NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Edmonton : Toronto - 1. prosince 2017   03:00

Edmonton
Edmonton
12:37' Letestu (Khaira, Kassian) • 26:38' Kassian (Khaira, Letestu) • 37:32' McDavid (Russell, Nurse) • 43:00' Russell (Nurse, Letestu)
4:6
(1:3, 2:1, 1:2)
Toronto
Toronto
02:15' Matthews  (W. Nylander, Gardiner) • 05:55' D. Moore   • 13:06' M. Martin  (D. Moore, W. Nylander) • 38:29' W. Nylander  (Gardiner, Matthews) • 58:55' Marleau   • 59:59' Kadri
Edmonton
Brossoit (Ellis) – Nurse, Klefbom, Benning, Auvitu, Russell, Gryba – Lucic, McDavid, Puljujärvi – Maroon, Nugent-Hopkins, Slepyšev – Caggiula, Draisaitl, R. Strome – Khaira, Letestu, Kassian.

Roman Polák (TOR) 0+0,4 střely, čas na ledě 14:25
Hostující celek vyhrává tento zápas. Dlouhou dobu platil nerozhodný stav 4:4, v samotném závěru třetí třetiny se dvakrát prosadilo Toronto, které tak vyhrává tento zápas v základní hrací době 6:4.
59:59'
Toronto právě vstřelilo branku!
Hostující celek tento zápas vyhraje, přes celé kluziště se do prázdné branky trefuje NAZEM KADRI. Bez asistence.
59:47'
Už se pravděpodobně nic nestane.
59:20'
Mnoho času Edmonton už nemá, odvolal brankáře.
58:55'
Laurent Brossoit dokázal první střelu vyrazit, puk se odrazil k volnému hráči, tím byl PATRICK MERLEAU, který rychle poslal puk mezi betony.
58:30'
Frederik Andersen musel za svou branku, odkud rozehrával kotouč. Následně se jeho spoluhráč Patrick Marleau dostal do šance, jeho ránu vyrazil Laurent Brossoit.
58:10'
Ozývají se domácí fanoušci, kteří ženou své oblíbence vpřed.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:30'
Sleduje rychlý závěr zápasu, ani jeden tým totiž do prodloužení nechce.
57:14'
Z pravého kruhu zakončoval Morgan Rielly. Jeho rána končí ale mimo branku, gólman zasahovat nemusel.
56:44'
Frederik Andersen kryje kotouč, který vyslal z dobré pozice Milan Lucic.
56:07'
Drake Caggiula dostal kotouč do útočného pásma, ale rychle o něj přišel.
55:35'
Stav zápasu je vyrovnaný a mnoho času už ve třetí třetině nezbývá.
54:35'
Anton Slepyšev vypálil, ale jeho rána byla zablokovaná.
54:28'
Vhazovalo se před brankou Toronta, domácí hokejisté se dostali k puku, a tak mohou něco vymyslet.
53:49'
Frederik Andersen kryje pokus, který z horní hranice kruhu vypálil Jesse Puljujärvi.
52:52'
Znovu to byl Matt Martin, kdo zakončoval, ale ani tentokrát přesněji netrefil prostor vymezený třemi tyčemi.
52:29'
Z bezprostřední blízkosti vypálil Martin, ale branku minul.
51:56'
Anton Slepyšev se propracoval do střelecké pozice, s jeho ránou si brankář Toronta snadno poradil.
51:00'
Mnoho šancí momentálně k vidění není.
50:33'
Od modré čáry to zkoušel Jesse Puljujärvi. Jeho pokus nebyl špatný, ale brankáře prostřelit nedokázal.
50:05'
Z pravého kruhu vypálil Ryan Strome, jeho pokus ale byl hodně nepřesný.
49:37'
Andreas Borgman vypálil od modré čáry, jeho pokus zablokoval mimo Zack Kassian.
49:29'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
47:32'
Connor Brown výborně před brankou tečoval kotouč, ale gólman Laurent Brossoit si dokázal s těžkou střelou poradit.
47:15'
Darnell Nurse to zkoušel od modré čáry, ale branku trefit přesněji nedokázal.
46:43'
Laurent Brossoit znovu zastavuje hru, tentokrát na jeho z kruhu vypálil Patrick Marleau. Hostující hráč s číslem dvanáct ale neuspěl. Nicméně vybojoval buly v útočném pásmu.
46:19'
Po hře vysokou holí je hra přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu na polovině Oilers.
46:07'
Laurent Brossoit si dokázal poradit se střelou z bezprostřední blízkosti, dobře zakončoval Auston Matthews.
45:42'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
45:14'
Od modré zakončoval Jake Gardiner. Jeho projektil zablokoval Jujhar Khaira.
44:45'
Nyní se od modré čáry ke střele odhodlal James van Riemsdyk, jeho pokus končí mimo branku.
43:17'
Ryan Nugent-Hopkins vypálil z kruhu a jeho pokus zablokoval obětavě hrající Morgan Rielly.
43:00'
Edmonton právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno, tři minuty po začátku třetí třetiny se prosazuje střelou od modré čáry KRIS RUSSELL. Asistence: Darnell Nurse a Mark Letestu.
42:01'
Frederik Andersen si poradil s nahozením od modré čáry, jeho pozornost vyzkoušel Matt Benning.
41:56'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou hostujícího celku.
41:32'
Connor McDavid to zkoušel z bezprostřední blízkosti, ale brankáře Toronta střelou zápěstím nepřekonal.
40:52'
Frederik Andersen kryje puk po střele Lucice. Vhazovat se bude před brankou Toronta.
40:24'
Leo Komarov se jako první hráč ve třetí třetině propracoval ke střele, brankáře ale prostřelit nedokázal.
40:01'
Edmonton dokázal díky trpělivé hře ve druhé třetině vyrovnat, pak ale hrál oslabení, ve kterém inkasoval. Přesilovku proměnil William Nylander, který je autorem zatím rozdílové branky.
40:00'
39:42'
Od modré vypálil Jesse Puljujärvi, jehož pokus kryje brankář Frederik Andersen. Mnoho času už z prostřední třetiny nezbývá.
39:16'
Oscar Klefbom dobře vypálil, jeho pokus kryje hostující gólman. Vhazovat se bude před brankou Toronta.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:45'
Vhazuje se ve středním pásmu, puk mají pod kontrolou domácí.
38:29'
Gól v přesilovce, a tak si hosté berou vedení zpět, tvrdou ránou se prosazuje z horní hranice kruhu pod horní tyčku WILLIAM NYLANDER. Asistence: Jake Gardiner a Auston Matthews.
38:22'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Eric Gryba – 2 min., vražení na hrazení).
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, stav zápasu je nyní vyrovnaný.
37:32'
A je vyrovnáno, domácí celek dokázal vymazat dvoubrankový deficit, který si přinesl do druhé třetiny. Nyní se z předbrankového prostoru přesnou tečí prosazuje dnes aktivně hrající CONNOR MCDAVID. Asistence: Kris Russell a Darnell Nurse.
37:29'
Darnell Nurse se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus zablokoval obránce Ron Hainsey.
37:10'
Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Edmontonu.
36:34'
Frederik Andersen drží puk po střele Maroona.
36:19'
Ryan Nugent-Hopkins byl zaparkovaný před brankou, tečoval kotouč ale mimo branku.
35:51'
Drake Caggiula se probojoval ke střele zápěstím z předbrankového prostoru, brankář Toronta byl pozorný.
35:22'
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, domácí celek dokázal snížit na rozdíl jediné branky, a tak je dál aktivní.
35:09'
Laurent Brossoit přerušuje hru, puk kryje domácí maskovaný muž.
35:02'
Laurent Brossoit si nadvakrát poradil se šancemi hostů. Nejprve vyrazil střele Marleaua, a pak si poradil i s dorážkou Rona Hainseyho.
34:27'
Darnell Nurse neměl komu přihrát, a tak se rozhodl pro zakončení, se kterým si dokázal brankář poradit.
33:44'
32:37'
Z podobné pozice nyní zakončoval Oscar Klefbom. I jeho pokus kryje brankář Maple Leafs.
32:28'
Od modré nahazoval Matt Benning a puk raději drží gólman Toronta, bude se vhazovat před jeho brankou.
31:58'
Z dobré pozice nyní vypálil domácí Mark Letestu, jehož pokus kryje pohotově Frederik Andersen.
31:44'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Roman Polák – 2 min., hákování).
31:05'
Až nyní se Edmonton dostal do lepší střelecké pozice. Od modré čáry vypálil dobře Jujhar Khaira. Jeho tvrdou ránu tak tak zastavil hostující gólman.
30:49'
Hosté v plném počtu. Roman Polák se vrací do hry.
30:14'
Matt Benning to zkoušel od modré čáry, ale neuspěl.
30:01'
Přesilovku hraje Edmonton a zatím se nemůže dostat do vyložené střelecké pozice.
29:41'
Píská se zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat před brankou Edmontonu.
29:03'
V přesilovce se ke střele dostal Ryan Strome, jehož střelecký pokus končí nad brankou. Gólman zasahovat nemusel.
28:49'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Roman Polák – 2 min., nedovolené bránění).
28:19'
Darnell Nurse vypálil z bezprostřední blízkosti, jeho pokus zablokoval obránce soupeře.
27:43'
Od modré čáry se napřáhl Nikita Zajcev. Jeho povedenou ránu kryje Laurent Brossoit.
26:38'
Domácí celek se nyní dokázal prosadit. Po krásné rychlé kombinaci se prosazuje ZACK KASSIAN, který překonal brankáře Toronta. Asistence: Jujhar Khaira a Mark Letestu.
26:07'
Dominic Moore se probojoval do dobré střelecké pozice, s jeho tvrdou střelou si domácí brankář poradil.
24:31'
Frederik Andersen vyrazil puk po střele Russella před sebe, a pak už se o zbytek postarali obránci.
24:00'
Další zablokovaný střelecký pokus, Eric Gryba trefil jen Krise Russella.
23:51'
Jesse Puljujärvi se propracoval do střelecké pozice, jeho povedenou ránu ale dokázal zablokoval Nikita Zajcev.
22:44'
Eric Gryba se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus od modré čáry kryje Laurent Brossoit.
22:22'
Frederik Andersen kryje kotouč po střele od modré čáry, ke které se dostal Milan Lucic. Domácí útočník nedokázal vstřelit kontaktní branku.
22:04'
Leo Komarov z dobré střelecké pozice minul branku, jeho pokus z mezikruží končí nad brankou.
21:42'
Znovu je přerušená hra. Edmonton se musí bránit tlaku soupeře. Andreas Borgman vyslal na domácí bránu dobrou ránu, se kterou si tak tak poradil gólman Laurent Brossoit.
21:00'
Další práce pro domácího brankáře, tentokrát si poradil s pokusem Connora Browna od modré čáry.
20:32'
Nazem Kadri vypálil z dobré pozice, jeho pokus kryje gólman Laurent Brossoit.
20:01'
Po první třetině vede hostující celek o dva góly. Toronto z šestnácti střel proměnilo tři, domácí naopak ze třinácti jen jednu. Hosté proměnili zatím jedinou přesilovou hru, kterou jsme dnes viděli.
20:00'
19:46'
Laurent Brossoit si poradil s pokusem Morgana Riellyho.
18:40'
Roman Polák vypálil od modré čáry, jeho pokus kryje gólman Laurent Brossoit.
18:23'
Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude minutu a půl před koncem první třetiny před brankou Toronta.
17:58'
Z horní hranice kruhu vypálil Oscar Klefbom. Puk ale získal před brankou stojící Leo Komarov.
17:23'
Connor McDavid vypálil z dobré pozice, jeho ránu kryje hostující gólman.
17:05'
Auston Matthews se propracoval do zakončení, jeho pokus zablokoval Anton Slepyšev.
16:57'
Z levého kruhu zakončoval Connor Brown. Tvrdá rána končí malý kousek mimo branku.
16:15'
Do střelecké pozice se dostal Jake Gardiner, s jehož pokusem si domácí brankář poradil.
15:44'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Matt Martin – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Zack Kassian – 5 min., bitka).
15:44'
Jujhar Khaira tečoval nepřesně kotouč před brankou.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze první třetiny, domácí celek je horším týmem, více ze hry mají hosté.
14:18'
Hra je přerušena, komerční přestávka.
13:51'
Auston Matthews vypálil z dobré pozice před brankou, jeho pohotové zakončení kryje Kris Russell.
13:06'
Hosté se rychle berou dvoubrankový náskok zpět. Po bleskové akci a krásné kombinaci se střelou do odkryté části branky prosazuje nikým nehlídaný MATT MARTIN. Asistence: Dominic Moore a William Nylander.
12:37'
Gólu se dočkali také domácí hokejisté. Po chybě hostů se k puku dostal Jujhar Khaira, který rychle našel MARKA LETESTUA, který ránou z první z předbrankového prostoru prostřelil brankáře. Asistence: Jujhar Khaira a Zack Kassian.
12:16'
Drake Caggiula se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus zablokoval hostující mladík Auston Matthews.
11:46'
Sledujeme rychlou pasáž hry, která mnoho velkých šancí nenabízí.
11:29'
Frederik Andersen si nyní dokázal poradit s pokusem, který vyslal Leon Draisaitl.
11:20'
Hra je znovu přerušena.
11:07'
Laurent Brossoit přerušuje hru, komerční přestávka.
10:36'
Jake Gardiner znovu zakončoval, střelecký pokus zablokoval domácí Matt Benning.
10:26'
Zach Hyman dobře vypálil, jeho ránu kryje domácí brankář, která si následně poradil i s pokusem Gardinera.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině.
09:47'
Oscar Klefbom dobře zakončoval, jeho ránu zablokoval hostující Leo Komarov.
09:20'
Ze středního pásma to zkoušel Darnell Nurse, s jehož pokusem neměl brankář Frederik Andersen mnoho práce.
08:51'
Toronto se dostalo do útočného pásma, ale zakončit se mu nepodařilo.
08:11'
Jake Gardiner se dvakrát dostal do zakončení z bezprostřední blízkosti. První jeho střelu zablokoval Yohann Auvitu, druhou pak Drake Caggiula.
07:30'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí k vidění není.
06:31'
Z podobné pozice Ryan Nugent-Hopkins minul branku a s následným pokusem Maroona si poradil brankář Maple Leafs.
06:15'
Patrick Maroon tečoval kotouč ještě před brankou Toronta, ale puk končí mimo prostor vyznačený třemi tyčemi.
06:00'
Komerční přestávka.
05:55'
Hostující celek přidává další branku. Po chybě domácí obrany se k puku dostal DOMINIC MOORE, který dokázal střelou z kruhu překonat brankáře Brossoita. Bez asistence.
05:55'
Hostující celek je jednoznačně aktivnější.
05:05'
Domácí brankář likviduje další střelecký pokus, tentokrát to z pravé strany zkoušel James van Riemsdyk.
04:56'
Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.
04:19'
Laurent Brossoit musel být znovu pozor, tentokrát jeho pozornost vyzkoušel Ron Hainsey.
03:56'
Connor Brown se dostal z bezprostřední blízkosti, znovu jeho pokus kryje domácí brankář.
03:50'
Laurent Brossoit kryje puk do střele z mezikruží, kterou se prezentoval Patrick Marleau, dlouholetý hráč San Jose nyní ve službách Toronta.
03:10'
Milan Lucic střelou příklepem donutil brankáře Frederika Andersena k zákroku. Hostující brankář přerušuje hru.
02:15'
Hostující celek využil přesilovku a dostává se do vedení. Na konci pěkné a rychlé kombinace stál obránci zapomenutý AUSTON MATTHEWS, který snadno zakončoval do odkryté branky, gólman se nestihl přesunout. Asistence: William Nylander a Jake Gardiner.
01:34'
Z kruhu zakončoval James van Riemsdyk. Jeho pokus končí ale mimo branku, gólman zasahovat nemusel.
01:22'
Frederik Andersen kryje střelecký pokus, který vyslal zkušený Kris Russell.
01:05'
Přesilovku hraje Toronto, které se ale nemůže propracovat stabilněji do útočného pásma.
00:54'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Darnell Nurse – 2 min., hákování).
00:01'

Edmonton Oilers: Brossoit (Ellis) – Nurse, A. Larsson, Klefbom, Benning, Auvitu, Russell – Lucic, McDavid, Puljujärvi – Maroon, Nugent-Hopkins, Slepyšev – Caggiula, Draisaitl, R. Strome – Khaira, Letestu, Kassian.

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Rielly, Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Borgman, R. Polák – Hyman, Matthews, Marner – Marleau, Bozak, Co. Brown – J. van Riemsdyk, Kadri, Komarov – M. Martin, D. Moore, W. Nylander..
Edmonton Oilers odehrál 25 zápasů s bilancí 6-4-2-13 a získalo 22 bodů. V tabulce Západní konference je na předposlední pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Detroitem Red Wings 6:2, Bostonem Bruins 4:2 a a Arizonou Coyotes 3:2 v prodloužení. Tým nestačil na St. Louis Blues 3:8 a Buffalo Sabres 1:3.
Toronto Maple Leafs odehrálo 26 zápasů s bilancí 11-5-1-9 a vybojovalo 33 bodů. V tabulce Východní konference je na třetí pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo dva zápasy. Poradilo si s Carolinou Hurricanes 5:4 a Calgary Flames 4:1. Tým nestačil na Arizonu Coyotes 1:4, Floridu Panthers 1:2 v nájezdech a Washington Capitals 4:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Edmonton Oilers a Toronto Maple Leafs.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.