NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dallas : Boston - 24. března 2018   01:30

Dallas
Dallas
02:26' Lindell (McKenzie, Dickinson) • 39:22' Ja. Benn (Seguin, Johns)
2:3
(1:0, 1:0, 0:3)
Boston
Boston
41:17' Marchand  (Pastrňák, Riley Nash) • 49:46' Schaller  (Marchand, K. Miller) • 59:48' Pastrňák  (Marchand, Krejčí)
Dallas
Francis Charron, Brad Meier. Čároví: Darren Gibbs, Scott Cherrey
American Airlines Center, Dallas
18532 diváků
Boston
T. Rask (Chudobin) – Holden, Carlo, Grzelcyk, K. Miller (A), McQuaid, Postma (A) – Marchand, Riley Nash, Pastrňák – Donato (A), Krejčí, Heinen – Schaller, Kuraly, Acciari – Wingels, Szwarz, B. Gionta. Hlavní trenér: Bruce Cassidy.

3. Jamie Benn (DAL) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 42-36; Zablokované střely: 25-19; Vhazování: 49%-51%; Hity: 30-19; Přesilové hry: 0/4-0/3; Trestné minuty: 6-8.
Boston po gólech Esy Lindella a Jamieho Benna vstupoval do závěrečné třetí třetiny s dvoubrankovým mankem, které dokázal smazat, když se po skvělé teči prosadil Brad Marchand a v oslabení poté po jeho přihrávce vyrovnal Tim Schlaller. Oba týmy vstřelily druhý gól v oslabení a už to vypadalo, že se dočkáme prodloužení, jenže necelých 12 sekund před koncem dokonal další fantastický obrat Bruins český útočník David Pastrňák, který k asistenci přidal rozhodující gól. Konečný výsledek. Dallas Stars 2 Boston Bruins 3.
59:48'
Dallas necelých dvanáct sekund před koncem inkasoval a domácí lavička si vyžádala oddechový čas.
59:48'
Bruins právě vstřelili branku!
DAVID PASTRŇÁK v levém rohu vyhrál důležitý souboj a poté si najel před bránu, kde po přihrávce Brada Marchanda z vrcholu levého kruhu zasunul puk za záda bezmocného Kariho Lehtonena, který šel rychle k ledu a vleže už zasáhnout nedokázal! Boston necelých 12 sekund před koncem zápasu dokonal skvělý obrat, zatímco Dallas utrpěl v boji o playoff další ránu. Asistence: Brad Marchand a David Krejčí.
59:32'
Radek Faksa před vlastní bránou dokázal puk po nebezpečném nahození odvrátit do bezpečí.
59:25'
Greg Pateryn nepřesně rozehrál podél střídaček a vyhodil puk na zakázané uvolnění v závěru.
59:05'
Brad Marchand vystřelil na vrcholu pravého kruhu zápěstím a Dan Hamhuis přizvedl puk do ochranné sítě.
59:00'
Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
58:59'
Bruins v rychlém sledu nebezpečně vypálili z levého a poté pravého kruhu pro vhazování, Kari Lehtonen ale dokázal obě dvě střely vyrazit a ve druhém případě hru přerušit!
58:18'
To, co se povedlo Bruins, se vzápětí nepovedlo Stars a Jamie Benn se na levém křídle ocitl v postavení mimo hru.
57:53'
Brad Marchand na pravém křídle zapomněl puk za sebou a musel přestat hrát, aby se proti jeho týmu nepískalo postavení mimo hru a hra pokračovala dále.
57:02'
Stars na pravém křídle vypálili od modré čáry a Tuukka Rask zřejmě vyrážečkou vyrazil puk vedle své pravé tyče. Kotouč skončil v rohu ledové plochy.
56:24'
Bruins se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a kotouč zamířil na zakázané uvolnění. Hra přerušena.
56:00'
Matt Grzelcyk na vrcholu pravého kruhu po zamíchání s pukem napřáhl ke střele zápěstím, kterou Kari Lehtonen na přední tyči bez problému podržel v náručí.
55:37'
Adam McQuaid vypálil od modré čáry, jeho střela ale byla nepřesná a minula levou tyč brány Stars.
55:19'
Blíží se závěr utkání a oba týmy hodně zpomalily. Nikdo už se nechce dopustit zbytečné chyby.
54:34'
Marc Methot po přihrávce zpoza brány u levé tyče vypálil bez přípravy, jeho rána ale byla nepřesná a skončila v ochranné síti. Následuje další komerční přestávka.
53:56'
Jordan Szwarz na vrcholu pravého kruhu napřáhl k prudké střele zápěstím, která těsně nad ledem mířila ke vzdálenější levé tyči, Kari Lehtonen ji ale vyrážečkou vyrazil!
53:07'
Stars se po zpětné přihrávce z levého rohu málem dostali v mezikruží ke střele, jeden z domácích hokejistů ale neposedný kotouč nedokázal zkrotit a přeskočil mu hůl.
52:56'
John Klingberg na pravém křídle vystřelil od hrazení a Tuukka Rask dokázal puk zmrazit pod lapačkou, takže Stars se poté snažili dostat k dorážce marně.
52:04'
Bruins na levém křídle od modré čáry nahodili puk do útočného pásma, v pravém rohu ho ale poté nedojeli.
51:13'
Kari Lehtonen ukryl nahození Bruins z pravého kruhu v lapačce a následuje reklamní přestávka.
51:10'
Vyloučený Brandon Carlo je zpět na ledě a oba týmy dnes nevyužily ani jednu z přesilových her, na druhou stranu se ale oběma podařilo skórovat v oslabení.
50:39'
Radek Faksa napřáhl v levém kruhu ke tvrdé střele s příklepem, kterou se na přední tyči snažil sklepnout mezi betony Tuukky Raska zřejmě Jamie Benn, ale neuspěl!
49:46'
Brad Marchand vyrazil na levém křídle do přečíslení dva na jednoho a z levého kruhu přenesl hru doprava, kde TIM SCHALLER v rychlosti předvedl parádní stahovačku a bekhendem u pravé tyče skóroval do prázdné brány! Boston v oslabení vyrovnal na 2:2! Asistence: Brad Marchand a Kevan Miller.
49:10'
Brandon Carlo dostal dvě minuty za vražení na hrazení a Dallas si zahraje čtvrtou přesilovou hru.
49:03'
Antoine Roussel si z pravého křídla krásně sjel před bránu, kde se puk snažil po ledě zasunout do brány, Tuukka Rask ale kotouč pravým betonem skvěle vyrazil!
48:29'
David Pastrňák se na levém křídle k ničemu nedostal a Stars vyhodili puk podél střídaček, tentokrát se ovšem zakázané uvolnění proti Dallasu nepískalo.
47:41'
Esa Lindell vystřelil od modré čáry a jeho tečována střela těsně minula pravou tyč brány!
47:03'
David Krejčí se snažil v pravém kruhu zbavit stahovačkou protihráče, jenže ve své snaze neuspěl.
46:36'
Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká reklamní přestávka. Boston už prohrává pouze o gól.
46:01'
Jordan Szwarz z levého kruhu bekhendem nahodil puk na vzdálenější pravou tyč, kde se ocitl v obrovské šanci Tommy Wingels, jenže bývalý hráč San Jose střelou zápěstím orazítkoval brankovou konstrukci, od které se puk odrazil za bránu! Málem bylo vyrovnáno.
45:30'
Devan Shore předvedl v pravém rohu útočného pásma tvrdý hit, kterým sestřelil jednoho z hráčů Bruins, a hosté poté vyhodili puk s tečí přes ochranné sklo.
45:17'
Devin Shore od modré čáry nahodil puk na bránu a Tuukka Rask po snadném zákroku rozehrál za bránu.
44:49'
Devin Shore vystřelil na bodu levého kruhu po přihrávce Johna Klingberga a mířil mezi betony Tuukky Raska, jenže brankář Bruins je včas sevřel!
44:34'
Dallas má v třetí třetiny velké problémy s rozehrávkou a znovu vyhodil puk na zakázané uvolnění.
43:49'
Dallasu se nepodařilo rozehrát podél střídaček a po nepřesném pasu Radka Faksy se pískalo zakázané uvolnění. Vhazování před Karim Lehtonenem.
42:49'
David Krejčí před vrcholem levého kruhu napřáhl ke střele zápěstím a nahodil puk na přední tyč, kde ho tečoval Ryan Donato, Kari Lehtonen byl ale připraven a kotouč podržel.
42:34'
Brandon Carlo zamířil z levého kruhu mimo a Stars podél trestných lavic vyhodili puk na zakázané uvolnění.
41:46'
Matt Grzelcyk na levém křídle vystřelil od modré čáry a jeho střela zápěstím minula bližší horní roh brány.
41:17'
Riley Nash v levém kruhu útočného pásma vyhrál důležitý souboj a David Pastrňák napřáhl na vrcholu mezikruží přes clonícího Jamieho Benna k táhlé střele zápěstím, kterou drobně tečoval před bránou BRAD MARCHAND, a puk se od vyrážečkou Kariho Lehtonena odrazil k levé tyči! Asistence: David Pastrňák a Riley Nash.
40:53'
Jamie Benn od modré čáry nahodil puk obloukem do útočného pásma a oba týmy odjely rychle střídat.
40:35'
Alexandr Radulov se dostal v pravém kruhu ke střele, která z úhlu zamířila do hrudi Tuukka Raska.
40:10'
John Klingberg naskočil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a oba týmy přečkaly všechny tři oslabení.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 30-26; Zablokované střely: 19-16; Vhazování: 47%-53%; Hity: 23-11; Přesilové hry: 0/3-0/3; Trestné min.: 6-6.
Třetí třetina začne přibližně v 3:28.
David Krejčí ani David Pastrňák nedokázali odpovědět na úvodní gól Esy Lindella, zatímco na opačné straně neproměnil obrovskou šanci jejich krajan Radek Faksa, mrzet ho to ale nemusí, protože 38 sekund před koncem druhé třetiny skóroval v oslabení kapitán Jamie Benn. Skóre po druhé třetině v American Airlines Center zní. Dallas Stars 2 Boston Bruins 0.
40:00'
39:22'
Dallas právě vstřelil branku!
Tyler Seguin vypíchl Bruins puk v obranném pásmu a Matt Grzelcyk na útočné modré čáře podklouzl, čehož využil kapitán JAMIE BENN, když samostatný únik zakončil nádherným bekhendovým blafákem, po kterém puk krásně vedle Tuukky Raska zasunul do brány! Dallas udeřil v oslabení a krátce před koncem druhé části navýšil své jednobrankové vedení – 2:0! Asistence: Tyler Seguin a Stephen Johns.
39:03'
Brad Marchand z vrcholu mezikruží zamířil nad bránu a vzápětí to od modré čáry zkoušel Matt Grzelcyk, jehož střelu Kari Lehtonen podržel v náručí.
39:00'
Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.
38:10'
John Klingberg chtěl před modrou čárou zahrát puk vpádu, jenže podrazil pronikajícího Ryana Donata.
37:35'
Alexandr Radulov se ocitl na levém křídle u střídaček v postavení mimo hru a vhazovalo se ve středním pásmu.
37:16'
Jamie Benn přizvedl puk na svou střídačku a málem zranil jednoho ze svých spoluhráčů, kterého kotouč zasáhl. Nakonec ale ke zranění nedošlo.
36:59'
Vyloučený Tyler Pitlick je zpět na ledě a Dallas využil v dnešním zápase obě dvě přesilové hry Bostonu.
36:56'
David Krejčí se dostal v levém kruhu ke dvěma střelám, z nichž první byla zablokována a druhou Kari Lehtonen vyrazil maskou!
36:46'
Paul Postma vystřelil z levého kruhu pro vhazování a jeho střelu zablokoval dobře postavený Stephen Johns.
35:57'
David Pastrňák na vrcholu levého kruhu napřáhl po přihrávce od modré čáry k prudké ráně s příklepem, která těsně nad ledem mířila k přední tyči, Kari Lehtonen ji ale pravým betonem vyrazil do rohu ledové plochy!
35:08'
Ryan Donato si ihned po vhazování u pravé tyče rychle stáhl puk na střelu, z blízkosti ale orazítkoval pouze hruď připraveného Kariho Lehtonena!
34:59'
Tyler Pitlick byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Boston si po reklamní přestávce zahraje přesilovou hru.
34:38'
Vyloučený Adam McQuaid je zpět na ledové ploše a Boston přečkal třetí oslabení během dnešního zápasu.
33:54'
Alexandr Radulov rychle vystřelil z pravého kruhu a po zákroku Tuukky Raska se ocitl před bránou v obrovské šanci Radek Faksa, jenže z blízkosti orazítkoval pouze jeho pravý beton!
32:38'
Mattias Janmark na pravém křídle zavážel puk do útočného pásma a Adam McQuaid mu do cesty nepříjemně postavil pravou nohu. Dvě minuty nedovolené bránění.
31:48'
Ryan Donato vystřelil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho střela zápěstím minula bližší horní roh brány.
31:29'
Alexandr Radulov vystřelil v pravém kruhu zápěstím a Tuukka Rask jeho pokus snadno ukryl v lapačce. Pěkný semafor pro diváky, po kterém následuje reklamní přestávka.
31:01'
Stars od modré čáry zápěstím nahodili puk po ose ledové plochy před bránu, kde byl puk zablokován.
30:06'
Noel Acciari vystřelil z levého kruhu a Kari Lehtonen na přední tyči hrudí vyrazil puk za svou bránu.
29:51'
Kevan Miller vystřelil z pravého kruhu a Kari Lehtonen měl co dělat, aby puk lapačkou vytáhl za svou bránu.
28:51'
Stephen Johns na pravém křídle předvedl skvělý forčeking a Tyler Seguin po jeho krásné zadovce pálil bez přípravy z bodu pravého kruhu pro vhazování do bližšího horního rohu brány, Tuukka Rask ale puk hrudí vyrazil!
27:30'
Bruins se nepodařilo rozehrát a další jejich útočnou snahu zastavilo zakázané uvolnění. Hra byla přerušena.
26:56'
Noel Acciari na pravém křídle vystřelil z úhlu z otočky a po zákroku Kariho Lehtonena se dostal na přední tyči k dorážce Tim Schaller, Kari Lehtonen ale podržel puk v náručí!
26:49'
Matt Grzelcyk napřáhl na levém křídle po zpětné přihrávce od modré čáry k prudké ráně bez přípravy, která těsně nad ledem mířila k přední tyči, Kari Lehtonen ji ale pravým betonem vyrazil!
26:16'
Bruins vystřelili opět z pravého kruhu a střela zamířila mimo. Brána byla posunuta a následuje krátká reklamní přestávka. Dallas stále vede nad Bostonem 1:0.
25:52'
Bruins se v pravém kruhu dostali ke střele, kterou na přední tyči Kari Lehtonen snadno ukryl v lapačce.
25:47'
Stars se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a proti domácímu týmu se pískalo zakázané uvolnění.
25:14'
Bruins museli rychle vyklidit útočné pásmo, protože čároví rozhodčí signalizoval postavení mimo hru.
24:53'
Brandon Carlo na pravém křídle od modré čáry napřáhl ke střele s příklepem, která byla na přední tyči zablokována.
24:19'
Stars na levém křídle nemohli pokračovat v akci, protože se ocitli v postavení mimo hru. Hra byla přerušena.
23:26'
Vyloučený Brett Ritchie je zpět na ledě a Dallas zásluhou Kariho Lehtonena přečkal první oslabení v utkání.
23:26'
David Krejčí skvěle vystřelil z levého kruhu, Kari Lehtonen ale puk vyrazil a poté si poradil i s následnou dorážkou! Bruins obrovskou šanci nevyužili.
22:36'
David Pastrňák po krásné přihrávce z pravého křídla vypálil v levém kruhu bez přípravy, Kari Lehtonen ale puk vyrazil vyrážečkou a poté ho sevřel mezi pravou rukou a tělem!
22:05'
Bruins se dostali na vrcholu pravého kruhu ke střele, která byla zablokována a minula vzdálenější levou tyč.
21:26'
Brett Ritchie fauloval za bránou Kariho Lehtonena a dostal dvě minuty za hákování. První přesilová hra pro Bruins.
21:09'
Brad Marchand na pravém křídle vystřelil zápěstím od hrazení a Kari Lehtonen našel puk ve své lapačce.
21:02'
Jamie Benn se ocitl na vrcholu pravého kruhu ve slibné šanci, jenže střelou zápěstím zamířil pouze do masky Tuukky Raska a jeho dorážka skončila v ochranné síti!
20:01'
V American Airlines Center začala prostřední část utkání, do které Stars vstupují s těsným jednobrankovým vedením. Jediný gól zápasu vstřelil Esa Lindell.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 17-10; Zablokované střely: 6-11; Vhazování: 35%-65%; Hity: 13-6; Přesilové hry: 0/0-0/2; Trestné minuty: 4-0.
Druhá třetina začne přibližně v 2:31.
Kari Lehtonen zastavil všech deset střel Bostonu a společně se spoluhráči odchází do kabin spokojenější poté, co se v úvodu zápasu prosadil Esa Lindell. Stars si zahráli dvě přesilové hře v řadě po vyloučení Rileyho Nasha a během druhé mohl udeřit Alexandr Radulov, jenže Tuukka Rask se proti jeho ráně bez přípravy zaskvěl úžasným semaforem. Skóre po první třetině střetnutí v Dallasu. Dallas Stars 1 Boston Bruins 0.
20:00'
19:40'
A další zakázané uvolnění Stars, tentokrát po nepřesné přihrávce podél střídaček přesně 20 sekund před koncem.
19:04'
Noel Acciari u levé tyče vystřelil po ledě z otočky zápěstím a Stars po zablokování střely vyhodili puk na zakázané uvolnění podél trestných lavic. Hra se vrátila před Kariho Lehtonena.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
17:01'
Stars vystřelili od modré čáry, jejich střela ale obranným valem před bránou Tuukky Raska na bránu neprošla.
16:03'
Vyloučený Riley Nash se i podruhé vrátil z trestné lavice na led po uplynutí dvou minut a Boston hraje v plném počtu.
15:48'
Bruins se nyní daří vyhazovat puky až za bránu Kariho Lehtonena, který pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.
14:48'
Vzápětí na pravém křídle pálil Jamie Benn a Tuukka Rask vyrazil puk před sebe. Stars se ale z dorážky neprosadili!
14:33'
Alexandr Radulov vystřelil z pravého kruhu pro vhazování a Tuukka Rask na přední tyči puk hrudí vyrazil mimo.
14:14'
Alexandr Radulov napřáhl na vrcholu levého kruhu bez přípravy ke tvrdé střele s příklepem, která mířila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Tuukka Rask ale předvedl úžasný semafor!
14:03'
Riley Nash podruhé zamířil na trestnou lavici a Stars si po krátké reklamní přestávce zahrají druhou přesilovou hru v řadě. Dvě minuty za vražení na hrazení.
13:12'
A další zakázané uvolnění Dallasu. Tentokrát po nepřesné přihrávce podél hrazení u střídaček.
13:04'
Stars nedokázali přesně rozehrát podél trestných lavic a proti domácímu týmu bylo odpískáno zakázané uvolnění.
12:48'
Radek Faksa v levém kruhu vystřelil bekhendem a Kevan Miller puk přizvedl před bránou do ochranné sítě.
12:19'
David Krejčí na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Kari Lehtonen puk na přední tyči vyrazil pouze před sebe. Bruins toho ale nevyužili a k dorážce se snažili dostat marně.
11:57'
Esa Lindell nahazoval puk do útočného pásma a na modré čáře byl přizvednut do ochranné sítě. Reklamní přestávka.
10:52'
Dallasu se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a po zakázaném uvolnění se vhazovalo před Karim Lehtonenem.
10:20'
Stars na pravém křídle vystřelili z ostrého úhlu a Tuukka Rask na přední tyči zastavil puk levým betonem!
10:14'
Vyloučený Riley Nash je zpět na ledě a Boston úspěšně přečkal první oslabení v dnešním zápase.
10:06'
Stephen Johns na pravém křídle napřáhl od modré čáry k jedovaté střele, kterou Tuukka Rask hrudí vyrazil.
09:54'
John Klingberg od modré čáry nahodil puk zápěstím směrem na bránu, kde ho Tuukka Rask dokázal zastavit mezi betony. Stars se snažili dostat k dorážce marně.
09:05'
Stars nemohli pokračovat na pravém křídle v útočné akci, protože jim bylo odpískáno postavení mimo hru.
08:56'
Tommy Wingels od modré čáry nahodil puk na bránu Dallasu a donutil Kariho Lehtonena v bráně k zákroku.
08:14'
Riley Nash byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Dallas si po reklamní přestávce zahraje první přesilovou hru utkání.
08:06'
A znovu Paul Postma, jehož střelu pozorný Kari Lehtonen na přední tyči vyrazil pravým betonem za bránu.
07:49'
Paul Postma na levém křídle vypálil od modré čáry a jeho rána byla na přední tyči brány Dallasu zablokována.
06:06'
Kari Lehtonen ukryl nahození Bruins od modré čáry na vzdálenější pravé tyči v lapačce a rychle vzápětí rozehrál.
05:20'
Stars se na levém křídle dostali k nahození od hrazení, se kterým si Tuukka Rask snadno poradil a přerušil hru.
04:32'
John Klingberg na pravém křídle od modré čáry nahodil puk na vzdálenější levou tyč, kde do něj vložil hůl Devin Shore a kotouč se od levé tyče odrazil zpět do hry!
04:26'
Tyler Pitlick nabral obrovskou rychlost a z pravého kruhu si sjel na vzdálenější levou tyč, kde ho vychytal Tuukka Rask!
03:46'
Tyler Seguin na levém křídle z nulového úhlu nahodil puk na přední tyč, Stars ale Tuukka Raska překonat nedokázali!
03:06'
Matt Grzelcyk v levém kruhu zamíchal s pukem a poté napřáhl ke střele zápěstím, kterou Kari Lehtonen hrudí vyrazil mimo.
02:26'
ESA LINDELL si najel do levého kruhu na krásnou zpětnou diagonální přihrávku od Custise McKenzieho zpoza brány a střelou zápěstím zamířil o pravé rameno Tuukky Raska do bližšího levého horního rohu brány – 1:0! Asistence: Curtis McKenzie a Jason Dickinson.
01:52'
Kari Lehtonen dobře zasáhl proti střele Bruins od modré čáry a puk byl stejně jako na opačné straně přizvednut do ochranné sítě. Následovalo vhazování po levici Kariho Lehtonena.
01:20'
Tyler Seguin od boxu časoměřičů nahodil puk podél hrazení za bránu Bostonu, kam se rychle vydal Tuukka Rask, aby zastavil kotouč a poté pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.
00:42'
John Klingberg vypálil od modré čáry a Tuukka Rask vyrazil puk do ochranné sítě. Hra byla přerušena.
00:22'
Utkání začalo a Boston si vytvořil úvodní nápor. Nick Holden vystřelil od modré čáry na levém křídle, jeho pokus zápěstím byl ale nepřesný a nad ledem minul přední tyč brány.
00:01'

Dallas Stars: Lehtonen (McKenna) – Lindell, J. Klingberg (A), Hamhuis, Pateryn, Methot, Johns – Ja. Benn (C), Seguin (A), B. Ritchie – Janmark, Faksa, Radulov – Roussel, D. Shore, Pitlick – Elie, Dickinson, McKenzie. Hlavní trenér: Ken Hitchcock.

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Holden, Carlo, Grzelcyk, K. Miller (A), McQuaid, Postma – Marchand (A), Riley Nash, Pastrňák – Donato, Krejčí (A), Heinen – Schaller, Kuraly, Acciari – Wingels, Szwarz, B. Gionta. Hlavní trenér: Bruce Cassidy.

Rozhodčí: Francis Charron, Brad Meier. Čároví: Darren Gibbs, Scott Cherrey.
Boston již má zajištěnou účast v playoff a v sobotu v noci vyzve v American Airlines Center domácí Dallas, proti kterému se bude snažit zdramatizovat souboj o první místo v Atlantické divizi. Bruins jsou na druhém místě a na vedoucí Tampu Bay ztrácí šest bodů, zároveň ovšem mají pětibodový náskok před třetím Torontem a navíc v porovnání s oběma týmy dva zápasy k dobru. Dallas prohrál šest utkání v řadě, ze kterých si odnesl pouhé dva body, a potřebuje vyhrát.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.