Tři hvězdy utkání:
1. Carter Hutton (STL) 33 zák., 2 góly, 94,3%
2. Paul Stastny (STL) 1+1
3. Chris Kreider (NYR) 1+1
Máme tady konec zápasu. Ve třetí třetině jsme branku neviděli a tímpádem St. Louis slaví v nové sezóně třetí vítězství za sebou, výborná forma na úvod soutěže.
Pojďme však od začátku. Už po 73 sekundách se prosadil Vladimir Tarasenko. Hosté vyrovnali za čtyři minuty, když se prosadil Chris Kreider. To však nebyl konec první třetiny. Dvě a půl minuty před koncem periody se prosadil výborný Paul Stastny. To bylo pro první třetinu vše. Ve druhém dějství jsme mohli vidět dvě branky, jednu na každé straně. O tu první se postaral v přesilové hře kapitán domácích Alex Pietrangelo. Jenže Rangers nic nenechali v náhodě a za půl minuty snížili, jmenovitě Mika Zibanejad. Třetí třetina byla velice napínavé, ale bez branek. Hosté se zlepšili a měli více šancí, jenže proti byl vynikající domácí brankář, které všechny tyto tutovky pokryl.

Vyloučení: 2 – 5
Využití přesilovek: 20% (1/5) – 0% (0/2)
Bodyčeky: 14 – 23
Vyhrané buly: 24 – 33
59:30
Hosté se usadili v útočném pásmu a kombinují. Následně přichází špatná přihrávka a domácí vyhazují.
59:04
Hosté začínají opravdu tlačit, čas se krátí, stav zápasu se stále nemění. Domácí publikum tlačí svůj tým.
58:40
Lundqvist míří z brány, Rangers hrají v šesti lidech!
58:24
Fabbri je sám proti třem, snažil se vystřelit, ale byl zblokován.
58:01
Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:34
Domácí tým drží puk na svých hokejkách a tlačí čas dopředu, dvě a půl minuty do konce zápasu.
57:02
Po tlaku hostů snad přichází tlak domácích, ale hráči St. Louis nemají v útočném pásmu větší podporu, takže o puk zase přicházejí.
56:32
Lundqvist pomalu začíná pošilhávat po hostující střídačce, bude čekat na příkaz, aby svou branku opustil.
56:04
Stastny vyslal Upshalla do brejku, ale byl sám, takže o puk přišel a musí se vrátit pomoct své obraně.
55:22
Konec zápasu se nám pomalu, ale jistě blíží. Hosté mají šance, ale dnes proti nim stojí brankář, který má na začátku sezóny vynikající formu.
54:45
Hutton teď chtěl pomoct s rozehrávkou, ale málem z toho byla vyrovnávací branka. Domácí tým měl veliké štěstí, že Stepan nedokázal umístit puk do prázdné branky.
54:34
Hra nám po menší přestávce pokračuje. Domácí tým se vydal do útočného pásma, kde se bude chtít udržet, jenže to se domácím nesplní a opět musí bránit.
54:18
Máme před sebou poslední komerční přestávku dnešního utkání.
54:02
Domácí byli v útočném pásmu, ale moc dlouho tam nepobyli. Naopak teď se opět musí bránit, Hutton má spoustu práce.
53:47
Grabnerovu střelu sráží Shattenkirk do ochranné sítě nad domácí brankou, vhazovat se bude před Huttonem.
53:17
Rangers přidává na obrátkách a míří za vyrovnávací brankou, jenže to by v domácí brance nemusel být vynikající Carter Hutton.
52:59
Domácí přestali hrát a pouze jenom vyhazují do útočného pásma, to se jim může vymstít.
52:39
Hosty může těšit pouze to, že jsou nastěhováni v útočném pásmu, kde se snaží něco vykouzlit.
52:16
Dnešní utkání sleduje 19 197 diváků.
52:02
Hostům se krátí čas na vyrovnání, na vyrovnání nebo dokonce obrat mají něco přes sedm minut, což není moc.
51:44
Fabbri si něco vyříkává s protihráčem, tuto roztržku musí ukončit až rázným gestem ruský rozhodčí.
51:35
Domácí se osvobozují opět jenom za cenu zakázaného uvolnění. Vhazovat se bude před domácí brankou.
51:16
Hra nám po komerční přestávce opět pokračuje, u puku je Hayes, který doufá, že jeho akce skončí nějakou zajímavou příležitosti pro hostující celek.
51:11
Máme před sebou další komerční přestávku.
50:47
Hutton opravdu dnes v domácí brance čaruje, teď se vytáhnul proti střele Nashe. Domácí stále drží těsně vedení 3:2.
50:40
50:08
Až teď se hosté usadili v útočném pásmu a Hutton má co dělat, ale obránci mu skvěle pomáhají a střely blokují. Následně Steen vyhazuje a míří střídat.
49:34
Hosté se drží v útočném pásmu, ale zatím žádná střela nepřišla. Domácí se osvobozují vyhozením až k hostující brance.
48:40
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Colton Parayko – 2 min., držení protihráče).
48:13
Domácí uklidňují hru a čekají na vhodnou příležitost k rozehrání, Tarasenko však puk ztratil a tímpádem můžou jít dopředu hráči Rangers.
47:38
Zvýšenou aktivitu hostů můžeme zaznamenat i v počtu střel, v polovině třetí třetiny vedou hosté na střely 28 ku 19.
47:28
47:17
Hutton se zase předvedl. Grabner opět ve svém oslabení ujel obráncům a přihrál na Kreidera, kterého skvělým zákrokem vychytal domácího brankář.
46:52
Následně přichází vyhození puku přes všechny tři čáry, hosté ale i domácí jdou střídat.
46:33
Hosté zatím své oslabení hrají na výbornou, domácí stále nenašli recept na pozornou obranu Rangers.
46:05
Domácí opět mají k dispozici přesilovou hru, ale ta nezačíná vůbec dobře, protože se nemůžou dostat do útočného pásma.
45:28
Vyloučení v týmu New York Rangers (Chris Kreider – 2 min., příliš mnoho hráčů).
45:27
Nashovi je odpískán ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu.
44:57
Domácí tým se snad konečně probral a teď bude opět předvádět hokej, jaký předváděl minulé třetiny. Tarasenko se po delší odmlce připoměl nepovedenou střelou mimo branku.
44:46
Hra je přerušena po dalším zákroku domácího Huttona. Po odpískání se za jeho brankou vznikla mela hráčů, kterou musel řešit až rozhodčí.
44:28
Po delší době byli domácí v útočném pásmu. Jmenovitě Stastnyho formace, která zaměstanala pouze hostující obranu. Lundqvist zůstal bez práce.
43:51
Domácí tým hraje zatím velice ospale, hosté jsou naopak při chuti a ví, že musí hnát dopředu, pokud chcou pomýšlet na nějaký bodový zisk.
43:17
McDonagh se dostal až před Huttona, který si připsal další skvělý a hlavně úspěšný zákrok, stav je stále 3:2 pro domácí.
42:54
Další výborný zákrok Huttona, tentokrát proti nájezdu Kreidera. Radost pohledět na tohoto brankáře, který dnes debutuje.
42:09
Celý stadión zatleskal výbornému zákroku Huttona, který drží těsné vedení nad Rangers.
41:43
Domácí vyhazují k Lundqvistovi a míří střídat, hostující brankář čeká s rozehrávkou.
41:13
McDonagh stihnul puk ještě před modrou čarou a udržel tak útočné pásmo. Následně jeho střelu Hutton vyrazil mimo brankoviště.
40:49
Třetí třetina začala opět mírným tlakem hostů, kteří by chtěli co nejdříve vyrovnat a začít odznovu.
40:07
Do třetí třetiny nezasáhne domácí trio Brodziak, Lehtera a Gunnarsson. Podle blíže nespecifikovaných zpráv mají nějaké menší zranění v horní části těla.
40:01
Máme za sebou druhé dějství dnešního zápasu ve Scottrade Center, kde St. Louis stále drží těsně vedení nad hosty z New Yorku. Jako první se ve druhé třetině prosadil kapitán Alex Pietrangelo. Domácí tímto gólem využili první přesilovku v dnešním utkání. Jenže odezva na sebe dlouho nenechala čekat. Mika Zibanejad se prodral do útočného pásma a dokázal kotouč propasírovat za záda Cartera Huttona.

Střely po druhé třetině: 19 – 19
Další třetina začne přibližně v 3:58.
40:00
39:59
Poslední střelu v této periodě měl Upshall, Lundqvist v pohodě tento projektil chytil.
39:28
Složitý zákrok nám předvedl Carter Hutton proti blafáku Veseyho, domácí brankář si připsal další úspěšný zákrok.
39:06
Poslední minuta druhé třetiny začala náporem hostů, ale z tohoto náporu nic není. Domácí se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění, vhazovat se bude před domácí brankou.
39:01
Začala poslední minuta druhé třetiny.
38:38
Berglund se skvěle vrátil a zblokoval střelu Stepana, v následné šanci domácích byl Steen, ale Lundqvist ho vychytal.
38:16
Domácí celek velice dobře napadá a to dělá hostům potíže, nemůžou v klidu rozehrát a založit kloudnou akci.
37:56
Upshall se nedohodnul se svými spoluhráči a sudí píská domácím zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před domácí brankou.
37:37
Girardi se prezentoval slibnou střelou na Huttonovu branku, domácí brankář zůstal klidný a puk vyrazil mimo brankoviště.
37:12
Kreider drží puk na své holi a krouží v útočném pásmu, hledá volného spoluhráče, jenže to je velice těžké, obrana domácích brání výborně.
36:40
Čím víc se blíží konec třetiny, tím víc opadává tempo hry. Týmy se zřejmě už vidí o přestávce ve své šatně.
36:31
Nedorozumění v rozehrávce hostů, máme tady zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankou Lundqvista.
35:59
Nash se prodral přes své strážce a z otočky zakončoval, branku těsně minul. Do útoku míří domácí tým, jmenovitě Tarasenko.
35:30
Domácí chcou zvýšit své vedení ještě před koncem druhého dějství, proti je hostující obrana s Lundqvistem.
35:10
Na konci druhé třetiny je stav střel vyrovnaný, 17:17.
35:06
Následuje poslední komerční přestávka ve druhé třetině.
34:59
Ani tato přesilovka neskončila gólem, a tak máme stav utkání stále stejný. St. Louis na svém ledě vede nad New Yorkem Rangers těsně 3:2.
34:51
34:18
Perron poslal skvělou zadavku na Parayka, který ihned z první střílel. Branku ale netrefil.
33:58
Přesilovka se pomalu krátí a stále jsme neviděli žádnou střelu na branku Lundqvista.
33:33
Hosté vystihli rozehrávku domácích a vzápětí vyhazují přes všechny tři čáry, následně míří na střídačku.
33:11
Domácí začali svou přesilovku výborně, drží útočné pásmo a kombinují. Střela zatím nepřipadá v úvahu.
32:51
Vyloučení v týmu New York Rangers (Ryan McDonagh – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
32:23
Fabbri vystřelil, poté Stastny a následně i Upshall. Lundqvist stále drží naděje svého týmu na srovnání.
31:59
Velice nebezpečné nahození jednoho z hostujících hráčů. Hutton byl velice překvapený, ale puk za svá záda nepustil.
31:50
Hra opět pokračuje, jenže vzápětí je zase přerušena. Jednomu z domácích je odpískána přihrávka rukou.
31:43
Následuje další komerční přestávka.
31:43
Tlak domácích na hostující obranu končí až se zákrokem Lundqvista, který puk podržel. Vhazovat se bude před jeho brankou.
31:22
Pomalu ale jistě se nám blíží konec druhé třetiny, ve které jsme zatím viděli dvě branky. Zápas se musí neutrálním fanouškům velice líbit, hokej má vše, co správný hokej má mít.
30:40
Hra je v této fázi velice nepřehledná, oba týmy se u puku střídají, žádná výraznější šance není na světě.
30:27
30:02
Domácí se nemůžou dostat k puku, hosté mají puk pod svou kontrolou a zdržují domácí přesilovku.
29:38
Girardi vybojoval puk a následně i vyhodil až k Huttonovi, který vrací puk do středního pásma na volného spoluhráče.
29:15
Máme za sebou první polovinu dnešního zápasu. Rangers zatím hrají své oslabení opět výborně.
28:43
Domácí celek má před sebou další přesilovou hru. Využije ji? To nám napoví následující dvě minuty.
28:27
Vyloučení v týmu New York Rangers (Jesper Fast – 2 min., držení protihráče).
28:10
Na druhé straně se prezentoval výborným hitem Fast, rozhodčí hru nepřerušuje, ta pokračuje dál.
28:00
Vhazování ve středním pásmu bylo úspěšnější pro domácí tým, který opět míří do útoku.
27:36
Bouwmeester se na modré čáře odhodlal ke střele, Lundqvista však vůbec nevystrašil, spíše diváky za jeho brankou. Puk z jeho střely orazítkoval pouze plexisklo za hostující brankou.
27:06
Domácí zvyšují obrátky a tlačí se do útoku, chtějí opět zdvojnásobit své vedení.
26:20
Steen se prezentoval nepřesnou přihrávkou na svého spoluhráče. Následně se puku zmocnil Stastny, který najel do útočného pásma, kde hledal skvělou přihrávkou Reavese, k němu se puk nedostal.
25:48
První komerční přestávka ve druhé třetině.
25:48
Stepan si vyměnil puk s Kreiderem a snažil se prodrat přes obránce. To se mu nepodařilo a puk dojel až ke domácímu brankáři, ten nechce nic riskovat a puk schovává do lapačky.
25:35
Rangers stahují náskok domácích v počtu střel. V této chvíli má St. Louis 14 střel, Rangers 13.
25:25
Další přerušení a další vhazování před domácí brankou. Hutton si připsal další zákrok.
25:19
Nash se natlačil před domácí branku, kde i dokázal tečovat puk. Carter Hutton zůstal na místě a puk ho trefil, máme přerušenou hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
24:47
Vesey s Kreiderem jeli na dva hráče, ale obránci tento nájezd výborně zastavili a St. Lous tímpádem míří do útoku.
24:27
Pirri se dostal do střelecké příležitosti, ale ve finální fázi netrefil odkrytou branku. Stav zůstává nezměněn.
24:08
Hra nemá taková spád jako na začátku první třetiny, ale týmy jsou efektivní a to je hlavní.
23:42
Zřejmě jsem to zakřiknul. Ani ne tři minuty v druhé třetině a už jsme mohli vidět dvě branky.
22:58
Rangers právě vstřelili branku!
Hosté na nic nečekají a míří do útoku. Rychlý přechod do útočného pásma předvedl MIKA ZIBANEJAD, který se poté následně natlačil před domácího brankáře, které ho dokázal překonat. Hosté snižují na rozdíl jedné branky. Asistence: Chris Kreider, Nick Holden.
22:28
22:28
St. Louis právě vstřelilo branku!
Tak to byla velice rychle využitá přesilová hra. Domácí vyhráli buly v útočném pásmu, vykombinovali vynikající střeleckou pozici pro kapitána ALEXE PIETRANGELA, který prostřelil hostujícího brankáře. Asistence: Paul Stastny, Vladimir Tarasenko.
22:22
Vyloučení v týmu New York Rangers (J. T. Miller – 2 min., vysoká hůl).
22:06
Hosté stále nemůžou najít to správné tempo, zřejmě jsou ještě duchem v šatně.
21:40
Domácí tým na začátku druhé třetiny více drží puk, ale nějaká nebezpečnější střela kromě střely od Tarasenka nepřichází.
20:50
Parayko rozehrával velice riskatně, to se nemuselo vyplatit. Tarasenko se zmocnil puku přejel přes střední pásmo, dostal se do útočného pásma a poté nechal vyniknout skvělým zákrokem Lundqvista.
20:37
Kreider byl rychlejší než puk, a tak sudímu nezbývá nic jiného než písknout ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
20:01
Hráči hostů zřejmě nejsou moc v pohodě, protože už při úvodním buly se s protihráči strkali. Rozhodčí musel domlouvat.
20:01
První dějství tohoto zápasu je minulostí. V první periodě jsme mohli vidět velice aktivní hokej z obou stran, jenže více šikovnosti bylo zatím na straně domácích. Už po minutě se prosadil Vladimir Tarasenko, který proměnil svůj únik v branku. Vedení domácích trvalo pouze čtyři minuty. Po závaru před domácí brankou se dostal k puku Chris Kreider a překonal debutanta v brance St. Louis Huttona. Jenže to nebylo všechno, v čase 17:32 se k odražnému puku dostal Paul Stastny a podruhé překonal brankáře Lundqvista.

Střely v první třetině: 11 – 8
Další třetina začne přibližně v 3:05.
20:00
19:34
Na konci třetiny domácí vyvinuli tlak na hostující obranu, ale gól z toho nebyl.
19:11
Fabbri v úniku nedokázal zamířit přesně, orazítkoval pouze mantinel za brankou hostů.
19:01
Ohlášena poslední minuta první třetiny.
18:21
Tarasenko v další střelecké příležitosti. Lundqvist měl velké potíže, puk pouze vyrazil do míst, kde byl Lehtera. Jenže ani ten nedokázal umístit puk mezi tři tyče.
17:55
Další šance domácích nevyšla, Lundqvist skvěle vychytal Parayka. Vhazování před jeho brankou se muselo opakovat, na druhý pokus vyšlo buly lépe pro hosty, kteří vyvážejí a míří do útoku.
17:32
St. Louis jde opět do vedení. Nedůslednost v hostující obraně potrestal PAUL STASTNY, který se po střele Fabbriho dostal k odraženému puku a překonal hostujícího brankáře. Asistence: Robby Fabbri, Alexander Steen.
17:05
Tarasenko přešel přes dva hráče a ještě v pádu dokázal přihrát na Lehteru, který nedokázal vystřelit, protože mu Lundqvist puk vypíchnul.
16:40
Konec první třetiny se pomalu blíží. St. Louis stále vede na střely a to osm ku pěti.
16:34
Máme tady poslední komerční přestávku v první třetině.
15:49
Fabrri se snaži něco vykouzlit v rohu kluziště. Vykouzlil pouze ztrátu kotouče, ale ani hosté si puku moc dlouho neužili. Skvělým zákrokem se prezentoval Parayko.
15:27
Clendening si vzal puk a zajel za svou branku, zřejmě chtěl uklidnit hru a počkat na střídání obou týmů. Následná jeho rozehrávka moc nevyšla, protože puk míří přes všechny tři čáry a rozhodčí píská zakázané uvolnění.
15:12
14:45
Hostující přesilovku je zatím velice slabá, domácí nic nedovolí a to se divákům líbí.
14:11
Zibanejad na pozici Ovečkina v přesilovce vystřelil, Hutton vyrazil do rohu kluziště, kde si puk vzal Tarasenko. Ten následně i vyhodil.
13:42
Vesey byl v šanci, ale netrefil odkrytou branku. Následně tady máme další vyhození, domácí jdou střídat.
13:15
Oslabení domácího celku začíná výborně, domácí vyhazují. Akce hostů musí začít až v jejich obranném pásmu.
13:11
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Nail Jakupov – 2 min., podražení).
13:00
Tarasenko teď nechal vyniknout lapačku Lundqvista. Tohle byl skvělý zákrok, skvělý semafor.
12:35
Hra se pomalu uklidňuje. Už to není, tak zběsilé tempo jako na začátku utkání.
11:45
Tlak na druhé straně, domácí tým si teď pohrál se svým soupeřem a následně snad trefil i tyč, následnou dorážku Lundqvist vyrazil.
11:26
Hosté stále drží útočné pásmo, jenže poté přichází další chyba na modré čáře, které využil Stastny. Ten ujel opět svým strážcům a snažil se zakončit, jenže bez úspěchu.
11:16
Hra nám po druhé komerční pauze pokračuje. Hosté mají po pauze tlak, který končí až zákrokem Huttona. Vhazovat se bude opět před jeho brankou.
11:13
Máme tady další komerční přestávku.
10:45
U puku jsou domácí. Berglund se dostal sám do útočného pásma, vyháčkoval své strážce a snažil se zakončit, střela končí mimo hostující branku.
10:20
Na druhé straně je Kreider, který kouzlí za brankou, ale nic nevykouzlil. St. Lousi vyhazuje, jenže zakázané uvolnění to nebude.
09:47
Domácí i po skončení přesilovky drží útočné pásmo. Tarasenko to chtěl vzít na sebe a vsítit svou druhou branku v utkání, proti byl hostující McDonagh.
09:34
09:19
Oslabení v podobě hostů je odehráno na výbornou, to se blíží ke svému konci.
08:53
Lundqvist zatím drží svůj tým. Momentálně zamezil minimálně dvou slibným příležitostem domácího týmu.
08:25
Vhazovalo se před domácí brankou, takže domácí celek musí spěchat do útočného pásma, aby vůbec něco z této přesilovky bylo.
08:21
Grabner ujel ve svém oslabení a snažil se překvapit Huttona chytrou střelou, ale domácí brankář byl připraven a nedovolil propustit za svá záda další puk.
07:59
Domácí tým nemůže udržet útočné pásmo, a tak další útok začíná Steen až ve svém pásmu.
07:40
Hra nám opět pokračuje, avšak první přesilová hra nezačíná vůbec dobře pro domácí tým.
07:34
Následuje první komerční přestávka.
07:34
Vyloučení v týmu New York Rangers (Dan Girardi – 2 min., podražení).
07:15
Tarasenko vybojoval puk za svou brankou, kde hru uklidňuje a vybízí své spoluhráče ke střídání.
06:52
Hosté se tlačí do zakončení, ale druhý gól zatím nepřichází. Zucarello se dostal ke střele, ale branku netrefil.
06:22
Domácí zatím vedou na střely pět ku jedné. Hra se momentálně odehrává v obranném pásmu domácích.
05:25
Máme srovnáno, tlak hostů vyústil v branku. Špatnou rozehrávku v obranném pásmu domácích využil CHRIS KREIDER, který se dostal ke kotouči jako první a skvělou střelou překonal Carter Huttona v brance St. Louis. Asistence: Mika Zibanejad.
04:57
Tak to byla obrovská chyba Steena, který přišel o puk před vlastní brankou, ale hosté toho nevyužili. Stav zůstává nezměněn.
04:43
Další přerušení a jistý zákrok domácího brankáře Huttona. Vhazovat se bude před jeho brankou.
04:03
Pirri pouze nahodil za domácí branku, boj o puk se odehrává právě tam. Shattenkirk vyhrál bitvu o puk a vyváží kotouč pryč.
03:37
Stepan se prokličkoval ke střele, jenže ta nepřišla. Skvělou přihrávkou oslovil Veseyho, ten však branku netrefil.
03:12
Domácí hráči se nedohodli a přišli o útočné pásmo a teď i oni musí dokázat, že umí bránit.
02:50
Vhazování bylo opět ve prospěch hostů, kteří míří do útočného pásma, tam se však moc neohřáli a musí se otočit zpátky do obrany.
02:40
Domácí po kratší odmlce se opět vrhli do útoku, ale Berglundovi se píská ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
02:27
Staal se dostal ke své první střele v zápase, Hutton však stál na správném místě a puk chytil.
02:07
Domácí publikum si brzké vedení užívá a svůj tým povzbuzuje.
01:37
To byl fofr, už jsem chtěl napsat, že úvod je příliš vlažný a týmy se do útoku moc nehrnou. Tarasenko mě však vyvedl z omylu.
01:13
Tak to bylo velice rychlé. Chyba hostující obrany, které využil VLADIMIR TARASENKO. Ten ujel svým strážcům a překonal Henrika Lundqvista. Asistence: Colton Parayko.
01:04
Na druhé straně nahazoval na branku kapitán McDonagh, Hutton nic nechtěl riskovat a puk schoval ve své výstroji.
00:40
Pietrangelo vyvezl puk do středního pásma a nahodil za branku Lundqvista, domácí střídají.
00:01
Úvodní buly zápasu vyznělo lépe pro hosty, kteří se vydali do útoku. Jenže ten moc dlouho netrval, protože Stepan přišel o puk.
00:01
Slavnostní akt proběhnul bez problému, zápas může začít.
Ještě před samotným začátkem utkání proběhne dříve avizovaný ceremoniál.
Předzápasový program se věnuje dvoum klíčovým hráčům svých týmů. Na domácí straně to bude ruský snajpr Vladimir Tarasenko, na té druhé letošní nováček Jimmy Vesey.
Ještě jednou vítám všechny hokejové fanoušky, kteří si nenechají utéct tento skvělý zápas mezi St. Louis a New Yorkem Rangers. Přeju vám co nejlepší zážitek z tohoto utkání, které za pár chvil začne.

St. Louis Blues: Hutton (Allen ) – Pietrangelo (C), Bouwmeester, Shattenkirk, Gunnarsson, Parayko, Edmundson – Steen, Stastny, Fabbri – Tarasenko, Lehterä, Perron – Jakupov, Berglund, Pääjärvi – Reaves, Brodziak, Upshall.

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Girardi, McDonagh (C), Holden, M. Staal, Clendening, Skjei – Zuccarello, Stepan, Vesey – Bučněvič, Zibanejad, Kreider – Rick Nash, K. Hayes, J. T. Miller – Fast, Pirri, Grabner.

Rozhodčí: Mike Leggo, Jevgenij Romaško – Jonny Murray, Ryan Galloway.
Startující brankáři

V domácí brance dnes nastoupí Carter Hutton, který si dnes připíše první start v novém ročníku. Jeho kolega Jake Allen, který chytal první dva zápasy bude odpočívat na střídačce.
Na druhé straně bude hájit branku Henrik Lundqvist, který už chytal v prvním zápase proti Islanders. V tomto zápase pustil tři branky ze 28 střel.
Zdravím všechny fanoušky NHL, mé jméno je Radim Polák a provedu vás tímto on-line přenosem. Hráči St. Louis Blues přivítají ve Scottrade Center New York Rangers, Čeká nám vzrušující zápas a já vás tímto na toto střetnutí zvu, přeji příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.