NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Winnipeg - 26. ledna 2018   04:00

Anaheim
Anaheim
06:48' Henrique  • 21:24' N. Ritchie (Henrique, Silfverberg) • 45:48' Kesler (Cogliano) • ' Henrique

Anaheim
Gibson (54. R. Miller) – Fowler, Bieksa, H. Lindholm, Manson, Beauchemin, Montour – Rakell, Getzlaf, O. Kaše – Cogliano, Kesler, J.T. Brown – N. Ritchie, Henrique, Silfverberg – Wagner, Vermette, Perry.

3. Ryan Kesler (ANA) 1+0
Domácí celek vyhrává tento zápas 4:3 po samostatných nájezdech. Hrdinou zápasu je brankář Ryan Miller, který přišel do branky vinou zranění Gibsona. Miller ani jednou nemusel zasahovat v základní hrací době či v prodloužení, ale slaví výhru.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Anaheim Ducks.
Autorem vítězné branky je ADAM HENRIQUE.
Mathieu PERREAULT neproměňuje.
Adam HENRIQUE proměňuje. Kotouč poslal pod horní tyčku, hosté musí dát.
Matt HENDRICKS neproměňuje. Ryan Miller kryje kotouč.
Ondřej KAŠE neproměňuje. Connor Hellebuyck kryje i pokus českého hráče.
Blake WHEELER neproměňuje. Puk mezi betony neprocpal.
Rickard RAKELL neproměňuje. Blafák mu nevyšel, Connor Hellebuyck byl pozorný.
Patrik LAINE neproměňuje. Trefil tyčku!
Ryan GETZLAF neproměňuje. Bekhendový blafák končí mimo branku.
Bryan LITTLE neproměňuje. Ani on mezi betony neuspěl.
Corey PERRY neproměňuje. Střelou mezi betony neuspěl.
Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení nerozhodlo, i když mnoho šancí měl domácí celek. Uvidíme samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:45'
Už se pravděpodobně nic nestane.
64:44'
Connor Hellebuyck má na svém kontě další úspěšný zákrok, nyní si poradil s těčí Hampuse Lindholma.
64:25'
Ryan Getzlaf minul branku z dobré pozice mezi kruhy.
64:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v prodloužení.
63:31'
Brandon Montour znovu zakončoval, i tentokrát kryje kotouč Connor Hellebuyck.
63:17'
Hostující brankář si poradit s dalším pokusem, nyní to zkoušel Brandon Montour.
62:22'
Connor Hellebuyck kryje ránu z mezikruží, zkoušel se prosadit Ryan Kesler.
61:42'
Ondřej Kaše hraje hodně opatrně, nechce přijít o kotouč. Následně pálil nepřesně Adam Henrique.
61:32'
Oba týmy střídají.
61:12'
Rickard Rakell hledal spoluhráče před brankou, Adam Henrique byl ale obsazený.
60:50'
Domácí celek má více ze hry, ale nesmí zapomenout také bránit.
60:27'
Connor Hellebuyck kryje pokus, který vyslal z dobré pozice Ryan Kesler.
60:01'
Domácí celek vyhrává úvodní buly prodloužení.
60:01'
Začalo prodloužení.
Základní hrací doba nerozhodla, a tak uvidíme prodloužení tři na tři.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:08'
Další domácí zblokovaná střela, brankáři nyní mnoho práce nemají.
59:00'
Mnoho šancí k vidění není, oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:28'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Jets.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:25'
Bryan Little zakončoval, ale do jeho střely se položil domácí Kevin Bieksa.
56:54'
Joel Armia nedokázal přesněji zakončit přečíslení dva na jednoho. Domácí obránci se výborně vrátili.
56:23'
Andrew Copp se propracoval do zakončení, jeho ránu zablokoval Brandon Montour.
56:00'
Corey Perry se dostal do zakončení, jeho lehkou střelu snadno kryje Connor Hellebuyck.
55:34'
Jack Roslovic ani Matt Hendricks nedokázali přesněji zamířit z předbrankového prostoru.
55:16'
Blake Wheeler a Josh Manson se střetli za domácí brankou, oba hráči pokračují ve hře dál.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.
54:21'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
54:03'
Kevin Bieksa z horní hranice kruhu nedokázal prostřelit brankáře Winnipegu. Komerční přestávka.
53:34'
Ondřej Kaše tečoval kotouč před brankou, hostující brankář dokázal zasáhnout.
53:20'
Střídání v týmu Anaheim Ducks: ze hřiště odchází John Gibson, přichází Ryan Miller.
53:20'
John Gibson míří na střídačku, zápas pro něho končí.
53:20'
John Gibson zůstává ležet na hrací ploše. K domácímu brankáři míří lékař.Nechtěně do něho naboural soupeř, který tratil rovnováhu.
52:46'
Jets špatně rozehráli, výsledkem je zakázané uvolnění. Buly v útočném pásmu vyhrál Rickard Rakell.
52:37'
Vhazovat se bude před brankou Winnipegu, Connor Hellebuyck musí být pozorný.
52:36'
Andrew Cogliano ani Francois Beauchemin nedokázali překonat brankáře Connora Hellebuycka. Komerční přestávka.
52:26'
Ryan Kesler se propracoval do dobré střelecké pozice, ale trefil jen brankáře Jets.
51:54'
51:36'
Mnoho času už domácí celek z přesilovky nemá, Jets dokázali početní nevýhodu ubránit.
51:25'
Domácí sice hrají aktivně, ale nemohou se probojovat do zakončení.
51:03'
Corey Perry zakončoval znovu, tentokrát z výrazně lepší pozice,ale minul branku.
50:56'
Corey Perry nahazoval kotouč na branku z velké dálky, jeho pokus neměl nárok na úspěch.
50:08'
Connor Hellebuyck kryje střelecký pokus, kterým se zkoušel prosadit Rickard Rakell.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:54'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Nikolaj Ehlers – 2 min., sevření puku rukou).
49:40'
Domácí celek kombinuje v útočném pásmu, pokouší se něco vymyslet, ale nemůže se propracovat do zakončení.
48:38'
Kyle Connor zablokoval střelecký pokus, který vyslal Josh Manson. Mnoho velkých šancí momentálně k vidění není.
48:22'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou hostujícího celku.
47:41'
Hra je přerušena, Antoine Vermette se dostal do postavení mimo hru. Komerční přestávka, a pak se bude vhazovat ve středním pásmu.
46:19'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Ryan Getzlaf odehrál kotouč z brankoviště jen do míst, kde byl JACK ROSLOVIC. Jeho rána zapadla do branky, a tak je velmi rychle srovnáno. John Gibson nebyl na svém místě vinou předchozího zákroku.
45:48'
Anaheim právě vstřelil branku!
Domácí celek se dostává do vedení, ujala se hodně nenápadná střela od mantinelu, kterou vyslal RYAN KESLER. Střela překvapila brankáře Jets, který nedokázal zareagovat. Asistence: Andrew Cogliano.
44:39'
Od modré čáry zakončoval obránce Kevin Bieksa. Jeho rána končí nad brankou.
44:21'
John Gibson musel být pozorný, z dobré pozice vypálil Jacob Trouba. Domácí brankář ale kryje kotouč.
43:45'
Z horní hranice kruhu vypálil Tyler Myers, i tento pokus končí mimo branku.
42:59'
Jacob Trouba zblokoval střelecký pokus, kterým to zkoušel Josh Manson.
42:36'
Jacob Trouba vedl útočnou akci Jets, dostal se do útoku, vypálil od modré čáry. Rána končí mimo branku.
41:31'
Až nyní vidíme první střelu třetí třetiny, z kruhu pálil Jakob Silfverberg a mířil příliš vysoko.
40:01'
Dva góly jsme viděli také ve druhé třetině. Nick Ritchie poslal domácí do vedení, a pak vyrovnal Brandon Tanev. Po čtyřiceti minutách tedy platí vyrovnaný stav.
40:00'
39:48'
39:35'
Corey Perry dobře vypálil a jeho ránu kryje brankář Jets.
39:14'
Cam Fowler od modré čáry minul branku Winnipegu.
38:45'
Blake Wheeler nedokázal v situaci dva na jednoho pořádně zakončit.
38:15'
Jacob Trouba se při vlastním oslabení dostal do zakončení, a tak musel zasahovat brankář soupeře.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:48'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Marko Daňo – 2 min., podražení).
37:20'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
37:19'
Hampus Lindholm vypálil a jeho projektil kryje hostující brankář Connor Hellebuyck. Komerční přestávka.
36:48'
Ondřej Kaše nahazoval kotouč do útočného pásma, k zakončení se on ani jeho spoluhráči nedostali.
36:30'
Optickou převahu mají domácí, střelecky aktivnější jsou ale hosté 21:20.
35:48'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme takticky vedenou hokejovou bitvu, ani jeden celek nechce chybovat.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, domácí celek početní výhodu proměnit nedokázal.
34:54'
34:27'
Anaheim se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu, hostující obrana podává velmi dobrý výkon.
33:52'
Connor Hellebuyck kryje kotouč, který vyslal na jeho branku zkušený domácí Ryan Getzlaf.
33:05'
Početní výhodu mají k dispozici domácí hokejisté. Ti se ale nemohou propracovat stabilněji do útočného pásma.
32:54'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Toby Enström – 2 min., sekání).
32:49'
Patrik Laine měl před sebou odkrytou část branky, ale minul ve vyložené pozici, následně se do brejku dostal Rickard Rakell, ale byl faulovaný.
31:46'
Connor Hellebuyck si snadno poradil se zakončením, které na jeho branku vyslal Andrew Cogliano.
31:20'
Jacob Trouba z dobré pozice nedokázal prostřelit brankáře soupeře. John Gibson byl úspěšný.
31:01'
Vhazovat se bude před brankou hostujícího celku, kotouč vypadl z hrací plochy.
30:50'
Connor Hellebuyck kryje kotouč po střele, kterou se prezentoval Brandon Montour.
30:06'
Hampus Lindholm vypálil od modré čáry, jeho projektil zablokoval Tyler Myers.
29:40'
Delší dobu jsme neviděli výraznější šanci, čekáme na gólovou pozici. Střelci po prvních pěti minách třetiny zatím mlčí.
28:40'
Domácí hokejisté rozehrávají od své branky, nikam se neženou.
28:07'
Jacob Trouba se pokoušel propracovat do střelecké pozice, jeho spoluhráči se to podařilo, a tak musel zasahovat domácí brankář.
27:48'
Jakob Silfverberg se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale nemůže se propracovat k zakončení.
27:27'
Connor Hellebuyck drží kotouč v rukavici, vhazovat se bude před jeho brankou.
27:00'
Sedm minut hry je pryč z druhé třetiny. Sledujeme velkou hokejovou bitvu, jejíž stav je nyní vyrovnaný.
26:27'
Po komerční přestávce hra pokračuje dál, mnoho šancí momentálně k vidění není.
26:15'
Hra je přerušena, Ben Chiarot se položil do tvrdě střely domácího hráče od modré čáry a je evidentně otřesený.
25:30'
Domácí hokejisté od své branky špatně rozehráli, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Ducks.
25:11'
Dustin Byfuglien vedl akci svého celku, propracoval se do střelecké pozice, ale kotouč poslal mimo branku.
25:01'
Dvě branky přineslo prvních pět minut hry ve druhé třetině, sledujeme rychlý hokej.
24:25'
23:35'
Dva hostující hokejisté postupovali na domácího brankáře. Jacob Trouba přenechal kotouč spoluhráči, tím byl BRANDON TANEV. Ten si položil brankáře, neuspěchal střelu, a pak poslal kotouč za brankovou čáru. John Gibson se snažil,ale toto nechytl. Asistence: Jacob Trouba.
22:35'
Kyle Connor minul branku.
22:24'
John Gibson si poradil s pokusem, který vyslal Matt Hendricks.
21:24'
Domácí celek se dostává do vedení. Kotouč před brankou tečoval nohou mimo dosah brankáře soupeře aktivně hrající NICK RITCHIE. Asistence: Adam Henrique a Jakob Silfverberg.
20:44'
Sledujeme rychlý hokej na úvod druhé třetiny, mnoho šancí momentálně k vidění není.
20:10'
Mathieu Perreault vypálil od modré čáry, jeho pokus kryje domácí brankář.
20:01'
Po první třetině platí nerozhodný stav. Hostující celek je střelecky aktivnější, v tomto ohledu vede 14:11.
20:00'
19:47'
Už se nic nestane.
19:30'
John Gibson kryje kotouč po střele od modré čáry, zkoušel to hostující Joel Armia.
18:59'
Corey Perry měl na hokejce rozdílovou branku, ale zkušeného domácího hráče výborně vychytal Connor Hellebuyck. Ten ukryl kotouč do rukavice.
18:22'
18:18'
Blake Wheeler nedokázal prostřelit Gibsona, který nebyl v optimální pozici.
18:01'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:46'
Adam Henrique vyhodil přes všechny čáry, znovu tak musí hosté od svého brankáře.
17:30'
Tyler Myers rozehrává až od své branky, Ducks se dokázali osvobodit.
17:07'
Nikolaj Ehlers to zkoušel od modré čáry, neujala se ani dorážka z předbrankového prostoru.
17:00'
Přesilovku hraje hostující celek, který se ovšem nemůže propracovat stabilněji do útočného pásma.
16:22'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Getzlaf – 2 min., podražení).
15:44'
Mnoho vyložených šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
15:23'
10:7, střelecky aktivnější je domácí celek.
15:08'
Connor Hellebuyck kryje kotouč po střele, kterou to zkoušel Ondřej Kaše. Vhazovat se bude před brankou Winnipegu.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině.
14:34'
14:30'
Brandon Montour dostal kotouč do útočného pásma, ale dlouho se tam domácí neudrželi.
14:07'
Ještě půl minuty mají k dispozici domácí hokejisté přesilovou hru, pokouší se něco vymyslet.
13:42'
Adam Henrique se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus dobře vyrazil hostující gólman.
13:20'
Mnoho šancí momentálně k vidění není.
13:18'
Oddechový čas pro domácí.
12:38'
Sledovat budeme hru čtyři na čtyři, a pak zkrácenou přesilovku Ducks.
12:34'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mathieu Perreault – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
12:34'
Tyler Myers pálil od modré čáry, tvrdě trefil gólmana do masky, následně se puk dostal do brány. Gól platit nebude.
12:31'
Dustin Byfuglien obkroužil branku a pokoušel se zakončit. Domácího brankáře ale nepřekonal.
12:19'
John Gibson nebyl v optimálním postoji, čehož zkoušel využít od modré čáry střílející Patrik Laine. Jeho rána končí mimo branku.
12:02'
Ránou od modré čáry to zkoušel Patrik Laine, ale jeho projektil kryje brankář Gibson.
11:18'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nick Ritchie – 2 min., hrubost).
11:16'
Josh Morrissey minul branku od modré čáry.
10:45'
Hra je přerušena, kotouč kryje po střele Browna hostující brankář. Vhazovat se bude před brankou Jets.
10:28'
Komerční přestávka.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, do výborné střelecké pozice se propracoval Chris Wagner. Jenže jeho zakončení postrádalo přesnost.
09:11'
Connor Hellebuyck vyjel za svou branku, odkud rozehrává na své spoluhráče v obranném pásmu. Sledujeme nyní klidnější pasáž hry.
08:45'
Rickard Rakell se probojoval k dorážce, ale nedokázal kotouč poslat dostatečně přesně na branku.
08:29'
John Gibson kryje střelu z mezikruží, zkoušel to Toby Enström. Následovat bude komerční přestávka, a pak buly před domácí brankou.
08:15'
Ze středního pásma nahazoval puk do útočného pásma domácí Kevin Bieksa. Hosté ale rychle rozehráli, a tak se Ducks neudrželi v útoku.
07:25'
J.T. Brown z pravého kruhu vypálil, jeho projektil kryje brankář.
06:48'
Patrik Laine přišel o kotouč na modré čáře, do útočného pásma se tak dostal ADAM HENRIQUE, který dokázal výborně poslat puk pod horní tyčku, toto se nedalo chytat. Bez asistence.
06:33'
Domácí celek kombinuje před b rankou soupeře, snaží se něco vymyslet.
05:42'
Marko Daňo to zkoušel střelou zápěstím od modré čáry, jeho projektil ale kryje domácí brankář.
04:52'
J.T. Brown zablokoval střelecký pokus, který od modré čáry vyslal Ben Chiarot.
03:55'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Jets. Buly ale vyhráli hosté, a tak se směr hry otáčí.
03:25'
Winnipeg právě vstřelil svůj 57. gól v první třetině. Žádný jiný tým není v první části hry takto produktivní.
03:25'
Domácí hráči přišli v obranném pásmu o kotouč, vybojoval jej PATRIK LAINE. Ten si vybruslil do předbrankového prostoru, odkud pohodlně skórovat mezi betony brankáře. Po chybě obrany Ducks se Jets dostávají do vedení. Bez asistence.
02:55'
Corey Perry ani Chris Wagner nedokázali z dobré pozice prostřelit hostujícího brankáře. Connor Hellebuyck měl štěstí, protože byl daleko z branky, ale domácí hokejisté jej neprostřelili.
02:24'
Kevin Bieksa nahazoval kotouč na branku ze středního pásma, jeho projektil nebyl vůbec špatný, ale minul branku.
01:50'
Další zakázané uvolnění domácích, Ducks se nemohou stabilněji usadit v útočném pásmu.
01:21'
Špatná rozehrávka domácích znamená zakázané uvolnění, buly před brankou Gibsona.
01:10'
Francois Beauchemin se dostal do střelecké pozice, jeho projektil zablokoval hostující obránce Dustin Byfuglien.
00:35'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve v obranném pásmu hostujícího celku.
00:01'
Zápas začne o něco později, následovat bude slavnostní úvod zápasu.

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Fowler, Bieksa, H. Lindholm, Manson, Beauchemin, Montour – Rakell, Getzlaf, O. Kaše – Cogliano, Kesler, J.T. Brown – N. Ritchie, Henrique, Silfverberg – Wagner, Vermette, Perry.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Morrissey, Trouba, Chiarot, T. Myers, Enström, Byfuglien – Wheeler, Laine, Roslovic – Little, Perreault, Ehlers – B. Tanev, Copp, Armia – Connor, Hendricks, Daňo..
Anaheim Ducks odehrál 49 zápasů s bilancí 20-3-9-17 a získal 55 bodů. V tabulce Západní konference je na jedenácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Pittsburghem Penguins 5:3, Los Angeles Kings 2:1 a New Yorkem Rangers 6:3. Nestačil na Colorado 3:1 a San Jose 2:6.
Winnipeg Jets odehrál 49 zápasů s bilancí 26-3-7-13 a získal 65 bodů. V tabulce Západní konference je na druhé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Calgary Flames 2:1 v nájezdech, Vancouverem Canucks 1:0 a San Jose Sharks 5:4 v prodloužení. Nestačil na Chicago Blackhawks 2:1 a Minnesotu Wild 4:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a Winnipg Jets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.