Michal Kempný (CHI) 0+0, 1 střela,čas na ledě: 18:26
Richard Pánik (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:33
Marián Hossa (CHI) 0+2, 2 střely, čas na ledě 19:35
Tři hvězdy utkání

1. Corey Crawford (CHI) 38 zák., 0 gólů, 100,0%
2. Marián Hossa (CHI) 2+0
3. Duncan Keith (CHI) 0+2
Statistiky: Střely na bránu: 21-38; Zablokované střely: 11-19; Vhazování: 42%-58%; Hity: 19-33; Přesilové hry: 0/2-0/3; Trestné minuty: 6-4.
Corey Crawford prožil další fantastický večer a po Los Angeles Kings vychytal proti Coloradu v letošní sezóně druhé čisté konto a celkově 21. shutout v kariéře. Blackhawks položili základy svého vítězství v závěru první třetiny, když přečkali tlak Colorada a během pouhých 38 sekund se prosadili Jonathan Toews a Marián Hossa, který na svou úvodní trefu v zápase navázal ve třetí třetině, když ho opět krásnou kolmou přihrávkou našel Duncan Keith. Tečku za zápasem poté udělal Artemij Panarin. Konečný výsledek. Chicago Blackhawks 4 Colorado Avalanche 0.
59:46
Avalanche tvrdě vypálili z levého kruhu pro vhazování mezi betony Coreyho Crawforda, brankář Blackhawks ale zůstal nepřekonán a těsně před koncem si připsal další fantastický zákrok, který udělal tečku za jeho fantastickým výkonem!
59:14
Francois Beauchemin se pokusil připravit Coreyho Crawforda o čisté konto táhlou střelou z levého kruhu pro vhazování, brankář Chicaga se o něj ale nenechal připravit a puk hrudí vyrazil.
59:00
Do konce zápasu zbývá odehrát 1 minuta.
58:08
Blackhawks nebezpečně vypálili z pravého křídla na přední tyč, kde byl připravený Semjon Varlamov a levým betonem puk vyrazil do rohu ledové plochy.
57:18
Zaměřeno na ...

První hvězdou dnešního zápasu bude zřejmě vyhlášen Corey Crawford, který během dosavadního průběhu utkání předvedl 35 zákroků a míří za 21. shutoutem v kariéře NHL!
56:04

Artemij Panarin si dnes připsal druhou asistenci na druhém gólu Mariána Hossy a během posledních čtyř zápasů zaznamenal šest kanadských bodů za 2 góly a 4 asistence.
55:21
Patrik Wiercioch z vrcholu pravého kruhu pro vhazování nahazoval puk před bránu, kde byl jemně tečován, nakonec ale zamířil vedle levé tyče a Corey Crawford zasahovat nemusel.
54:23
Colorado při posledním gólu Chicaga doplatilo na zbytečnou ztrátu puku, za stavu 3:0 to ovšem samozřejmě tolik nebolelo.
52:40
Chicago právě vstřelilo branku!
Patrick Kane pláchl po pravém křídle v blízkosti střídaček a poté nádhernou bekhendovou přihrávkou z ostrého úhlu našel na vzdálenější levé tyči ze druhé vlny najíždějícího ARTEMIJE PANARINA, který puk z blízkosti doklepl do odkryté brány. Asistence: Patrick Kane.
52:26
Richard Pánik v závěru oslabení vyhodil puk a je jisté, že ani třetí přesilovou hru Colorado Avalanche nevyužije.
51:51
Marián Hossa před pár okamžiky vyhodil puk do zóny Colorada a další útočnou akci Avalanche po pravém křídle zastavil špatný přechod přes modrou čáru. Tedy postavení mimo hru.
51:10
Nathan MacKinnon si vyměnil puk s Tysonem Barriem stojícím na vrcholu a poté z vrcholu pravého kruhu pro vhazování nahazoval puk na bránu, jeho následný pokus zápěstím ale zamířil vedle přední pravé tyče.
50:30
Artemij Panarin udeřil jednoho z protihráčů vysokou holí a Colorado má k dispozici třetí přesilovou hru. Zatím hosté z Texasu nevyužili ani jednu. Faulovaným hráčem byl před střídačkou Chicaga obránce Tyson Barrie.
49:59
Mikko Rantanen zamíchal v blízkosti pravé tyče s pukem a poté se snažil forhendem zamířit ke vzdálenější levé tyči, jeho střela zápěstím ale skončila na pravém betonu Coreyho Crawforda!
49:34
Tyson Barrie předvedl na pravém křídle nádhernou stahovačku, kterou se zbavil Patricka Kanea, a poté z vrcholu kruhu pro vhazování táhlou střelou mířil přesně do bližšího pravého horního rohu brány, jenže Corey Crawford předvedl úžasný semafor, na kterém zasvítila červená, a nadále drží čisté konto!
49:05
Brian Campbell na pravé straně podél střídaček nedokázal přesně rozehrát a vyhodil puk na zakázané uvolnění, po kterém bezmocně pokrčil rameny.
48:26
Blake Comeau šel na levém křídle v blízkosti levé tyče důrazně do zakončení a jeden z hráčů Blackhawks zády ke své bráně po ztrátě stability narazil hlavou do tyče. Ještě, že má přilbu.
47:49
Poslední čisté konto Corey Crawford udržel v zápase s Los Angeles Kings, které Blackhawks před svými fanoušky v United Center shodou okolností porazili 3:0. Bude se výsledek opakovat? Zatím to tak rozhodně vypadá.
47:00
Ze závěrečné části utkání je odehráno přesně sedm minut a Chicago vede s přehledem 3:0. Obrovskou zásluhu na tom ovšem má Corey Crawford, který je na dobré cestě za chytáním svého 21. shutoutu v kariéře NHL.
45:35
Tyson Barrie nedokázal na pravém křídle přesně rozehrát a jeho prudké nahození zamířilo na zakázané uvolnění.
44:39
Nathan MacKinnon na levém křídle nabral rychlost a z ostrého úhlu bekhendem poslal puk před bránu, Corey Crawford byl ale na místě a levým betonem ho vyrazil.
43:09
Dennis Rasmussen si z levého křídla obloukem sjel krásně před bránu a v blízkosti vzdálenější pravé tyče se pokusil vstřelit čtvrtý gól, jenže se do zakončení nakonec nedostal.
41:50
Marián Hossa v dnešním zápase vstřelil dva góly a do konce zápasu ještě zbývá soustu času na to, aby se pokusil vstřelit hattrick.
40:55
Duncan Keith nádhernou kolmou žabičkou z obranného pásma poslal do samostatného úniku MARIÁNA HOSSU, který si skvěle pokryl puk před Tysonem Barriem a poté nad lapačkou Semjona Varlamova zamířil do vzdálenějšího pravého horního rohu brány. Spolupráce mezi Duncanem Keithem a Mariánem Hossou podruhé v zápase zafungovala dokonale a Chicago se krátce po začátku třetí třetiny ujalo vedení 3:0. Asistence: Duncan Keith.
40:37
Corey Crawford se vydal za svou bránu, aby zastavil nahozený puk Avalanche a pomohl jim s rozehrávkou.
40:07
Vstoupili jsme do třetí a závěrečné části utkání v United Center, kde Avalanche sedm sekund po druhé přestávce vyhodili puk na zakázané uvolnění a hra byla přerušena.
40:01
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 17-26; Zablokované střely: 8-15; Vhazování: 33%-67%; Hity: 16-21; Přesilové hry: 0/2-0/2; Trestné min.: 4-4.
Třetí třetina začne přibližně v 3:30.
Blackhawks byli po přestávce dlouho lepším týmem, navýšit dvoubrankový náskok se jim ale i přes dvě přesilové hry nepodařilo a po fantastických zákrocích Semjona Varlamova měl na opačné straně ledové plochy v závěru druhé třetiny plné ruce a nohy práce také Corey Crawford, na rozdíl od svého protějšku ovšem nadále drží čisté konto. Skóre po druhé třetině. Chicago Blackhawks 2 Colorado Avalanche 0.
40:00
39:20
Carl Söderberg z levého křídla nahazoval puk před bránu a Coreyho Crawford ho v pohodě usměrnil levým betonem do levého rohu obranného pásma Blackhawks, kde vzápětí nebyl žádný z hráčů hostujícího Colorada, který by v akci pokračoval.
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:21
Ten samí hráč vzápětí vypálil na levém křídle od modré čáry, jeho pokus s příklepem byl ale opět nepřesný a zamířil vedle bližší levé tyče. Francois Beauchemin je během posledních okamžiků hodně aktivní.
37:52
Francois Beauchemin napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele s příklepem, která byla nepřesná a zamířila vedle levého horního rohu brány.
37:03
Francois Beauchemin zkusil své štěstí na levém křídle střelou zápěstím, jeho pokus od mantinelu ale zamířil pouze do náruče Coreyho Crawforda, který je dnes k nepřekonání.
35:45
Matt Duchene se mezi dvěma protihráči v mezikruží protáhl do samostatného úniku, který chtěl zakončit střelou mezi betony Coreyho Crawforda, brankář Chicaga ovšem předvedl další spektakulární zákrok a podržel svůj tým!
35:01

Brent Seabrook dnes na ledě strávil 11 minut a 27 sekund, během kterých zaznamenal jeden hit a zablokoval jednu střelu.
34:20
Jeden z hráčů Colorada v blízkosti modré čáry ve středu útočného pásma napřáhl ke střele, která zasvištěla těsně vedle pravé tyče brány Coreyho Crawforda.
33:42
Colorado muselo kvůli signalizovanému ofsajdu vyklidit útočné pásmo a domácí hokejisté Chicaga mohli v klidu rozehrát.
33:13
Matt Duchene zamíchal v pravém kruhu pro vhazování s pukem a poté napřáhl ke střele zápěstím, která byla mezi kruhy pro vhazování sražena. Kotouč vzápětí mířil mezi betony Coreyho Crawforda, neměl ovšem příliš velkou rychlost a brankář Chicaga dokázal včas na změnu trajektorie střely zareagovat.
32:29
Vyloučený Jarome Iginla je zpět na ledové ploše a Colorado Avalanche stejně jako Chicago Blackhawks v dnešním zápase úspěšně přečkalo obě dvě přesilové hry.
31:34
Brent Seabrook tvrdě vypálil od modré čáry bez přípravy a clonící Nathan McKinnon jeho ránu přizvedl do ochranné sítě.
31:12
Semjon Varlamov chtěl zasahovat a při zákroku ztratil stabilitu. Vzápětí došlo k posunutí brány a ledaři musí převrtat díry, aby bránu vrátili zpět na místo určení. Chvíli se hrát nebude.
31:12
Duncan Keith se v blízkosti levé tyče ocitl po odrazu puku od mantinelu za bránou v obrovské šanci, z úhlu ale trefil střelou mířící pod horní tyč pouze boční síť!
31:05
Patrick Kane z pravého kruhu pro vhazování nádhernou střelou zápěstím mířil na milimetr přesně do bližšího pravého horního rohu brány, Semjon Varlamov ale předvedl úžasný semafor a puk ukryl ve své lapačce!
30:24
Jarome Iginla usedl na trestnou lavici za nedovolené bránění a Chicago si v dnešním zápase zahraje druhou přesilovou hru.
30:24
Chicago se během druhé třetině dostalo již k devíti střelám na bránu, zatímco Colorado pouze ke třem. Převaha Blackhawks je evidentní.
30:24
Corey Crawford ukryl puk po střele z pravého křídla v náruči a po krátké komerční přestávce si zřejmě jeden z týmů zahraje přesilovou hru.
30:06
Dnešní zápas ale dokonale ukazuje, jak může být hokej nádherný. V jednu dobu jste na dně a poté zase nahoře.
29:02
Chicago je během druhé třetiny lepším týmem, zatím se mu ale gól paradoxně vstřelit na rozdíl od první části, v níž byl naopak horší a vstřelil dva góly, nepodařilo.
28:29
Nikita Zadorov si z pravého křídla nenápadně sjel mezi kruhy pro vhazování a dvou krásných stahovačkách z vrcholu levého kruhu pro vhazování napřáhl ke střele zápěstím, která skončila v ochranné síti. Corey Crawford zasahovat nemusel.
28:06
Blackhawks se dostali na pravém křídle ke střele, která byla přizvednuta a z pravého kruhu pro vhazování zamířila do ochranné sítě. Vhazovat se bude po levici Semjona Varlamova.
27:49
Carl Söderberg nabral na pravém křídle velkou rychlost a zkusil se z blízkosti zamířit mezi betony Coreyho Crawforda, ten se ovšem nachytat nenechal a puk ukryl ve své výstroji.
27:39
Artemij Panarin se na levém křídle krásně protáhl kolem Patrika Wierciocha před bránu a poté se z blízkosti snažil zamířit zápěstím ke vzdálenější pravé tyči, jenže Semjon Varlamov předvedl fantastický zákrok a lapačkou jeho pokus zastavil!
27:09
Zatímco v první třetině byli lepší hokejisté Colorada, v prostřední části utkání tahají za delší konec lana Blackhawks.
26:36
Patrick Kane na pravém křídle na modré čáře sekl puk a poté ho nahodil do rohu ledové plochy, kde o něj Blackhawks přišli a do žádné šance se nedostali.
25:48
Ryan Hartman v dnešním zápase skvěle bruslí a nyní se na pravém křídle dostal ke střele, ta ovšem skončila v lapačce připraveného Semjona Varlamova.
24:17
Vyloučený Francois Beauchemin naskočil zpět na led a Colorado Avalanche hraje po přečkání prvního oslabení v plném počtu.
23:17
Jonathan Toews vzápětí pálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování těsně nad ledem ke vzdálenější levé tyči, Semjon Varlamov ale zamkl svou bránu a pravým betonem puk vyrazil!
22:58
Artemij Panarin tvrdě vypálil z levého kruhu pro vhazování na přední tyč, Semjon Varlamov ale vytáhl skvělý zákrok, když pravým betonem jeho pokus letící těsně nad ledem vyrazil!
22:32
Artemij Panarin se ihned po vhazování ocitl v blízkosti levé tyče ve velké šanci, jenže jeho tvrdou střelu z úhlu dokázal Semjon Varlamov hrudí vyrazit.
22:16
Ryan Hartman se na levém křídle řítil do samostatného úniku a Francois Beauchemin ho zezadu vpádu podrazil. Jasné podrážení a nyní už si Chicago opravdu zahraje přesilovou hru.
21:23
Rene Bourque byl zřejmě tím hráčem, který z pravého kruhu pro vhazování pálil těsně nad ledem ke vzdálenější levé tyči a Corey Crawford vzápětí jeho pokus pravým betonem vykopl mimo.
20:18
Corey Crawford v první třetině předvedl tři skvělé zákroky, kterými podržel Blachakws ve hře, a domácí hráči vstupují do prostřední části po dvou slepených gólech s dvoubrankovým vedením 2:0.
20:01
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 7-12; Zablokované střely: 4-6; Vhazování: 33%-67%; Hity: 8-9; Přesilové hry: 0/0-0/2; Trestné minuty: 0-4.
Další třetina začne přibližně v 2:32.
Colorado Avalanche si během úvodních minut zápasu v United Center vytvořilo několik skvělých šancí, jenže Corey Crawford je všechny pochytal a v závěru první třetiny v rozmezí pouhých 38 sekund udeřili Blackhawks, když se nejprve prosadil Jonathan Toews a vzápětí Marián Hossa. Skóre po první třetině. Chicago Blackhawks 2 Colorado Avalanche 0.
20:00
19:54
Na opačné straně vzápětí vyhodili puk na zakázané uvolnění hráči Colorada a šest sekund před koncem úvodní části zápasu se ještě bude vhazovat před Semjonem Varlamovem.
19:14
Chicagu se nepodařilo na pravém křídle rozehrát a puk se po zakázaném uvolnění vrátil zpět před Coreyho Crawforda, který musel zasahovat proti střele Avalanche ihned po vhazování.
19:00
Do konce první třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
18:26
Arťom Anisimov a Artemij Panarin po přihrávce na gól Mariána Hossy v letošní sezóně NHL zaznamenali oba dva sedmou asistenci.
17:56
Marián Hossa v pravém kruhu pro vhazování skvěle zasekl puk a na vzdálenější levé straně útočného pásma našel ze druhé vlny najíždějícího Duncana Keitha, který z vrcholu levého kruhu pro vhazování pálil zápěstím těsně vedle bližší levé tyče.
17:01
Richard Pánik si v blízkosti levé tyče najížděl na kráskou kolmou přihrávku svého spoluhráče z pravého křídla, ta ovšem byla příliš prudká a slovenský útočník na ni nedosáhl.
16:21
Blake Comeau se ocital v pravém kruhu pro vhazování po zadovce svého spoluhráče v dobré střelecké pozici, jenže fantastickým hitem ho o puk připravil Dennis Rasmussen.
15:31
Blackhakws jsou při chuti, po dvou slepených gólech ještě, aby ne, a v blízkosti pravé tyče se snažili puk propasírovat puk za záda Semjona Varlamova, ten si ale prostor u své levé tyče skvěle pokryl.
15:03
MARIÁN HOSSA nabral na pravém křídle skvělou rychlost a po sjetí obloukem před bránu i pod tlakem Fjodora Ťutina, který se ho marně snažil všemi různými prostředky zastavit, nad lapačkou Semjona Varlamova zamířil nádhernou střelou zápěstím v blízkosti bližší tyče pod víko. Asistence: Artemij Panarin a Arťom Anisimov.
14:25
Duncan Keith na modré čáře zachytil vyhozený puk Avalanche a z levého křídla napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, kterou Semjon Varlamov nedokázal udržet a JONATHAN TOEWS po ní v blízkosti pravé tyče dorazil puk do prázdné brány. Asistence: Duncan Keith.
14:11
Semjon Varlamov si u své levé tyče v pohodě pohlídal nahození domácích hokejistů a poté puk ukryl ve své lapačce. Po přerušení hry přichází na řadu v první třetině poslední reklamní přestávka.
12:50
Na opačné straně se v mezikruží ocitl v obrovské šanci Mikko Rantanen, který se snažil zamířit k levé tyči, ale jeho střela byla sražena mimo, pokud jsem dobře viděl. Pokud ne, tak si Corey Crawford připsal absolutně úžasný zákrok!
12:36
Jonathan Toews se v pravém kruhu pro vhazování krásně protáhl kolem Erika Johnsona a jeho následná střela zápěstím zamířila z blízkosti těsně vedle vzdálenější levé tyče!
12:12
Patrik Wiercioch napřáhl na vrcholu pravého kruhu pro vhazování k nádherné střele, která těsně nad ledem mířila ke vzdálenější levé tyči, Corey Crawford ji ale dokázal pravým betonem vykopnout!
11:42
Tyson Barrie si rovnal puk delší dobu na hůl a poté z vrcholu prostoru mezi kruhy pro vhazování napřáhl k táhlé střele zápěstím, kterou skvěle zablokoval Marián Hossa.
10:25
Nakonec si nezahraje přesilovou hru Chicago, ale opět Colorado Avalanche! Patrick Kane v souboji s Carlem Söderbergem přidržel svému protihráči hokejku.
10:25
Patrick Kane byl faulován v pravém rohu útočného pásma a po další reklamní přestávce si tentokrát zahrají první přesilovou hru Blackhawks, kteří toho zatím směrem vpřed příliš nepředvedli.
09:42
Arťom Anisimov se vrátil s ledovým klidem zpět na ledovou plochu, protože Colorado se po jeho vyloučení v přesilové hře nedostalo ani k jedné střele.
09:16
Po necelé minutě Michal Kempný znovu puk vyhodil a Chicago zatím zvládá úvodní oslabení v dnešním zápase nadmíru dobře.
08:17
Michal Kempný na vrcholu levého kruhu pro vhazování skvěle zablokoval střelu jednoho z hráčů Avalanche a Blackhawks se poté v rychlém sledu dvakrát podařilo vyhodit.
07:36
Arťom Anisimov přidržel v pravém rohu obranného pásma jednoho z hráčů Colorada a usedl na trestnou lavici. Avalanche mají po necelých osmi minutách k dispozici přesilovou hru.
07:36
Jeden z hráčů Blackhawks fauloval v pravém rohu obranného pásma a po krátké reklamní přestávce si Colorado Avalanche, které vstoupilo do utkání velice dobře, zahraje první přesilovou hru.
07:00
Blackhawks se v útočném pásmu k ničemu nedostali a další útočnou akci musí rozjíždět po vyhození Avalanche od vlastní brány, kterou popáté v řadě hájí Corey Crawford.
06:00
Coloradu se tentokrát nepodařilo rozehrát a puk podél střídaček zamířil na zakázané uvolnění, po kterém se hra po delší době přesunula před Semjona Varlamova, jenž už začínal chladnout.
05:23
Colorado si vytvořilo obrovský tlak, když na levém křídle nejprve pálil z úhlu nebezpečně Michail Grigorenko a z opačné strany útočného pásma v podobné pozici poté Tyson Barrie, Corey Crawford ale v obou případech dokázal skvěle zakročit a v rozmezí pár sekund předvedl dva velice dobré zákroky!
04:08
Nathan McKinnon z ničeho nic napřáhl z vrcholu pravého kruhu pro vhazování k nádherné střele zápěstím, po které se puk od vzdálenější levé tyče nad pravým ramenem Coreyho Crawforda odrazil zpět do hry!
03:46
Vzápětí to zkoušeli po pravém křídle Avalanche, jejich následný pokus ale pro změnu zamířil vedle bližší pravé tyče a Corey Crawford zatím znovu zasahovat nemusel.
02:37
Blackhakws zavezli puk do útočného pásma a krátce za modrou čárou ho okamžitě poslali směrem na bránu Semjona Varlamova, brankář Avalanche byl ovšem pozorný a jejich následnou střelu letící těsně nad ledem pravým betonem vyrazil.
01:35
Corey Crawford skvěle ucpal prostor u své pravé tyče, kde se jeden z hostujících rytířů snažil puk nadvakrát nebo natřikrát propasírovat za jeho záda.
01:12
Arťom Anisimov se málem ocitl v blízkosti levé tyče po neortodoxním odrazu puku od mantinelu za bránou v obrovské šanci, jenže s ním nepočítal a ke střele se z ostrého úhlu nedostal.
00:07
V United Center právě začala úvodní třetina zápasu mezi Chicagem a Coloradem. Blackhawks proti Coloradu vyhráli během posledních tří zápasů třikrát v řadě.
00:01
Jim Cornelison předstoupil před fanoušky v United Center, aby zazpíval před začátkem utkání mezi Chicagem a Coloradem americkou hymnu.

Chicago Blackhawks: Crawford – Keith (A), B. Campbell, Forsling, Hjalmarsson, Kempný, Seabrook (A) – Pánik, Toews (C), P. Kane – Panarin, Anisimov, Hossa – Motte, Krüger, Hartman – Rasmussen, Schmaltz, Tootoo. Hlavní trenér: Joel Quenneville.

Colorado Avalanche: Varlamov – Zadorov, E. Johnson, Wiercioch, Ťutin, Beauchemin (A), Barrie – Landeskog (C), Duchene (A), Iginla – Grigorenko, MacKinnon, Rantanen – R. Bourque, Söderberg, Comeau – Martinsen, J. Mitchell, Colborne. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Rozhodčí: Kelly Sutherland, Trevor Hanson. Čároví: Ryan Galloway, Shane Heyer.

Colorado Avalanche

Colorado Avalanche doufá, že společně se Semjonem Varlamovem v bráně proti Chicagu uspěje poté, co ve středu utrpělo doma vysokou porážku od Nashvillu 5:1. Varlamov se během své kariéry postavil do brány proti Blackhawks celkem sedmnáctkrát a jeho úspěšnost je fantastická – 94,0% s průměrem inkasovaného gólu na zápas 2,12. Avalanche prohráli čtyři z posledních šesti zápasů a je na čase, aby se po domácí facce proti Predators konečně zvedli.
Chicago Blackhawks

Blackhawks budou v zápase proti Coloradu usilovat o čtvrté vítězství v řadě, ke kterému by jim měl pomoci Arťom Anisimov, který bodoval v osmi zápasech v řadě, což je jeho nejlepší série v kariéře, a nasbíral třináct kanadských bodů za sedm gólů a šest asistencí. V sestavě nebude chybět ani Patrick Kane, který bude hrát v první lajně společně s Jonathanem Toewsem a během letošní sezóny v deseti zápasech vstřelil pět gólů a zaznamenal sedm asistencí. V bráně se představí popáté v řadě brankář Corey Crawford.
Chicago Blackhawks se nachází ve skvělé formě a v pátek v noci přivítá na svém ledě Colorado Avalanche, proti kterému se před svými fanoušky v United Center bude snažit navázat na sérii tří výher v řadě. Colorado v posledním zápase prohrálo vysoko s Nashvillem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.