NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Buffalo : Detroit - 30. března 2018   01:00

Buffalo
Buffalo
03:16' Eichel (Pominville, Guhle) • 07:11' R. O'Reilly (S. Reinhart, Ristolainen) • 44:51' Rodrigues (Mittelstadt)
3:6
(2:1, 0:2, 1:3)
Detroit
Detroit
07:41' D. Larkin  (Svečnikov) • 25:21' Helm  (Nielsen) • 36:26' Mantha  (Hicketts, Nielsen) • 41:50' Athanasiou  (Abdelkader, Kronwall) • 50:10' DeKeyser  (Nyquist, Zetterberg) • 56:59' Svečnikov  (Mantha, D. Larkin)
Buffalo
Lehner (41. Ch. Johnson) – Scandella, C. Nelson, Guhle, Ristolainen, Beaulieu, Falk – Girgensons, Eichel, Pominville – S. Wilson, R. O'Reilly, Okposo – Rodrigues, S. Reinhart, Nolan – Jo. Larsson, Baptiste, Mittelstadt.
Luxmore, StPierre – Tobias, Nagy
KeyBank Center, Buffalo
Detroit
Howard (Coreau) – Daley, Ericsson, Jensen, DeKeyser, Kronwall, Hicketts – Nyquist, Zetterberg, Bertuzzi – Mantha, D. Larkin, Helm – Abdelkader, Nielsen, Athanasiou – Svečnikov, Glendening, Frk.

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů.
Tři hvězdy utkání
1. Dylan Larkin (Detroit) – 1 + 1
2. Jevgenij Svečnikov (Detroit) – 1 + 1
3. Anthony Mantha (Detroit) – 1 + 1
Československá stopa
Martin Frk (Detroit) – 0 + 0, 3 střely, čas na ledě: 13:42 .
A je konec! Ve třetí třetině jsme nakonec viděli hned 4 góly! Nejprve se prosadil ve 42. minutě Athanasiou , na jeho trefu dokázal o 3 minuty později odpovědět Rodrigues, ale to bylo ze strany Buffala vše. V 51. minutě se prosadil DeKeyser a 3 minuty před koncem pečetil výhru trefou do prázdné branky Svečnikov. Domácí měli dobrý start, ale náskok neudrželi a Detroit si po obratu připisuje další 2 bodíky. V tabulce Východní konference se tak dostal na 13. místo před Montreal.
Střely po 3. třetině: Domácí – 32, Hosté – 32.
59:30'
Jack Eichel zavezl kotouč, ale jeho střela byla nepřesná.
59:10'
Sabres stále s pukem ve třetině hostů.
58:40'
Scott Wilson vypálil od modré, jeho pokus zblokoval jeden z obránců.
58:20'
Kotouč ve třetině hostů, al domácí si zatím nevytvořili větší šanci.
57:30'
Howard podržel kotouč po střele Nolana od modré.
56:59'
Detroit právě vstřelil branku!
A je to definitivní! Hosté přidávají další gól! Evan Rodrigues špatně nahrál ve chvíli kdy byl Chad Johnson na cestě na střídačku. Mantha se pak dostal s pukem do třetiny, nahrál na JEVGENIJE SVEČNIKOVA, který trefil prázdnou klec! Asistence: Anthony Mantha, Dylan Larkin
56:40'
Detroit je s pukem ve třetině soupeře, tohle Křídlům vyhovuje.
56:10'
Domácí oslabení přečkali, ale zbývá jim málo času na srovnání!
55:50'
Jack Eichel se dostal se spoluhráči do přečíslení 3 na 1, celou akci se rozhodl vyřešit střelou ale Howard předvedl skvělý zákrok!
55:30'
Kotouč za brankou domácích a Sabres šetří cenné vteřinky!
55:10'
Domácí znovu vyhazují kotouč přes všechny čáry.
54:40'
Martin Frk vypálil ze své oblíbené pozice od mantinelu, ale Chad Johnson se stihl přemístit.
54:10'
Marco Scandella vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
54:00'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Justin Falk – 2 min., nedovolené bránění).
53:30'
Domácím se podařilo vyhodit kotouč.
53:10'
Další dělovka Frka, ale tentokrát kotouč trefil nějakého hráče před brankou.
52:40'
Hosté kombinují ve třetině, ale Johnson je zatím úspěšný.
52:20'
Frk se dostal ke střele od modré, jeho pokus Johnson vyráží.
51:53'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Kyle Okposo – 2 min., vysoká hůl).
51:20'
Kyle Okposo se proháčkoval s kotoučem do třetiny, ale na Jensena si nepřišel a ztratil kotouč.
50:10'
Detroit vytěžil opravdu z minima maximum! Gustav Nyquist nám předvedl jak skvělý přehled ve hře má, když na sebe strhl pozornost a následně nahrál na druhou tyč na rozjetého DANNYHO DeKEYSERA, který uklidil kotouč do odkryté klece! Asistence: Gustav Nyquist, Henrik Zetterberg
49:40'
Detroit se dostal po dlouhé době s pukem do třetiny. Hosté jsou jinak hodně pasivní.
49:10'
Nicholas Baptiste vypálil z kruhu pro vhazování, ale jeho střelu přizvedl protihráč do ochranné sítě.
48:40'
Evan Rodrigues dostal nahrávku do jízdy na středu hřiště, ale střela mu vůbec nesedla a nezamířil přesně!
48:05'
Jack Eichel vypálil od mantinelu, ale Howard kotouč drží.
47:50'
Obranná čtveřice je hodně unavená!
47:20'
Jack Eichel se dostal do velké šance, ale své backhandové zakončení nezamířil přesně!
46:40'
Kyle Okposo vypálil po křižné nahrávce, bohužel pro domácí přímo do lapačky Howarda!
46:12'
Domácí vyhráli buly a kombinují ve třetině.
46:06'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Trevor Daley – 2 min., držení).
45:50'
Buffalo má výhodu a hraje se 6ti hráči.
45:30'
Jack Eichel vyhrál rychlostní souboj s obráncem a zamezil icingu.
44:51'
Sabres právě vstřelili branku!
Domácí snižují a Casey Mittelstadt si připisuje úvodní bod v NHL! Mittelstadt vyhrál buly v útočném pásmu, kotouč si vzal EVAN RODRIGUES, který propálil Howarda střelou na první tyč! Asistence: Casey Mittelstadt
44:50'
Ryan O'Reilly se procpal ke střele, ale jeho pokus byl nepřesný a přelétl branku.
44:40'
Nepovedená rozehrávka hostů končím zakázaným uvolněním.
44:10'
Domácí jsou nyní častěji na puku a jsou jednoznačně aktivnějším týmem.
43:30'
Střela Wilsona od mantinelu nebyla přesná a přeletěla branku.
43:10'
Domácí začali napadat a není se čemu divit, čas jim teď plyne opravdu rychle.
42:40'
Sabres se usadili s pukem ve třetině, ale zatím to nevedlo ani ke střele.
41:50'
Naopak! Hosté navyšují náskok po krásné akci! Niklas Kronwall měl kotouč na mantinelu a žabičkou ho poslal na druhou tyč na rozjetého Justina Abdelkadera, který kotouč zpracoval a zadovkou mezi nohama ho předložil volnému ANDREASU ATHANASIOUOVI, který pouze trefil odkrytou branku! Asistence: Justin Abdelkader, Niklas Kronwall
40:50'
Domácí tým vstoupil do poslední třetiny se změnou v brankovišti a i hráči vypadají aktivněji, uvidíme jestli se Šavlím podaří vyrovnat!
40:01'
Úvodní buly pro domácí tým.
40:01'
Střídání v týmu Buffalo Sabres: ze hřiště odchází Robin Lehner, přichází Chad Johnson.
40:01'
A máme za sebou i druhou třetinu. Druhá třetina patřila jednoznačně hostům,kteří byli aktivnější! Nejprve se prosadil ve vlastním oslabení Helm a srovnal skróre. 3 minuty před koncem se prosadil z dorážky Mantha a Detroit šel poprvé do vedení. Na stavu se do konce třetiny nic nezměnilo a do šaten se jde tak za stavu 2:3.
Střely po druhé třetině: Domácí – 24, Hosté – 20.
Třetí třetina začne přibližně v 3:04.
40:00'
39:26'
Johan Larsson se cpal ke střele, ale jeho pokus zablokoval Jensen a Howard si už dlouho nešáhl na puk.
38:50'
Robin Lehner si připsal další dobrý zákrok lapačkou.
38:10'
Buffalo je po obdrženém gólu hodně opařené a Detroit si vytváří jednu šanci za druhou.
37:30'
Lehner podržel nahození od modré a následuje komerční přestávka.
36:26'
Hosté se poprvé v dnešním zápase dostávají do vedení! Hicketts s Nielsenem si na modré vyměnili puk, když Joe Hicketts napřáhl ke střele od modré! Lehner jeho pokus neudržel a volný kotouč poslal do branky ANTHONY MANTHA! Asistence: Joe Hicketts, Frans Nielsen
36:20'
Detroit kombinuje ve třetině domácích.
35:58'
Henrik Zetterberg si vybruslil s pukem do středu, ale jeho střela Lehnera nepřekonala.
35:10'
A máme tu zkrácenou přesilovou hru pro hosty.
34:40'
Eichel zavezl kotouč do třetiny, ale neměl podporu spoluhráčů a o kotouč přišel.
34:26'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Jordan Nolan – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).
34:25'
Marco Scandella vypálil od mantinelu, kotouč zamířil přímo do lapačky.
34:10'
Obranná čtveřice už působí hodně unaveně, Howard si teď našel střelu od modré a umožnil spoluhráčům střídání.
33:40'
Eichel vypálil od mantinelu, jeho pokus ztečoval obránce do ochranné sítě!
33:20'
Sam Reinhart dorážel kotouč, který mířil do brankoviště obloučkem, ale netrefil branku!
33:00'
Domácí vyhráli buly a kombinují kolem mantinelu.
32:49'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Jonathan Ericsson – 2 min., nedovolené bránění).
32:30'
Další icing hostů, Sabres mají velký tlak.
32:20'
Ryan O'Reilly dostal skvělou nahrávku na střed hřiště a vypálil z jedničky, Howard nic neviděl, ale reflexivně dokázal zasáhnout!
32:20'
Detroit se osvobozuje za cenu icingu.
31:50'
Frk vypálil od modré, ale vůbec netrefil branku Lehnera.
31:10'
Rasmus Ristolainen si počkal na Glendeninga a přišpendlil ho na mantinel!
30:20'
Hosté se usadili ve třetině soupeře, ale nahrávka Jensena byla nepřesná a k puku se dostali domácí.
29:50'
Slibně rozjetý útok hostů končí offsidem.
29:10'
Sam Reinhart zavezl kotouč do třetiny, ale kousek za modrou o něj přišel a u puku jsou znovu hosté.
28:30'
Rasmus Ristolainen pálil od mantinelu, jeho pokus ztečoval jeden z hostujících hráčů do rohu kluziště.
28:10'
Po střele Jasona Pominvillea zazvonila tyč!
27:50'
Jack Eichel vypálil od modré, Howard kotouč podržel a následuje komerční přestávka.
27:20'
Na druhé straně si připsal zákrok Howard proti střele Scandelly.
26:58'
Frans Nielsen pálil od mantinelu, Lehner si poradil betonem.
26:40'
Nepřesná rozehrávka domácích a máme tu icing.
25:21'
Hosté skórují v oslabení! Frans Nielsen vybojoval kotouč, o mantinel nahrál rozjetému DARRENU HELMOVI, který všem ujel a s Lehnerem si poradil parádním blafákem do forehandu! Krásný hokejový moment! Asistence: Frans Nielsen
25:10'
Dylan Larkin vyvezl kotouč až před Lehnera a vystřelil.Lehner úspěšný.
24:45'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Justin Abdelkader – 2 min., sekání).
24:30'
Scott Wilson se dostal přes obránce k puku před brankou, ale v bezprostřední blízkosti si nedokázal poradit s Howardem.
24:10'
Detroit zavřel soupeře ve třetině, ale zatím si nedokázal vytvořit nějakou větší šanci.
23:30'
Lehner si připsal další zákrok, tentokrát proti střele od modré.
23:10'
Domácí se dostanou s pukem vždy do středního pásma, ale tam o něj přijdou a do útoku se vrhnou hosté.
22:20'
Buffalo nestíhá tempo hostů, a začátek třetiny patří jednoznačně Wings.
21:40'
Detroit vstoupil do třetiny s aktivním napadáním a zatím to přináší ovoce, Buffalo jim odevzdává puky.
20:50'
Joe Hicketts vypálil od modré, ale jeho pokus zblokoval jeden z obránců a přesilová hra hostů končí.
20:20'
Howard si připsal dobrý zákrok proti střele od modré.
20:01'
Úvodní buly pro hostující tým.
20:01'
A máme tu konec divoké první třetiny! Domácí se ujali vedení už ve 4: minutě, díky povedené střele Eichela. O 4 minuty později se prosadil v přesilové hře O´Reilly a skóre ukazovalo 2:0. Hosté se probudili a pár vteřin po inkasovaném gólu se dokázali sami prosadit, když je gól z hole Larkina vrátil zpět do zápasu! Hosté si vybojovali několik přesilových her a jednu si přenáší i do druhé třetiny.
Střely po první třetině: Domácí – 11, Hosté – 12.
Druhá třetina začne přibližně v 2:06.
20:00'
19:31'
Frans Nielsen vypálil ihned po vhazování, jeho pokus škrtal o tyčku!
19:24'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Rasmus Ristolainen – 2 min., nedovolené bránění).
19:20'
Domácí zvládli oslabení na jedničku a skóre zůstává nezměněné.
19:10'
Henrik Zetterberg vypálil od modré, Lehner drží kotouč.
18:36'
Scott Wilson se dostal do samostatného úniku, ale jeho zakončení mezi betone nebylo úspěšné!
18:10'
Domácím se podařilo vyhodit a unavená čtveřice stihla vystřídat.
17:40'
Hosté vyhráli buly a kombinují ve třetině.
17:15'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Jordan Nolan – 2 min., vysoká hůl).
17:10'
Domácí se osvobozují pouze za cenu icingu, Detroit má šanci pokračovat v tlaku!
16:50'
Střela Helma minula branku,ale hráči v bílých dresech jsou stále u puku.
16:30'
Detroit si vytvořil tlak ve třetině a snaží se srovnat.
15:20'
Hra je teď plná nepřesností a odehrává se hlavně ve středním pásmu.
14:50'
Rychlý protiútok 3 v 1 Detroitu skončil špatnou nahrávkou.
14:30'
Tyler Bertuzzi dostal pěknou nahrávku do jízdy, jeho pokus na vyrážečku Lehner kryje.
13:58'
Detroit vysunul napadání a Buffalu se nedaří rozehrát.
13:40'
Justin Falk vypálil od modré, Howard si připisuje další zákrok.
13:20'
Marco Scandella si pukem hrál moc dlouho, špatně rozehrál a Wings jsou znovu u puku.
12:50'
Rasmus Ristolainen zabojoval výborně za brankou, když sebral kotouč protihráči a založil protiútok.
12:10'
Sabres se dostali po delší době s pukem do třetiny, ale nepřesná nahrávka věnovala kotouč hostům.
11:40'
Trevor Daley neudržel kotouč na modré a Detroit musí začít znovu ze středního pásma.
11:10'
Henrik Zetterberg vypálil kousek za modrou, Lehner nešel ani do rozkleku a v klidu podržel kotouč v lapačce.
10:20'
Darren Helm nahodil kotouč na branku a umožnil spoluhráčům vystřídat.
09:50'
Zemgus Girgensons zblokoval střelu soupeře a mohl se řítit do protiútoku, bohužel pro něj mu střela zlomila hůl.
09:10'
Anthony Mantha vypálil od modré, ale Eichel jeho pokus zblokoval.
08:38'
Andreas Athanasiou už byl s pukem sám před brankářem, ale rozhodčí zastavuje hru pro offside.
08:15'
Howard podržel kotouč po střele od modré a následuje komerční přestávka.
07:41'
Bleskurychlá odpověď hostů! Lehner špatně rozehrál u mantinelu a kotouč se po několika odrazech dostal až před branku k volnému DYLANU LARKINOVI, který se do něj pořádně opřel a překonal Lehnera střelou na druhou tyč! Důležitý gól pro hostující tým! Asistence: Jevgenij Svečnikov
07:11'
Domácí využívají přesilovou hru! Jak je to jednoduché! Rasmus Ristolainen vypálil od modré, Howard jeho pokus vyrazil před sebe, tam stál Reinhart, který přiťukl kotouč RYANU O´REILLYMU, který ho umístil do prázdné branky! Asistence: Sam Reinhart, Rasmus Ristolainen
06:40'
Howard se dostal ke kotouči za brankou a o mantinelu se mu ho podařilo vyhodit.
06:05'
Ryan O'Reilly vypálil od mantinelu, jeden ze spoluhráčů se dostal k dorážce, ale Howard byl pozorný!
05:53'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Martin Frk – 2 min., držení).
05:30'
Rasmus Ristolainen vypálil od modré, Howard jeho pokus podržel v lapačce!
04:50'
Henrik Zetterberg našel krásnou zadovkou před brankou volného Nyquista, který střelou z jedničky minul branku!
04:20'
Buffalo dobře napadá rozehrávku soupeře a Detroit má obrovské problémy s přechodem do útoku.
03:50'
Gustav Nyquist vypálil z kruhu pro vhazování, ale Ristolainen jeho pokus přizvedl nad branku!
03:16'
A máme tu rychlý úvodní gól! Jason Pominville předal před modrou čárou kotouč JACKU EICHELOVI, který nabral rychlost, přebruslil obránce a krásnou střelou zápěstím na druhou tyč překonal Howarda! 25. gól pro domácího útočníka! Asistence: Jason Pominville, Brendan Guhle
02:20'
Casey Mittelstadt má za sebou první střídaní v NHL, uvidíme jak se tomuto mladíkovi povede v dnešním zápase dál!
01:40'
Justin Abdelkader se ocitl sám s pukem v rohu hřiště, zkusil překvapit Lehnera střelou z úhlu, ale domácí brankář si připsal úspěšný zákrok.
01:20'
Rasmus Ristolainen vypálil od modré, ale jeho pokus byl nepřesný a kotouč sebral Zetterberg.
00:30'
Jason Pominville vypálil od mantinelu, hostující brankář předvedl pohodový zákrok betonem.
00:01'
Úvodní buly pro Jacka Eichela.
00:01'
Buffalo Sabres
Buffalo prožívá hroznou sezónu, ještě do minulého zápasu si s sebou táhlo sérii 4 porážek, ale v minulém zápase Šavle přehráli Toronto 3:2 a připsali si skalp silného týmu. V tabulce Východní konference najdeme Sabres na posledním 16. místě s 60 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Eichel – 24 + 32
2. O´Reilly – 20 + 33
3. Reinhart – 20 + 23
Detroit Red Wings
Detroit se nenachází v ideálním rozpoložení, z posledních 15ti zápasů dokázal vyhrát pouze 2x. Rudá křídla si poradila s Flyers a v minulém kole s Pittsburghem 5:2.V tabulce Východní konference najdeme Detroit na 14. místě s 67 body.
1. Larkin – 12 + 44
2. Zetterberg – 10 + 39
3. Mantha – 23 + 20
Dobré ráno, vítám všechny fanoušky zámořské NHL, dnes se společně podíváme na zápas mezi Buffalo Sabres a Detroit Red Wings
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.