NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Colorado - 2. dubna 2018   03:00

Anaheim
Anaheim
06:08' Cogliano (Silfverberg) • 47:43' Henrique (Perry, Montour) • 49:19' Kesler (Cogliano, Silfverberg) • 61:34' O. Kaše (Getzlaf)
4:3
(1:1, 0:2, 2:0 - 1:0)
Colorado
Colorado
01:16' Kerfoot   • 21:04' Jost  (Landeskog, MacKinnon) • 32:10' Jost  (Kerfoot)
Anaheim
Gibson (21. R. Miller) – Fowler, Montour, Manson, H. Lindholm, Beauchemin, M. Pettersson – Rakell, Getzlaf (C), Perry (A) – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – N. Ritchie, Henrique, O. Kaše – Chimera, D. Grant, J.T. Brown. Hlavní trenér: Randy Carlyle.

3. Ryan Kesler (ANA) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 42-32; Zablokované střely: 15-21; Vhazování: 62%-38%; Hity: 28-19; Přesilové hry: 0/2-1/4; Trestné minuty: 12-8.
Tyson Jost ve druhé třetině vstřelil dva góly a Colorado vstupovalo do třetí části za stavu 1:3 s dvoubrankovým vedením, jenže Ducks dokázali stejně jako proti Los Angeles Kings dotáhnout zápas do prodloužení, jehož hrdinou se stal český útočník Ondřej Kaše. Anaheim vybojoval v boji o playoff další důležité vítězství a tentokrát v Honda Center nabídl svým fanouškům lepší střelecké představení než proti Kings. Konečný výsledek dramatického duelu. Anaheim Ducks 4 Colorado Avalanche 3 po prodloužení.
61:34'
Anaheim právě vstřelil branku!
Ryan Getzlaf u boxu časoměřičů posunul puk na rozjetého ONDŘEJE KAŠEHO, který v levém kruhu zpomalil, nádhernou stahovačkou se zbavil Samuela Girarda a na přední tyči střelou z blízkosti zvedl puk nad vyrážečkou Jonathana Berniera do bližšího horního rohu brány! Český útočník rozhodl další důležitý zápas Ducks, kteří se přiblížili playoff. Asistence: Ryan Getzlaf.
60:43'
Ducks mohli rychle rozhodnout, jenže Jonathan Bernier v rychlém sledu předvedl dva skvělé zákroky, když za svá záda nepustil ani jednu střelu z blízkosti!
60:30'
Ryan Miller si dokázal poradit s nebezpečným nahozením z pravého křídla a ostrého úhlu a puk vyrazil.
60:01'
Každý bod je pro oba týmy nesmírně důležitý! V Honda Center začíná prodloužení 3 na 3.
60:01'
Andrew Cogliano v úvodu zápasu odpověděl na brzký gól Alexandera Kerfoota, jenže v prostřední části se dvakrát prosadil Tyson Jost a Colorado vstupovalo do závěrečné třetiny s dvoubrankovým vedení. Ducks ovšem zabojovali a ve třetí třetině dokázali vyrovnat, když nejprve snížil Adam Henrique a o necelé dvě minuty později poslal utkání do prodloužení Ryan Kesler. Zbytek závěrečné části už totiž žádný gól nepřinesl. Skóre po třetí třetině utkání v Anaheimu. Anaheim Ducks 3 Colorado Avalanche 3.
60:00'
59:37'
Gabriel Landeskog mohl rozhodnout, když z levého kruhu mířil ke vzdálenější pravé tyči, Ryan Miller ale puk vytáhl lapačkou mimo a připsal si skvělý zákrok!
59:00'
Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
57:59'
Ducks napálili puk do útočného pásma a podařilo se jim ho dojet, na pravém křídle se ale k ničemu nedostali.
56:32'
Colorado se dostalo na ose útočného pásma ke střele, kterou Ryan Miller snadno podržel vkleče v náručí, a po přerušení následuje krátká reklamní přestávka.
55:57'
Další nepřesná přihrávka Colorada, po které puk zamířil podél střídaček na další zakázané uvolnění.
55:37'
Josh Manson na pravém křídle vystřelil ihned po vhazování od hrazení a na přední tyči byl připravený Jonathan Bernier, který puk podržel v náručí a přerušil hru.
55:32'
Mikko Rantanen nepřesně rozehrál od své brány a puk nechtěně vyhodil na další zakázané uvolnění.
55:02'
Andrew Cogliano vystřelil z levého kruhu pro vhazování a Jonathan Bernier po dobrém zákroku betonem zmrazil puk pod svou lapačkou. Komerční přestávka.
54:43'
Nathan MacKinnon krásnou střelou zápěstím z vrcholu levého kruhu mířil do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Ryan Miller ale puk lapačkou vytáhl mimo!
53:18'
Carl Söderberg se dostal v levém kruhu ke střele, kterou Ryan Miller na přední tyči vyrazil do rohu ledové plochy.
52:16'
Rickard Rakell si vybruslil zpoza brány a na pravém křídle vystřelil po pěkné otočce z ostrého úhlu zápěstím, Jonathan Bernier ale ucpal prostor u bližší tyče!
52:00'
Ducks na pravém křídle vystřelili od modré čáry, jejich střela ale byla na přední tyči sražena za bránu.
50:12'
Cam Fowler vystřelil na levém křídle z úhlu a jeho střela byla na přední tyči sražena za bránu Colorada.
49:19'
Andrew Cogliano na levém křídle dobruslil puk a z ostrého úhlu ho nahodil před bránu, kde ho Jonathan Bernier nedokázal udržet a RYAN KESLER z mezikruží zamířil nad jeho vyrážečkou do levého horního rohu brány! Ducks skórovali dvakrát v řadě a smazali dvoubrankové manko! Asistence: Andrew Cogliano a Jakob Silfverberg.
48:47'
Tyson Barrie na pravém křídle vypálil v pravém kruhu od hrazení a Ryan Miller na přední tyči podržel puk v lapačce.
47:43'
ADAM HENRIQUE na levém křídle dokonale využil přihrávky Coreyho Perryho zpoza brány a z ostrého úhlu o záda Jonathana Berniera poslal puk do sítě! Ducks jsou zpět a prohrávají o gól. Asistence: Corey Perry a Brandon Montour.
47:35'
Josh Manson před vrcholem levého kruhu napřáhl ke střele zápěstím, kterou Mikko Rantanen přizvedl do ochranné sítě. Hra byla přerušena. Avs vedou 3:1.
46:51'
Anaheim v zápase proti Los Angeles Kings vstřelil v Honda Center v základní hrací době jeden gól a o své výhře poté rozhodl v prodloužení. Dnes Ducks hrají znovu doma a opět před svými fanoušky skórovali pouze jednou, to je zkrátka hrozně málo, pokud chcete bojovat o playoff.
46:51'
Samuel Girard prudce vypálil od modré čáry a Ryan Miller puk podržel v lapačce. Komerční přestávka.
46:12'
Ondřej Kaše byl zřejmě hráčem, který na vrcholu pravého kruhu nepříjemně vystřelil, Jonathan Bernier ale zvládl zakročit a puk hrudí vyrazil mimo bránu.
45:42'
Ryan Kesler sice v pravém rohu útočného pásma dojel puk, podél hrazení ale nepřesně vzápětí rozehrál.
44:57'
Brandon Montour vystřelil ihned po vhazování v pravém kruhu, na přední tyči ale jeho pokus zablokoval Gabriel Bourque a puk skončil za bránou Jonathana Berniera.
44:51'
David Warsofsky sice na pravé straně obranného pásma zastavil Ryana Keslera, puk ale podél střídaček vyhodil na další zakázané uvolnění. Hra byla opět přerušena.
44:32'
Coloradu se nepodařilo rozehrát opět podél trestných lavic a pískalo se další zakázané uvolnění.
43:57'
Brandon Montour si najel na pravém křídle na přihrávku ze středového kruhu a střelou zápěstím z bodu kruhu pro vhazování mířil ke vzdálenější levé tyči, Jonathan Bernier ale puk vyrážečkou vyrazil mimo!
43:36'
Ryan Kesler na ose hřiště zavezl puk rychle do útočného pásma a na vrcholu pravého kruhu napřáhl přes jednoho z hráčů Colorada k rychlé střele zápěstím, kterou na přední tyči Jonathan Bernier lapil do lapačky.
42:35'
Avalanche se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a puk zamířil na zakázané uvolnění. Hra se vrátila před bránu Jonathana Berniera, který inkasoval jen jednou.
42:27'
Ducks musí neodvratně zvýšit rychle obrátky, pokud chtějí dnešní utkání ještě zdramatizovat a dotáhnout ho do prodloužení, stejně jako třeba duel proti Los Angeles.
42:01'
Samuel Girard vypálil na ose hřiště od modré čáry a Ryan Miller jeho táhlou střelu vkleče snadno podržel.
41:26'
Vyloučený Brandon Montour se vrátil zpět na ledovou plochu a Anaheim tohle oslabení hravě přečkal.
40:38'
Avalanche hrají hodně pomalu a na pravém křídle jejich útočnou snahu zastavilo další postavení mimo hru.
40:23'
Colorado se na levém křídle nedostalo do útočného pásma, protože jeho akci zastavilo postavení mimo hru.
40:01'
V Honda Center začala závěrečná třetí třetina, a stejně jako do té druhé, do ní Colorado vstupuje v přesilové hře.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 31-19; Zablokované střely: 9-13; Vhazování: 64%-36%; Hity: 19-11; Přesilové hry: 0/2-1/4; Tr. minuty.: 12-8.
Třetí třetina začne přibližně v 5:08.
Zatímco během první třetiny skórovaly oba týmy, po přestávce se prosadil pouze Tyson Jost, který poslal Colorado do dvoubrankového vedení a zadělal na hattrick. Ducks mohli také skórovat, jenže Jonathan Bernier na rozdíl od střídajícího brankáře Ryana Millera v prostřední části neinkasoval. Skóre po druhé třetině utkání. Anaheim Ducks 1 Colorado Avalanche 3.
40:00'
39:26'
Nathan MacKinnon na ose hřiště pronikl do útočného pásma a Brandon Montour dostal dvě minuty za hákování.
39:00'
Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.
38:53'
Corey Perry na pravém křídle vystřelil od hrazení od modré čáry a Jonathan Bernier snadno puk podržel v náručí. Colorado stále vede o dvě branky.
38:19'
Ducks podrželi puk za svou bránou na poměrně dlouhou dobu, aby v klidu vystřídali, a ozval se pískot.
37:09'
Cam Fowler po krásném přenesení hry z pravého křídla doleva na vrcholu kruhu napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, jenže Jonathan Bernier se včas stihl přesunout a na přední tyči bez problému puk podržel v náručí.
36:51'
Ryan Kesler dobře vystřelil na levém křídle od hrazení a na přední tyič puk tečoval Andrew Cogliano, od jehož pravé nohy se puk odrazil pod Jonathana Berniera!
36:37'
Cam Fowler na levém křídle vystřelil od hrazení a mířil ke vzdálenější pravé tyči, kde puk Jonathan Bernier holí vyrazil do ochranné sítě. Hra byla přerušena.
35:13'
Rickard Rakell na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Jonathan Bernier tentokrát puk vyrazil mimo.
35:03'
Francois Beauchemin mohl oslavit svůj 900. zápas v NHL nádherným gólem, jenže jeho nádherná rána na pravém křídle od modré čáry zamířila do horní tyče, od které se puk odrazil do ochranné sítě! Komerční přestávka.
34:34'
Gabriel Landeskog napřáhl od modré čáry k táhlé střele, která minula bránu domácího Ryana Millera.
33:53'
Ducks na levém křídle vystřelili z ostrého úhlu a Jonathan Bernier na přední tyči puk podržel.
33:44'
Derek Grant stál na konci krásné kombinační akce Ducks, jeho střela od modré čáry ale skončila v lapačce Jonathana Berniera, který hru přerušil.
33:24'
Tyson Jost se pokusil v pravém kruhu zkompletovat hattrick, když krásnou střelou mířil ke vzdálenější pravé tyči, Ryan Miller ale zasáhl a puk pravým betonem vyrazil!
32:10'
Colorado právě vstřelilo branku!
TYSON JOST si před vrcholem mezikruží najel na krásnou přihrávku od Alexandera Kerfoota a na vrcholu levého kruhu poté napřáhl ke krásné střele zápěstím, která nad lapačkou Ryana Millera zamířila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány! Asistence: Alexander Kerfoot.
31:17'
Ducks mohli na levém křídle vyrazit do nadějného útoku, kdyby ho ovšem nezastavilo postavení mimo hru.
31:07'
Nathan MacKinnon se u levé tyče k ničemu nedostal, protože Ryan Miller rychle zmrazil puk pod lapačkou.
30:49'
Avalanche z levého kruhu krásně mířili střelou zápěstím do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Ryan Miller ale puk dokázal fantasticky vytáhnout lapačkou mimo! Na opačné straně pálil z pravého kruhu Ryan Kesler a Jonathan Bernier na přední tyči puk podržel. Po přerušení hry následuje v Honda Center reklamní přestávka.
29:57'
Hokejisté Anaheimu se v rychlém sledu dostali ke dvěma střelám, Jonathan Bernier ale obě vyrazil mimo tři tyče své brány a Mikko Rantanen se vrátil zpět na led, stejně jako Gabriel Landeskog a na opačné straně Corey Perry.
29:40'
Hampus Lindholm na levém křídle prudce vypálil od modré čáry a Jonathan Bernier vkleče puk ukryl v náručí.
29:04'
Ryan Getzlaf špatně přihrál z mezikruží doprava a Carl Söderberg po vyvezení puku osvobodil oslabené Colorado.
28:17'
Ducks se ocitli v rychlém sledu u levé a poté pravé tyče ve velké šanci, jenže ani jedna ze střel se z blízkosti neujala!
27:57'
Gabriel Landeskog a Corey Perry dostali oba dva po vzájemné potyčce před bránou dvě minuty za hrubost.
27:57'
Mikko Rantanen vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění po faulu v útočném pásmu a Anaheim si po krátké reklamní přestávce zahraje druhou přesilovou hru.
27:34'
Ducks u střídaček získali puk a rychle otočili hru, jenže přihrávka z pravého křídla mířila na vrcholu mezikruží Camovi Fowlerovi na brusle a do zakončení se nedostal.
27:02'
Carl Söderberg z levého kruhu nahazoval puk před bránu, před ní ovšem nebyl žádný z jeho spoluhráčů.
26:36'
Ryan Kesler je zpět na ledě a Colorado se během poslední přesilové hry dostalo ke dvěma střelám na bránu.
26:25'
Alexander Kerfoot zvedl na bodu pravého kruhu hlavu a střelou zápěstím se snažil Ryana Millera překonat mezi betony, brankář Ducks šel ale rychle do kolen, aby puk zastavil v náručí a přerušil hru.
25:35'
Mikko Rantanen si na vrcholu pravého kruhu srovnal puk na hůl a napřáhl ke střele zápěstím, kterou na přední tyči dokázal Ryan Miller zastavit a připsal si první zákrok.
24:36'
Ryan Kesler byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl a Colorado má k dispozici třetí přesilovou hru.
24:11'
David Warsofsky rychle vystřelil v pravém kruhu zápěstím a jeho pokus minul bližší horní roh brány Anaheimu.
23:04'
Ondřej Kaše vypálil dobře z bodu pravého kruhu pro vhazování, Jonathan Bernier ovšem jeho pokus vyrazil.
22:27'
Rickard Rakell na pravém křídle nabral velkou rychlost a po objetí brány se snažil puk zasunout do sítě u levé tyče, jenže Jonathan Bernier mu to pravým betonem neumožnil!
21:13'
Coloradu se nepodařilo rozehrát podél střídaček po vyrovnávacím gólu a pískalo se zakázané uvolnění.
21:04'
Nathan MacKinnon si na levém křídle od modré čáry najel na vrchol mezikruží, na kterém napřáhl k prudké střele zápěstím, a před bránou trefil Gabriela Landeskoga. Puk se poté od kapitána Avalanche odrazil k pravé tyči, kde bekhendem skóroval TYSON JOST! Colorado využilo první přesilovou hru a vede nad Ducks 2:1! Asistence: Gabriel Landeskog a Nathan MacKinnon.
20:20'
Hokejisté Colorada vstupují do druhé části v početní převaze, zatímco Ducks se změnou mezi tyčemi. Ryan Miller nahradil Johna Gibsona, který se zřejmě zranil.
20:01'
Střídání v týmu Anaheim Ducks: ze hřiště odchází John Gibson, přichází Ryan Miller.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 16-11; Zablokované střely: 7-6; Vhazování: 60%-40%; Hity: 9-7; Přesilové hry: 0/1-0/2; Trestné minuty: 6-4.
Druhá třetina začne přibližně v 4:11.
Alexander Kerfoot po 76 sekundách hry zaskočil Johna Gibsona střelou ihned po vhazování a poslal Colorado do vedení, na které po šesti minutách hry odpověděl po nádherné stahovačce a samostatném úniku Andrew Cogliano. V závěru první části byl vyloučen Hampus Lindholm a Colorado bude na začátku druhé třetiny dohrávat přesilovou hru, ze které uběhlo pouhých 5 sekund. Skóre po první třetině. Anaheim Ducks 1 Colorado Avalanche 1.
20:00'
19:55'
Hampus Lindholm byl pouhých pět sekund před koncem první třetiny vyloučen za nedovolené bránění.
19:54'
Tyson Jost střelou z vrcholu levého kruhu mířil těsně nad ledem ke vzdálenější pravé tyči a John Gibson skvěle vyrazil puk levým betonem mimo tři tyče své brány!
19:04'
Nick Ritchie se po nahození z pravého křídla ocitla v levém kruhu ve velké šanci, jenže mu puk při zpracování přeskočil hůl a skončil v levém rohu ledové plochy.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:07'
Matt Nieto v levém kruhu dobře vystřelil zápěstím přes clonu a mířil ke vzdálenější pravé tyči, John Gibson ale předvedl pěkný semafor, po kterém puk lapil do lapačky!
17:17'
Ducks se nepodařilo rozehrát podél střídaček a puk zamířil na zakázané uvolnění. Další přerušení hry, během kterého si Gabriel Landeskog dojel očistit helmu.
17:03'
Mikko Rantanen vystřelil z levého kruhu pro vhazování mimo a Gabriel Landeskog narazil na přední tyči do Johna Gibsona. Brána byla posunuta a hra přerušena.
15:59'
J.T. Brown napřáhl v pravém kruhu k prudké střele s příklepem, která těsně nad ledem mířila ke vzdálenější levé tyči, Jonathan Bernier ji ale levým betonem vykopl do ochranné sítě!
15:33'
Jonathan Bernier snadno vyrazil střelu Ducks z levého křídla a na opačné straně mohli udeřit Ducks, do zakončení se ale po rychlém protiútoku v levém kruhu nedostali.
15:08'
Avalanche u střídaček dokázali puk protečovat do útočného pásma, jenže daleko se u hrazení vzápětí nedostali.
14:34'
Francois Beauchemin ihned po vhazování v pravém kruhu vystřelil od hrazení a Jonathan Bernier na vzdálenější levé tyči holí vyrazil puk do ochranné sítě.
14:29'
Francois Beauchemin dnes nastoupil v dresu Ducks ke svému jubilejnímu 900. utkání v NHL! Blahopřejeme!
14:29'
Jonathan Bernier vkleče zastavil nahození Ducks od modré čáry a následuje krátká reklamní přestávka.
14:13'
Vyloučený Nikita Zadorov a Ryan Kesler už jsou zpět na ledové ploše a oba týmy opět hrají v plném počtu.
13:29'
Ducks vystřelili od modré čáry a Jonathan Bernier vestoje v pohodě vyrazil puk hrudí mimo tyče své brány.
12:13'
Nikita Zadorov dostal dvě minuty za podražení a zároveň s ním Ryan Kesler dvě minuty za nafilmovaný pád. Následuje hra 4 na 4, což se domácím fanouškům nelíbí.
12:11'
Hampus Lindholm na levém křídle vystřelil od hrazení a Jonathan Bernier na přední tyči vyrazil puk pravým betonem skvěle do rohu ledové plochy!
11:32'
Andrew Cogliano se ocitl na levém křídle v kleštích, když ho u hrazení sevřeli Nikita Zadorov a Mikko Rantanen.
11:17'
Jason Chimera se ocitl v pravém kruhu ve slibné šanci, jeho střela zápěstím ale našla pouze lapačku Jonathana Berniera, po jehož zákroku následuje reklamní přestávka.
10:32'
Josh Manson rychle vystřelil na vrcholu pravého kruhu a připravený Jonathan Bernier kotouč vyrazil mimo bránu.
09:48'
Cam Fowler vypálil na vrcholu pravého kruhu a Gabriel Landeskog puk přizvedl na přední tyči do ochranné sítě.
09:44'
Vyloučený Hampus Lindholm je zpět na ledové ploše a ani Coloradu se úvodní přesilová hra využít nepodařila.
09:23'
Colorado se ocitlo na levém křídle v postavení mimo hru. Do konce přesilové hry zbývá odehrát 21 sekund.
09:00'
Tyson Barrie na pravém křídle vypálil od modré čáry tvrdě bez přípravy a jeho střela byla na přední tyči zablokována.
08:13'
Sven Andrighetto napřáhl na vrcholu levého kruhu k prudké ráně s příklepem a John Gibson vyrazil puk hrudí před sebe, čehož mohl využít Alexander Kerfoot, k dorážce se ale nedostal, protože brankář Ducks stačil těsně před ním puk holí uklidit do bezpečí!
07:44'
Hampus Lindholm dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Colorado si také vyzkouší první přesilovou hru.
07:11'
Jakob Silfverberg v pravé kruhu napřáhl k táhlé střele zápěstím, která na přední tyči byla sražena do ochranného skla a minula bližší horní roh brány.
06:52'
Brandon Montour v pravém kruhu práskl do puku a Jonathan Bernier puk na přední tyči podržel v náručí. Komerční přestávka.
06:08'
ANDREW COGLIANO si v pravém kruhu najel na přihrávku Jakoba Silfverberga o hrazení a po nádherném potažení puku na vzdálenější levé tyči skóroval z ostrého úhlu do prázdné brány! Ducks vyrovnali. Asistence: Jakob Silfverberg.
05:43'
Jonathan Bernier si snadno poradil s nahozením Ducks ze středního pásma a podržel puk ve své lapačce.
05:41'
Vyloučený Nikita Zadorov naskočil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a Colorado úspěšně přečkalo první oslabení.
05:29'
Ryan Kesler vystřelil na vrcholu levého kruhu zápěstím, na přední tyči ale našel pouze náruč připraveného Jonathana Berniera. Dvanáct sekund do konce přesilové hry.
04:45'
Jonathan Bernier vzápětí zasáhl proti prudké střele z levého kruhu a Coloradu se vzápětí podařilo vyhodit puk.
04:24'
Jonathan Bernier si poradil s prudkou ránou od modré čáry a u levé tyče se snažil dorazit puk několikrát za jeho záda Ryan Getzlaf, ve své snaze ovšem neuspěl a hra byla přerušena!
04:07'
Ducks mají třetí nejlepší přesilovou hru v lize a fanoušci v Honda Center doufají, že skvělou bilanci dokáží potvrdit.
03:41'
Nikita Zadorov fauloval v levém kruhu obranného pásma Ondřeje Kašeho a byl vyloučen na dvě minuty za hákování.
03:23'
Corey Perry nedokázal na pravém křídle včas opustit útočné pásmo a útok Ducks zastavilo postavení mimo hru.
03:01'
Jakob Silfverberg napřáhl v pravém kruhu ke tvrdé střele s příklepem, kterou Jonathan Bernier na přední tyči podržel v náručí a připsal si první úspěšný zákrok.
01:57'
David Warsofsky napřáhl na levém křídle z ostrého úhlu k prudké ráně s příklepem, kterou John Gibson pouze vyrazil a na vzdálenější pravé tyči mohl skórovat z ostrého úhlu a dorážky Sven Andrighetto, jenže John Gibson lapil puk do lapačky!
01:16'
ALEXANDER KERFOOT v pravém kruhu vystřelil ihned po vhazování a puk se od Ryana Getzlafa odrazil záda překvapeného Johna Gibsona – 0:1!
01:14'
Matt Nieto od boxu časoměřičů nahodil puk do vzdálenějšího pravého rohu ledové plochy a Blake Comeau napřáhl na vrcholu pravého kruhu pro vhazování ke tvrdé střele s příklepem, která na přední tyči skončila v náručí Johna Gibsona.
00:57'
Avalanche se na pravém křídle dostali k nahození z ostrého úhlu a John Gibson na přední tyči zmrazil puk pod lapačkou.
00:50'
Adam Henrique si dal na pravém křídle puk příliš daleko od hole a v útočném pásmu ho poté nedokázal dobruslit.
00:09'
Mikko Rantanen se po devíti sekundách dostal v pravém kruhu ke krásné střele zápěstím, kterou John Gibson ukryl v lapačce.
00:01'

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Fowler, Montour, Manson, H. Lindholm, Beauchemin, M. Pettersson – Rakell, Getzlaf (C), Perry (A) – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – N. Ritchie, Henrique, O. Kaše – Chimera, D. Grant, J.T. Brown. Hlavní trenér: Randy Carlyle.

Colorado Avalanche: J. Bernier (Hammond) – Zadorov, Barrie, Nemeth, Girard, Warsofsky, Alt – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Andrighetto, Jost, Kerfoot – Nieto, Söderberg, Comeau (A) – G. Bourque, Compher, Jakupov. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Marc Joannette. Čároví: Ryan Gibbons, Brad Kovachik.
Anaheim čeká v pondělí v noci zápas proti Coloradu a v případě vítězství se může posunout na třetí místo Pacifické divize. Ducks se nachází čtyři zápasy před koncem základní části letošní sezóny NHL o bod za Los Angeles Kings a zároveň o jeden bod právě před Coloradem. Anaheim drží v Západní konferenci první divokou kartu, zatímco Colorado bojuje o druhou se St. Louis. V lepší pozici se ovšem nachází Blues, jelikož ve vzájemných zápasech s Avalanche získali více bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.