NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dallas : San Jose - 1. ledna 2018   02:00

Dallas
Dallas
06:19' J. Klingberg (Janmark, Radulov) • 15:07' Pitlick (Faksa) • 24:25' Johns (Janmark, Faksa) • 29:33' Seguin (J. Klingberg, Ja. Benn) • 51:05' D. Shore (Hamhuis, Ja. Benn) • 51:55' Pitlick (Faksa, Roussel)
San Jose
M. Jones (41. Dell) – Dillon, Vlasic, J. Ryan, Braun, DeMelo, Burns (A) – Pavelski (C), J. Thornton (A), Donskoi – Sörensen, Meier, Couture (A) – J. Ward, Hertl, Tierney – Labanc, M. Karlsson, Bødker.

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou!
Zablokované střely 15:12
Je konec a Dallas dnes doslova přejel San Jose rozdílem parníku! V každé třetině vstřelili domácí hráči dvě branky a výsledné skóre se tak zastavilo na 6:0. Nejlepší obrana celé NHL dostala pořádnou nálož a San Jose nezačalo svůj trip vůbec dobře.
59:20'
Čtvrtá formace hostujícího celku se snaží ještě prolomit čisté konto, ale to se jim nejspíš nepovede.
59:01'
Tierney zablokoval střelu Benna a puk skončil v ochranné síti.
59:00'
Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.
58:31'
Bishop je blízko čistému kontu a hosté jsou daleko od jeho branky.
57:59'
Faksa se prokličkoval až k Dellovi, ale brankáře hostů nepřekonal.
57:40'
Utkání se už pouze dohrává a ani jeden z celků se zbytečně nehrne do útoku.
57:09'
Hertl to zkusil z velkého úhlu, ale minul branku.
57:00'
Další zakázané uvolnění domácích.
56:43'
Zakázané uvolnění Dallasu zastavuje hru.
55:55'
Hosté drží kotouč ve svém pásmu a nemohou se dostat přes střední pásmo. Dallas vyhraje, to je jisté, ale podaří se Bishopovi udržet čisté konto?
55:11'
Burns poslal další puk na Bishopa, který opět zasahuje.
55:04'
Dillon pálil od modré mimo a tak se ujal kotouče Burns a jeho střela prověřila Bishopa.
54:13'
Hosté se pokouší vstřelit alespoň čestný gól, ale Dallas hraje výborně a chce udržet čisté konto pro Bishopa.
53:41'
Hosté už jen vyhazují kotouče a snaží se už neinkasovat.
53:10'
Dallas je při chuti a stále kombinuje v útočném pásmu.
51:55'
Dallas právě vstřelil branku!
6:0! Velké zmatky v obraně hostujícího celku využívá TYLER PITLICK, který dorazil puk za bezmocného Della. Asistence: Radek Faksa a Antoine Roussel.
51:05'
Demolice Sharks pokračuje a i Dell inkasuje! DEVIN SHORE se ujal u mantinelu kotouče, dojel až před Della a nikým nebráněný objel brankáře San Jose a bekhendem zasunul puk do branky. Asistence: Dan Hamhuis a Jamie Benn
50:30'
Dell vypomohl s rozehrávkou za brankou a San Jose může zaútočit.
49:40'
Dallas se drží na útočné polovině a čas Žralokům hodně rychle utíká.
48:58'
Benn se dostával do dobré pozice před branku, ale Dillon mu na poslední chvíli odpálil kotouč.
48:11'
Puk se dostal až za branku Dallasu a domácí tak mohou v klidu založit nový útok.
47:47'
Kevin Labanc vystřelil od mantinelu a minul branku.
47:26'
Hosté jsou v útočném pásmu a pokoušejí se kombinovat.
46:26'
Donskoi inkasoval tvrdý hit za brankou Dallasu, ale pokračuje dál ve hře.
46:00'
Pavelskiho střelu vyrazil Bishop hokejkou.
45:24'
Hra je velmi neuspořádaná a puk létá ze strany na stranu a k vidění nejsou žádné šance.
44:37'
Vlasicova střela byla zablokována a na Bishopa vůbec nedoletěla.
44:00'
Dell předvedl první zákrok a Sharks zakládají protiakci.
43:20'
Pavelski se do útočné třetiny nedostal a Burns tak začíná zpoza své branky.
42:53'
Bishop kryje i střelu Vlasica a stále drží čisté konto.
42:24'
Ward vystřelil z velké vzdálenosti a Bishop kryje.
42:06'
Sharks aktivně napadají, ale tížené ovoce zatím nepřichází.
41:30'
Ve třetí třetině se zatím hraje ve středním pásmu a Dallas se pomalu, ale jistě blíží k vítězství.
41:05'
Zakázané uvolnění Sharks zastavuje hru.
40:01'
Střídání v týmu San Jose Sharks: ze hřiště odchází Martin Jones, přichází Aaron Dell.
40:01'
Druhá třetina je u konce a domácí ji vyhráli stejně jako tu první – 2:0. Celkově tak domácí vedou 4:0 a i přes zlepšený výkon Žraloků Hvězdy dominují dnešnímu utkání a kráčí si pro dva body. Ve druhé třetině došlo k nepříjemným srážkám, po kterých zamířil do kabiny Radulov a poté i Hamhuis.
Střely na branku 22:17
40:00'
39:40'
Sharks jsou v útočném pásmu, ale ke střele se dostat nemohou.
39:16'
Brett Ritchie se pokusil vystřelit bekhendem, ale tahle střela mu příliš nevyšla.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:34'
Vlasic vystřelil od modré, ale branku přestřelil.
37:52'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Antoine Roussel – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
37:52'
Joonas Donskoi trefil Hamhuise hokejkou do obličeje, ale žádný z rozhodčích to neviděl a vylučovat se nebude.
37:52'
Dan Hamhuis inkasoval úder do hlavy a odchází do kabiny.
37:46'
Další vyhození domácí celku.
37:26'
Domácí vyhazují a Sharks musí zpět za svou branku.
36:53'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Brett Ritchie – 2 min., hákování).
36:33'
Hertl tečoval před brankou, ale puk letěl mimo tři tyče.
35:56'
San Jose je více na puku, ale žádné tutové šance si vytvořit nedokáže.
35:12'
Bennova střela z pravého kruhu minula těsně levou tyč Jonesovy branky.
34:25'
Dallas měl ve druhé třetině pouhé čtyři střely a z nich dokázal dát dvě branky!
33:40'
Joonas Donskoi vystřelil tvrdou ránu z kruhu a Bishop jeho pokus vyrazil betonem.
33:14'
San Jose se drželo v útočném pásmu, ale ke střele se nedostalo.
32:22'
Hra ve čtyrech zatím nic nepřinesla a hraje se především ve středním pásmu.
31:46'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Esa Lindell – 2 min., podražení).
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Timo Meier – 2 min., hrubost).
31:46'
Zápas se dostává do slušných obrátek a za brankou Dallasu se strhla velká mela, kde lítali i pěsti! Uvidíme, kdo všechno půjde ven a kdo si zahraje přesilovou hru.
30:57'
Hosté se snaží hrát více do těla a nějak se nabudit, ale Dallas hraje velmi dobře a Sharks dnes zatím vůbec nic nepředvedli.
29:33'
Tak z ničeho nic se prosazuje TYLER SEGUIN, který tečoval střílenou přihrávku od Klingberga přímo pod víko! Seguin se příliš neradoval, protože si nebyl jistý, zda puk skončil v brance, ale tahle branka platí a je to 4:0! Asistence: John Klingberg a Jamie Benn.
29:15'
Dallasu se zatím přesilová hra nedaří a Sharks dobře brání.
28:57'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Justin Braun – 2 min., hrubost).
28:34'
Braun špatně rozehrál a Dallas může jít dopředu.
28:05'
Devin Shore vystřelil z vrcholku levého kruhu a Jones zasahuje helmou.
27:34'
Radulov nakonec odchází do kabin a uvidíme, zda ho dnes ještě uvidíme na hrací ploše.
27:04'
Nakonec se však Radulov po zkontrolování lékařem zvedá a sám odjíždí na střídačku. Snad mu nic vážného nebude.
27:03'
Alexandr Radulov v plné rychlosti upadl a narazil na mantinel a zůstává ležet na ledové ploše.
26:28'
Dallas dnes hraj výborně z obrany a Žraloky do žádných nebezpečných šancí prozatím nepouští.
26:00'
Sharks jsou zpět v útočném pásmu a pokoušejí se něco vymyslet.
24:25'
Domácí pokračují ve střelnici, kterou si pomalu otevírají a STEPHEN JOHNS prostřeluje Jonese z mezikruží střelou zápěstím! Asistence: Mattias Janmark a Radek Faksa.
23:59'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Brett Ritchie – 2 min., nedovolené bránění).
23:47'
Domácí svírají hosty a odstřelují branku Jonese.
23:07'
Tyčka zvoní i na druhé straně! Tyler Seguin od modré trefil břevno!
22:52'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Joonas Donskoi – 2 min., nedovolené bránění).
22:36'
Domácí vyhazují puk ze třetiny a odchází střídat. Sharks jsou jasně lepším týmem.
22:10'
Oproti první třetině jsou hosté jednoznačně aktivnější a Stars mají velké problémy se dostat z vlastní třetiny.
21:51'
Další pokus švýcarského útočníka vyrazil Bishop vyrážečkou.
21:26'
Timo Meier vystřelil z levého kruhu a Bishop opět zasahuje.
21:00'
Další střelu Coutura chytil Bishop.
20:30'
Logan Couture trefil tyč!
20:01'
První třetina dnešního utkání je minulostí! Dallas si vypracoval dvoubrankové vedení, které udržel do konce třetiny a do kabin se jde za stavu 2:0 pro domácí! Nutno říci, že Stars jsou lepším týmem a mají více ze hry, a tak zaslouženě vedou.
Střely na branku 17:5.
20:00'
19:43'
Domácí vyhazují.
19:32'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Gemel Smith – 2 min., sekání).
19:00'
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:28'
Seguin vystřelil z před brankového prostoru a Jones předvedl další skvělá zákrok!
17:55'
Dan Hamhuis vystřelil od modré a Jones si připisuje další zákrok.
17:23'
Ward se dostal do útočné třetiny, ale ke střele už ho domácí obrana nepustila a Stars tak mohou založit další útok.
16:43'
Hosté se snaží vstřelit kontaktní branku, ale všechny pokusy Žraloků končí mimo branku a nebo jsou zablokované.
15:07'
Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Faksa vyhrál vhazování a puku se ujal TYLER PITLICK, kterému puk málem vypíchl Thornton, ale to se nestalo a Pitlick se dostal ke střele zápěstím z mezikruží a trefil přesně pravou šibenici. Asistence: Radek Faksa.
15:03'
Komerční přestávka.
14:33'
Ritchie se dostal ke druhému pokusu a to když se natlačil před branku, ale jeho další střelu Jones likviduje.
14:10'
Brett Ritchie vystřelil z levého kruhu, ale minul branku.
13:55'
Sharks začali hrát lépe a domácí se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.
13:07'
Mattias Janmark se dostal do samostatného úniku, ale střelu na vzdálenější tyč si Jones pokryl!
12:36'
Ani Hertl nevymyslel nic nebezpečného v útočné třetině a odchází střídat.
12:10'
Dallas vede na střely 14:2!
11:58'
Další pokus měl na svědomí Faksa, ale ani jeho pokus nedokázal překonat Jonese, který má nyní hodně práce.
11:35'
Joe Pavelski nedostal puk z pásma a Antoine Roussel se dostal ke střele, ale Jones jeho pokus pokryl.
11:02'
10:45'
Gemel Smith se dostal před Jonese a dvakrát dorážel, ale maskovaného muže Žraloků nedokázal překonat.
10:15'
Dallas je zpět v útočném pásmu a drží hosty pod tlakem.
09:51'
Joakim Ryan vystřelil od modré, ale trefil prvního blokujícího hráče.
09:16'
Sharks jsou pod tlakem a Dallas hraje velmi dobře.
08:36'
Devin Shore se dostal na mezikruží a dokázal vystřelit, ale Jones předvedl další skvělý zákrok!
08:12'
Jenže hostům se nic nepovedlo vymyslet a první formace Žraloků střídá.
07:44'
Burns nahodil puk do útočné třetiny a Žraloci kombinují.
07:25'
Hosté jsou zaskočení a Dallas hraje jednoznačně lépe. Po přerušení následuje komerční přestávka.
06:19'
A máme tu první branku utkání! Radulov dostal puk do útočného pásma a poslal puk za branku, kde byl Janmark, který objel branku a poslal nahrávku na kruh, kam si sjel JOHN KLINGBERG, který střelou na vzdálenější tyč prostřelil Jonese! Asistence: Mattias Janmark a Alexandr Radulov.
05:58'
Ten samý prohřešek předvedli domácí a zakázané uvolnění se píská i na druhé straně.
05:44'
Nepovedená rozehrávka Žraloků končí až na zakázaném uvolnění.
05:28'
Dylan DeMelo nahodil do útočného pásma a Sharks svádějí souboj o puk v rohu kluziště.
05:03'
Ofsajd zastavuje útok domácího celku.
04:55'
Justin Braun vystřelil od modré a Bishop kryje.
04:33'
Joe Thornton hledal jednoho ze svých spoluhráčů krosovou nahrávkou a to se mu také povedlo, ale spoluhráč Thorntona minul branku!
04:13'
03:37'
Jason Spezza se proháčkoval až před Jonese a ten vytáhl perfektní zákrok!
03:26'
Hosté opět vyhazují.
03:13'
Devin Shore dostal puk do sítě, ale předtím shodil Jonese a tenhle gól rozhodně platit nebude.
03:04'
Až nyní se Stars dostali do útočné třetiny a nahození z velkého úhlu pokryl Jones.
02:47'
Další vyhození Burnse a domácím se tahle přesilovka zatím nedaří.
02:25'
Sharks vyhráli vhazování a Burns odpaluje kotouč až za branku Bishopa.
02:13'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Joe Thornton – 2 min., podražení).
01:36'
Druhá formace Sharks se příliš dlouho neohřála v útočné třetině a domácí jdou dopředu.
01:09'
Dan Hamhuis přejel modrou čáru pozdě a píská se ofsajd.
00:46'
Stars vlétli na Sharks a drží je v obranném pásmu.
00:16'
Brenden Dillon nedokázal vyhodit kotouč a domácí mají hned od úvodu utkání tlak.
00:01'

Dallas Stars: Bishop (Lehtonen) – Hamhuis, J. Klingberg (A), Honka, Lindell, Pateryn, Johns – Faksa, Janmark, Ja. Benn (C) – Seguin (A), D. Shore, Pitlick – Roussel, B. Ritchie, Elie – G. Smith, Radulov, Spezza.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Dillon, Vlasic, J. Ryan, Braun, DeMelo, Burns (A) – Pavelski (C), J. Thornton (A), Donskoi – Sörensen, Meier, Couture (A) – J. Ward, Hertl, Tierney – Labanc, M. Karlsson, Bødker.

Rozhodčí: Justin StPierre, Eric Furlatt – Steve Barton, Brandon Gawryletz.
Tomáš Hertl – San Jose Sharks
Radek Faksa – Dallas Stars
Martin Hanzal – Dallas Stars (pravděpodobně nastoupí)
Vzájemné utkání
Dallas Stars 6:1 San Jose Sharks
Dallas Stars 1:0 San Jose Sharks
San Jose Sharks 5:1 Dallas Stars
San Jose Sharks 2:4 Dallas Stars
San Jose Sharks 20-11-4
Žraloci se nachází na sedmém místě západní konference se ziskem 44 bodů po 35 utkáních. Sharks dnes zahajují venkovní období svých zápasů a v následujících devíti utkání odehrají hned 8 zápasů na kluzištích soupeřů. Dnešním utkáním začíná pěti zápasový trip především po Kanadě. Dnes ještě San Jose zůstane na území USA, ale poté se stěhuje do Montrealu, Toronta a Ottawy. V letošní sezóně se Žralokům na ledě soupeře příliš nedaří a v tabulce venkovních bodů jim patří až 11 místo. Nutno dodat, že oproti soupeřům odehráli Sharks venku o 5 zápasů méně než jejich soupeři a po tomto tripu může tabulka vypadat úplně jinak! Sharks mají nejlepší obranu celé ligy, která inkasovala pouze 86 branek.

Dallas Stars 21-15-3
Domácí hokejisté jsou na šestí pozici západní konference se ziskem 45 bodů po 39 utkáních. V posledních pěti utkáních dokázal Dallas třikrát vyhrát. Na domácí půdě aktuálně drží sérii tří vítězství a v tabulce domácích utkání je na třetím místě celé západní konference.

Dallas Stars 4:2 St. Luis Blues
Janmark, Benn Ja., Radulov 2x – Tarasenko, Thompson
Bishop 25/27 – 94,6%

Jamie Benn 16+19
Tyler Seguin 18+16
John Klingberg 4+28
Šťastný nový rok všem fanouškům zámořské NHL! Krátce po půlnoci tu máme další zápas, ve kterém se společně podíváme na souboj mezi Dallasem a San Jose!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.