NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Colorado : Pittsburgh - 19. prosince 2017   03:00

Colorado
Colorado
05:04' Barrie (Nieto) • 25:56' Barrie (Rantanen, Andrighetto) • 38:20' Compher (Andrighetto) • 58:27' Rantanen (MacKinnon, Landeskog)
4:2
(1:1, 2:0, 1:1)
Pittsburgh
Pittsburgh
10:39' Ruhwedel  (Rowney) • 41:25' Malkin  (Cole, Ruhwedel)

3. Sven Andrighetto (COL) 0+2
Pittsburgh podruhé v řadě zvítězit po sérii tří porážek nedokázal, když v Pepsi Center nestačil na Colorado. O osudu utkání rozhodla druhá třetina, během které poslali Avalanche do dvoubrankového svým druhým gólem v zápase obránce Tyson Barrie a útočník J. T. Compher. Konečný výsledek. Colorado Avalanche 4 Pittsburgh Penguins 2.
59:00'
Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
58:27'
Colorado právě vstřelilo branku!
MIKKO RANTANEN se prosadil střelou z mezikruží a v závěru utkání do prázdné brány zpečetil vítězství Avalanche! Asistence: Nathan MacKinnon a Gabriel Landeskog.
56:12'
Patrik Nemeth na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Matt Murray puk úspěšně vyrazil.
53:59'
Matt Murray počkal až k němu dorazí puk po zablokované střele a připsal si snadný zákrok.
53:31'
Kris Letang na pravém křídle vypálil od modré čáry a po zákroku Semjona Varlamova mohl v blízkosti levé tyče vyrovnat Josh Archibald, jenže brankář Colorada jeho střelu fantasticky vyrazil!
50:48'
Bryan Rust ostře vypálil z pravého kruhu a Semjon Varlamov si připsal důležitý zákrok.
48:11'
Penguins se velice těžko prosazují a Colorado s blížícím se koncem fantasticky brání.
46:13'
A další nepřesná střela, kterou měl na svědomí v dresu Pittsburghu útočník Conor Sheary.
45:16'
Patrik Nemeth to vzápětí zkoušel z opačné strany, bránu Penguins ovšem minul.
45:13'
J. T. Compher na pravém křídle vypálil od hrazení a pozorný Matt Murray puk vyrazil mimo.
41:25'
Pittsburgh právě vstřelil branku!
JEVGENIJ MALKIN sice přesilovku nevyužil, dvě sekundy po ní se ale na pravém křídle prosadil střelou z ostrého úhlu – 3:2! Asistence: Ian Cole a Chad Ruhwedel.
41:23'
Mikko Rantanen ho vzápětí následoval a oba týmy hrají na začátku třetí části v plném počtu.
41:02'
Nathan MacKinnon pálil nepřesně a vyloučený Olli Määttä se vrátil zpět na ledovou plochu.
40:01'
Colorado bude do závěrečné části vstupovat s dvoubrankovým vedením poté, co na začátku druhé třetiny vstřelil v přesilové hře svůj druhý gól v zápase obránce Tyson Barrie a krátce před přestávkou na jeho gól navázal J. T. Compher. Skóre po druhé třetině. Colorado Avalanche 3 Pittsburgh Penguins 1.
40:00'
39:23'
Mikko Rantanen připravil Avalanche o početní převahu. Útočník Colorada dostal dvě minuty za držení.
39:02'
Olli Määttä byl krátce před druhou přestávkou vyloučen na dvě minuty za podražení.
39:00'
Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.
38:20'
J. T. COMPHER si najel do mezikruží na přihrávku od Svena Andrighetta a z blízkosti poslal Avalanche do dvoubrankového vedení! Asistence: Sven Andrighetto.
37:46'
Puk opustil ledovou plochu a hra byla přerušena. Colorado vede nad Pittsburghem stále 2:1.
36:51'
Jevgenij Malkin téměř ze středového kruhu napálil puk na bránu a donutil Semjona Varlamova k zákroku.
35:53'
Ian Cole je zpět na ledě a Coloradu se podruhé v početní převaze zatím skórovat nepodařilo.
34:11'
Mikko Rantanen na pravém křídle od modré čáry napřáhl k prudké ráně, kterou Matt Murray vyrazil.
33:53'
Ian Cole vyfasoval dvě minuty za držení a také on je na trestné lavici dnes podruhé.
33:00'
Kris Letang už je také zpět na ledě a Avalanche velice krátkou početní převahu nevyužili.
32:26'
Vyloučený Nikita Zadorov podruhé v zápase odpykal dvouminutový trest a je zpátky na ledě.
31:37'
Mikko Rantanen vypálil z vrcholu pravého kruhu a Matthew Marray puk podržel ve svém náručí.
31:00'
Přesilovka Penguins neměla dlouhého trvání. Kris Letang dostal dvě minuty za podražení.
30:26'
Nikita Zadorov podruhé v zápase usedl na trestnou lavici. Tentokrát za nedovolené bránění.
28:17'
Hra byla přerušena kvůli přihrávce rukou a vhazovat by se mělo ve středním pásmu.
28:10'
Ian Cole ani Jake Guentzel se neprosadili a Semjon Varlamov drží těsný náskok Avalanche.
25:56'
Obránce TYSON BARRIE hraje fantasticky zápas, když opět střelou od modré čáry zamířil do sítě a po využití přesilové hry vrátil svému týmu svým druhým gólem vedení a má zaděláno na hattrick! Asistence: Mikko Rantanen a Sven Andrighetto.
25:14'
Hra byla na delší dobu přerušena kvůli drobné úpravě ledové plochy v Pepsi Center.
24:54'
Ian Cole dostal dvě minuty za krosček s Avalanche si zahrají první přesilovku.
23:31'
Nathan MacKinnon to vzápětí zkoušel na vrcholu pravého kruhu, jeho pokus ale skončil mimo.
22:14'
Sven Andrighetto vypalil z vrcholu levého kruhu a Matt Murray puk úspěšně vyrazil mimo.
21:50'
Conor Sheary a na opačné straně Sven Andrighetto mohli skórovat, oba brankáři ale byli pozorní.
20:13'
Nikita Zadorov ihned po vhazování vypálil od modré čáry a jeho pokus zablokoval Jake Guentzel.
20:01'
Pittsburgh měl více ze hry, jako první ale udeřilo Colorado, když se po pěti minutách hry prosadil Tyson Barrie. Úřadujícím šampiónům se ale podařilo vyrovnat. V polovině úvodní části se na opačné straně prosadil Chad Ruhwedel. Obránci zatím pálí ostrými. Skóre po první třetině: Colorado Avalanche 1 Pittsburgh Penguins 1.
20:00'
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
17:00'
Chad Ruhwedel podruhé v zápase vystřelil od modré čáry, bránu Semjona Varlamova ale opět minul.
15:55'
Colorado se v rozmezí několika sekund dostalo ke třem střelám, které Matt Murray pochytal.
12:52'
Vyloučený Nikita Zadorov naskočil z trestné lavice na led a Colorado zvládlo první oslabení.
11:40'
Jevgenij Malkin se neprosadil a na opačné straně mohl skórovat při vlastním oslabení Carl Söderberg, jeho doražku z blízkosti ale zastavil Matt Murray!
10:52'
Nikita Zadorov fauloval Krise Letanga a dostal dvě minuty za vysokou hůl.
10:39'
Penguins odpověděli na úvodní gól Colorada stejnou mincí, když se na pravém křídle střelou od modré čáry prosadil CHAD RUHWEDEL a vyrovnal na 1:1! Asistence: Carter Rowney.
10:33'
Jevgenij Malkin na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Semjon Varlamov puk ukryl ve výstroji.
09:29'
Zatím sledujeme velice ofenzivní hokej z obou stran a hodně střel, gól ale zatím padl jeden.
08:06'
Avalanche se zatim podruhé skórovat nepodařilo a na opačné straně mohl vyrovnat Kris Letang, jeho střelu od modré čáry ale ukryl v náručí Semjon Varlamov.
05:04'
TYSON BARRIE na levém křídle nádherně vystřelil od modré čáry a Colorado vede 1:0! Asistence: Matt Nieto.
04:23'
Riley Sheahan se ocitl v blízkosti pravé tyče ve velké šanci, Semjona Varlamova ale nepřekonal!
01:28'
Phil Kessel vypálil od modré čáry a Semjon Varlamov jeho pokus vyrazil, stejně jako následnou dorážku Jevgenije Malkina z blízkosti!
00:31'
Mikko Rantanen vystřelil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a Matt Murray si připsal první zákrok.
00:01'
Na úvodní vhazování se postavili Nathan MacKinnon a Sidney Crosby. Úspěšnější byl domácí útočník.
00:01'

Colorado Avalanche: Varlamov (J. Bernier) – Zadorov, Barberio, Nemeth, Barrie, Girard, A. Lindholm – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Kerfoot, Jost, Jakupov – Nieto, Söderberg, Comeau (A) – Andrighetto, Compher, C. Wilson.

Pittsburgh Penguins: M. Murray (Jarry) – Dumoulin, Letang (A), Määttä, Ruhwedel, Hunwick, Cole – Guentzel, Crosby (C), Rust – Sheary, Malkin (A), Kessel – Hagelin, Sheahan, Kühnhackl – Archibald, Rowney, Reaves.

Rozhodčí: Gord Dwyer, Garrett Rank. Čároví: Ryan Gibbons, Brian Murphy.
Pittsburgh po sérii třech porážek vyhrál v Arizoně a v úterý v noci se bude snažit podruhé v řadě zvítězit v Pepsi Center proti Coloradu. Avalanche vyhráli pouze jeden z posledních pěti domácích zápasů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.