NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Minnesota : Ottawa - 23. ledna 2018   02:00

Minnesota
Minnesota
00:45' Parise (E. Staal, Winnik) • 44:59' Zucker (Mikael Granlund, M. Koivu) • 50:09' Mikael Granlund (Dumba, Suter)
3:1
(1:0, 0:1, 2:0)
Ottawa
Ottawa
29:38' Duchene  (DiDomenico)
Minnesota
Dubnyk (Stalock) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Olofsson, Prosser – Zucker, M. Koivu, Mikael Granlund – Winnik, E. Staal, Parise – Rau, Coyle, J. Eriksson Ek – M. Foligno, Cullen, Stewart.
Jackson, Hanson – Cameron, MacPherson
Xcel Energy Center, St. Paul
18 907 diváků
Ottawa

Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas 3:1. O své výhře rozhodli ve třetí třetině, kterou zvládli 2:0. Spolehlivý výkon podal brankář Minnestoy Alex Stalock, který byl vyhlášen první hvězdou zápasu.
59:40'
Už se pravděpodobně nic nestane, domácí míří za výhrou.
59:12'
Joel Eriksson Ek nedokázal přesněji zakončit, jeho rána byla zablokovaná.
59:00'
Hosté hrají v šesti.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině, kotouč kryje Alex Stalock.
58:24'
Derick Brassard nedokázal prostřelit domácího brankáře z bezprostřední blízkosti.
58:17'
Ryan Suter zablokoval střelecké pokus, který vyslal Thomas Chabot.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:52'
Hra je nyní přerušena, vypálil Matt Duchene a jeho projektil kryje domácí brankář ve své výstroji.
57:17'
Nyní musel zasahovat brankář Alex Stalock. Do střelecké pozice se totiž dostal hostující Derick Brassard.
56:40'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
55:31'
Domácí hráči se dostali do útočného pásma, vypálil z kruhu Daniel Winnik. Jeho rána se však mezi tři tyče nevešla.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí Wild vedou o dva góly, míří za výhrou.
54:10'
Jared Spurgeon se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si snadno poradil brankář.
53:45'
Hraje se zejména ve středním pásmu, mírnou převahu mají hosté z Ottawy.
53:21'
Mark Borowiecki dobře vypálil, domácí brankář zasáhl betonem, kterým vyrazil kotouč.
52:46'
Senators se nedokázali udržet v útočném pásmu, a tak rychle hraje Minnesota, která se pokouší dostat hru od své branky.
52:00'
Osm minut nás dělí od konce třetí třetiny, Jonas Brodin kombinuje v útočném pásmu se svými spoluhráči.
51:22'
Sledujeme aktivní hru domácího celku, Minnesota vede o dva góly a míří za výhrou v tomto zápase. Naopak hosté musí otevřít hru.
50:43'
Komerční přestávka.
50:09'
Minnesota právě vstřelila branku!
Domácí celek navyšuje své vedení na dva góly. Po bleskové akci se dostali dva hráči Wild před brankáře. Dumba přihrál MIKAELU GRANLUNDOVI, který naprosto snadno a nikým nerušeně zakončoval. Asistence: Matt Dumba a Ryan Suter.
49:23'
Ryan Suter rozehrává od své branky, nikam se nežene, snaží se příliš neriskovat.
49:08'
Přesilovou hru mají k dispozici nyní domácí hokejisté, kteří mohou navýšit své vedení.
49:00'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Fredrik Claesson – 2 min., nedovolené bránění).
48:52'
Alex Stalock nejprve ztratil kotouč z dohledu, a pak jej rychle vyrazil.
48:26'
48:02'
Chris DiDomenico se propracoval do dobré střelecké pozice, ale pálil nad.
47:14'
Přesilovou hru hraje Ottawa, která se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu. Domácí obrana se zatím brání dobře.
46:26'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Marcus Foligno – 2 min., podražení).
45:46'
Ottawa rozehrává od své branky, domácí hokejisté drží jednobrankové vedení, soupeř se do výraznější šance nemůže propracovat.
44:59'
Hodně podobná situace jako před první brankou domácích. Mikael Granlund obkroužil branku a našel udruhé tyčky připraveného spoluhráče, tím byl JASON ZUCKER. Zucker neměl problém se zakončením. Asistence: Mikael Granlund a Mikko Koivu.
44:00'
Čtyři minuty po začátku třetí třetiny se do zakončení dostal Matt Dumba. Domácího obránce ale vychytal hostující brankář.
43:30'
Vhazovat se bude před brankou Minnesoty. Ani jeden celek se nyní nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.
42:51'
Erik Karlsson vedl útočnou akci svého týmu, ale do střelecké pozice se přes domácí obranu nedostal.
42:22'
Ryan Suter pálil z dobré pozice, ale jeho projektil mířil nad branku, Mike Condon zasahovat nemusel.
41:53'
Hra je přerušena pro přihrávku rukou, vhazovat se bude ve středním pásmu.
40:47'
Zach Parise a Jason Zucker se pokoušely něco vymyslet před brankou, ale nepodařilo se jim přesněji zakončit.
40:30'
Zach Parise se natahoval po přihrávce spoluhráče, pas byl ale hodně nepovedený.
40:01'
Po čtyřiceti minutách platí vyrovnaný stav. Za hosty se po krásné akci prosadil zkušený Matt Duchene, který po rychlém pasu spoluhráče snadno zakončoval.
40:00'
39:58'
Jason Zucker se dostal do brejku, ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Výborně si počínal také obránce Erik Karlsson.
39:40'
Už se nic nestane.
39:08'
Joel Eriksson Ek nedokázal z předbrankového prostoru prostřelit brankáře soupeře. Mike Condon byl pozorný.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:32'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Senators. Domácí Wild začínají diktovat tempo hry.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:30'
Erik Karlsson přišel o kotouč ve svém pásmu, a tak se do rychlé protiakce dostali domácí. Mike Condon předvedl výborný zákrok, a tak díky němu je stav zápasu stále vyrovnaný.
36:14'
Domácí hokejisté se usadili v útočném pásmu, Jonas Brodin pálil od modré čáry. Jeho pokus byl možná ještě tečovaný před brankou, ale i tak dokázal gólman soupeře zasáhnout.
35:43'
Mnoho velkých šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější finální část druhé třetiny.
35:31'
Hra je nyní přerušena, Matt Duchene špatně rozehrál, a tak se píská zakázané uvolnění.
35:19'
35:01'
Sledujeme aktivní hru Minnesoty, která se pokouší získat náskok zpět na svou stranu.
34:32'
Ryan Dzingel se propracoval do střelecké pozice a z bezprostřední blízkosti vypálil, jeho projektil výborně zastavil domácí Alex Stalock.
33:43'
Minnesota vyhazuje přes všechny čáry.
33:13'
Matt Cullen a jeho spoluhráč se dostali do přečíslení dva na jednoho, ale přesněji zakončit ani jeden z nich nedokázal.
32:30'
Charlie Coyle se málem dostal do brejku, ale na poslední chvíli mu puk dokázal hostující obránce sebrat.
32:00'
Mikko Koivu dostal puk při vlastním oslabení až za branku soupeře, šetří tak čas z oslabení.
31:41'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Ryan Suter – 2 min., vražení na hrazení).
31:12'
Sledujeme klidnější pasáž hry, Ottawa dokázala vyrovnat, nyní se snaží domácí něco vymyslet a rychle odpovědět.
30:50'
Vhazovat se bude ve středním pásmu, hosté se totiž dostali do postavení mimo hru.
30:27'
Mikael Granlund zakončoval další akci domácích, jeho pokus kryje hostující maskovaný muž. Komerční přestávka krátce po polovině zápasu.
29:38'
Ottawa právě vstřelila branku!
A je vyrovnáno. Po bleskové akci se puk dostal do středního pásma, kde byl najetý MATT DUCHENE. Ten se dostal až k brance, počkal si na prví pohyb brankáře, a pak pohodlně skóroval Asistence: Chris DiDomenico.
29:14'
Nyní sledujeme přímočarou akci domácích, kterou zakončoval Charlie Coyle. Jeho projektil kryje brankář Mike Condon.
28:13'
Po krátké přestávce pokračuje druhá třetina dál. Domácí brankář si poradil s pokusem od modré čáry.
28:13'
Alex Stalock kryje střelecký pokus soupeře a poradil si i s následnou tečí před brankou. Komerční přestávka.
27:18'
Minnesota se nyní usadila na útočné polovině. Nate Prosser a Zach Parise kombinovali před brankou, ale skvěle si počínal hostující gólman, který gólovou radost domácím nedopřál.
26:10'
Jason Zucker znovu velmi dobře zakončoval, tentokrát jeho bekhendová rána postrádala přesnost.
25:47'
Jason Zucker vypálil z dobré pozice před brankou, ale jeho pokus zablokoval brankář Mike Condon.
24:42'
Charlie Coyle obkroužil branku a zakončovat. Následně neuspěl ani jeho spoluhráč.
24:14'
Sledujeme rychlý hokej, hra se přelévá ze strany na stranu.
23:34'
Tom Pyatt dostal výbornou přihrávku do předbrankového prostoru, ale domácího brankáře nedokázal prostřelit. Alex Stalock si připsal velmi dobrý zákrok.
22:43'
Eric Staal a Zach Parise se propracovali do střelecké pozice. První rána byla zablokovaná, a pak byl pozorný Mike Condon.
22:20'
Střelecky aktivnější je domácí celek 16:13, ale nemůže se propracovat do výraznější příležitosti.
21:18'
Hostující hokejisté nyní vybojovali vhazování v útočném pásmu, Mike Hoffman vypálil od modré čáry, ale jeho projektil byl zablokovaný.
20:37'
Tom Pyatt a Cody Ceci postupovali dva na jednoho, ale hostující hráči situaci vyřešili špatně, vypálit nedokázali.
20:20'
Zápas pokračuje druhou třetinou, sledujeme rychlý hokej, více ze hry mají domácí.
20:01'
Po první třetině vede domácí celek, který je střelecky aktivnější 14:11. Hned v první minutě hry se dokázala Minnesota prosadit.
20:00'
19:55'
Matt Dumba výborně vypálil, jeho projektil kryje hostující brankář. Ještě jedno vhazování.
19:35'
Zack Smith dostal hru do středního pásma.
19:00'
Eric Staal se výborně dostal do předbrankového prostoru a jeho pokus kryje brankář Mike Condon. Následně obrana vyhazuje.
18:41'
Domácím se přesilovka vůbec nedaří, nemohou si vypracovat stabilní tlak v útočném pásmu.
18:00'
Dvě minuty hry zbývají do konce první třetiny, nyní se domácí celek propracoval do útočného pásma.
17:50'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Bobby Ryan – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
17:40'
Thomas Chabot se musel vrátit do obrany, aby mohl v poklidu rozehrávat.
17:18'
Matt Duchene přihrával na modrou čáru, tam byla jeho spoluhráč. Ten ale pálil mimo branku.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:40'
Ottawa se nyní probojovala do zakončení, Zack Smith vypálil a domácí Alex Stalock poměrně snadno kryje kotouč.
16:16'
Jason Zucker se po samostatné akci dostal do zakončení a jeho ránu z kruhu snadno kryje hostující maskovaný muž.
15:50'
Mikko Koivu se natlačil do předbrankového prostoru, a tak po jeho střele musel zasahovat brankář Mike Condon.
15:33'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovalo se ve středním pásmu.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.
14:33'
Cody Ceci založil akci, kterou zakončoval Fredrik Claesson. Jeho projektil kryje brankář Alex Stalock. Komerční přestávka.
14:02'
Mikko Koivu nahazoval kotouč ze středního pásma, nikdo z jeho spoluhráčů nebyl připravený na dorážku.
13:21'
Matt Dumba hraje dnes hodně aktivně, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Obrana Ottawy mu chce hru co nejvíce otrávit.
12:30'
Marcus Foligno dobře vypálil, jeho rána byla nepřesná. Následně to od modré zkoušel Matt Cullen. Projektil byl zblokovaný do ochranné sítě.
11:51'
Mike Condon musel znovu zasahovat, jeden z domácích hráčů se nadvakrát dostal do střelecké pozice.
11:28'
Více ze hry mají domácí hokejisté, jenže ti se stabilněji nemohou probojovat do útočného pásma.
10:33'
Eric Staal zakončoval a Mike Condon přerušuje hru. Komerční přestávka.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, střelecky je zápas vyrovnaný 5:5, na góly vedou ale domácí.
09:43'
Mike Condon kryje kotouč po Brodinově střele od modré čáry. Domácí tak musí buly v útočném pásmu.
09:32'
Mikko Koivu výborně vypálil, puk před brankou tečoval Mikael Granlund. Hostující obrana si poradila vyhozením přes všechny čáry.
09:13'
Gustav Olofsson byl připravený na modré pro střelu, ale puk se od Foligna nedostal na modrou.
08:40'
Joel Eriksson Ek dostal puk do útočného pásma, jeho spoluhráči se před brankou Ottawy dlouho neudrželi.
08:14'
Jonas Brodin se nedokázal probojovat do střelecké pozice, a tak ve středním pásmu hraje Cody Ceci.
07:30'
Po krátké přestávce pokračuje hra dál, sledujeme nyní útočnou snahu Toma Pyatta, ale domácí Ryan Suter jej nenechal vypálit.
07:06'
Jonas Brodin se propracoval ke střele od modré čáry. Jeho pokus následně snadno kryje brankář Ottawy. Komerční přestávka bude následovat.
06:00'
Jason Zucker za asistence lékaře odchází z ledu do kabiny, zblokoval střelu od modré čáry.
05:56'
Minnesota špatně rozehrála, a tak je z toho jen zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankou domácích.
05:42'
Cody Ceci se dostal s kotoučem do útočného pásma, před brankou hledal spoluhráče, ten byl ale obsazený.
05:00'
Úvodních pět minut hry je pryč, domácí hokejisté se dostali do jednobrankového povedení.
04:25'
Tom Pyatt tečoval puk před brankou, a tak měl domácí brankář plné ruce práce, aby kotouč zůstal před brankovou čárou.
03:56'
Alex Stalock kryje střelu,kterou vyslal Derick Brassard. Buly před brankou Wild.
03:42'
Zach Parise rozehrává od své branky, dostal se do útočného pásma, ale jeho rána byla nepřesná.
02:13'
Marcus Foligno byl autorem dalšího střeleckého pokusu, tentokrát ale domácí celek minul branku.
00:45'
Hned v první minutě hry se domácí celek dostává do vedení. Eric Staal obkroužil branku a našel přihrávkou zcela volného spoluhráče. Tím byl ZACH PARISE, který měl klid na zakončení. Asistence: Eric Staal a Daniel Winnik.
00:34'
Jonas Brodin vypálil od modré čáry, Jason Zucker tečova před brankou, a pak kotouč raději ukryl do výstroje brankář Mike Condon.
00:13'
Zápas začíná, sledujeme aktivní hru domácího celku, který se dostal do útočného pásma.
00:01'
Za malý moment zápas začne.

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Olofsson, Prosser – Zucker, M. Koivu, Mikael Granlund – Winnik, E. Staal, Parise – Rau, Coyle, J. Eriksson Ek – M. Foligno, Cullen, Ennis.

Ottawa Senators: Condon (C. Anderson) – Chabot, E. Karlsson, Phaneuf, Ceci, Borowiecki, Claesson – Dzingel, Brassard, DiDomenico – Hoffman, Duchene, B. Ryan – Z. Smith, White, Pyatt – Burrows, Chlapík, Dumont..
Minnesota Wild odehrála 47 zápasů s bilancí 20-5-5-17 a získala 555 bodů. V tabulce Západní konference je na deváté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála tři. Poradila si s Chicagem Blackhawks 1:2, Minnesotou Wild 4:1 a Tampou Bay 5:2. Nestačila na Calgary Flames 2:3 v prodloužení a na Vancouver Canucks 2:3 v prodloužení.
Ottawa Senators odehrála 44 zápasů s bilancí 12-3-9-20 a získala 39 bodů. V tabulce Východní konference je na 15. pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála dva. Poradila si s Tampou Bay 6:3 a Torontem Maple Leafs 3:4. Nestačila na Chicago 2:8, St. Louis Blues 1:4 a Toronto 3:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Minnesota Wild a Ottawa Senators.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.