NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Nashville : San Jose - 30. března 2018   02:00

Nashville
Nashville
05:26' Turris (P. K. Subban, C. Smith) • 10:14' Arvidsson (F. Forsberg, Johansen) • 30:38' C. Smith (Fiala, Ellis) • 50:06' Ellis (F. Forsberg, Arvidsson) • 59:43' Bonino (F. Forsberg)
5:3
(2:2, 1:0, 2:1)
San Jose
San Jose
06:55' Couture  (Burns, Bødker) • 12:05' Dillon  (Hansen) • 45:54' Bødker  (Tierney, Meier)
Nashville
Jean Hebeert, Jon McIsaac – Jonny Murray, Derek Nansen
Bridgestone Arena, Nashville
San Jose

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou.
Střely ve třetí třetině 7:24!
Je dobojováno! Fantastický zápas, který vypadal jako boj v play-off je u konce. Domácí hokejisté vítězí a San Jose bude muset čekat další noc na potvrzení, že si letos zahraje vyřazovací boje.
59:43'
Nashville právě vstřelil branku!
Hotovo! NICK BONINO trefuje prázdnou branku a Nashville dnes zvítězí! Asistence: Filip Forsberg.
59:30'
Meier si stahovačkou obhodil brankáře a trefil tyč!
59:08'
Sharks získali vhazování v útočném pásmu a jsou opět v šesti.
58:57'
Hosté se dotkli puku vysokou holí a jsou vykázáni do středního pásma!
58:50'
58:33'
Couture neudržel pásmo a domácí vyhazují.
58:07'
Logan Couture se pokusil zasunout puk mezi nohy Sarose, ale ten jeho pokus pokryl!
58:07'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Ryan Ellis – trestné střílení, zdržování hry / posunutá branka).
58:07'
Nájezd pro San Jose za úmyslné vyhození branky ze své pozice!
58:07'
Kane měl několik dorážek, ale nedokázal dorazit puk do branky!
56:50'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (P. K. Subban – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
56:28'
Pavelski vystřelil z mezikruží, ale Saros byl opět připraven.
56:16'
Kane se pokusil dorážet před brankou, ale puk skončil neznámo kde. Poslední komerční přestávka! Dnešní zápas se hraje v play-off tempu a je to neskutečná podívaná!
55:53'
Preds drží puk u branky San Jose a kombinují.
55:28'
Burnsova střela byla zablokována a domácí vyváží puk daleko od své branky.
54:57'
Meier dojel puk, který by pravděpodobně skončil zakázaným uvolněním a Sharks mají pásmo.
54:21'
Couturova střela proletěla těsně vedle branky!
53:59'
Marcus Sörensen jel opět sám na branku a Saros opět zasahuje! Neskutečné co dnes předvádí domácí brankář!
53:27'
Sorensen dostal nahrávku do jízdy, ale Subban mu na poslední chvíli vypíchl puk.
52:40'
Nashville brání velmi dobře modrou čáru a San Jose se nemůže dostat do pásma.
52:03'
Braun trefil prvního blokujícího hráče a Vlasic musel hodně rychle zpět, aby domácí nejeli sami na branku.
51:41'
Craig Smith vystřelil z velkého úhlu a Jones jeho střelu s velkými problémy pokryl. Následuje komerční přestávka.
51:12'
Preds jsou patřičně povzbuzeni další vedoucí brankou a San Jose už to bude mít hodně těžké.
50:06'
Domácím stačí opravdu málo na vstřelení branky. RYAN ELLIS trefil na vrcholku pravého kruhu skákavý puk a propálil vše co mu stálo v cestě. Nashville jde počtvrté do vedení! Asistence: Filip Forsberg a Viktor Arvidsson.
49:44'
Burns udržel útočné pásmo a ke střele se dostal Karlsson, ale Saros byl pozorný.
49:13'
Fiala byl podražený za brankou, ale hraje se dál.
48:32'
Marcus Sörensen jel sám na branku a udělal forhendovou kličku a Saros opět skvěle zasahuje!
47:57'
Couture dostal puk do středního pásma, kde se ho zmocnili domácí, kteří okamžitě útočí.
47:41'
Zakázané uvolnění San Jose zastavuje hru.
47:26'
Mikkel Bødker se natlačil před branku, ale do zakončení ho už domácí obrana nepustila.
47:10'
Couture už mohl jet sám na branku, ale rozhodčí odpískal ofsajd.
46:45'
Sharks jsou při chuti a ve vlnách útočí na Sarose, který je dnes neuvěřitelný!
45:54'
San Jose právě vstřelilo branku!
Neskutečný tlak San Jose a fantastický Saros. Tohle spojení dlouho platilo, ale Saros přece jen kapituluje. Tierney měl na hokejce vyrovnání, když dostal přihrávku před branku, ale Saros ho vychytal. K puku se dostal MIKKEL BØDKER, který si vybruslil na střed a čekal se střelou hodně dlouho, protože proti němu byli dva obránci. Dánský útočník nakonec vystřelil a puk propadl Sarosovi do branky! Asistence: Chris Tierney a Timo Meier.
45:15'
Hertlovu střelu vyrazil Saros na pravý kruh a Tierney už mohl vyrovnat, ale Saros opět zasahuje!
44:59'
Subban vyhazuje do středního pásma.
44:47'
Kane se dostal k další střele, ale Saros opět kryje!
44:29'
San Jose to chtělo zahrát až do kuchyně, ale Preds finální nahrávku zachytili a vyhazují.
44:10'
Domácí opět vyhazují.
43:52'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mattias Ekholm – 2 min., krosček).
43:52'
Hertl se dostal k dorážce před brankou, ale Saros mu doslova ukradl gól!
43:32'
Hertl pálil z pravé strany a Saros opět zasahuje!
43:08'
Subban zablokoval přihrávku a vyslal dopředu Hartmana, který prověřil Jonese.
42:38'
Kane i Pavelski se dostali ke střele zblízka, ale ani jeden nedostal puk za Sarose.
42:15'
San Jose je v pásmu a kombinuje.
41:48'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).
41:37'
Mattias Ekholm hledal někoho před brankou a našel Viktora Arvidssona, který ovšem netrefil puk.
41:15'
Hosté zahráli vysokou holí a vhazovat se bude ve středním pásmu.
40:57'
Hosté mohli jet do přečíslení tři na dva, ale dostali se do ofsajdu.
40:52'
40:31'
Domácí jsou v útočném pásmu, ale ke střele se ještě nedostali.
40:01'
Druhá třetina je u konce a viděli jsme v ní jednu branku, kterou vstřelil Craig Smith a určil tak stav utkání po dvou třetinách na 3:2.

Střely na branku 25:18
40:00'
39:47'
Craig Smith se dostal před branku, ale vyklepal pouze betony Jonese.
39:24'
Tierney vyhodil puk do středního pásma.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:51'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Melker Karlsson – 2 min., podražení).
38:27'
Závěr druhé třetiny se hodně kouskuje a domácí se provinili dalším zakázaným uvolněním.
38:05'
Filip Forsberg se dostával za obranu San Jose, ale Hansen se skvěle vrátil a obral útočníka Preds o puk.
37:43'
Další zakázané uvolnění domácího celku.
37:15'
Zakázané uvolnění domácích zastavuje čas.
37:04'
36:51'
Další vyhození Preds a to přesilová hra hostů pomalu končí.
36:40'
Domácí vyhazují.
36:11'
Sharks bojují o puk v útočném pásmu.
35:45'
Další střela Burnse byla přizvednuta do ochranné sítě.
35:33'
Kane dostal puk k pravé tyči, ale Sarose nepřekonal.
35:10'
Burns minul branku a domácí vyhazují.
35:04'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Ryan Hartman – 2 min., sekání).
34:58'
Meier prověřil Sarose a domácí půjdou do čtyř!
34:30'
Kotouč skončil na domácí střídačce a vhazovat se bude ve středním pásmu.
34:04'
Ward jel s Burnsem dva na jednoho a druhý jmenovaný svou střelou z první trefil břevno!
33:51'
33:18'
Další útočnou akci domácích zastavuje ofsajd.
33:00'
Craig Smith trefil tyčku! Čtvrtá tyčka zazvonila za Jonesem!
32:43'
Domácí jsou v útočném pásmu a kombinují.
32:00'
Sharks opět vyhazují a Preds musí začít od své branky.
31:51'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Brent Burns – 2 min., držení).
31:24'
Tierney dostal puk na střed hřiště a tečoval puk do tyčky!
30:38'
Domácí jdou potřetí do vedení! Ryan Ellis dovezl puk až před branku a vystřelil, ale Jones tenhle puk pokryl. K dorážce se dostal CRAIG SMITH, který uklidil puk do branky. San Jose si vyžádalo přezkoumání situace, ale i přes to branka platí! Asistence: Kevin Fiala a Ryan Ellis.
30:08'
Karlsson se dostal k dorážce před brankou, ale v pádu nedokázal příliš dobře zakončit.
29:45'
Viktor Arvidsson nahrál před branku a puk se po několika odrazech dostal až k levé tyči a za Jonesem to dnes zvoní jako na zvonici!
29:23'
29:02'
San Jose má přesilovou hru a po střelách Burnse a Kanea domácí konečně vyhazují.
28:20'
Filip Forsberg vystřelil z pravého kruhu a Jones musel vytáhnout dobrý zákrok vyrážečkou. Na druhé straně se z podobné pozice pokoušel prosadit Meier, ale ani on neuspěl.
28:11'
27:46'
Preds zavezli puk do útočného pásma, ale nic víc nevymysleli.
27:23'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Ryan Johansen – 2 min., vysoká hůl).
27:11'
Další vyhození Žraloků. Nashvillu zbývá už jen jedna minuta přesilové hry.
26:48'
Hertl vyhazuje a San Jose je ve čtyrech.
26:38'
Fiala zahrál vysokou holí a hra je přerušena. Ještě 14 sekund přesilové hry 5na3.
26:23'
Domácí kombinují okolo bránící trojice a snaží se něco vymyslet.
26:11'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Logan Couture – 2 min., podražení).
24:52'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Joe Pavelski – 2 min., držení hole).
24:48'
Ponechaná výhoda pro Nashville.
24:26'
Další středa nashvillského beka skončila v ochranné síti.
24:20'
Mattias Ekholm vyslal další projektil na Jonese, který opět zasahuje.
24:00'
Burns chtěl vyslat do brejku Coutura, ale to se mu nepovedlo a puk skončil až na zakázaném uvolnění.
23:25'
Preds jsou u kotouče, ale jen těžko se dostávají do útočného pásma.
23:04'
Scott Hartnell vystřelil z vrcholku pravého kruhu a Jones v poklidu kryje.
22:52'
Domácí nahodili puk do útočného pásma a odcházejí střídat.
22:29'
DeMelova střela od modré čáry byla sražena do rohu kluziště.
22:07'
Hertl vystřelil přes obránce a jeho pokus skončil na zadním mantinelu.
21:34'
Subban zajel až za branku San Jose pomoc svým spoluhráčům, ale i tak se domácí k ničemu nedostali.
21:08'
Kane dobruslil puk, který letěl na zakázané uvolnění a hraje se dál.
20:57'
Mattias Ekholm nahodil na branku a Jones měl plné ruce práce, aby puk zkrotil!
20:13'
Burns vyjel s pukem od mantinelu až mezi kruhy a bekhendem prověřil Sarose.
20:01'
První třetina je za námi a nabídla hned 4 branky! Domácí se dostali dvakrát do vedení a San Jose dokázalo dvakrát během pár minut odpovědět a vyrovnat stav. Nashville poté trefil dvě tyče, ale další branku nedal. Do druhé třetiny se tak půjde za stavu 2:2.

Střely na branku 14:9
20:00'
19:42'
Další tyč v podání domácích! Filip Forsberg vystřelil z levé strany a orazítkoval i druhou tyčku Jonesovy branky!
19:26'
Viktor Arvidsson vystřelil z pravého kruhu a jen těsně minul branku.
19:09'
Pavelski se dostal ke střele bekhendem před Sarosem, ale domácí brankář dokázal velmi dobře zasáhnout!
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:40'
Kane velmi dobře napadá a dělá nepříjemnosti v rozehrávce domácích.
18:17'
Kevin Fiala dobře pracoval na brankovišti a dostal se k dorážce, kterou chytil Jones. Následnou střelu od modré čáry zastavila tyčka!
17:52'
Dillon vystřelil z první od modré, ale trefil pouze prvního beka Preds.
17:23'
Žraloci dostali puk do útočné třetiny a pokoušejí se něco vymyslet.
16:59'
Couture obral obránce Nashvillu o puk, ale vystřelit nedokázal.
16:35'
Ward neudržel útočné pásmo a Preds se chtěli dostat rychle do útoku. To se jim nepovedlo, protože jejich nepřesná nahrávka skončila na zakázaném uvolnění.
15:54'
Domácí se snaží hrát aktivně a odstřelovat branku San Jose, ale hosté dnes hrají velmi dobře!
15:26'
15:17'
Krosovou nahrávku přes útočné pásmo zachytil Karlsson a puk skončil mezi diváky.
15:00'
Preds mají krátkou početní výhodu, kterou začínají za svou brankou.
14:46'
14:22'
Domácí drží puk a čekají až jim začne přesilová hra.
13:56'
Filip Forsberg to zkusil z velkého úhlu, ale Jonese nepřekvapil.
13:32'
Střelu od modré čáry pokryl Jones a vhazovat se bude po jeho pravici.
13:26'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Evander Kane – 2 min., nedovolené bránění).
13:24'
13:00'
Pavelski tečoval před brankou, ale puk skončil mimo tři tyče.
12:46'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Kevin Fiala – 2 min., nedovolené bránění).
12:38'
Jones pokryl střelu z větší dálky a následuje komerční přestávka.
12:05'
Neskutečné! Domácí tentokrát vedli něco málo přes minutu a je opět vyrovnáno! BRENDEN DILLON dostal puk na modrou a jeho dělovka zaplavala do levého horního rohu branky! Asistence: Jannik Hansen.
11:56'
San Jose se snaží opět odpovědět a hraje se v útočném pásmu Žraloků.
10:14'
Preds jdou opět do vedení! Johansen vystihl nahrávku na modré čáře, kterou posílal Kane a poslal do situace dva na nikoho Forsberga a Arvidssona. Filip Forsberg poslal nahrávku na druhou stranu brankoviště, kam si sjížděl právě VIKTOR ARVIDSSON, který zvedl puk nad beton Jonese. Asistence: Filip Forsberg a Ryan Johansen.
09:47'
Dillon poslal dlouho rozehrávku do středního pásma, ale nenašel nikoho. Zakázané uvolnění San Jose.
09:11'
Preds mají kotouč ve svém pásmu, ale mají problém s rozehrávkou, protože Žraloci napadají ve dvou.
08:21'
Domácí se dostali do zajímavé šance, ale Martin Jones podržel svůj tým.
06:55'
Necelé dvě minuty vedl Nashville a je vyrovnáno! Bødker kroužil s pukem v pásmu a na modré si ho vyměnil s Burnsem. Ten nahrávkou z první oslovil mezi kruhy LOGANA COUTURA, který vystřelil naprosto přesně do rohu branky! Asistence: Brent Burns a Mikkel Bødker.
06:27'
DeMelo vystřelil od modré čáry, ale trefil pouze klubko hráčů před brankou.
06:01'
Preds jsou evidentně povzbuzeni první brankou a Jones si připisuje další zákrok. Následuje komerční přestávka.
05:26'
Žraloci od začátku tlačili, ale jako první se prosazují domácí! P. K. Subban vystřelil od modré čáry a Jones vyrazil jeho střelu na levý kruh, kde byl KYLE TURRIS. Ten měl lehkou práci a dorazil puk do prázdné branky. Asistence: P. K. Subban a Craig Smith.
05:01'
Preds se po delší době dostali do útočného pásma, a tak Labanc vyhodil na zakázané uvolnění.
04:24'
Žraloci vstoupili do zápasu hodně aktivně a jsou jasně lepším týmem.
03:58'
Couture dostal puk mezi kruhy, ale trefil pouze obránce.
03:36'
Žralokům se nepovedla rozehrávka a puk skončil na zakázaném uvolnění.
03:29'
Jones si připisuje první zákrok zápasu po střele od modré čáry.
02:57'
Scott Hartnell se sice dostal do útočného pásma ale bez puku.
02:26'
Marcus Sörensen vypálil od modré čáry, ale jeho střelecký pokus byl sražen do rohu.
02:05'
Domácí se konečně dostali k puku a mohou jít do útoku.
01:35'
Meier to zkusil bekhendem z před brankového prostoru a Saros sbírá jeden zákrok za druhým!
00:55'
Mikkel Bødker si najel do útočného pásma a vystřelil z pravého kruhu, Saros opět kryje.
00:35'
Kane se pokoušel nadvakrát zvednout puk přes beton Sarose, ale to se mu nepovedlo.
00:12'
Burns nahodil puk před, kde tečoval Pavelski a Saros předvedl první zákrok.
00:01'

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Ellis (A), Ekholm, Jemelin, Irwin, Josi (C), P. K. Subban – Turris, F. Forsberg, Sissons – Fisher, Bonino, C. Smith – Hartnell, Salomäki, Fiala – Arvidsson, Hartman, Johansen (A).

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Dillon, P. Martin, Vlasic, Braun, DeMelo, Burns (A) – Pavelski (C), E. Kane, Sörensen – Meier, Hansen, Couture (A) – J. Ward, Hertl, Tierney – Labanc, M. Karlsson, Bødker.

Rozhodčí: Jean Hebeert, Jon McIsaac – Jonny Murray, Derek Nansen.
Vzájemné zápasy
Nashville Predators 7:1 San Jose Sharks
San Jose Sharks 4:1 Nashville Predators
Nashville Predators 7:2 San Jose Sharks
San Jose Sharks 1:3 Nashville Predators
San Jose Sharks 44-23-10
Hosté přijíždí do Nashvillu s dobrou formou. Žraloci dlouho drželi sérii výher, ale v minulém utkání podlehli v prodloužení St.Luis. Sharks už by si rádi zajistili postup do play-off. San Jose je na čtvrtém místě západní konference se ziskem 98 bodů. Pokud by dnes San Jose vyhrálo, bude mít 100 bodů a to už na jistotu play-off stačit bude. Nicméně minulý zápas v Nashvillu San Jose prohrálo vysoko 7:1! Dokáží Žraloci vrátit Preds vysokou porážku?

Nejproduktivnější hráči
Brent Burns 11+51
Joe Pavelski 20+41
Logan Couture 31+26
Nashville Predators 49-16-11
Predátoři jsou na prvním místě celé NHL! Nashville má 109 bodů, ale v posledních utkáních ztratil formu. Ze čtyř předchozích zápasů dokázali Preds vyhrát pouze jednou a to na domácí půdě s Minnesotou po nájezdech. I tak má Nashville luxusní náskok na druhý Winnipeg, který činí 5 bodů. Dokáží Preds opět nadělit Žralokům více než pět gólů?

Viktor Arvidsson 28+30
Filip Forsberg 21+34
P.K. Subban 15+39
Hezký páteční večer všem hokejovým fanouškům! Do konce základní části NHL už zbývá pouze několik zápasů a my se podíváme na pikantní souboj mezi Preds a Sharks!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.