NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Nashville : Vegas - 9. prosince 2017   02:00

Nashville
Nashville
35:40' Järnkrok (Åberg, F. Forsberg) • 48:04' Arvidsson (Fiala, Turris) • 54:56' Bonino (Arvidsson)
3:4
(0:1, 1:1, 2:1 - 0:0)

0:1 (SN)

Vegas
Vegas
06:55' W. Karlsson  (Tuch, Schmidt) • 34:37' Neal  (Sbisa, Schmidt) • 59:20' Haula  (C. Miller, Perron) • ' R. Smith

3. Rielly Smith (VKG) 0+0
Statistiky: Střely na bránu: 44-39; Zablokované střely: 15-14; Vhazování: 55%-45%; Hity: 16-17; Přesilové hry: 0/4-1/4; Trestné minuty: 10-10.
Vegas proti Nashvillu promarnilo dvoubrankový náskok a ve třetí části dokonce po dvou trefách Predators, celkově třech v řadě, prohrávalo 3:2. Fanoušky v Bridgestone Areně ale na chvíli umlčel Erik Haula, který 40 sekund před koncem skóroval při hře bez brankáře a v samostatných nájezdech vystřelil Golden Knights extra bod Reilly Smith, který se prosadil jako jediný až v šesté sérii. Konečný výsledek utkání. Nashville Predators 3 Vegas Golden Knights 4 po s.n.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Vegas Golden Knights.
Autorem vítězné branky je REILLY SMITH.
REILLY SMITH stejně jako většina hráčů předním zvolil během nájezdu rychlou střelu zápěstím, která z mezikruží mezi vyrážečkou a pravým betonem Pekky Rinneho zamířila k levé tyči! Je konec!
Nick Bonino se rozhodl v mezikruží pro střelu, kterou Malcolm Subban vyrážečkou vytáhl mimo.
William Karlsson provedl samostatný nájezd velice rychle, Pekku Rinneho ale střelou nepřekonal.
Viktor Arvidsson naznačil střelu s příklepem a zvolil bekhendový blafák, Malcolm Subban ale puk vyrážečkou vyrazil.
Erik Haula se rozjel na nájezd, ani on ale Pekku Rinneho nepřekonal.
Malcolm Subban už byl překonán, jenže Craig Smith po krásném oblouku z levého křídla na vzdálenější pravé tyči orazítkoval tyč!
David Perron v blízkosti levé tyče zakončoval bekhendem, jenže ztroskotal na Pekkovi Rinnem.
Filip Forsberg naznačil střelu a v blízkosti pravé tyče zasouval puk po ledě do zdánlivě prázdné brány, jenže Malcolm Subban levým betonem puk vyrazil.
Alex Tuch zvolil střelu, která mířila mezi betony Pekky Rinneho, brankář Preds je ale včas sevřel!
Kevin Fiala rychle zamíchal s pukem, po bekhendovém blafáku ale u pravé tyče ztroskotal na levém betonu Malcolma Subbana, který má dlouhé nohy.
James Neal zvolil stejné zakončení jako Kyle Turris a také rychlou střelou minul levou tyč.
Kyle Turris se rozhodl pro prudkou střelu zápěstím, která těsně nad ledem minula levou tyč.
Samostatné nájezdy začínají.
Dechberoucí prodloužení, během kterého oba brankáři předváděli jeden zákrok za druhým, je za námi a čekají nás samostatné nájezdy. Skóre po prodloužení. Nashville Predators 3 Vegas Golden Knights 3.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:50'
Oba brankáři si připsali jeden zákrok a Malcolm Subban ještě jeden, když v blízkosti levé tyče pálil Kevin Fiala.
64:00'
Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.
63:52'
P. K. Subban skončil na ledě před vrcholem levého kruhu pro vhazování a vsedě se ohlížel za rozhodčími. Ti se ovšem vylučovat v prodloužení neodhodlali.
62:14'
James Neal se řítil sám na bránu, jenže těsně před ní ho dostihl Roman Josi, který ho do zakončení nepustil, a bývalý útočník Predators skončil v síti místo puku. Hra poté byla přerušena kvůli posunuté bráně.
61:25'
Calle Järnkrok šlápl do pedálu a v pravém kruhu se dostal ke střele zápěstím, kterou na přední tyči klečící Malcolm Subban podržel v náručí.
61:08'
Vegas se ocitlo ve dvou šancích, jenže v blízkosti levé tyče bránu přestřelilo, zatímco na opačné straně brány byla střela Golden Knights zablokována.
60:01'
Predators ve třetí třetině dokázali otočit skóre na svou stranu, jenže 40 sekund před koncem utkání zachránil při hře bez brankáře Golden Knights Erik Haula. Diváci dostanou extra porci hokeje. Skóre po třetí třetině utkání. Nashville Predators 3 Vegas Golden Knights 3.
60:00'
59:37'
William Karlsson vypálil z pravého kruhu a Mattias Ekholm puk na přední tyči přizvedl do ochranné sítě.
59:20'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Colin Miller od modré čáry rozdal puk doprava, kde ERIK HAULA na vnějším oblouku kruhu pro vhazování napřáhl ke střele zápěstím a puk po teči clonícího Romana Josiho zamířil nad levým ramenem Pekky Rinneho do bližšího pravého horního rohu brány! Vegas vyrovnalo při hře bez brankáře a stav utkání je 3:3! Asistence: Colin Miller a David Perron.
59:14'
Alex Tuch byl zřejmě hráčem, který vypálil z vrcholu kruhu pro vhazování, Pekka Rinne ale puk podržel.
59:00'
Do konce krásného utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:58'
Jonathan Marchessault se ocitl před bránou ve velké šanci, Pekka Rinne ale puk vyrazil do rohu ledové plochy! Fantastický zákrok, kterému předcházela střela Vegas z vrcholu pravého kruhu pro vhazování.
58:38'
Golden Knights jako praví rytíři šavlovali u pravé tyče hokejkami, ani přes obrovský závar se jim ale fantastického Pekku Rinneho překonat nepodařilo. Brána Vegas je prázdná.
58:26'
Malcolm Subban naskočil na střídačku a P. K. Subban od vlastní brány minul pravou tyč jeho prázdné klece! Nesledovalo zakázané uvolnění a přerušení hry.
57:45'
Shea Theodore z levého křídla a ostrého úhlu nahodil puk na přední tyč, kde bez přípravy pálil James Neal, jenže pouze do náruče Pekky Rinneho!
57:26'
Vyloučený Kevin Fiala naskočil zpět na led a Predators přečkali klíčové oslabení v závěru utkání.
57:00'
Přesně tři minuty před koncem napřáhl v levém kruhu ke střele zápěstím Jonathan Marchessault, Pekka Rinne si ale puk dokázal najít a sevřel ho mezi tělem a levou rukou.
56:44'
Shea Theodore mohl odčinit předchozí zaváhání, jeho střela z vrcholu levého kruhu ale zamířila mimo.
55:26'
Kevin Fiala dostal dvě minuty za zdržování hry poté, co puk z obranného pásma vyhodil mimo ledovou plochu.
54:56'
Nashville právě vstřelil branku!
Viktor Arvidsson ukradl za bránou puk rozehrávajícímu Sheovi Theodorovi a krásnou přihrávkou předložil puk NICKOVI BONINOVI, který z mezikruží nad pravým betonem Malcolma Subbana zamířil k levé tyči! Predators otočili skóre a poprvé v utkání vedou! Asistence: Viktor Arvidsson.
54:39'
Reilly Smith vystřelil po zpětné přihrávce na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a jeho jemně tečovaný pokus zamířil do náruče Pekky Rinneho.
54:17'
Alex Tuch tečoval na přední tyči puk po nahození Vegas od modré čáry na levém křídle a kotouč skončil za přispění zákroku Pekky Rinneho v ochranné síti. Komerční přestávka.
53:55'
Vyloučení William Karlsson a P. K. Subban jsou zpět na ledě a oba týmy hrají opět v plném počtu.
53:20'
James Neal na levém křídle vystřelil zápěstím a jeho střela od hrazení zamířila vedle vzdálenější pravé tyče.
51:55'
William Karlsson dostal dvě minuty za držení a P. K. Subban se hodně rozčiloval až vzteky praštil dvířky trestné lavice poté, co byl také vyloučen za nafilmovaný pád.
51:54'
Vyloučený Cody Eakin je na ledě a Predators přesilovou hru sehráli vůbec dobře. Stav je vyrovnaný 2:2.
51:26'
Viktor Arvidsson nedokázal ve středovém kruhu rozehrát a Predators si museli na obranné čáře dávat pozor.
49:54'
Bývalý hráč Dallasu Cody Eakin byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl poté, co rozhodčí Anthonymu Bitettovi v levém rohu útočného pásma odpustili vysokou hůl.
48:04'
Nashville právě vstřelil branku, která bude po pozdní Coach Challenge hostů z Vegas kvůli nedovolenému bránění brankáře zkoumána u videa!
Původní verdikt na ledě zůstává platným a Nashville k radosti fanoušků v Bridgestone Areně vyrovnává na 2:2. Střela Kevina Fialy z vrcholu levého kruhu pro vhazování byla na přední tyči zablokována a VIKTOR ARVIDSSON vpádu z dorážky zamířil nad ledem k pravé tyči! Asistence: Kevin Fiala a Kyle Turris.
47:35'
Predators se ke střele v útočném pásmu nedostali a poté museli svádět souboj o puk za vlastní bránou.
46:19'
Malcolm Subban dobře zakročil a Predators se mohli dostat k dorážce, jenže nedostali. O osm sekund později byla hra přerušena a následuje krátká komerční přestávka.
45:42'
Colin Miller na pravém křídle vystřelil od modré čáry a na přední tyči jeho pokus zablokoval Austin Watson.
44:35'
Colin Miller je zpět na ledě a ani přesilová hra Predators ve třetí části zatím gól nepřinesla.
44:17'
Viktor Arvidsson pálil v blízkosti levé tyče pod horní tyč, Malcolm Subban ale dokázal puk vytáhnout nad!
44:03'
Fanoušci v Bridgestone Areně bučí poté, co byl domácím hokejistům Nashvillu odpískán ofsajd.
42:39'
Roman Josi ihned po vhazování a přenesení hry na vrcholu pravého kruhu napřáhl k prudké ráně bez přípravy, kterou připravený Malcolm Subban vyrazil.
42:35'
Colin Miller se sice nenechal obejít, byl mu ale odpískán faul a dostal dvě minuty za vysokou hůl.
42:20'
Malcolm Subban rychle vyjel za svou bránu, kde puk zmrazil a hra byla přerušena. Skóre zůstává 1:2.
42:00'
Vyloučený Kevin Fiala se vrátil z trestné lavice zpět na led a fanoušci Predators to kvitují velkým aplausem.
41:07'
Čárový rozhodčí Steve Barton byl nepříjemně dohrán na obranné modré čáře Vegas a fanoušci mu zatleskali poté, co se vrátil zpět na nohy. Utkání může pokračovat.
40:01'
V Bridgestone Areně začala závěrečná třetina utkání a Vegas do ní vstupují v přesilové hře poté, co byl po skončení druhé třetiny dodatečně vyloučen Kevin Fiala.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 30-22; Zablokované střely: 10-12; Vhazování: 55%-45%; Hity: 14-9; Přesilové hry: 0/2-1/2; Trestné min.: 6-4.
Třetí třetina začne přibližně v 4:04.
Během druhých dvaceti minut se ve městě hudby čekalo na gól mnohem déle, na druhou stranu jsme se ale místo jednoho dočkali hned dvou. James Neal nejprve necelých šest minut před koncem druhé třetiny poslal Vegas do dvojnásobného vedení, jenže po 63 sekundách dokázal vrátit Predators zpět do hry Calle Järnkrok. Skóre po druhé třetině v Nashvillu zní. Nashville Predators 1 Vegas Golden Knights 2.
40:00'
40:00'
Kevin Fiala dostal dvě minuty za vysokou hůl a odchází do kabin hodně nespokojený. Vegas vede 2:1.
39:00'
Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.
38:56'
Predators vypálili bez přípravy z vrcholu mezikruží a Malcolm Subban vkleče puk podržel ve výstroji.
37:52'
Viktor Arvidsson v pravém kruhu vystřelil ihned po vhazování a Malcolm Subban bez problému puk podržel.
37:44'
Kevin Fiala se v blízkosti pravé tyče po krásné přihrávce z levého křídla snažil nadvakrát bekhendem překonat Malcoma Subbana, ani v jednom případě ale neuspěl!
37:08'
Calle Järnkrok mohl rychle přidat druhý gól, jeho střelu z pravého kruhu po ledě ale na přední tyči Malcolm Subban vyrazil levým betonem a volný puk zmrazil pod lapačkou!
36:35'
Vegas se pokusilo na inkasovaný gól odpovědět, jeho útok ale na levém křídle zastavil ofsajd.
35:40'
Pontus Åberg krásnou diagonální přihrávkou z vrcholu pravého kruhu našel na vzdálenější levé tyči CALLA JÄRNKROKA, který si potáhl puk ke vzdálenější pravé tyči a skóroval nad ledem do prázdné brány! Asistence: Pontus Åberg a Filip Forsberg.
35:30'
Predators se dostali v levém kruhu k bekhendové střele, která sice mířila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Malcolm Subban ale bez problému zakročil lapačkou. Komerční přestávka.
34:37'
JAMES NEAL se v pravém kruhu prosadil z dorážky, když puk po zablokované střele zápěstím Lucy Sbisy z vnějšího oblouku levého kruhu pro vhazování nad přesouvajícím se Pekkou Rinnem poslal do téměř prázdné brány! James Neal skóroval proti svému bývalému týmu a Vegas vede v Bridgestone Areně 2:0. Asistence: Luca Sbisa a Nate Schmidt.
34:12'
Pekka Rinne v blízkosti pravé tyče zabránil tomu, aby si jeden z jeho spoluhráčů vstřelil "vlastní gól" po zablokování přihrávky Vegas zpoza brány, a Predators se osvobodili za cenu zakázaného uvolnění.
33:18'
Oscar Lindberg zkusil zdvojnásobit vedení Vegas a po jeho zablokované střele z pravého kruhu na vrcholu levého kruhu napřáhl k dobré střele Shea Theodore, Pekka Rinne si ale na jeho pokusu pochutnal a předvedl krásný semafor.
32:42'
Hra byla přerušena v útočném pásmu Predators a prostor dostává další reklamní přestávka.
32:04'
Golden Knights v pravém kruhu vystřelili z ostrého úhlu bekhendem a připravený Pekka Rinne puk vyrazil za bránu.
31:44'
Vyloučený Anthony Bitetto se vrátil z trestné lavice zpět na led a druhou přesilovou hru Vegas nevyužilo.
31:25'
Viktor Arvidsson si z pravého křídla sjel před bránu, kde mu puk sjel na chvíli z hole, nakonec se ale na přední tyči v oslabení ke střele přece jen dostal, Malcolm Subban ale puk holí vyrazil.
30:37'
Predators odvedli v oslabení dobrou práci a podél střídaček puk vyhodili až za bránu Malcolma Subbana.
29:52'
Pekka Rinne dobře ucpal prostor u své pravé tyče a Golden Knights se po velkém závaru neprosadili!
29:44'
Anthony Bitetto byl vyloučen na dvě minuty poté, co v rohu obranného pásma poslal krosčekem k ledu jednoho z hráčů Vegas. Golden Knights si zahrají druhou přesilovou hru.
29:34'
Vegas na levé straně útočného pásma vystřelilo ihned po vhazování, kterému předcházelo zakázané uvolnění Preadators, a po zákroku Pekky Rinneho následuje reklamní přestávky.
28:46'
Nick Bonino zahodil stoprocentní šanci, když se po krásné přihrávce přes šířku útočného pásma od Viktora Arvidssona dostal na vzdálenější levé tyči ke střele, která zdánlivě mířila do prázdné brány, jenže Malcolm Subban předvedl senzační přesun, po kterém puk mířící do jeho protipohybu holí vyrazil!
28:08'
Roman Josi se na vrcholu levého kruhu stahovačkou nezbavil protihráče, a tak se nakonec dostal ke střele ze druhé vlny najíždějící Filip Forsberg, který minul bližší horní roh brány.
27:14'
Predators se ocitli pod tlakem a podél boxu časoměřičů puk vyhodili na zakázané uvolnění. Hra přerušena.
26:56'
Jonathan Marchessault se na druhý pokus v mezikruží dostal ke střele, kterou Pekka Rinne vyrazil.
25:55'
Golden Knights na opačné straně mohli udeřit v blízkosti levé tyče, kde se Cody Eakin skvěle natlačil před jednoho z hráčů Nashvillu, střelou zápěstím ale zamířil pod tlakem pouze do hrudi Pekka Rinneho, který stáhl volný puk pod sebe.
25:38'
Další střela Predators přišla z vrcholu pravého kruhu pro vhazování, Malcolm Subban ji ale vyrazil.
25:01'
Predators napřáhli na vrcholu mezikruží ke krásné střele, která mířila nad ledem k levé tyči, jenže Malcolm Subban měl skvělý výhled a pravým betonem puk vyrazil!
24:25'
Dvojice hráčů Predators se na pravém křídle v rychlém sledu dostala ke střele od hrazení, obě střely ale byly zablokovány a Golden Knights puk vyhodili.
23:59'
Zakázanému uvolnění Predators předcházela střela z vrcholu pravého kruhu ihned po vhazování, kterou Malcolm Subban vyrazil. Brankář Vegas stále bezchybný.
23:29'
Craig Smith na levém křídle nabral obrovskou rychlost a z ostrého úhlu si sjel před bránu, kde se na vzdálenější pravé tyči snažil rozvlnit síť, jenže Malcolm Subban dokázal jeho pohyb kopírovat a předvedl v rozkleku úžasný semafor!
22:41'
Austin Watson si po krásném přenesení hry na vrcholu levého kruhu pro vhazování zpracoval puk a střelou zápěstím mířil do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Malcolm Subban ale kotouč levým ramenem úspěšně vyrazil.
21:44'
Mattias Ekholm na pravém křídle nabral rychlost, které využil k objetí brány a v levém kruhu ke střele z otočky, kterou na přední tyči Malcolm Subban zastavil.
21:03'
Jonathan Marchessault se po rychlém protiútoku a krásné kombinaci po zisku kotouče Vegas na útočné modré čáře v levém kruhu dostal ke střele zápěstím, která zamířila nad.
20:10'
Pekka Rinne se vydal za bránu, kde puk s pomocí ochranné skla vyhodil mimo ledovou plochu.
20:01'
Predators v úvodní části nevyužili přesilovou hru 5 na 3, který trvala 48 sekund, a tak Golden Knights vstupují do prostřední části zásluhou Williama Karlssona s těsným vedením 1:0.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 16-9; Zablokované střely: 6-6; Vhazování: 55%-45%; Hity: 8-3; Přesilové hry: 0/2-1/1; Trestné minuty: 2-4.
Druhá třetina začne přibližně v 3:07.
Úvodní část utkání v Bridgestone Areně nabídla pouze jeden gól, o který se během souboje dvou bratrů P. K. Subbana a Malcolma Subbana postaral nejlepší střelec Vegas William Karlsson, který v úvodu zápasu využil přesilovou hru. Skóre po první třetině v městě hudby. Nashville Predators 0 Vegas Golden Knights 1.
20:00'
19:23'
Oscar Lindberg po přihrávce Tomáše Noska na levém křídle vypálil od modré čáry zápěstím a jeho pokus minul vzdálenější pravou tyč brány domácích Predators.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:59'
Vegas se středním pásmu získalo puk, jeho útočné snažení ale na pravém křídle zastavil ofsajd.
18:35'
Craig Smith vystřelil v pravém kruhu zápěstím a mířil pod horní tyč. Jeho pokus byl ovšem zablokován a Malcolm Subban na přední tyči rychle zmrazil volný puk pod lapačkou.
18:00'
James Neal se po sražené přihrávce z mezikruží dostal u levé tyče k puku a po jeho zpracování z blízkosti rychle vystřelil zápěstím, Pekka Rinne ale kotouč vyrazil za bránu.
17:05'
Golden Knights se ocitli během rozehrávky pod velkým tlakem a podél hrazení kotouč vyhodili na zakázané uvolnění. V první třetině zatím padl jeden gól. Vegas vede 1:0.
17:00'
Austin Watson předvedl v levém rohu útočného pásma během forčekingu tvrdý hit, který absolvoval Colin Miller.
15:57'
Hra byla přerušena kvůli zakázanému uvolnění Golden Knights a P. K. Subban střelou od modré čáry ihned po vhazování na pravém křídle otestoval svého mladšího bratra Malcolma Subbana, který puk pravým betonem vykopl.
15:47'
Viktor Arvidsson na vnějším oblouku levého kruhu pro vhazování zpomalil a poté se snažil hru přenést na vzdálenější pravou tyč, jeden z jeho spoluhráčů ale na puk nedosáhl.
15:11'
Útok Vegas na levém křídle zastavilo postavení mimo hru a na řadu přichází krátká komerční přestávka.
15:00'
Brayden McNabb se vrátil z trestné lavice zpět na led a Golden Knights úspěšně přečkali oslabení 5 na 3.
14:01'
Viktor Arvidsson na přední pravé tyči skvěle tečoval nahozený puk a Malcolm Subban puk vyrazil za bránu.
13:48'
Vyloučený David Perron naskočil z trestné lavice zpět na hrací plochu a Golden Knights už brání ve čtyřech.
13:34'
P. K. Subban na levém křídle vypálil od modré čáry a do jeho rány se vrhl obětavě William Karlsson, od jehož brusle se puk odrazil do ochranné sítě. Hra přerušena.
13:00'
Brayden McNabb dostal dvě minuty za podražení a Predators budou hrát 48 sekund v početní převaze 5 na 3!
12:57'
Roman Josi vystřelil v pravém kruhu zápěstím a Malcolm Subban jeho střelu mířící těsně nad ledem ke vzdálenější levé tyči vyrazil pravým betonem.
12:29'
Golden Knights v mezikruží zablokovali ránu Predators a poté se jim podařilo vyhodit puk do středního pásma.
11:48'
David Perron fauloval zbytečně na levém křídle útočného pásma a dostal dvě minuty za držení. Také Nashville si v první třetině vyzkouší přesilovou hru a má příležitost vyrovnat.
11:26'
Golden Knights se neprotáhli na levém křídle do kruhu pro vhazování a Predators vyhodili puk tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění. Hra má velký spád, chybí více šancí.
10:29'
Už vypadalo, že se Luca Sbisa po vhazování dostane na vrcholu mezikruží ke střele, jenže nedokázal neposedný kotouč zkrotit a místo toho na opačné straně pálil z vrcholu levého kruhu Filip Forsberg. Malcolm Subban ale opět zůstal nepřekonán, když na přední tyči puk vyrážečkou vyrazil.
10:16'
William Karlsson se pokusil střelou zápěstím z levého kruhu přidat svůj druhý gól v zápase a Pekka Rinnemu na chvíli vypadl puk z náručí, poté ho ale rychle zmrazil pod lapačkou. Komerční přestávka.
09:59'
Pekka Rinne dobře zakročil proti střele Vegas od modré čáry pravým betonem a Pierre-Édouard Bellemare v blízkosti levé tyče mířil z dorážky vedle.
09:30'
Predators měli velice slušné střídání a vytvořili si tlak, jediné, co tomu chybělo, byla střela mířící na bránu.
08:36'
Hra byla opět přerušena. Golden Knights kolem boxu časoměřičů vyhodili puk na zakázané uvolnění.
08:28'
Už jsem myslel, že se podruhé v zápase bude vylučovat, útočné snažení Predators ale zastavilo postavení mimo hru.
08:11'
James Neal z pravého kruhu pro vhazování mířil bekhendem do bližšího horního rohu brány, Pekka Rinne měl ale ideální výhled a kotouč ukryl ve své lapačce.
07:47'
Vzápětí na levém křídle vypálil od modré čáry vypálil Mattias Ekholm, připravený Malcolm Subban ale puk vyrazil.
07:42'
Roman Josi na levém křídle vypálil z ostrého úhlu a Malcolm Subban puk úspěšně vyrazil lapačkou.
06:55'
Alex Tuch na pravém křídle mezi dvěma protihráči krásně pronikl do útočného pásma a poté přihrávkou z pravého kruhu našel před bránou najíždějícího WILLIAMA KARLSSONA, který střelou po ledě propálil Pekka Rinneho! Vegas využilo přesilovou hru a vede 1:0! Asistence: Alex Tuch a Nate Schmidt.
06:31'
Craig Smith dostal dvě minuty za vysokou hůl a ještě před přesilovou hrou Vegas fanoušci v Bridgestone Areně aplaudovali Jamesovi Nealovi, který dnes stojí na opačné straně barikády.
06:31'
Další přerušení hry, po kterém jeden z hráčů Predators fauloval a Vegas si po krátké reklamní přestávce zahraje přesilovou hru.
05:46'
Hra byla přerušena, protože Predators se v blízkosti střídaček ocitli na levém křídle v postavení mimo hru.
05:37'
Brayden McNabb na levém křídle vystřelil od modré čáry zápěstím a Pekka Rinne jeho táhlou střelu ukryl v náručí poté, co 17 sekund předtím zneškodnil ránu hostů z pravého kruhu pro vhazování a po dobrém zákroku dokonce rychle rozehrál.
04:59'
Nick Bonino a Viktor Arvidsson kombinovali na pravém křídle, Golden Knights ale jejich akci přerušili.
04:32'
Na opačné straně ledové plochy před pár okamžiky pálil Filip Forsberg, jeho střela ovšem minula přední tyč.
03:58'
Jonathan Marchessault v blízkosti levé tyče rychle vystřelil bekhendem, Pekka Rinne ale kotouč mířící do bližšího horního rohu brány fantasticky vytáhl nad!
03:47'
Malcolm Subban zmrazil skákavý puk po nahození Predators z pravého křídla na vzdálenější levé tyči a Predators se marně snažili kotouč dojet.
03:15'
V sestavě Golden Knights dnes chybí český útočník Tomáš Nosek, který je základním kamenem svého týmu.
02:58'
Predators se po několikáté v úvodu zápasu nepodařilo přesně rozehrát a tentokrát z toho bylo zakázané uvolnění.
02:41'
Austin Watson na levém křídle vypálil od hrazení a Malcolm Subban na přední tyči v pohodě puk vyrazil za bránu.
02:20'
Predators si musí dávat pozor na rozehrávku, protože nyní se puk odrazil do útočného pásma Vegas.
01:51'
Viktor Arvidsson od boxu časoměřičů nahodil puk do útočného pásma a za bránou ho zastavil Malcolm Subban.
00:41'
Luca Sbisa byl zřejmě hráčem, který se na levém křídle krátce za modrou čárou postaral o první střelu zápasu a jeho pokus minul vzdálenější pravou tyč Rinneho brány.
00:01'
Puk dopadl na led a utkání mezi Nashvillem a Vegas bylo zahájeno. Fanoušci se těšili na souboj dvou bratrů a dočkali se! V obraně Predators nechybí P. K. Subban, zatímco v bráně Vegas jeho mladší bratr Malcolm Subban.
00:01'
V Bridgestone Arenou se rozezněla americká národní hymna a za pár okamžiků bude moci utkání začít!

Nashville Predators: Rinne (Lindbäck) – Josi (C), Ekholm (A), Jemelin, P. K. Subban, Bitetto, Y. Weber – Fiala, Turris, C. Smith – Sissons, Bonino, Arvidsson – F. Forsberg (A), Järnkrok, Åberg – C. McLeod, F. Gaudreau, Watson. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Vegas Golden Knights: M. Subban (Lagacé) – Sbisa, Schmidt, Theodore, Engelland, C. Miller, McNabb – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Perron, Haula, Neal (A) – Leipsic, Eakin, Tuch – Nosek, Bellemare (A), O. Lindberg. Hlavní trenér: Gerald Gallant.

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Dean Morton. Čároví: Steve Barton, Tony Sericolo.
Nashville hostí v sobotu v noci na svém ledě v Bridgestone Areně nový tým Golden Knights, který touží po účasti ve Stanley Cupu a zatím se mu v letošní sezóně daří. Hlavním tahákem zápasu bude souboj dvou bratrů. Na straně Predators bude stát P.K. Subban, zatímco na straně Vegas mladší z bratrů Malcolm Subban. Který z bratrů bude šťastnější?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.