NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Colorado : Flyers - 29. března 2018   04:00

Flyers
10:24' Giroux  (Gostisbehere, Provorov) • 18:12' Provorov  (Weal, MacDonald)
Colorado
Wes McCauley, Kendrick Nicholson – Devin Berg, Kiel Murchison
Pepsi Center, Denver
16 320 diváků
Flyers
Neuvirth (29. Mrázek) – Provorov, Gostisbehere, Sanheim, MacDonald (A), Manning, Gudas – Giroux (C), Couturier, Konecny – Lindblom, Patrick, Voráček – Weise, Weal, Simmonds (A) – Lehterä, Laughton, Read.

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemné čtvrteční ráno!

Trestné minuty: 4 – 6
Utkání mezi Coloradem a Philadelphií nabídlo velmi pěknou podívanou. Z výhry 2:1 se nakonec radují ze dvou bodů hokejisté Flyers. Vítěznou branku vstřelil ruský obránce Ivan Provorov.
Flyers se díky dnešní výhře dostali na třetí pozici v Metropolitní divizi. Na svém kontě mají nyní 92 bodů, tedy stejně jako druzí Pittsburgh Penguins.
Avalanche i nadále zůstávají v tabulce Západní konference na devátém místě. Pět zápasů před koncem základní části ztrácejí na osmou příčku Anaheimu Ducks jeden bod.
59:59'
Landeskog vyhrál buly na MacKinnona, jeho střela byla však zablokována.
59:57'
2,9 vteřiny do konce, důležité vhazování po levici Petra Mrázka.
59:57'
Oddechový čas pro domácí.
59:57'
Philadelphia vyhazuje na icing.
59:42'
MacKinnonovu střelu mohl dorazit za Mrázka Landeskog, avšak puk netrefil.
59:16'
Barrie pálil z první, Mrázek ovšem zasahovat nemusel.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny!
58:49'
MacKinnon střílel z levé strany, jeho pokus byl ale zblokován.
58:21'
Hammond opustil svou branku, Avs to zkoušejí v šesti!
57:23'
A hosté raději vyhazují na zakázané uvolnění.
57:18'
Rantanen přihrával před branku, kotouče se ale ujímají Letci.
56:37'
Girard obkroužil polovinu útočného pásma a následně zamířil vedle.
56:11'
Johnson se snažil z úhlu vyzrát na Mrázka, avšak neuspěl.
55:26'
4 minuty a 34 vteřin do konce třetí třetiny. Compher a Couturier na vhazování po levici Petra Mrázka.
55:26'
Konecny zblokoval Barrieho střelu do ochranné sítě. Pokračovat budeme po reklamní přestávce.
54:56'
Střely na branku: 24 – 33
54:17'
Söderberg se obtočil kolem brány, Mrázek byl u své pravé tyče včas připraven.
53:50'
Avs se pokoušejí vytvořit tlak na soupeře. Zatím se jim však nedaří srovnat.
52:58'
Barrieho střela od modré byla zblokována před Mrázkem.
52:16'
Ihned po buly to zkoušel Laughton, avšak přestřelil bránu.
52:12'
Zakázané uvolnění Avalanche.
51:11'
Girard s pukem za vlastní brankou, obě mužstva prostřídávají své formace.
51:01'
Necelých devět minut do konce třetí třetiny, Flyers jsou stále o krok vpřed.
50:53'
Nahození Girarda od modré, Mrázek znovu připraven.
50:06'
Střely na branku: 20 – 33
49:42'
Do zajímavé střelecké pozice se nyní dostal Landeskog, Mrázek ovšem dokázal vyrazit.
49:13'
Od modré čáry vystřelil Sannheim, Hammond rychle vytřepal puk z lapačky a hra pokračuje.
48:57'
Flyers drží útočné pásmo.
48:01'
Gudasova útočná akce, Hammond střelu českého beka z levé strany vyráží do rohu.
47:40'
47:40'
Readova střela, Hammond nachází kotouč ve své rukavici. Následuje první reklamní přestávka ve závěreční dvacetiminutovce.
46:05'
Stále můžeme sledovat velmi pěkný hokej z obou stran. Obě mužstva bojují o účast v play-off a body z dnešního utkání budou velmi důležité.
45:56'
Na opačné straně to zkoušel Jakupov, Mrázek ale bez práce.
45:41'
Kerfoot zblokoval střelecký pokus MacDonalda, hrát mohou domácí.
44:56'
Střely na branku: 19 – 27
44:25'
43:58'
Nyní se Avs brání velmi dobře. Flyers se nemohou dostat do útočné třetiny.
43:26'
Nieto vyhazuje, začíná druhá minuta z trestu Söderberga.
42:49'
Další teč Simmondse a další velmi dobrý zákrok brankáře Laviny!
42:37'
Girouxovu nabídku z levé strany tečoval Simmonds, Hammond musel předvést dobrý zákrok.
42:25'
Přesilovou hru si nyní zahrají také hokejisté Philadelphie! Vhazuje se po levici Andrewa Hammonda.
42:25'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Carl Söderberg – 2 min., nedovolené bránění).
42:00'
41:20'
Z pravé strany vystřelil Rantanen, Mrázek podržel kotouč a hru přerušil.
41:04'
MacKinnonova střela od modré čáry, Mrázek vyráží.
40:52'
Domácí operují v útočné třetině.
40:01'
Přestávka po druhé třetině pomalu končí.
Avs zahájí závěrečné dějství na přesilovce. V samotném závěru druhé třetiny totiž dostal trest Radko Gudas.

40:00'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Radko Gudas – 2 min., hákování).
39:57'
Jakupov předložil puk Kerfootovi, ten poskakující kotouč netrefil. Avalanche si ale zahrají přesilovku.
39:25'
Ofsajd ze strany Letců.
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta druhé třetiny.
38:56'
Z levého kruhu vystřelil dobře Compher. Mrázek má kotouč na své hrudi.
38:48'
Kerfoot dostal přihrávku do jízdy, zakončit se mu ovšem následně nepodařilo.
37:39'
Flyers nyní nevyšel přechod do útočné třetiny, čároví tedy byli nuceni odpískat postavení mimo hru.
37:16'
Dobrá příležitost Philadelphie! Po Lindblomově přihrávce zakončoval Patrick, do jeho střely ale na poslední chvíli vložil hůl jeden z bránících hráčů.
36:38'
36:38'
Kotouč opustil hrací plochu, pokračovat budeme znovu až po další reklamní přestávce.
36:25'
Hosté jsou v tuto chvíli lepším mužstvem.
35:52'
Laughtonova střela z pravého kruhu, Hammond si povyjel z brány a vyrazil.
35:11'
Střely na branku: 14 – 22
34:52'
Couturier si nerozuměl se Sannheimem, Avs vyhazuj do střední třetiny.
34:08'
Rantanen zkoušel Mrázkovu pozornost z ostrého úhlu. Šestadvacetiletý gólman puk vyrazil.
33:05'
Zpět do akce. MacKinnon a Patrick v souboji na vhazování po pravici Andrewa Hammonda.
33:05'
Ke slovu se hlásí další z reklamních přestávek.
32:58'
Výborný zákrok Hammonda! Před jeho bránou se náhle ocitl osamocený Read. Brankář Avs ale dokázal vytěsnit velkou šanci Letců levým betonem.
31:01'
Máme za sebou 31 minut utkání. Flyers zatím vedou na ledě Avalanche 2:1.
30:51'
Střely na branku: 11 – 19
30:45'
30:29'
Comeau nyní našetřil pár vteřinek k dobru. Do konce přesilovky hostů zbývá ještě 16 vteřin.
29:52'
Další útočná snaha Flyers končí postavením mimo hru.
29:46'
První polovina z Nemethova trestu je pryč.
29:12'
Voráček zkoušel štěstí od modré, brankář Colorada vyrazil.
28:57'
Gostisbehere střílel z pravého kruhu, Hammond jeho pokus drží v náručí.
28:45'
Střídání v týmu Philadelphia Flyers: ze hřiště odchází Michal Neuvirth, přichází Petr Mrázek.
28:45'
První početní převaha Philadelphie a další vhazování po levici Andrewa Hammonda.
28:45'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Patrik Nemeth – 2 min., držení).
28:45'
Nieto zastavil přihrávku Girouxe, na řadu tedy může přijít vyloučení.
28:24'
Signalizovaný trest pro Colorado, hosté mají zatím ponechanou výhodu.
28:07'
Konec reklamní přestávky, na buly o levici Andrewa Hammonda se sklání Söderberg a Giroux.
28:07'
V Pepsi Center právě probíhá reklamní přestávka.
28:07'
Zmatek před Hammondem! Na jeho brankovišti nebezpečně dotírali Lindblom s Patrickem. Gólman Avalanche ale dokázal puk včas ukrýt.
27:43'
Zakázané uvolnění Colorada, vhazovat se tedy následně bude v jeho obranné třetině.
27:13'
Jost zblokoval střelu Gostisbeherea. Dorážku Couturiera pak vyrazil Hammond.
26:50'
Compher se snažil přihrát před branku na volného spoluhráče, avšak neúspěšně.
26:11'
Střely na branku: 11 – 13
25:54'
Vzápětí mohlo být už srovnáno! Rantanen ale v obrovské šanci narazil na výborného Neuvirtha.
25:36'
Colorado právě vstřelilo branku!
Hokejisté Laviny snižují! Johnsonovu střelu z pravé strany dopravil za Neuvirtha po několika odrazech z předbrankového prostoru MATT NIETO. Rodák z Long Beach se prosazuje počtrnácté v sezoně, 1:2 z pohledu Avs! Asistence: Dominic Toninato, Eric Johnson.
25:13'
25:08'
Ofsajd ze strany Avalanche, 5 vteřin do konce přesilovky.
24:50'
Philadelphia zatím brání velmi dobře. Avs se nemohou usadit v útočném pásmu.
24:14'
První minuta z trestu Lehtery minulostí, Neuvirth bez práce.
23:51'
Read ohrozil při vlastním oslabení Hammonda, ten vyrazil vyrážečkou.
23:19'
Flyers dostávají ihned na úvod oslabení touš ze své obranné zóny.
23:13'
Druhá přesilovka pro Colorado! Podaří se domácím snížit?
23:13'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Jori Lehterä – 2 min., podražení).
22:48'
Vhazovalo se po pravici Andrewa Hammonda.
22:46'
Giroux hledal před bránou Konecnyho, do přihrávky ale vložil hůl jeden z bránících hráčů.
21:45'
Dobrá střela od Couturiera, Hammond jí vykopl pravým betonem.
21:28'
21:10'
Střelecký pokus MacKinnona zblokován, Flyers vyvážejí kotouč do střední třetiny.
20:40'
Read se ujal touše u levého mantinelu a dokázal jej vyhodit až k brankáři Colorada.
20:16'
MacKinnon zavezl puk do útočného pásma.
20:02'
Avalanche startují prostřední periodu na přesilové hře.
20:01'
Oba týmy se nám vrátily zpět na ledovou plochu Pepsi Center. Druhá třetina začne za malou chvíli.

19:58'
V závěrečných vteřinách se ještě ke střele dostal MacKinnon, Neuvirth ale znovu nemusel zasahovat.
19:44'
Rantanen to zkoušel z pravé strany, netrefil ale bránu. Kotouč následně míří do střední třetiny.
19:28'
Avalanche si zahrají první přesilovou hru v dnešním zápase! Vhazování po pravici Michala Neuvirtha.
19:28'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Sean Couturier – 2 min., hákování).
19:01'
Ohlášena poslední minuta úvodní periody.
18:12'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Hosté odskakují soupeři na rozdíl dvou gólů! Po pasu od Weala napřáhl na modré k prudké střele IVAN PROVOROV a kotouč skončil za Hammondovými zády. Jednadvacetiletý bek zapisuje patnáctý gól v letošní sezoně! Asistence: Jordan Weal, Andrew MacDonald.
17:09'
Střela Weise z pravé strany zblokována Jakupovem.
16:51'
Konecny nahazoval nebezpečně z levého kruhu na Hammondovu bránu, gólman Laviny si ovšem dal dostatečný pozor a puk ukryl ve své lapačce.
16:16'
Nikita Zadorov (COL) – 253 hitů v sezoně (1. místo mezi všemi hráči)
16:08'
3 minuty a 52 vteřin do konce první třetiny, po pravici Michala Neuvirtha máme na buly Landeskoga a Girouxe.
16:08'
Jost vystřelil z levého kruhu, Neuvirth touš kryje. Na řadě je další reklamní přestávka.
15:17'
Hosté se provinili icingem, vhazovat se tedy bude poblíž Neuvirtha.
15:01'
Střely na branku: 8 – 8
14:31'
Couturier aktivně napadal rozehrávku Avs a nakonec se také dostal ke střele. Hammond dokázal vyrazit ramenem.
14:15'
Comeauova střela z levé strany, Neuvirth zasahuje.
13:48'
Můžeme pokračovat. Söderberg a Patrick v souboji na buly po pravici gólmana Philadelphie.
13:48'
Následuje reklamní přestávka.
13:48'
Barrie objel branku a následně puk naservíroval Comeauovi. Neuvirth se blýskl velmi dobrým zákrokem!
13:11'
MacKinnon střílel z pravé strany, brankář Letců vyrazil betonem.
12:20'
Flyers se tedy podařilo vstřelit první branku. Dokáží domácí v následujících minutách srovnat?
11:41'
Bekhendový pokus Comphera od levého mantinelu míjí jen těsně Neuvirthovu bránu.
11:15'
Střela Gudase od modré čáry postrádala přesnost.
10:24'
Flyers otevírají v jedenácté minutě skóre dnešního utkání! Gostisbehere poslal křižnou přihrávku na CLAUDA GIROUXE, který z levého kruhu bez přípravy propálil brankáře Hammonda. Pro Kapitána Flyers sedmadvacátá trefa v sezoně! Asistence: Shayne Gostisbehere, Ivan Provorov.
10:06'
Střely na branku: 5 – 5
09:45'
Útočná akce Toninata neměla dlouhého trvání, hrát mohou opět hosté.
09:26'
Gudasova střela od modré, kotouč končí na zadním mantinelu.
08:53'
Na druhé straně se snažil protlačit do šance Jakupov, obrana Letců byl pozorná.
08:36'
Simmonds střílel z otočky, avšak minul tři tyče.
07:58'
Flyers se ještě na malou chvíli udrželi v útočné třetině, k dalšímu ohrožení Hammondovy svatyně ovšem nedošlo.
07:42'
Nemeth zblokoval střelecký pokus Lindbloma, Hammond tak zůstal bez práce.
06:39'
Úvodní minuty utkání přináší nesmírně kvalitní hokej. Vhazuje se po pravici Michala Neuvirtha mezi hole Landeskoga a Girouxe.
06:39'
Neuvirth má kotouč ve svém držení, proběhne první reklamní přestávka.
06:36'
Nyní zase v šanci Söderberg, trefuje ale z mezikruží pouze levou tyč.
06:06'
Na opačné straně je tu dobrá příležitost Reada, Hammond podržel své spoluhráče.
05:18'
Střela Toninata byla zblokována. K dorážce se ale ještě dostal Bourque a Neuvirth musel vyrážet.
05:01'
Střely na branku: 2 – 4
04:34'
Hra přerušena pro hru vysokou holí. Po přerušení ještě trefil Gudas MacKinnona, vylučovat se však nebude.
04:24'
Landeskog se dostal ke dvěma nebezpečným střelám, Neuvirth měl možná i trochu štěstí, že se švédský útočník netrefil přesněji.
04:03'
Voráček nabil Gudasovi, jeho střelu ale zblokoval hned první bránící hráč.
03:34'
Flyers se dostali do situace 2 na 1, velmi dobrou defenzivní práci ovšem odvedl obránce Zadorov.
03:10'
Na druhé straně zahrozil MacKinnon, Neuvirth má kotouč ve své moci.
02:39'
Pokus z hole Weise zblokován Johnsonem, Hammond tak nyní zasahovat nemusel.
02:32'
Bekhend Lehtery, Hammond vyráží betonem.
01:49'
Vhazovalo se po levici Michala Neuvirtha.
01:47'
Branka za zády českého brankáře ve službách Flyers mimo své obvyklé postavení, hra tedy přerušena.
01:45'
Compher se nám z ničeho nic dostal do velmi dobré šance, Neuvirth ale předvedl na úvod velmi dobrý zákrok!
01:15'
Domácí vyhazují na zakázané uvolnění.
01:04'
Tentokrát se Voráček obtočil kolem branky, zakončit se mu však ideálně nepodařilo.
00:56'
Voráček projel do útočného pásma a následně také vystřelil. Gólman Avs vyrazil před sebe.
00:31'
Konecnyho nahození od pravého mantinelu, Hammond se poprvé seznamuje s pukem.
00:04'
Buly pro domácí.
00:01'
Na úvodní vhazování se staví Nathan MacKinnon a Sean Couturier, jdeme na to!
Diváci v Pepsi Center si vyslechli americkou státní hymnu, utkání co nevidět začne!

Z:249 REC:103-89-25 OG:599 PR:2,67 %ÚS:91,2 SO:11

Colorado Avalanche: Hammond (S. Martin) – Nemeth, E. Johnson (A), Zadorov, Barrie, Alt, Girard – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Jost, Compher, Kerfoot – Nieto, Söderberg, Comeau – G. Bourque, Toninato, Jakupov.

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Mrázek) – Provorov, Gostisbehere, Sanheim, MacDonald (A), Manning, Gudas – Giroux (C), Couturier, Konecny – Lindblom, Patrick, Voráček – Weise, Weal, Simmonds (A) – Lehterä, Laughton, Read.

Rozhodčí: Wes McCauley, Kendrick Nicholson – Devin Berg, Kiel Murchison.
Dámy a pánové, vítejte ještě jednou při sledování zámořské NHL! Utkání mezi Avalanche a Flyers začne za necelou půlhodinu.

2. Winnipeg Jets – 76 záp., 255:200, 104 B
3. Minnesota Wild – 76 záp., 233:215, 94 B

8. New York Islanders – 77 záp., 246:279, 74 B
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování NHL! Na dnešním programu zámořské soutěže jsou celkem čtyři zápasy. Zde budete moci sledovat souboj mezi Coloradem Avalanche a Philadelphií Flyers. Úvodní buly bude v Pepsi Center vhozeno krátce po 04:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.