NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Calgary : Arizona - 1. prosince 2017   03:00

Calgary
Calgary
22:48' Jankowski (Jágr, S. Bennett) • 50:19' Backlund (Tkachuk) • 52:11' Jankowski (S. Bennett)
3:0
(0:0, 1:0, 2:0)
Arizona
Arizona
Calgary
M. Smith (Rittich) – Giordano, D. Hamilton, Brodie, Hamonic, Kulak, Stone – J. Gaudreau, Monahan, Ferland – Tkachuk, Backlund, Frolík – S. Bennett, Jankowski, Jágr – Hathaway, Stajan, Brouwer.
Arizona

Pro dnešek je to ode mne vše. Loučím se s Vámi a přeji úspěšný vstup do dnešního dne.
3. Sam Bennett 0+2.
Mike Smith se raduje z vycyhtané nuly. Calgary dnes zvítězilo podle očekávání a neinkasovalo přitom ani jeden gól. Dva góly dnes vstřelil Mark Jankowski. Jeden bodík si připsal i Jaromír Jágr. Nutno podotknout, že gólman Arizony Scott Wedgewood předvedl skvělý výkon a pochytal 41 střel Flames.
59:32'
Zakázané uvolnění Calgary. Poslední šance Arizony, vstřelit gól pro čestný úspěch.
59:21'
Gólman Coyotes vyrazil střelu Jankowskiho.
58:45'
Hamiltonovo nahození přerušuje hru.
Scott Wedgewood si zatím připsal skvělých 39 zákroků.
56:59'
Smith nyní vyrazil kotouč vyrážečkou.
56:22'
Calgary se víceméně už za ničím nežene. Nyní nahodil kotouč do pásma hostů Brodie.
55:32'
PErliniho střelu zblokoval Hamonic.
55:19'
Calgary se v závěru drží spíše ve své třetině.
54:37'
Connauton se snažil nahodit puk na branku, ale bohužel pro něj se kotouč odrazil od protihráče do středního pásma.
53:10'
Smith si připsal skvělý zákrok lapačkou po střele Richardsona.
Při vstřeleném gólu byl na ledě Jaromír Jágr, který si tak připsal pozitivní účast.
52:11'
Calgary právě vstřelilo branku!
MARK JANKOWSKI získal po vhazování kotouč na svou hůl, dostal se před Wedgewooda a následnou kličkou nedal gólmanovi Coyotes šanci. Asistence: Sam Bennett.
51:52'
Na druhé straně Smith kryje nahození Perliniho.
50:19'
Tkachuk získal kotouč za brankou a okamžitě poslal puk před klec, kde stál nikým nehlídaný MIKAEL BACKLUND. Ten nedal střelou z první gólmanovi hostů šanci. Asistence: Matthew Tkachuk.
50:06'
Tkachuk vystřelil od modré, ale gólman hostů vyráží.
49:10'
Gaudreau unikl obráncům Arizony a jel sám na branku. Opora Flames mířila mezi betony, ale gólman Coyotes je včas sklapl!
48:45'
Monahanovu střelu opět vyrazil gólman Arizony!
48:04'
Gaudreau se dostal do zakončení, ale jeho střelu beckhednem vyrazil Wedgewood.
47:12'
Až nyní se dostal ke střele Hathaway. Gólman Arizony v klidu kryje.
47:01'
Na ledě je nyní takov hluchá pasáž, kdy nemá ani jeden z týmu větší převahu, ani žádnou šanci.
45:04'
Hamonic se dostal do skvělé pozice, ale Wedgwood se v brance hostů blýskl!
44:47'
Ferland tvrdě trefil u mantinelu Schenna! Těžce to odnesl i čárový sudí, který se připletl do souboje.
43:46'
Střela Ekmana-Larssona letěla mimo.
43:18'
Giordanovo nahození od modré má za následek přerušení hry.
42:45'
Kulak poslal kotouč na Wedgewooda. Gólman Coyotes vyrazil puk mimo tři tyče.
42:08'
Arizona se dlouho držela ve třetině domácích. Smith však zasahovat nemusel.
40:11'
Kotouč se dostal ke Smithovi, který dlouho váhal s rozehrávkou. Kotouč nakonec vyhodil až do středního pásma.
40:01'
Další perioda může začít!
Další třetina začne zhruba ve 04:50.
Máme za sebou dvě třetiny, které byly velice chudé, co se týče gólů. Autorem první branky dnešního utkání byl Mark Jankowski, který byl na konci souhry třetí formace. Nutno podotknout, že právě forvardovi Flames přihrál na gól Jaromír Jágr. Český útočník si tak připsal sedmou asistenci v letošním ročníku.
40:00'
39:58'
Cousins a Tkachuk se ještě dostali do potyčky v závěru třetiny, ale nebude to nic velkého.
39:47'
Calgary ještě v závěru vybojovalo třetinu hostů.
Hokejovějším týmem bylo Calgary, ale v závěrečných minutách začíná být lepší Arizona.
38:08'
Jágr už chtěl střídat, a proto nahodil puk na branku Wedgewooda. Gólman Coyotes přerušil hru.
37:09'
Connautonova střela bylo zblokovaná do ochranné sítě.
36:53'
Domácí v plném počtu. Arizoně se početní výhoda vůbec nepovedla.
35:53'
Půlka přesilovky za námi, ale hosté si zatím nedokázali vytvořit vyloženou šanci.
34:58'
Flames okamžitě vyhazují přes všechny lajny.
34:53'
Brouwer obdrží menší trest za krosček. Řekněme zbytečné vyloučení. Útočník domácího celku se nechal vyprovokovat a odjíždí na trestnou lavici.
34:20'
Arizona je nyní aktivní ve třetině Flames, ale Smith zatím zasahovat nemusel ani jednou.
33:04'
Už to vypadlo, že se hosté dostanou do nějaké šance, ale přihrávka do útoku nebyla přesná a skončila na zakázaném uvolnění.
31:22'
Smith si připsal jeden z lehčích zákroků po nahození Connautona.
30:47'
Střela Jankowskiho skončila v ochranné síti.
30:06'
Tkachuckovu střelu chytil Wedgwood do rukavice.
30:03'
Keller se objevil v dobré pozici s kotoučem, avšak jeho ránu dokázal zblokovat TJ Brodie.
29:18'
Goligoski otestoval pozornost Mike Smitha. Dobrý zákrok nyní předvedl gólman domácích.
28:40'
Několik svkělých zásahů Wedgewooda! Na zemi dokázal vychytat Hamiltona, Monahana a Ferlanda!
27:36'
Backlundovu ránu podržel gólman Wedgwood.
27:21'
Richardson z první vypálil na branku Smitha. Forvard hostů minul klec.
26:15'
Jágr nahodil puk na Wedgwooda.
Jankowski měl kurz na vstřelený gól 5,3:1.
24:38'
TJ Brodie otestoval pozornost brankáře hostů.
23:55'
Demersovu střelu vyrazil Smith betonem.
22:48'
To byla parádní souhra třetí formace! Benett poslal kotouč na Jágra. Ten vzápětí přihrál MARKU JANKOWSKIMU, který dorazil kotouč za bezmocného Wedgewooda. Asistence: Jaromír Jágr, Sam Bennet.
22:18'
Nyní se Arizona dostala do třetiny domácího výběru, no a zatím se tam drží.
20:56'
Dvorak se dostal ke střele, ale Smith vyrazil jeho střelu mimo tři tyče.
20:47'
20:01'
Máme za sebou první třetinu, ve které jsme gól zatím neviděli. Lepším týmem zůstává celek Calgary, ale hosté ještě na začátku druhé periody budou dohrávat početní výhodu. Jak dopadne prostřední část hry? To se dozvíme zhruba v 03:55.
20:00'
19:40'
Stepan si skvěle najel před gólmana Calgary, ale v koncovce selhal. Puk poslal mimo branku.
19:15'
Fischer se objevil sám před Smithem, ale ten si připsal skvělý zákrok betonem!
18:47'
Hamilton dostává dvě minuty za podražení.
18:31'
Hra je zatím vcleku neurovnaná. Ani jeden z celků se nemůže dostat do vyložené šance.
Mike Smith se oproti svému kolegovi Wedgwoodovi celkem nudí.
17:11'
Na druhé straně vypálil ránu Goligoski, ale Smith vyrazil puk.
16:33'
Frolík nahodil puk do útočného pásma. Calgary nyní bojuje o puk v orhu kluziště.
14:46'
Giordanovu střelu vyrazil maskou Wedgewood.
14:15'
Střela Hamiltona skončila na betonu gólmana Arizony.
14:03'
Frolík vypálil rána na Wedgewooda. Gólman hostů chytá kotouč do lapačky.
13:16'
Odpískáno zakázané uvolnění Flames. Hra se přesune před Wedgewooda.
12:30'
Arizona se nyní usadila ve třetině domácích.
10:19'
Hamonic se dostal ke střele a trefil horní tyč!
09:44'
Jagr poslal kotouč na Jankowskiho. Ten následně vypálil na Wedgewooda, ale gólman vyrazil puk betonem.
09:01'
Smith skvěle zasahuje! Domi se dostalke střele a gólman domácího celku měl vcelku problémy udržet kotouč.
08:32'
Calgary se sice dostane do třetiny Arizony, ale nedokáže si vytvořit vyloženou šanci.
07:33'
Wedgewood na druhé straně se teď pořádně zapotil! Nejprve vyrazil střelu Goligoskiho mimo tři tyče a následně musel zasahovat proti ráně Claytona Kellera!
06:15'
05:33'
Jágr dostal skvělou přihrávku, ale gólman Coyotes si skvěle pohlídal tyčku na pravé straně.
04:41'
Wadgewood si nyní myslel, že drží kotouč, ale ten mu vypadl. Nechybělo mnoho a gólman Arizony mohl inkasovat!
04:15'
A máme tu první početní výhodu! Perlini dostává menší trest za nedovolené bránění.
03:40'
Domácí jsou aktivnějším celkem, ale kotouče jím utíkají do středního pásma.
Kurz na to, že dnes Jaromír Jágr vstřelí gól, se pohybuje kolem 5:1.
02:32'
Střela Jágra z křídla! Wedgewoodovi kotouč nejprve vypadl, ale následně jej lapačkou zakryl.
00:34'
První šance i Arizony! Ke střele se dostal Domi, ale Smith dokázal kotouč vytěsnit betony. No, skvělá šance hned ze začátku utkání.