NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Colorado : Anaheim - 15. ledna 2018   21:00

Colorado
Colorado
09:16' Nieto (Comeau, Söderberg) • 29:39' MacKinnon (Landeskog) • 39:40' C. Wilson (Kerfoot, E. Johnson)
Anaheim
Gibson (R. Miller) – Bieksa, Fowler, Manson, H. Lindholm, Montour, Beauchemin, Holzer (A) – Perry (C), Getzlaf, Rakell – Silfverberg (A), Kesler, D. Grant – O. Kaše, Henrique, N. Ritchie – Vermette, Wagner, J.T. Brown.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Střely na branku: 29 – 34
Je konec! Colorado Avalanche zvládlo domácí utkání s Anaheimem Ducks a zvítězilo 3:1! Za výhrou vykročil domácí celek už v desáté minutě, kdy se zásahu dočkal bojující Matt Nieto! Ve druhé části mohl Anaheim vyrovnat, jenže Bernier vytáhl několik parádní zákroků! Po jednom z nich dotáhl bleskový protiútok do konce Nathan MacKinnon! Anaheim se přesto vrátil do hry. Ve 33. minutě snížil Chris Wagner! Ještě před druhou přestávkou však Colorado hrálo přesilovou hru, kterou využil Colin Wilson! Ve třetí třetině se Colorado koncentrovalo na obranu a zaslouženě zvítězilo!
59:18'
Bernier musel po delší době vytáhnout zákrok! Domácí brankář měl sice zakrytý výhled, ale dělovku od modré čáry schoval do lapačky. Bude se vhazovat po jeho pravici.
59:04'
Erik Johnson vyhodil puk za modrou čáru, jenže Adam Henrique jej ihned zavezl zpět. Anaheim nestačil vyklidit útočné pásmo. Vhazuje se ve středním pásmu.
58:15'
Hostující trenér si vyžádal oddechový čas!
58:03'
Colin Wilson chtěl zakončit od modré čáry, jenže z těžké pozice od mantinelu své bekhendové nahození neprocedil kolem pozorného zadáka.
57:30'
A také se tak děje! Brankář Miller už je na střídačce! Hosté se zoufale tlačí za vyrovnáním!
57:10'
Jakob Silfverberg dojel své nahození za branku domácího celku. Anaheim podle všeho ještě zkuší odvolat brankáře.
56:40'
Brandon Montour rozjel akci Anaheimu po levém křídle. Jeho nahození do útočného pásma bez větších problémů zastavil dobře postavený zadák Erik Johnson.
56:10'
Mikko Rantanen napadal rozehrávku soupeře v rohu útočného pásma. K puku se před brankou dostal Nathan MacKinnon, ale druhý zásah jen těsně nepřidal!
55:36'
Getzlaf se před brankou Colorada natahoval po odraženém kotouči, nicméně důrazný Patrik Nemeth jej tělem na poslední chvíli rozhodil a nenechal jej zakončit.
55:10'
Blake Comeau nahodil puk do rohu útočného pásma. Carl Söderberg kotouč udržel a přihrál na modrou čáru. Nikdo z hráčů v tmavém si netroufl na střelu.
54:53'
54:10'
Patrik Nemeth dokonce za vlastní brankou počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Čerstvé síly posílá na led také lodivod Anaheimu.
53:45'
Znovu se hráčům Ducks podařilo získat puk. Kevin Bieksa jej tentokrát vyhodil až za branku Colorada. Domácím tato přesilovka rozhodně nevadí.
53:20'
Colorado se zatím nemůže udržet před brankou Anaheimu. Zadáci hostujícího celku dvakrát vyhodili kotouč do středního pásma.
52:53'
A Colorado si dokonce zahraje další přesilovku! Dvě minuty za vysokou hůl si odpyká Ondřej Kaše.
52:34'
A. J. Greer napadal rozehrávku Anaheimu na útočné modré čáře. Domácí útočník alespoň zbrzdil přechod soupeře do útoku. Stále se hraje bez přerušení.
52:10'
Colin Wilson chytrou zadovkou vyhodil puk z obranného pásma až na červenou čáru. Colorado hraje to, co domácí celek za tohoto stavu potřebuje.
51:42'
Další akci Kačerů táhl po pravém křídle Perry. Své vlastní nahození sice dojel za brankou, jenže nikdo ze spoluhráčů mu nepřijel pomoci.
51:15'
Hraje se dlouho dobu bez přerušení. Jakob Silfverberg nahodil puk po mantinelu, jenže jeho pobídku v útočném pásmu nezachytil nikdo v bílém.
50:35'
Obrana Anaheimu má velké problémy s rozehrávkou. Hostům se zkrátka nedaří najít recept na pozornou a dobře se pohybující defenzívu Lavin.
50:10'
Alexander Kerfoot na modré čáře ještě udržel útočné pásmo pro domácí celek, jenže jeho nahození nedostihl nikdo v tmavém dresu. Domácí alespoň střídají.
49:25'
Domácí už hrají spíše takticky. Zadáci Colorada jednoduše nahazují puk za branku soupeře a vyčkávají na červené čáře. Anaheim má velké problémy s přechodem do útoku.
49:10'
Corey Perry si najel na pěknou přihrávku na modrou čáru. Hostující útočník chtěl projet před branku Colorada, ale obránce Nikita Zadorov byl proti.
48:32'
48:03'
Hostům se znovu podařilo vyhodit puk do obranného pásma Colorada. Erik Johnson navíc zahrál vysokou holí. Vhazovat se proto bude před Bernierem.
47:14'
A právě Erik Johnson zaváhal při rozehrávce a daroval Anaheimu velkou šanci! Chris Wagner jel sám na brankáře, zvolil ruský blafák, ale Bernier jeho ránu vyrazil!
47:03'
Erik Johnson se na modré čáře natahoval po prudkém vyhození, jenže na puk už nedosáhl a musí spěchat do vlastní třetiny.
46:32'
A další vyloučení! Tentokrát si přesilovku zahraje Colorado! Ryan Kesler dostává dvě minuty za podražení.
46:25'
Josh Manson neudržel puk na modré čáře. Kotouč mu přes hokejku přeskočil do středního pásma a hokejisté Anaheimu musejí vyklidit útočné pásmo.
46:03'
Až nyní se hostům podařilo zakončit! Adam Henrique si sjel na přihrávku do volného prostoru, jenže pohotovou střelou zápěstím trefil připraveného brankáře.
45:30'
Anaheim i po skončení přesilové hry pokračuje v aktivním pojetí hry. Hosté se tlačili do útočného pásma, jenže Perry nechal puk na modré čáře.
45:05'
44:22'
Colin Wilson dokonce dojel dlouhé vyhození a otočil se zpoza branky hostujícího celku. Brankář Miller stačil utěsnit mezírku u pravé tyče a bekhendem zasáhl.
44:10'
Getzlaf zavezl puk do útočného pásma, kde si jej vyměnil s Perrym. Druhý jmenovaný nakonec tečoval ránu od modré čáry, ale puk minul branku.
43:25'
Domácím se však úvod hry v oslabení povedl. Erik Johnson vybojoval kotouč a vysokým obloučkem jej vyhodil do středního pásma.
43:05'
Znovu se bude vylučovat! Domácí Anton Lindholm dostává dvě minuty za faul loktem.
42:35'
Domácí brankář vyjel za svou klec a vypomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Bernier poslal přihrávku na pravou stranu. Domácí nechtějí soupeře pustit ke střelám.
42:03'
Gabriel Bourque jel sám na branku hostujícího celku! Na poslední chvíli se k němu stáhl obránce Holzer, který jej stačil rozhodit. Bourque vůbec nezakončil!
41:27'
Rickard Rakell si nabruslil na přihrávku do útočného pásma, parádní prací ramen se uvolnil kolem obránce, jenže kotouč mu ujel a Rakell tak blafák nedotáhl.
41:10'
Ryan Getzlaf bojoval za brankou Colorada o nahozený kotouč. Hostující kapitán se k puku sice nedostal, ale Kevin Bieksa zastavil vyhození domácí obrany.
40:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Nathan MacKinnon ihned vezl puk do útočného pásma, ale rozhodčí viděl přihrávku rukou.
40:01'
Střely na branku: 26 – 27
Po druhé třetině mohou být hráči Colorada ještě spokojenější! Po čtyřiceti minutách totiž vedou už 3:1! V polovině utkání se totiž po bleskovém protiútoku prosadil Nathan MacKinnon! Anaheim se sice dokázal vrátit zpátky do hry brankou Wagnera, jenže od té doby už znovu hrálo jen Colorado. Hosty v závěru třetiny zbrzdily dvě oslabení. První sice Kačeři přestáli, jenže dvacet sekund před sirénou přidal třetí branku Colorada Colin Wilson!
40:00'
39:40'
Colorado právě vstřelilo branku!
Laviny přeci jen využívají přesilovou hru! Erik Johnson dlouho kroužil u modré čáry! Nakonec oslovil Kerfoota, jež našel COLINA WILSONA, jehož pohotová střela skončila v brance! Asistence: Alexander Kerfoot, Erik Johnson.
39:07'
Nathan MacKinnon tečoval nahození od modré čáry. Bekhendový pokus domácího ostrostřelce prolétl těsně vedle branky Anaheimu.
38:59'
Colorado však bude hrát další přesilovou hru! Dvě minuty za hákování dostává Jakob Silfverberg.
38:52'
38:00'
Tyson Jost dostal přihrávku před prázdnou branku, jenže domácí útočník si dlouho rovnal kotouč na čepeli, čehož využil jeden ze soupeřových obránců!
37:22'
Také napodruhé se hostům podařilo uzmout odražený kotouč. Obránci si vyměnili dvě přihrávky a vyhozením o mantinel se dokázali osvobodit.
37:03'
Anaheim uspěl na vhazování před Millerem a Kevin Bieksa okamžitě vyhodil puk přes všechny čáry. Colorado musí začít od vlastní branky.
36:52'
Colorado si zahraje další přesilovou hru! Dvě minuty za sekání si vysloužil Cam Fowler.
36:35'
Mark Barberio uspěl v souboji ve středním pásmu. Od jeho hokejky se puk odrazil k Zadorovovi, jež raději zavezl puk za branku a počkal na vystřídání spoluhráčů.
36:12'
Po dlouhé době se přerušuje hra. Mikko Rantanen chtěl překvapit obranu Anaheimu dlouhou přihrávkou, jenže jeho pobídka končí na zakázaném uvolnění.
35:42'
Nikita Zadorov dojel nepřesné nahození soupeře za branku Colorada. Domácí zadák se pokusil o riskantní rozehrávku, jenže MacKinnona nenašel.
35:06'
Nathan MacKinnon předvedl krásnou kličku v útočném pásmu. Domácí útočník se krásně otočil, jenže z ostrého úhlu Millera nenachytal.
34:28'
Tyson Jost si sjížděl na přihrávku na modrou čáru. Aktivní útočník domácího celku si nepotykal se zpracováním a musel spěchat do defenzívy.
34:10'
Nikita Zadorov se krásně otočil v obranném pásmu, ujel svému strážci a dostal se ke střele. Jeho pokus z ostrého úhlu Miller bez problémů vyrazil.
33:29'
Carl Söderberg číhal na přihrávku na modré čáře. Domácí útočník si klepl o puk, jenže Nieto poslal pobídku opačným směrem. Colorado přesto zůstává u puku.
33:06'
Colorado je z kontaktní branky soupeře poněkud zaskončené. Nikita Zadorov vyslal prudkou přihrávku na pravé křídlo, ale MacKinnon puk nedohnal.
32:56'
Anaheim právě vstřelil branku!
Anaheim snižuje! Po nenápadné akci po pravém křídle střílel ze zajímavé pozice CHRIS WAGNER a domácímu gólmanovi propadl kotouč za záda! Asistence: Josh Manson, J.T. Brown.
32:20'
Anaheim se trápí! Hostům se nyní vůbec nepovedla rozehrávka. Prudké nahození propadlo až na zakázané uvolnění. Vhazuje se před Millerem.
32:07'
Alexander Kerfoot nahodil puk do útočného pásma, jenže okamžitě byl tvrdě atakován. Rozhodčí posoudil Bieksův zákrok v souladu s pravidly.
31:29'
Bernier si připsal další vydařený zákrok! Před domácím brankářem tečoval Brandon Montour nahození od modré čáry, ale gólman Colorada našel puk mezi betony.
31:10'
Alexander Kerfoot napadal rozehrávku Anaheimu na útočné modré čáře. Domácí hokejista dostal pod tlak Holzera, jenže německý zadák si dokázal poradit.
30:20'
Mark Barberio uspěl v souboji v rohu obranného pásma. Domácí zadák vybojoval kotouč pro Laviny a Colorado může zmařit snažení soupeře.
29:39'
Colorado přestálo obrovskou šanci Anaheimu a z bleskové protiútoku dokázalo udeřit! Bernier předvedl parádní zákrok proti Keslerovi. Na druhé straně dostal NATHAN MACKINNON přihrávku zadovkou a krásnou střelou zápěstím překonal brankáře! Asistence: Gabriel Landeskog.
29:20'
Nikita Zadorov uspěl v souboji v obranném pásmu. Domácí obránce se otočil, ale pokazil rozehrávku na levé křídlo.
29:00'
Hosté se ale vydali do rychlého protiútoku, který táhl Brandon Montour. Hostující hráč se dokonce prodral k zakončení, ale jeho pozdrav schoval Bernier do lapačky.
28:35'
Domácí jen nahodili puk do útočného pásma a raději odjeli na střídačku. Na led naskočila elitní formace. Anaheim čekají těžké chvíle.
28:10'
Blake Comeau zavezl puk do útočného pásma, udělal oblouk na modrou čáru, jenže jeho nahození těsně nad ledem zastavil hned první obránce.
27:35'
Nick Ritchie operoval s pukem v rohu útočného pásma. Hostující útočník váhal s rozehrávkou a důrazní obránci Colorada jej bez problémů obrali o puk.
27:03'
Erik Johnson vypálil od modré čáry. Domácí zadák při střele zlomil hokejku a jeho pokus prosvištěl kolem branky do rohu útočného pásma.
26:40'
Colin Wilson napadal rozehrávku soupeře na modré čáře. Getzlaf nahodil puk za branku, kde ale nebyl nikdo v bílém dresu.
26:10'
Nathan MacKinnon číhal na přihrávku na útočnou modrou čáru. Domácí střelec je zatím trošku nepohyblivý. Obrana Anaheimu mu nedává prostor.
25:40'
Mark Barberio neudržel přihrávku na modrou čáru a kotouč mu přeskočil přes hokejku do středního pásma. Domácí hokejisté musí vyklidit útočné pásmo.
25:03'
Miller vyrazil ven z branky, ale ve snaze pomoci spoluhráčům s rozehrávkou musel dávat pozor na napadajícího soupeře. Hostující gólman to zvládl.
24:19'
24:02'
Nail Jakupov dostal nabito na modrou čáru. Ruský obránce pohotově vypálil, nicméně jeho dělovka prolétla nad břevnem a zaduněla o zadní mantinel.
23:27'
Landeskog před brankou dorážel odražený kotouč od zadního mantinelu! Domácí útočník mířil pod břevno, ale o malý kousek minul branku!
23:10'
Colorado se zatím nemůže udržet v útočném pásmu. Nathan MacKinnon přišel o kotouč na levém křídle. Anaheim však nedokázal vyhodit.
22:19'
Colorado si zahraje další přesilovou hru. Dva minuty za podražení dostává Holzer.
22:00'
Miller musel znovu zasahovat. Tyson Jost ujel obraně Anaheimu po levém křídle a střelou z ostrého úhlu prověřil pozornost soupeřova brankáře.
21:25'
Cam Fowler dostal přihrávku na modrou čáru, potáhl puk do útočného pásma, jenže příklepem poslal puk vysoko nad břevno domácí branky.
21:10'
Až nyní se Kačeři pořádně dostali ke kotouči. Anaheimu se však vůbec nepovedl přechod do útočného pásma. Rozhodčí ve středním pásmu odpískal přihrávku rukou.
20:39'
Nathan MacKinnon dostal krásnou přihrávku na levé křídlo a pohotově pálil na zadní tyčku. Miller však vytáhl parádní zákrok a dělovku domácího střelce vyrazil!
20:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Colorado se ihned vydalo do útoku, jenže Perry ve středním pásmu získal kotouč pro Anaheim.
20:01'
Střely na branku: 9 – 12
První třetina končí! Úvodní dvacetiminutovka se mnohem lépe vydařila domácímu Coloradu. Laviny byly v první části aktivnější a tlačily se do útoku. V desáté minutě se navíc důrazem před brankou dokázal prosadit Matt Nieto! Hosté nejvíce zahrozili v přesilové hře, jenže Bernier nemusel zasahovat, jelikož nebezpečnou střelu nadvakrát zablokovali obránci. Do kabin se proto odchází za stavu 1:0.
20:00'
19:25'
Alexander Kerfoot si nabruslil na přihrávku na útočnou modrou, ale důrazný obránce jej nepustil do mezikruží. Anaheim má čas na poslední útok v první třetině.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:40'
Kotouč se různě odrážel na modré čáře před obranným pásmem Colorada. Alexander Kerfoot puk nakonec zavezl za branku a vystavil soupeře do ofsajdu.
18:15'
Erik Johnson podpořil útok Colorado průnikem po levém křídle. Domácí obránce se však nesetkal s podporou a raději nahodil puk za branku.
17:45'
Rantanen střílel bekhendem. Finský hokejista mířil do horního rohu, jenže brankář Miller lapačkou přizvedl puk mimo tři tyče.
17:10'
Josh Manson si na modré čáře srovnal kotouč na hokejce a vyslal zajímavou střelu zápěstím. Bernier nic neviděl, ale střela od modré čáry minula branku.
16:51'
16:15'
Colin Wilson tentokrát vyvezl puk do útočného pásma, po mantinelu jej nahodil za branku a odjel na střídačku. Domácím fanouškům se výkon Colorada v oslabení líbí.
15:40'
Znovu se Coloradu podařilo vyhodit puk za branku Anaheimu. Hostům se v letošní sezóně při přesilových hrách moc nedaří. Tato přesilovka to zatím dokazuje.
15:09'
Erik Johnson se za brankou dostal k odraženému kotouči a bez větších problémů vyhodil puk přes všechny čáry. Domácí celek může vystřídat.
14:51'
Bude se znovu vylučovat! Dvě minuty za krosček vyfasoval Mark Barberio.
14:35'
Ofsajd také na straně domácího celku. A. J. Greer udělal zbytečnou kličku na modré čáře a důrazný soupeř jej bez problémů obral o puk.
14:05'
J.T. Brown operoval s pukem v mezikruží. Hostující hráč se opřel do volného kotouče, jenže z dobré pozice nezamířil mezi tři tyče.
13:38'
Domácí Colorado nyní Anaheimu takřka nepůjčuje kotouč. Hráči v tmavých dresech jsou takřka všude a snaží se útočit.
13:03'
Gabriel Landeskog si počkal na zadovku na levý kruh. Poté se ihned opřel do volného kotouče, ale Miller proti jeho pokusu nemusel zasahovat.
12:25'
Perry se na modré čáře rychlou kličkou uvolnil a vyslal svižnou střelu zápěstím. Jeho ránu zápěstím schoval Bernier do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
12:10'
Nieto bojoval o puk v rohu útočného pásma. Domácí hokejista přidal na důrazu a dostal Bieksu na kolena. Colorado je nyní jasně lepším celkem.
11:29'
11:05'
Carl Söderberg se z levého křídla tlačil před brankáře a pokusil se o zakončení bekhendem! Jeho pokus mířící pod břevno vyrazil Miller ramenem!
10:22'
Samuel Girard střílel od modré čáry, jenže proti jeho zakončení vystoupil jeden z obránců, který puk srazil za modrou čáru. Domácí musí vyklidit pásmo.
10:00'
Anaheimu se podařilo vyhodit puk přes celé kluziště. Domácí celek tak musí rozjet nový útok až od vlastní branky.
09:29'
Colorado si navíc zahraje přesilovku. Jakob Silfverberg dostává dvě minuty za vysokou hůl.
09:16'
Colorado se v polovině první třetiny dostává do vedení! Carl Söderberg objel branku Anaheimu a přihrál mezi kruhy. Následnou střelu obránce stačil zablokoval, ale MATT NIETO v pádu poslal kotouč od branky! Asistence: Blake Comeau, Carl Söderberg.
09:04'
Erik Johnson přizvedl střelu jednoho z hostujících hráčů. Kotouč se od jeho hokejky odrazil do ochranné sítě za brankou. Vhazuje se před Bernierem.
08:30'
Hostující zadáci nyní uklidňují hru ve vlastním obranném pásmu. Kevin Bieksa poté poslal prudkou přihrávku na levé křídlo, jenže Wagner se nezbavil obránce.
08:08'
Colin Wilson poslal zpoza soupeřovy branky prudkou přihrávku mezi kruhy. Ke střele se dostal Alexander Kerfoot, ale Miller udržel beton na ledě.
07:23'
Colorado se z rostoucího tlaku soupeře vymanilo jen za cenu vyhození kotouče na zakázané uvolnění. Hra se po krátké přestávce vrátí před Berniera.
07:10'
Perry zavezl puk do rohu útočného pásma, ale ihned k němu přistoupili dva zadáci domácího celku, kteří mu nedovolili přesně přihrát.
06:35'
Matt Nieto zavezl puk do útočného pásma, srovnal si jej na čepeli a vyslal svižnou střelu zápěstím. Jeho projektil prosvištěl nad břevnem branky Anaheimu.
06:10'
Alexander Kerfoot poslal prudkou přihrávku do středního pásma. Jeho spoluhráč si kotouč sice zpracoval, ale v tísni jej pouze nahodil za soupeřovu branku.
05:19'
Další akci hostujícího celku zastavuje postavení mimo hru. Ondřej Kaše vlétl do útočného pásma příliš brzy a připravil Anaheim o nadějnou možnost.
05:06'
Chris Wagner nahodil puk po mantinelu do rohu útočného pásma. Souboj o kotouč zvládl nejlépe domácí obránce Erik Johnson, jež ihned rozehrál.
04:35'
Colin Wilson uspěl v souboji o kotouč na polovině ledové plochy. Domácí hokejista chtěl uvolnit Landeskoga, jenže Bieksa byl na místě.
04:06'
Perry poslal z pravého křídla prudkou přihrávku před branku domácího celku, jenže dojíždějící Rickard Rakell na kotouč nedosáhl. Colorado může uklidnit hru.
03:35'
Anaheim se vydal napadat poněkud statickou rozehrávku domácího celku. Hostující kapitán Getzlaf obral o kotouč Zadorova a hosté mohou útočit.
03:10'
Colin Wilson se krásně prosmýkl do útočného pásma a od modré čáry vyslal svižnou střelu zápěstím. Jeho pokus však Miller bez problémů vykopl betonem.
02:27'
Cam Fowler si sjel na přihrávku před domácího brankáře, pokryl si puk tělem a střílel pod břevno. Bernier se v brance stačil roztáhnou a jeho ránu zneškodnil.
02:05'
Poprvé musel zasahovat také domácí brankář Bernier. Strážce branky Colorada si bez větších problémů poradil se střelou z ostrého úhlu.
01:32'
Mark Barberio si sjel na krásnou přihrávku do volného prostoru, připravil si puk ke střele, jenže zápěstím minul branku soupeře. Anaheim se musí nadále bránit.
01:10'
Patrik Nemeth zastavil nepřesné vyhození hostujícího celku. Domácí obránce ihned vrátil puk do útočného pásma, ale nikdo v červeném se k němu nedostal.
00:31'
Miller musel znovu zasahovat. Hostující brankář tentokrát vyrazil povedenou střelu od modré čáry. Colorado vlétlo do utkání ve velké pohodě.
00:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování. Nepřesnou rozehrávku ihned vystihl Gabriel Landeskog, který svůj průnik zakončil střelou do lapačky brankáře.
00:01'
Po krátkém slavnostním aktu se symbolickým vhazováním zazní hymna Spojených států amerických.
V Denveru se ještě před úvodním vhazování vzdává hold Martinu Lutheru Kingovi.
Oba týmy už naskakují na ledovou plochu. Domácí Colorado bude hrát v červeném, zatímco Anaheim přijel v bílých dresech.
Jak už je v Americe zvykem, začne utkání o několik minut později.

Colorado Avalanche: J. Bernier (Hammond) – E. Johnson, Zadorov, Barberio, Nemeth (A), A. Lindholm, Girard – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Comeau, Söderberg, Nieto – Jakupov, Kerfoot, Greer – G. Bourque, Jost, C. Wilson.

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Bieksa, Fowler, Manson, H. Lindholm, Montour, Beauchemin – Perry (A), Getzlaf (C), Rakell – Silfverberg, Kesler (A), D. Grant – O. Kaše, Henrique, N. Ritchie – Vermette, Wagner, J.T. Brown..
Československá stopa v utkání

V dresu Kačerů nastupuje v letošní sezóně Ondřej Kaše.
Vzájemné zápasy v této sezóně

V letošním ročníku se dnešní soupeři střetli jen v jednom souboji. Po výhře 3:1 odcházeli spokojenější hokejisté Colorada.
Colorado Avalanche

Colorado na tom není o moc lépe. Zatím vybojovalo stejný počet bodů jako jeho dnešní soupeř, jenže mu na to stačily o dva zápasy méně. Laviny jsou naopak tradičně silné na svém ledě. V novém roce se však vezou na vítězné vlně. Colorado totiž vyhrálo ve všech pěti utkáních. Naposledy zvítězilo 4:1 na ledě Dallasu. Ve svém kádru má navíc domácí střelec MacKinnona, jež je třetím nejproduktivnějším hráčem celé soutěže.
Anaheim Ducks

Celek z Kalifornie zatím nezažívá povedenou sezónu. Ve čtyřiceti čtyřech zápasech vybojoval jen devětačtyřicet bodů a patří mu dvanáctá pozice Západní konference. Na kluzištích soupeřů však patří mezi ty lepší týmy v soutěži. Získal tam už dvacet šest bodů. V novém roce nejprve porazil Vancouver, poté si připsal porážku v Edmontonu a neuspěl ani na ledě Calgary. V minulém souboji však v kalifornské klasice porazil Los Angeles. Nejproduktivnějším hráčem je Švéd Rakell, jež nasbíral už třicet dva kanadských bodů.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům NHL! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání mezi Coloradem Avalanche a Anaheimem Ducks. Zápas startuje ve 21 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.