NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Colorado : Nashville - 17. března 2018   02:00

Colorado
Colorado
19:01' MacKinnon (Barrie, Rantanen) • 23:28' Landeskog (G. Bourque, Warsofsky)
2:4
(1:1, 1:2, 0:1)
Nashville
Nashville
17:26' Sissons  (P. K. Subban, C. Smith) • 26:28' F. Forsberg  (C. Smith, Josi) • 33:39' Sissons  (Hartman, Bonino) • 58:51' F. Forsberg  (Arvidsson)
Colorado
Varlamov (S. Martin) – Zadorov, Barrie, Nemeth, Girard, Siemens, Warsofsky – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Jost, Compher, Andrighetto – Nieto, Söderberg, Comeau (A) – Kerfoot, Toninato, G. Bourque. Hlavní trenér: Jared Bednar.
Garrett Rank, Graham Skilliter. Čároví: Shandor Alphonso, Matt MacPherson
Pepsi Center, Denver
17273 diváků
Nashville
Saros (Rinne) – Ekholm, P. K. Subban, Josi (C), Ellis (A), Irwin, Y. Weber – F. Forsberg (A), Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Sissons, Bonino, Hartman – Salomäki, Fisher, Watson. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Hvězdy utkání

1. Juuse Saros (NSH) 27 zák., 2 góly, 94,3%
2. Colton Sissons (NSH) 2+0
3. Gabriel Landeskog (COL) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 35-28; Zablokované střely: 15-7; Vhazování: 39%-61%; Hity: 18-18; Přesilové hry: 0/4-0/4; Trestné minuty: 8-8.
Colorado na začátku druhé třetiny dokázalo otočit skóre na svou stranu, jenže Nashville ještě během druhé třetiny předvedl rychlý obrat a dokráčel k vítězství, které mu zajistilo jako prvnímu týmu v letošní sezóně účast v playoff. O vítězství Predators se postarali dva dvougólový střelci Colton Sissons a Filip Fosberg. Konečný výsledek střetnutí v Pepsi Center. Colorado Avalanche 2 Nashville Predators 4.
59:55'
Dnešní utkání sleduje 17273 diváků.
59:40'
Roman Josi vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a Semjon Varlamov puk podržel v náručí.
59:17'
Nathan MacKinnon dostal dvě minuty za podražení a to je zřejmě konec nadějí Colorada na vyrovnání.
59:00'
Těsně předtím, než byla ohlášena poslední minuta utkání Semjon Varlamov podruhé naskočil na střídačku.
59:00'
Do konce dnešního zápasu zbývá odehrát 1 minuta.
58:51'
Colorado možná ještě zkusí odvolat brankáře. Střídačka Avalanche si vyžádala oddechový čas.
58:51'
Nashville právě vstřelil branku!
Viktor Arvidsson se řítil z pravého křídla sám na prázdnou bránu, těsně před ní ale předložil puk FILIPOVI FORSBERGOVI, který snadno vstřelil svůj druhý gól v dnešním zápase! Nashville vede v závěru 4:2 a zřejmě je hotovo. Asistence: Viktor Arvidsson.
57:56'
Semjon Varlamov naskočil na střídačku a Colorado zkouší vyrovnat při hře bez brankáře!
57:52'
P. K. Subban se podruhé v řadě vrátil z trestné lavice po uplynutí dvou minut a Predators hrají opět v plném počtu.
57:36'
Avalanche se ocitli v postavení mimo hru a zřejmě ani ze čtvrté přesilové hry udeřit dnes Colorado nedokáže.
56:30'
Avalanche bez přípravy napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, Juuse Saros ji ale hrudí vyrazil mimo!
55:42'
P. K. Subban musí podruhé v řadě na trestnou lavici a kroutí hlavou, tentokrát byl vyloučen za podržení.
54:31'
Nashville se ocitl na pravém křídle v postavení mimo hru, po kterém následuje krátká komerční přestávka.
53:48'
Blíží se závěr utkání a Colorado i přes velký tlak a několik šancí stále prohrává v Pepsi Center s Nashvillem 2:3.
52:55'
Nathan MacKinnon napřáhl z levého kruhu pro vhazování k nádherné střele zápěstím, kterou Juuse Saros vyrazil levým ramenem před sebe! Sven Andrighetto vzápětí předvedl před bránou obrovský důraz a nakonec puk procedil do brány, branka ovšem kvůli nedovolenému bránění brankáře uznána ihned na ledě nebyla.
52:07'
Vyloučený P. K. Subban je zpět na ledě a oba týmy už dnes přečkaly tři přesilové hry soupeře a ani jednou v oslabení neinkasovaly. Rozhoduje hra v pěti proti pěti.
51:31'
Avalanche se před bránou dostali v rychlém sledu dvakrát do zakončení, jenže Juuse Saros v obou případech puk mířící pod horní tyč z blízkosti vyrazil mimo tři tyče!
51:20'
Dnešní utkání v Pepsi Center sleduje Linsey Vonnová, trojnásobná medailistka z olympijských her a fanynka Colorada. Navzdory tomu, že se narodila v Minnesotě, městě rivala.
50:57'
Před bránou Nashvillu se puk nebezpečně odrážel, domácí hokejisté se ale ke střele dostat nedokázali.
50:07'
P. K. Subban se před vlastní bránou osekával s Dominicem Toninatem a byl vyloučen na dvě minuty za hrubost. Colorado si reklamní přestávce zahraje třetí přesilovou hru.
50:02'
Na opačné straně pálil na pravém křídle od modré čáry Tyson Barrie, ani jeho střela ale na bránu neprošla.
49:39'
Mattias Ekholm vystřelil před vrcholem levého kruhu pro vhazování a jeho následná střela byla zablokována.
49:27'
Avalanche vyhodili puk podél trestných lavic na zakázané uvolnění a P. K. Subban vypálil od modré čáry s příklepem, Semjon Varlamov byl ale připravený a vkleče puk nadvakrát zkrotil.
49:16'
P. K. Subban chytře napálil puk z vrcholu pravého kruhu na vzdálenější tyč, kde do jeho střílené přihrávky vložil hůl jeden ze spoluhráčů a kotouč těsně minul pravý horní roh brány!
48:39'
A další zablokována střela, tentokrát na straně Nashvillu. V mezikruží se neprosadil Filip Forsberg.
48:11'
Avalanche vzápětí zkusili vystřelit na pravém křídle od modré čáry, také takhle střela ale byla zablokována.
47:43'
Tyson Barrie se ocitl u levé tyče ve slibné šanci, jenže jeho střela nakonec byla sražena za bránu Nashvillu.
47:24'
Matt Nieto nabral slušnou rychlost a v blízkosti levé tyče napřáhl ke střele zápěstím, kterou Juuse Saros vkleče podržel v náručí. Následuje krátká reklamní přestávka.
46:45'
Semjon Varlamov si na opačné straně snadno poradil se střelou od modré čáry a rozehrál za bránu.
46:29'
Gabriel Landeskog se dostal na vrcholu mezikruží ke střele, kterou Juuse Saros skvěle vyrazil vyrážečkou!
45:44'
Craig Smith se ocitl u pravé tyče po zákroku Juuseho Sarose ve velké šanci, jenže z blízkosti zamířil pouze do náruče připraveného Semjona Varlamova!
45:05'
Colton Sissons se pokusil zkompletovat hattrick střelou z bodu levého kruhu, jenže našel pouze náruč Semjona Varlamova, který si připsal snadný zákrok a přerušil hru.
44:37'
Avalanche na pravém křídle vystřelili od modré čáry a Juuse Saros po zákroku hrudí raději puk zmrazil pod lapačkou.
44:15'
Predators se v levém kruhu dostali ke střele, která minula přední tyč, a puk skončil na hrazení za bránou.
43:26'
Mike Fisher spěchal v pravém rohu útočného pásma za nahozeným pukem a tvrdým hitem ho přišpendlil na mantinel Dominic Toninato. Nikita Zadorov vzápětí snadno rozehrál.
42:56'
Avalanche odjeli střídat v nevhodný moment a Mike Fisher se dostal před vrcholem mezikruží ke střele, kterou Semjon Varlamov dokázal nadvakrát zastavil. Hra byla přerušena.
41:18'
P. K. Subban na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Semjon Varlamov jeho dalekonosnou ránu úspěšně vyrazil.
41:00'
Semjon Varlamov zmrazil puk po nahození Predators pod lapačkou a ihned po vhazování vyrazil střelu od modré čáry.
40:45'
Juuse Saros si snadno poradil se střelou Nikity Zadorova od modré čáry a u své levé tyče poté rozehrál za bránu.
40:13'
V Pepsi Center před pár okamžiky začala závěrečná třetí třetiny, do které Nashville, vedoucí tým celé NHL, zásluhou Coltona Sissonse vstupuje s těsným vedením 3:2.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 27-22; Zablokované střely: 8-6; Vhazování: 35%-65%; Hity: 11-16; Přesilové hry: 0/2-0/3; Trestné min.: 6-4.
Třetí třetina začne přibližně v 3:55.
Gabriel Landeskog krátce po přestávce otočil utkání na stranu Avalanche, jenže poté se v Pepsi Center radovali z obranu hokejisté Nashvillu, v jehož dresu nejprve vyrovnal Filip Forsberg a skóre poté otočil na stranu Predators svým druhým gólem v utkání Colton Sissons. Skóre po druhé třetině utkání v Coloradu v Denveru. Colorado Avalanche 2 Nashville Predators 3.
40:00'
39:49'
Vyloučený Nathan MacKinnon je zpět na ledě a hokejisté Colorada hrají v závěru druhé části v plném počtu.
39:36'
Blake Comeau vyrazil na pravém křídle do rychlého protiútoku a po jeho přihrávce z pravého kruhu mohl před bránou skórovat v oslabení Carl Söderberg, jenže puk tečoval těsně vedle levé tyče!
39:04'
A další střela Nashvillu, kterou tentokrát připravený Semjon Varlamov podržel v lapačce a přerušil hru.
39:00'
Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.
38:58'
Filip Forsberg na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a pozorný brankář Colorada Semjon Varlamov puk úspěšně vyrazil.
38:16'
Roman Josi po rychlém přenesení hry vypálili na vrcholu pravého kruhu bez přípravy, Semjon Varlamov ale jeho nepříjemnou ránu s příklepem letící těsně nad ledem na přední tyči zastavil v lapačce! Puk sice brankářovi Colorada vzápětí vypadl, Kevin Fiala se ale z dorážky neprosadil!
37:49'
Nathan MacKinnon fauloval a byl vyloučen na dvě minuty za držení. Nashville si po krátké reklamní přestávce zahraje třetí přesilovou hru. Zatím hosté nevyužili ani jednu z úvodních dvou početních výhod.
37:45'
Avalanche mají po nevyužité přesilové hře velký tlak, zatím se jim ale kýžený vyrovnávací gól vstřelit nepodařilo.
36:47'
Gabriel Bourque vystřelil z pravého kruhu pro vhazování, Juuse Saros ale opět úspěšně zakročil a kotouč vyrazil mimo.
36:34'
Juuse Saros skvěle zasáhl pravým betonem proti střele z pravého kruhu a vzápětí o několik sekund později zasahoval znovu, když v blízkosti levé tyče vychytal jednoho z hráčů Colorada.
35:54'
Vyloučený Yannick Weber je zpět na ledě a oba týmy dnes úspěšně přečkaly obě oslabení.
35:13'
Tyson Barrie dnes hraje skvěle a nyní se uvedl střelou od modré čáry, jenže zamířil pouze do náruče Juuseho Sarose.
34:22'
Tyson Barrie vystřelil z vrcholu pravého kruhu a pozorný Juuse Saros puk vyrazil mimo tři tyče své brány.
33:54'
Nashville se ujal vedení, jenže krátce na to byl vyloučen Yannick Weber, který vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění.
33:39'
COLTON SISSONS si řekl poklepáním hole o led o puk a krásnou střelou bez přípravy z vrcholu pravého kruhu zamířil do vzdálenějšího levého horního rohu brány! Asistence: Ryan Hartman a Nick Bonino.
32:39'
Vzápětí to zkoušel z vrcholu pravého kruhu Tyson Barrie, jeho tečována rána ale minula vzdálenější levou tyč brány.
32:35'
Gabriel Landskog u levé tyče nebezpečně tečoval nahození, která nakonec minulo přední tyč a skončilo za bránou.
32:10'
Carl Söderberg vystřelil v levém kruhu bekhendem a po solidním zákroku Juuseho Sarose následuje krátká komerční přestávka. V Pepsi Center je skóre nerozhodné 2:2.
31:10'
Ryan Hartman a Austin Watson sice v levém rohu útočného pásma puk nedojeli, u hrazení ale alespoň v rychlém sledu dohráli hráče Avalanche hitem.
30:57'
Nashville vyhodil puk na zakázané uvolnění a Ryan Ellis se vrací zpět do obranného pásma. Predators nemohou střídat.
30:17'
Ryan Ellis vystřelil z bodu pravého kruhu pro vhazování a Semjon Varlamov na přední tyči jeho pokus snadno vyrazil.
29:20'
Samuel Girard předvedl na vrcholu pravého kruhu parádní otočku a po následném zpětném oblouku a krásné přihrávce našel na vrcholu mezikruží Nathana MacKinnona, který bekhendem mířil mezi betony Juuseho Sarose, brankář Nashvillu ale puk vyrazil!
28:46'
Juuse Saros vyrazil střelu Avalanche, kteří na levém křídle vypálili od hrazení, a puk vzápětí skončil mezi střídačkami.
28:14'
Semjon Varlamov dnes nastoupil v bráně Colorada k šestnáctému utkání v řadě a zatím dvakrát inkasoval.
28:14'
Matt Irwin vystřelil před vrcholem mezikruží, jenže jeho střela před obranný val Colorada neprošla a puk skončil v ochranné síti. Prostor dostává komerční přestávka.
27:20'
Avalanche se pokusili vrátit do vedení střelou od modré čáry, se kterou si Juuse Saros bez problému poradil a vyrazil ji.
26:28'
Roman Josi nádhernou bekhendovou přihrávkou přenesl hru z pravého křídla doleva, kde Craig Smith parádní střelou bez přípravy z vrcholu levého kruhu pro vhazování orazítkoval bližší tyč brány. Puk se vzápětí odrazil do brankoviště, kde do dorazil do prázdné brány FILIP FORSBERG! V Pepsi Center je znovu vyrovnáno. Asistence: Craig Smith a Roman Josi.
26:12'
Craig Smith na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu, Semjon Varlamov ale na přední tyči puk vyrazil vyrážečkou.
25:11'
Colorado vzápětí také zahrozilo střelou z pravého křídla, která od hrazení zamířila do výstroje brankáře Juuseho Sarose.
24:53'
Predators na pravém křídle od hrazení nahodili puk na přední tyč, kde došlo k nepříjemně teči, Semjon Varlamov byl ale připravený a po dobrém zákroku puk vyrazil za bránu.
24:20'
Patrik Nemeth rychle zavez puk na levé straně do útočného pásma a v kruhu poté napřáhl k prudké střele zápěstím, kterou Juuse Saros na přední tyči podržel v náručí.
24:04'
Gabriel Landeskog je při chuti a nyní na pravém křídle dobře vystřelil od hrazení, Juuse Saros ale puk podržel.
23:28'
Colorado právě vstřelilo branku!
GABRIEL LANDESKOG jako správný kapitán předvedl před bránou obrovský důraz, a přestože bekhendem Juuseho Sarose mezi betony nepřekonal, z forhendu poté zamířil k levé tyči! Colorado otočilo skóre a vede 2:1! Asistence: Gabriel Bourque a David Warsofsky.
22:25'
Matt Irwin na levém křídle od modré čáry nahodil puk na bránu Colorada a Semjon Varlamov ho podržel v náručí.
21:31'
P. K. Subban na pravém křídle vystřelil z úhlu a Semjon Varlamov proti jeho střele dobře zasáhl vyrážečkou.
20:57'
Matt Nieto se dostal mezi kruhy pro vhazování ke střele, která před dvojici hráčů Nashvillu neprošla poté, co Juuse Saros maskou vyrazil střelu Carla Söderberga z vrcholu pravého kruhu!
20:27'
Oba dva týmy během poslední noci získali dva body a Nashville se dnes může stát prvním týmem, který si zajistí účast v playoff.
20:01'
V Pepsi Center právě začala prostřední část utkání, do kterého oba týmy vstupují za nerozhodného stavu 1:1.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 12-10; Zablokované střely: 6-4; Vhazování: 38%-62%; Hity: 7-8; Přesilové hry: 0/1-0/2; Trestné minuty: 2-1.
Druhá třetina začne přibližně v 3:01.
Colorado nevyužilo v úvodu utkání přesilovou hru a v dalším průběhu utkání úspěšně přečkalo dvě oslabení. Predators sice nevyužili dvě přesilové hry v řadě, jenže krátce na to otevřel skóre Colton Sissons, na jehož gól 59 sekund před přestávkou odpověděl parádní bombou Nathan MacKinnon. Skóre po první třetině utkání. Colorado Avalanche 1 Nashville Predators 1.
20:00'
19:01'
NATHAN MACKINNON před vrcholem mezikruží bez přípravy napřáhl k jedovaté ráně s příklepem, která zamířila nad vyrážečku Juuseho Sarose a skončila v síti! Colorado 59 sekund před koncem první třetiny vyrovnalo na 1:1. Asistence: Tyson Barrie a Mikko Rantanen.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:47'
Tyson Barrie rychle objel bránu a z levého křídla nahazoval puk před bránu, jenže v mezikruží nikoho nenašel.
18:08'
Tyson Barrie před bránou nebezpečně tečoval nahození z levého křídla, Juuse Saros ale předvedl skvělý postřeh a puk lapil ve svém náručí! Komerční přestávka.
17:26'
COLTON SISSONS se dostal na vzdálenější levé tyči k puku po nahození P. K. Subbana z pravého křídla od modré čáry a z blízkosti zvedl puk krásně nad pravé rameno Semjona Varlamova! Predators sice nevyužili dvě přesilové hry, v závěru první části se ale ujali vedení. Asistence: P. K. Subban a Craig Smith.
17:15'
P. K. Subban na pravém křídle vypálil od modré čáry a Semjon Varlamov jeho střelu úspěšně vyrazil na přední tyči.
16:39'
Sven Andrighetto vystihl na útočné modré čáře rozehrávku Predators a po rychlém zpětném oblouku v pravém kruhu pro vhazování napřáhl ke střele zápěstím, kterou Juuse Saros vyrážečkou vyrazil.
16:09'
David Warsofsky zkusil na pravém křídle vypálit od hrazení a jeho pokus zasvištěl vedle vzdálenější levé tyče brány.
15:33'
Ryan Ellis na pravém křídle vypálil od modré čáry, jenže jeho střela zamířila vedle vzdálenějšího levého horního rohu brány. Semjon Varlamov v domácí bráně zasahovat nemusel.
15:06'
Tyson Barrie je zpět na ledě a Colorado během dnešního utkání úspěšně přečkalo dvě oslabení v řadě.
14:36'
Predators se marně snažili dostat do útočného pásma, protože jejich útok zastavilo postavení mimo hru. Do návratu Tysona Barrieho zbývá odehrát 31 sekund.
14:20'
O další vyhození se vzápětí postaral Patrik Nemeth a Juuse Saros u své pravé tyče rychle rozehrál holí.
13:56'
Semjon Varlamov si v rychlém sledu připsal dva zákroky a Coloradu se vzápětí podařilo puk vyhodit až za bránu Juuseho Sarose.
13:33'
Roman Josi tvrdě vypálil z vrcholu pravého kruhu, jak je mu to vlastní, a jeho rána minula vzdálenější levou tyč.
13:06'
Tyson Barrie dobře napadal mezi trojicí protihráčů v útočném pásmu, jenže sekl přes ruce Ryana Hartmana a po po faulu u hrazení na levém křídle byl vyloučen na dvě minuty.
12:27'
Avalanche se nepodařilo rozehrát podél střídaček a po zakázaném uvolnění se hra vrátila před Semjona Varlamova.
12:07'
Predators rychle zaútočili podél trestných lavic a před modrou čárou napřáhli ke střele zápěstím, která minula vzdálenější levý horní roh brány domácího Colorada.
11:58'
Tyson Barrie vystřelil od modré čáry po zachycení vyhození Predators od modré čáry a Juuse Saros puk podržel v náručí.
11:27'
Předators se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a puk po nepřesné přihrávce skončil na zakázaném uvolnění, po kterém se kotouč vrátil zpět před bránu Juuseho Sarose.
10:47'
Nashville na levém křídle vystřelil od modré čáry nepřesně a puk skončil v ochranné síti. Reklamní přestávka.
10:06'
Nathan MacKinnon nabral obrovskou rychlost a v blízkosti levé tyče zvedl puk pod horní tyč, jenže Juuse Saros fantastický máchl svou levou rukou do vzduchu a puk lapačkou vyrazil!
09:44'
Vyloučený kapitán Colorada je zpět na ledě a domácí hokejisté hrají po návratu Gabriela Landeskoga v plném počtu.
09:33'
Ryan Ellis tvrdě vypálil na levém křídle od modré čáry a Semjon Varlamov na přední tyči jeho ránu bezpečně zachytil.
09:23'
Roman Josi po rychlém rozpohybování puku bez přípravy vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a jeho rána s příklepem těsně minula vzdálenější levý horní roh brány.
08:44'
Patrik Nemeth vyhrál vhazování proti Kyleovi Turrisovi a Avalanche se podařilo podél hrazení u střídaček vyhodit.
08:37'
P. K. Subban na pravém křídle v rychlém sledu dvakrát vypálil od modré čáry, přičemž první střela byla sražena vedle vzdálenější levé tyče a druhou Semjon Varlamov holí vyrazil do ochranné sítě.
08:02'
Filip Forsberg tvrdě vypálil od modré čáry a jeho rána nad ledem minula levou tyč brány Semjona Varlamova.
07:44'
Gabriel Landeskog byl vyloučen na dvě minuty za podržení a Nashville má k dispozici první přesilovou hru.
07:44'
Hra byla přerušena a po krátké reklamní přestávce si zřejmě Nashville zahraje první přesilovou hru.
07:05'
Ryan Ellis nejprve od boxu časoměřičů napálil podél hrazení do útočného pásma a po zachycení vyhození Avalanche na opačné straně třetiny napřáhl na vrcholu pravého kruhu k jedovaté střele s příklepem, kterou Semjon Varlamov holí vyrazil!
06:01'
A znovu práce pro Juuseho Sarose, který tentokrát vyrazil mimo tři tyče táhlou střelu Colorada od modré čáry.
05:25'
Sven Andrighetto za bránou krásně zamíchal s pukem a na hranici brankoviště se po jeho přihrávce ocitl v obrovské šanci Gabriel Bourque, jenže z blízkosti Juuseho Sarose nepropálil!
04:40'
Predators na levém křídle vystřelili z ostrého úhlu a Semjon Varlamov na přední tyči vyrazil puk lapačkou mimo.
03:07'
Nashville se ocitl pod tlakem a raději puk podél trestných lavic vyhodil na zakázané uvolnění. Hra přerušena.
03:02'
Sven Andrighetto napřáhl na vrcholu levého kruhu k prudké střele s příklepem, která mířila mezi betony Juuseho Sarose, brankář Nashvillu ale puk vyrazil, stejně jako následnou dorážku!
02:58'
Vyloučený Colton Sisson se vrátil z trestné lavice zpět na led a Predators úspěšně přečkali v úvodu utkání první oslabení.
02:56'
Carl Söderberg rychle vypálil z pravého kruhu pro vhazování na lapačku Juuseho Sarose, který puk vyrazil mimo!
02:31'
Samuel Girard zkusil skórovat střelou od modré čáry, kterou před bránou zablokoval dobře postavený Ryan Ellis.
01:41'
Avalanche se po vyhození Predators na pravém křídle vrátili zpět do útočného pásma, zatím se ale ke střele nedostali.
00:58'
Colton Sissons byl vyloučen na dvě minuty za držení a Colorado si po 58 sekundách utkání zahraje první přesilovou hru.
00:29'
Tyson Barrie se po krásné přihrávce z levého křídla ocitl v mezikruží na vzdálenější pravé tyči ve velké šanci, střelou zápěstím ale Juuseho Sarose nepřekonal! Brankář Predators puk podržel v náručí.
00:01'
V Pepsi Center v Coloradu v Denveru doznívá americká národní hymna a za pár okamžiků bude zápas zahájen.

Colorado Avalanche: Varlamov (S. Martin) – Zadorov, Barrie, Nemeth, Girard, Siemens, Warsofsky – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Jost, Compher, Andrighetto – Nieto, Söderberg, Comeau (A) – Kerfoot, Toninato, G. Bourque.

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Ekholm, P. K. Subban, Josi (C), Ellis (A), Irwin, Y. Weber – F. Forsberg (A), Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Sissons, Bonino, Hartman – Salomäki, Fisher, Watson.

Rozhodčí: Garrett Rank, Graham Skilliter. Čároví: Shandor Alphonso, Matt MacPherson.
Nashville bodoval ve třinácti zápasech v řadě, a pokud v sobotu v noci vyhraje v Pepsi Center nad domácím Coloradem, zajistí si jako první tým v letošní sezóně NHL postup do playoff. Predators mohou rozšířit sérii zápasů, ve kterých bodovali, na čtrnáct utkání, čímž by vytvořili nový rekord organizace. Avalanche budou v domácím zápase proti Nashvillu usilovat o čtvrté vítězství v řadě a bodování v desátém zápase v řadě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.