NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Minnesota : San Jose - 26. února 2018   02:00

Minnesota
Minnesota
39:17' Cullen (Spurgeon, Winnik) • 55:16' E. Staal (Suter, Zucker) • 64:48' Spurgeon (Zucker)
3:2
(0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
San Jose
San Jose
14:00' J. Ryan  (Goodrow, Hansen) • 22:28' Tierney  (Labanc)
Minnesota
Marc Joannette, Ian Walsh – Libor Suchánek, Shandor Alphonso
Xcel Energy Center, St. Paul
San Jose

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou.
Minnesota právě vstřelila branku!
Velká chyba Burnse a je hotovo! Obránce Žraloků nedokázal odpálit puk a ten si vzal JARED SPURGEON, který si vyměnil krosovou nahrávku s Zuckerem a zakončil do prázdné branky. Asistence: Jason Zucker.
64:14'
Burnsova střela z první skončila těsně vedle levé tyče!
62:16'
Labanc si nahrál s Jonesem, ale z útoku nic nebylo a tak jdou dopředu domácí.
61:48'
Až nyní se hosté dostali do útočné třetiny.
61:11'
Minnesota je stále u kotouče a Sharks se ještě nedotkli puku.
60:34'
Domácí se dostali do útočného pásma a kombinují.
60:01'
Začalo prodloužení.
Ani šedesát minut nepřineslo vítěze a tak uvidíme prodloužení 3 na 3. Ve třetí třetině byla hra dost vyrovnaná a padla pouze jedna branka, kterou vstřelil s velkým štěstím Eric Staal a poslal zápas do prodloužení.
Střely na branku 39:27
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:47'
Hertl dobře clonil před brankou, ale i tak dokázal Dubnyk zasáhnout!
59:27'
Donskoi nahodil puk do útočné třetiny a získal pásmo.
59:06'
Pavelski z velkého úhlu minul branku.
59:00'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:54'
Domácí jsou stále aktivnější a pokoušejí se rozhodnout.
58:03'
Minnesota se dostala do ofsajdu.
57:26'
Donskoi se dostal do útočného pásma, ale byl zde sám, a tak puk pouze odevzdal.
56:53'
Sharks zatím marně hledají protihru na aktuální hru domácích.
56:11'
Minnesota je povzbuzena a snaží se rozhodnout tento duel v základní hrací době.
55:16'
Je vyrovnáno! Puk, který poskakoval za brankou si vzal ERIC STAAL a poslal ho před branku, kde si ho do vlastní sítě poslal jeden z beků San Jose. Smolná branka pro Sharks. Asistence: Ryan Suter a Jason Zucker.
55:07'
Další zakázané uvolnění.
54:58'
Minnesota kombinuje v útočné třetině a drží Sharks pod tlakem.
54:21'
Ovšem teď se provinili zakázaným uvolněním a bude se vhazovat po pravici Jonese.
54:04'
Sharks jednoduše dostali puk do středního pásma a zbytečně si nepřidělávají starosti.
53:43'
Hertl našel před brankou Karlssona, který tvrdou ranou trefil Dubnyka!
53:15'
Sharks drží kotouč a ukrajují cenné vteřinky, které zbývají do konce zápasu.
52:46'
Domácí vyhodili přes všechny čáry, ale zakázané uvolnění se pískat nebude,
52:06'
Hertl udržel puk proti třem hráčům, ale po dlouhém souboji u mantinelu nakonec puk odevzdal.
51:37'
51:10'
Minnesota má puk za svou brankou a musí začít nový útok.
50:44'
A další vyhození Žraloků. Ti hrají tohle oslabení dobře.
50:19'
Granlund a jeho další pokus ze stejného místa jako před chvilkou končí v Jonesově náručí.
50:08'
Hosté opět vyhazují.
49:59'
Mikael Granlund se dostal k nebezpečné střele z pravého kruhu a nadělal velké vrásky na čele brankáři San Jose.
49:50'
Hosté vyhazují.
49:35'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Tomáš Hertl – 2 min., hákování).
49:28'
Ponechaná výhodu pro Wild.
49:03'
Domácí kombinují v útočném pásmu a drží Žraloky pod tlakem.
48:23'
Couturova střela z kruhu byla sražena mimo tři tyče.
47:39'
Hraje se dost otevřený hokej a šance na jedné střídá šanci na druhé straně.
47:01'
Staal to zkusil z velkého úhlu a nadělal Jonesovy problémy.
46:48'
Burnsova střela od modré byla přizvednuta do ochranné sítě.
46:45'
Hansen nahodil na Dubnyka a ten podržel puk. Následuje komerční přestávka.
46:13'
45:34'
Nino Niederreiter čekal na přihrávku před brankou a ta na něj nakonec přišla, ale švýcarský útočník promáchl.
45:16'
Domácí jsou v plném počtu a začíná jim zkrácená přesilová hra.
44:41'
Vlasic udržel útočné pásmo pro San Jose a hosté mohou něco vymýšlet.
43:55'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Joe Pavelski – 2 min., sekání).
43:29'
Pavelski vystřelil v polopádu a branku jen těsně minul.
43:15'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Marcus Foligno – 2 min., hákování).
42:32'
Zucker kličkoval za brankou Jonese a nakonec umíchal sám sebe.
41:55'
San Jose se dostalo do ofsajdu.
40:55'
Nahození od pravého mantinelu skončilo jen těsně vedle branky.
40:28'
Domácí nenechávají nic náhodě a od začátku třetiny jsou před Jonesem.
40:01'
Druhá třetina nabídla po brance na každé straně. Sharks vedli už 0:2, ale domácí si vytvořili velký tlak a na konci třetiny snížili na 1:2.
Střely na branku 29:21
40:00'
39:17'
Je sníženo! Spurgeon poslal přihrávku před branku a MATT CULLEN tečoval puk do sítě. Asistence: Jared Spurgeon a Daniel Winnik.
38:34'
Domácí jsou dopředu a kombinují okolo bránící čtveřice,.
38:12'
Další Houdkův pokus chytil Dubnyk.
37:33'
Blíží se závěr druhé třetiny a San Jose je na kotouči.
37:00'
Donskoi se prosmýkl do útočného pásma, ale k následné střele se..
36:36'
Hosté vyhodili už tak šikovně, že se icing nepíská.
36:24'
Domácí se drží a zbytečně si zkomplikovali život.
35:36'
Minnesota drží puk a kombinuje v útočném pásmu.
34:40'
Jared Spurgeon vystřelil od modré čáry a Jones nemusel zasahovat, protože střela byla zablokována.
33:50'
Domácí jsou ve druhé třetině lepším týmem, ale Sharks jsou v zakončení neomylný.
33:21'
Jones vypomohl s rozehrávkou a hosté mohou jít dopředu,
33:00'
Mikael Granlund byl sám před brankou, ale skákavý puk moc netrefil a Jones opět zasahuje!
32:32'
Souboj o střední pásmo vyšel vítězně pro Sharks, kteří získali puk.
31:58'
Domácí jsou mírně lepším týmem, ale ani Žraloci nehrají špatně a navíc vedou!
31:33'
Eric Staal vystřeli kousek za modrou a Jones musel zasahovat.
31:07'
Vlasic vystřelil tahem od modré čáry a Dubnyk kryje.
30:27'
30:08'
Ve vlastním oslabení si hosté vytvořili šanci, ale tu neproměnili.
29:41'
Hosté vyhazují až za branku Dubnyka.
29:11'
Domácí jsou v útočném pásmu a kombinují okolo bránící čtveřice.
28:27'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Dylan DeMelo – 2 min., držení).
28:15'
Zakázané uvolnění Žraloků zastavuje hru.
28:02'
Domácí vedou ve druhé třetině 11:1 na střely!
27:43'
Jeden z domácích obránců vystřelil z velké dálky a Jones kryje.
27:24'
Propagační pokus ukryl Dubnyk do lapačky.
27:06'
Wild se motají okolo branky Jonese, ale ke střele se zatím nedostali
26:02'
Oba týmy se snaží o rychlé přechody do útoku, ale ani jeden z celků nedokáže překonat střední pásmo.
25:37'
Nate Prosser nahodil na branku a Jones v klidu kryje.
25:22'
Eric Staal byl sám mezi kruhy a Jones předvedl skvělý zákrok!
24:47'
Meier táhl další brejk domácích, ale o puk přišel ve středním pásmu.
24:20'
Domácí jsou i nadále aktivní, ale Jones dnes chytá výborně.
23:50'
Mikko Koivu dorážel před Jonesem, ale ten závar před svou brankou vyřešil.
22:28'
San Jose právě vstřelilo branku!
Hosté jdou do dvoubrankové vedení! CHRIS TIERNEY získal puk ve středním pásmu a posunul ho doprava na Labanca. Ten poslal nahrávku před branku na Tierneyho, který bekhendovým blafákem překonává Dubnyka. Asistence: Kevin Labanc.
21:42'
Tyler Ennis se obtočil kolem branky a chtěl zasunout puk na bližší tyč, ale Jones byl pozorný.
21:34'
San Jose se osvobozuje jen za cenu zakázaného uvolnění.
21:03'
Domácí vstoupili do druhé třetiny aktivně a jsou v útočném pásmu.
20:27'
Sharks se dostali do útočné třetiny, ale na Dubnyka nevystřelili.
20:01'
Střely na branku 10:17
První třetina je u konce a Sharks po ní vedou 0:1. Matrin Jones předvádí jeden zásah za druhým a Wild se pokoušeli náskok Sharks stáhnout, ale to se jim nepovedlo.
20:00'
19:26'
Hansen tvrdě vystřelil, ale branku minul.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:32'
Wild jsou hodně aktivní a pokoušejí se dorovnat stav utkání.
17:38'
Dillon nedostal puk z obranného pásma, ale na podruhé se mu to povedlo..
17:08'
Mike Reilly se nedostal před Jonese, protože o puk přišel mezi kruhy..
16:44'
San Jose nyní motá Minnesotu a drží ji pod tlakem.
16:19'
Další zásah Jonese.
15:43'
Domácí se dostali do útočného pásma, ale kromě kombinace u mantinelů nic jiného nevymysleli.
15:15'
Další střelecký pokus Burnse skončil v lapačce Dubnyka.
15:05'
Donskoi to zkusil na Dubnyka a ten kryje.
14:38'
Jones je pod neustálou palbou domácích a brankář Žraloků se rozhodně nenudí.
14:00'
Sharks jdou do vedení! Po ose Hanson-Goodrow se dostal puk až na JOAKIMA RYANA, který z bodu pro vhazování prostřelil střelou z první Dubnyka. Asistence: Barclay Goodrow a Jannik Hansen.
13:46'
Wild zamkli svého soupeře a kombinují.
13:15'
Hertla zastavil ofsajd a domácí mohou dopředu.
12:40'
Domácí se dostali na malou chvilku pod tlak, a tak raději vyhazují na zakázané uvolnění.
11:52'
První třetina je ve své druhé polovině a k vidění není žádný extra zajímavý hokej plný šancí.
11:16'
Marcus Foligno si toho na sebe vzal příliš a projít přes tři hráče neměl šanci na úspěch.
10:41'
Burns vystřelil od modré čáry a prověřil pozornost Dubnyka.
10:21'
Vlasic nahodil za branku domácích a Sharks jsou v útočném pásmu. Po střele Hansona, kterou chytil Dubnyk následuje komerční přestávka.
09:55'
Labanc dojížděl z druhé vlny na branku a Dubnyk byl připraven.
09:37'
Nahrávka rukou zastavuje další útočné snažení domácích.
08:53'
I domácí brankář se dostává do tempa, protože Žraloci začali pálit ze všech pozic.
08:25'
Dubnyk podržel nahozený kotouč a bude se vhazovat po jeho pravici.
08:08'
Jenže hosté nic nevymysleli a Minnesota už zase odstřeluje Jonese v brance.
07:17'
Souboj o kotouč ve středním pásmu zvládli lépe Žraloci a mohou se pokusit zaútočit.
06:52'
Hosté se dostali do útočné třetiny a ke střele zápěstím se dostal Chris Tierney, ale ten trefil pouze Dubnyka.
06:07'
Delší dobu se hraje bez přerušení a první třetina velmi rychle ubíhá.
05:28'
Na druhé straně se Minnesota dostala do útočné třetiny a na Jonese šli hned dva střelecké pokusy.
04:47'
Žraloci drží kotouč v útočném pásmu, ale ke střele se zatím nedostali.
04:13'
Zakázané uvolnění Sharks zastavuje hru.
03:55'
Mikael Granlund se prohářkoval z rohu hřiště až před branku, ale na Jonese si nepřišel.
03:28'
Eric Staal dostal přihrávku na puntík pro vhazování a okamžitě střílel, ale trefil nohy Pavelskiho.
03:06'
Pavelski to zkusil zápěstím z pravého kruhu, neúspěšně.
02:51'
Nino Niederreiter se dostal do ofsajdu a míří střídat.
02:18'
Hostům se sice podařilo přejít do útočné třetiny, ale hned za modrou o puk přišli.
01:42'
Tim Heed nedokázal poslal puk ven ze třetiny a díky tomu se domácí dostali k několika střelám, které úspěšně vyřešil Jones.
01:23'
Další střelecký pokus domácích kryje Jones.
01:09'
Kevin Labanc chtěl nahodit na branku, ale puk mu sjel z hole a Labanc nahrál protihráči.
00:45'
Zucker vystřelil z pravé strany a Jones předvedl první zákrok.
00:22'
Sharks se hned na začátku utkání pokoušejí vyvinout tlak v útočném pásmu, ale to se jim moc nedaří.
00:01'

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Reilly, Suter (A), Dumba, Seeler, Prosser, Spurgeon – Coyle, Cullen, M. Koivu (C) – Parise (A), E. Staal, J. Eriksson Ek – Zucker, M. Foligno, Niederreiter – Winnik, Ennis, Mikael Granlund.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Dillon, Vlasic, J. Ryan, Heed, DeMelo, Burns (A) – Pavelski (C), Fehr, Goodrow – Donskoi, Meier, Hansen – Couture (A), Hertl, Tierney – Labanc, M. Karlsson, Bødker.

Rozhodčí: Marc Joannette, Ian Walsh – Libor Suchánek, Shandor Alphonso.
Minnesota Wild 34-20-7
Minnesota se nachází na čtvrtém místě západní konference se ziskem 75 bodů po 61 utkáních. Wild mají výbornou formu a vyhráli poslední tři utkání. I Minnesota svádí tuhé boje o play-off a každý bod je pro ni důležitý. Podaří se Wild porazit Sharks, kteří aktuálně nemají formu?

Nejproduktivnější hráči
Eric Staal 29+29
Mikael Granlund 17+32
Jason Zucker 25+19
San Jose Sharks 33-21-8
Hokejisté z Kalifornie se nachází na šestém místě západní konference se ziskem 74 bodů po 62 utkáních. San Jose svádí tuhé boje o pozice pro play-off a aktuálně má sérii dvou porážek v řadě. Tuhle sérii by hosté nutně potřebovali prolomit a dnes vyhrát. San Jose mělo od začátku sezony dobrou a v jednu chvíli nejlepší obranu NHL, ale ta poslední dobou příliš inkasuje a v Nashvillu dostala hned 7 branek. Sharks se na Wild nedaří a prohráli poslední 4 utkání. Podaří se Žralokům vyhrát?