NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chicago : Colorado - 21. března 2018   01:30

Colorado
22:07' Kerfoot  (C. Wilson, Girard) • 25:01' Rantanen  (MacKinnon, Barrie) • 32:40' Barrie  (Rantanen, MacKinnon) • 58:04' E. Johnson   • 59:03' Kerfoot  (G. Bourque, Warsofsky)

3. Nathan MacKinnon (COL) 0+2
Statistiky: Střely na bránu: 45-40; Zablokované střely: 17-33; Vhazování: 52%-48%; Hity: 28-26; Přesilové hry: 1/4-2/3; Trestné minuty: 6-8.
Brent Seabrook v závěru první třetiny utkání využil přesilovou hru a Colorado vstupovalo do prostřední části s jednobrankovým mankem, třemi góly ovšem dokázalo zápas otočit, když se v dresu Avalanche postupně prosadili Alexander Kerfoot, Mikko Rantanen a Tyson Barrie. Semjon Varlamov v závěrečné části podržel svůj tým několika skvělými zákroky a v závěru padly ještě dva góly, když se Erik Johnson trefil z obranného pásma do prázdné brány a krátce na to vstřelil svůj druhý gól Alexander Kerfoot. Konečný výsledek atraktivního duelu Chicagu. Chicago Blackhawks 1 Colorado Avalanche 5.
59:56'
Nikita Zadorov dostal dvě minuty za hrubost, tuhle přesilovou hru už ale Chicago využít čtyři sekundy před koncem nedokáže.
59:56'
V závěru utkání se strhla ve středním pásmu mela, kterou vyvolal tvrdý hit na jednoho z hráčů Colorada.
59:03'
Colorado právě vstřelilo branku!
ALEXANDER KERFOOT si v pravém kruhu najel na přihrávku Gabriela Bourqua z levého křídla a z blízkosti zamířil střelou zápěstím pod horní tyč – 1:5! Asistence: Gabriel Bourque a David Warsofsky.
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:04'
ERIK JOHNSON v obranném pásmu vybojoval puk a poté ho přes celou ledovou plochu po ledě poslal do prázdné brány!
57:27'
Nick Schmaltz po přihrávce z pravé strany mířil z bodu levého kruhu pro vhazování k bližší tyči odkryté brány, jenže Semjon Varlamov mu dokázal gól ukradnout a puk vyrazit!
56:58'
Anton Forsberg zamířil na střídačku a Chicago se zkouší vrátit zpět do zápasu během hry bez brankáře!
56:44'
Colin Wilson z mezikruží mířil ihned po vhazování k pravé tyči, jenže Anton Forsberg puk lapačkou vytáhl mimo!
56:33'
Další postavení mimo hru, ve kterém se na straně Chicaga ocitl na pravém křídle kapitán Jonathan Toews.
56:26'
Hra byla přerušena a zřejmě kvůli postavení mimo hru v podání Colorada. Je tomu opravdu tak.
56:09'
Chicago to v závěru zápasu hodně otevřelo a hra se v rychlém sledu přelévá ze strany na stranu.
55:22'
Duncan Keith se dostal na vrcholu mezikruží ke střele, která byla zablokována, a u levé tyče vznikl obrovský závar, Blackhawks ale nedokázali ležícího, sedícího Semjona Varlamova překonat!
55:08'
Jan Rutta po několikáté v zápase na pravém křídle vystřelil od modré čáry, jeho střela ale byla přizvednuta do ochranné sítě a následuje reklamní přestávka.
54:47'
Alexander Kerfoot na levém křídle vystřelil od modré čáry a jeho střela byla zablokována. Vzápětí puk u hrazení na pravé straně obranného pásma zasedl Brent Seabrook a hra byla přerušena.
54:00'
Puk byl sražen na střídačku Chicaga a na řadu přichází krátká reklamní přestávka. Colorado vede stále 3:1.
53:35'
Brandon Saad už se chystal vystřelit na bodu levého kruhu, jenže Tyson Barrie mu skvěle puk vypíchl.
52:34'
Erik Johnson mohl poslat Colorado do tříbrankového vedení, když z pravého kruhu mířil nad ledem k bližší pravé tyči, jenže Anton Forsberg puk lapačkou fantasticky vyrazil!
52:17'
Mikko Rantanen na levém křídle dokázal udržet útočnou modrou čáru a napřáhl ke střele, kterou na přední tyči zablokoval dobře postavený obránce Duncan Keith.
51:46'
Patrick Kane na pravém křídle od hrazení nahazoval puk bekhendem před bránu, tam ale nebyl nikdo z Chicaga.
51:19'
Connor Murphy vystřelil od modré čáry a jeho střela se od jednoho z hráčů před bránou odrazila vedle pravé tyče.
50:50'
Vyloučený Tyson Jost je zpět z trestné lavice na ledové ploše a Colorado využilo ve třetí třetiny druhé oslabení v řadě.
50:36'
Vinnie Hinostroza byl zřejmě hráčem, který vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a jeho střela skončila nad bránou brankáře Semjona Varlamova.
50:10'
Duncan Keith střelou od modré čáry mířil do levého horního rohu brány, Semjon Varlamov ovšem převedl parádní zákrok, když jeho ránu s příklepem vyrazil vyrážečkou do ochranné sítě!
49:34'
Semjon Varlamov dobře vyrazil střelu Patricka Kanea z vrcholu levého kruhu pro vhazování a Blake Comeau poté odpálil puk po ose ledové plochy k bráně Blackhawks.
48:50'
Tyson Jost byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Chicago si zahraje druhou přesilovou hru v řadě.
48:15'
Jordan Oesterle vystřelil z levého kruhu pro vhazování a puk byl přizvednut do ochranné sítě. Reklamní přestávka.
47:50'
Chicago na pravém křídle znovu vystřelilo od modré čáry a tentokrát Semjon Varlamov na přední tyči puk vyrazil.
47:18'
Další zakázané uvolnění! A hádejte, kdo puk vyhodil přes všechny čáry. Ano, hokejisté hostujícího Colorada.
46:12'
Jan Rutta zkusil na pravém křídle vystřelit od modré čáry, jenže jeho následná střela byla na přední tyči zablokována.
46:03'
Coloradu se opět nepodařilo rozehrát podél střídaček a pískalo se další zakázané uvolnění proti hostům.
45:55'
Colorado vyhodilo puk na zakázané uvolnění a hra se vrátila zpět před brankáře Semjona Varlamova.
45:41'
John Hayden na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Semjon Varlamov na přední tyči nadvakrát puk zastavil.
44:53'
Anton Forsberg dobře vyrazil střelu Colorada z pravého kruhu pro vhazování a další šanci měl u levé tyče Tyson Jost, který sebral kotouč na útočné modré čáře jednomu z hráčů Chicaga a řítil se sám na bránu, mezi betony Antona Forsberga ale puk do sítě procedit nedokázal!
44:24'
Coloradu se nepodařilo rozehrát a puk podél trestných lavic zamířil na zakázané uvolnění.
44:04'
Blackhawks se na pravém křídle neprosadili. Puk opustil ledovou plochu a hra byla přerušena.
43:44'
Vinnie Hinostroza si najel do pravého kruhu na krásnou přihrávku Patricka Sharpa z levého křídla a bez přípravy mířil k přední tyči, jenže Semjon Varlamov předvedl fantastický přesun a hrudí puk vyrazil!
42:25'
Vyloučený Tyson Barrie je zpět na ledě a Chicagu se nepodařilo využít druhou přesilovou hru a vrátit se do zápasu.
41:28'
Alex DeBrincat pro změnu z levého kruhu mířil na přední tyč, jenže Semjon Varlamov dobře zasáhl vyrážečkou.
41:20'
Patrick Kane z pravého kruhu mířil ke vzdálenější levé tyči, jenže Semjon Varlamov si povyjel z brány a sevřel puk mezi pravou rukou a tělem! Skvělý a důležitý zákrok.
41:09'
Arťom Anisimov zády k bráně na přední levé tyči tečoval nahození Vinnieho Hinostrozy od modré čáry, jenže Semjon Varlamov puk snadno hrudí puk vyrazil mimo.
40:54'
Patrick Kane byl zřejmě hráčem, který na pravém křídle vystřelil z úhlu, Semjon Varlamov každopádně puk podržel a podruhé v rychlém sledu přerušil hru.
40:35'
Chicago vypálilo od modré čáry a Semjon Varlamov jejich táhlou střelu bez větších potíží podržel ve výstroji.
40:25'
Tyson Barrie byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Chicago si zahraje druhou přesilovou hru v utkání.
40:24'
Nick Schmaltz na levém křídle obral o puk Tysona Barrieho a po krásném oblouku si sjel před bránu, kde se po zamíchání s pukem snažil puk zasunout z forhendu mezi betony Semjona Varlamova, brankář Colorada je však včas sevřel!
40:10'
Vyloučený John Hayden je zpět na ledě a Chicago po deseti sekundách poslední třetiny hraje v plném počtu.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 11-16; Zablokované střely: 10-18; Vhazování: 56%-44%; Hity: 17-15; Přesilové hry: 1/1-2/3; Trestné min.: 6-2.
Třetí třetina začne přibližně v 3:31.
Chicago sice vstupovalo do prostřední části zápasu s jednobrankovým vedením zásluhou branky Brenta Seabrooka, jenže Colorado po přestávce třemi góly v řadě zápas otočilo, když se postupně prosadili Mikko Rantanen, Alexander Kerfoot a Tyson Barrie. Tři ze čtyř gólů v dosavadním průběhu zápasu padly v přesilové hře. Skóre po druhé třetině utkání v United Center. Chicago Blackhawks 1 Colorado Avalanche 3.
40:00'
39:35'
Anton Forsberg dobře zasáhl proti střele Avalanche z pravého kruhu a Blackhawks se vzápětí podařilo vyhodit.
39:20'
Colorado tvrdě vypálilo od modré čáry, Anton Forsberg měl ale dobrý výhled a puk vyrazil před sebe.
39:00'
Do konce prostřední části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
38:10'
John Hayden byl vyloučen na dvě minuty za krosček a Colorado si zahraje třetí přesilovou hru, přičemž předchozí dvě dokázalo využít, a Chicago si musí dávat pozor.
37:57'
Patrick Kane před vrcholem levého kruhu napřáhl k prudké střele, která nad ledem mířila ke vzdálenější pravé tyči, Semjon Varlamov ji ale levým betonem vykopl!
37:38'
David Kämpf v pravém rohu útočného pásma prohrál souboj s Samuelem Girardem, jenže hostující hráč poté vyhodil puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
36:25'
Anton Forsberg na přední pravé tyči dobře zasáhl proti střele od modré čáry, jenže Chicago nedokázalo puk uklidit do bezpečí a potrestat ho za to mohl z blízkosti J. T. Compher, brankář Blackhawks ovšem vleže předvedl spektakulární zákrok a puk ukryl pod sebou!
36:21'
Skvělý zápas dnes hraje trojice Tyson Barrie, Nathan MacKinnon a Mikko Rantanen, kteří mají na svém kontě shodně dva kanadské body.
35:19'
Vinnie Hinostroza si dobře pokryl puk na vrcholu mezikruží a poté napřáhl k prudké a rychlé střele zápěstím, která zamířila nad horní tyč a skončila na ochranném skle.
34:50'
Erik Johnson na pravé straně vystřelil od modré čáry a po zákroku Antona Forsberga, který na přední tyči podržel puk v náručí, následuje komerční přestávka.
33:33'
Colorado na pravém křídle vystřelilo od modré čáry a puk byl zřejmě Antonem Forsbergem přizvednut do ochranné sítě. Avalanche vstřelili tři góly v řadě a vedou v United Center 3:1.
32:40'
TYSON BARRIE na ose hřiště po zpětné přihrávce Mikka Rantanena z vrcholu pravého kruhu napřáhl od modré čáry bez přípravy ke tvrdé ráně s příklepem, která nad lapačkou Antona Forsberga zamířila pod horní tyč a od ní se odrazila do sítě! Colorado využilo i druhou přesilovou hru a vede v United Center 3:1. Asistence: Mikko Rantanen a Nathan MacKinnon.
31:32'
Tyson Barrie po přihrávce z pravého křídla vystřelil bez přípravy s příklepem od modré čáry, Anton Forsberg ale dobře zasáhl pravým betonem a puk zmrazil pod lapačkou.
30:51'
David Kämpf měl loket vysoko a Colorado si po reklamní přestávce zahraje druhou přesilovou hru. První využilo.
30:27'
Brent Seabrook na opačné straně ledové plochy prudce vypálil z vrcholu levého kruhu, jeho rána s příklepem ale nad ledem minula přední tyč brány Colorada.
30:08'
Nathan MacKinnon vypálil dobře na vrcholu pravého kruhu, jeho rána ale minula vzdálenější levý horní roh brány.
29:43'
Nick Schmaltz se ocitl v pravém kruhu ve slibné šanci, jeho prudká střela zápěstím ale zamířila pouze do náruče připraveného Semjona Varlamova, který puk podržel!
29:15'
Vinnie Hinostroza si na vnitřním oblouku levého kruhu najel na zpětnou přihrávku Patricka Kanea a bez přípravy napřáhl ke střele, kterou Semjon Varlamov s problémy vyrazil! Colorado přečkalo tlak Blackhawks a vyhodilo puk na zakázané uvolnění.
29:01'
Patrick Kane rychle vypálil z vrcholu levého kruhu a Semjon Varlamov puk vyrazil holí vedle vzdálenější tyče.
28:37'
Chicago se na vrcholu pravého kruhu a vzápětí mezikruží rychle dostalo ke dvěma střelám, obě ale byly zablokovány.
28:15'
Alexander Kerfoot na pravém křídle nabral rychlost, jenže po následném objetí brány o kotouč u levé tyče přišel.
26:54'
David Kämpf si u levé tyče nebezpečně najížděl na puk mezi dvěma hráči Colorada, Avalanche ho ale do šance nepustili a podél střídaček mohli vyvést puk.
26:02'
Arťom Anisimov se neprosadil u pravé tyče z úhlu a po zákroku Semjona Varlamova následuje komerční přestávka.
25:01'
Nathan MacKinnon zamíchal s pukem v levém kruhu a poté přenesl hru doprava, kde MIKKO RANTANEN z úhlu zamířil nad lapačkou Antona Forsberga pod horní tyč a otočil utkání na stranu Colorada! Mikko Rantanen bodoval v sedmém zápase v řadě. Asistence: Nathan MacKinnon a Tyson Barrie.
24:44'
Jonathan Toews se ocitl u levé tyče ve velké šanci a Semjon Varlamov zřejmě s přispěním tyče puk vyrazil!
24:13'
Nikita Zadorov chtěl zavést puk do útočného pásma, jenže se odrazil mimo ledovou plochu a hra byla přerušena.
23:24'
Vinnie Hinostroza vystřelil z levého kruhu a Colorado po zákroku Semjona Varlamova vyhodilo puk na zakázané uvolnění.
22:29'
Patrick Sharp vystřelil u levé tyče z úhlu a po zákroku Semjona Varlamova se dostal k dorážce, která těsně minula levou tyč! Chicago málem znovu vedlo.
22:07'
ALEXANDER KERFOOT vystřelil z vrcholu pravého kruhu a po zákroku Antona Forsberga se dostal k dorážce, která nad lapačkou brankáře Chicaga vymetla pravý horní roh! Oba týmy využily přesilovou hru a v United Center je skóre nerozhodné 1:1. Asistence: Colin Wilson a Samuel Girard.
21:10'
Brent Seabrook na levém křídle dobře vypálil v oslabení po přihrávce z osy hřiště od modré čáry a Semjon Varlamov na přední tyči puk vyrazil pravým betonem!
20:51'
Andreas Martinsen byl vyloučen a úvodu druhé třetiny na dvě minuty za sekání a Colorado si zahraje přesilovou hru.
20:45'
Anton Forsberg si v rychlém sledu připsal dva zákroky a jeden z hráčů Chicaga fauloval! Chicago půjde do čtyř.
20:26'
Patrick Kane na opačné straně vypálil z pravého kruhu pro vhazování a jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě.
20:19'
Gabriel Landeskog vystřelil u pravé tyče z úhlu a Anton Forsberg na přední tyči puk bez problému vyrazil.
20:08'
V United Center začala druhá třetina a Chicago po pouhých osmi sekundách napálilo puk na zakázané uvolnění.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 11-16; Zablokované střely: 5-12; Vhazování: 50%-50%; Hity: 9-8; Přesilové hry: 1/1-0/0; Trestné minuty: 0-2.
Druhá třetina začne přibližně v 2:35.
Úvodní třetina v United Center nabídla i přes řadu šancí na obou stranách pouze jeden gól, když se v přesilové hře prosadil obránce Brent Seabrook. Krátce před přestávkou mohl vyrovnat po velkém závaru Sven Andrighetto, jeho střela z mezikruží ale orazítkovala spojnici levé a horní tyče. Skóre po první třetině. Chicago Blackhawks 1 Colorado Avalanche 0.
20:00'
19:47'
A znovu Nathan MacKinnon, který na vrcholu mezikruží zamířil střelou zápěstím pouze do náruče Antona Forsberga.
19:20'
Nathan MacKinnon z pravého křídla a ostrého úhlu nahodil puk před bránu a Anton Forsberg ho detekoval znovu v lapačce.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:57'
Colorado se u levé tyče dostalo k další střele, jenže Anton Forsberg puk podržel v lapačce a přerušil hru.
18:36'
Chicago se ocitlo pod tlakem během posledních okamžiků a jeho hráči raději vyhodili puk na zakázané uvolnění.
18:29'
Colorado vytvořili před bránou Antona Forsberga obrovský závar a Sven Andrighetto z mezikruží mířil do levého horního rohu brány, puk se ale od spojnice levé a horní tyče odrazil do ochranné sítě!
17:36'
Avalanche vystřelili z levého kruhu pro vhazování a Anton Forsberg na přední tyči puk bez problému vyrazil.
15:45'
Chicago právě vstřelilo branku!
BRENT SEABROOK na levém křídle vypálil před vrcholem mezikruží od hrazení a jeho ostrá rána s příklepem mezi nohama jednoho ze spoluhráčů zamířila nad vyrážečkou Semjona Varlamova k bližší levé tyči! Chicago využilo přesilovou hru a vede nad Coloradem 1:0! Asistence: Patrick Kane a Jonathan Toews.
15:15'
Erik Johnson byl vyloučen za držení a Chicago si v závěru první třetiny zahraje první přesilovou hru zápasu.
15:00'
Jan Rutta před pár okamžiky pálil na pravém křídle od modré čáry, jeho rána s příklepem, ale byla zablokována.
14:24'
Patrick Kane byl zřejmě hráčem, který v pravém kruhu vystřelil z úhlu ihned po vhazování, Semjon Varlamov ale na přední tyči puk úspěšně vyrazil do rohu ledové plochy.
14:15'
Hra byla přerušena a v United Center dostává prostor další reklamní přestávka. Na gól zatím diváci čekají marně.
13:45'
Duncan Keith na levém křídle opět vypálil ihned po vhazování od modré čáry a po zákroku Semjona Varlamova se dostal k dorážce Patrick Kane, jenže těsně minul pravou tyč!
13:38'
Brandon Saad skvěle tečoval puk po nahození Duncana Keitha z levého křídla na přední tyči zády k bráně, Semjon Varlamov byl ale pozorný a puk zmrazil pod lapačkou!
12:24'
Gabriel Bourque a Colin Wilson se po nahození z pravého křídla snažili prosadit před bránou, jenže Anton Forsberg dokázal puk zmrazit a k dorážce je vzápětí nepustil!
11:35'
Colorado se ocitlo pod tlakem a podél střídaček raději vyhodilo puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
10:57'
Hra byla po atraktivní pasáži hry přerušena a na řadu přichází krátká reklamní přestávka. Zatím je to bez branek.
10:34'
Avalanche odpověděli prudkou střelou z vrcholu levého kruhu pro vhazování, také Anton Forsberg byl ale připraven.
10:28'
Další šanci měl Patrick Kane, jenže střelou z mezikruží mezi betony Semjona Varlamova nepropálil!
10:14'
Nick Schmaltz vypálil od modré čáry a Semjon Varlamov jeho střelu mířící k levé tyči skvěle vykopl pravým betonem!
08:39'
Blackhawks dobře vystřelili z levého kruhu pro vhazování, jenže následnou ránu Semjon Varlamov vyrazil.
08:10'
Puk skončil mezi střídačkami a po přerušení hry následuje krátká reklamní přestávka. Zatím žádný z týmů neskóroval.
07:25'
Nathan MacKinnon si na pravém křídle skvěle pokryl puk a protáhl se až před bránu, jenže v tísni nedokázal dobře vystřelit a Anton Forsberg si připsal snadný zákrok.
06:31'
Patrick Kane ukradl puk Coloradu na pravém křídle a poté se v mezikruží dostal ke dvěma střelám, z nichž první byla zablokována a druhou Semjon Varlamov vykopl levým betonem!
05:51'
Tomáš Jurčo na pravém křídle dobruslil puk pozdě a proti Blackhawks bylo odpískáno zakázané uvolnění.
05:18'
Chicago se před bránou v rychlém sledu dostalo ke dvěma střelám, ve kterých měl prsty Alex DeBrincat, Semjon Varlamov ale v rychlém sledu dvakrát skvěle zasáhl a puk vyrazil!
05:01'
Blake Comeau byl zřejmě hráčem, který vystřelil před vrcholem mezikruží, jenže Anton Forsberg jeho střelu vyrazil.
04:41'
Avalanche se ocitli pod tlakem a raději kotouč podél střídaček odpálili na další zakázané uvolnění.
04:31'
Vinnie Hinostroza se ocitl v pravém kruhu ve slibné střelecké pozici, jenže těsně minul bez přípravy levou tyč! Puk byl jemně tečován a Semjon Varlamov měl velké potíže.
03:14'
Avalanche se dostali na levém křídle k nahození z ostrého úhlu a Anton Forsberg puk lapil bezpečně do své lapačky.
02:29'
Na opačné straně mohlo udeřit Colorado, jehož střela z levého křídla těsně nad ledem minula vzdálenější pravou tyč. Těžko říci, zda za přispění Antona Forsberga.
01:59'
Alex DeBrincat nabral na levém křídle rychlost a na vrcholu levého kruhu napřáhl k prudké střele zápěstím, kterou Semjon Varlamov úspěšně vyrazil hrudí mimo!
01:37'
Colorado se vydávalo na steč podél střídaček, jenže jejich přihrávka skončila na zakázaném uvolnění.
00:49'
Sven Andrighetto také vystřelil vzápětí v levém kruhu a Anton Forsberg tentokrát bezpečně zasáhl lapačkou, ve které ukryl kotouč a hra byla přerušena.
00:29'
Nathan MacKinnon se dostal v levém kruhu k první střele, kterou Jan Rutta přizvedl do ochranné sítě.
00:20'
Avalanche se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a pískalo se poprvé v zápase zakázané uvolnění.
00:01'
Puk dopadl na led a v United Center právě bylo zahájeno utkání, v němž Chicago hostí Colorado.
00:01'

Chicago Blackhawks: A. Forsberg (Bérubé) – Keith (A), Rutta, E. Gustafsson, Seabrook (A), Oesterle, C. Murphy – Saad, J. Toews (C), P. Kane – Hinostroza, Schmaltz, Martinsen – Jurčo, Anisimov, DeBrincat – Sharp, Kämpf, Hayden. Hlavní trenér: Joel Quenneville.

Colorado Avalanche: Varlamov (S. Martin) – Zadorov, Barrie, Nemeth, E. Johnson (A), Warsofsky, Girard – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Jost, Compher, Andrighetto – Nieto, Toninato, Comeau – C. Wilson, Kerfoot, G. Bourque. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Brad Meier. Čároví: Bryan Pancich, Brian Mach.
Chicago naposledy prohrálo v United Center se St. Louis, kterému podlehlo 5:4 po prodloužení. Letošní bilance Blackhawks v prodloužení činí 7 výher a devět porážek, z nichž poslední se budou snažit ve středu v noci odčinit v zápase proti Coloradu. Alex DeBrincat proti Blues vstřelil hattrick a stal se prvním nováčkem v historii organizace, který během jedné sezóny dokázal nasázet tři hattricky. Jeden gól vstřelil David Kämpf.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.