NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Minnesota - 6. dubna 2018   04:30

Kings
Kings
00:55' D. Brown (Folin, Pearson) • 27:42' D. Brown (J. Carter, Doughty) • 32:57' Rieder (Folin, D. Brickley) • 39:10' D. Brown (Pearson, Martinez) • 60:23' D. Brown (Kopitar)
5:4
(1:2, 3:0, 0:2 - 1:0)
Minnesota
Minnesota
03:12' R. Murphy  (Seeler, Winnik) • 05:02' Dumba  (Mikael Granlund, M. Koivu) • 45:42' E. Staal  (Dumba, M. Koivu) • 49:24' Prosser  (M. Koivu, Mikael Granlund)
Kings
Francis Charron, Dan O'Halloran – Lonnie Cameron, Jonny Murray
Staples Center, Los Angeles
18 230 diváků
Minnesota

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemné páteční ráno!

Československá stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Trestné minuty: 8 – 18
Kings porazili Wild 5:4 po prodloužení a posunuli se tak na třetí místo Pacifické divize před Anaheim Ducks. Výhru domácích režíroval především útočník Dustin Brown, který v utkání zaznamenal celkem čtyři branky (včetně té vítězné 23 vteřin od úvodního vhazování prodloužení)!
60:23'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Po Kopitarově přihrávce se prosazuje z ostrého úhlu DUSTIN BROWN. Pro amerického útočníka je to čtvrtá branka v dnešním zápase! Asistence: Anže Kopitar.
60:15'
Doughty projel s kotoučem do útočného pásma a následně také prověřil Stalockovu pozornost. Gólman Wild vyrazil.
60:03'
Úvodní buly prodloužení pro Kings.
60:01'
Střely na branku: 26 – 27
Šedesát minut řádné hrací doby nám vítěze neurčilo. Za malou chvíli začne pětiminutové prodloužení 3 na 3.
60:00'
59:57'
Uvidíme prodloužení.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny!
58:29'
Nyní se do šance dostával Zucker, Quick ale byl pozorný.
58:23'
Střelecký pokus Dumby od modré byl tečován, avšak nakonec skončil nad Quickovou svatyní.
57:41'
2 minuty a 19 vteřin do konce třetí třetiny. Vhazuje se ve střední třetině mezi hole Kopitara a Staala.
57:41'
Kotouč opustil hrací plochu, proběhne reklamní přestávka.
56:46'
56:42'
Brodin vyhazuje, Wild to už zvládnou.
55:54'
Hosté ve čtyřech.
55:52'
Zakázané uvolnění ze strany domácích. Do Soucyho návratu zbývají už pouze 2 vteřiny.
55:28'
Carter zkusil své štěstí z levého kruhu, Stalock má puk v náručí.
55:17'
Nyní už ale Kings zpět v útočném pásmu.
55:02'
Koivu osvobozuje své mužstvo.
54:46'
Wild hrají tedy dnes podruhé ve třech. Podaří se Kings vstřelit možná rozhodující branku?
54:46'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Nino Niederreiter.
54:35'
Tentokrát to zkoušel od modré Phaneuf, Stalock ovšem znovu bez práce.
54:20'
Carter střílel zprava bez přípravy, avšak minul tři tyče.
53:54'
Domácí mají možnost páté přesilové hry! Vhazování po levici Alexe Stalocka.
53:54'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Carson Soucy – 2 min., hákování).
53:21'
Hra přerušena pro ofsajd Minnesoty.
53:05'
Dumba se obtočil kolem brány a následně z úhlu otestoval Quickovu pozornost.
52:01'
Necelých osm minut do konce třetí třetiny. Skóre mezi Kings a Wild nerozhodné, 4:4.
51:41'
Koivu nahodil ze střední třetiny na Quickovu branku, gólman Králů hru přerušil.
50:49'
Oba hokejisté nakonec dostali na dvouminutové tresty. Hrát se bude i nadále v pěti na obou stranách.
50:49'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Kyle Clifford – 2 min., hrubost + 2 min., napadení).
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Marcus Foligno – 2+2 min, hrubost).
50:49'
Je tu bitka mezi Kylem Cliffordem a Marcusem Folignem!
50:46'
Střely na branku: 23 – 23
50:30'
50:27'
Doughtyho střela zblokována do ochranné sítě. Do konce trestu Staala zbývají pouze 4 vteřiny.
50:05'
Nyní se zase pokoušel Quicka ohrozit Coyle. Kotouč ale skončil mimo.
49:24'
Minnesota právě vstřelila branku!
Pozor, je srovnáno! Po pasu od Koivua se prosazuje při vlastním oslabení NATE PROSSER. 4:4! Asistence: Mikko Koivu, Mikael Granlund.
49:05'
Wild se podařilo na malý moment dostat touš z obranné zóny. Nyní už ale zase domácí kombinují.
48:49'
Střelecký pokus Gravela byl zblokován.
48:30'
V pořadí čtvrtá početní výhoda Králů v dnešním utkání! Vhazuje se po pravici Alexe Stalocka.
48:30'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Eric Staal – 2 min., podražení).
48:17'
Brown se snažil přihrát z pravého kruhu před branku Kopitarovi, dobře ale defenzivně jeden z beků Wild.
47:31'
Touš opustil hrací plochu, hra je tedy sudími přerušena.
47:02'
Hned několik hráčů bojuje o puk za Stalockovou svatyní.
46:47'
Zpět do akce. Carter a Greenway na vhazování po pravici Alexe Stalocka.
46:47'
Quick má kotouč ve své moci, následuje první reklamní přestávka ve třetí třetině.
46:19'
Vzápětí je tu další icing od svěřenců Bruce Boudreaua. Vhazovat se tedy bude znovu poblíž Stalocka.
46:09'
Zakázané uvolnění v podání Divočiny.
45:42'
Wild snižují! Signalizovanou výhodu proměnil po pěkné křižné přihrávce Dumby ERIC STAAL. 3:4 z pohledu Minnesoty! Asistence: Matt Dumba, Mikko Koivu.
45:20'
Minnesota si zahraje přesilovku. Zatím má ponechanou výhodu.
44:51'
Střely na branku: 23 – 18
42:58'
Až nyní to zkusil z otočky Doughty, jeho střela byla ovšem zblokována.
42:40'
Kings se drží v útočném pásmu, Stalocka se jim ale zatím nepodařilo ohrozit.
41:41'
Zakázané uvolnění od hokejistů Los Angeles.
41:27'
Střelecký pokus Pariseho zblokován, Quick tak bez práce.
41:02'
Martinezova křižná přihrávka nepřesná, kupředu může soupeř.
40:36'
Ennis to zkoušel z pravé strany mezi Quickovy betony, gólman Kings kryje.
40:06'
Kotouč končí v ochozech Staples Center. Vhazovat by se mělo znovu ve středovém kruhu.
40:01'
Obě mužstva zpět na ledové ploše, závěrečné třetí dějství začne za malou chvíli.

39:48'
Ofsajd hostů, do konce druhé třetiny zbývá 11 vteřin a 1 desetina.
39:25'
Rieder střílel z mezikruží, avšak minul Stalockovu svatyni.
39:10'
Poslední minuta druhé třetiny, Kings odskakují soupeři do dvoubrankového vedení! Pearson projel do útočného pásma a následně předložil puk DUSTINU BROWNOVI. Jeho následnou střelu si tečoval do vlastní sítě bránící Brodin. Brown má tedy hattrick! Asistence: Tanner Pearson, Alec Martinez.
39:01'
Hlasatel ohlásil poslední minutu prostřední periody.
38:54'
Ennis vystřelil z levého kruhu pro vhazování, Quick vyrazil bez větších potíží.
38:09'
Rozhodčí pískají Minnesotě hru vysokou holí. Vhazovat se bude opět poblíž Stalocka.
37:40'
2 minuty a 20 vteřin do konce druhé třetiny, vhazuje se po pravici Alexe Stalocka.
37:40'
Hra přerušena, na řadu přichází další z reklamních přestávek.
37:34'
Coyle nepřesně na Niederreitera, čároví pískají Minnesotě zakázané uvolnění.
36:43'
Na druhé straně tu máme pokus Amadia, Stalock vyráží do rohu.
36:19'
Prosser se dostal s kotoučem až před Quicka, k zakončení se ale nakonec vůbec nedostal.
35:27'
Z pravé strany vystřelil Koivu, brankář Los Angeles vyrazil betonem.
35:01'
Střely na branku: 17 – 12
34:18'
Staal přihrával Zuckerovi, jeho obrovskou šanci zneškodnil výborným zákrokem Quick.
33:38'
33:38'
Touš opustil hrací plochu, ve Staples Center proběhne reklamní přestávka.
32:57'
Kings se dnes podruhé dostávají do vedení! Folinovu nabídku od modré tečoval za bezmocného Stalocka zkušeně TOBIAS RIEDER. Německý forvard zapisuje do statistik dvanáctý gól v této sezoně, 3:2! Asistence: Christian Folin, Daniel Brickley.
32:37'
Foligno zkoušel štěstí z pravé strany, Quick ale zasahovat nemusel.
31:45'
Už delší dobu se hraje bez přerušení.
30:37'
Amadio přihrál mezi kruhy na Amadia, ten však nakonec Stalocka neohrozil.
30:01'
Je za námi polovina utkání. Skóre mezi Kings a Wild nerozhodné, 2:2.
29:56'
Střely na branku: 14 – 11
29:16'
28:57'
Také střela Kopitara byla zblokována. Do konce trestu Koivua zbývá ještě 19 vteřin.
28:41'
Winnik zblokoval střelecký pokus Doughtyho. Domácí ale i nadále u kotouče.
28:28'
Kotouč opustil hrací plochu, vhazovat se bude dle signalizace sudích poblíž Stalocka.
27:50'
Pokračuje již klasická přesilová hra Kings.
27:42'
Dvojnásobná přesilovka je využita! Po rychlé akci a přihrávce Cartera z levé strany se prosazuje z předbrankového prostoru dnes podruhé DUSTIN BROWN. 2:2! Asistence: Jeff Carter, Drew Doughty.
27:32'
Phaneuf pálil z první, netrefil ovšem bránu.
27:16'
1 minuta a 19 vteřin přesilové hry 5 na 3 pro domácí!
27:16'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Mikko Koivu – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
26:35'
Pojďme na to. Vhazuje se po levici Alexe Stalocka mezi hole Cartera a Koivua.
26:35'
Po reklamní přestávce uvidíme druhou přesilovku Los Angeles.
26:35'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Marcus Foligno – 2 min., nedovolené bránění).
26:19'
Zakázané uvolnění Minnesoty.
26:05'
Pěkná akce od Browna a Kopitara. Zakončení prvního jmenovaného skončilo jen těsně vedle pravé tyče.
25:34'
Staal se dostal zpoza brány do zajímavé pozice. Do jeho zakončení ovšem vložil na poslední chvíli hůl Martinez.
25:10'
Divočině nevyšel přechod do útočného pásma, čároví pískají ofsajd.
24:51'
Střely na branku: 10 – 11
24:16'
Carter vyhrál buly, na modré následně napřáhl Doughty. Puk skončil ve Stalockově lapačce.
24:12'
Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách. Vhazování po levici Alexe Stalocka.
24:12'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Tanner Pearson – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Nick Seeler – 2 min., hrubost).
24:07'
23:59'
Toffoli střílel z mezikruží, avšak minul tři tyče.
23:31'
Z levého kruhu vystřelil Gravel, Stalock dokázal zasáhnout a hru následně přerušit.
23:08'
První polovina z Murphyho trestu je minulostí.
22:48'
Phaneufova střela, Stalock vyráží vyrážečkou.
22:11'
Minnesotě se daří ihned po vhazování vyhodit.
22:07'
První početní převaha pro Kings! Vhazuje se po levici Alexe Stalocka.
22:07'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Ryan Murphy – 2 min., podražení).
21:54'
Střelu Folina ještě dorážel Kopitar, kotouč jen těsně minul branku.
20:45'
20:43'
V samotném závěru přesilovky střílel zprava Staal, Quick vyrazil.
20:09'
K první střele se ovšem dostávají domácí, konkrétně Doughty. Stalock nakonec zasahovat nemusel.
20:02'
Wild začínají druhou třetinu na přesilové hře.
20:01'
Hokejisté Kings a Wild se vrátili zpět na led Staples Center. Druhá třetina začne za několik málo okamžiků.

19:59'
V samotném závěru se ještě ke střele dostali Brodin s Niederreiterem, Quick odolal.
19:45'
Kings se podařilo vyhodit, do konce třetiny zbývá už pouze 15 vteřin.
19:23'
Granlund se snažil překvapit Quicka střelou z ostrého úhlu, gólman Los Angeles ovšem pozorný.
19:01'
Ohlášena poslední minuta úvodní periody.
18:51'
Domácím se daří ihned na úvod oslabení vyhodit.
18:45'
Minnesota si zahraje první přesilovou hru v dnešním utkání! Vhazování po pravici Jonathana Quicka.
18:45'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Anže Kopitar – 2 min., sekání).
18:35'
Signalizovaný trest pro Kings, hosté mají zatím ponechanou výhodu.
17:58'
2 minuty a 2 vteřiny do konce první třetiny. Vhazuje se mezi hole Kopitara a Coylea po pravici Alexe Stalocka.
17:58'
Thompsonova střela z levé strany, Stalock nachází kotouč ve své lapačce. Následuje reklamní přestávka.
17:27'
Wild s toušem za vlastním brankou, obě mužstva prostřídávají své formace.
16:54'
Coyle se snažil vytvořit šanci pro Niederreitera, jeho přihrávka ale postrádala přesnost.
16:11'
Dobrý hit Drewa Doughtyho na Mikaela Granlunda v pravém rohu v obranné zóně Los Angeles.
14:43'
Kings dostali na moment touš do útočné třetiny. Hrají už ale zase hokejisté Minnesoty.
14:10'
O kotouč se usilovně bojuje u střídačky hostů.
13:41'
Greenway se snažil dostat po pravé straně do útočného pásma, obrana Kings byla ale pozorná.
12:51'
Parise to zkoušel z levé strany, minul ovšem Quickovu svatyni.
12:11'
Zuckerova střela zblokována Doughtym do ochranné sítě.
12:01'
Střely na branku: 3 – 8
11:19'
Vhazovalo se ve středovém kruhu.
11:17'
Rozhodčí pískají Minnesotě hru vysokou holí.
11:13'
Phaneuf vystřelil od modré z první, jeho střelecký pokus však zblokoval hned první bránící hráč.
10:45'
Brown přihrával před branku, dobrou defenzivní práce ale odvedl Brodin.
10:08'
Od modré ihned střílel Folin, jeho pokus byl ovšem zblokován do rohu.
10:03'
Zpět do akce. Kopitar a Greenway v souboji na buly po levici Alexe Stalocka.
10:03'
Ve Staples Center proběhne druhá reklamní přestávka.
10:03'
Pěkná akce od Browna, Stalock musel předvést dobrý zákrok.
09:52'
Gravel s kotoučem u vlastní branky, oba trenéři zaveleli ke střídání.
09:29'
Nebezpečná střela od Granlunda, Quick vyrážel ramenem.
09:07'
Střela Gravela od levého mantinelu byla zblokována vysoko nad Stalockovu svatyni.
08:46'
Staal se snažil přihrát před branku, nikoho ze spoluhráčů ovšem nenašel.
08:07'
Ofsajd ze strany Minnesoty.
07:44'
Doughtyho střelu od modré čáry zblokoval Foligno, Stalock tak mohl zůstat klidný.
07:18'
Hosté se provinili icingem.
06:58'
Ze střední zóny nyní nahazoval Coyle, Quick rychle vytřepal puk ze své lapačky.
06:30'
Od pravého mantinelu střílel Amadio, avšak minul tři tyče.
06:19'
Zakázané uvolnění Kings.
06:08'
Konec reklamní přestávky, Amadio a Greenway na buly ve středovém kruhu.
06:08'
Postavení mimo hru od domácích hokejistů, pokračovat budeme po reklamní přestávce.
05:59'
Folin zblokoval střelecký pokus Soucyho.
05:16'
Střely na branku: 1 – 7
05:02'
Pozor, hosté otáčejí skóre utkání! Koivu vyhrál buly a Granlund ihned přihrál na modrou MATTU DUMBOVI. Jeho následná střela končí v síti. Třiadvacetiletý obránce zapisuje čtrnáctou trefu v letošní sezoně! Asistence: Mikael Granlund, Mikko Koivu.
04:58'
Koivu vystřelil od modré, kotouč končí ve Quickově rukavici.
04:39'
Murphy s pukem za vlastní brankou, oba týmy střídají.
03:12'
Začátek čtvrté minuty utkání, máme srovnáno! Po přihrávce Seelera tečoval další střelu RYANA MURPHYHO od modré čáry za Quickova záda nešťastně bránící Folin. Druhá branka v sezoně pro kanadského beka, 1:1! Asistence: Nick Seeler, Daniel Winnik.
02:42'
Nahození Murphyho od modré, brankář Los Angeles bez problémů vyráží.
02:38'
Pokus z hole Erikssona Eka byl zblokován do ochranné sítě, Quick tak bez práce.
02:27'
Touš opustil hrací plochu, vhazovat se bude ve střední třetině.
00:55'
Od začátku utkání uplynulo pouhých 55 vteřin a Kings už jdou do vedení! Po vhazování se puk dostal na modrou čáru k Folinovi. Jeho následnou střelu poté tečoval za Stalocka DUSTIN BROWN. Pro třiatřicetiletého útočníka pětadvacátý gól v sezoně, 1:0! Asistence: Christian Folin, Tanner Pearson.
00:49'
Brown tečoval střelecký pokus spoluhráče od modré čáry, kotouč však nakonec skončil v ochranné síti.
00:43'
Nepřesná rozehrávka od Seelera, zakázané uvolnění hostů.
00:16'
První útočná snaha Kings se neujala, nyní se zase píská ofsajd Divočiny.
00:05'
Buly pro domácí, ti ihned nahazují do útočného pásma.
00:01'
Na úvodní buly se staví Jeff Carter a Eric Staal, jdeme na to!
Ve Staples Center dozněla americká státní hymna, utkání začne co nevidět!

Z:27 REC:10-10-3 OG:66 PR:2,76 %ÚS:91,3 SO:1

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Gravel, Doughty (A), Martinez, Folin, Phaneuf, D. Brickley – Pearson, Kopitar (C), D. Brown – Rieder, J. Carter (A), Toffoli – Clifford, Kempe, Lewis – Andreoff, Amadio, N. Thompson.

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Brodin, Dumba, Seeler, R. Murphy, Soucy, Prosser – Zucker, E. Staal (A), Ennis – Parise (A), M. Koivu (C), Mikael Granlund – Niederreiter, Greenway, Coyle – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Winnik.

Rozhodčí: Francis Charron, Dan O'Halloran – Lonnie Cameron, Jonny Murray.
Přeji příjemné ráno! Utkání mezi Kings a Wild začne za necelou půlhodinu.
Češi a Slováci v tomto utkání

Do tohoto utkání nezasáhne žádný český ani slovenský hokejista.

2. Winnipeg Jets – 80 záp., 271:216, 110 B
3. Minnesota Wild – 80 záp., 243:224, 98 B
4. Colorado Avalanche – 80 záp., 250:231, 93 B
5. St. Louis Blues – 80 záp., 220:216, 92 B
6. Dallas Stars – 80 záp., 228:218, 90 B
7. Chicago Blackhawks – 80 záp., 227:248, 76 B
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování zámořské NHL! Na dnešním programu nejlepší hokejové ligy světa je celkem dvanáct zápasů. Zde budete moci sledovat duel mezi Los Angeles Kings a Minnesotou Wild. Úvodní buly bude ve Staples Center vhozeno krátce po 04:30! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.