NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Devils : Vancouver - 25. listopadu 2017   01:00

Devils
Devils
24:00' Hall (J. Moore, Hischier) • 30:17' Boyle (Butcher, Hall) • 35:48' Severson (Hall)
3:2
(0:0, 3:1, 0:1)
Vancouver
Vancouver
25:36' D. Sedin  (H. Sedin) • 50:37' Horvat  (D. Sedin, H. Sedin)
Devils
Schneider (Kinkaid) – A. Greene (C), Santini, J. Moore, Severson, Butcher, Lovejoy – Hall (A), Zajac (A), Bratt – Henrique, Hischier, Gibbons – Zacha, Coleman, Noesen – Wood, Boyle, Stafford.
Dean Morton, Brian Pochmara – Ryan Daisy, Michel Cormier
Prudential Center, Newark
16,514 diváků
Vancouver

To je z mojí strany vše. Doufám, že jste si užili onlajn stejně jako já a že se zase někdy u onlajnu setkáme.
Tři hvězdy utkání:

1. Brian Boyle (NJD) 1+0
2. Taylor Hall (NJD) 1+2
3. Nico Hischier (NJD) 0+1
Československá stopa v utkání:
Pavel Zacha (NJD) 0+0, 4 střely, čas na ledě 12:16
A máme dobojováno! Tým Canucks dnes bohužel pro jejich příznivce tahal za kratší provaz a odjíždí do Vancouveru s prázdnou. Hra ve třetí třetině byla strhující a plná zajímavých momentů, kterým kralovali hlavně golmani.
59:40'
Noesen krásným blokem kazí šance na vyrovnání, když si klekl do projektilu Taneva.
59:25'
Oddechový čas pro domácí.
59:25'
Noesen se zmocnil před bránou vlastního klubu puku a pálil přes celé hřiště na bráno, střela míjí bránu jen o kousek a tak nemůže následovat nic jiného, než zakázané uvolnění.
58:55'
Brankář hostí opět odvolán.
58:35'
Markström je zpět v brankovišti, neboť se hra odehrává u středového kruhu.
58:29'
Brankář hostí odvolán,
57:20'
Eriksson se ocitl sám před Schneiderem, kterého chtěl překonat střelou z backhandu, to se mu však nepovedlo, protože si Schneider vyjel ze brankoviště a zhatil jeho pokus o vyrovnání.
56:20'
Canucks moc dobře ví, že tohle je ten čas, kdy nutně potřebují dát gól. Je to poznat i na jejich herním projevu, který je velmi zbrklý a nepřesný.
56:20'
Na puku jsou hosté, kteří se všemi možnými způsoby snaží o vyrovnání. Devils na ně ale čekají ve svém obranném pásmu, kde jim okamžitě puk seberou, nebo se hráči Canucks dostanou do ofsajdu, jak se stalo právě teď a následovala komerční přestávka.
55:00'
Vynikající Gibbons. Bratři Sedinové prchali v protiútoku dva na jednoho pouze přihlíželi, jak si s němi poradil osamocený bránící Gibbons.
54:39'
54:01'
Hischier se pokusil o kombinaci se Zajacem, který po střele švihem z pravého kruhu ohrozil bránu Markströma.
53:15'
Gaunce v oslabení viděl příležitost a volné místo na útok a tak se pokusil o změnu skóre střelou z nápřahu od modré, kterou ale lapil pozorný Schneider.
52:20'
Hosté se okamžitě osvobozují a následně precizně napadají rozehrávku domácích na jejich polovině hřiště.
52:17'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Henrik Sedin – 2 min., hákování).
52:00'
Bratři Sedinové znovu zlobili brankáře Devils, který měl plné ruce práce aby střely odvrátil.
50:37'
Vancouver právě vstřelil branku!
Bratr na bratra. Takhle přesně vypadala souhra Henrika na Daniela, který přesně našel střelce krásné branky, kterým je BO HORVAT, který si najel před brankáře a střelou švihem pod břevno překonává Schneidera.
50:20'
Tohle je velká šance pro Vancouver aby zvrátili porážku v dnešním zápase, ve kterém zaostávají za domácím, výborně hrajícím celkem.
50:20'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (John Moore – 2 min., sekání).
49:40'
Zacha se snažil procpat před Huttona, ale to se mu nepovedlo a Cannucks útočí.
49:00'
Hra je teď přerušena kvůli uklízení krve z ledu. Na střídačce probíhá ošetřování a šití nosu Wooda.
49:00'
Wood byl za bránou Canucks velmi tvrdě hitován hokejkou Del Zotta. Je zřejmě velmi otřesen a krvácí z nosu a okolí. Tady se mělo vylučovat, rozhodčí stál přímo vedle incidentu.
48:46'
Bryan Boyle nepřesnou přihrávkou vyhodil pouze na zakázané uvolnění.
48:00'
Hall špatně nahrál v protiútoku Greenovi a tak můžou zkusit zaútočit hosté.
47:30'
Ve své přesilové hře si Canucks vypracovali 4 střely na bránu. Všechny je ale zastavil dnes vynikající Schneider.
47:30'
A máme tu další komerční přestávku.
47:10'
Canucks poprvé vystřelili v přesilovce, Schneider ale svůj tým podržel a nepřistoupil na změnu skóre v neprospěch domácích.
45:35'
Domácím se daří odvracet přihrávky, které můžou vést ke střele z první a hrozí z nich gól. Dokonce dnes výborně hrající Gibbons vycítil šanci na zaútočení v oslabení. Útočící nálada ho rychle přešla, když musel pospíchat do svého pásma po odebrání puku.
45:30'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (John Moore – 2 min., podražení).
44:23'
Hischier se prokličkoval mezi třemi obránci ! Ale dostal se až příliš před bránu a tak musel zajet za bránu s pukem, kde jej o něj obral Edler.
44:10'
Hra je teď velmi rozkouskovaná a vhazování střídá další vhazování.
43:55'
Devils ukazují, proč v tomto dokázali vsítit víc branek a vedou. Hrají jednoduše a velmi chytře a Canucks do ničeho nepouští.
43:34'
Markström se předvedl dalším zajímavým zákrokem, když vychytal Henriqueho, který pálil z mezikruží.
43:04'
Zacha vyslal propagační střelu nad bránu Markströma, takže z jeho zajímavě vypadající šance nic není.
42:43'
Stále jsme neslyšeli od úvodního buly hvizd rozhodčího.
41:48'
Gibbons se snažil utrhnout od svého obránce a přihrát do prostoru mezi kruhy. Přihrávku mu však zblokoval výborně postavený obránce.
40:42'
Santini za bránou vybojoval puk a chtěl ho ihned nabídnout do protiútoku. Nápad se ukázal jako zbytečná ztráta puku a tak teď operují s pukem hráči z kanadského Vancouveru.
40:06'
Hall uspěl na buly a tak se Devils můžou hned hnát do útoku.
2 trestných minut.
Podíváme se na statistiky po druhé třetině.
Máme za sebou druhou třetinu, která nám přinesla již vytoužené branky a rovnou čtyři. Tuto třetinu ovládl domácí tým, tedy New Jersey Devils, kteří soupeři nedali ani kousek ledu zadarmo. Nejhezčí moment druhé třetiny byl bezpochyby gól Bryana Boylea, který je patronem dnešního zápasu v projektu Hockey Fights Cancer, neboť trpí leukémií.
40:00'
39:40'
Po tomto velkém hitu na mladíčka jsme nemohli čekat nic jiného, než potyčku u střídaček. Vylučovat se ale nebude.
39:34'
Hall čistě sestřelil Boesera, který je, jak již víme, králem bodování hostí.
38:54'
Pomalu nám probíhá poslední minuta druhé třetiny a zdá se, že se třetina pouze dohraje do konce.
38:01'
Pouliot by rád pálil na bránu. Nedaří se mu to díky vynikající poziční hře Zachy !
36:53'
Vanek se snažil ukrýt střelu za nohy bránícího hráče domácích, ale to se mu nepovedlo a tak jeho střela neměla rychlost a Schneider ji vyráží.
36:12'
Taylor Hall se v dnešním utkání podílel na všech dosavadních gólech Devils !
35:48'
Devils právě vstřelili branku!
Do samostatného úniku se dostal Hall, který málem překonal Markströma, který se mu do střely náramně položil. Nepočítal však s dorážkou DAMONA SEVERSONA, který puk dorazil do poloodkryté klece. Asistence: Taylor Hall.
35:15'
Gibbons znovu vyhodil a zdá se, že z tohoto oslabení Devils odejdou domácí jako štasnější.
34:10'
Domácím se daří vyhazovat puky a získat více času na odpočinek. Canucks se následně dostali do ofsajdu, který byl posouzen jako úmyslný. vhazovat se bude v pásmu Canucks.
33:56'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Nico Hischier – 2 min., podražení).
32:33'
Pouliot si teď u mantinelu sjednal respekt hráčů Devils a vybojoval puk po tvrdém hitu na Gibbonse.
32:08'
Devils jsou na puku a kontrolují hru ve středu hřiště.
30:17'
Tak to je paráda! V celé aréně není nikdo, kdo by neměl husí kůži. Gól totiž vstřelil speciální hráč dnešního zápasu. BRYAN BOYLE, který dnes v rozhovoru řekl, že by si přál gól při dnešním zápase. Butcher výbornou kličkou obehrál obránce a naservíroval Boyleovi puk do poloprázdné brány. Asistence: Butcher, Hall
29:55'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Sam Gagner – 2 min., podražení).
29:54'
Hischier si teď udělal z obránců dobrý den a vysloužil si za to vyloučení.
28:40'
Noeson ztratil v útočném pásmu puk a tak se mohl Horvat vydat do útoku. Horvat se snažil zakončit, ale střelu si nepřipravil a tak Schneider pouze vyráží beze známky nebezpečí.
27:52'
Vanek vyslal propagační střelu na Schneidera, který střelu o tyč vyrazil za bránu.
27:10'
Zacha se dostal do veliké šance. Opět ho ale vychytal dnes zatím vynikající Markström.
26:45'
Nyní už jsou na puku zase Devils a drží svého soupeře pod zámkem.
25:36'
Henrik Sedin poslal do brankoviště svižnou přihrávku, která našla DANELA SEDINA, od kterého se puk odrazil za záda Schneidera. Asistence: Henrik Sedin.
25:11'
Devils se zmohli pouze na zakázané uvolnění.
25:10'
Canucks momentálně drží svého soupeře pod tlaem a snaží se vyrovnat
25:00'
Horvat se snažil backhandem prostřelit Schneidera, to se mu však nepovedlo a hra pokračuje dál
24:00'
TAYLOR HALL obdržel od svého parťáka Johna Moorea skvělou přihrávku a nedělalo mu problém zasadit puk pod pravou "šibenici". Asistence: John Moore, Nico Hischier.
21:40'
Přesilovka se domácím vůbec nepovedla. Cannucks jsou v plném počtu.
Pojďme zabrousit do statistik.
Přesilová hra v závěru první třetiny branku zatím nepřinesla. Hokej v první třetině byl velmi bojovný, ale zároveň velmi nepřesný. Největší šanci měl na svém backhandu Pavel Zacha, který mohl udělat radost všem fanouškům Devils. Jeho pokus se štěstím zastavil zatím výborný Markström. Oba týmy mají o přestávce ve svých šatnách možnost prodiskutovat taktiku a doufat, že ve druhé třetině přinese jejich hra konečně nějaký gól. Druhá třetina začne přibližně v 02:07.
20:00'
18:50'
Hráči Devils se marně snaží dostat puk za záda výborného Markströma.
18:47'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Alexander Edler – 2 min., hrubost).
18:41'
Puk zmizel za mantinelem, ke kterému se okamžitě seběhl hlouček fanoušků. Tak můžou všechny čtyři formace vydechnout.
18:05'
zbývají nám poslední dvě minutky z první třetiny a hráči Canucks se nikam moc netlačí a spíš čekají na iniciativu domácích.
16:46'
Hra se přelévá z jedné strany na druhou a je doprovázena mnoha nepřesnostmi. Lovejoy se snažil od modré poslat puk za záda Markströma. Střela byla však slabá a tak se brankář hostí pouze protáhl.
15:15'
Ttři na jednoho jeli hráči Canucks. Horvat však vzal celou akci na sebe a snažil se prostřelit Schneidera. To se mu však nepovedlo a tak si Schneider připisuje další zákrok.
15:10'
Hischier byl momentálně tvrdě atakován u mantinelu a s velkou námahou se zvedal z ledu.
15:00'
Nyní to však H. Sedin odčinil! Perfektní nahravkou backhandem z otočky přihrál do jízdy rozjetému Tanevovi, který nadělal Schneiderovi mnoho starostí.
14:17'
H Sedin teď několikrát pokazil rozehrávku a tak se hra odehráva u středového kruhu.
14:10'
Máme tu další komerční přestávku po rychlém útoku jedním z hráčů Devils, kterého do protiútoku vyzval brilantní přihrávkou Del Zotto. Z protiútoku však nebylo nic, protože Markström ukázal, že se na brankové čáře umí roztáhnout a střelu zblokoval.
12:46'
Bratt se doslova rval o puk. Jeho úsilí se mu však vyplatilo a tak mohli jít hráči Devils do protiútoku. Protiútok však překazila špatná přihrávka Bratta.
11:48'
Boeserovi se konečně podařilo zavést puk do útočného pásma Canucks, ale následná střela Horvata neohrozila branku domácích.
11:05'
Devils zatím hrají velice v klidu. Soupeře do ničeho velkého nepustili a když ano, tak střela Canucks byla velmi nepřesná, nebo neměl Schneider se střelou moc práce.
10:13'
Zacha vybojoval puk, který přihrál obránci na modrou čáru, který mu puk vrátil zpět na hůl a on se ocitl ve velice nebezpečné šanci, kterou ale backhandem neproměnil. Markström jeho střelu chytá.
09:45'
Pouliot pálil prakticky bez přípravy na bránu. Jelikož měl před sebou bránícího Zachu, tak z jeho střely nebylo vůbec nic. Zblokovaná střela vyletěla ze hřiště a my se dočkali další komerční přestávkyl
08:28'
Bratt zavezl puk do útočného pásma domácích. S ním ale nepřijel žádný z jeho spoluhráčů, neboť všichni střídali. Šanci mu teda zhatil jeden z obránců Canucks
07:25'
Devils pomalu zavírají hosty v jejich obranném pásmu. Zajac z nulového úhlu pálil na Markströma, ten se ale nenechal nachytat a zajistil si svou tyč.
07:10'
Zatím jsme viděli hokej, který byl plný nepřesností a žádných vyložených šancí. Věřím že se to za chvíli změní.
07:10'
Špatná rozehrávka jednoho z obránců Devils vedla k dalšímu zakázanému uvolnění, které je doprovázeno komerční přestávkou.
06:52'
Canucks se nedaří dostat do pásma domácích. Každý jejich pokus likvidují pozorní obránci z New Jersey.
05:46'
Trenér hostí Travis Green bude mít o přestávce svým svěřencům určitě co vytknout, již několikátá přihrávka byla odebrána a hrozilo nebezpečí obdržení branky.
04:58'
Zajac vybojoval pro svůj důležité buly. Následný rychlý protiútok dokázala obrana hostí odvrátit a tak se znovu hra přesouvá do obranného pásma Devils.
04:57'
Devils se teď po špatné rozehrávce vystavují zakázanému uvolnění.
03:47'
Devils se opět podařilo vystihnout nepřesnou přihrávku jednoho z obránců Canucks. Puk se odrazil k volnému Hallovi, kterému střela vůbec nesedla a tak pouze přestřeluje.
03:17'
Daniel Sedin slabou střelou pouze pomohl rozchytat Schneidera.
02:10'
Devils jsou zatím velmi důrazní a vyplácí se jim to. Ve velmi krátkém úseku se jim podařilo několikrát odebrat soupeři puk a vystřelit na bránu. Zatím bez gólu.
01:23'
Henrique se snažil překvapit zatím pozorného Markströma, ten ale jeho střelu, která neměla razanci vyráží na tyč.
00:53'
Stafford svou první střelou na bránu prověřil Markströma. Ten ale bez potíží chytá.
00:30'
Vancouver vyhrál úvodní vhazování a drží se na puku a postupně přechází do útoku.
00:01'
Právě Bryan Boyle z New Jersey Devils si dnes odbyde svoji premiéru.
Stále čekáme na úvodní buly, které bude následovat za pár chvil.
Momentálně probíhá slavnostní uvítání hráčů na ledové ploše. Následně přijde sám Bryan Boyle se svojí rodinou a vhodí čestné buly.
Dnešní zápas se nese již v tradičním duchu Hockey Fights Cancer. Hráči dnes budou bojovat za 32. letého centra Bryana Boylea, kterému lékaři diagnostikovali leukémii. Hráč vynechal kvůli leukémii v téhle sezóně již 10 zápasů.
Oba týmy již nastoupily na ledovou plochu a hra za pár minut začne.

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – A. Greene (C), Santini, J. Moore, Severson, Butcher, Lovejoy – Hall (A), Zajac (A), Bratt – Henrique, Hischier, Gibbons – Zacha, Coleman, Noesen – Wood, Boyle, Stafford.

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Edler, D. Pouliot, Del Zotto, Ch. Tanev (A), B. Hutton, Stecher – Bärtschi, Horvat, Boeser – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Virtanen – B. Gaunce, B. Sutter, Gagner – Vanek, M. Granlund, Eriksson.

Rozhodčí: Dean Morton, Brian Pochmara – Ryan Daisy, Michel Cormier.
Vzájemná utkání
Oba dva týmy se potkaly na začátku listopadu, kde domácí Vancouver nedokázal vsítit hostům z USA ani jednu branku a prohrál po gólech Jimmyho Hayese a Drew Stafforda 2:0. Nyní budou mít hosté možnost oplatit Devils nepříjemnou porážku.

2.11.2017 Vancouver Canucks – New Jersey Devils 0:2
16.1.2017 Vancouver Canucks – New Jersey Devils 1:2pp
7.12.2016 New Jersey Devils – Vancouver Canucks 3:2
23.11.2015 Vancouver Canucks – New Jersey Devils 2:3
New Jersey Devils
Když zabrousíme do tabulek Východní a Západní konference, zjistíme, že tým Devils se nachází na 4. příčce východní konference. Po 21. zápasech mají na svém kontě již 28 bodů za osm výher v základní hrací době a čtyři v prodloužení. V Metropolitní divizi jsou Ďáblové na druhé příčce za Columbusem, na ten ztrácí pouze jediný bod. Na druhé straně mají náskok dvou bodů před Ostrovany z New Yorku. Z posledních čtyř utkání vyšli Devils vítězně pouze jednou, a to proti Minnesotě.

Čeští hráči :
Za tým New Jersey Devil může v sobotním zápase nastoupit dvacetiletý Pavel Zacha (2+3)

Lídr kanadského bodování týmu
Šestadvacetiletý Taylor Hall vede produktivitu New Jersey. V této sezóně dokázal šestkrát skórovat a patnáctkrát asistovat.

Naděje NHL
K oběma týmům byla Draft Lotery velmi shovívavá a nadělila jim velmi zajímavá místa v tabulce. Lépe se umístili Devils, na které padla velmi příjemná povinnost – Být začínajícím týmem Draftu 2017. New Jersey Devils si v prvním kole vybrali jedničku draftu a nebyl to nikdo jiný, než Nico Hischier, který si již ve své první sezóně v NHL připsal 3 branky a 12 asistencí.

Poslední utkání
23.11. New Jersey Devils – Boston Bruins 2:3pp
21.11. Minnesota Wild – New Jersey Devils 3:4pp
18.11. Winnipeg Jets – New Jersey Devils 5:2
17.11. Toronto Maple Leafs – New Jersey Devils 1:0pp
Dobrý večer. Vítám všechny příznivce kvalitního hokeje. Dnes je před námi zcela jistě pořádná podívaná, narazí na sebe týmy New Jersey Devils a tým Vancouver Canucks . Utkání začíná v 1:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.