NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Kings - 31. března 2018   04:00

Anaheim
Anaheim
36:55' N. Ritchie (Beauchemin, O. Kaše) • 64:41' Rakell (Montour, O. Kaše)

3. Nick Ritchie (ANA) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 33-29; Zablokované střely: 12-18; Vhazování: 61%-39%; Hity: 29-22; Přesilové hry: 1/0-0/0; Trestné minuty: 0-2.
Los Angeles Kings sice od sedmé minuty vedlo zásluhou Drewa Doughtyho, jenže krátce před koncem druhé třetiny na jeho branku odpověděl Nick Ritchie a 19 sekund před koncem prodloužení poté dovršil obrat Ducks nádhernou střelou Rickard Rakell. Pod důležité vítězství Anaheimu v boji o playoff se dvěma asistencemi podepsal český útočník Ondřej Kaše. Konečný výsledek v Honda Center. Anaheim Ducks 2 Los Angeles Kings 1 po prodloužení.
64:41'
Anaheim právě vstřelil branku!
RICKARD RAKELL na vrcholu pravého kruhu krásně zamíchal s pukem a poté napřáhl k parádní střele zápěstím, která zamířila 19 sekund před koncem prodloužení do vzdálenějšího levého horního rohu brány! Asistence: Brandon Montour a Ondřej Kaše.
64:07'
Oba týmy do toho konečně šláply a byli jsme svědky několika velkých šancí, jenže brankáři neinkasovali! V Honda Center to pořádně ožilo!
64:00'
Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.
63:22'
Dion Phaneuf na opačné straně vystřelil také na vrcholu levého kruhu a na přední tyči nepříjemně tečoval puk zřejmě Dustin Brown, John Gibson ale puk vyrazil!
62:56'
Cam Fowler dobře vystřelil z vrcholu levého kruhu pro vhazování, Jonathan Quick ale puk vyrazil!
62:01'
Prodloužení 3 na 3 je uzpůsobeno tomu, aby se v něm častěji rozhodovalo, jenže ani jeden z týmů si zatím během prodloužení nevytvořil ani jednu šanci.
61:56'
Brandon Montour se ocitl na levém křídle v postavení mimo hru a na jeho tváři je bezmocný výraz.
61:16'
Když už Ducks předvedli pěknou a rychlou akci, tak střela Hampuse Lindholma z pravého kruhu byla zablokována a puk skončil za bránou Jonathana Quicka.
60:51'
Ryan Kesler po špatné přihrávce Drewa Doughtyho vyrazil do rychlého protiútoku a katastrofálně přihrál.
60:06'
Žádný z týmů v NHL není v prodloužení úspěšnější, než Los Angeles Kings. Potvrdí skvělou bilanci?
60:01'
V utkáních mezi Anaheimem a Los Angeles Kings moc gólů nepadá a tenhle zápas je toho bohužel pro nezaujaté diváky důkazem. Nick Ritchie v závěru druhé části utkání odpověděl na úvodní gól Drewa Doughtyho ze začátku sedmé minuty utkání a čeká nás prodloužení. Skóre po třetí třetině utkání v Honda Center zní. Anaheim Ducks 1 Los Angeles Kings 1.
60:00'
59:34'
Kings se v rychlém sledu ocitli ve dvou velkých šancích, jenže John Gibson u levé i pravé tyče puk vyrazil!
59:00'
Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
58:24'
A zase! Ducks střídali jako ve zpomaleném filmu a fanoušci v Honda Center je za to odměnili pískotem a bučením. Takhle se prostě o playoff nehraje.
57:01'
Oba týmy už se soustředí především na to neinkasovat a i fanoušci v Honda Center už jsou nespokojení. Pískot!
56:09'
Torrey Mitchell z pravého kruhu pro vhazování mířil ke vzdálenější levé tyči, John Gibson ale zasáhl pravým betonem a uchránil Anaheim od pohromy!
55:56'
Ducks se vrhli na steč, jenže podél střídaček vyhodili puk na zakázané uvolnění. Prodloužení je blíže a blíže.
55:32'
Ondřej Kaše mohl rozhodnout, jenže z blízkosti bránu přestřelil a puk skončil v ochranné síti. Hra byla přerušena. Oba týmy by potřebovaly fotbalovou bránu.
55:20'
A ještě se vrátím k Anaheimu. Ducks chtějí hrát playoff, jenže ve třetí části se dostali jen ke dvěma střelám! Šeď.
54:19'
Ve všech dnešních zápasech padlo minimálně pět branek, jen v Honda Center zatím padly jen dva góly. Omlouvám se, ale herní styl Kings se mi vůbec nelíbí. Vyznává defenzivní styl hry a moc gólů v jeho zápasech nepadá.
54:09'
Puk skončil na střídačce a prostor dostává reklamní přestávka. Pokud se nedočkáme prodloužení, bude to malý zázrak. Skóre je stále nerozhodné 1:1.
53:13'
Pokud chce Anaheim hrát playoff, tak by měl začít střílet góly. Dnes hraje doma a zatím se prosadil jen jednou!
52:31'
Drew Doughty na vrcholu pravého kruhu práskl do puku a John Gibson toho moc neviděl, přesto puk vyrazil!
51:38'
John Gibson snadno lapil nahození Kings do lapačky a na řadu přichází komerční přestávka. Sice se hra přelévá ze strany na stranu, jenže ve třetí části se oba týmy těžko dostávají do šancí. Utkání v Honda Center spěje do prodloužení. Dokáže se mu jeden z týmů vyhnout?
51:18'
Dion Phaneuf vypálil od modré čáry a mířil pod horní tyč, jenže jeho ránu zablokoval před bránou Josh Manson.
49:56'
Corey Perry se ocitl u levé tyče v šanci, jenže jeho bekhendové zakončení z úhlu zamířilo nad bránu Kings.
49:18'
Dustin Brown se na vrcholu levého kruhu ke střele neprokličkoval a Ducks vyhodili puk na zakázané uvolnění. Hra byla přerušena a stále je to 1:1.
48:21'
Hampus Lindholm z levého křídla nahodil puk před bránu, kde ho skvěle tečoval Derek Grant, Jonathan Quick ale kotouč levým betonem skvěle vykopl mimo!
47:51'
Dion Phaneuf za vlastní bránou podrazil jednoho z hráčů Anaheimu, jenže rozhodčí ruku nad hlavu nezvedli.
46:47'
Hampus Lindholm ihned po vhazování na ose ledové plochy vystřelil od modré čáry zápěstím, jeho tečovaná střela ale nad ledem zamířila vedle levé tyče brány.
46:42'
Adam Henrique poslal na bránu Kings slabou střelu od modré čáry a Jonathan Quick by musel udělat katastrofální chybu, aby tuhle "žblabuňku" pustil za záda. Reklamní přestávka.
46:13'
Ducks mají ve třetí části velkou převahu, zatím ji ovšem nedokázali gólově vyjádřit. Dočkáme se prodloužení?
45:30'
Už to vypadalo, že to Jakob Silfverberg přehnal s kličkami za bránou, nakonec ale přihrál na modrou čáru Brandonovi Montourovi, který po rychlém přenesení hry zprava doleva napřáhl od modré čáry ke střele, kterou na přední pravé tyči lapil do lapačky Jonathan Quick.
44:36'
V první i druhé třetině jsme byli svědky velkých brankových příležitostí, v té třetí to ovšem žádná hitparáda není. Stav je stále nerozhodný 1:1.
44:33'
Josh Manson ze středního pásma o hrazení nahodil puk do útočného pásma a pískalo se zakázané uvolnění.
43:40'
Adam Henrique na levém křídle u hrazení skončil na kolenou, faul se ale nepískal a Ducks pokračovali ve své snaze, do zakončení se ovšem zatím nedostali.
42:49'
Čas plynule hrozně rychle a věřme, že se ještě dočkáme nějakého gólu, protože zatím je to utkání obou brankářů.
41:57'
Jakob Silfverberg z levého rohu nahodil puk před bránu, jenže Andrew Cogliano si nedokázal srovnat krok a Jonathana Quicka z blízkosti nepřekonal. Puk se odrazil mimo, konkrétně vedle pravé tyče brány Kings.
41:46'
Kings se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a vyhodili puk na zakázané uvolnění. Hra přerušena.
41:26'
Vyloučený Alec Martinez je zpět na ledě a Anaheim toho během přesilové příliš mnoho nepředvedl tedy.
40:48'
Kings se podařilo dvakrát puk rychle vyhodit až k bráně Johna Gibsona a Anaheim hraje hrozně, hrozně pomalu.
40:01'
V Honda Center právě začala závěrečná třetí třetina, na jejímž začátku Anaheim dohrává první přesilovou hru.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 27-20; Zablokované střely: 7-11; Vhazování: 60%-40%; Hity: 21-18; Přesilové hry: 1/0-0/0; Trestné min.: 0-2.
Třetí třetina začne přibližně v 6:01.
Ani po přestávce se diváci v Honda Center nenudili a Jonathan Quick hodně dlouho držel hostující Kings nad vodou, jenže v závěru prostřední části ho překonal bekhendovou dorážkou Nick Ritchie. Čtyřiatřicet sekund před druhou přestávkou byl navíc vyloučen Alex Martinez, takže Anaheim bude v úvodu třetí třetiny dohrávat vůbec první přesilovou hru dnešního utkání. Skóre po druhé třetině souboje dvou rivalů z Pacifické divize. Anaheim Ducks 1 Los Angeles Kings 1.
40:00'
39:26'
Alec Martinez vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a vyfasoval dvě minuty za zdržování hry.
39:00'
Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.
38:46'
Hampus Lindholm mohl otočit skóre krásnou střelou z levého kruhu, Jonathan Quick ji ale na přední tyči vyrazil pravým betonem a překazil domácím radost!
37:48'
Hokejistům Ducks se nepodařilo po vyrovnání na 1:1 rozehrát a pískalo se proti nim zakázané uvolnění.
36:55'
Ondřej Kaše se skvěle uvolnil v levém rohu útočného pásma a po jeho zpětné přihrávce Francois Beauchemin mířil od modré čáry ke vzdálenější pravé tyči. Jonathan Quick sice zasáhl skvěle levým betonem, jenže proti následné bekhendové dorážce NICKA RITCHIEHO byl bezmocný! Asistence: Francois Beauchemin a Ondřej Kaše.
35:07'
Jakob Silfverberg si u pravé tyče zpracoval puk po zákroku Jonathana Quicka levým ramenem proti střele z pravého kruhu zády k bráně a po krásné otočce a stahovačce napřáhl ke střele zápěstím, kterou Jonathan Quick vleže zastavil lapačkou a poté puk zmrazil pod sebou!
34:09'
Puk se odrazil zpět na hrací plochu od jednoho z hráčů Kings na střídačce. Po přerušení hry komerční přestávka.
33:06'
Adam Henrique se ocitl na pravém křídle u střídaček v postavení mimo hru a hra byla přerušena.
32:02'
Corey Perry se dostal ke střele v mezikruží, jeho zakončení ale z otočky skvěle zablokoval před bránou Drew Doughty. Jonathan Quick zasahovat nemusel.
31:33'
A další střela Kings z levého kruhu ihned po vhazování, která se stala snadnou kořistí brankáře Johna Gibsona.
31:27'
Kings vystřelili z levého kruhu pro vhazování a John Gibson puk na poslední chvíli podržel ve své lapačce.
31:16'
John Gibson si musel dávat pozor po nahození Kings od modré čáry, aby puk pravým betonem vyrazil mimo.
30:17'
Ducks se vydali směrem vpřed po pravém křídle, kde byl puk sražen mezi střídačky. Následuje reklamní přestávka.
29:42'
Francois Beauchemin na pravém křídle ihned po vhazování krásně vypálil od modré čáry, Jonathan Quick ale puk vyrazil mimo bránu a připsal si další skvělý zákrok!
29:13'
Adrian Kempe vyrazil na levém křídle do přečíslení dva na jednoho, které v levém kruhu vyřešil sám, když se nádhernou stahovačkou zbavil Cama Fowlera a v mezikruží napřáhl ke střele zápěstím, která zamířila pouze do hrudi Johna Gibsona, pod jehož vzápětí zametl puk vracející se Brandon Montour!
28:34'
Tobias Rieder na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a John Gibson na přední tyči zmrazil puk pod svou lapačkou.
27:05'
Andrew Cogliano vystřelil v levém kruhu ihned po vhazování, Jonathan Quick ale na přední tyči puk bez potíží podržel v náručí a hra byla přerušena.
27:02'
Ducks se nepodařilo přejít ideálně do útočného pásma a v Honda Center dostává prostor reklamní přestávka.
26:18'
Trevor Lewis se ocitl v blízkosti pravé tyče v šanci, místo střely ale zvolil přihrávku před bránu, po které se sice Kings dostali na vzdálenější levé tyči do zakončení, jenže bylo příliš slabé a Jonathan Quick ho v rozstěpu vyrazil pravým betonem! V mezikruží se poté dostal k dorážce Paul LaDue, jeho střela ale byla sražena mimo.
26:08'
Ducks vedou na střely 17:12, jenže zatím jim to není nic platné. Los Angeles stále drží jednobrankové vedení.
25:26'
Ducks se dostali ke střele na vrcholu pravého kruhu, jenže byla nepřesná a minula vzdálenější levou tyč brány.
24:11'
Alec Martinez vystřelil po přihrávce z levé strany na vrcholu mezikruží zápěstím a John Gibson puk sevřel v náručí poté, co ho zastavil mezi levou rukou a tělem.
23:22'
Kings na levém křídle z ostrého úhlu nahodili puk na přední tyč, kde ho John Gibson zmrazil pod lapačkou.
23:06'
Kings se v pravém kruhu dostali k nahození a jejich žabku snadno podržel John Gibson v náručí.
22:44'
Ondřej Kaše odvedl v mezikruží skvělou práci, když byl velice důrazný a mezi dvěma protihráči se po nádherné stahovačce dostal do zakončení bekhendem, Jonathan Quick ale puk vyrážečkou vyrazil!
21:36'
Kings strávili téměř celou úvodní minutu druhé části v obranném pásmu a poté puk vyhodili na zakázané uvolnění. Anaheim prohrává stále těsně 0:1.
21:07'
Corey Perry a Ryan Getzlaf po rychlém protiútoku předvedli nádhernou výměnu puku po přečíslení dva na jednoho, jenže první jmenovaný hráč se ke střele nedostal, protože jeho spoluhráč mu vrátil puk na brusle.
20:01'
V Honda Center začala prostřední část utkání, jejíž úvodní vhazování vyhráli Ducks, a od střídaček nahodili puk do útočného pásma.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 16-10; Zablokované střely: 0-4; Vhazování: 60%-40%; Hity: 11-13; Přesilové hry: 0/0-0/0; Trestné minuty: 0-0.
Druhá třetina začne přibližně v 5:04.
V Honda Center se hrál během úvodních dvaceti minut strhující hokej a na obou stranách jsme byli svědky několika obrovských šancí, jenže Jonathan Quick zatím drží čisté konto, zatímco John Gibson inkasoval pouze jednou, když ho po 6 minutách a 1 sekundě překonal z blízkosti Drew Doughty. Skóre po první části. Anaheim Ducks 0 Los Angeles Kings 1.
20:00'
19:18'
Nick Ritchie se po přenesení hry ocitl u levé tyče ve velké šanci, jenže Jonathan Quick puk mířící do bližšího horního rohu jeho brány skvěle vyrazil vyrážečkou mimo!
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:23'
Tobias Rieder vyrazil na pravém křídle do přečíslení dva na jednoho, jenže Jeff Carter na vzdálenější levé tyči nedokázal po jeho krátké přihrávce puk vůbec trefit!
18:18'
Rickard Rakell krásně zamíchal s pukem v rychlosti v levém kruhu pro vhazování a mezi dvěma protihráči se protáhl ke střele, kterou Jonathan Quick vyrazil pravým betonem! Útočník Ducks poté puk zpoza brány vracel před bránu, brankář Kings ale v rozštěpu kotouč vyrazil.
16:37'
Adam Henrique z levého kruhu nahazoval puk na přední tyč, kde hledal Ondřeje Kašeho, puk byl ale sražen za bránu.
16:02'
Kings vzápětí vystřelili na pravém křídle od modré čáry, puk byl ale v mezikruží zablokován a skončil v rohu ledové plochy.
15:19'
Kings se před bránou ocitl ve slibné šanci, jenže střelou z mezikruží brankáře Johna Gibsona překonat nedokázali!
14:58'
Josh Manson krásně vystřelil na vrcholu pravého kruhu zápěstím a po zákroku Jonathana Quicka se dostal k dorážce Ryan Kesler, jenže brankář Kings dokázal puk v rozštěpu a sedě puk zastavit! Další dva fantastické zákroky!
14:27'
Jonathan Quick nejprve senzačně vyrazil střelu z blízkosti po přihrávce zpoza brány a na opačné straně se zaskvěl John Gibson, když nejprve vychytal Kylea Clifforda řítícího se z levého kruhu do samostatného úniku a vzápětí i dorážejícího Torreyho Mitchella! Komerční přestávka.
13:46'
Ducks v obranném pásmu špatně rozehráli, Kings se ale na levém křídle kromě nahození za bránu k ničemu nedostali.
12:54'
Rickard Rakell na levém křídle po kolmé přihrávce vystřelil z téměř nulového úhlu zápěstím, mířil ovšem mimo.
12:35'
Josh Manson od modré čáry nahodil puk směrem na bránu Kings a Jonathan Quick ho snadno sevřel mezi rukavicemi.
12:05'
Kings na opačné straně vystřelili z levého kruhu pro vhazování a John Gibson bez potíží puk podržel v náručí.
11:55'
Ducks se v blízkosti levé tyče dostali v rychlém sledu dvakrát do zakončení, Jonathan Quick ale obě dvě střely z blízkosti vyrazil, jelikož postrádaly razanci.
11:15'
Adrian Kempe měl na levém křídle k puku po kolmé přihrávce daleko, po špatné rozehrávce Ducks ho ale málem vybojoval.
10:19'
Jakob Silfverberg z pravého rohu útočného pásma nahodil puk prudce před bránu, kde ho rychle zmrazil pod lapačkou Jonathan Quick. Následuje reklamní přestávka.
09:29'
Josh Manson se ocitl v mezikruží ve skvělé střelecké pozici, jenže trefil před bránou clonícího spoluhráče Coreyho Perryho a puk se od něj odrazil do levého rohu plochy.
07:41'
Andrew Cogliano v pravém kruhu vystřelil z ostrého úhlu tísněn zády k bráně bekhendem a Jonathan Quick po zásahu vyrážečkou kotouč vleže s problémy podržel!
06:43'
Corey Perry si před bránou zpracovával puk po přihrávce z levého kruhu zády k ní, jenže se mu ho zkrotit nepodařilo a od jeho levé brusle se odrazil pod lapačku Jonathana Quicka.
06:40'
Puk byl po nahození Anaheimu z levého křídla přizvednut do ochranné sítě a na řadu přichází reklamní přestávka.
06:27'
Rickard Rakell bekhendovou přihrávkou zpoza brány našel v pravém kruhu Ryana Getzlafa, který diagonálním pasem hledal na vzdálenější levé tyči Coreyho Perryho, jenže poslednímu jmenovanému hráči se puk nepodařilo usměrnit do zívající brány a tečoval ho po ledě těsně vedle přední tyče!
06:01'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
DREW DOUGHTY si vybruslil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování až k přední tyči, kde rychlou střelou zápěstím o lapačku Johna Gibsona zamířil do sítě! Kings vedou 1:0! Asistence: Anže Kopitar a Dustin Brown.
05:21'
Torrey Mitchell napřáhl na vnějším oblouku pravého kruhu ke krásné střele zápěstím, která mířila ke vzdálenější levé tyči, John Gibson ji ale pravým betonem nebo vyrážečkou vyrazil! Puk každopádně v síti neskončil a proti Kings se pískalo zakázané uvolnění, když špatně rozehráli podél střídaček.
04:05'
Jonathan Quick si v rychlém sledu připsal dva zákroky, když nejprve vyrazil střelu Coreyho Perryho po vyjetí z brány z pravého kruhu pro vhazování a krátce před tím od modré čáry!
03:12'
Ducks na pravém křídle rozjeli rychlou a nebezpečnou kombinaci, Jakob Silfverberg se ale do zakončení u pravé tyče nedostal a kotouč skončil v rohu ledové plochy.
02:29'
Drew Doughty střelou od modré čáry mířil po ledě mezi betony Johna Gibsona, brankář Ducks je ale včas sevřel! Kotouč by mířil do horní části brány, jenže ho tečoval Kyle Clifford.
01:53'
Michael Amadio byl v útočném pásmu rychleji než puk a proti Kings bylo na pravém křídle odpískáno postavení mimo hru.
00:38'
Jeff Carter vypálil prudce z vrcholu pravého kruhu ihned po vhazování nad ledem k přední tyči, John Gibson ale puk tentokrát vyrazil a připsal si další úspěšný zákrok.
00:35'
Tanner Pearson byl zřejmě hráčem, který vypálil z levého kruhu pro vhazování, a John Gibson puk podržel ve svém náručí.
00:27'
Jakob Silfverberg krásnou střelou zápěstím z vrcholu pravého kruhu pro vhazování mířil do vzdálenějšího levého horního rohu brány, Jonathan Quick ale puk vyrážečkou vyrazil!
00:01'

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Fowler, Montour, H. Lindholm, Manson, M. Pettersson, Beauchemin – Rakell, Getzlaf (C), Perry (A) – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – N. Ritchie, Henrique, O. Kaše – Chimera, D. Grant, J.T. Brown. Hlavní trenér: Randy Carlyle.

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Forbort, Doughty (A), Martinez, Phaneuf, LaDue, Folin – Amadio, Kopitar (C), D. Brown – Rieder, J. Carter (A), Toffoli – Pearson, Kempe, Lewis – Clifford, N. Thompson, T. Mitchell. Hlavní trenér: John Stevens.

Rozhodčí: Wes McCauley, Brad Watson. Čároví: Brad Kovachik, Shane Heyer.
Anaheim v sobotu ráno přivítá na svém ledě v Honda Center hokejisty z Los Angeles, proti kterým je v kalendářním roce 2018 stoprocentní. Ducks změřili s Kings dvakrát síly během ledna a po výhře 4:2 ve Staples Center 14. ledna o šest dní později vyhráli i před svými fanoušky v Honda Center. Před námi je další velký a skvělý souboj dvou rivalů z Pacifické divize.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.