočném pásmu, vedle Jágra se objevuje nová posila Panterů Jiří Hudler.
00:01

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Byfuglien (A), Enstrom, Myers, Trouba, Postma, Chiarot – Wheeler (A), Scheifele, Ehlers – Stafford (A), Perreault, Burmistrov – Armia, Lowry, Daňo – Peluso, Copp, Thorburn.

Florida Panthers: Luongo (McKenna)- Ekblad, Kulikov (A), Gudbranson, Campbell (A), Petrovic, Kampfer– Jágr, Barkov, Hudler – Smith, Trocheck, Jokinen – Howden , Bjugstad, Purcell – Thornton, Rau, Shaw.

Rozhodčí: Kowal, Rooney – Cherrey, Alphonso.
Československá stopa v utkání

Ondřej Pavelec (WPG)
Brankář, 28 let, 19 zápasů, úspěšnost zásahů 90.2%

Jaromír Jágr (FLA)
Útočník, 44 let, 59 zápasů, 45 bodů (20+25)

Jiří Hudler (FLA)
Útočník, 32 let, 53 zápasů, 35 bodů (10+25)

Jakub Kindl (FLA)
Obránce, 29 let, 25 zápasů, 6 bodů (2+4).

Florida Panthers

Panthers v poslední době trápí rozsáhlá marodka, která se hodně podepsala na jejich posledních výsledcích. Od sedmého února tento tým odehrál jedenáct zápasů, přičemž hned v sedmi z nich odešel jako poražený. Ve Východní konferenci se tak Florida propadla na třetí místo a v patách má i Tampu Bay, která doráží na její první místo v Atlantické divizi.

Svého prvního startu v dresu Panterů by se měli dočkat útočníci Jiří Hudler a Teddy Purcell, kteří mají za úkol nahradit Brandona Pirriho, jenž našel nový domov mezi Kačery v Anaheimu. Z farmářského týmu v Portlandu si Florida taktéž povolala Jakuba Kindla a brankáře Mikea McKennu, opačným směrem naopak poslala Michaela Mathesona a Gregga McKegga.

Nejproduktivnější hráči.
• J. Jágr – 45 bodů (20+25)
• J. Jokinen – 43 bodů (11+32)
• J. Huberdeau – 40 bodů (11+29).
Winnipeg Jets

Tryskáčům se v minulé sezóně podařilo proklouznout do play-off, v němž si letos s největší pravděpodobností nezahrají. Winnipeg má po odehraných 61 zápasech na svém kontě 56 bodů a na osmé Colorado ztrácí v závěrečné čtvrtině soutěže dvanáct bodů.

Jets v právě skončeném přestupovém okně přišli o dvě obvyklé opory, do Chicaga si kromě dvou hráčů z AHL našel cestu i kapitán Winnipegu Andrew Ladd, za kterého do kanadského klubu putoval slovenský talent Marko Daňo. Dalším hráčem, který opustil šatnu Tryskáčů, je jednatřicetiletý obránce Adam Pardy, který se připojil o Olejářům z Edmontonu.

Nejproduktivnější hráči:
• B. Wheeler – 57 bodů (18+39)
• B. Little – 42 bodů (17+25)
• D. Byfuglien – 39 bodů (15+24).
Všem hokejovým fanouškům přeji příjemnou středeční noc při sledování textového přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL. Od dvou hodin se můžeme těšit na utkání mezi týmy Winnipeg Jets a Florida Panthers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.