NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Buffalo : Washington - 8. listopadu 2017   01:00

Buffalo
Buffalo
22:39' E. Kane (Eichel) • 43:22' B. Pouliot  • 59:40' E. Kane (Pominville)
Washington
Grubauer (Holtby) – Orlov, Chorney, Djoos, Carlson, Orpik, Bowey – J. Vrána, Bäckström, Oshie – Ovečkin, Kuzněcov, Smith-Pelly – Stephenson, Eller, T. Wilson – O'Brien, Beagle, Chiasson.

Tři hvězdy utkání:
1. Benoit Pouliot (BUF) 1+0
2. Marco Scandella (BUF) 0+0
3. Evander Kane (BUF) 2+0
Československá stopa v utkání:
Jakub Vrána (WSH) 0+0, 2 střely, čas na ledě 12:07
Jako první se prosadil domácí tým. Ve 23. minutě pálil přesně Evander Kane. Před koncem druhé třetiny vyrovnal zkušený Alexandr Ovečkin. Ve třetí třetině se pak dvakrát prosadili domácí. Nejprve Benoit Pouliot, a pak do prázdné branky Evander Kane. Buffalo vyhrává tento dramatický zápas 3:1, střelecky bylo aktivnější – 32:25.
59:40'
Sabres právě vstřelili branku!
A je to jasné, domácí celek tento zápas vyhraje. Ze středního pásma trefuje prázdnou branku bez výraznějších problémů útočník EVANDER KANE. Asistence: Jason Pominville.
59:35'
Jack Eichel se nedostal ke střele.
59:31'
Jevgenij Kuzněcov vypálil z pravého kruhu, jeho ránu výborně zablokoval Jason Pominville.
59:00'
Alexandr Ovečkin kotouč netrefil podle představ. Hosté hrají v šesti.
58:40'
Ryan O'Reilly mohl vstřelit třetí branku Buffala, ale z předbrankového prostoru minul bránu.
58:23'
Jake McCabe vystřelil, jeho ránu zablokoval Christian Djoos.
58:00'
Poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, hosté se pokouší za každou cenu vyrovnat, domácí se musí bránit.
57:28'
Obránce Dmitrij Orlov minul branku, následně Ovečkina vychytal výborný Robin Lehner.
57:17'
Domácí celek vyhodil přes všechny čáry, vhazovat se bude před brankou Buffala.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:48'
Kyle Okposo mohl přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení, jeho pokus kryje brankář soupeře.
56:25'
Washington Capitals se pokouší co nejrychleji o vyrovnání, ale zatím se nemůže dostat do útočného pásma.
56:07'
Zápas po krátké pauze pokračuje dál.
Dnešní utkání sleduje 17 146 diváků.
56:07'
Chandler Stephenson se propracoval do zakončení, jeho pokus byl tečovaný do ochranné sítě nad brankou. Komerční přestávka.
55:45'
Alexandr Ovečkin musí až za svou branku pro puk, domácí hráči výborně brání.
55:33'
Alexandr Ovečkin to zkoušel od modré čáry, jeho pokus byl zablokovaný.
55:12'
Na ledě je druhá hostující formace, hosté se pokouší hrát co nejvíce aktivně. Nyní se ale musí bránit.
54:42'
Mnoho šancí k vidění není a čas, kteří mají hráči Capitals na vyrovnání, se rychle krátí.
53:58'
Nicklas Bäckström to vzal na sebe. Rychle se dostal ke střele a jeho pokus příklepem šest minut před koncem třetiny kryje Robin Lehner.
53:40'
Hra je přerušena, hostující celek se nedokázal dostat do útočného pásma. Píská se mu postavení mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
52:56'
Lars Eller se propracoval do střelecké pozice, jeho ránu zablokoval obránce.
52:12'
Sledujeme rychlý hokej, který se fanouškům musí líbit. Více ze hry mají domácí, kteří se pokouší své vedení navýšit.
51:50'
Kyle Okposo se probojoval do útočného pásma, obkroužil branku, ale zakončit se mu nepodařilo.
51:18'
Alexandr Ovečkin se z ničeho nic dostal do střelecké pozice, s jeho pokusem si dokázal brankář poradit. Robin Lehner podržel své spoluhráče.
50:52'
Přihrávka rukou. Komerční přestávka.
50:44'
Domácí hráči špatně rozehráli, pokusili se o rychlou kombinaci. Místo toho ale zahráli jen na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude tak před brankou Sabres.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:43'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Optickou převahu mají domácí.
49:20'
Robin Lehner musel zasahovat. Do rychlé protiakce se propracoval John Carlson. Jeho ránu kryje domácí brankář. Hra je přerušena.
49:02'
48:22'
Marco Scandella vypálil od modré čáry, ale jeho rána postrádala přesnost a důraz.
47:41'
Jack Eichel se znovu propracoval ke střele. Se zakončením si snadno dokázal poradit brankář Washingtonu.
47:25'
Dmitrij Orlov při vlastním oslabení vyhodil kotouč přes celé kluziště, a tak mohou jeho spoluhráči vystřídat.
47:10'
Přesilová hra pro Buffalo. Do střelecké pozice se dostal mladý Jack Eichel. Jeho pokus poměrně snadno kryje hostující brankář.
47:02'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (John Carlson – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
46:56'
Mnoho šancí ve třetí třetině k vidění není. Z kruhu vypálil Sam Reinhart. Jeho projektil postrádal přesnost. Komerční přestávka.
46:40'
T. J. Oshie se pokoušel před domácí brankou něco vymyslet, ale jeho pokus byl sražený do rohu.
45:36'
Taylor Fedun se propracoval do střelecké pozice, jeho rána byla zablokovaná v předbrankovém prostoru.
45:10'
Přesilovku hrají domácí, ale nemohou se probojovat do výraznější střelecké pozice. Capitals hrají defenzivně dobře.
44:28'
Marco Scandella jako správný obránce vypálil od modré čáry, jeho pokus byl ale nepřesný.
44:12'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Jevgenij Kuzněcov – 2 min., sekání).
44:00'
Sledujeme nyní aktivnější hru Buffala, to se pokouší své vedení navýšit. Obrana Capitals musí být pozorná.
43:22'
Domácí celek se dostává do vedení. Po krásné samostatní akci se prosazuje střelou do horní části branky z mezikruží BENOIT POULIOT. Philipp Grubauer nedokázal kotouč zastavit. Bez asistence.
41:45'
Sledujeme poklidný úvod třetí třetiny, Jevgenij Kuzněcov trefil jen prostor, kde byl brankář Buffala.
40:50'
Devante Smith-Pelly to vzal na sebe a z kruhu vypálil. Jeho pokus postrádal důraz. Puk kryje gólman.
40:24'
Jako první se ve třetí třetině do zakončení dostal domácí celek. Ryan O'Reilly ovšem nedokázal prostřelit brankáře soupeře.
40:01'
Ve druhé třetině jsme viděli dva góly. Nejprve se domácí celek dostal do vedení, a pak se v závěru druhé části hry prosadil zkušený Alexandr Ovečkin. 24:14, tak vypadá statistika střel na branku.
40:00'
39:40'
Kotouč vypadl z hrací plochy mezi diváky. Vhazovat se tak bude před brankou Buffala.
39:26'
Brooks Orpik se dostal do zakončení, po jeho střele se bude vhazovat před brankou Buffala. Puk vybojovali domácí.
39:00'
Poslední minuta.
38:35'
V poklidném tempu se dohrává druhá třetina. Více ze hry mají hosté.
38:04'
Jordan Nolan se pokoušel rychle odpovědět, ale jeho pokus rozhodně neměl gólové parametry.
37:44'
Washington právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno. Dobrou přihrávku do předbrankového prostoru dostal ALEXANDR OVEČKIN. Ten si vybruslil na osu hřiště a střelou do protipohybu brankáře poměrně snadno skórovat. Ve 43. zápase proti Buffalu dává zaznamenal Ovečkin 43. bod. Asistence: Devante Smith-Pelly a Brooks Orpik.
37:05'
Od modré vypálil Alexandr Ovečkin, jeho nahození raději domácí brankář kryje. Vhazovat se tak bude před jeho brankou.
37:02'
Buffalo rozehrálo jen na zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat před brankou Sabres.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:45'
Hra je přerušena pro přihrávku rukou. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
36:23'
Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu. Mnoho velkých šancí k vidění není.
36:10'
Komerční přestávka.
36:09'
Philipp Grubauer musel být pozorný. Tvrdou ránou od modré to zkoušel Marco Scandella.
35:35'
Taylor Fedun vypálil od modré čáry, jeho pokus zablokoval Taylor Fedun.
35:11'
Kotouč je u brankáře Capitals, Philipp Grubauer rychle rozehrává nba spoluhráče.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, stále platí jednobrankové vedení Buffala.
34:47'
Na druhé straně se do zakončení dostali hostující tým. Washingtonský Dmitrij Orlov zkoušel štěstí z kruhu, ale brankáře překonat nedokázal.
34:15'
Zemgus Girgensons minu branku, a pak jeho dorážku zablokoval Jay Beagle,
33:32'
Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.
33:10'
Znovu se Devante Smith-Pelly propracoval do střelecké pozice, jeho ránu kyje Robin Lehner.
32:57'
Devante Smith-Pelly zakončoval rychlou akci hostujícího týmu, ale i tak dokázal zasáhnout domácí brankář.
32:33'
Sledujeme hru pět na pět.
32:33'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Jake McCabe – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Tom Wilson – 5 min., bitka).
32:32'
Nyní se hraje v obranném pásmu Buffala, ale hokejisté Capitals se nemohou probojovat do střelecké pozice.
32:09'
Sam Reinhart se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus zablokoval Chandler Stephenson.
31:37'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek nemůže stabilněji získat převahu v útočném pásmu. Mnoho šancí k vidění není.
31:05'
Hostující celek nedokázal přesněji rozehrát, je z toho jen zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Capitals.
30:50'
30:38'
Philipp Grubauer si dokázal poradit se střelou Jasona Pominvilleho. K dorážce se domácí tým nedostal.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry i zápasu. Domácí celek díky rychlé akci vede o jeden gól. Hosté musí dosahovat náskok soupeře.
29:40'
Sledujeme velkou taktickou bitvu, hraje se zejména o střední pásmo. Výrazněji nedominuje ani jeden celek.
29:03'
Dmitrij Orlov vedl útočnou akci svého týmu, jenže přišel o puk. A tak na druhé straně musel Philipp Grubauer zasahovat po střele Zemguse Girgensonsa.
28:23'
Sledujeme rychlou pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji propracovat do útočného pásma, mnoho šancí k vidění není.
27:54'
T. J. Oshie výborně tečoval kotouč po střele od modré čáry v předbrankovém prostoru, ale brankáře prostřelit nedokázal. Robin Lehner kryje střelu.
26:33'
Jason Pominville zakončoval rychlou akci svého týmu. Jeho střelecký pokus poměrně snadno dokázal zastavit brankář.
26:15'
Kotouč vypadl z hrací plochy, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu. Komerční přestávka.
25:34'
Zemgus Girgensons se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale na jeho přihrávku spoluhráč nedosáhl. Zajímavá akce Buffala postrádala finální pas.
25:00'
Úvodních pět minut hry ze druhé třetiny je pryč. Domácí hráči pokračují v aktivním přístupu a hosté si mnoho šancí vypracovat nedokáží.
24:17'
Od modré čáry velmi dobře zakončoval Sam Reinhart. Jeho pokus příklepem kryje gólman soupeře. Hra je tak přerušena.
23:38'
Philipp Grubauer kryje další střelecký pokus, tentokrát se do zakončení propracoval Taylor Fedun. Domácí obránce neuspěl.
22:39'
Domácí celek se dostává do vedení. Jack Eichel přihrál před branku, kde byl nikám neatakovaný EVANDER KANE, který pohotovou střelou překonal gólmana soupeře. Asistence: Jack Eichel.
22:35'
Kyle Okposo se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus byl zablokovaný. Vhazovat se bude před brankou Capitals.
21:45'
Do optimální herní pohody se Capitals zatím vůbec dostat nemohou. Sledujeme rychlý hokej, aktivnější jsou domácí.
21:37'
Philipp Grubauer kryje střele pokus z kruhu, kterým se prezentoval Taylor Fedun.
21:05'
Sledujeme hru pět na pět. Hosté rozehrávají od své branky, následně s Buffalo dostalo do postavení mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
20:40'
Sabres hrají ve zbytku přesilovky špatně, nemohou se probojovat do útočného pásma.
20:01'
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává hostující celek.
20:01'
15:4, výrazně aktivnější jsou domácí hokejisté, kteří si do druhé třetiny přinesou zbytek přesilové hry. Sabres zatím nemohou najít recept na brankáře soupeře. Philipp Grubauer má na svém kontě již 15 zákroků.
20:00'
19:56'
Ještě jedno vhazování. Po postavení mimo hru ve středním pásmu.
19:30'
Washington se brání výborně, kotouč dostává přes všechny čáry.
19:19'
Ryan O'Reilly se propracoval ke střele od modré čáry, hostující brankář kryje kotouč, a tak se bude vhazovat před jeho brankou. Buffalo se rychle dostalo do přesilovkového rozestavení.
18:59'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Brooks Orpik – 2 min., hrubost).
18:43'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, v poklidném tempu se dohrává úvodní třetina.
18:05'
Capitals rozehrávají od své branky nepřesně, píská se zakázané uvolnění.
17:41'
T. J. Oshie se pokoušel vybojovat puk před bránou a rychle zakončit. Jenže přes obránce neprošel.
17:15'
12:4, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, sledujeme aktivní hru Buffala.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:43'
Sam Reinhart vypálil z předbrankového prostoru, ale jeho pokus nebyl přesný.
16:30'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
16:07'
Taylor Fedun byl na druhé straně také nepřesný. Jeho zakončení končí mimo branku.
15:53'
Dmitrij Orlov se jako obránce pokusil o střelu od modré čáry. Jeho projektil zablokoval jeden z beků Sabres.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze první třetiny, více ze hry mají jednoznačně domácí hokejisté, kteří si ovšem zatím nemohou vypracovat výraznější střelecký pokus.
14:31'
Domácí hráči se propracovali ke střele od modré čáry, Jason Pominville minut branku, následně Philipp Grubauer si poradil s dorážkou. Komerční přestávka.
13:38'
Hostují maskovaný muž si dokázal poradit s další střelou, nepřekonal ho Sam Reinhart. Následně se Washington osvobodil jen za cenu zakázaného uvolnění.
13:16'
Už při hře pět na pět se do šance propracoval domácí Evander Kane. Jeho bekhendovou střelu kryje brankář Philipp Grubauer.
-51:49'
12:51'
Capitals se sice propracovali do útočného pásma, ale měli velké problémy se zakončením.
12:06'
V dobré střelecké pozici minul Jevgenij Kuzněcov.
11:38'
Alexandr Ovečkin vypálil ze své obvyklé pozice, jeho pokus srazil Justin Falk.
11:30'
Nicklas Bäckström vypálil od modré čáry, jeho tvrdý pokus zablokoval brankář, k následné dorážce se hosté nedostali.
10:59'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Jordan Nolan – 2 min., sekání).
10:28'
Jason Pominville nedokázal přesněji trefit poskakující kotouč.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, sledujeme útočný hokej z obou stran, který přináší hodně střel.
09:54'
Jevgenij Kuzněcov výborně vypálil z předbrankového prostoru, ale jeho pokus zablokoval soupeř. Jmenovitě Justin Falk.
09:33'
Washington špatně rozehrál, a tak je z toho jen zakázané uvolnění.
09:11'
Domácí zkušený Evander Kane se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, jeho pokus z dolní hranice kruhu snadno kryje gólman soupeře.
08:14'
Robin Lehner musel zasahovat proti střele z pravého kruhu, kterou vyslal aktivně hrající T. J. Oshie.
07:10'
Justin Falk ani Viktor Antipin nedokázali z podobné pozice, tedy od modré čáry, trefit branku hostujícího týmu. Washington hraje dobře defenzivně.
06:30'
Viktor Antipin vypálil od modré čáry, jeho pokus zablokoval Dmitrij Orlov.
06:25'
06:09'
Viktor Antipin musí od své branky, Capitals rozbili přesilovkový tlak domácího týmu. Buffalo se nemůže dostat do tlaku.
05:35'
John Carlson vyhazuje přes všechny čáry, výborně to nyní sehrál domácí celek, který může vystřídat.
04:57'
Sam Reinhart se propracoval do zakončení, jeho pokus z bezprostřední blízkosti kryje gólman.
04:47'
Domácí celek má k dispozici přesilovou hru, pokouší se dostat do útočného pásma.
04:25'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Alexandr Ovečkin – 2 min., podražení).
04:17'
Capitals se pokoušeli něco vymyslet v útočném pásmu, ale marně.
04:00'
Hodně se přerušuje, mnoho vyložených šancí k vidění není, i tak ale mají gólmani hodně práce.
03:45'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Capitals. Sledujeme úvod zápasu, který vychází více domácím.
03:05'
Philipp Grubauer rozehrává od své branky, do zakončení se následně dostal Taylor Chorney. Jeho rána ale byla obranou domácího týmu zablokovaná.
02:40'
Buffalo se dostalo do postavení mimo hru, a tak se vhazovalo ve středním pásmu.
02:24'
Znovu musel brankář Capitals zasahovat, neuspěl Marco Scandella ani Sam Reinhart, který tečoval kotouč v bezprostřední blízkosti branky.
02:10'
Domácí Ryan O'Reilly se propracoval do další střelecké pozice, a tak musel zasahovat brankáře Washingtonu.
01:20'
Sledujeme klidný úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene. Více ze hry mají ale domácí. Zach Redmond vedl další akci Sabres, a tak musel Philipp Grubauer zasahovat.
00:47'
Jason Pominville od modré čáry vyzkoušel pozornost brankáře.
00:20'
T. J. Oshie se propracoval do zakončení, jeho pokus zablokoval obránce Sabres.
00:01'

Buffalo Sabres: Lehner (Ch. Johnson) – Scandella, Falk, McCabe, Fedun, Antipin, Redmond – E. Kane, Eichel, Pominville – B. Pouliot, R. O'Reilly, Okposo – Griffith, S. Reinhart, Baptiste – Nolan, Jo. Larsson, Girgensons.

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Orlov, Chorney, Djoos, Carlson, Orpik, Bowey – J. Vrána, Bäckström, Oshie – Ovečkin, Kuzněcov, Smith-Pelly – Stephenson, Eller, T. Wilson – O'Brien, Beagle, Chiasson..
Buffalo Sabres odehrálo 14 zápasů s bilnací 3-1-2-8 a získalo 14 bodů. V tabulce Východní konference je na posledním místě. Z posledních pěti zápasů vyhrálo dva. Poradilo si s Detroitem Red Wings 1:0 a Arizonou Coyotes 5:4. Nestačilo na Columbus Blue Jackets 1:5,, San Jose Sharks 2:3 a Dallas Stars 1:5.
Washington Capitals odehrál 15 zápasů s bilancí 5-3-1-6 a vybojova 17 bodů. V tabulce Východní konference je na osmém místě. Z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Poradil si s Edmontonem Oilers 5:2, New Yorkem Islanders 4:3, Bostonem Bruins 3:2 a v prodloužení s Arizonou Coyotes 3:2. Tým nestačil na Calgary Flames 1:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Buffalo Sabres a Washington Capitals.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.