NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Buffalo - 7. ledna 2018   19:10

Flyers
Flyers
23:42' Gostisbehere (Konecny) • 27:17' Couturier (Giroux, Voráček) • 58:45' Couturier  • 59:28' Provorov
4:1
(0:0, 2:1, 2:0)
Buffalo
Buffalo
21:50' R. O'Reilly  (Eichel)
Flyers
Neuvirth (Elliott) – Provorov, Gostisbehere, Hägg, MacDonald, Manning, Gudas – Giroux (C), Couturier, Konecny – M. Raffl, Filppula (A), Voráček – Weal, Patrick, Simmonds (A) – Goulbourne, Laughton, Weise.
St. Laurent, Kozari – Shewchyk, Murray
Wells Fargo Center, Philadelphia
Buffalo
Lehner (Ch. Johnson) – Scandella, Ristolainen, Gorges, Bogosian (A), Beaulieu, McCabe – E. Kane, R. O'Reilly, Okposo (A) – Girgensons, Eichel (A), S. Reinhart – S. Wilson, Rodrigues, Pominville – Jo. Larsson, Josefson, Nolan.

3. Ryan O´Reilly (BUF) 1+0
Stejně jako včera, tak i dnes vítězí Philadelphia na svém ledě. Dnes se jedná o vydřené vítězství proti slabému Buffalu. Ve třetí třetině se domácí celek hodně zatáhl a spoléhal se spíše na brejky. Avšak nedá se říci, že by Šavle měly nějaký drtivý tlak...Tohle utkání nebylo zrovna dvakrát záživné z pohledu nezaujatého diváka. Jakub Voráček se opět prezentoval velice dobrým výkonem a ukazuje, že to je asi nejlepší český hráč současnosti.
59:28'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Jenže hosté se k žádnému tlaku nedostali. Hrálo se víceméně pouze v útočné třetině Flyers až IVAN PROVOROV poslal kotouč ze středu do prázdné branky, když Eichel tečoval hrací předmět rukou.
59:10'
Ještě jednou odjel Lehner na střídačku.
58:53'
Buffalo je na ledě s Eichelem a ihned nahodilo puk do pásma.
58:45'
Oddechový čas pro hosty.
58:45'
Stejně jako včera proti St. Louis, tak i dnes se prosazuje SEAN COUTURIER do prázdní branky, když se na pravé straně zbavil Ristolainena a snadno trefil ze středu hřiště opuštěnou klec soupeře.
58:27'
Couturier byl na hrotu obrany proti Ristolainenovi, na pravém kruhu zase čekal Kane.
58:10'
Hosté hrají powerplay.
57:50'
Konecny na sobě na pravé straně měl protihráče a nikdo z domácích hráčů poté nevypálil na Lehnera.
57:21'
Lehner zastavil kotouč pro Scandellu, který zavezl puk po pravé straně do pásma, kde trápil domácí obranu Kane.
56:52'
Laughton oslovil na pravé straně Simmondse, posléze se hra přesunula před Lehnera, kde svedli souboj Weal a Eichel.
56:22'
Filppula jel sám na Lehnera, ale svůj bekhendový blafák dotáhl pouze do levého betonu brankáře.
56:01'
Filppula s Rafflem tvořili hru na pravé straně, načež si odražený kotouč na ose hřiště nenašel Voráček.
55:37'
Nahození domácích sebral Scandella a rozehrával na pravou stranu na Ristolainena.
55:13'
MacDonald nedostal po levé straně kotouč bekhendem pryč z pásma, a tak je pod tlakem Hägg.
55:09'
Icing domácích.
54:51'
Po sérii odrazů nakonec útočil po levé straně v útočném pásmu Reinhart až k zakončení na branku nedošlo.
54:25'
Provorov málem podklouzl z pohledu hry u levé tyče, nakonec rozehrává další akci z vlastní třetiny Pominville proti Girouxovi.
53:57'
Weal spolupracoval na levé straně s Filppulou, ale nikdo z domácích hráčů neprověřil Lehnera.
53:41'
Hosté nesrovnali ani střelou z levé strany od modré čáry vedle zadní tyče.
53:20'
Posléze nahazoval Raffl po levé straně, ale nenašel Voráčka, nýbrž Scandellu.
52:55'
Konecnyho střelu z levého kruhu zablokoval Bogosian a hrát bude hostující celek Reinhartem.
52:33'
Jeden z domácích hráčů pouze odevzdal kotouč za branku Lehnera a odjel střídat.
52:03'
Po dobré práci Beaulieua nahazoval po levém mantinelu Gorges a hrálo se před Neuvirthem.
51:32'
Gudas a Simmonds rozehrávali po pravé straně a po přenesení hry na levý kruh pokračoval Weal.
50:55'
Filppula a Giroux byli zastaveni na levé straně, na kotouči ovšem nadále domácí celek v pásmu soupeře díky Patrickovi.
50:16'
Voráček to zkoušel po pravé straně až Raffl celkem přehrál situaci po křižné nahrávce u levé tyče ještě přihrávkou na zadní tyč.
49:52'
Kane sice vyhrál buly, ale do útoku šla dvojice Konecny – Couturier, přičemž ten druhý zakončoval nepřesně bekhendem u pravé tyče.
49:47'
Provorov možná až clonil Neuvirthovi při střele Bogosiana z pravé strany od modré čáry, jenže kotouč srazil zřejmě mimo tři tyče Larsson.
49:38'
Po souboji Goulbourna na obranné modré čáře skončil útok domácích icingem.
48:55'
Josefson kroužil na pravém kruhu, posléze byl volný na pravé straně na modré čáře Ristolainen, ale kotouč se k němu nedostal.
48:20'
Gudas nahrával na pravou stranu, kde byl připravený Provorov, následně forčekoval Simmonds.
48:00'
Voráček byl součástí rozehrávky po pravé straně, následně Filppula využil Gudase v obranném pásmu.
47:16'
Simmonds chtěl hrát po levé straně, jenže od puku jej odstavil Ristolainen, takže útočit bude hostující celek.
46:36'
Šavle byly na tahu, ale svého krátkého tlaku a souhry v útočném pásmu nevytěžily ani zakončení na Neuvirtha.
46:21'
Eichel se dostal do pásma po pravé straně a poté přišel zákrok lapačkou Neuvirtha proti zakončení od modré čáry v podání Gorgese.
45:52'
Provorov svým nápřahem z levé strany od modré čáry našel u přední tyče beton Lehnera.
44:59'
Manning přihrával na levou stranu, kde byl rozjetý Simmonds a šel do souboje s McCabem, nakonec vypálil od modré čáry již zmiňovaný Manning.
44:48'
MacDonald čekal až domácí vystřídají a poté křížem na levou stranu oslovil Manninga, jenž nahodil kotouč do pásma.
44:00'
Po rozehrávce Hägga neuspěli domácí vinou špatného přechodu do útoku.
43:49'
Lehner je na nohou a bude chytat dál, Jonhson zůstává na střídačce.
43:49'
Hägg z pravého kruhu po křižné nahrávce narval kotouč do přesouvajícího se Lehnera, jehož levé rameno nevypadá vůbec dobře.
43:27'
Giroux měl na svých zádech Eichela při první fázi akce, nakonec se hra dostala do obranného pásma domácích ke Couturierovi.
43:19'
Kane si počkal na nahrávku na levé straně, následně ovšem odehrál Giroux puk na icing.
42:36'
Neuvirth se dotkl kotouče za vlastní brankou hokejkou. Následně byl připravený z pohledu hry u pravé tyče Manning.
42:11'
Nejprve odvedl dobrou práci na pravé straně Weal, posléze pokračoval Patrick, Gudas či Manning.
41:45'
Gudas přihrával na levou stranu, kde byl Weal a také Simmonds, Girgensons se ke kotouči nedostal.
41:40'
Po Wilsonově střele z pravé strany od modré čáry zasáhl lapačkou Neuvirth.
41:35'
A další zakázané uvolnění.
41:28'
Icing Flyers.
41:03'
Voráček uháněl po pravém křídle, od puku se jej snažil odstavit Okposo, což se mu nepovedlo.
40:21'
Gostisbehere poslal puk na levý kruh, kde se Konecny nedostal k zakončení přes beka.
40:01'
Po dvou třetinách vede domácí tým nad tím hostujícím 2:1. Jako první se prosadil O´Rielly tvrdou střelou z levého kruhu pod víko. Následovalo zakončení Gostisbehera ze stejné části hřiště na přední tyč po dobré práci Voráčka. Načež Philadelphia odskočila Couturierem poprvé v utkání do vedení. Prvních deset minut druhé třetiny bylo více pohledných než těch dalších deset.
40:00'
39:52'
Rielly ještě nenahodil kotouč po levém křídle.
39:25'
Voráček se nedostal ke kotouči, jelikož jeho spoluhráč prohrál buly po pravé ruce Lehnera a rozehrávat bude z obranné třetiny Gorges.
39:01'
Gudas se chopil rozehrávky, následně reagoval po pravé straně Konecny a Couturier.
38:41'
Kane a Eichel hráli po levém křídle, nakonec si poradil Neuvirth se zákrokem proti přízemní střele.
38:10'
MacDonald rozehrával za vlastní brankou proti Reihnartovi. Načež hosté zhustili střední pásmo proti Filppulovi na pravém křídle.
37:25'
Simmonds střílel z pravého kruhu přes beka do hrudi Lehnera, nikdo z domácích hráčů posléze nedorážel.
37:17'
Eichel centroval z pravé strany na zadní tyč, kde byl ovšem pohlídaný Reinhart.
36:50'
Konecny napadal rozehrávku hostů. Následně to zkoušel z levé strany z útočného pásma Giroux.
36:22'
Larsson zatopil domácím. Následně z levé strany od modré čáry nezakončoval Beaulieu.
35:47'
Simmonds byl připravený na pravé straně, následně forčekoval proti dvěma hráčům jeden z jeho spoluhráčů.
35:15'
Lehner podržel puk pro spoluhráče za vlastní brankou, ale hostům nefungoval přechod do útoku.
34:50'
MacDonald měl potíže při rozehrávce z levé strany, následně tak získal puk hostující celek a hrál v útočném pásmu.
34:30'
Eichel se po levé straně nedostal přes protihráče a tím pádem ani před Neuvirtha.
33:55'
Vynikající zákrok Lehnera lapačkou proti kontru dva na jednoho, kdy na pravé straně zakončoval Simmonds.
33:31'
Voráček nahrával Girouxovi, ten vypálil po křižné nahrávce z první z levého kruhu.
32:57'
Voráčkova střela z levé strany z útočného pásma minula branku.
32:34'
Domácí přesilovka čtyři na tři začíná tím, že Gostisbehere rozehrává za vlastní brankou.
32:31'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (2 min. – příliš mnoho hráčů).
32:25'
O´Rielly to zkoušel z levého kruhu, ale neuspěl.
31:35'
Komerční pauza.
31:22'
Beaulieu zakončoval z levé strany od modré čáry, ale jeho střela byla zablokovaná.
30:46'
Laughton byl v pravé části střední třetiny důrazný, následně sebral kotouč za vlastní brankou Beaulieu.
30:17'
Neuvirth si zahrál hokejkou, načež vypálil Goulbourne z pravého kruhu přes beka na přední tyč.
30:11'
Hosté zapsali icing.
29:51'
Nejprve zakončoval Weal z pravého kruhu, posléze jeho spoluhráč z levé strany mimo tři tyče.
29:15'
Neuvirth zastavil kotouč pro spoluhráče a Flyers poté hráli z vlastní třetiny Provorovem.
29:05'
Zakázané uvolnění také v podání domácích.
28:40'
Raffl kontroval souhrou s Provorovem, jenž z první z levého kruhu napálil lapačku Lehnera a díky parádnímu zákroku brankáře jsou hosté stále jen o jednu branku pozadu.
28:20'
Ani jeden z dvojice Eichel – Kane nezakončil z levého kruhu poté, co hosté zvládli přechod do pásma.
28:09'
Zakázané uvolnění Sabres.
27:17'
Voráček nahrával z pravého kruhu za branku Girouxovi a ten vyslal přihrávku na levý kruh, kdy se zakončením bez přípravy do pravé poloviny branky prosadil SEAN COUTURIER. Asistence: Claude Giroux, Jakub Voráček.
26:56'
Wilson držel Gudase za brankou Flyers a bude z toho přesilovka domácích.
26:40'
Laughton zamkl se svými spoluhráči hostující celek, ale ten si dokázal poradit bez zákroku Lehnera.
26:23'
Icing hostů.
26:16'
Po střele z pravé strany je tady snadný zákrok Lehnera a komerční pauza.
25:46'
Weal se málem ukličkoval na pravé straně, nakonec svým centrem do ohně nenašel nikoho ze spoluhráčů...
25:22'
Gostisbhere pokračoval v kombinaci v útočné třetině, nakonec Weal skočil těsně před Lehnerem při střele z levé strany.
25:15'
Voráček svojí individuální akci donutil Lehnera k zákroku po střele z osy hřiště před padajícím Gorgesem.
24:50'
Hosté vyhráli buly ve střední třetině a střela Okposa z pravého kruhu byla vyražena Neuvirthem, nikdo z hostů posléze nedorážel.
24:27'
Hosté jen nahodili za domácí branku, kde byli Hägg a MacDonald a odešli střídat.
24:03'
Eichelova střela z levého kruhu byla sražena vedle přední tyče a následně rozehrával MacDonald.
23:42'
Voráček vlétl po levé straně do útočného pásma, kde mu pomohl Konecny, aby domácí rozpohybovali obranu soupeře. Načež srovnával z levého kruhu na přední tyč SHAYNE GOSTISBEHERE. 1:1. Asistence: Travis Konecny.
23:21'
Provorov otřel svojí střelu z pravého kruhu na přední tyč o levý beton Lehnera.
22:55'
Simmonds podržel puk ve vlastní třetině, nakonec nechybělo mnoho, aby z levého kruhu po chybě v rozehrávce přišla střela na domácí branku.
22:29'
Simmonds spolupracoval v pravém rohu útočného pásma s Patrickem, nakonec Provorov střílel z levé strany od modré čáry.
21:50'
Sabres právě vstřelili branku!
Eichel nahrával zleva pod sebe na levý kruh a RYAN O´REILLY vypálil tvrdou střelu pod břevno domácí branky přes Gudase a Couturiera. Neuvirth se ani nepohnul jaká to byla bomba. 0:1. Asistence: Jack Eichel.
21:36'
Souhra hostů v útočném pásmu zakončil tvrdou střelou z pravé strany Ristolainen ihned z první.
21:27'
MacDonalda hákoval Okposa před vlastní brankou a bude vyloučen.
21:02'
Po těžké rozehrávce MacDonalda ztratil domácí celek puk při přechodu do útoku a kontruje Beaulieu.
20:32'
Eichel útočil po levé straně, ale pak se nakonec zastavil za domácí branku o hokejku Neuvirtha, který rozehrál na MacDonalda.
20:20'
První útok domácích ve druhé třetině nepřinesl zakončení na Lehnera.
20:01'
0:0 po první třetině. Voráček byl jednou vyloučený. Hosté měli dohromady dvě přesilovky, ale ani jednu nevyužili. Neviděli jsme ani nějakou pořádnou šanci. Vyznamenal se především Neuvirth svojí lapačkou proti zakončení z jedničky z pravého kruhu. Ale jinak celkem tento zápas postrádal v prvním dějství úroveň.
20:00'
19:55'
Ani po posledním útoku Buffala v první třetině se skóre neměnilo.
19:35'
Ristolainen po levé straně posunul kotouč dlouhou rukou do útočného pásma, ale tam se nestalo nic zásadního.
19:25'
Poté, co Weal vyhrál vhazování, tak Gostisbehere byl zablokovaný z pozice pravého beka od modré čáry.
19:22'
Lehner, i přes clonu Simmondse, chytil zakončení Patiricka z osy hřiště.
19:14'
Tvrdá rána MacDonalda z pravého kruhu byla sražena vedle pravé tyče.
18:47'
Gudas byl rozehrávajícím hráčem s Manningem, proti nim stál Wilson, ale nakonec je tady akce po levé straně pro Simmondse.
18:12'
Voráček nezachytil rozehrávku po pravé straně, následně si pomohl Neuvirth lapačkou ze svého pohledu u levé tyče proti O´Reillymu.
17:56'
Scandella to zkoušel od modré čáry na lapačku Neuvirtha, ale minul pravou tyč.
17:47'
Beaulieu rozehrával na levou stranu, načež kotouč skončil až za domácí brankou na holi Neuvirtha.
17:02'
Raffl přihrával křížem na pravou stranu na Voráčka, ale následně bude útočit O´Rielly či Okposo.
16:41'
Voráček nahazoval po levé straně, ale puk sebral Ristolainen před Rafflem a poslal jej mimo třetinu.
16:10'
Manning kroužil ve vlastní třetině a byl už pod tlakem až mu pomohl Laughton, i tak je na kotouč Buffalo Rdoriguesem.
15:31'
Provorov měl na starosti rozehrávku, následně nahrával křížem na levou stranu, kde byl pokrytý Simmonds.
15:09'
Provorov se dostal na levé straně do kleští mezi dva hráče, i tak může pokračovat ve středním pásmu Weal.
14:59'
Další rána Provorova bez přípravy letěla zleva vedle zadní tyče směrem na lapačku Lehnera.
14:57'
Couturier z levého kruhu pod sebe na Provorova a ten zakončoval do lapačky Lehnera.
14:25'
Couturier měl velice dobrou pozici u levé tyče, ale Lehner byl proti brance pravým betonem po křižné nahrávce zřejmě od Konecnyho.
14:09'
Larson zlobil domácí celek na pravé straně, ale Neuvirth i tak nemusel zasahovat.
13:29'
Rychlá souhra hostů v útočném pásmu skončila tvrdou střelou z první v podání Okposa z mezikruží. Toto zakončení ovšem bylo zablokováno.
13:14'
Poté, co domácí vystřídali, tak rozehrával Gudas křížem na pravou stranu na Voráčka v době, kdy byl na ledě také Filppula.
12:45'
Goulbourne a Patrick hledali cestu do pásma po levé straně, ale nikterak nebyli nebezpeční pro hosty.
12:35'
Nechybělo mnoho, aby dorazila dvojice Wilson – Rodrigues kotouč po střele Pominvilla do sítě, jenže Gudas byl proti.
12:25'
Statistika vhazování – 7:5.
12:25'
Neuvirth dobře ucpal prostor ze svého pohledu u levé tyče a hra je přerušena.
12:05'
Eichel ztratil puk na pravé straně, ale i tak rozehrával z vlastní brankou následně Scandella.
11:37'
Couturier forčekoval a následně nenahrál nikomu pod sebe na levý kruh, kde byla hokejka hostujícího hráče.
11:13'
Weal nepřihrával přesně z levé strany středního pásma na levý kruh, jenže nikdo z hostů toho nevyužil.
10:43'
Simmonds se na pravé straně nenatlačil přes Gorgese, a tak musí pracovat v obraně Manning.
10:32'
Girgensons nevypálil z pravého kruhu, načež to z druhé strany vzal na sebe Gorges, ale našel jen ruku Neuvirtha.
10:09'
Provorov chyboval v rozehrávce, hosté krátce na to sevřeli soupeře z pravého kruhu Okposem.
09:57'
Ofsajd hostů.
09:38'
Goulbourne to měl složité po pravé straně, a tak další akci a rozehrávku bere na sebe Gudas s Manningem.
09:06'
Na druhé straně byl u levé tyče nebezpečný Raffl. Nakonec bude rozehrávat za vlastní brankou Gorges.
08:47'
Eichel se po pravé straně probil do pásma, kde ovšem nevyzkoušel Neuvirtha.
08:27'
Několikátá tvrdá střela Gostisbehera v přesilovce od modré čáry, ale hosté tohle oslabení ustojí.
08:01'
Hosté jsou pod tlakem. Gostisbehere zase zakončoval z první od modré čáry po nahrávce Girouxe z levého kruhu.
07:31'
Couturier s Voráčkem kombinovali na pravé straně, nakonec po nahrávce Girouxe z levého kruhu vypálil z první od modré čáry Gostisbehere.
07:05'
Voráček se dostal po pravé straně do pásma, kde na levém kruhu je Giroux a před brankou Simmonds.
06:38'
Neuvirth si po vyhození hostů zahrál hokejkou a domácí se poté vydali do útoku po levé straně Couturierem.
06:29'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Josh Gorges – 2 min.).
06:29'
06:10'
Giroux zklidnil hru a čekal až spoluhráči vystřídají, nakonec se neprosadil z pravého křídla Voráček proti Gorgesovi.
05:47'
Je za námi další nepovedená přesilovka hostů, kdy se Neuvirth předvedl při zakončení z jedničky z pravého kruhu.
05:25'
Poté, co Kane vyhrál buly na levém kruhu rozehrál Scandella.
05:23'
05:10'
Po nahrávce Scandelly přišel o kotouč na pravém kruhu Kane a následoval výhoz Couturiera.
05:04'
Reinhart zůstal volný na pravém kruhu, Okposo jej našel křížem bekhendem, ale Neuvirth zapsal parádní zákrok lapačkou proti zakončení z jedničky.
04:47'
Domácí obrana byla aktivní, takže Eichel a Ristolainen se museli vrátit do vlastní třetiny.
04:26'
Domácí zase vyhodili kotouč na hokejku Lehnera, který opět přenechal hrací předmět Ristolainenovi.
04:20'
Po nahrávce zleva na modrou čáru v podání Eichela vypálil Ristolainen a Neuvirth si připsal zákrok lapačkou.
03:56'
Domácí celek vyhodil, takže puk zastavil forhendovou stranou hole Lehner pro Ristolainena.
03:47'
Simmonds sekl do hokejky Josefsona a hosté budou mít druhou přesilovku v zápase.
03:40'
Eichel na puku při rozehrávce a zřejmě se zkusí prosadit po levé straně.
03:20'
Voráček chtěl hrát po levé straně, což se mu nepovedlo, a tak už je v pásmu na pravém kruhu protihráč.
03:09'
Voráček se zapojil do obrany v době, kdy Neuvirth ze svého pohledu přikryl kotouč rukavicí u pravé tyče.
02:47'
McCabe zakončoval od modré čáry na lapačku, Neuvrithovi celkem dobře clonil Rodrigues.
02:24'
Scandella byl připravený na modré čáře, hosté hráli přes levou stranu, ale zatím nevystřelili.
01:59'
Laughton prohrál buly po levé ruce Lehnera a útočit tak bude hostující celek McCabem.
01:56'
MacDonald vyhodil kotouč až k Lehnerovi.
01:30'
Eichel s Reinhartem zatlačili před brankou Flyers, ale Provorov s Neuvirthem odolali.
01:08'
Buffalo na pravém kruhu vyhrálo buly O´Reillym, ale puk posléze zmizel mimo pásmo.
01:00'
Voráček zprava forčekoval proti Gorgesovi až jej za brankou soupeře držel.
00:15'
Eichel hrál po pravé straně, jenže po chybě Couturiera nenašel hráče na zadní tyči.
00:03'
Giroux se stal vítězem prvního vhazování zápasu.
00:01'
Philadelphia Flyers
Domácí celek odehrál přesně před 24 hodinami utkání se St. Louis, ve kterém zvítězil zejména díky výborné první třetině poměrem 6:3. Včera nechytal Michal Neuvirth a přednost dostal Brian Elliott, tak uvidíme, zda se dnes objeví český brankář v akci.

K hlavním oporám Flyers patří Jakub Voráček, borec s vynikajícím tahem na branku. Radko Gudas se v letošní sezoně zase proslavil tím, že vyfasoval stopku na deset zápasů. Jedná se o jednoho z nejmíň oblíbených hokejistů v NHL.

V dresu Philadelphie by měl do dnešního střetnutí nastoupit také ruský bek Ivan Provorov, který herně v zámoří roste. Účastnil se mj. také Světového poháru 2016 v Torontu. Zmínit můžeme například Andrewa MacDonalda, jenž v době výluky NHL v sezoně 2012/13 nastupoval krátce za Karlovy Vary v době, kdy ještě patřil New Yorku Islanders.
Buffalo Sabres
Šavle si takřka jistě play-off nezahrají. V tabulce Východní konference se momentálně nachází na posledním místě, když z jednačtyřiceti zápasů vytěžily celkem devětadvacet bodů. Navíc na Východě disponují vůbec nejhorším útokem. V posledním zápase těsně prohrály na ledě Winnipegu poměrem 3:4. Vítěznou branku obstaral Američan Litlle v 41. minutě.

Brankářskou jedničkou hostů je v letošní sezoně Švéd Robin Lehner, který odchytal jednatřicet duelů. Svého kanadského kolegu Chada Johnsona pustil do branky v patnácti případech.

Z pole zaujme někdejší dvojka draftu, Američan Jack Eichel. Zaujmout může také jméno Kyle Okposo, jenž dříve oblékal dres New Yorku Islanders. Stejně tak Evander Kane, který patřil Winnipegu Jets a byl spoluhráčem Ondřeje Pavelce.
Buffalo = nikdo
Hezký večer! National Hockey League nabízí od 19:00 souboj Philadelphia Flyers – Buffalo Sabres a my se na toto střetnutí zaměříme textovou podobou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.